Strona 1 z 42 1 2 3 ... 41 42 >
Opcje tematu
#412813 - 26/09/2005 12:22 Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Witam serdecznie!! Zgodnie z tematem - tenis z analizą!
Jestem otwarty na dyskusje!

Pierwsze propozycje:

Zabaleta - Sabau 1 1.5

Mariano w lipcu sprawiał wrażenie jakby wracał do wielkie gry, było jednak znacznie gorzej choć rywale byli trudni. Teraz na drodze staje przeciętny Rumun w gorszej dyspozycji, więc trzeba się odkuć Zaba .

Carlsen - Bjorkman 2 1.75

Duńczyk po triumfie w lutym w Memphis wpadł w głęboki kryzys i od tego czasu zanotował serię koszmarnych występów - przez pól roku odniósł jedynie trzy wartościowe zwycięstwa z Mayerem, Hrbatym i Baghdatisem.
Szwed wielkich sukcesów nie odnosi, ale gra przyzwoicie. Poza tym startował w turnieju w Pekinie, a w piątek grał mecz Pucharu Davisa w Indiach, więc zaaklimatyzował się już na kontynencie..

Waske - Sluiter 2 1.63

Niemiec jeszcze w weekend grał w deblu swojej reprezentacji narodowej i to na clayu. Sluiter z kolei dwa tygodnie temu grał już w halowym turnieju w Orleanie. Dodając do tego H2H 2:0 dla Holendra i jego nieco wyższą od rywala formę otrzymujemy faworyta tego spotkania.

Saulnier - Wessels 1 1.8

Cyryl serię kilkunastu porażek z rzędu puścił już w niepamięć; musi zdecydowanie nadrabiać stracony czas czego efektem był juz triumf w halowym turnieju w Orleanie. Przewagą Wesselsa jest ogranie w Azji (1/4 w Chinach), ale licze że Saulnier przyleciał do Wietnamu odpowiednio wcześnie.

Amritraj - Vanek 1 3.05

Poszukamy niespodzianki! Vaenk pokazał w Szczecinie marniutką formę - wymęczone z trudem zwycięstwo z Urbanem i gładka porażka z Chelą. Dodatkowo Czech w tym roku nie prezentuje niczego ciekawego na kortach twardych (jedynie 1/4 ostatnio w Stambule, ale pononanie Lukaeva i Lisnarda to nic specjalnego). Amritraj jest zawodnikiem bez wątpienia słabszym, ale to nie znaczy, że jutro może być inaczej

Muller - Philipoussis 1 1.41

Dla obydwu to pierwszy start od US Open. Marc mam wrażenie jeździ na turnieje już tylko jako turysta ponosząc czasami kompromitujące porażki - Hadad w LA i Kucera w N.Jorku.
Młody Gilles to na dzien dzisiejszy za wyskie progi.

Nieminen - Kucera 1 1.33

Kucera - patrz Philipoussis! Gracz który dotarł do 1/4 US Open nie powinien takich gier przegrywać - po prostu nie wypada . Poza tym Fin w Chinach pokazał, ze sezon dla niego nadal trwa.

Andreev - Almagro 1 1.79

Igor błysnął formą w Bukareszcie i raczej ją utrzymał. 19-letni Hiszpan na ziemi grać potrafi, ale raczej przewiduję wygraną Rosjanina i wyrównanie H2H na 2:2.

Bracciali - Behrend 1 1.75

Włoch gra u siebie, H2H 2:0 dla niego, Puchar Davisa sromotnie przegrał ale z Nadalem i Ferrero. Niemiec raczej nie powinien zagrozić gospodarzowi.

D. Sanchez - C.Rochus 1 1.84

Rochus zdemolowany na clayu przez Roddicka!, a wcześniej też nie było różowo - jakoś nie może odnależć formy z pierwszej połowy roku. Hiszpan jak to Hiszpan gra właściwie tylko na clayu i to raczej przyzwoicie - powinno wystarczyć.

