Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#397662 - 06/09/2005 11:13 NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Thursday, Sep. 8
Oakland at New England, 03:00

Sunday, Sep. 11
Chicago at Washington, 19:00
Cincinnati at Cleveland, 19:00
Denver at Miami, 19:00
Houston at Buffalo, 19:00
New Orleans at Carolina, 19:00
N.Y. Jets at Kansas City, 19:00
Seattle at Jacksonville, 19:00
Tampa Bay at Minnesota, 19:00
Tennessee at Pittsburgh, 19:00
Arizona at N.Y. Giants, 22:15
Dallas at San Diego, 22:15
Green Bay at Detroit, 22:15
St. Louis at San Francisco, 22:15
Indianapolis at Baltimore, 02:30

Monday, Sep. 12
Philadelphia at Atlanta 03:00

Czas polski, gospodarze po prawej


Nowy sezon rozpoczety, po pol roku oczekiwania znow zagrzechocza kosci w najbogatszej lidze swiata.

Postaram sie pozniej przedstawic najwieksze zmiany w zespolach w stosunku od zeszlego sezonu

Do góry
Bonus: Unibet
#397663 - 06/09/2005 18:52 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Krotkie przedstawienie konferencji AFC dla tych, ktorzy nie sa w temacie a chcieli by sie troche zorientowac w sile i zmianach w poszczegolnych druzynach.
Mam nadzieje, ze sie podoba i ktos skorzysta. Jak bede mogl to jutro albo jak zdaze to jeszcze dzisiaj wrzuce przedstawienie konferencji NFC.
Przy pisaniu korzystalem gesto ze sportsline.com. Numery oznaczaja przewidywane miejsce w konferencji typowane przez specjalistow z tej strony.

AFC South

1. Jacksonville Jaguars - Jedna z najlepszych defensyw w lidze wzmocniona DE R. Haywardem. W ofensywie niewielkie zmiany, swietny QB, rownie swietny lecz czesto kontuzjowany RB i utalentowani receiverzy maja doprowadzic Jaguary do 1 miejsca w dywizji. Jak dla mnie drugie miejsce chociaz playoffy raczej pewne.
2. Indianapolis Colts - Doszli CB Marlin Jackson i DT Corey Simon wzmacniajac obrone, ktora byla najwieksza bolaczka tej druzyny. Ofensywa z najlepszym rozgrywajacym ligi i najlepszym zdaniem wielu receiverem wciaz bedzie rzadzic mimo straty TE M. Pollarda. Playoffy pewne.
3. Houston Texans - Nieco wzmocniono obrone, ofensywa bez zmian. Wiele bedzie zalezalo od postawy rozgrywajacego D. Carra. Jesli zacznie wreszcie grac na tyle na ile ma talentu to Texans moga namieszac bo maja swietnego RB Domanicka Davisa.
4. Tennessee Titans - Spore oslabienia, odeszli miedzy innym Samari Rolle i Derrick Mason. Doszedl wprawdzie bardzo dobry RB Travis Henry ale uwaza sie raczej, ze Titans w tym roku nie beda sie w ogole liczyc. Chociaz nalezy pamietac, ze QB Titans S. McNair to wciąż jeden z najlepszych zawodnikow na swojej pozycji.

AFC West

1. Oakland Raiders - Najwiekszym wzmocnieniem jest oczywiscie WR Randy Moss, jedna z prawdziwych gwiazd tej dyscypliny. Poza tym doszedl RB LaMont Jordan wzmacniajac gre biegowa i teraz ofensywa Raiders przedstawia sie naprawde imponujaco. Gorzej nieco z defensywa, mozliwe zatem sporo overow.
2. Denver Broncos - Doszlo sporo nowych obroncow ale raczej bez specjalnie znanych nazwisk. Dobry QB i RB doprowadza pewnie Denver do playoffow ale wiekszego sukcesu nie przewiduje.
3. Kansas City Chiefs - Doszedl CB Patrick Surtain wzmacniajac nieco obrone, ktora nie istniala w zasadzie w zeszlym sezonie. W ofensywie bez zmian, tzn. bedzie wciąż najlepsza w lidze Playoffy mozliwe.
4. San Diego Chargers - Praktycznie zadne zmiany w druzynie, ktora byla przebojem zeszlego sezonu i wygrala 12 z 16 meczow. Mimo to specjalisci ze sportsline typuja ich na ostatnie miejsce w dywizji. Ja uwazam, ze pojdzie im znacznie lepiej bo maja w swoich skladach najlepszego RB ligi LaDainiana Tomlinsona i prawie najlepszego TE Antonio Gatesa. Generalnie bardzo dobra i wyrownana dywizja i kontuzje moga tu wiele zmienic.

