Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#3972323 - 29/06/2010 06:01 [1/4] Holandia - Brazylia
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371



Holandia vs Brazylia

02/07 16:00 Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth

Do góry
Bonus: Unibet
#3972326 - 29/06/2010 06:02 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Awans
Only one choice allowed (71 total votes)
Holandia - 27 (38%)
Brazylia - 44 (62%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#3972331 - 29/06/2010 06:05 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Brazylia sie dzis pokazala smile
Mysle ze po kursie 2.05 warta zagrania. Jesli przyspiesza to ich akcje sa zabojcze.Brazylia raczej miejsce w finale uzyska.Z kim? Hiszpania lub Niemcami pewnie zagraja...
Mozliwe ze sie sprawdzi scenariusz typowany przez wiele osob przed Mundialem ze final bedzie Hiszpania-Brazylia

Do góry
#3972452 - 29/06/2010 15:40 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: analityk]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Oby ten mecz przypominał choć trochę ten z 1994:


Do góry
#3972463 - 29/06/2010 16:03 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
No piękny mecz był,sędzia ślepawy...

Holandia do tej pory grała tak...jakby przyjechała na ten jedyny mecz w 1/4...Już po losowaniu jasne było,że na 95% zagrają z Brazylią.Pytanie czy ta ich obronka nie przyjmie ze 3-ech golazzo i czy z przodu będą w stanie się ze 2 razy przedrzeć...
Ale jakoś podświadomie wierząc,że historia z powtórki bardzo możliwa gramy na Brasil 1 - 8/10
Over 2,5 - 5/10
Większa ilość goli w drugiej połowie - 6/10
Over 4,5 - 2/10
@Fabiano to score -2/10
@Robben to score -2/10
@CS 3-2 Brasil - 1/10

Do góry
#3972501 - 29/06/2010 16:43 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: onda]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Mysle , ze w koncu Brazylijczycy udowodnili osobom , ktore w nich watpili w jakiej sa dyspozycji i formie taktycznej. Szkoda Chile bo po tych roszadach nie wygladalo to tak jak w grupie ,ale z drugiej strony trafili na sciane chyba nie do ogrania na ich etapie pilkarskim.

Holandia do tej pory kazdy mecz gra jakby to byly potyczki towarzyskie, zgarneli komplet punktow a w zadnym spotkaniu nie powalili na kolana a wrecz zanudzili ludzi siedzacych przed tv. Z drugiej strony pamietajmy , ze Holandia w grupie zawsze grala pieknie , strzelala po 4-5 goli w meczach by potem od razu w 1/8 a max w 1/4 odpasc. Byc moze zostaly wyciagniete wnioski i ten turniej postanowili zagrac zupelnie nie w swoim stylu ? Mimo to , Brazylia moze byc za trudna przeszkoda , jesli nawet nagle zmienia swoj styl gry bo kto wie co z tego wyjdzie ! Robben,Snejder,Kuyt wydaje sie , ze moze byc troszke za malo ogniw aby Brazylijczycy ich nie upilnowali.

Brazylia - rewelacja , podkreslam poraz kolejny , genialne przygotowanie , pewnosc siebie. W obronie ustawieni bajecznie , momentami jak od linijki , odleglosci miedzy trzema formacjami zachowane prawie caly mecz idealnie , dlatego tak ciezko sie przedrzec i stworzyc grozna sytuacje. Robben sobie nie posmiga po skrzydle tak jak ze Slowakami,ze srodka tez bedzie ciezko cos stworzyc Holendrom. Fabiano , ktorego uwazam za jedno ze slabszych ogniw Brazylijczykow z meczu na mecz zamyka mi usta. Forma Kaki rosnie i wydaje sie , jak powiedzial szanowny ekspert Jacek Gmoch , ze forma calej Brazylii z meczu na mecz bedzie coraz wyzsza a w finale wybuchna.

Bardzo zdecydowanie stawiam na awans Brazylii, konfrontujac to co obie druzyny moga przeciw sobie zaprezentowac. Zwyciestwo w regulaminowym czasie bardzo mozliwe , ale mam zasade ,ze glownie gram awanse w fazach pucharowych. Onda dobrze prawi , rysuje sie overek jak malowany , tylko linie trzeba chyba wysoko pograc , jak Holandia ma zmienic styl gry to bramek bedzie sporo , jak nie zmieni to Brazylia wejdzie bezproblemowo.

Do góry
#3972522 - 29/06/2010 17:01 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: craax]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37097
Nic dodać, nic ująć do tego co napisał craax.

Nie podobała mi się Brazylia na tych mistrzostwach - do wczoraj.
Chile to naprawdę poukładana drużyna, a była prawie bezradna.
Co będzie w meczu z Holandią ?
A co ma być, będzie awans Brazylii, bo przy tym potencjale, praktycznie we wszystkich liniach, Holandia jest po prostu " za krótka ".
Można by się oczywiście doszukiwać jakiś bezsprzecznych pozytywów w grze Holendrów, ale po wczorajszym meczu Brazylii, muszę stwierdzić, że te pozytywy, się nie przebiją, w konfrontacji z Brazylią.
I to na tyle,
koniec, kropka.

