Opcje tematu
#3874159 - 17/05/2010 21:07 2010 FIFA World Cup - Grupa E
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371


Strona Mistrzostw

Grupa E

1. Dania
2. Holandia
3. Japonia
4. Kamerun

14/06 13:30 Johannesburg - JSC - Netherlands vs Denmark
14/06 16:00 Mangaung / Bloemfontein - Japan vs Cameroon
19/06 13:30 Durban - Netherlands vs Japan
19/06 20:30 Tshwane/Pretoria - Cameroon vs Denmark
24/06 20:30 Rustenburg - Denmark vs Japan
24/06 20:30 Cape Town - Cameroon vs Netherlands

Do góry
Bonus: Unibet
#3904084 - 31/05/2010 19:02 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Japonia - 0 punktów w grupie @ 6.50 bet365

Drużyna Japonii w mojej opinii powoli stacza się z pozycji azjatyckiego giganta do pozycji azjatyckiego dobrego średniaka. Brakuje zawodników mogących pociągnąć drużynę a wyniki meczów tegorocznych są bardzo kiepskie.

06-01-2010 Puchar Azji Jemen 2 - 3 Japonia
02-02-2010 Towarzyskie Japonia 0 - 0 Venezuela
06-02-2010 East Asian F… Japonia 0 - 0 Chiny
11-02-2010 East Asian F… Japonia 3 - 0 Hongkong
14-02-2010 East Asian F… Japonia 1 - 3 Korea Południowa
03-03-2010 Puchar Azji Japonia 2 - 0 Bahrajn
07-04-2010 Towarzyskie Japonia 0 - 3 Serbia
24-05-2010 Towarzyskie Japonia 0 - 2 Korea Południowa
30-05-2010 Towarzyskie Japonia 1 - 2 England


Po takim kursie warto to zagrać, bo rywale mocni. Holandia poza zasięgiem, Duńczycy też wydaje się nie oddadzą punktu, a i Kamerun również jest piłkarsko lepszy, w razie czego Eto'o wciśnie tą bramę na zwycięstwo wink
Wiadomo, że różnie bywa, więc stawka mała ale taki kurs ma sporo value jak dla mnie.

Do góry
#3904183 - 31/05/2010 19:44 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: Ghost]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
@Ghost taki zakład chodził kilka dni temu po kursie @17 w gb. A wczoraj widziałem w kilku bukach jeszcze w okolicach @7,00.

Co do typu to się zgadzam z tym, że ja pobrałem kurs @17, raczej z myślą o kontrze przed ostatnim meczem z Danią.

Do góry
#3910482 - 04/06/2010 02:50 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: _Korver_]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
NETHERLANDS

Coach: Bert van Marwijk

Goalkeepers: Maarten Stekelenburg (Ajax Amsterdam), Sander Boschker (Twente Enschede), Michel Vorm (Utrecht).

Defenders: Khalid Boulahrouz (VFB Stuttgart), Edson Braafheid (Celtic Glasgow), Giovanni van Bronckhorst (Feyenoord), John Heitinga (Everton), Joris Mathijsen (SV Hamburg), Andre Ooijer (PSV Eindhoven), Gregory van der Wiel (Ajax Amsterdam).

Midfielders: Ibrahim Afellay (PSV Eindhoven), Mark van Bommel (Bayern Munich), Nigel de Jong (Manchester City), Stijn Schaars (AZ Alkmaar), Wesley Sneijder (Internazionale), Rafael van der Vaart (Real Madrid), Demy de Zeeuw (Ajax Amsterdam).

Forwards: Ryan Babel (Liverpool), Eljero Elia (SV Hamburg), Klaas Jan Huntelaar (AC Milan), Dirk Kuyt (Liverpool), Robin van Persie (Arsenal), Arjen Robben (Bayern Munich).



DENMARK

Coach: Martin Olsen

Goalkeepers: Thomas Sorensen (Stoke City), Stephan Andersen (Brondby), Jesper Christiansen (FC Copenhagen).

Defenders: William Kvist (FC Copenhagen), Simon Kjaer (Palermo), Lars Jacobsen (Blackburn Rovers), Per Kroldrup (Fiorentina), Daniel Agger (Liverpool), Patrick Mtiliga (Malaga), Simon Poulsen (AZ Alkmaar).

