Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#399303 - 09/09/2005 17:50 Pomoc w wyborze buka
JuninhoP Offline
journeyman

Meldunek: 09/09/2005
Postów: 61
Witam wszystkich graczy.
To mój 1 post. Od razu przepraszam za założenie tego tematu. Czytałem duzo o firmach bukmacherskich ale nie znam się za bardzo na kontach, kartach, prowizjach itd i dlatego zwracam się do was o pomoc.

Planuje rozpoczęcie gry w necie. Szukam sobie teraz odpowiedzniej firmy do tego. Prosiłbym was o pomoc w wyborze tej jednej.

Założenia są takie:
1) Mój brat ma konto w necie Inteligo więc mógłbym z niego korzystać przy wpłatach i wypłatach do/z firmy bukmacherskiej. Dziewczyna posiada jakieś zwyczajne konto w PKO BP i posiada kartę Visa Elektron tak więc też mógłbym korzystać z tego konta.
2) Szukam takiej firmy gdzie nie będę płacił żadnej (lub jakąś minimalną) prowizji przy wpłacie lub wypłacie na konto bukmachera.
3) Jeśli byłoby to możliwe to chciałbym grać w złotówkach, jeśli jednak miałbym płacić za zamianę złotówek na euro i potem znów na złotówki to ewentualnie mógłbym się zdecydować grać w Euro.
Chciałbym żeby ktoś z was mi zaproponował dopowiednią do tego firmę bukmacherską i dał znać jak w niej jest z prowizjamiod wpłat i wypłat itd. Odwiedzałem już stronę z porównaniem firm bukmacherskich na tym forum lecz nie rozumiem wszystkiego do końca.

Z góry bardzo dziekuję za pomoc.

Do góry
Bonus: Unibet
#399304 - 09/09/2005 18:07 Re: Pomoc w wyborze buka
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
1)Wszystko sie zgadza (polecam wplaty przez neta bo jakby co mozesz im podeslac screen z dowodem wlaty)
2)Jesli sie nie myle praktycznie nigdzie nie placi sie prwizji a napewno na expekcie, sportingbecie i batathome
3)Tak jak wyzej wiekszosc bukow ma mozliwosc gry w zlotowkach .
Ps. wejdz sobie na stronki www.expekt.com www.sportingbet.pl i www.bet-at-home.com i poczytaj sobie tam masz wszystko opisane jak z wpltami wyplatami regulamin itp wtedy bedziesz pewny.
Ps2. To co wyzej napisalem w punktach tycz sie glownie bukow do ktoeych podalem ci linki bo tam ma konta pozdro

Do góry
#399305 - 09/09/2005 18:12 Re: Pomoc w wyborze buka
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
polecam Unibet, zero prowizji, fajne bonusy, minusem jest nie olbrzymia oferta, jesli masz zamiar się pobawić (czytaj przegrywac) drobne kwoty to moze byc BetAndWin, wypasiony interfejs, nieziemski live, olbrzymia oferta, minusem są limity

Do góry
#399306 - 09/09/2005 18:18 Re: Pomoc w wyborze buka
lleyt1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2005
Postów: 3336
Skąd: Toruń
Wedlug mnie dobrym bukiem jest tez Unibet.Dlatego,że :

-przy wypłatach nie pobierają żadnych prowizji
- konto jest w złotówkach(chociaż nie jest to aż tak istotne)
- jeżeli wpłacasz kasę rano wieczorem jest ona już na twoim koncie
- mnóstwo promocji-bonusów w ciągu roku;bonusy powrotne;
-quizy
Gorsza strona to chyba tylko livebetting. Pod tym względem najlepszy jest na pewno kolejny buk czyli Betandwin.
Jezeli chcesz to odwiedz stronki www.unibet.com
i www.betandwin.com

Do góry
#399307 - 09/09/2005 18:33 Re: Pomoc w wyborze buka
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Plusy unibetu to dobre kursy i szybkość wpłat i wypłat (to samo expekt). Jeżeli chodzi betandwin to live imponujący, ale np. kursy na fawotytów beznadziejne. Nie bez znaczenia są obecne promocje w betandwin do +140 w expekcie +100. Powodzenia w wyborze...

Do góry
#399308 - 09/09/2005 18:41 Re: Pomoc w wyborze buka
PawelD Offline
enthusiast

Meldunek: 05/09/2005
Postów: 312
Ja gram w Bet-at-home. Wprawdzie nie można tam obstawiać wyników z podpórkami, ale najmniejsza wpłata i wypłata wynosi 10 zł. Ja już nieraz wypłacałem kase bezproblemowo. Warto tam spróbować. Mam do odstapienia za pół ceny bon o wartości 20 zł.

