Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#3987767 - 07/07/2010 06:48 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: NiUNiU]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Hiszpania juz obstawiona smile

Osmiornica tak mowi to tak trzeba zrobic hehe

a tak na powaznie Hiszpania jak dla mnie ma lepsze argumenty w kazdej formacji....

Do góry
Bonus: Unibet
#3987773 - 07/07/2010 07:09 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: NiUNiU]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dajcie już sobie spokój z tą osmiornicą nie można obstawiać Hiszpamii tylko dlatego, że jakaś osmiornica na kogoś wskazała, przeciez to apsurdalne.
Jeśli spojrzymy na dotychczasowe mecze to półfinał powinien należeć do Niemiec, grali z meczu na mecz coraz lepiej,
prowadzili grę ofensywną z dużym rozmachem dawno ekipa Niemiec nie grala tak skutecznej piłki ponieważ każda passa sie kiedyś kończy i to, że Niemcy nastrzelają kolejnemu przeciwnikowi mnostwo bramek mecz zapowiada się wyrównany i mimo,iż Hiszpanie nie zachwycili i może cięzko im się grało od pierwszego meczu fazy grupowej, mają też spore szanse na awans.
Moim zdaniem z dotychczasowej gry wynika, że ciut lepsze notowania powinni mieć Niemcy, jednak ten turniej idzie im aż za dobrze.
Nie umiem wskazać drużyny która awansuje bardzo wyrównana para o czy świadczą kursy na obie reprezentacje jutro mecz nie rostrzygnie się w ciągu 90 min za klasowe zespoły grają i warto rozpatrzyć wynik remisowy 3,10 po 90 min możemy byc świadkami pierwszej dogrywki Niemiec i Hiszpanii ciekawa jest też opcja mecz zakończy sie karnymi 5,50. bardzo prawdopodobne za drobne mozna coś obstawić, po dzisiejszym meczu Holandii i dzielnej walecznej postawie Urugwaju mieliśmy niezłe widowisko, jutro bedzie podobnie tyle, że potrwa troszkę dłuzesj.
A tak na marginesie ta osmiornica może wskazała na Hiszpanie bo Niemcy nie zdołają rostrzygnąc spotkania w regulaminowym czasie gry i ewentualnej dogrywki.
Hiszpanie wcale nie uznaja się za faworyta w tym półfinale nawet wśród kibiców Hiszpanii są tacy, że Niemcy są w lepszej formie na turnieju i zwycięstwa przyszły ekipie Loewa niezwykle łatwo.

Do góry
#3987802 - 07/07/2010 08:19 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Kieras]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43480
Originally Posted By: craax
Polfinal mistrzostw swiata i na sile chcecie to spotkanie grac , takie widowiska sie oglada a nie gra

HT/FT X/2 Hiszpania. 6.75 piwo

Do góry
#3987813 - 07/07/2010 14:51 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: NiUNiU]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: NiUNiU
Originally Posted By: Szewa
Ośmiornica wskazała Hiszpanów. Dziękuję, do wiedzenia.


a zdrowy rozsadek wkazuje szwabow ktorzy sa zdecydowanie w lepszej formie bardziej zgrani i bardziej agresywni.. przy takich atakach hiszpania nie utrzyma tepa a puyol jutro bedzie wypluwal pluca wiec pokusi sie o faul... za czym idzie zolta kartka,a potem czerwona Hiszpanie zdecdowanie bardziej wymecznii po lidze szwaby zagraja jutro odobry futbol imwypunktuja slizgajacych sie hiszpanow, po pierwszej polowie bedzie juz wiadomo kto gra o final ,
Gdyby Ghana w ostatnim meczu grupowym miała lepiej nastawione celowniki (albo trochę szczęścia), Niemców mogłoby już tu w ogóle nie być..

Do góry
#3987828 - 07/07/2010 15:35 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: kfjatek]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
@kfjatek "Gdyby Ghana w ostatnim meczu grupowym miała lepiej nastawione celowniki (albo trochę szczęścia), Niemców mogłoby już tu w ogóle nie być.."