Midfielders: Martin Jorgensen (AGF Aarhus), Christian Poulsen (Juventus), Jakob Poulsen (AGF Aarhus), Dennis Rommedahl (Ajax Amsterdam), Thomas Kahlenberg (VfL Wolfsburg), Thomas Enevoldsen (FC Groningen), Christian Eriksen (Ajax Amsterdam), Mikkel Beckmann (Randers), Daniel Jensen (Werder Bremen), Jepser Gronkjaer (FC Copenhagen).

Forwards: Jon Dahl Tomasson (Feyenoord), Soren Larsen (MSV Duisburg), Nicklas Bendtner (Arsenal).



JAPAN

Coach: Takeshi Okada

Goalkeepers: Seigo Narazaki (Nagoya Grampus), Eiji Kawashima (Kawasaki Frontale), Yoshikatsu Kawaguchi (Jubilo Iwata).

Defenders: Yuji Nakazawa (Yokohama F-Marinos), Tulio (Nagoya Grampus), Yasuyuki Konno (FC Tokyo), Daiki Iwamasa (Kashima Antlers), Yuichi Komano (Jubilo Iwata), Yuto Nagatomo (FC Tokyo), Atsuto Uchida (Kashima Antlers).

Midfielders: Shunsuke Nakamura (Yokohama F-Marinos), Yasuhito Endo (Gamba Osaka), Kengo Nakamura (Kawasaki Frontale), Junichi Inamoto (Kawasaki Frontale), Yuki Abe (Urawa Reds), Makoto Hasebe (VfL Wolfsburg), Keisuke Honda (CSKA Moscow), Daisuke Matsui (Grenoble).

Forwards: Shinji Okazaki (Shimizu S-Pulse), Keiji Tamada (Nagoya Grampus), Yoshito Okubo (Vissel Kobe), Takayuki Morimoto (Catania), Kisho Yano (Albirex Niigata).



CAMEROON

Coach: Paul Le Guen

Goalkeepers: Guy Roland N'Dy Assembe (Valenciennes), Idriss Carlos Kameni (Espanyol), Hamidou Souleymanou (Kayserispor).

Defenders: Benoit Assou-Ekotto (Tottenham Hotspur), Sebastien Bassong (Tottenham Hotspur), Gaetan Bong (Valenciennes), Aurelien Chedjou (Lille), Geremi (Ankaragucu), Stephane Mbia (Olympique Marseille), Nicolas Nkoulou (Monaco), Rigobert Song (Trabzonspor).

Midfielders: Achille Emana (Real Betis), Enoh Eyong (Ajax Amsterdam), Jean Makoun (Olympique Lyon), Georges Mandjeck (Kaiserslautern), Joel Matip (Schalke 04), Landry Nguemo (Celtic), Alexandre Song (Arsenal).

Forwards: Vincent Aboubakar (Coton Sport), Eric Choupo-Moting (Nuremburg), Samuel Eto'o (Inter Milan), Mohamadou Idrissou (Freiburg), Achille Webo (Real Mallorca).

Do góry
#3914800 - 07/06/2010 09:11 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: Ghost]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Holandia 9pkt w fazie grupowej
@4,50
(ogólnodostępne, Bwin/b365/betsson etc.)

Holandia jest w niezłym gazie, imponujące wyniki sparingowe. Reprezentacja ta znana jest z tego, że nie kalkuluje zbytnio w fazie grupowej i gra na maksa, nie rozkładając sił na poszczególne etapy imprezy (co im się później odbija czkawką, ale to już inna bajka...). Moje rozumowanie jest następujące, w chwili obecnej maks kursy jakie można złapać na Oranje są mniej więcej:

