Opcje tematu
#3965635 - 26/06/2010 05:30 [1/8] Brazylia - Chile
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371



Brazylia vs Chile

28/06 20:30 Johannesburg

Do góry
Bonus: Unibet
#3965636 - 26/06/2010 05:31 Re: [1/8] Brazylia - Chile [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Awans
Only one choice allowed (32 total votes)
Brazylia - 24 (75%)
Chile - 8 (25%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#3970128 - 28/06/2010 18:48 Re: [1/8] Brazylia - Chile [Re: Ghost]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Kolejny mecz gdzie zainteresowanie forumowiczow przeroslo wszelkie oczekiwania !!

Moj plan byl prosty , Chile +1.5 baaardzo grubo , Chile awans lekko , ale stala sie rzecz straszna , wykartkowano nam Chilijczykow frown Teraz juz nie wydaje sie to tak fajnymi zkladami , bo nie mozna przewidziec jak pozmieniane troszke formacje beda sie spisywaly .

"Brazylia gra jak nie Brazylia" , dla mnie druzyna ktora jest najpewniejsza swojej wartosci, uwazaja sie za najlepszych i tak tez sie zachowuja na boisku , to cechuje mistrzowskie druzyny ,sa niesamowicie 'spokojni' podczas gry. Gra z tylu ,zawezanie pola gry i trzymanie malych odleglosci miedzy formacjami robia piorunujace wrazenie , przynajmniej na mnie.

Chile mialo juz pierwszy test , w sumie pol testu bo druga polowa meczu z Hiszpania to byly szachy i poczekalnia na gwizdek. Ale dopoki nie padla feralna bramka dla Hiszpanii , Chilijczycy radzili sobie znakomicie , wszystkie atuty Hiszpanii wytracali im konsekwentnie z rak dlatego mamy prawo spodziewac sie dzisiaj jakis emocji.

Dzisiaj w obliczu tych oslabien Chile, super mocnej defensywy i taktyki Brazylijczykow wybralem kilka betow na ten mecz ale pojda one w jakis dublach lub triplach bo kursy takie sobie a nie jestem przekonany w 100% do tego jak zagra Chile po tych roszadach w skladzie.

Under 2.5
Chile +1.5
Brazylia awans
- dla fanow tej druzyny, dosc solidny bet ale mieerniutki kurs

Do góry
#3970167 - 28/06/2010 19:12 Re: [1/8] Brazylia - Chile [Re: craax]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37097
Może to głupi wpis ( bo w zasadzie nic nie wnoszący odnośnie typu),
ale dla mnie, typowe no bet.
Piwko, telewizor i oglądamy, bez dodatkowej adrenaliny.
Nic na siłę,
bo grałbym to, jeżeli miałbym hopla na punkcie Brazylii, a go nie mam.
Niby Brazylia to marka, ale to Chile na tych mistrzostwach naprawdę dobrze gra.
Osłabienia Chilijczyków, mogą mieć znaczenie, ale trenera mają naprawdę dobrego i może coś na to zaradzić.
W takim bądź razie,
piwko i oglądamy, nic po za tym.

Do góry
#3970185 - 28/06/2010 19:23 Re: [1/8] Brazylia - Chile [Re: craax]
radek230481 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2010
Postów: 4960
Witam
Kursy na Brazylię nie powalają na kolana oscylują w granicach 1.5 i zważywszy na klasę przeciwnika są trochę marne. Znalazłem więc coś takiego:
1.Obie drużyny zdobędą obydwie drużyny przynajmniej jeden gol - kurs 2.1 (Bet-at-home)- moim zdaniem wart gry (jeżeli Brazylia traci bramką z ogórkami z Korei to tym bardziej Chile powinno coś ukuć) Moim zdaniem będzie 2:1/3:1 dla Brazylii.
2. Over 2.5 bramki. Mecze 1/8 zdominowały overy i liczę że ten trend się utrzyma. Brazylia w prawie każdym swoim meczu strzeliła przynajmniej 2 bramki (wyjątek był mecz z Portugalią który był meczem o "pietruszkę" bo obie ekipy zagwarantowały sobie awans już wcześniej. Mimo osłabień Chile liczę tu na ciekawy pojedynek i co za tym idzie "może nie grad ale deszcz bramek :)". W ramach przypomnienia wyniki z eliminacji (Brazylia - Chile 3:0 i 4:2) tym bardziej "śmierdzą" overem.