Do góry
Bonus: Unibet
#412814 - 26/09/2005 12:31 Re: Emrod - tenis z analizą
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
a czemu nie na korcie tenisowym tylko w pp?
pozdro

Do góry
#412815 - 26/09/2005 12:36 Re: Emrod - tenis z analizą
julia-kasia Offline
old hand

Meldunek: 30/08/2004
Postów: 861
Skąd: Stadt Hoffnung
Quote:

a czemu nie na korcie tenisowym tylko w pp?
pozdro




Piotrek , przecież tam już prawie nikt nie pisze , jakies same Ranki i konkury

Emrod - dobrze że wróciłes

Do góry
#412816 - 26/09/2005 12:52 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Nie uważam się za najwybitniejszego typera tenisa w historii, ale pewne doświadczenie i wiedzę posiadam.
Z działalności w temacie tenisowym na tym forum pamiętam, ze jak kiedyś z rozpędu pomyliłem narodowość jakiegoś gracza to pseudo-eksperci chcieli mnie zlinczować. Jak innym razem zjadłem jedynkę w bilansie i zamiast powiedzmy 178 wygranych na clayu wpisałem 78 to było to samo.
Nie wspomnę już o ludziach którzy usiłowali mi wmówić, ze zawodnik X mający na hardzie bilans 15-13 jest świetny, a drugi młodszy od niego o dwa lata z bilansem 17-15 jest do dupy . Odnoszę wrażenie że połowa ludzi czeka tylko, żeby znaleźć czyjś malutki nawet błąd i od razu dowalić z grubej rury, jakby nie można było grzecznie po koleżeńsku zwrócić uwagi!!
To jest mój temat i jak już napisałem zapraszam do dyskusji, ale merytorycznej na odpowiednim poziomie.

P.S Chyba lepiej że piszę w PP niż nigdzie tak jak wielu świetnych starszych użytkowników.

P.S II Piomil, a ty się lepiej rozgrzewaj , bo w tym tygodniu gramy 1/4 debla w konkursie i wreszcie będzie ciekawie.

Do góry
#412817 - 27/09/2005 22:50 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Zabaleta - Sabau 1 1.5

Zaba niestety tą fazę sezonu traktuje zdecydowanie ulgowo...


Saulnier - Wessels 1 1.8

Planowo!

Muller - Philipoussis 1 1.41

Planowo, choć Scud pokazał trochę ambicji, a myslałem że już raczej tylko wycieczki mu w głowie.

Nieminen - Kucera 1 1.33

Pogrom bez historii.

Andreev - Almagro 1 1.79

Planowo!

Bracciali - Behrend 1 1.75

Jestem zdziwiony...

D. Sanchez - C.Rochus 1 1.84

Kolejny argument za tym że typuje się wcześniej, a stawia jak najpóźniej! Kilka godzin przed meczem straszne zmiany kursów - jednym słowek mały wałek. Nie dopilnowałem!

Na jutro wspomniani już Bjorkman, Sluiter i Amritraj.

Do góry
#412818 - 28/09/2005 21:36 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Carlsen - Bjorkman 2 1.75

Planowo!

Waske - Sluiter 2 1.63

Sluiter miał dwie meczowe...

Amritraj - Vanek 1 3.05

Piekny kurs i minmimalna porażka, szkoda...
_______________________________________________

Gramy jednak dalej, bo tragicznie nie jest. Typy na jutro!


Bjorkman - Mamitt 1 1.35
Saulnier - Vanek 1.35


Podobna sytuacja; Saulnier wraca do formy, Bjorkman cały czas trzyma pewien poziom. Rywale nie dość że średniacy to jeszcze ostatnio grają poniżej przeciętnej.

Waske - Bursmuller 1 1.82

H2H 3:1 dla Waske, gra ostatnio poprawnie, choc w I rundzie o mały włos nie odpadł ze Sluiterem. Lars jak to Lars gra marnie, przeszedł rundę i to jak na niego w tym roku spory sukces. W meczu rodaków zawsze jest dodatkowy element ryzyka, ale kurs ładny a szanse oceniam 70/30.

Monaco - Lu 2 2.07

Tutaj okazja! Argentyńczyk z praktycznie zerowym doświdczeniem w hali, typowy clayowiec vs. grający na swoim kontynencie, ograny na twardych nawierzchniach i w hali Lu. W I rundzie Lu wyeliminował Dupuisa, rywala groźniejszego niż Monaco.
Dlaczego Monaco wg Pinnacle'a jest faworytem - nie mam pojęcia . Dla mnie same plusy!!