Rozumiem że chodzi Ci o to że Ghana gdyby wygrała 2-1 zamiast przegrać 0-1, bo remis też premiował Niemców. No Ghana potrzebowała raczaj cudu żeby te 2 bramki strzelić.
Takim tropem idąc kolego to i Argentyna jakby miała lepsze celowniki lub szcześcia (Diego chciał wymodlić cud w pwnym momenice) i strzeliła 5 bramek to i Niemców już by nie było. Mówie Ci.

Do góry
#3987830 - 07/07/2010 15:38 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: kfjatek]
dadycool Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2002
Postów: 3126
Skąd: ELBLĄżkowo
To ja wypowiem się też odnośnie tego meczu bez przekomarzania się smile
Moim zdaniem Niemcy... Hiszpania mnie nie przekonuje z tą grą w meczu z Paragwajem mogli równie dobrze odpaść gdyby nie karny nie trafiony przez nich. Powiecie ze Hiszpania też nei trafiła ok zgadza się ale akcja była po nie trafionym karnym że paragwaj gdyby trafili inaczej by akcja potoczyła się na pewno. Mecz z Portugalią wyszedł Hiszpani tu nie ma co dyskutować chociaż pare razy zagrożeni byli i nie potrafili wiecej jak jednego gola zdobyć...
A Niemcy? Niemcy jak to w przysłowiu dawym: "wszyscy graja niemcy wygrywaja" i tak tez jest w tym turnieju. Faza grupowa przeszła z trudnościami (jak u Hiszpanów) ale to co w fazie pucharowej pokazali to masakra. Skoro potrafili zatrzymać Messiego to zatrzymają też Ville. A skoro Paragwaj potrafił tak dobrze bronić się przez Hiszpanami to myślę że niemcy tez bedą potrafili a z atakiem "ciut" lepiej u nich niż u Paaragwaju tongue
Reasumując chciałem dać win Niemców ale zosatne przy awansie za 1.9 bo róznie może byc. Dołoże win po 2,8 ale za 1/3 stawki na awans. I zobaczymy smile
Pozdrawiam
Ps. nie ma co dyskutować o skłądzie brakach czy coś takiego w 11 wyjściowych bo albo ma się formę albo nie. Niemcy moim zdaniem mają ja znacznie większą na ten moment od Hiszpani. Oczywiscie mecz może ustawić przypadkowy strzał czy jakis wielbłąd którejśc z drużyn ale myślę że jak takie cudo nie stanie sie to niemcy wygraja.

Do góry
#3987835 - 07/07/2010 15:59 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: dadycool]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
@dadycool - wyjąłęś mi to z ust.
Jako że widzę tu 3-0 lub 3-1 dałem HT/FT 1/1 za 4.3, Drużyna gospodarzy, dwiema bramkami lub więcej za 5.8 i Awans-Gospodarze w regularnym czasie za 2.8.
Jak będzie to zobaczymy, że już o ośmiornicy nie wspomne smile

Do góry
#3987902 - 07/07/2010 17:05 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: dadycool]
Andrzej5 Offline
old hand

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 866
Originally Posted By: dadycool
Skoro potrafili zatrzymać Messiego

była na tym mundialu drużyna, której by się to nie udało? laugh

Niemcy jak dotąd w fazie pucharowej górowali nad przeciwnikami głównie mentalnie i to im dawało spory edge, podobnie pewnie poradzili by sobie ze słabymi psychicznie Brazylijczykami, ale już z takimi Urugwajami czy Portugaliami męczyli by się strasznie i nie wykluczone że kończyło by się dogrywką.
Hiszpania mentalnie jest silna, to drużyna pewna swojej siły, nie załamująca się gdy mecz zaczyna się układać nie po ich myśli, więc Niemcy ich nie rozbiją na pewno.
Szansa Niemców jedynie w szybkiej bramce, im dłużej będzie bezbramkowy remis tym większą szansa Hiszpanów, bo nie mam wątpliwości, że w drugiej połowie przejmą całkowicie panowanie na boisku, pytanie tylko czy będą bronić wyniku czy gonić.