Do góry
#3970190 - 28/06/2010 19:25 Re: [1/8] Brazylia - Chile [Re: craax]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś mecze faworytów Brazylia raczej wygra to spotkanie w regulaminowym czasie gry.
Chile gra też ładną piłkę tylko czy będą w stanie przeciwstawić sie Kanarkom.
W eliminacjach wywalczyli remisz Brazylią u siebie i przegrali na wyjeździe.
Wygrane Chile nad Brazylią to raczej rzadko się zdarzają nie przypominanm sobie by w ostatnim dziesięcioleciu Chile wygrało gdyby to był inny rywal z Ameryki Płd jak Pargwaj czy Urugwaj to mieli by szanse.
Mój typ to 1 dla Brazyli pewnie kurs słaby i na Brazylię i na Holandię, więc dzisiaj bez grania relaks przed tekranem.
Jeśli będą niespodzianki tp przez niefrasobliwą grę faworytów w obu spotkaniach. Jak każdy zagra dobry mecz na swoim normalnym poziomie to nie ma szans by Holandia i Brazylia nie spotkaly się w ćwierćfinale.

Do góry
#3970491 - 28/06/2010 20:59 Re: [1/8] Brazylia - Chile [Re: Piotruś Pan]
alidert Offline
journeyman

Meldunek: 16/02/2005
Postów: 54
Gra Kanarków jakoś mnie nie przekonuje. Zatem my bets:

Azjatycki handicap
Brazylia - Chile ( 0 : 1.5 ) na 2 i kurs 1,5

oraz lekko

Podwójna szansa ft na x2 kurs 2,42.

Pamiętajcie że grają na Ellis Park Stadium w Johannesburgu na wysokości 1750 m n.p.m. na którym m.in.
- Argentyna wymęczyła 1:0 z Nigerią
- Brazylia wymęczyła 2:1 z Koreą Płn.
- i Słowacja wymęczyła 3:2 z Włochami.
Jeśli chodzi o miejsce to dla Chile dodatkowy atut.

Nie piszę że Brazylia przegra, ale jak wygra to max jedną bramką, dlatego mój handi to 10/10.

Do góry
#3970675 - 28/06/2010 21:31 Re: [1/8] Brazylia - Chile [Re: alidert]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Szkoda, że Chilijczycy zagrają bez podstawowych obrońców, którzy wg tego Castrol Index są najlepszymi graczami mistrzostw. W ogóle obrona Chile ma tutaj niesamowite notowania. Nie wiem wprawdzie za bardzo jak traktować ten cały Castrol Index, ale na pewno Brazylia tu lekko mieć nie będzie.

1/8 zaczęła się overowo, ale tutaj wygląda mi na idealny mecz na under, bo Brazylia chyba pierwszy raz odkąd pamiętam ma mocniejszą obronę niż atak. Dużo walki, dużo fauli, ale na koniec triumfująca Brazylia, być może po dogrywce.

Myślę, że tego meczu z Portugalią nie ma co brać na poważnie. Brazylia zrobiła swoje w pierwszych meczach, po co się mieli z ziomkami nabiegać niepotrzebnie...
Nie podoba mi się taka postawa, ale cóż zrobić.

Jeszcze przemyślę typy, ale chyba under, być może over kartkowy i może jakiś remis dla bezpieczeństwa, bo dubel Hol + Bra już mam i jak Holandia nie da ciała to pewnie ten remis też pogram.

Do góry
#3971807 - 29/06/2010 02:53 Re: [1/8] Brazylia - Chile [Re: Ghost]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Takie male info co do tego meczu chlopaki :

Z tego co zauwazylem Robinho 6 brameczek strzelil w 3 ostatnich spotkaniach z rywalem.Kurs na bramke nie glupi i warty przemyslenia smirk

Inna sprawa jak jest gdzies to grania to warto tez zastanowic,ze gracze z kraju kawy zdobeda przynajmniej dwie bramki smirk
25 bramek strzelili rywalom w ostatnich 8 spotkaniach.

PS. sorki za brak polskich znakow.nowy laptop zakupiony w UK.

Pozdrawiam toast

Do góry




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49