Do góry
#3976719 - 01/07/2010 07:29 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: akagi]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
A no zobaczymy...

Do góry
#3976727 - 01/07/2010 07:38 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Originally Posted By: Ghost
Oby ten mecz przypominał choć trochę ten z 1994:


Ten mecz tez niczego sobie wink Ronaldo z pilka 2x szybszy od obroncow rywali. Nie mieli Holendrzy szczescia do karnych za ery de Boer'ow smile


Do góry
#3976803 - 01/07/2010 16:21 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: M@rcin]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: wp.pl

Trener reprezentacji Holandii Bert van Marwijk zalecił swoim piłkarzom ćwiczenie rzutów karnych przed piątkowym meczem z Brazylią w ćwierćfinale mistrzostw świata w RPA. Ten element rozstrzygnął półfinał mundialu z udziałem obu zespołów 12 lat temu.
W 1998 roku we Francji w serii jedenastek lepsi okazali się Brazylijczycy, którzy wygrali 4:2. Z ekipy Pomarańczowych karnego nie wykorzystali wówczas Ronald de Boer i jeden z obecnych asystentów van Marwijka Phillip Cocu.
W historii MŚ rzuty karne decydowały o wyniku w 21 spotkaniach. Canarinhos dwukrotnie wystąpili w takich meczach i w obu przypadkach byli górą (wcześniej w finale mundialu w 1996 roku z Włochami). Holendrzy tylko raz stanęli przed takim wyzwaniem i przegrali.

- Liczy się przede wszystkim zwycięstwo. Jeśli można wygrać prezentując ładny futbol, to dobrze, ale każdy sposób, który prowadzi do celu jest usprawiedliwiony. Trzeba czasem zrezygnować z efektownych popisów i grać brzydko, by odnieść sukces. Taka jest brutalna prawda. Dlatego należy być przygotowanym na każdą ewentualność, na konieczność wykonywania rzutów karnych również - zaznaczył van Marwijk.


Moim zdaniem Holendrzy dobrze wiedzą co mają robić. Każda drużyna, która będzie próbowała podjąć otwarty futbol z Brazylią zostanie ograna bez litości. Przekonało się o tym np. Wybrzeże.
Holandia gra jak nigdy mało efektownie, za to bardzo efektywnie. Strzelają mało bramek, ale wygrywają tyle ile potrzeba. Nie wiem czy to wynika z ich kalkulacji, oszczędzania sił, ustawień defensywnych czy też np. słabej formy, bo tak naprawdę nie wiemy jeszcze na co ich stać.

Brazylia na wszystkich zrobiła ogromne wrażenie w meczu z Chile, całkowicie kontrolując przebieg spotkania. Dla mnie są aktualnie faworytem na mistrza, ale przyznam szczerze, że kurs 1.9 na zwycięstwo w regulaminowym czasie jest dla mnie mało interesujący.
W końcu historia ich meczów wskazuje na dość zacięty pojedynek, zwłaszcza że te drużyny grają bardziej defensywnie niż zazwyczaj.

Takie luźne uwagi, bo typów jeszcze nie wymyśliłem...

Do góry
#3976884 - 01/07/2010 17:18 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
over 2.5 @ 2.14 [betsson] 6/10
both to score @ 1.65 [betsson] 7/10
over 4.5 kartki @ 2.10 [betsson]

takie typy nasuwają mi się w związku z jutrzejszym meczem. Po tym co obie drużyny zaprezentowały w dotychczasowych meczach nie jestem w stanie wskazać faworyta bo ani Brazylia mnie swoją grą nie przekonuje, ani Holandia nie gra jak nas do tego przyzwyczaiła.
Mimo, że moje serce jest w tym meczu pomarańczowe powstrzymam się od typowania zwycięzcy ponieważ wszystko może się zdarzyć.
Najbardziej podoba mi się typ na over... Brazylijczycy mają w swoim składzie zarówno znakomitych zawodników ofensywnych (Fabiano, Robinho, Kaka) jak i potrafiących strzelać bramki defensorów (Maicon, Juan, Lucio), dodatkowo ich defensywa nie do przejścia nie jest co udowodnili choćby koreańczycy z północy czy ekipa Słoni. Również Chilijczycy mieli swoje szanse w spotkaniu 1/8.
Z kolei Holendrzy mają dwóch zawodników którzy potrafią zdobyć bramkę praktycznie z każdej pozycji (Robben i Snejder) plus napastników/skrzydłowych (RVP, van der Vart, Affelaj, Elia, Huntelaar) którzy naraie nie zachwycają ale może któremuś wyjdzie mecz (albo chociaż strzał) życia... wink
Defensywa Holendrów monolitem nie jest i błędy zdarza im się popełniać nader często (mecz 1/8 ze Słowacją).
Wychodzę z założenia, że będziemy świadkami dosyć szybko zdobytej bramki i (nieważne która z drużyn tę bramkę zdobędzie) druga drużyna z pewnością ruszy z impetem do odrabiania strat, a to sprowokuje wiele sytuacji i okazji strzeleckich. W tej fazie gry każdy mecz jest "o wszystko", a obie drużyny potencjał ofensywny mają naprawdę pokaźny...