AFC North

1. Pittsburgh Steelers - Nieco oslabiona ofensywa odejsciem WR Plaxico Burresa poza tym bez wielkich zmian. Defensywa, Special Teams, utalentowany QB i dwoch swietnych RB (jesli omina ich kontuzje) znow zniszcza rywali. Playoffy pewne. Jak dla mnie mozliwe duzo underow.
2. Baltimore Ravens - Wraz z kolejnymi wzmocnieniami obrony (m.in. swietny CB Samari Rolle), niektorzy mowia, ze jest to najlepsza defensywa wszechczasow. Niestety poza defensywa i RB Jamalem Lewisem nie można o tej druzynie powiedziec wiele dobrego. Chyba, ze QB Kyle Boller zacznie grac naprawde dobrze i omina ich kontuzje, wtedy na ta druzyne nie bedzie bata
3. Cincinnati Bengals - Bez wielkich zmian. Wciąż bardzo silna ofensywa i bardzo slaba defensywa. Jesli nowy koordynator defensywy znacznie polepszy ta formacje moga awansowac do playoffow.
4. Cleveland Browns - Wielu mlodych utalentowanych zawodnikow ale druzyna bez zadnych szans na awans i typowana na najgorsza w lidze. Nowy coach (Romeo Crennel, wczesniej koordynator defensywy mistrzow NFL) i manager generalny maja sporo pracy.

AFC East

1. New England Patriots - Stracili koordynatorow defensywy i ofensywy i przede wszystkim obronce T. Bruschiego ale to wciaz jest najlepszy team ze swietnym trenerem, swietna defensywa i dobra ofensywa. A przede wszystkim z QB Tomem Brady'm, ktory moze nie jest tek efektowny jak Manning ale ma cos co pozwala mu zawsze wygrywac. Jak dla mnie kolejny SuperBowl, chyba, ze kontuzje wyeliminuja kluczowych zawodnikow.
2. Buffalo Bills - Odeszli QB Drew Bledsoe i RB Travis Henry. Defesnywa Bills to ekstraklasa, podobnie RB W. McGahee, gorzej troche z gra podaniami gdyz rozgrywajacym jest mlodziak J.P. Losman z ktorym wiaza wszyscy wielkie nadzieje ale poki co jest on niewiadoma. Beda sie liczyc w walce o playoffy.
3. New York Jets - Odszedl Santana Moss ale na jego miejsce przyszedl L. Coles co moim zdaniem tylko pomoze tej druzynie. Do tego trzeba dodac CB Ty Law'a wzmacniajace i tak juz niezla defensywe i mamy team na playoffy. Uwazam, ze beda na koniec wyzej niz Bills, chociaz duzo zalezy od postawy QB C. Penningtona (ktory notabene wisi mi troche kasy za swoje zeszloroczne "wystepy")
4. Miami Dolphins - Nowy coach, powrot RB Ricky'ego Williamsa i dojscie numer 2 draftu RB Ronniego Browna troche wzmocni ta druzyne. Ale zanim sie zaczna liczyc w lidze to troche uplynie. Chociaz ja licze, ze sprawia pare niespodzianek. W koncu nie tak jeszcze dawno to byl naprawde silny zespol.

Jesli macie jakies uwagi, pytania lub wlasne rankingi to smialo piszcie

Do góry
#397664 - 07/09/2005 10:31 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
dobra robota!
chętnie zobaczyłbym NFC w podobnym opracowaniu..
szczerze mówiąc jeszcze nie mam wyrobionej opinii..może później troszkę dopiero od niedawna zacząłem moje przygotowania do sezonu regularnego

Do góry
#397665 - 07/09/2005 13:54 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Ghost swietny preview!! Mysle ze Ghost, snoopol, mogarycz moga pociagnac swietnie ten temat i doprowadzic nas wszystkich do duzej kasy Ja ze swej strony obiecuje ze tez sie bede dorzucal, ale widze ze Ghost przygotowal sie do tematu wspaniale... Gratulacje...