Do góry
#399309 - 09/09/2005 18:56 Re: Pomoc w wyborze buka
speedway7 Offline
addict

Meldunek: 04/03/2003
Postów: 478
Skąd: Ruda Ślaska
Betfair

Do góry
#399310 - 09/09/2005 19:40 Re: Pomoc w wyborze buka
JuninhoP Offline
journeyman

Meldunek: 09/09/2005
Postów: 61
Podsumowując:

Bet-at-home - odpada gdyż nie można obstawić 1X, X2
betandwin - odpada - słabe kursy na faworytów

Zastanawiam się nad:
Unibet
sportingbet
expekt
W których z nich można obstawiać wyniki w czasie trwania meczu?
W niektórych firmach jest coś takiego, że można wypłacić kasę bezpłatnie raz w miesiącu a za następny raz trzeba płacić, czy tak jest w tych 3 firmach nad którymi się zastanawiam? Czytałem również, że nieraz nie można wypłacić więcej niż się wpłaciło, czy to także dotyczy konta Inteligo?

Do góry
#399311 - 09/09/2005 19:42 Re: Pomoc w wyborze buka
JuninhoP Offline
journeyman

Meldunek: 09/09/2005
Postów: 61
Według strony:
http://www.mecz.pl/index.php?dzial=zestaw
z konta Inteligo nie można wpłacać do Unibetu, czy to prawda??

Do góry
#399312 - 09/09/2005 19:48 Re: Pomoc w wyborze buka
GBocian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/02/2004
Postów: 2199
Skąd: Wrocław
Nieprawda

Do góry
#399313 - 10/09/2005 08:46 Re: Pomoc w wyborze buka
JuninhoP Offline
journeyman

Meldunek: 09/09/2005
Postów: 61
Quote:

Podsumowując:

Bet-at-home - odpada gdyż nie można obstawić 1X, X2
betandwin - odpada - słabe kursy na faworytów

Zastanawiam się nad:
Unibet
sportingbet
expekt
W których z nich można obstawiać wyniki w czasie trwania meczu?
W niektórych firmach jest coś takiego, że można wypłacić kasę bezpłatnie raz w miesiącu a za następny raz trzeba płacić, czy tak jest w tych 3 firmach nad którymi się zastanawiam? Czytałem również, że nieraz nie można wypłacić więcej niż się wpłaciło, czy to także dotyczy konta Inteligo?




Bardzo proszę - czy ktoś mógłby się ustosunkować do tego??

Do góry
#399314 - 10/09/2005 09:42 Re: Pomoc w wyborze buka
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22237
Skąd: Saskatchewan
Jesli jezyk nie jest dla ciebie przeszkoda to proponowalbym ci zastanowic sie nad Gamebookers, bo jesli chodzi o oferte to sa chyba na 2 miejscu za betandwin, ale mozesz tam spokojnie grac za srednie stawki i wygrywac, a kursy maja bardzo dobre. Jest tam wiele meczow na live betting, platforma p2p dzialajaca jak Betfair i dodatkowo wyniki przychodza ci smsem za darmo jesli postawiles zaklad za conajmniej 5eur. Podporki 1x i x2 masz praktycznie na kazdy mecz niezaleznie od ligi. Minusem natomiast sa prowizje przy wyplacie i brak bonusow na start, jednak w dzien urodzin dostaniesz cashback w zaleznosci od tego ile bedziesz konczyl lat. Mi juz chyba dawali ze 3 razy ten cashback. Ogolnie buk bardzo dobry.

Jesli chodzi o te 3 buki ktore wymieniles to faktycznie Unibet jest bardzo fajny jednak, ich oferta nie jest powalajaca. W dodatku maja swietnych fachowcow i prawie sie nie myla, dlatego moga sobie pozwolic na liczne bonusy. Maja takze niskie kursy na mocnych faworytow. Jesli gdzie indziej znalazlbys kurs 1.2 to tam spodziewaj sie ze bedzie to czesto nawet ponizej 1.1. Na wiele lig nie maja podporek a czesto by sie przydaly.

Expekt jest dosyc ubogi jesli chodzi o oferte i live betting, jednak ich zaleta sa szybkie wyplaty i czasem oferuja ciekawe bonusy. Jednak jesli przeczytales troche tematow o tym buku to pewnie juz wiesz ze wiele osob ma co do nich mieszane uczucia.

Sportingbet kursy ma czesto bardzo ciekawe a i oferta nie jest najgorsza. Jesli obstawiasz pilke to znajdziesz tam ciekawa opcje "draw no bet" czyli zwrot kasy w przypadku remisu. Niewiele bukow oferuje ta mozliwosc.

