Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#42273 - 16/04/2003 08:26 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Przeczytalem wypracowanie. Stylistyka dno. Argumenty zalosne. "Oczywista pomylka" 7x. Ostatnie zdanie podsumowania swietne, niby pierwszy raz to sie zdarzylo, a apeluja, zeby ludzie nie grali na "oczywiste pomylki", bo nie o to chodzi w zakladach wzajemnych. Tak, najlepiej grac rownomiernie na 3 rozstrzygniecia danego meczu u nich.

Reklama na dzis:

Mama do corki:

Nie dostaniesz wiecej szminki !
Znowu popisalas wszystkie naczynia

Corka:

Alez mamo, jest na to sposob !!
Najlepiej zmywa polemgowane szminka naczynia - nasz ukochany Ludwik

Do góry
Bonus: Unibet
#42274 - 16/04/2003 14:36 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Zadzownilem dzis z Rana do Departamentu Gier Losowych i w jednym zdaniu powiedzialem z jakim problemem dzownie i... Pani informuje ze zna sprawe i juz przelacza do odpowiedniej osoby. Ale niestety z rozmowy nic nie wyniklo Pan porposil bym przyslal ksera i jescze raz dokladny opis sytuacji ale jak wspomnial sa calkowicie bezradni. No nic wysylam dzis i zobacze co odpisza... Co ja sie naczekam to moje

Do góry
#42275 - 16/04/2003 18:16 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
hmm dziwne ja jeszcze nie dostalem odpowiedzi na reklamacje
Ufo - z twojego tajemniczego planu juz cos wyszlo?

Do góry
#42276 - 21/04/2003 22:24 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
panowie piszcie co dalej robicie z ta sprawa, bo nie zamierzacie chyba odpuszczac dalsza korespondencja z sts-em wydaje sie bezcelowa wiec trzeba chyba gdzie indziej uderzyc - MFin, moze federacja konsumentow, prof, jakas gazeta?

Do góry
#42277 - 22/04/2003 21:16 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]panowie piszcie co dalej robicie z ta sprawa, bo nie zamierzacie chyba odpuszczac dalsza korespondencja z sts-em wydaje sie bezcelowa wiec trzeba chyba gdzie indziej uderzyc - MFin, moze federacja konsumentow, prof, jakas gazeta?[/qb][/QUOTE]Przeklejam z innego tematu, bo może nie każdy mógł przeczytać w tamtym wątku.
Pamiętajci Panowie, że nie można im odpuścić i nie liczyć na to, że ktoś już wysłał skargę , to ja nie nie muszę wysyłać.

Oryginalnie wysłał gruda:
przychylam sie - zdjac scierwo w cholere!!

zastanawiam sie gdzie teraz mam dochodzic swoich praw szakal napisal ze rozmawial z MFin i powiedzieli mu ze sa bezradni, czy to znaczy ze pan minister siedzi w kiermanie pana ludwika
--------------------------------------------------------------------------------

Jestem po rozmowach z Ministerstwem Finansów i to nie jest do końca tak jak mówisz, że są bezradni.
Oni nie mają tylko sami mocy prawnej , ale wszystkie te skargi i ksero składają do instytucji które taką moc posiadają. Mianowicie do - Urząd Kontroli Skarbowej.

Trzeba całą sprawę wysłać i tam i oni już mają moc prawną ukrucić złodziejstwo tej firmie.
W Ministerwstwie Finansów powiedzano mi, że trzeba równocześnie z opisaniem sprawy do nich wysłać identyczną skargę do URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ. - oni poprostu zajmują się takimi oszustwami i mają moc prawną ukarać takie oszustwa i jak mi zagwarantowali to zrobią to jeżeli takie skargi do nich będą przychodzić.

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał gruda:
ja tylko przytoczylem to, co napisal Szakal w innym temacie.
myslisz ze moge wyslac skargi do tych wszystkich urzedow i ministerstw mailem, czy musi sie to odbyc poczta tradycyjna? podaj, jesli masz, adresy do tego urzedu kontroli skarbowej i departamentu zakladow wzajemnych w min.finasow, bo na stronce w necie jest tylko mail do nich.
--------------------------------------------------------------------------------

Nie wiem czy można mejlem.(pewnie tak)

1.Tu masz adresy Urzędów Kontroli Skarbowej:

Urząd Kontroli Skarbowej

2. Sąd Okręgowy w Warszawie - sąd ochrony konkurencji i konsumentów
Warszawa, ul. Kredytowa 3
tel. (022) 826-68-17, 826-94-64 w. 204

3. Rada Krajowa Federacji Konsumentów
00-030 Warszawa, pl. Powstańców Warszawy 1
tel. (022) 827-51-05
Link

4. Stowarzyszenie Konsumentów Polskich
00-665 Warszawa, ul. Nowowiejska 25
Tel. (022) 660-52-71
Link

Wyślij do tych instytucji.
Ja tam idę jeszcze dalej, ale o tym potem.
Już niedługo STS będzie miał niespodziankę.