Do góry
#397666 - 07/09/2005 16:46 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
Ja swoje dwa grosze postaram sie odrzucic w piatek wieczorem i bede dodawal w sobote, bo wtedy mam wolne. Przygladajac sie linia na pierwsza kolejke jak dla mnie mecze dosyc ciezkie. Patrzac na to jak gra publika dochodze od wniosku ze linie ulegna jeszcze zmianie, wiec jesli ktos chce grac mocnych faworytow to lepiej zrobic to teraz, kto zamierza dac szanse dogom lepiej poczekac do odtatniej chwili na te dodatkowe pol punkta.

Do góry
#397667 - 07/09/2005 18:17 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Obiecane przedstawienie konferencji NFC.

NFC South

1. Carolina Panthers - Mistrz NFC sprzed dwoch lat, zdziesiatkowany kontuzjami i nie liczacy sie w zeszlym sezonie, w tym ma wrocic do wielkiej gry. Wzmocniono zarowno ofensywe jak i defensywe, powracali kontuzjowani zawodnicy a QB Jake Delhomme staje sie prawdziwa gwiazda. Wiekszosc specjalistow typuje ich bardzo wysoko w playoffach.
2. Atlanta Falcons - Jak zwykle w tej druzynie wszystko zalezy od QB M. Vicka. To swietny rozgrywajacy ale ma czasem mecz, ze ja bym lepiej zagral Poza tym niezla defnesywa i gra biegowa. Odszedl m.in. WR P.Price i gra podaniami moze byc nienajlepsza. Ale wystarczy na playoffy na pewno.
3. New Orleans Saints - Jeżeli najgorsza obrona w lidze zacznie grac lepiej to Saints maja szanse na playoffy bo ofensywe maja calkiem niezla z RB Deucem McAllisterem i WR Joe Hornem na czele.
4. Tampa Bay Buccaneers - Wzmocniona została gra biegowa gdyż doszedł podobno niezły rookie Carnell Williams. Niestety pozostala część ofensywy raczej bez zmian co niezbyt dobrze wróży.Ta drużynę ratuje tylko bardzo dobra obrona (5 w lidze w zeszlym sezonie).

NFC West

1. St. Louis Rams - Doszli linebackerzy Chris Claiborne i Dexter Coakley i byc moze defensywa bedzie sie prezentowala nieco lepiej niz w zeszlym sezonie. Bo o ofensywe sie nie trzeba martwic. To jedna z najlepiej funkcjonujacych formacji w lidze zarowno w grze biegowej jak i podaniami.
2. Arizona Cardinals - Bardzo dobre wzmocnienia - doswiadczony QB Kurt Warner i rookie RB J.J. Arrington o ktorym mowi sie wiele dobrego. Jak pisza specjalisci, Arizona zrobila transfery dokladnie takie jakich potrzebowala i jeden z najgorszych zespolow moze sie nawet znalezc w playoffach (juz w zeszlym sezonie zaczeli marsz w gore)
3. Seattle Seahawks - Defensywa oslabiona, doszedl za to WR Joe Jurevicius, ktory podobno wraca do wysokiej formy. Ofensywa sie prezentuje calkiem niezle z RB Shaunem Alexandrem na czele ale to moze nie wystarczyc na wzmocnionych Ramsow.
4. San Francisco 49ers - Tak naprawde jedyne wzmocnienie to numer 1 draftu podobno niesamowicie utalentowany QB Alex Smith. To troche za malo jak na jedna z najgorszych obecnie druzyn NFL zwlaszcza, ze Smith nie bedzie na razie podstawowym rozgrywajacym. Mysle, ze 49ers celuja w numer 1 przyszlorocznego draftu

NFC North

1. Minnesota Vikings - Niesamowicie zostala wzmocniona defensywa, doszli miedzy innymi S Darren Sharper i CB Fred Smoot. Odszedl R. Moss ale powszechna opinia jest taka, ze wyjdzie to tej druzynie na zdrowie, dobrych receiverow maja sporo, QB Daunte Culpepper jest prawie najlepszy w lidze a RB maja solidnych. Wreszcie ta druzyna powinna zarzadzic w swojej dywizji, a zdaniem wielu moze nawet pokusic sie o Superbowl!
2. Detroit Lions - Prawdopodobnie najbardziej utalentowana ofensywa w lidze z RB Kevinem Jonesem, ktory staje sie ich najwieksza gwiazda, zostala wzmocniona TE Marcusem Pollardem. Ale QB Joey Harrington wciaz nie moze pokazac tego talentu, jesli mu sie uda w tym roku to Lionsi wejda do playoffow ku radosci g00nka
3. Green Bay Packers - Duze straty w linii ofensywnej (chodzi o formacje ktora oslania QB) a zwlaszcza strata Sharpera na rzecz swych najwiekszych rywali nie wrozy dobrze Packersom. Ich najwieksze gwiazdy QB Brett Favre i RB Ahman Green juz sie starzeja ale jeszcze wciaz z latwoscia moga rozmontowac kazda bez wyjatku defensywe.
4. Chicago Bears - W tym roku mieli powalczyc, doszedl swietny WR Muhsin Muhammad, maja pare mlodych zdolnych runningbackow i calkiem niezla obrone z Brianem Urlacherem (serce i dusza tego zespolu). Ale QB Rex Grossman doznal powaznej kontuzji i ich marzenia pewnie prysna. Na pozycji QB ma grac rookie K. Orton o ktorym ostatnio sie mowi wiele dobrego ale playoffy im raczej w tym roku nie grożą.