@1,60 z Danią
@1,40 z Japonią
@1,80 z Kamerunem

Mnożąc wszystko przez siebie wychodzi lekko ponad @4,00, a więc grając to samo po @4,50 jest już '1-0 dla nas'. Idąc dalej, Dania i Japonia to teoretycznie łatwiejsi rywale niż Kamerun. Tym bardziej, że mecz z Kamerunem jest ostatnim pojedynkiem grupowym i do końca nie wiadomo jaka będzie sytuacja na tamtą chwilę. Mój pomysł jest taki - zakładam, że pierwsze 2 pojedynki Holandia planowo wygra. Dalej na podstawie tego co się będzie działo (bo oczywiście jest zagrożenie, że mój plan legnie już na pierwszym czy drugim spotkaniu) zakładam kontrowanie tego zakładu, na ewentualny zwrot. W meczu z Kamerunem na 1X spokojnie te @2,00 myślę złapię, tym bardziej jeśli dla Kamerunu będzie to już mecz bez znaczenia.

Do góry
#3930982 - 14/06/2010 17:09 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: _Korver_]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Obstawiłem wcześniej, że Japonia nie zdobędzie nawet punktu, więc konsekwentnie stawiam dziś na Kamerun. Choć przyznam, że zaczynam mieć spore obawy. Wygląda na to, że będzie to pojedynek dwóch słabych drużyn a w takim wszystko się może zdarzyć.

O fatalnych wynikach Japonii już pisałem wcześniej, najlepsze jest to, że w dwóch ostatnich meczach strzelili sobie... 3 samobóje, z czego dwa strzelił Tanaka laugh Niezły chaos.
Poza tym i w MŚ Japończycy nie błyszczą. Na swojej ziemi szybko odpadli, ostatnio urwali tylko punkt Chorwatom i dwie gładkie porażki z Brazylią i Australią.

Kamerun wyniki przedmundialowe ma trochę lepsze (choć niestety niewiele), ale mają Eto'o i grają na własnym kontynencie. Jak na razie Afrykanie grają solidnie w tym turnieju, zarówno lekceważone RPA jak i Algieria pokazały trochę dobrej piłki. Nigeria miała za mocnego przeciwnika, a i tak stworzyli kilka niezłych sytuacji. Ghana była lepsza od Serbów, liczę, że i Kamerun się do tego dostosuje i mając najsłabszego rywala z wyżej wymienionych drużyn - wygra.
Bez dużego przekonania, ale jednak Kamerun @ 2.10

Do góry
#3931348 - 14/06/2010 20:07 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: Ghost]
Igor Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5678
Według mnie kurs na zwycięstwo Holandii jest bardzo przeszacowany. Przecież Duńczycy nie są chłopcami do bicia. Wielu z nich gra w holenderskich klubach. Dobrze znają Holendrów i pewnie wiedzą jak z nimi grać. Nie mówię, że Dania wygra ten mecz, ale wątpię w gładkie zwycięstwo Holandii.
Na poprzednich MŚ Holandia w fazie grupowej wygrywała jedynie jednym golem:
11 June Serbia and Montenegro 0 - 1 Netherlands
16 June Netherlands 2 - 1 Côte d'Ivoire
21 June Netherlands 0 - 0 Argentina

Myślę, że można zaryzykować x2 na Danię.
Ewentualnie można spróbować handicap +1.5 na Danię.

Do góry
#3931405 - 14/06/2010 20:20 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: Ghost]
radek230481 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2010
Postów: 4960
Holandia - Dania
typ 1
kurs 1.5
buk: Betsson
stawka 7/10

Holandia - Dania
under 2,5
kurs:1.8
buk: Betsson
stawka 5/10

Holandia w pierwszej swoim meczu podejmie zespół Danii. Holendrzy bardzo dobrze spisywali się w meczach towarzyskich pokonując m.in takich przeciwników jak Ghanę (4:1), USA i Meksyk (po 2:1). Duńczycy natomiast dwa ostatnie mecze towarzyskie przegrały (z RPA 0:1 i Australią 0:1).

Przyglądając się wynikom meczów towarzyskich obu drużyn można się spodziewać łatwego zwycięstwa zespołu z Holandii. Jednak ja uważam, że wyniku typu 3:0 raczej nie powinniśmy się spodziewać. Dlaczego? Po pierwsze, jest to ich pierwszy mecz i obie ekipy podejdą do niego bardzo ostrożnie. Po drugie, martwieniem szkoleniowca Holendrów może być brak Robbena (który powinien być gotowy do gry w drugiej kolejce). Po trzecie pomimo tego, że Dania słabo grała w meczach towarzyskich, to jednak turniej to już inna bajka. Moim zdaniem jest to zespół który jak chcę to potrafi zagrać miły dla oka futbol.