Nieminen - Tursunov 1 1.52

Fin imponuje formą i na cegle i na betonie, nie zwalnia tempa (demolka Kucery). Tursunov ledwo przeszedł Calatravę, do tego te podróże - turniej w Chinach, potem na Davis Cup do Chorwacji, znowu do Azji (Tajlandia). Jarkko jest dla mnie sporym faworytem.

Soderling - Murray 1 1.67

Podobne postury, podobny styl gry; doświadczenie jednak po stronie Szweda. Trudno ten typ uzasadniać, ale moim zdaniem Murray ma jeszcze czas na sukcesy, a obecnie trochę mu do Szweda brakuje.

Haas - Wang 2 4.48

Tommy bez specjalnego błysku. Wang szaleje na hardzie w ostatnim czasie i może się pokusić o niespodziankę.

Seppi - Sabau 1 1.5

Włoch rozegrał świetne mecze z Nadalem, Ferrero i Berdychem. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że Rumun może mu zagrozić.

Do góry
#412819 - 29/09/2005 17:51 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Bjorkman - Mamitt 1 1.35
Saulnier - Vanek 1.35

Bez żadnych problemów!

Waske - Bursmuller 1 1.82

Waske wygrał ale rozegrał w tym turnieju już 5 setów - same tie-breaki...

Monaco - Lu 2 2.07

Lu się wycofał - dobrze że przed meczem a nie w trakcie!

Nieminen - Tursunov 1 1.52

Planowo!

Soderling - Murray 1 1.67

Jedyna porażka na 7 typów


Haas - Wang 2 4.48

Takie kursy lubię.

Seppi - Sabau 1 1.5

Podobnie jak Muller wczoraj tak Seppi dziś zagrał nadspodziewanie zacięte spotkanie. Efekt jednak właściwy!

Dzisiejszy dzień bardzo dobry, czas potypować na jutro. Jak się pojawią wszystkie kursy to pomyślimy

Do góry
#412820 - 30/09/2005 00:19 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Ginepri - Murray 1 1.40
Nieminen - Wang 1 1.44


Zarówno Ginepri jak i Nieminen muszą udowodnić, że świetny występ na US Open to nie był jednorazowy wyskok. Patrząc na ich dobrą grę przed tym turniejem, a także dobrą grą tutaj w Bangkoku (zwłaszcza Fin) można wierzyć, że im się uda.

Srichaphan - Hewitt 1 3.75

Kangur sprawia wrażenie jakby chciał odpaść z tego turnieju, ale ani Dlouhy, ani Gimelstob nie chcieli mu w tym pomóc. Bożyszcze miejscowych kibiców Srichaphan zagra jednak na 120% swoich możliwości co powinno dać zwycięstwo nad grającym na pół gwizdka Kangurem. Dzisiaj wyszło z Wangiem to jutro uda się z Paradornem.

Bjorkman - Waske 1 1.66

Niemiec w tym turnieju gra same tie-breaki! Jutro z tym koniec, bo Jonas powinien go złamać. Dla Szweda turrniej układa się świetnie, do tej pory grał dobrze, ale trafiał na jeszcze lepszych rywali - teraz droga do 1/2 jest dosyć łatwa, a stojący na niej Waske jak najbardziej do przejścia).

Volandri - Robredo 1 2.03

Bardzo zdeterminowany pozasportowymi sprawami Volandri gra w Palermo świetnie - pogromy Massu i Ch. Rochusa są na to dowodami. Rywal to oczywiście nie byle kto, ale z drugiej strony Robredo nie gra ostanio wielkiego tenisa. Poza tym Robredo wpadki w tego typu meczach zdarzają się i to wcale nie tak rzadko...

Andreev - Martin 1 1.76

Finał w Bukareszcie ma dla mnie większe znaczenie niż finał w Sopocie - Rosjanin miał znacznie trudniejszych rywali. W Palermo obydwaj grają przyzwoicie, ale na dzien dzisiejszy Igor ciut lepiej. Dodając do tego pewne zmęczenie Martina ciągiem gier faworyta widzę w Andreevie.

Do góry
#412821 - 30/09/2005 22:30 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Ginepri - Murray 1 1.40 (
Nieminen - Wang 1 1.44
Srichaphan - Hewitt 1 3.75 odwołany
Bjorkman - Waske 1 1.66
Andreev - Martin 1 1.76

Kolejny niezły dzień. Pora na jeszcze lepszy:

Andreev - Seppi 1 1.70

Typuję Volandriego w finale, a dwóch Włochów to za dużo. Seppi zagrał świetne mecze w Davis Cup i tutaj w Palermo, ale jakoś nie wierzę że nagle stał się czołowym clayowcem świata. Do Igora mu jeszcze trochę brakuje i Seppi nie da jutro rady dobrze dysponowanemu Rosjaninowi.