NFC East

1. Philadelphia Eagles - Zespol, ktory doznal chyba najwiekszych strat, zarowno w linii densywnej jak i ofensywnej, odeszli m.in. DT C.Simon, WR F. Mitchell, powaznie kontuzjowani sa WR T. Pinkston czy RB C. Buckhalter, wciaz jest wymieniany jako kandydat do Superbowl. Jakby malo bylo problemow to Terrell Owens jest sklocony z coachem, z QB McNabbem i z kibicami. Ale i tak mozemy sie spodziewac wielu swietnych podan duetu McNabb-Owens co w polaczeniu z naprawde wciaz swietna defensywa pozwoli osiagnac playoffy z latwoscia.
2. New York Giants - Doszedl WR Plaxico Burress a takze kilku innych graczy wzmacniajac nieco ofensywe i defensywe. Giantsi bardzo licza na to, ze Eli Manning zacznie grac jak jego starszy brat Peyton i podobno jest na to szansa. A wtedy niech sie wszyscy boja
3. Dallas Cowboys - Duze wzmocnienia ataku i obrony, m.in. doswiadczony QB Drew Bledsoe. Maja swietnego coacha i moim zdaniem juz niedlugo znow wejda do playoffow ale chyba jeszcze nie w tym roku.
4. Washington Redskins - Spore oslabienia w obronie, lecz ta formacja i tak pozostaje jedna z najlepszych w lidze. Maja bardzo dobrego RB Clintona Portisa i praktycznie zadnej ofensywy poza nim. O playoffach moga raczej pomarzyc. Ja licze na sporo underow.

Do góry
#397668 - 08/09/2005 14:19 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
super.

jak tam dzisiaj? gracie coś choć turystycznie?
ja właśnie tak turystycznie bym spróbował na Raiders +8 za 1,87 w B&W. Jest to bardziej przeczucie niż pewność. NE już od kilku sezonów są bardzo mocni w domu, dlatego chyba nie skuszę się na 4.00 na wygraną Raiders. Pewne osłabienia NE powodują, że zamierzam spróbować handi +8 a do tego dochodzi czynnik naszej ligi Fantasy

Do góry
#397669 - 08/09/2005 14:25 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
frend30 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/08/2004
Postów: 2165
Skąd: Mielec
@ghost

wielkie dzięki za analizy, wynika z nich, że dziś warto grubiej zagrać over50 i spróbować Raiders+8 za mniejszą stawkę.(tak też już uczyniłem)

Do góry
#397670 - 08/09/2005 21:34 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Jakos nie moge sie zdecydowac na typy na dzisiejszy mecz. Bo z jednej strony wzmocnione Raiders kontra oslabieni Patriots ale z drugiej strony Patrioci u siebie w domu sa niepokonani chyba od dwoch lat o ile dobrze kojarze. Linia tez jest bardzo wysoka i nie wiem czy ja przelamia bo mimo wszystko defens Patriotow jest wciaz mocny...

Dlatego rekreacyjnie dzisiaj nietypowe typy ze sportingbetu

1) Randy Moss scores a TD vs New England @ 2.00
2) Moss Reception for 40 Yards @ 6.00
3) Pierwszy gol - autor - R.Moss (OAK WR) @ 7.50

Drugi i trzeci typ za naprawde symboliczne stawki. W drugim chodzi o to, ze Moss bedzie mial przynajmniej jedno 40 yardowe podanie.

Do góry
#397671 - 08/09/2005 21:49 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
ja właśnie zleciłem na Oakland +8. Kurs podskoczył do 1.95. na przekór próbuję, bo chyba duża większość ludzi spróbowała -8. ale jak mówiłem tylko rozgrzewkowo

Do góry
#397672 - 09/09/2005 05:45 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
frend30 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/08/2004
Postów: 2165
Skąd: Mielec
Jak pech to pech. Wczoraj zwrot i przegrana Oakland 10-cioma punktami.

