Strona 28 z 29 < 1 2 ... 26 27 28 29 >
Opcje tematu
#4211081 - 04/11/2010 01:41 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: kiki1981]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Originally Posted By: kiki1981
Originally Posted By: Pinturicchio
...Mam nadzieję, że czas Smudy w reprezentacji szybko się skończy. Jak dla mnie to typowy dziad, który nawet wysłowić się nie potrafi. Franek i jego 'gwiazdeczki' typu Przemek Tytoń laugh Ja jebie!

Smuda out! puke
Boruc come back! wino


Następny zwolennik mr burgera. Za takie występki jakie on miał w kadrze bym go dożywotnio zdyskwalifikował. Bramkarzy to my mamy kilku o wiele lepszych i takich którzy swoim zachowaniem godnie reprezentują nasz kraj wyrabiając przy okazji opinie.

http://www.youtube.com/watch?v=k_6xJb0NJ84&feature=related

Kolejny zwolennik tego, jak go nazywasz, podnosi rękę toast

Do góry
Bonus: Unibet
#4211083 - 04/11/2010 01:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: kiki1981]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
No Wyborcza juz jezdzi po Bakero i inne media niektore a jakos malo sie mowi ze prrezesi skasowali i przelkneli kilka milionow euro za np Lewandowskiego i sprowadzali zawodnikow za darmo. Albo sie je albo sie inwestuje proste skoro w Lechu zwyciezyla opcja odcinamy kupony to do kogo pretensje do Bakero laugh

Do góry
#4211113 - 04/11/2010 01:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: kiki1981]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: kiki1981
Originally Posted By: Pinturicchio
...Mam nadzieję, że czas Smudy w reprezentacji szybko się skończy. Jak dla mnie to typowy dziad, który nawet wysłowić się nie potrafi. Franek i jego 'gwiazdeczki' typu Przemek Tytoń laugh Ja jebie!

Smuda out! puke
Boruc come back! wino


Następny zwolennik mr burgera. Za takie występki jakie on miał w kadrze bym go dożywotnio zdyskwalifikował. Bramkarzy to my mamy kilku o wiele lepszych i takich którzy swoim zachowaniem godnie reprezentują nasz kraj wyrabiając przy okazji opinie.

http://www.youtube.com/watch?v=k_6xJb0NJ84&feature=related
wymien te wystepki, ktorymi nie zasluguje na gre w kadrze smile
i obejrzyj wywiad
http://www.onet.tv/smuda-powiedzial-siadz-i-wypij,7809914,2,klip.html
a co do filmiku ktory wrzuciles, to nie podaje sie do bramkarza w kierunku bramki, a pilka tak skoczyla ze wiekszosc pilkarzy naszej kadry popelniloby ten sam blad co on, jedyne co mozna mu zarzucic to ze chcial szybko wybic zamiast przyjac, ale kto by sie spodziewal ze pilka zrobi takiego psikusa frown
a mr burger to mu w twarz powiedz grin

Do góry
#4211129 - 04/11/2010 01:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: andegawen]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
do tego stadion wybudowalo chyba miasto a klub korzysta ktos tam niezla mamone czesze czesciowo sprezentowana przez wladze. Na dodatek klub zeby nie splacac dlugow sie zlikwidowal i gra na licencji Amiki ale to juz taki polski futbol na przekretach zbudowany prawie kazdy klub - moze za dalece powiedziane ale nieladnie nie splacac dlugow. Kupe kupe milionow zarabia Lech mozna by cos skapnac na grajkow a tu zal wszystko do kieszeni prywatnej ma isc. Teraz niby 'mlodzi zdolni' tam chwycili za stery ale prezesem jest najlepszy kumpel 'Fryzjera'

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/421951,jacek_rutkowski_krol_polskiej_ekstraklasy.html

'zdecydował, że pieniądze ze sprzedaży Roberta Lewandowskiego do Borussii Dortmund (5 mln euro) w całości pójdą na wzmocnienia Kolejorza. Nie chce bowiem popełnić błędu polskich klubów, które po zdobyciu mistrzostwa nie wzmacniały drużyny i w efekcie od 14 lat nie mieliśmy reprezentanta w Lidze Mistrzów.'