Srichaphan - Murray 1 1.70

Szkot potwierdza swój talent, ale są pewne granice jego możliwości. Taj przygotował się bardzo dobrze do turnieju na swoim terenie i zrobi wszystko by zagrać finał z Federerem.

Bjorkman - Puerta 1 1.66

Puerta dotarł do 1/2 po mękach - trzech ciężkich meczach, choć rywale to nie żadni herosi - Soeda i słabo dysponowani Arthurs i Schuetler. Jonas mecze wygrywa gładko i tak będzie też dziś!

T. Johansson - Stepanek 1 1.55

Liczę na szwedzki finał! ToJo na stare lata dalej wyśmienity - łatwe wygrane z Phauem i wracającym do formy Saulnierem. Stepanek również wygrywał spokojnie ale Lee, Vico i Monaco to zupełnie inna bajka niż Szwed.

No i oczywiście czekamy na Volandriego.

Do góry
#412822 - 01/10/2005 14:57 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Volandri - Robredo 1 2.03
Andreev - Seppi 1 1.70
Srichaphan - Murray 1 1.70
T. Johansson - Stepanek 1 1.55
Bjorkman - Puerta 1 1.66

Bez rewelacji, ale znowu do przodu. Pomyślimy jeszcze trochę nad finałami i jutro podsumujemy tydzień!

Do góry
#412823 - 01/10/2005 20:47 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Jutrzejsze finały (dwa bo w Bangkoku wygra Roger, ale młody Szkot ma szanse urwać mu seta więc bawienie się w ilość setów jest mocno ryzykowna).

Volandri - Andreev 1 1.53

O motywacji i formie Włocha w tym turnieju już wiele napisano i nic się od tej pory nie zmieniło! Pippo gra świetnie i nie ma co przykładać wielkiej wagi do dwóch meczy granych dzisiaj, bo ani Robredo ani Behrend sił mu zbytnio nie nadwyrężyli. Igor również gra dobrze, ale będzie się musiał zadowlić drugim z rzędu przegranym finałem (prawie jak w zeszłym roku Gaudio po wygranym Roland Garros - porażki w finałach Bastad, Stuutgart, Kitzbuhel).

Stepanek - Bjorkman 2 2.45

Wygrana Stepanka z ToJo mocno mnie zdziwiła, ale takie rzeczy się zdarzają. Nie sądzę jednak, że dołujący od połowy czerwca Radek, który właściwie olał cały amerykański cykl hardowy gotów jest wygrać nagle całkiem niezły turniej. Jonas gra w Wietnamie wyśmienicie i podejdzie jutro do meczu ze świadomością, że to może być jego ostatni wygrany turniej w karierze. Mam nadzieję że się to Bjorkmanowi uda nie tylko ze względu na moją wygraną, ale także przez szacunek i sympatię do tego gracza.

Do góry
#412824 - 02/10/2005 17:24 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Volandri - Andreev 1 1.53
Stepanek - Bjorkman 2 2.45


Oglądałem w TV dwa ostatnie sety meczu Volandriego i nie mam pojęcia jakim cudem dotarł on do finału i to w takim stylu - tragedia...

Bilans tygodnia!!

Oddałem 28 typów - trafiłem 18 typów
Skuteczność - 64.29%
Średni kurs trafionych typów 1.82
Bilans: +17.14%

Całkiem nieźle

Do góry
#412825 - 02/10/2005 22:39 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Koubek - Phau 2 2.53

Austriak roku 2005 nie zaliczy do udanych; jego największe sukcesy to dwukrotne osiągnięcie III rundy (u siebie w Kitzbuhel i w New Haven) - poza tym cienizna. Po szybkim odpadnięciu z US Open zagrał w Pekinie (wygrana ze słabym Heubergerem i porażka z Moyą), potem wraca do kraju gdzie w reprezentacji przegrywa pierwszy mecz z Ekwadorczykiem Lapenttim, wygrywając później spotkanie o pietruszkę z notowanym poniżej 500 miejsca Avellanem. Teraz Koubek wraca do Azji, ale sądzę że na krótko! Za tydzień mamy turniej halowy w Wiedniu i Austriak powinien jak najszybciej wracać do domu, aby przygotować się na tyle dobrze by wstydliwie nie odpaść tam szybko!
Phau jest zawodnikiem który na hardzie jest groźny, a dla graczy pokroju Koubka nawet bardzo groźny. Sympatyczny typ po ładnym kursie