Reasumując po dobrym meczu stawiam 1:0 dla zespołu z Holandii.

Powodzonka

Do góry
#3933145 - 15/06/2010 07:32 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: radek230481]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Dzisiaj oba mecze bardzo dziwne. Kamerun wydaje mi się wypadł korzystniej od Japonii, raczej powalczy o drugie miejsce z Danią.

Do góry
#3945835 - 19/06/2010 18:40 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: tangerine]
duma_stolicy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/04/2009
Postów: 257
Mam nadzieje ze dzis juz cudow nie bedzie jak wczoraj w kazdym meczu faworytow.Holandia z Dania nie zagrala rewelacyjnie,na szczescie skutecznie.Oba zespoly maja po 3 pkty i zwyciestwo daje zapewne awans do drugiej rundy.Japonia bedzie walczyc o remis ,znajac dysproporcje w technice obu zespolow,ale kto wie,jakas glupia czerwona kartka,czy tez jedna kontra Azjatow moze ustawioc mecz.Licze jednak na przynajmniej 1-0 dla Holandii

Do góry
#3947043 - 20/06/2010 01:48 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: duma_stolicy]
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
Była jedna głupia bramka i było 1:0 dla Holandii

Dziś Dania jeśli chce awnsować musi wygrać, pora zacząć grać tak jak za dawnych lat kiedy to ta drużyna była Mistrzem Europy

Do góry
#3947146 - 20/06/2010 02:51 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: duma_stolicy]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dania - Kamerun Typ 1
Dania i Kamerun przegrały swoje pierwsze spotkania więc muszą walczyć o komplet punktów, Dania z Holendrami przegrała 2:0 troche pechowo byli slabszym zespołem na tle Holandii, jednak do momentu utraty bramki grali poprawnie w obronie, przeprowadzając groźne akcje jak nadarzyła się okazja.
Dania jest solidnym zespołem z Kamerunem ma szanse odnieść zwycięstwo. Kamerun zawidół kompletnie z Japonią na MS w pierwszym meczu dodatkowo regres w ich grze widoczny był już w tegorocznym Pucharze Afryki prezentowali się słabo na tle afrykańskich druzyn Gabonu i chyba Zambia.
Przed mistrzostwami wydawało się że Kamerun obok Ghany i Wybrzeża będzie gral solidną piłkę, tak jednak nie jest.
O zwyciestwo Nieposkromionym Lwom będzie bardzo trudno chyba, że nastąpi jakaś metamorfoza jak w przypadku innych drużyn, które walczyły o pierwsze punkty np Serbii Austalii czy Algierii, wtedy możemy być świadkami kolejnej niespodzianki.
Moim zdaniem zespół Danii gra lepszą pilkę od Kamerunu pod każdym względem no może poza siłą fizyczną ponadto Dania ma bardziej zgrany zespół, natomiast we wszystkich zespołach z Afryki zauważyłem duże zapędy poszczególnych zawodników do gry indywidualnej różnych bezmyslnych zagrań, rozwiązań sytuacji podbramkowych, które nie przynoszą większej korzyści dla zespołu.
Remis też nie pozbawia szans Kamerunu i Danii możliwości awansu po ostatniej kolejce z tym, że Kamerun ma najtrudniejszego rywala do ogrania.

Do góry
#3947620 - 20/06/2010 05:32 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Fantastyczne widowisko najlepszy mecz jak na razie w tych MŚ szkoda mi Kamerunu zagrali wspaniale dlaczego nie grali tak z Japonią. Dziś Kamerun był tym walecznym zespołem z najlepszych lat czym zaskarbił sobie uznanie kibiców na całym świecie.
Dania zagrała też poprawny mecz bo tych noszalanckich zagrań za dużo przed swoim polem karnym trafiłem wynik, jednak Kamerun zapracował przynajmniej na remis końcówka przygniatająca.
Dania wytrzymała napór walecznych Lwów myślałem, że pękną na końcu utrzymali wynik Holandia już w fazie pucharowej, Kamerunu szkoda chociaż sami się weliminowali słabym występem z Japonią.
Spotkanie Ghany też dobre było niezłe widowiska dziś na turnieju po wczorajszym kanciastym futbolu kawałek dobrej piłki.