Do góry
#42278 - 22/04/2003 21:18 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
linków nie ma w przeklejonym, więc już aby nie pisać jeszcze raz, to linki są w temacie Apel do Conrada.

Do góry
#42279 - 22/04/2003 21:36 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
Nie wywalajcie aby kuponów z Lemgo w których pewniaki nie weszły i wam zalepiły kupon.

Je też trzeba wysłać razem z pokazanymi kursami innych firm z odpowiedzi STS. Zostaliście podpuszczeni tym kursem i graliście grubo, bo nie wiedzieliście jeszcze, że to przekręt i STS zrobi zwrot niezgodny z regulaminem. (na dowód STS sam w swojej odpowiedzi zamieścił kursy innych firm na to spotkanie ). Bez podpuszczenia kursem na Lemgo nie grali byście tych pewniaków a już na pewno nie za taką kasę. Na tym musimy bazować - bo to jest właśnie sposób w jaki ktoś pozwalający tej firmie działać jest odpowiedzialny za oszustwo.

P.S
Tak przy okazji, to STS mnie mile zaskoczył jednym zdaniem w swojej odpowiedzi. Wiedziałem, że rozumu to oni nie mają, ale aby pod sobą dołki kopać

cyt. z odpowiedzi STS:

...- jest to tak oczywiste , iż nie widzieliśmy konieczności umieszczenia tego w naszym regulaminie....

Pękałem ze śmiechu jak to przeczytałem. Osoby z w/w instytucji zachodzą w głowę jak ktoś może takie zdanie napisać w reklamacji i są w szoku, że tak bezczelnie i głupio chcą olać reklamację klientów. Pierwszy lepszy gość z gimnazjum by wymyślił lepszą wymówkę w odpowiedzi na reklamację.

Do góry
#42280 - 22/04/2003 21:59 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
I jeszcze prośba od jednaj osoby abym zamiescił tą informację i link:

Federacja Konsumentów jest największą w Polsce organizacją pozarządową chroniącą indywidualnego konsumenta, członkiem Consumers International i European Consumers Organisation. Każdy, kto do nas przyjdzie, napisze, zadzwoni może liczyć na bezpłatną pomoc naszych prawników.

www.federacja-konsumentow.org.pl/

Do góry
#42281 - 22/04/2003 22:03 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
Sory ze zasmiecam ale nie jestem w Temacie, o co chodzilo z tym Lemgo??? i o jaka kase w sumie.

Do góry
#42282 - 22/04/2003 22:07 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]Sory ze zasmiecam ale nie jestem w Temacie, o co chodzilo z tym Lemgo??? i o jaka kase w sumie.[/qb][/QUOTE]OPIS OSZUSTWA

Do góry
#42283 - 23/04/2003 00:35 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
Adas Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2002
Postów: 360
Skąd: uberschlesien
Tak sobie czytam ten temat i ciekawi mnie jak się cała sprawa zakończy. Najbardziej bawi mnie termin " oczywista pomyłka" - pomyłka oczywiście ze strony sts-u. Wobec takiej argumentacji trzeba by określić kiedy takie oczywiste pomyłki się zdażają tzn. jakie muszą być jej rozmiary.
Chyba 2 lata temu sts wystawił kurs na mecz tenisa kobiet Shaughnessy z niepamiętam. Amerykanka była wtedy w życiowej formie a kurs 2.4.
Pozostałe buki miały kursy prawidłowe tzn. proporcje były odwrócone 1.4-2.4
Wtedy ich straty musiały być jednak małe skoro mimo "oczywistej pomyłki" wypłacali kasę. Może po tym zdażeniu wprowadzili ten termin??
Myśle że dla uściślenia regulaminu sts powinien wprowadzić tzw. widełki "oczywistej pomyłki".