Do góry
#3987908 - 07/07/2010 17:06 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: NiUNiU]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: NiUNiU
Originally Posted By: Szewa
Ośmiornica wskazała Hiszpanów. Dziękuję, do wiedzenia.


a zdrowy rozsadek wkazuje szwabow ktorzy sa zdecydowanie w lepszej formie bardziej zgrani i bardziej agresywni.. przy takich atakach hiszpania nie utrzyma tepa a puyol jutro bedzie wypluwal pluca wiec pokusi sie o faul... za czym idzie zolta kartka,a potem czerwona Hiszpanie zdecdowanie bardziej wymecznii po lidze szwaby zagraja jutro odobry futbol imwypunktuja slizgajacych sie hiszpanow, po pierwszej polowie bedzie juz wiadomo kto gra o final ,



widzę niektórzy już mają gotowy scenariusz na ten mecz...

prędzej kupe w majtach zobaczysz niż czerwo Puyola !

czyj rozsądek wskazuje szwabów ???

kursy w Pinnacle :

3,0 3,39 2,5

188bet Sbobet Bet365 Unibet 5Dimes także pozbawieni zdrowego rozsądku ?

uleganie emocjom tak jak ten owczy pęd na Niemców po dwóch niezłych meczach z Anglią i Argentyną może okazać się bardzo zgubne...

jeszcze te różowe okulary i twierdzenie że ten mecz to będzie bułka z masłem a Hiszpanie zostaną rozjechani walcem...pokazuje jak bardzo dajecie się ponieść emocjom...

przy takim nastawieniu porażka będzie Was mocno bolała...

Do góry
#3987925 - 07/07/2010 17:17 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Legia]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: McDziarz

przy takim nastawieniu porażka będzie Was mocno bolała...


smile

Hiszpania 1 2,60 60/100

Hiszpania 1(-1,5) 5,50 35/100

Hiszpania CS 4:1 51,00 5/100

papa

Do góry
#3987936 - 07/07/2010 17:23 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Amkwish]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37148
Głupi wpis, ale wpis.

Wy tu się przekonujcie,
przedstawiajcie, bardziej lub mniej sensowne argumenty.

Ja, tak jak wczoraj.

Piwko, telewizja i mam nadzieje,
piłkarska uczta.

To na tyle.

Do góry
#3988004 - 07/07/2010 17:59 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Legia]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
@McDziarz
"... dajecie się ponieść emocjom... przy takim nastawieniu porażka będzie Was mocno bolała..."

Ja dawałem ponieść się emocjom jedynie podczas gry naszych reprezentacji, wtedy bolała podwójna przegrana. Dlatego przestałem grać nasze mecze.
Jestem zadowolony że dużo osób gra Hiszpanie bo i kursy rosną na Niemców, to też jakiś plus żeby ewetualnie dostawić.
Jedni wierzą w ośmiornice, inni we własne przeczucia. Jeżeli ktoś oglada mecze od początku mistrzostw (ja nie widziałem 3) ma wyrobione zdanie, które jest już niezmienne jeśli chodzi o układ drużyn w klasyfikacji końcowej. Ponieważ jest to na bieżąco weryfikowane mamy jeszcze 3 mecze i poznamy kto miał racje.
Porażka zawsze boli, i dziś wieczorem jedni będą świętować, drudzy łączyć się w bólu.

Do góry
#3988044 - 07/07/2010 18:20 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Amkwish]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: McDziarz

przy takim nastawieniu porażka będzie Was mocno bolała...


smile

Hiszpania 1 2,60 60/100

Hiszpania 1(-1,5) 5,50 35/100

Hiszpania CS 4:1 51,00 5/100

papa


Jak wygraj to poślij coś na Radio grin

Oby sie sprawdziło , Szkopy bez Mullera czy jak mu tam.
Obrona Hiszpanii moim zdaniem , mimo wpadki ze Schweiz wygląda wmiarę dobrze.
Szkopy miały za dużo farta i wkońcu musi nadejść kryzys , z Serbią mieli szanse na WIN , ale Podolski chyba wypił za dużo bo strzelał nie tam gdzie trzeba [poprzeczka czy słupek + niewykorzystana 11].