Ostatni typ na over kartkowy również wydaje mi się rozsądny za proponowaną cenę. Czeka nas ostra walka w środku pola o dominację na boisku, dodatkowo szybcy skrzydłowi z jednej i drugiej strony, do których zatrzymania niejednokrotnie obrońcy będą musieli używać nieczystych zagrań. To wszsytko powoduje, że sędzia będzie kilkukrotnie sięgał do kieszonki... chyba, że wyjątkowo pozwoli na ostrą grę jak Hector Baldassi w pojedynku Hiszpania - Portugalia. Nie wiem jeszcze kto jest przewidziany jako sędzia tego pojedynku i dopiero kiedy poznam nazwisko określę prawdopodobienstwo wejścia mojego typu...

Do góry
#3976902 - 01/07/2010 17:27 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: marzano]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Cholera a ja po tym co widze do tej pory , za cholere nie potrafie sobie wyobrazic overa w tym spotkaniu. Zupelnie inna Brazylia i Holandia niz zwykle i jak bum cyk cyk rysuje mi sie under. Chyba , ze Holandia sie otworzy i zagra na wymiane ? To bedzie over , dostanie z trojke i moze jedna wcisnie smile

Do góry
#3977611 - 01/07/2010 23:19 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
thunder7 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3005
Skąd: POZnan*
brazylia jest niewatpliwie faworytem ale kurs 1,45 na awans czy 1,9 na 1 sa zniechecające , szczerze to w potyczkach europejsko - latynoskich wieksze szanse daje oranje niz szwabom

Do góry
#3977672 - 01/07/2010 23:43 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: thunder7]
lavolpe Offline
veteran

Meldunek: 22/09/2009
Postów: 1478
Skąd: Poznań
Originally Posted By: thunder7
brazylia jest niewatpliwie faworytem ale kurs 1,45 na awans czy 1,9 na 1 sa zniechecające , szczerze to w potyczkach europejsko - latynoskich wieksze szanse daje oranje niz szwabom


a ja się nie zdziwie jeżeli gebelsy wyeliminuja argentyne.

Moim zdaniem , granie awansu Brazylii po kursie 1.45 jest głupie, gdyż w półfinale trafiają na zywcięzce meczu Urugwaj-Ghana. Więc myśle ze dojście do finału w tym przypadku maja pewne, a kurs blisko, u niektórych ponad 2@ piechotą nie chodzi.

Do góry
#3978068 - 02/07/2010 01:27 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: lavolpe]
stanley151 Offline
member

Meldunek: 26/05/2005
Postów: 189
ja obstawiłem Holandie 1X smile i widze ich w fnale smile

Do góry
#3978833 - 02/07/2010 06:02 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: stanley151]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Holandia - Brazylia typ X lub 1X ćwierćfinał bardzo interesujący z pewnością faworytem sa piłkarze z Ameryki Południowej myśle, że typ na awans Brazyli bedzie trafiony w ostatnich MŚ Brazylia odpadła w ćwierćfinale i drugi raz nie będą chcieli popełnić tego błędu.
W poprzednich spotkaniach oba zespoły pokonały swoich rywali, którzy też zbyt wielu atutów nie mieli.
Brazylia poprzednie spotkania wygrała jak chciała z Korea Płn na pół gwizdka, z WKS po dobrym spotkaniu, później wychodzony remis z Portugalią i zdecydowana wygrana nad lokalnym rywalem Chile, które w fazie grupowej grało bardzo dobrą piłkę.
Holandia zagrała na zasadzie minimalizmu ekonomicznego z wszystkimi swoimi rywalami, jakby Holandia miała nastrzelać bramek Słowakom to by im podkęciła tempo i z 3 razy jeszcze wjechała do bramki.
Myśle iż te wpadki spowodowane były noszalancja w obronie, bo przeciwnik nie zrobi krzywdy.
Jutro spotkanie będzie reż podporządkowane taktyce by nie popełnić bledu przynajmniej tego pierwszego.
Jutro własciwie postawienie remisu po 90 min w ciemno bo po 4 meczach w których zbytnio sie nie wyślili nie wiadomo co zagrają piękny otwarty futbol czy szachy taktyczne stawiam na to 2 przynajmniej w wykonaniu Holandii kurs na zwycięstwo Brazylii w regulaminowym czasie gry niezbyt zachęcający.
Holandia może doprowadzić do dogrywki.

Do góry
#3978845 - 02/07/2010 06:31 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: lavolpe]
Azazel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2010
Postów: 20173
Skąd: 3miasto
//sorry, ale to nie ma absolutnie nic wspólnego z tematem


Edited by Ghost (02/07/2010 06:35)

Do góry
#3978923 - 02/07/2010 14:38 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Azazel]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Brazylia - Holandia 1 @1,98 4/10 Unibet

Brazylia (-1) - Holandia 1 @3,90 1,5/10 Unibet

No to co Holandia chyba dzisiaj wraca do domu ? wink

Po pierwsze jak dla mnie oni nie zagrali jeszcze na tych mistrzostwach ani jednego dobrego spotkania. Z Danią powiewało nudą skończyło się 2-0, z Japonią 1-0 przy bardzo słabej grze no i Kamerun ale Ja z tego spotkania wniosków wyciągał nie będę tak samo jak w przypadku meczu Brazylii z Portugalią - chyba większość rozumie dlaczego...