Regulamin sts-u mówi:
Dla każdego zakładu jest wiążący kurs określony na kuponie, z wyjątkiem nieważnych i nierozstrzygniętych wydarzeń. $7 pkt.3

Wg powyższego regulaminu zwrot stawki możliwy jest wtedy gdy jest zawarty po czasie lub gdy naruszone śa warunki zakładu. (czy " oczywista pomyłka" jest naruszeniem tych warunków)
W regulaminie tym nie ma terminu "oczywista pomyłka" , jest natomiast stwierdzenie:
Kupon przyjęty przez klienta jest dla obstawiającego i "WŁAŚCICIELA" umową zawierającą prawa i obowiązki wypływające z umowy
Obowiązkiem "właściciela" jest wypłata.

To już prawie koniec mojego wywodu prawnika-amatora ale w regulaminie jest jeszcze jeden bzdurny punkt.
$13pkt.6. Wszystkie decyzje, o których powyższe zasady gry nie mówią, podejmuje spółka "STAR-TYP SPORT", a obstawiający musi przyjąć je bez zastrzeżeń.
Wobec tego " oczywista pomyłka" jest " decyzją o której powyższe zasady nie mówią".

Życzę powodzenia w walce o WASZE pieniądze.

P.S.
Jeżeli jakiś fragment mojego wywodu jest nielogiczny proszę o sprostowanie.Przyjmę je z pokorą.

Do góry
#42284 - 23/04/2003 01:04 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adaś:
[qb]To już prawie koniec mojego wywodu prawnika-amatora ale w regulaminie jest jeszcze jeden bzdurny punkt.
$13pkt.6. Wszystkie decyzje, o których powyższe zasady gry nie mówią, podejmuje spółka "STAR-TYP SPORT", a obstawiający musi przyjąć je bez zastrzeżeń. )[/qb][/QUOTE]moze mnie pamiec zawodzi ale gdy czytalem ten regulamin (miesiac temu)to chyba nie bylo czegos takiego, moze sobie dopisali
musi pokornie bez zastrzezen przyjac niczym chlop panszczyzniany- buuaahaahaaaha, a to ci dopiero. ja/my nic NIE MUSIMY!wogole to sformulowanie to jakby nie z tego ustroju pewnie jesli ktos sie sprzeciwi to tajna policja sts umiesci go w lochu w Zorach i bedzie traktowala pradem po jajkach
a co do lemgo to jesliby nawet ta cala impreza odzyskiwania kasy bylaby drozsza niz wygrana to niech ****a strace ale wejde z podniesiona glowa do sts i odbiore moje 63pln!!!!!!

Do góry
#42285 - 23/04/2003 01:53 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
viva Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 9900
Skąd: Poznań/Piastów
WITAM

BYLA KIEDYS PODOBNA SYTUACJA W PROFESJONALU!OTOZ W MECZU PUCHARU INTERTOTO TAKZE POMYLILI KURSY I NA FAWORYTA DALI 4.60 SPOTKANIE TRZEBA BYLO OBSTAWIAC W 3 KOMBINACJACH-WIEM BO TO ZAGRALEM!PAMIETAM ZE CZEKALEM NA OGLOSZENIE WYNIKU PARE DNI(MIALEM DO WYGRANIA OK. 7.000zl)WYNIK ZOSTAL OFICJALNIE PODANY W ZAKLADACH FIRMY PROFESJONAL I ZADNEGO ZWROTU NIE BYLO!

POZDRAWIAM

Do góry
#42286 - 23/04/2003 02:05 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał viva:
[qb]WITAM

BYLA KIEDYS PODOBNA SYTUACJA W PROFESJONALU!OTOZ W MECZU PUCHARU INTERTOTO TAKZE POMYLILI KURSY I NA FAWORYTA DALI 4.60 SPOTKANIE TRZEBA BYLO OBSTAWIAC W 3 KOMBINACJACH-WIEM BO TO ZAGRALEM!PAMIETAM ZE CZEKALEM NA OGLOSZENIE WYNIKU PARE DNI(MIALEM DO WYGRANIA OK. 7.000zl)WYNIK ZOSTAL OFICJALNIE PODANY W ZAKLADACH FIRMY PROFESJONAL I ZADNEGO ZWROTU NIE BYLO!