I gdzie kasa misiu gdzie?
To tak pokrotce gdzie lezy problem

Do góry
#4211155 - 04/11/2010 02:01 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: andegawen]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Się doczekaliśmy: Breaking News z Polski na www.goal.com laugh
http://www.goal.com/en/news/12/spain/201...ch-poznan-coach

Do góry
#4211237 - 04/11/2010 02:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: APOLLYON]
alan2000 Offline
veteran

Meldunek: 03/04/2004
Postów: 1323
Skąd: swidnik
to ja wam zadam zagadke odnosnie polskiej pilki

pracuje teraz w Irlandii i ostatnio rozmawialem z mieszkancem wyspy na temat pilki noznej i zapytalem go czy zna jakiegos polskiego gracza i zgadnijcie kogo on wymienil? dla pierwszego przewidziana jest nagroda?

zartuje on po chwili zastanowienia wymienil.......................

Podolskiego

Do góry
#4211274 - 04/11/2010 02:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: alan2000]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Tez pracuje w IE i znaja przedewszystkim BORUCA

Do góry
#4211346 - 04/11/2010 03:12 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: analityk]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
To może kilka słów ode mnie odnośnie tego co się wyprawia na Bułgarskiej.

Zmiana trenera kompletnie nie trafiona z czasem. Ponoć Zieliński dostał ultimatum, wygrasz oba mecze z krakowskimi drużynami, zostajesz. Zaznaczam, iż nie wiem, czy istniało ona faktycznie. Jeśli tak to, JZ potraktowano jak frajerka (pewnej grupie piłkarzy ów zmiana jest zdecydowanie na rękę, i mają to co chcieli). Idąc dalej krokami naszego zarządu, oświadczenie o zmianie trenera nie zostało zaprezentowane na konferencji czy na oficjalnej stronie klubowej lecz...dodane do PŁATNEGO miesięcznika "Kolejorz", który ukazał się dzisiejszego dnia. Jak widać z kibiców doić siano można w każdej sytuacji...

Co do przemyśleń i zdania kibiców, cześć z nich można było usłyszeć ze skandującej II na niedzielnym meczu...Zarząd nasze zdanie jak widać miał również z głębokiej p...dzie. Jak ktoś wspomniał powyżej, zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Szacowane przychody z meczów z ManC oraz Juve to około 10mln złotych. Kwota jak na polskie warunki kosmiczna, tak samo jak za transfery Murawskiego (nieco ponad 3mln ojro) a także Lewandowskiego (tu transakcja w ratach). Wzmocnień brak, by atakować LM, co pół roku jesteśmy mamieni wielkimi transferami w nadchodzącym okienku, tylko po to by karnety sprzedawały się jak ciepłe bułeczki i co? I nic. Pieniążki jakoś się rozpływają

I na koniec kwestia, która dziś mnie prawie załatwiła o zawał serducha. Według Pani Dzios, prawie 1/4 puli biletów dostały firmy zrzeszone w LBC...Dla mnie osobiście zakrwawia to o skandal. Ja wiem, że to sponsorzy, ale na Boga...

Można rzec delikatnie, iż nie jestem zadowolony z ruchów naszego zarządu. Jak to ktoś wspomniał na naszym forum WL "ludzie z Wronek wyjdą, Wronki z ludzi nigdy..."

Do góry
#4211439 - 04/11/2010 03:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: zecik]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Gdyby ktos nie wiedzial, Boruc od dzis nr 1 w bramce Fiorentiny, Frey kontuzjowany duch

Jestem ciekaw jak postapi Smuda jesli Boruc pokazalby forme sprzed kilku lat smile

Do góry
#4211500 - 04/11/2010 03:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: xqwzts]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Pewnie go powoła na jakiś towarzyski z jakimś luxemburgiem czy czymś podobnym a potem powie że nie wiele ne pokazał grin

Do góry
#4212072 - 04/11/2010 06:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: royalflush]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Tak czytam to i chętnie wam wszystkim polał bym schłodzonego piwka bo ładnie prawicie piwo

Ciekawi mnie jak jutro zaprezentuje się Lech choć wielkich zmian nie ma co oczekiwać bo trener nie miał za wiele czasu by zaprezentować im swój styl "zwycięzcy".