Mecz ze Słowacją znów na pół gwizdka i mało co Słowacy nie doprowadzili by do dogrywki. Moje wnioski z tego spotkania są takie że obrona Oranje nie jest ich najmocniejszą stroną a to w przypadku takiego rywala jak Brazylia może mieć kolosalne znaczenie.
Bert van Marwijk zapowiadał iż dzisiaj zobaczymy inną Holandię ! ale nie za bardzo chcę mi się wierzyć aby ten zespół miał się rozkręcić w 1/4 finału w dodatku z Canarinhos. smile

Brazylia całkiem niespodziewanie zaczęła te MŚ od nie łatwiej potyczki z Koreą. Ja spodziewałem się co najmniej trzy bramkowej przewagi a tu proszę 2-1, które wcale łatwo nie przyszło. Z WKS to już była klasa sama w sobie 3-0 i przed ostatnim meczem z najtrudniejszym rywalem w grupie było wszystko jasne.
O sile Brazylii tak naprawdę w 100% przekonałem się w meczu z Chile i wiem że to nie jest ekipa, która bankowo zabiera Puchar Świata ale wiem iż Holandia na drodze po ten tytuł im nie stanie. Może inaczej ma bardo ograniczone możliwości - lepiej brzmi. grin

Do góry
#3979124 - 02/07/2010 18:15 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Jose]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
Dla tych co już obwieścili awans kanarków z moich zakładów w betsson mozna odczytać jak widzę dzisiejszą potyczkę, zatem może bez uzasanienia:

Holandia - Brazylia Dokładny wynik : 2-2 15.00
Holandia - Brazylia Margines zwycięstwa: Remis z bramkami 4.55
Holandia - Brazylia : 1 4.30 - asekurasja !
Holandia - Brazylia Podwójna szansa: 1X 1.86
Holandia - Brazylia Liczba bramek: powyżej 2.5 bramki 2.25
Holandia - Brazylia 1 poł./Pełny czas: 1/X 13.00
Holandia - Brazylia 1 poł./Pełny czas: 2/X 15.00
Holandia - Brazylia Sposób w jaki zostanie zdobyta pierwsza bramka: Rzut wolny 13.00
Holandia - Brazylia First Scorer: Wesley Sneijder 15.00
Holandia - Brazylia Ostatni strzelec bramki: Wesley Sneijder 15.00
Holandia - Brazylia Sposób awansu: Gospodarze w dogrywce 12.00
Holandia - Brazylia Sposób awansu: Gospodarze w karnych 11.00

Dziękuję za uwagę.

Do góry
#3979137 - 02/07/2010 18:33 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: alidert]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
No tak, z tego co widzę to osoby wierzące w Holendrów nie chcą przedstawić żadnych sensownych argumentów. I ja się wcale nie dziwię, bo trudno takie znaleźć grin

Jednak ja również podtrzymuję zdanie, że mecz może być bardziej zacięty niż się niektórym wydaje.

Zgadnijcie ile meczów w ćwierćfinałach w ciągu ostatnich 30 lat kończyło się zwycięstwem którejś z drużyn więcej niż jedną bramką?
2006 Italy 3 - 0 Ukraine
1998 Germany 0 - 3 Croatia
... and yes, that's all folks laugh

Do góry
#3979140 - 02/07/2010 18:37 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
No to dzisiaj będziemy świadkami trzeciego takiego zwycięstwa. wink

To prawda że Holandia nigdy nie wygrała na MŚ po dogrywce ani w karnych ?

Do góry
#3979154 - 02/07/2010 18:44 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Jose]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Dokladnie , dzisiaj bedzie kolejne takie zwyciestwo , to wcale nie bedzie hit hitow , jedynie z nazwy a to juz wystarczy aby przy takich nazwiskach i nacjach zakupic browarki i zasiasc przed odbiornikami.
Ciekawe czy ktos przedstawi w 2-3 zdaniach rzeczowo w czym upatruje szans Holendrow oprocz prywatnych sympatii.

Do góry
#3979172 - 02/07/2010 18:58 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
Jednym z moich argumentów są kursy. Drugim to oglądanie meczy.
Zapatrzenie się w Brazylie i granie ich po 1,9-2,0 uważam za nieporozumienie. Dobierz awans Argentyny - Maradona już ustalił scenariusz na odebranie pucharu. Graj za grubo.
Ja szanse oceniam na 45-45 % i 10 % szcześcia/nieszczęcia/karnemu/fifie/sędziemu/losowi.
A Ty jakie masz argumenty na Brazylię, że była juz mistrzem i bedzie co 4 lata na wieki ?

Do góry
#3979180 - 02/07/2010 19:01 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: craax]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: craax
Ciekawe czy ktos przedstawi w 2-3 zdaniach rzeczowo w czym upatruje szans Holendrow oprocz prywatnych sympatii.