Do góry
#3947679 - 20/06/2010 07:18 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: Piotruś Pan]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Nareszcie Dania zagrała w swoim stylu, tak jak się spodziewałem od początku, mają swój styl od lat i mają odpowiednich zawodników, którzy potrafią to zrealizować na boisku. Rommedahl noc nie stracił ze swoich najlepszych czasów. Trochę więcej się spodziewałem od Tommassona, ale chyba nie ma tam lepszych napstników na ławce duńskiej. Na Japonię myślę, że starczy, potem wpadają na Włochów i już może nie wystarczyć. Dla mnie Kamerun zdecydowanie zaprezentował sie najlepiej z afrykańskich drużyn, albo od początku wiadomo było, że to trudna grupa. Myślę, że Japonia wyjątkowo będzie leżeć Danii, ale te błędy przy wyprowadzaniu zastanawiające, pewnie drużyny europejskie by tak wysoko nie atakowały jak Kamerun, więc szanse z Włochami widzę. Tylko Włosi mają więcej opcji w ataku (sporo bramkostrzelnych napastników), a w Danii wygląda to mniej ciekawie.

Do góry
#3952236 - 22/06/2010 02:39 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: tangerine]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Zastanawiam się nad grubym zagraniem combo Dania + Niemcy w ostatniej kolejce. Obie drużyny pokazały, że grać potrafią, potencjał mają ogromny a przeciwnicy swoją grą nie zachwycili w ostatnich meczach. Dodatkowo oba mecze to walka o być albo nie być na tym mundialu dla wymienionych ekip. ako > 4...

Do góry
#3952253 - 22/06/2010 02:43 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: marzano]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
przesadziłem z tym ako... w Unibecie 3,54

Do góry
#3960624 - 24/06/2010 19:24 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: marzano]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Tak się jakoś złożyło, że nie widziałem ani jednego meczu tej grupy w całości. Przed mundialem w ciemno wziąłbym Danię w meczu z Japonią, tymczasem kursy sugerują że nie będzie tak łatwo. Czy ktoś kto oglądał mecze w tej grupie mógłby się wypowiedzieć czy warto dziś obstawić Danię?
Skoro wygrali mecz, uznany z tego co słyszę za najfajniejszy na tych MŚ, to znaczy się że chyba piachu nie grają. Do awansu potrzebują przecież zwycięstwa, kurs ładny.