Wessels - Gambill 1 1.50

Amerykanin w ostatnim czasie notował na hardzie upokarzające niekiedy porażki - z Zibem, w 3 setach z Massu na US Open, Seppim, a zwłaszcza Caklem i newportem. W kwalach do Tokio ledwo wygrał z Victorem Bruthansem!!
Wessels w Pekinie wygrane z Arthursem i Wangiem, a w Wietnami porażka z coraz mocniejszym Saulnierem! Dodając do tego H2H 2:0 na korzyść Holendra, oraz całkiem fajną pulę nagród w stolicy Japonii uważam, że Wessels nie przepuści okazji do zarobienia paru łatwych tysięcy!

Udomchoke - Karanusic 1 1.60

Karanusica ogrywali ostatnio min. Herm-Zahlava, Filima czy Junqueira. On natomiast od finału w Grazu w połowie sierpnia ograł tylko Matsukiewicza. Na tle tych zawodników Danai Udomchoke jest prawdziwym arcymistrzem; młodszy kolega Srichaphana na hardzie grać potrafi i na pewno to Chorwatowi udowodni.

Do góry
#412826 - 03/10/2005 14:36 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Koubek - Phau 2 2.53
Wessels - Gambill 1 1.50
Udomchoke - Karanusic 1 1.60

Wessels z Udomchoke naprawdę mnie zdziwili Teraz trzeba odrabiać.

Na nockę tylko jedno spotkanie:

Wang - Moodie 1 1.92

Azjatycki talent na hardzie imponuje formą, choc trzeba przyznać ze grywa głównie w niższej rangi zawodach. Potrafił jednak w ostanim czasie pokonać min. Sluitera, Plessa, Santoro, czy niedawno Haasa. Moodie specjalnie nie błyszczy i Wang na swoim kontynencie powinien dać radę!

Do góry
#412827 - 03/10/2005 23:38 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
I jeszcze coś

Baghdatis - Minar 1 1.79

Czech w połowie stycznia dotarł do finału hardowego turnieju w Sydney i od tego czasu praktycznie same wpady. Cypryjczyk talent ma, ale musi mnie jeszcze do niego przekonać - okazję ma świetną Marcos wydaje się być lepiej dysponowany, łatwo przeszedł I rundę. Po tym kursie warte grania!

Phau - Spadea 1 2.71

Vincent gra pierwszy raz od szybkiej wtopy w US Open. Z Corią szans wielkich nie miał, ale przedtem na betonie grał także strasznie cieniutko. Skoro nie zdołał przyszykować formy na amerykański cykl hardowy, to i w Japonii cudów nie zrobi. Niemiec gra przyzwoicie, ma dziś urodziny i na pewno nie stoi na straconej pozycji!

Santoro - Melzer 1 1.69

Gospodarz+hala+słaby Melzer (nie licząc Davis Cup). Santoro powoli kończy karierę i wypada się jeszcze pokazać publiczności przed emeryturką Fabrice w dyspozycji jest przyzwoitej i nie przewiduję wygłupów z jego strony!

Do góry
#412828 - 04/10/2005 23:09 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Wang - Moodie 1 1.92
Baghdatis - Minar 1 1.79
Phau - Spadea 1 2.71
Santoro - Melzer 1 1.69

No i prostuję błąd z paru postów wyżej - Udomchoke niestety poległ...

Udomchoke - Karanusic 1 1.60

Jedziemy dalej!!

Nieminen - Schuettler 1 1.48

Na dzien dzisiejszy różnica klas na korzyść Fina - 3 tygodnie temu wygrał w Pekinie 6-4,
6-2 i zapowiada się teraz na replay! Niemiec triumfował w Tokio dwa lata temu, ale patrząc na równię pochyłą po której od tego czasu zsuwał się Rainer to już prawdziwa prehistoria.