Oby tylko Del Bosque nie wystawił w podstawowej Torresa , a zamiast niego Llorente dał.

Do góry
#3988120 - 07/07/2010 18:47 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: NiUNiU]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Taki mecz a Wy nic o overze kartkowym - dla mnie oczywisty - pytanie gdzie znaleźć po najlepszym kursie - jakieś propozycje?

Do góry
#3988205 - 07/07/2010 19:34 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: laser]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
a taki pewny jesteś tego overa? (4.5)

Viktor Kassai jakoś specjalnie rozrzutny w stosowaniu kartek nie jest, do tego Niemcy otrzymali ledwie dwie a Hiszpanie trzy kartki w czterech meczach fazy pucharowej, co daje razem średnią nieco ponad 1 kartkę na mecz.
We wczorajszym meczu ten over był o wiele bardziej prawdopodobny a i tak wszedł dopiero w 90 minucie...

Do góry
#3988311 - 07/07/2010 20:10 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: marzano]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Biorę pod uwagę amnestię kartkową oraz stawkę meczu. A Kassai widziałem w dwóch meczach i co miał pokazać to pokazał.

Poza tym szansy na over upatruję w szybkich wypadach Niemców i nienajszybszej obronie Hiszpanów - tutaj Puyol i Pique to pewniaki do żółtka.
Hiszpanie będą prowadzić grę, a Niemcy częściej niż zwykle kontratakować i przecież jakoś trzeba ich powstrzymać wink
A że Niemcy potrafią też "zagotować" to pokazali w fazie grupowej.

Grałbym overa tam gdzie zakład określają punktami za żółte i czerwone łącznie (np. przy punktacji 2 pkt żółta i 5 pkt. czerwona kurs powyżej 1,80 za over 9,5 pkt. to czystej wody value). Oczywiście bez jakiś szaleństw ze stawkami - takie 2/10 do oglądania w sam raz.

Do góry
#3988324 - 07/07/2010 20:13 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Legia]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Originally Posted By: McDziarz





widzę niektórzy już mają gotowy scenariusz na ten mecz...

prędzej kupe w majtach zobaczysz niż czerwo Puyola !

czyj rozsądek wskazuje szwabów ???

kursy w Pinnacle :

3,0 3,39 2,5

188bet Sbobet Bet365 Unibet 5Dimes także pozbawieni zdrowego rozsądku ?

uleganie emocjom tak jak ten owczy pęd na Niemców po dwóch niezłych meczach z Anglią i Argentyną może okazać się bardzo zgubne...

jeszcze te różowe okulary i twierdzenie że ten mecz to będzie bułka z masłem a Hiszpanie zostaną rozjechani walcem...pokazuje jak bardzo dajecie się ponieść emocjom...

przy takim nastawieniu porażka będzie Was mocno bolała...


A co do tego mają kursy wystawione przez buki?
Hiszpania silniejsza na papierze i dlatego takie kursy. Niech każdy gra co uważa za słuszne. Każdy widział prawie wszystkie mecze, wiec wie na co stac obie ekipy.
Wysokich wygranych toast

Do góry
#3988511 - 07/07/2010 21:26 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: kfjatek]
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: NiUNiU
Originally Posted By: Szewa
Ośmiornica wskazała Hiszpanów. Dziękuję, do wiedzenia.


a zdrowy rozsadek wkazuje szwabow ktorzy sa zdecydowanie w lepszej formie bardziej zgrani i bardziej agresywni.. przy takich atakach hiszpania nie utrzyma tepa a puyol jutro bedzie wypluwal pluca wiec pokusi sie o faul... za czym idzie zolta kartka,a potem czerwona Hiszpanie zdecdowanie bardziej wymecznii po lidze szwaby zagraja jutro odobry futbol imwypunktuja slizgajacych sie hiszpanow, po pierwszej polowie bedzie juz wiadomo kto gra o final ,
Gdyby Ghana w ostatnim meczu grupowym miała lepiej nastawione celowniki (albo trochę szczęścia), Niemców mogłoby już tu w ogóle nie być..