Do góry
#3960628 - 24/06/2010 19:31 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: duma_stolicy]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Ostatnie rozstrzygnięvia w tej grupie
Holandia - Kamerun mecz drużyn, z których jedna już awansowaa, druga nie ma już szans, mimo wszystko dla Holendrów też spotkanie prestiżowe przed mundialem Holandia w podobnym spotkaniu pokonała Ghane 4:1, toteż z Kamerunem będze ciekawie.
Kamerun zdeterminowany zapewnie by jakies punkty na mundialu zdobyć pokazali sporo dobrej pilki w meczu z Danią.
Holandia zagra ten mecz bez obciążeń psychicznych pewnie dają pograć graczom z poza podstawowoego składu, to i tak na Kamerun powinno wystarczyć.
Niezależnie id wyniku tego spotkania Holandia wyjdzie z grupy z pierwszego miejsca nawet w przypadku nikłej porażki z Kameruńczykami.Dania i Japonia maja niewielkie szanse na wyjscie na 1 miejsce.
Pozostaje tylko jedna kwestia czy Holendrzy zagrają o 3 pkt w tym meczu sądzy, że niekoniecznie zagrają by nie przegrać i zbytnio się nie zmęczyć.
Dla Kamerunu to też spotkanie o honor by s twarzą zakończyć nieudane dla nich rozgrywki grupowe przegrali awans własciwie w pierwszym meczu, kiedy słabo zagrali z Japonią, myślę że jeśli się uda to Holendrzy pozwolą Kamerunowi co najwyżej punkt ugrać. Mój typ na to spotkanie kończące fazę grupową to remis po kursie 3,20.
Drugie spotkanie też bardzo interesujące Japonii wystarczy remis Dania potrzebuje zwycięstwa do awansu.
Przed mundialem typowaliśmy iż Dania i Holandia zagrają w dalszej fazie turnieju więc nedac konsekwentnym Dania powinna wygrać z Japonią.
Do tej pory zawsze awansowali ci, którzy do tego byli predyscynowani kurs na Danię 2,10 przynajmniej taki wczoraj widziałem Dania zagrała bardzo szybki mecz z Kamerunem i to pewnie kosztowało ich sporo sił do tego te dwa katastrofalne bledy w obronie kiedy to Kamerun trafił w słupek i bramkę zdobył, W tym meczu nie powinni już tak niefrasobliwie zagrac w obronie, bo mogą tego nie odrobić.
Japonia pokazała się z bardzo dobrej strony z Holandią i tylko dzięki indywidualnym umiejetnoćią strzeleckim Snajdera Holandia strzeliła gola w innym przypadku byłby remis
Dania - Japonia typ 1 jednak bardzo ryzykowny, bo Japonię stać na korzystny rezultat z Danią jeśli Japonia pierwsza strzeliła by bramkę to mecz w najgorszym wypadku zakończy sie remisem.
Japończycy są zdyscyplinowani grają dobrze na małej przestrzeni boiska wymieniajac duzo podań, dobrze konstruuja akcje ofensywne i groźnie strzelaja w obronie zgrani sporo łapią napastnikow drużyny przeciwnej na spalone. Mam nadzieję, że gra Japonii nie ograniczy się tylko do obrony korzystnego rezultatu bo wtedy Danii bedzie bardzo cięzko sforsować zasieki obronne tej ekipy Generalnie typ Dania -Japonia 1 tylko, że to nie jest do końca pewny wynik ale trzymajmy kciuki za duński dynamit w ataku.

Do góry
#3960728 - 24/06/2010 20:20 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: Piotruś Pan]
bulwers Offline
old hand

Meldunek: 09/01/2009
Postów: 801
Skąd: ESADEIGREK

Holandia-Kamerun
Holendrów nie ruszam bo im "styka" remis a tak w ogóle
to w aż tak magicznej formie nie są grają bardzooo średnio
a dla Kamerunu jak wszyscy zresztą widzieli w meczu
z Duńczykami zabrakło bardzo niewiele do sukcesu.
Wynik 0-0 1-1

Dania-Japonia
Japończycy dzisiaj dosłownie na boisku wyprują sobie
flaki (czyt.harakiri) i zrobią wszystko żeby te
spotkanie wygrać lub co najmniej zremisować zresztą
to że potrafią grać w piłkę potwierdzili już w 1
spotkaniu grupy wygrywając z Kamerun a po bardzo
zaciętej i poukładanej grze z Holandią niestety
zostali pokonani.
Wynik 1-1 0-1

Do góry
#3963176 - 25/06/2010 06:31 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa E [Re: bulwers]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dania dziś umarła na boisku pod kazdym względzie wystąpili w roli uczniaka w spotkaniu z Japonią, która pozbawiła Danię złudzeń dwoma precyzyjnymi cieciami Hondy i Endo z rzutów wolnych.
Piękne bramki awans Samurajów w pełni zasłużonu, drużyna, mająca być najsłabszą w tej grupie ograła faworyzowanu Kamerun i Danię
Azja wogole bardzo dobrze prezentuje się na turnieju Japonia i Korea Południowa w fazie pucharowej Korea Płn dzielnie zagrała z Brazylią i Australia, która ugrała w bardzo silnej gr 4 pkt to 3 siłą futbolu w tym turnieju oprócz zespołów z obu Ameryk są Azjaci. Dziś typy niezbyt dobrze się sprawdziły i emocji mniej w tej ostatniej kolejce było.
Grupa do analizowania średnio dobra mimo to lepsza niż ta z Włochami i Paragwajem

Do góry




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, Igor, wHiTe_StAr, 11kera11), 3399 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07