Do góry
#397673 - 09/09/2005 06:18 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
no trochę pechowo, ale raczej to zasługa New England, że w 3 kwarcie mieli INTERCEPTION na 20 yardów do End Zone Raidersów i szybko zdobyli potem TD. No i niewykorzystane 2-point conversion na sekundy przed końcem przez Oakland...byłby zwrot chociaż
ale i tak chyba dobra postawa Raiders...szczególnie Mossa i Collinsa...
snoopol prowadzisz, ale jeszcze nie składam broni..

Do góry
#397674 - 09/09/2005 10:55 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
A ja nie narzekam, tak czulem, ze linia jest zajebiscie dobrze ustawiona...

Quote:


1) Randy Moss scores a TD vs New England @ 2.00
2) Moss Reception for 40 Yards @ 6.00





TD Randy Moss, 73 Yd pass from Kerry Collins (Sebastian Janikowski kick is good)


Oby wiecej takich speciali

Do góry
#397675 - 09/09/2005 11:04 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Niesamowite podanie i odbior niestety nie zagralem tego ale 73yds robia wrazenie... BTW.. W przypietym temacie na gorze wklejam previewsy Ghosta, zeby nie znikly nigdzie

Do góry
#397676 - 09/09/2005 13:27 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
W tamtym roku czegos sie nauczylem jednak krotka pamiec. Dopoki w NE sa Belichick i Brady to jesli o bukmaherke idzie to albo na nich albo wcale. Nigdy przeciw. Brady jest niesamowity. Facet ma taki spokoj i opanowanie ze szok.
Co do Raiders to ofensywa wyglada obiecujaco. Randy klasa sama w sobie. Swietne staty w meczu chociaz caly czas byl podwajany a czasem i potrajany. Gdy do pelni sil dojdzie Porter sila Raiders wzrosnie. Podobal mi si enowy RB Jordan, ktory przyszedl z Jets. Spadam spac jak wstane to sie wezme za analize 1 kolejki.

Do góry
#397677 - 10/09/2005 09:30 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
bang_bang Offline
addict

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 478
Nie wiem czy takie info się przyda, ale zobaczymy.
W piątki w nocy o godzinie 2.00 na niemieckim kanale
ORF 1 ( Astra ) jest magazyn NFL. Wczoraj w magazynie
przedstawiona była drużyna Texasu , akcje z ostatniego
sezonu i skrót meczu New England vs Oakland.

Do góry
#397678 - 10/09/2005 14:40 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
Nie jest łatwo typować pierwszą kolejkę, ale ponieważ jestem uzależniony od NFL to koniecznie pogram zeby się lepiej LIVE śledziło
a zagram 3 mecze:

Tampa Bay Buccaneers u Minnesota Vikings (Minnesota Vikings -6) 2 1.91

Minnesota jak trafnie Ghost napisał wzmocniła swoją obronę a atak jak każdy wie mają doskonały. Problemem może być obrona Buccs, ale mimo wszystko jestem przekonany, że u siebie w domu powinni wygrać conajmniej 1 TD.

Cincinnati Bengals u Cleveland Browns (Cincinnati Bengals -3,5) 1 1,87

Tutaj wydaje mi się, ze Bengals w końcu dobrze zaczną sezon, co nie udawało im się za bardzo w ostatnich latach. Mają dość silną ofensywę, dobrego RB a Cleveland bardzo kiepsko radziła sobie z obroną przed grą biegową. Cleveland przez niemal wszystkich fachowców jest typowana na jednego z outsiderów tego sezonu, dlatego postanowiłem spróbować -3,5 na Bengals.


St. Louis Rams u San Francisco 49ers (St. Louis Rams -5,5) 1.83

Tutaj nic odkrywczego. Na papierze faworyci powinni sobie spokojnie poradzić. Po prostu drużyny z innych półek. Mam nadzieję, że nie będzie żadnej niespodzianki

Ode mnie tyle jeśli chodzi o to co gram. Gram to 2 z 3 i 3 z 3 za całkiem sporą stawkę. Mimo, że to pierwsze mecze to żeby było więcej emocji również stawka musi być odpowiednia żeby na NFL.COM dobrze się mecze śledziło. Szkoda, że nie jestem w Detroit jak snoopol żeby zamiast netu w TV zerkać
pozdrawiam.