Do góry
#4212245 - 04/11/2010 15:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: Piecia]
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
Tutaj cytat jak ładnie Rutkowski tłumaczy się gdzie są pieniądze tongue :

Kibice są dla nas najważniejsi i oczywiście mają prawo nas krytykować. Tylko że po tym jak wypowiedzą swoje zdanie, idą do domu, a cała odpowiedzialność za klub spada na zarząd. Musimy bardzo ostrożnie wydawać te pieniądze, które mamy. Jeszcze raz powtórzę, że bez transferów Murawskiego i Lewandowskiego nie byłoby tego budżetu i nie byłoby mistrzostwa Polski. Z transferów finansujemy bieżącą działalność klubu, płacimy wysokie pensje zawodnikom, którzy według naszej opinii są najlepsi w Polsce, ale w tym sezonie grają tak, jak grają. Mamy kilku zawodników, którzy zarabiają powyżej 1,5 mln złotych rocznie. Nikt nie dostaje mniej niż 400 tysięcy. Mamy budżet sportowy na poziomie 32 mln złotych, a dochody bez transferów to 30-35 mln. Bez nich nie bylibyśmy w stanie wypłacić tych pieniędzy. To trzeba kibicom jasno powiedzieć. Abstrahując już od tego, czy była możliwość sprowadzenia innych zawodników i od tego, jakie wyniki osiągaliśmy, trzeba się zastanowić, czy znacznie podnieśliby jakość gry naszej drużyny? Bo ja bardzo w to wątpię. Nie uważam, że Rud-nevs jest gorszym piłkarzem od Sobiecha, który miał kosztować horrendalne pieniądze.

Do góry
#4212263 - 04/11/2010 16:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: GaloGalo]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
No dobrze ale dochody to:
1. transfery
2. kasa od tv
3. wplywy z biletow (teraz 10 baniek za LE ekstra)
4. SPONSORZY (plus reklamy na stadionach) I PRODUKTY

Kazdy klub placi duzo zawodnikom Lech nie jest wyjatkiem - (koles za przeproszeniem pierdoli jak potluczony to mi przypomina mowe jakiegos aparatczyka partyjnego)- z tym ze Lech akurat ma najwieksze dochody duzo wieksze niz inny klub. To racja ze na polskim rynku kazdy spiewa sobie duzo za duzo w stosunku do poziomu ale da sie sciagnac sensownych graczy z zagranicy jak chocby Slaskowi sie udalo czy nawet Legii taki Manu czy Vrdoljak trzeba umiec obserowwac a nie ukladziki kasa drugie tyle dla agenta pod stolem ktorym jest na ogol jakis byly pilkarz.

Kolejna sprawa stadion miejski ile kasy poszlo z prywatnej kieszeni od Rutkowskiego na stadion stawiam ze ZERO

a Wczoraj przeczytalem ze ostatnia awantura na stadionie byla przez to ze przedstawiciele kibicow byli zatrudnieni jako ochroniarze a nie profesjonalna firma lub policja wiec czyzby kolejna 'oszczednosc'?

Gdzie mozna znalezc linki do sprawozdan finansowych klubow po przestudiowaniu moglbym powiedziec duzo wiecej co naprawde dzieje sie w Lechu a podejrzewam ze ktos czyli konkretnie Rutkowski niezle nabija sobie kabze a media nabijaja mu koniunkture. Kibice Lecha moga zweryfikowac to co pisze i ustosunkowac sie bo znaja sprawe blizej bo ja sie wywodze z malopolsko-podkarpackich regionow a w Poznaniu bylem raz w zyciu

Do góry
#4212294 - 04/11/2010 17:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: andegawen]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
andegawen to Ty piszesz jak potłuczony...

1) pokaż mi jakikolwiek w Polsce klub który byłby w stanie wydać kilkaset milionów złotych na budowę stadonu

2) czy Ty topiąc wcześniej miliony w prowincjonalny klub - Amice Wronki, bo chyba nikt nie ma wątpliwości że Amica nie generowała raczej zysku podobnie zresztą jak każdy klub w Polsce, nie chciał byś odzyskać części zainwestowanego kapitału ?