POZDRAWIAM [/qb][/QUOTE]Pewnie chodzi Ci o Zeljenicar Sarajewo iwo:

Do góry
#42287 - 23/04/2003 02:15 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
rondel Offline
member

Meldunek: 25/05/2002
Postów: 181
Skąd: WARSZAWA
cześć,

co prawda jesytem tylko magisterek prawa ale nie papierek ile umiejetnośc czytania przepisów tu potrzebna plus ich umiejętna interpretacja...

kwestia jest prosta i nieprosta...

to, że STS nie ma takiego zapisu nie załatwia sprawy na wasza korzysć...

wszytsko co można powiedzieć o tym przypadku zamyka sie w kilku zadaniach i warto zajrzeć do Kodeksu Cywilnego

Art. 84 KC

par.1
W razie błędu co do treści czynności prawnej można uchylić się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Jeżeli jednak oświadczenie woli było złożone innej osobie, uchylenie się od jego skutków prawnych dopuszczalne jest tylko wtedy , gdy błąd został wywołany przez tę osobę,chociazby bez jej winy, albo gdy wiedział ona o błedzie lub mogła z łatwością błąd zauwazyć; ograniczenie to nie dotyczy czynnosci prawnej nieodpłatnej"

par.2

"MOzna powoływac sie tylko na błąd uzasadniający przypuszczenie, że gdyby składający oświadczenie woli nie działał pod wpływem błędu i oceniał sprawe rozsądnie , nie złożyłby oświadczenia tej treści".

A teraz interpretacja.....

1. Moim zdaniem o ile sprawa znalazłaby sie w sądzie to STS powienien wygrać...
...bład STS jest ewedentny...i to nie błąd co do oceny szans ile błąd formalny..czysto techniczny...tego nawet WY nie podważacie...

2. jesteście hazardzistami...fachowcami od zakłądów wzajemnych ..więc ciązy na was domniemanie tego, że zdajecie sobie swietnie sprawe z podstawowych założeń oceny ryzyka..kształtowania kursów itp...wiec niestety zgodnire z par 1 "powinniście wiedziec o błędzie STS lub z łatwością błąd zauwazyć"...to, że funkcjonujecie w tej branży i wiecie o co tu gra działa na wasza niekorzyść...sprawa byłaby troszke inna gdyby ktoś umiał udowodnić , że jest laikiem..wstapił przypadkiem do STS i zagrał t tak sobie na chybił-trafił"..ale to trudnie...nie znaczy niemożliwe...

3. odnośnie par.2
gdyby składający oświadczenie woli ( czyli STS) nie działał pod wpływem błedu i oceniał sprawe rozsądnie nie złożyłby oświadczenia tej treści"...moim zdaniem STS może to bez problemy udowodnić...chocby przez to , że jeszcze przed rozpoczęciem meczu zamienił kursy czyli poprawił włsny techniczny błąd...

kończąc krótka uwaga:

że był to bład , od którego można się uchylić to dla mnie sprawa jest w miare jasna ( o ile jakiś amator -prawniczek by tego nie spieprzył amatorsko) ale przyczepić sie mozna do innej kwestii:
do ZANIEDBANIA STS polegającego na: ..
1. czy we wszytskich punktach zawieszono ten mecz przy takich kursach w tym samym czasie?..to był obowiązek STS gdy tylko odkrył bład!...
2. kwestia dopowiedzi na reklamacje?...opóźnienia??..to już argument , który świadczy o zaniedbaniach STS!
3. czy w sposób jasny i zrozumiały poinformował graczy o zmianie kursów spowodowanych błędem???
( wyraźne informacje w punktach! - to podstawa)

Jeżeli tu były a z tego co czytam były zaniedbania STS to to jest to istotny argument świadczący o nieprofesjonalnym podejsciu do pełnienia usług bukmacherskich...i nalezy chwytać takich argumentów...które uwiarygodniają niedbałe spełnianie zawodowych obowiązków.