no tak tylko ze mudzyny po 90 min jak swiezi z lodowki wyjeci... bo ina sprawa maja kondyche i zawsze sie bedzie gralo trudno

Do góry
#3988523 - 07/07/2010 21:31 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: Legia]
NiUNiU Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 22791
Skąd: Zaragosa /Rzeszów
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: NiUNiU
Originally Posted By: Szewa
Ośmiornica wskazała Hiszpanów. Dziękuję, do wiedzenia.


a zdrowy rozsadek wkazuje szwabow ktorzy sa zdecydowanie w lepszej formie bardziej zgrani i bardziej agresywni.. przy takich atakach hiszpania nie utrzyma tepa a puyol jutro bedzie wypluwal pluca wiec pokusi sie o faul... za czym idzie zolta kartka,a potem czerwona Hiszpanie zdecdowanie bardziej wymecznii po lidze szwaby zagraja jutro odobry futbol imwypunktuja slizgajacych sie hiszpanow, po pierwszej polowie bedzie juz wiadomo kto gra o final ,
Gdyby Ghana w ostatnim meczu grupowym miała lepiej nastawione celowniki (albo trochę szczęścia), Niemców mogłoby już tu w ogóle nie być..



no tak tylko ze mudzyny po 90 min jak swiezi z lodowki wyjeci... bo ina sprawa maja kondyche i zawsze sie bedzie gralo trudno
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: NiUNiU
Originally Posted By: Szewa
Ośmiornica wskazała Hiszpanów. Dziękuję, do wiedzenia.


a zdrowy rozsadek wkazuje szwabow ktorzy sa zdecydowanie w lepszej formie bardziej zgrani i bardziej agresywni.. przy takich atakach hiszpania nie utrzyma tepa a puyol jutro bedzie wypluwal pluca wiec pokusi sie o faul... za czym idzie zolta kartka,a potem czerwona Hiszpanie zdecdowanie bardziej wymecznii po lidze szwaby zagraja jutro odobry futbol imwypunktuja slizgajacych sie hiszpanow, po pierwszej polowie bedzie juz wiadomo kto gra o final ,



widzę niektórzy już mają gotowy scenariusz na ten mecz...

prędzej kupe w majtach zobaczysz niż czerwo Puyola !

czyj rozsądek wskazuje szwabów ???

kursy w Pinnacle :

3,0 3,39 2,5

188bet Sbobet Bet365 Unibet 5Dimes także pozbawieni zdrowego rozsądku ?

uleganie emocjom tak jak ten owczy pęd na Niemców po dwóch niezłych meczach z Anglią i Argentyną może okazać się bardzo zgubne...

jeszcze te różowe okulary i twierdzenie że ten mecz to będzie bułka z masłem a Hiszpanie zostaną rozjechani walcem...pokazuje jak bardzo dajecie się ponieść emocjom...

przy takim nastawieniu porażka będzie Was mocno bolała...


ta moze i w twoich jak przyjade na wakacje...:P moze nie czerwo ale zolta i nie dla jenego obroncy....jesl widzisz ze niemcy beda chodzic za raczke przez 90 min z hiszpanami to sie grubo mylisz..
do weryfikacji o 20:30

Do góry
#3988757 - 07/07/2010 22:47 Re: [1/2] Niemcy - Hiszpania [Re: alidert]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: alidert
@dadycool - wyjąłęś mi to z ust.
Jako że widzę tu 3-0 lub 3-1 dałem HT/FT 1/1 za 4.3, Drużyna gospodarzy, dwiema bramkami lub więcej za 5.8 i Awans-Gospodarze w regularnym czasie za 2.8.
Jak będzie to zobaczymy, że już o ośmiornicy nie wspomne smile


Ośmiornica vs alidert... :|
Pas. Ja wybieram piwko i chipsy:-]

Do góry
Strona 5 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, Igor, wHiTe_StAr, 11kera11), 3399 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07