Arthurs - Monaco 1 1.70

Zobaczymy czy starszy pan jeszcze może! Stary i szczwany kangur vs. Monaco, który poza clayem tylko statystuje. Po tym kursie warto zagrać!

Saulnier - Sluiter 1 1.65

Cyryl wraca do normalnej dyspozycji, a wtedy jest graczem z wyższej półki niż Holender. Francuz łatwo wygrał w Orleanie (w 1/4 właśnie ze Sluiterem), po czym dotarł do 1/4 w Wietnamie. Raemon nie gra żle, ale to raczej za mało. Poza tym Saulnier wybrał grę w Tokio, a nie u siebie w Metz co świadczy o tym, że poważnie myśli o dobrym wyniku w Japonii.

Luczak - Schukin 1 1.68

Starcie dwóch graczy raczej niskiej klasy; zbyt wiele o ich dyspozycji na dzien dzisiejszy nie wiem. Patrzę jednak na kwale - Schukin raczej by je przegrał, gdyby nie kontuzja Djokovica, natomiast Luczak łatwo (nawet bardzo jak na jego możliwości łatwo) pyknął Mutisa, Bennetaua i Mirnyia. Kurs ciekawy na tyle, by pograć na Australijczyka.

Do góry
#412829 - 05/10/2005 22:57 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Luczak - Schukin 1 1.68

Oprócz powtórzonych meczy jeszcze:

Carlsen - Phau 2 2.25

Duńczyk w lutym wygrał w Memphis i od tego czasu zaledwie dwa razy wygrał dwa mecze z rzędu!! Phau prezentuje się nieco lepiej i nie powinien zaprzepaścić sporej dla niego szansy jaką jest 1/4 tej klasy turnieju!

Davydenko - Llodra 2 3.90

Mikołaj nie błyszczy, ma ujemny bilans na indoor hard, a w poniedziałek rusza Puchar Kremla. Llodra w przyzwoitej dyspozycji gra u siebie, cały wrzesien grał w hali i po takim kursie trzeba mu zaufać

Do góry
#412830 - 06/10/2005 09:24 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Nieminen - Schuettler 1 1.48
Arthurs - Monaco 1 1.70
Saulnier - Sluiter 1 1.65
Carlsen - Phau 2 2.25

Po ładnej nocy oprócz Llodry zagram jeszcze na dziś jeden mecz:

Pavel - Seppi 1 1.70

Włoch gra dobrze, ale hala to nie clay, doświadczenie Rumuna to ogromny handicap. Poza tym Davis Cup i Palermo trochę nadszarpnęło zdrowia Włochowi, tak więc czemu nie

Do góry
#412831 - 07/10/2005 21:07 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125

Davydenko - Llodra 2 3.90
Pavel - Seppi 1 1.70
Nieminen - Srichaphan 1 1.68

Forum wczoraj w nocy nie działało, więc nie dałem rady napisać o typie na Nieminena, ale grałem go w konkursie (tenis - debel - półfinały) więc wliczam do statystyk!!


Nieminen - Moodie 1 1.41

Fin to w chwili obecnej wysoka klasa hardowa; Moodie ze swoją siłową grą też prezentuje się nieźle, ale ja Fina widzę nawet jako zwycięzcę turnieju.

Do góry
#412832 - 07/10/2005 23:54 Re: Emrod - tenis z analizą
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Jeszce dwa po namyśle!

Hrbaty - Monfils 1 1.71

Francuz młody, zdolny, gra u siebie, ograł Słowaka na Wimbledonie itd. ale... Monfilsa widzimy w 1/2 raczej przez kontuzję Gasqueta inaczej to Rysiek grałby dziś z Dominikiem. Hrbaty przegrał z nim na trawie, ale grass to jego zdecydowanie najsłabsza strona. Poza tym Monfils ostatnio raczej cieniował i nie sądzę, żeby wskoczył nagle do finału.

Dementieva - Mauresmo 1 1.83

Nie tak dawno Elena wygrała w Fed Cupie we Francji i to na clayu, gdzie przewaga była zdecydowanie po stronie Amelie. Widziałem ją w akcji przeciw Dechy i Clijsters - gra bardzo dobrze!! WTA grywam rzadko, ale ten typ żal odpuścić!

Do góry
Strona 1 z 42 1 2 3 ... 41 42 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], Ojro, Akhu, 11kera11, alfa), 3467 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49