Prowadzenie klubu piłkarskiego to nie jest łatwy biznes, do tej pory każdy dokładał do tego biznesu.

ITI wpompowało już w Legię jakieś 150 000 000 złotych , bo co roku przychody stanowiły tylko około połowy potrzebnego budżetu.

To że Lech teraz świetnie prosperuje nie oznacza że koniunktura dla nich będzie tak dobra w kolejnych sezonach , jak nie zagrają za rok w Pucharach to dla klubu będzie to katastrofa , budżet skurczy się o kilkanaście milionów złotych conajmniej.

łatwo liczyć cudze pieniądze, dla przykładu budżet Legii co roku wymagał dofinansowywania ze spółki matki minimum 20 000 000 złotych na sezon. Być może szefostwo Lecha nie ma takiej komfortowej sytuacji i stąd wstrzemięźliwość z ich strony w wydawania większych kwot na transfery.

A być może szefowie Lecha chcą tylko odzyskać część pieniędzy jaki wpompowali w piłkarski biznes , są inwestorami to ich pieniądze mają do tego święte prawo.

Być może szykują się do sprzedaży Lecha Poznań np po Euro 2012 stąd brak większych transferów.

Ich pieniądze mogą robić co im się podoba.

Do góry
#4212316 - 04/11/2010 18:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: Legia]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
McDziarz

1. zgoda choc Cupiala, Solorza i Waltera plus Kulczyka i Krauze (ale oni sie wycofali z pilki) ale jak klub chce korzystac to WSPOLFINANSUJE albo placi za dzierzawe czy uzytkowanie

http://www.epoznan.pl/news-news-20895-Lech_i_Miasto_podpisali_umowe

Lech (Rutkowski) nie dolozyl nic do stadionu (bo w sumie i po co jak jest miejski) a Lech to klub prywatny. Placa ok 3.5 mylona rocznie to moim zdaniem prawie za darmo wez 20 tysiecy biletow srednia cena 50 zl i masz milion a stadion ma ponad 40000 miejsc i bilety czesto tez kosztuja wiecej niz 50 zl
Duzo niedociagniec jeszcze w internece nie mozna bylo kupic biletow przed kasami kolejki nie wiem czy to miala byc (watpliwa) reklama

2. na ogol jest przyslowie 'nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki' ale Rutek ma inna filozofie niz starzy chinscy gorale i wydaje mi sie ze chce wydoic klub wydaje mi sie bo sprawozdan nie czytalem tak z mediow mi ksztaltuje sie obraz

3. Prowadzenie klubu nie jest latwy biznes zgoda przyczyna: rozjechaly sie zarobki pilkarzykow z przychodami klubow bo zarobki poszly ostro w gore

4. To ze 'niekoniecznie bedzie superkoniunktura' tak ale do cholery jest zasada blednego kola JEST KASA SA SUKCESY SA SUKCESY JEST KASA wiec to czy ona bedzie zalezy od klubu na co idzie kasa z ...sukcesow jak beda 'odzyskiwac' i skapic na rozwoj to i koniunktura sie skonczy i co beda narzekac ze 'nikt nie chodzi na mecze'? Duzo ludzi czeka na sukcesy polskich klubow czy to w Warszawie czy Poznaniu czy Wroclawiu czy Krakowie czy Gdansku tylko ze torwarzystwo uboli trzyma to wszystko za reke i przez 'nowoczesna polityke' zalatwia rozne swoje sprawy

5. Ich pieniadze OK to niech spadaja i nie oczekuja ze ludzie beda sie dali wydymac placac za karnety mamieni obietnicami 'transferow' 'wzmocnien' i 'my tego bledunie popelnimy nie oslabimy druzyny przed Liga Mistrzow'

6. co do 'pieprzysz jak potluczony' i jak tez inne zachowania typu 'czytajcie co on pierniczy i grajcie na odwrot' to wskazuje ze nie dorosles do zrozumienia pewnych rzeczy ale spokojnie na wszystko jest czas. Ja za Cracovia - Lech ostatni z brzegu przyklad nie bede sie znecal wink

Do góry
#4212423 - 04/11/2010 19:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: andegawen]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Jak zobaczyłem te montowane płoty na stadionie w Poznaniu to normalnie załamka.
Raptem parę meczy a już płoty,czy qrwa nikt nie potrafi zabezpieczyć normalnie meczu ?
Oj nie chcę krakać ,ale póki tych ogrodzeń nie ma to może być gdzie indziej dużo bardziej tragiczna jazda.........