Holandia bo: Brazylia ma problemy kadrowe, szczególnie w drugiej linii. Elano i Ramires nie zagrają, zaś występ Baptisty i Melo stoją pod znakiem zapytania.

Holandia bo: grają niezwykle skutecznie (czasami aż zbyt zachowawczo), zaś dotychczas grali efektownie, ale mało efektywnie.

Holandia bo: w swojej kadrze mają zawodników, którzy w obecnym sezonie byli autentycznymi gwiazdami swoich drużyn (mam tu głównie na myśli Robbena i Sneidera). W kluczowych momentach to właśnie przebłyski ich geniuszu mogą zadecydowac o końcowym wyniku.

Do góry
#3979197 - 02/07/2010 19:34 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Valverde]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
@alidert ja nie mam zamiaru Cie przekonywac , mnie to cieszy ze wiecej osob gra Holandie ,a jak Ci sie chce to czytaj caly temat a nie pytaj mnie o argumenty na Brazylie , wiecej do napisania nie mam niz to co napisalem i dosc zdecydowanie gram awans Brazylii - kazdy sie myli , oby byl fajny mecz , dwie klasowe druzyny piwo

Po drugie jakbys patrzyl na forum predzej i blizej mi do awansu Niemcow czlowieku ale zobaczyles avatar i od razu atak , brawo boks
Zapatrzenie na Brazylie ? Hmm nie lubie ich i daleko mi do zapatrzenia w tamta strone smile

Do góry
#3979223 - 02/07/2010 19:58 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: alidert]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: Kobe
To prawda że Holandia nigdy nie wygrała na MŚ po dogrywce ani w karnych ?


Zgadza się, ale nie mieli zbyt dużo okazji się wykazać.

1938 Czechoslovakia D3 - 0 Netherlands
1978 Argentina D3 - 1 Netherlands
1998 Brazil K1 - 1 Netherlands


PS. Celem tych tematów jest przecież wywołanie jakiejś dyskusji a aż do postu Valverde nikt nie napisał dlaczego Holandia mogłaby wygrać. Nie dziw się alidert, że chcielibyśmy poznać argumenty, które stoją za tak odważnym graniem. Bo takie suche typy to niewiele mówią i równie dobrze mogłyby być skasowane.
PS2. I tylko bez dymów proszę boks

Do góry
#3979291 - 02/07/2010 20:51 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Ghost]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
Spoko. Prorokiem nie jestem, jeśli tak czuje to tak gram.

Trochę obaw u mnie budzi fakt że spotkanie poprowadzi sędzia z Japonii, kraju z którym Holandia była w grupie i wygrała 1-0, żeby nie było słodkiej zemsty a fajny mecz.

FIFA zmieniła arbitra (Howard Webb) spotkania Urugwaj-Ghana na żądanie tych pierwszych w zwiazku z możliwością słodkiej zemsty za urugwajskiego sędziego w meczu Niemcy-Anglia.

Spekuluje się, że Howard Webb jest głównym faworytem do sędziowania finałowego meczu mistrzostw świata. No no no ...

Do góry
#3979323 - 02/07/2010 21:12 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: alidert]
radeke Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/01/2008
Postów: 2211
Skąd: LRY/WWA
Originally Posted By: alidert
Dla tych co już obwieścili awans kanarków z moich zakładów w betsson mozna odczytać jak widzę dzisiejszą potyczkę, zatem może bez uzasanienia:

Holandia - Brazylia Dokładny wynik : 2-2 15.00
Holandia - Brazylia Margines zwycięstwa: Remis z bramkami 4.55
Holandia - Brazylia : 1 4.30 - asekurasja !
Holandia - Brazylia Podwójna szansa: 1X 1.86
Holandia - Brazylia Liczba bramek: powyżej 2.5 bramki 2.25
Holandia - Brazylia 1 poł./Pełny czas: 1/X 13.00
Holandia - Brazylia 1 poł./Pełny czas: 2/X 15.00
Holandia - Brazylia Sposób w jaki zostanie zdobyta pierwsza bramka: Rzut wolny 13.00
Holandia - Brazylia First Scorer: Wesley Sneijder 15.00
Holandia - Brazylia Ostatni strzelec bramki: Wesley Sneijder 15.00
Holandia - Brazylia Sposób awansu: Gospodarze w dogrywce 12.00
Holandia - Brazylia Sposób awansu: Gospodarze w karnych 11.00

Dziękuję za uwagę.



shocked No, ostro widzisz meczyk, brawo za pewność... yyy tylko czego (siebie?); a najlepsze jest to, że w przypadku wygranej Brazylii 1:0 lub 2:0 i przy okazji zdobycia bramki nr 1 w inny sposób niż z rzutu wolnego wygrywasz całe 0 (słownie 0), zakładów z postawionych 12 blush No nic, pozostaje tylko aplauz dla inwestora.

Powodzenia oczywiście NIE życzę jako, że mam Brazylię jako zwycięzców turnieju, lub na 1-2 miejscu.