Pozdrawiam

Do góry
#42288 - 24/04/2003 13:18 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
jaroSS_1978 Offline
member

Meldunek: 15/01/2003
Postów: 148
Skąd: Legnica
[QUOTE]Oryginalnie wysłał rondel:
[qb]cześć,

co prawda jesytem tylko magisterek prawa ale nie papierek ile umiejetnośc czytania przepisów tu potrzebna plus ich umiejętna interpretacja...

kwestia jest prosta i nieprosta...

to, że STS nie ma takiego zapisu nie załatwia sprawy na wasza korzysć...

wszytsko co można powiedzieć o tym przypadku zamyka sie w kilku zadaniach i warto zajrzeć do Kodeksu Cywilnego

Art. 84 KC

par.1
W razie błędu co do treści czynności prawnej można uchylić się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Jeżeli jednak oświadczenie woli było złożone innej osobie, uchylenie się od jego skutków prawnych dopuszczalne jest tylko wtedy , gdy błąd został wywołany przez tę osobę,chociazby bez jej winy, albo gdy wiedział ona o błedzie lub mogła z łatwością błąd zauwazyć; ograniczenie to nie dotyczy czynnosci prawnej nieodpłatnej"

par.2

"MOzna powoływac sie tylko na błąd uzasadniający przypuszczenie, że gdyby składający oświadczenie woli nie działał pod wpływem błędu i oceniał sprawe rozsądnie , nie złożyłby oświadczenia tej treści".

A teraz interpretacja.....

1. Moim zdaniem o ile sprawa znalazłaby sie w sądzie to STS powienien wygrać...
...bład STS jest ewedentny...i to nie błąd co do oceny szans ile błąd formalny..czysto techniczny...tego nawet WY nie podważacie...

2. jesteście hazardzistami...fachowcami od zakłądów wzajemnych ..więc ciązy na was domniemanie tego, że zdajecie sobie swietnie sprawe z podstawowych założeń oceny ryzyka..kształtowania kursów itp...wiec niestety zgodnire z par 1 "powinniście wiedziec o błędzie STS lub z łatwością błąd zauwazyć"...to, że funkcjonujecie w tej branży i wiecie o co tu gra działa na wasza niekorzyść...sprawa byłaby troszke inna gdyby ktoś umiał udowodnić , że jest laikiem..wstapił przypadkiem do STS i zagrał t tak sobie na chybił-trafił"..ale to trudnie...nie znaczy niemożliwe...

3. odnośnie par.2
gdyby składający oświadczenie woli ( czyli STS) nie działał pod wpływem błedu i oceniał sprawe rozsądnie nie złożyłby oświadczenia tej treści"...moim zdaniem STS może to bez problemy udowodnić...chocby przez to , że jeszcze przed rozpoczęciem meczu zamienił kursy czyli poprawił włsny techniczny błąd...

kończąc krótka uwaga:

że był to bład , od którego można się uchylić to dla mnie sprawa jest w miare jasna ( o ile jakiś amator -prawniczek by tego nie spieprzył amatorsko) ale przyczepić sie mozna do innej kwestii:
do ZANIEDBANIA STS polegającego na: ..
1. czy we wszytskich punktach zawieszono ten mecz przy takich kursach w tym samym czasie?..to był obowiązek STS gdy tylko odkrył bład!...
2. kwestia dopowiedzi na reklamacje?...opóźnienia??..to już argument , który świadczy o zaniedbaniach STS!
3. czy w sposób jasny i zrozumiały poinformował graczy o zmianie kursów spowodowanych błędem???
( wyraźne informacje w punktach! - to podstawa)

Jeżeli tu były a z tego co czytam były zaniedbania STS to to jest to istotny argument świadczący o nieprofesjonalnym podejsciu do pełnienia usług bukmacherskich...i nalezy chwytać takich argumentów...które uwiarygodniają niedbałe spełnianie zawodowych obowiązków.

Pozdrawiam [/qb][/QUOTE]Rondel - czytajac Twoje zalosne wypociny odnosze nieodparte wrazenie ze jest to tekst jakiejs "podstawionej" osoby ze strony tych megaamatorow z sts-u. To o czym piszesz to totalne bzdury nie majace w tej konkretnej sytuacji-czyli reklamacji w sprawie Lemgo-zastosowania. Na poczatku swojego beznadziejnego tekstu piszesz ze jestes "tylko magisterek prawa" - zapomniales chyba dopisac wyrazu "poczatkujacy amator". I juz na koniec zeby nie przedluzac-KODEKS CYWILNY NIE MA W TEJ KONKRETNEJ SYTUACJI ZADNEGO ZNACZENIA I ZASTOSOWANIA-NADRZEDNA RZECZA JEST REGULAMIN STS-U. Pozdrawiam...