Najlepiej to zaloz sobie konta u dwoch bukow na poczatek a z czasem zacznij grac dodatkowo u innych (bet365, Pinnacle, centerbet)

Do góry
#399315 - 10/09/2005 09:54 Re: Pomoc w wyborze buka
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Z tymi niskimi kursami na faworytow w unibecie nie przesadzaj - czesto maja oni wlasnie najlepsze kursy na faworytow ze wszystkich buckow. Chocby 1,3 na Polakow w siatke z Portugalia ostatnio.

W ogole Unibet ma czest kursy odstajace od calej reszty i zdarza sie, ze trzyma je do samego meczu.

Ale poza tym sie zgadzam z tym co piszesz. Warto tez przejrzec oferte Nordicbet. Jest dosc szeroka szczegolnie na pilke, prowizja podobna jak w exp czy gb. Wada jest taka, ze nie mozna wplacac przez Moneybookers i zawsze sie troche na wplatach / wyplatach traci.

No ale wlasciwie powinno byc tak, ze raz sie wplaci a potem np. co pol roku wyplaca sie nadwyzke ;-)

Wojtek

Do góry
#399316 - 10/09/2005 09:58 Re: Pomoc w wyborze buka
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Quote:

Podsumowując:

Bet-at-home - odpada gdyż nie można obstawić 1X, X2
betandwin - odpada - słabe kursy na faworytów





1x cz x2 zawsze mozna zagrac grajac czesc na 1 i czesc na x.

Niskie kursy na faworytow w B&W to zwykle prawda ale czasem jest calkiem odwrotnie: na przyklad "klon" B&W betoto mial dlugo kurs 1,45 na 1 w meczu:
Manchester United - Manchester City
(nie wiem czy inne tez tyle mialy?)
Wojtek

Do góry
#399317 - 10/09/2005 09:59 Re: Pomoc w wyborze buka
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22237
Skąd: Saskatchewan
Z unibetem chodzilo mi o to ze dobrze potrafia ocenic mecz. Jesli maja najwyzszy kurs z kilku bukow u ktorych gram to czasami jest to dla mnie powod zeby tego meczu nie obstawiac.

Do góry
#399318 - 10/09/2005 10:02 Re: Pomoc w wyborze buka
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Quote:



Jesli obstawiasz pilke to znajdziesz tam ciekawa opcje "draw no bet" czyli zwrot kasy w przypadku remisu. Niewiele bukow oferuje ta mozliwosc.





No to sie jeszcze do tego przyczepie - dlaczego piszesz, ze niewiele buckow to oferuje? Kazdy ktory oferuje handicapy azjatyckie 0:0 bedzie to mial a wlasciwie kazdy powazny buck (Pinnacle, Pointbet Betfair) ma takie handicapy.

Poza tym zawsze mozna zagrac 1 i na x tyle, zeby przy wyniku x miec zwrot.

Wojtek

Do góry
#399319 - 10/09/2005 10:04 Re: Pomoc w wyborze buka
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Quote:

Z unibetem chodzilo mi o to ze dobrze potrafia ocenic mecz. Jesli maja najwyzszy kurs z kilku bukow u ktorych gram to czasami jest to dla mnie powod zeby tego meczu nie obstawiac.




Z tym sie jak najbardzoej zgodze. Moze przy faworytach nie jest to bardzo widoczne bo w koncu kursy 1,2 czy 1,3 zwykle wchodza ale jak maja jakis mecz szczegolnie z ligi skandynawskiej z kursami znacznie rozniacymi sie od sredniej to czesto maja racje.

Wojtek

Do góry
#399320 - 10/09/2005 10:08 Re: Pomoc w wyborze buka
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22237
Skąd: Saskatchewan
Tu masz troche racji, ale jesli kolega pisze o bukach typu expekt, betandwin, Bet-at-home, Unibet to handi azjatyckich w tych bukach albo nie ma albo oferta jest bardzo ograniczona.

Jesli chodzi o rozbijanie stawek 1x i x2 to jesli chcesz zagrac taki mecz w combo to jest juz wtedy troche wiecej zabawy.

Do góry
#399321 - 10/09/2005 12:41 Re: Pomoc w wyborze buka
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
ale ty chłopie załóż konto w banku na siebie bo do unibeta wpłacisz z konta brata ale już nie wypłacisz na konto brata.

Do góry
#399322 - 10/09/2005 14:03 Re: Pomoc w wyborze buka
JuninhoP Offline
journeyman

Meldunek: 09/09/2005
Postów: 61
Quote:

ale ty chłopie załóż konto w banku na siebie bo do unibeta wpłacisz z konta brata ale już nie wypłacisz na konto brata.




Dobrze - założę na siebie, ale konto to najmniejszy problem. Większy jest z tym u jakiego buka się zarejestrować.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ElNinho[mmdea], ANZELMO, rafal08, alfa, Ojro, Sensei, pacyfista, akagi, Kretol), 3592 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49