Brazylia boks

Do góry
#3979429 - 02/07/2010 22:01 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: alidert]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Originally Posted By: alidert


Spekuluje się, że Howard Webb jest głównym faworytem do sędziowania finałowego meczu mistrzostw świata. No no no ...


ja tam nie wiem co to za spekulacje, ale z moich obserwacji wynika, ze jak graja druzyny ze soba druzyny z Europy i innego kontynentu to nie sedziuje sedzia z Europy i kontynentu przeciwnika w ogole jak graja ze soba druzyny z roznych kontynentow to sedzia jest z innego kontynentu niz zainteresowani. Jak Webb ma sedziowac final to bedzie to final europejski albo nie bedzie w nim zadnej druzyny z Europy.

Do góry
#3979495 - 02/07/2010 22:20 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: craax]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: craax

Ciekawe czy ktos przedstawi w 2-3 zdaniach rzeczowo w czym upatruje szans Holendrow oprocz prywatnych sympatii.


Odpowiem od dupy strony .
A jak Ty widzisz ten mecz ze niby Holandia się położy na boisku a Brazylia będzie im łupać bramki ile wleźie ?

To jest 1/4 MŚ tu się nikt nie bedzie oszczędzał !!. A kurs na Brazylie jest wręcz tragiczny !. Po jednym dobrym meczu z CHile nagle Brazylia urasta do mega Faworyta .No sorry ,ale Holandia przypadkiem nie znalazła się w 1/4 nie grają ładnie ale co najważniejsze bardzo skutecznie .

Do góry
#3979553 - 02/07/2010 22:33 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: raiders_]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Przeciez kursy sa normalne... ile wy chcieliscie ? po 2,5 na kazda druzyne ? lol Brazylia grajac 3 ofensywnymi zawodnikami odprawila Chile (Kaka L. Fabiana Robinho). Mi tam sie podoba ich gra kazdy zawodnik potrafi sie uwolnic, zrobic sobie miejsce dobrym ustawieniem na boisku. Zawodnicy tacy jak Fabiano, Kaka czy Robinho czesto uwalniaja sie od obroncow/def. pomocnikow robiac sobie miejsce na wyprowadzenie kontry. Jako podworkowy pilkarz jestem pod wrazeniem gry kazdego pilkarza z Brazylii osobna. Dla mnie to oni sambe graja. Ofensywne wejscia z linii obrony czy pomocy do tego obaj boczni obroncy sie podlaczaja a Bastoss gra coraz lepiej. Martwi mnie tylko malo zwrotny Lucio na srodku obrony :|

Po drugiej stronie Holandia, graja skuteczni, ale z nikim ciekawym jeszcze nie grali. Robenn i Sneider fakt maja za soba wspanialy sezon w klubie, ale byl zagrali tyle meczow w tym sezonie, ze zmeczenie w koncu da znac o sobie. Oni juz w tym sezonie osiagneli maksymalna forme i nie widze aby znowu do niej doszli. Do tego Van Persie... dla mnie to cipka, ktorej jak nie idzie to nie widac, ze to pilkarz Arsenalu... Van Bommela z gry wylaczyc nie problem. Dla mnie wygra Brazylia, ale ja zwyciescow na tych mistrzostwach nie obstawiam.

Do góry
#3979675 - 02/07/2010 22:54 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: raiders_]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: raiders_
Po jednym dobrym meczu z CHile nagle Brazylia urasta do mega Faworyta .No sorry ,ale Holandia przypadkiem nie znalazła się w 1/4 nie grają ładnie ale co najważniejsze bardzo skutecznie .


Nie po jednym, a dwóch. Wybrzeże też rozklepali jak chcieli.
A Holandia na razie jeszcze nie pokazała takiego meczu, więc chyba nie dziwne, że Brazyliany są faworytem.

Warto zauważyć, jak bardzo na betfair rosną kursy na over i podobne czyli both to score, brazilian total goals itp.
Czyżby ludzie spodziewali się meczu 1-0/0-1?
Również kurs na Brazylię ładnie rośnie, teraz jest 2,14 więc to już jest jakiś akceptowalny dla mnie poziom risk/reward.

Ale chyba jedynym zakładem który zagram jest Brazil by 1 @ 3.75, bo pogromu jakoś nie widzę.

Oby tylko nie było przekrętu sędziowskiego, chociaż podejrzewam, że jeśli będzie to właśnie na korzyść Brazylii wink

Do góry
#3980045 - 03/07/2010 00:51 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: marzano]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: marzano
over 2.5 @ 2.14 [betsson] 6/10 piwo
both to score @ 1.65 [betsson] 7/10 piwo
over 4.5 kartki @ 2.10 [betsson] piwo