Do góry
#42289 - 24/04/2003 16:18 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
tak to prawda rondel zyje chyba w nierealnym swiecie,i niech pod zadnym pozorem niech nie startuje na zadna aplikacje.
probke swoich wyuczonych umiejetnosci zaprezentowal na forum ale dla mnie w duzej czesci sa to farmazony.
uwazam ,ze sprawa jest bezdyskusyjnie do wygrania ,no chyba ze do tego czasu w skladzie orzekajacym w tej sprawie nie daj boze zasiadzie rondel.wtedy wiadomo byloby czego mozna by sie spodziewac.
to prawda ze sprawa nie jest az tak prosta ale ciekawe stwierdzenie "sts powinien sprawe wygrac,ewidentny blad po stronie sts-u"
informowanie graczy ktorzy juz zagrali lemgo ,ze spotkanie jesli sie odbedzie bedzie uniewaznione jest najkrocej mowiac bezprawne czyli rozbojem w bialy dzien.
jezeli cos sie daje komus na papierze to jest juz jego i zadna sila nie moze tego odebrac jesli ma sie ten papier,nawet gdyby byl to jakis cudowny dekret wydany przez samego lukaszenke czy moze lepiej lepera.

Do góry
#42290 - 24/04/2003 16:33 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
Gabriel Offline


Meldunek: 13/03/2002
Postów: 1553
Skąd: Warszawa
Nie wiem kim jest rondel i czym sie zajmuje, ale sam interesuję się prawem od jakiegoś czasu, czytam i biore udział w dyskusjach, dlatego powiem wam, że "najlepszy prawnik to taki który zna prokuratora a najlepiej sędziego".
Druga sprawa nie lekceważcie tego co napisał rondel, czytając prawo zdziwilibyście się co mozna z człowieka wnoszącego oskarżenie zrobić, mały niepozornyruch, zdanie może byc tak przekręcone, ze poniesiecie gorsze straty niz mieli ponieść oskarżeni.
W sprawie Lemgo nie biorę udziału ale nabieżąco obserwuję i życze Wam powodzenia, bo uważam, że należy im skopąc tyłki, ale pamiętajcie, ze to nie jest zwykła kłótnia, żyjemy w Polsce i mamy prawo jakie mamy co jest argumentem sprzyjającym STS'owi!!

Pozdrawiam

Do góry
#42291 - 24/04/2003 18:16 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
rondel Offline
member

Meldunek: 25/05/2002
Postów: 181
Skąd: WARSZAWA
..Oj Panowie...
nie musisz Jaross kierowac mnie na aplikacje gdyż takową już robię...
...nie masz pojecia o tym co mówisz ..nie masz pojecia o podstawach prawa ..więc jako laikowi powiem ci i temu drugiemu który "coś tam wyprodukował" : NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI.

...Regulamin jako nadrzedna rzecz? hehehe
nadrzędny jest KC i jego postawienia , szczególnie te bezwględnie obowiązujące...
szkoda, że tego nie rozumiecie...
...chciałem wam wyjasnić ta sprawę i zrobiłem to wydawałoby sie zrozumiale dla średnio pojetego gracza...ale widać za dużo wymagam co po niektórych...
..wiec klaskajcie sobie dalej dla Tych co krzyczą: Oddac pieniądze!..Oddac pieniądze...Złodzieje!..jestescie niereformowalni i nie wiecie co to obiektywna ocena sytuacji...

...a tak z innej beczki: STS to byle jaki buk...i nie korzystam z jego usług

aha...i sigenijcie czasem chłopcy po fachową literature...nie można całe zycie przejsc z "Dziećmi z Bullerbyn" pod jedna ręką a gazetką STS pod drugą...

..jeżeli komuś wyjaśniłem we wczesniejszej mojej wypowiedzi o co biega to sie ciesze

i na koniec: szkoda, ale stwredzam z całą stanowczością : CI DWAJ powyżej to nie są Koledzy do dyskusji na poziomie ze mną..nie lubie głupoty

hej

Do góry
#42292 - 24/04/2003 18:31 Re: Lemgo: reklamacje odrzucone ???!!!
Inspirator Offline
veteran

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 1209
Skąd: Kraków
hehe rondel nie unoś się taaaak bardzo ...bo odlecisz.....

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, 11kera11, pacyfista, Sensei, alfa, akagi, latajaca_holenderka, Kretol, ElNinho[mmdea], VVega, Akhu, kemp), 4217 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582510 Postów

Najwięcej online: 4304 @ Wczoraj o 19:05