Do góry
#397679 - 11/09/2005 09:56 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Gram dokladnie to samo co Mogarycz...

Zdecydowanie Bengals, Cleveland bedzie jedna ze slabszych druzyn ligi w tym sezonie, QB Bengals Carson Palmer jest bardzo utalentowanym zawodnikiem.. To bedzie jego 3 sezon w lidze.. Maja takze potencjal w osobie Rudiego Johnsona eunning backa i receiverow Chada Johnsona i T.Ja "dziwne nazwisko"

St. Louis Rams najmocniej ze wszystkich zakladow dzisiaj. 49ers to slabizna.. QB Marc Bulger i swietny trener ktory potrafi ustawic dobra ofensywe Rams Mike Martz powinni spokojnie poradzic sobie z druzyna z Kalifornii...

Nad Minnesotta sie jeszcze zastanawiam.. Czy odejscie Randy'ego Mossa nie popsuje troszke tego zespolu? Ale swietny QB Daunte Culpeper caly czas ma do kogo rzucac, Nate Burleson oczywiscie awansuje do miana #1, mlodziak z draftu Troy Williamson i jest jeszcze tight end Jermaine Wiggins na ktorego licze ze bedzie bardziej wykorzystywany w ataku jako ze mam go w mojej druzynie fantasy

I na koniec Denver Broncos.. Granie przeciwko Delfinow w tamtym sezonie oplacilo sie bardzo... Miami ma jednak nowego coacha i QB... Czy to cos zmieni? Mysle ze Broncos maja jak najwieksze szanse na wygranie tego meczu 1 przylozeniem co najmniej...

4 spotkania i 4 spready do gry... Stawki niezawysokie gdyz to otwarcie sezonu, ale na Rams ryzykuje 5/10 na pozostale 2,3/10....

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#397680 - 11/09/2005 10:27 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Fajnie prowadzony temat (poparty sporą wiedzą) - mam nadzieję, że przełoży się na wyniki osiagane w walce z buczkami!
W ubiegłym sezonie grałem systematycznie na 4 zespoły (w większości z ujemnymi spreadami) - z bardzo dobrymy wynikami (ponad 75% skuteczności). W tym sezonie spróbuję podobnie - i liczę na podobny wynik - zespolów nie zmienię zgodnie z zasadą wygranego skladu się nie zmienia. A więc NE (ci już w piątek wypełnili pierwsze -hp) Minnesota, Indianapolis i Philadelphia(choć tu w 1 kolejce ??? - Atlanta może okazać się dość wymagającym przeciwnikiem) - pozatym drobniej na dłuższe combo-rozpisy - ale tu na zasadzie może się uda?
1 kolejka:
1. Minnesota Vikings - Tampa Bay Buccaneers 1(-6,5) 4/10
2. Baltimore Ravens - Indianapolis Colts 2(-3,0)
3. Atlanta Falcons - Philadelphia Eagles 2(-1,0) - tu jeszcze ???
Na początek 3,4 kolejki ostrożnie - trzeba delikatnie przyjrzeć sie układom sił?
Mysle jeszcze nad Jaguars i Steelers.

pozdrawiam
KRAJAN

PS. Może ktoś podjął by się zalożenia i prowadzenia rankingu na wzór MLB???

Do góry
#397681 - 11/09/2005 10:38 Re: NFL 2005/06 - Week 1 - 08.09-12.09
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Krajan szkoda ze nie zglosiles sie do naszej ligi Fantasy... Umknelo Ci moze to.. tam mamy swoja lige typerska tez

A co do NFL, zawsze przynosila zyski i mysle ze z pomoca Ghosta, ktory ladnie napisal opisy druzyn (przypominam ze do przeczytania w przyklejonym temacie z linkami) snoopola ktory bedzie oferowal newsy ze zrodel mogarycza i moze innych znowu bedzie to bardzo dochodowy temat...

Krajan z mojej strony: przemsyl jeszcze nr 2 swojej listy.. to chyba najlepiej zapowiadajacy sie dzis mecz ale do ogladnaia... Najlepszy offense vs najlepszy defense ligi wedlug wielu... Ja mam Peytona w Fantasy jako qb i licze na sporo TD passes.. ale... Ravens to Ravens...


PS. Ghost dzis wieczorkiem najpewniej bede mial juz Maddena 2006 wiec...

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, Sensei, latajaca_holenderka, alfa), 4161 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582676 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27