Do góry
#4212763 - 04/11/2010 23:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: crossmen]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
"Łódzki Klub Sportowy ma wszelkie szanse na awans do Ekstraklasy. Ale jeśli tak się stanie, już w maju musi się starać o licencję. A z obecnym stadionem nie będzie miał na nią szans. Wiceprezes PZPN napisał list do prezydenta Łodzi. Opublikował go Dziennik Łódzki.

Pełniący obowiązki prezydenta Łodzi Tomasz Sadzyński otrzymał list od wiceprezesa PZPN Janusza Matusiaka, który jako łodzianin wykazuje dużą troskę o dalsze losy ŁKS. Poniżej prezentujemy treść listu opublikowanego w serwisie NaszeMiasto.pl:

Szanowny Panie prezydencie!

Z ogromną satysfakcją obserwuję pozytywne zmiany sportowe i organizacyjne, jakie w ostatnim okresie zaszły w sekcji piłki nożnej Łódzkiego Klubu Sportowego. Po trudnych pierwszych miesiącach władze i pracownicy ŁKS SA mogą poszczycić się niemałymi osiągnięciami. Pierwsza drużyna piłkarska jest na najlepszej drodze do powrotu do Ekstraklasy, wdrożono wiele ciekawych programów PR i marketingowych, które sprawiają, że ŁKS znów jest postrzegany jako solidny klub sportowy i partner biznesowy. Duży postęp odnotowano też w zakresie poprawy bezpieczeństwa na meczach ligowych organizowanych przez ŁKS SA przy al. Unii.

Niestety, powyższe dokonania nie zmieniają faktu, że Stadion Miejski przy al. Unii, na którym ŁKS rozgrywa mecze pierwszej ligi, nie spełnia wymogów, aby łódzki klub otrzymał licencję na występy w ekstraklasie. Jako łodzianin i wiceprezes PZPN z niepokojem obserwuję, że liczne dyskusje na temat budowy nowego stadionu w Łodzi nie przekładają się na żadne konkretne akcje. Z wywiadu wiceprezydenta Łukasza Magina udzielonego Gazecie Wyborczej w dniu 27 września br. wynika, że nie przeprowadzono jeszcze nawet przetargu na wykonanie ekspertyz, które pozwoliłyby później władzom Łodzi na szukanie partnera do budowy nowego obiektu. Tymczasem, w przypadku wywalczenia awansu, ŁKS będzie musiał złożyć wniosek licencyjny już w maju przyszłego roku.

Panie Prezydencie, to naprawdę bardzo mało czasu. Szkoda byłoby, aby dotychczasowe wysiłki i dokonania władz oraz pracowników ŁKS SA zostały zmarnowane.

Podpisano wiceprezes PZPN ds. piłkarstwa profesjonalnego Janusz Matusiak"

Do góry
#4212855 - 05/11/2010 00:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: craax]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Smuda o Radku Majewskim:

- Skoro dla niego to za mało, to Polska takich jak On nie potrzebuje. Ja, żebym w koszulce z orłem na piersi wyjść choćby na sekundę, to do Montrealu pojechałbym rowerem - wyjaśnia Smuda.


juz nie wiem czy sie smiac czy plakac z tego goscia...

Do góry
#4212891 - 05/11/2010 00:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: Krystian]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Wichniarek rozwiązał kontrakt z Kolejorzem

Do góry
#4212919 - 05/11/2010 00:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [11] [Re: royalflush]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
Originally Posted By: royalflush
Wichniarek rozwiązał kontrakt z Kolejorzem


no nie gadaj ?! kiedy?

Do góry
Strona 28 z 29 < 1 2 ... 26 27 28 29 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei, akagi, Zaixi, Józef Małolepszy, VVega, latajaca_holenderka), 3744 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582205 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25