takie typy nasuwają mi się w związku z jutrzejszym meczem. Po tym co obie drużyny zaprezentowały w dotychczasowych meczach nie jestem w stanie wskazać faworyta bo ani Brazylia mnie swoją grą nie przekonuje, ani Holandia nie gra jak nas do tego przyzwyczaiła.
Mimo, że moje serce jest w tym meczu pomarańczowe powstrzymam się od typowania zwycięzcy ponieważ wszystko może się zdarzyć.
Najbardziej podoba mi się typ na over... Brazylijczycy mają w swoim składzie zarówno znakomitych zawodników ofensywnych (Fabiano, Robinho, Kaka) jak i potrafiących strzelać bramki defensorów (Maicon, Juan, Lucio), dodatkowo ich defensywa nie do przejścia nie jest co udowodnili choćby koreańczycy z północy czy ekipa Słoni. Również Chilijczycy mieli swoje szanse w spotkaniu 1/8.
Z kolei Holendrzy mają dwóch zawodników którzy potrafią zdobyć bramkę praktycznie z każdej pozycji (Robben i Snejder) plus napastników/skrzydłowych (RVP, van der Vart, Affelaj, Elia, Huntelaar) którzy naraie nie zachwycają ale może któremuś wyjdzie mecz (albo chociaż strzał) życia... wink
Defensywa Holendrów monolitem nie jest i błędy zdarza im się popełniać nader często (mecz 1/8 ze Słowacją).
Wychodzę z założenia, że będziemy świadkami dosyć szybko zdobytej bramki i (nieważne która z drużyn tę bramkę zdobędzie) druga drużyna z pewnością ruszy z impetem do odrabiania strat, a to sprowokuje wiele sytuacji i okazji strzeleckich. W tej fazie gry każdy mecz jest "o wszystko", a obie drużyny potencjał ofensywny mają naprawdę pokaźny...

Ostatni typ na over kartkowy również wydaje mi się rozsądny za proponowaną cenę. Czeka nas ostra walka w środku pola o dominację na boisku, dodatkowo szybcy skrzydłowi z jednej i drugiej strony, do których zatrzymania niejednokrotnie obrońcy będą musieli używać nieczystych zagrań. To wszsytko powoduje, że sędzia będzie kilkukrotnie sięgał do kieszonki... chyba, że wyjątkowo pozwoli na ostrą grę jak Hector Baldassi w pojedynku Hiszpania - Portugalia. Nie wiem jeszcze kto jest przewidziany jako sędzia tego pojedynku i dopiero kiedy poznam nazwisko określę prawdopodobienstwo wejścia mojego typu...


wink

Do góry
#3980065 - 03/07/2010 00:55 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: marzano]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
atakujcie Hiszpanie po 3,75 !!!

teraz moja Hiszpania jest głównym kandydatem po złote runo !!!

Szapoba przed Holandią , mocno przestraszony byłem Brazylią po tym co pokazali w 1ej połowie w kontekście walki o złoto z Hiszpanią...

piękna metamorfoza Holendrów.

W końcu 45 minut koncertowe w ich wykonaniu !!! wierzyłem w ich awans

Do góry
#3980069 - 03/07/2010 00:55 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: marzano]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Hahaha macie swoje promo na BRazylię , bardziej chamsko grającej drużyny na tych MŚ nie widziałem . Robinio cudem nie dostał żadnej kartki .

Brawo Oranje boks smile

Roben zakręcił po swojemu a Snejder ... no cóż nic tylko bić brawo .

Co do sędziego to świetnie sędziował ,brawo dla tego pana .

Do góry
#3980093 - 03/07/2010 01:01 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: raiders_]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
raiders świetnie w skali tego czym ostatnio nas czarni raczyli...;)

kilku błędów się nie ustrzegł.

Latynosi to nie są zbyt bystre i inteligentne bestie , ta czerwona kartka w takim momencie to szczyt głupoty.

wyeliminowanie Kanarków to fantastyczna sprawa !

Do góry
#3980157 - 03/07/2010 01:18 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Legia]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Gratulacje dla grajacych Holandie ! Brazylia odpadla na wlasne zyczenie , ich glupota przerosla wszystkie gory a to co im nagadal Dunga w przerwie to dopiero musial byc zlepek idiotycznej taktyki przyjetej na druga polowe. Szkoda kasy ,ale Argentyna po tytul boks Kolejny faworyt za burta !

Do góry
#3980180 - 03/07/2010 01:33 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: craax]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37097
Najgorsze ( dla mnie ) w porażce Brazylii jest to ( bo kasę się szybko odrobi ), że do cholery, boję się jutro dowalić grubo Hiszpanii.
Boję się, bo już na tych mistrzostwach, niczego nie jestem pewien.

Do góry
#3980225 - 03/07/2010 01:40 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: akagi]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: akagi
Najgorsze ( dla mnie ) w porażce Brazylii jest to ( bo kasę się szybko odrobi ), że do cholery, boję się jutro dowalić grubo Hiszpanii.
Boję się, bo już na tych mistrzostwach, niczego nie jestem pewien.

Spoko jutro HIszpanie -1 smile boks

Do góry
#3980233 - 03/07/2010 01:42 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: akagi]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: akagi
Najgorsze ( dla mnie ) w porażce Brazylii jest to ( bo kasę się szybko odrobi ), że do cholery, boję się jutro dowalić grubo Hiszpanii.
Boję się, bo już na tych mistrzostwach, niczego nie jestem pewien.


tez robie male podchody na Spain grubiej ale sie boje.Tylko ze tu inna calkiem klasa przeciwnika....

Do góry
#3980247 - 03/07/2010 01:45 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: analityk]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
prawdopodobienstwo odpadniecia kolejnej tuzy w cwiercfinale spada, jedno jest pewnie Hiszpania tego bledu nie popelni a lekkosc stwarzania sytuacji sobie ma ogromna , ale to nie ten temat do dyskusji

Do góry
#3980251 - 03/07/2010 01:47 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: craax


ucielo kawalek :
prawdopodobienstwo odpadniecia kolejnej tuzy w cwiercfinale spada, jedno jest pewnie Hiszpania tego bledu co Brazylia nie popelnie lekkosc stwarzania sytuacji sobie maja ogromna wiec zapewne cos wpadnie do bramki Paragwaju , ale to nie ten temat do dyskusji

Do góry
#3980255 - 03/07/2010 01:47 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: analityk]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37097
Wiem wiem, kaka,
że inna klasa, ale coś mnie w moim optymizmie,stuknęło lekko w łeb.
Może jak się prześpię, to mi przejdzie.

Do góry
#3980260 - 03/07/2010 01:49 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: craax]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
spokojnie bierzcie Hiszpanie , dwaj główni faworyci nie polecą na tym etapie , tym bardziej że Hiszpania ma teoretycznie najłatwiejszego z tych co są w grze , także ręczę głową awans Hiszpanów jutro, większe emocje zaczną się dopiero w półfinale.

Do góry
#3980378 - 03/07/2010 02:24 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: Legia]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: McDziarz
spokojnie bierzcie Hiszpanie , dwaj główni faworyci nie polecą na tym etapie , tym bardziej że Hiszpania ma teoretycznie najłatwiejszego z tych co są w grze , także ręczę głową awans Hiszpanów jutro, większe emocje zaczną się dopiero w półfinale.



no to awans tak ale czy czysta 1-ka bedzie o to jest pytanie. Na awans biedny kurs.

Do góry
#3980416 - 03/07/2010 02:42 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: analityk]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: kaka1981

no to awans tak ale czy czysta 1-ka bedzie o to jest pytanie. Na awans biedny kurs.


tu już głową nie poręcze ;), co najwyżej dam sobie rękę uciąć że wygrają ten mecz w 90' wink myślę że Paragwaj będzie nieco sparaliżowany stawką , to dla nich historyczny moment dojście do ćwierćfinału , Hiszpania mądrze zagra jak z Portugalią , 60-70% posiadania piłki , uśpienie przeciwnika i gol...;)

Do góry
#3980668 - 03/07/2010 04:44 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: alidert]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
Originally Posted By: alidert
Dla tych co już obwieścili awans kanarków z moich zakładów w betsson mozna odczytać jak widzę dzisiejszą potyczkę, zatem może bez uzasanienia:

Holandia - Brazylia Dokładny wynik : 2-2 15.00
Holandia - Brazylia Margines zwycięstwa: Remis z bramkami 4.55
Holandia - Brazylia : 1 4.30 - asekurasja ! ooo
Holandia - Brazylia Podwójna szansa: 1X 1.86 ooo
Holandia - Brazylia Liczba bramek: powyżej 2.5 bramki 2.25 ooo
Holandia - Brazylia 1 poł./Pełny czas: 1/X 13.00
Holandia - Brazylia 1 poł./Pełny czas: 2/X 15.00
Holandia - Brazylia Sposób w jaki zostanie zdobyta pierwsza bramka: Rzut wolny 13.00
Holandia - Brazylia First Scorer: Wesley Sneijder 15.00
Holandia - Brazylia Ostatni strzelec bramki: Wesley Sneijder 15.00 ooo
Holandia - Brazylia Sposób awansu: Gospodarze w dogrywce 12.00
Holandia - Brazylia Sposób awansu: Gospodarze w karnych 11.00

Dziękuję za uwagę.


Jak widać przyjąłem wersję zbyt optymistyczną dla Kanarków. I tak łącznie 4na12 wyszło 400 % wkładu ooo Życzę miłego lotu.

Do góry
#3980986 - 03/07/2010 06:49 Re: [1/4] Holandia - Brazylia [Re: alidert]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Holandia jednak poradziła sobie z Brazylią i po raz kolejny na drugim z rzedu mundialu odpadają w ćwierćfinale.
Brazylijczycy przegrali zasłużenie chcieli holować ten wynik 1;0 i to się zemściło najpierw sami pokonali własnego bramkarza, później stracili drugiego gola koncept gry i nerwy.
Jak na gwiazdy światowego formatu, to nie potrafią pogodzić się z porażką i swoje frustracje wyładowywali na Holendrach wielokrotnie prowokując i faulując mniej lub bardziej złośliwie.
Do domu jadą zasłużenie pewność siebie ich zgubiła, dla mnie dobry dzień wszedł typ na Holandię i na Ghanę z podpórkami mecze bardzo ciekawe i trzymające w napięciu obu jutro też tak było ciekawie. Dla zwycięzców i pokonanych na osłodę piwo hura

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, Sensei, pacyfista, 11kera11, ANZELMO, ElNinho[mmdea], rymoholik, Sony, Ojro), 3584 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582017 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49