Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#3968219 - 27/06/2010 20:05 Re: [1/8] Niemcy - Anglia [Re: Ghost]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Hola Hola !! Co Wy takie boom na Anglikow ? Wiem , ze mozna im kibicowac , kazdy by wolal zeby grali dalej zamiast Niemcow ale takie inwestycje , zapedy , na jakiej podstawie ? Dla mnie oczywistym jest , kto tutaj powinien byc faworytem po 3 rozegranych spotkaniach w grupie. Anglia miala naprawde slabiutkie druzyny w swojej rywalizacji ( dowodem jest , iz zwyciezca tej grupy juz udzialu w turnieju nie bierze ) a nie pokazala praktycznie nic . Wolna , schematyczna gra , brak pomyslu na gre ,to moglo starczyc na wyjscie z grupy ale na Niemcow juz bedzie za malo.
Niemcy maja kim przyspieszyc gre , maja kim rozegrac , maja w przodzie swietnie sie rozumiejacy duet i sami sa przekonani o tym ,ze Anglia im dzisiaj nie zagrozi. Tak jak wczoraj do prawie 16 i gram awans Niemcow , tak jak zrobilem z Ghana i okazalo sie , ze bardzo sie oplacilo czekac.


Niemcy awans


kibicuje Anglikom w tym meczu , ale biznes is biznes

Do góry
Bonus: Unibet
#3968250 - 27/06/2010 20:39 Re: [1/8] Niemcy - Anglia [Re: craax]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Tez pogram Awans Niemcow tak aby sie lepiej ogladalo i czekam do godz.16. Anglicy maja sklad na papierze ale jako druzyna to kazdy widzial w grupie jak grali...

Do góry
#3968259 - 27/06/2010 20:47 Re: [1/8] Niemcy - Anglia [Re: craax]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Originally Posted By: craax
Hola Hola !! Co Wy takie boom na Anglikow ? Wiem , ze mozna im kibicowac , kazdy by wolal zeby grali dalej zamiast Niemcow


Hola hola, mow za siebie. Ja jestem za Niemcurami w tym meczu i chce, zeby dzisiaj awansowali.

Sam mecz jak dla mnie jest loteryjny, klasyk, a w takich meczach decyduje po prostu szczescie, formia dnia, czy indywidualna akcja jakiegos zawodnika. Natomiast tego, ze kursy na Niemcow rosna, faktycznie nie rozumiem, tak samo jak wczoraj dziwilem sie temu samemu w przypadku Ghany, bo opierajac sie na tym co widzielismy w grupie - lepsze wrazenie zrobili Niemcy.

Mam tylko nadzieje, ze bedzie super meczysko ooo.

Do góry
#3968272 - 27/06/2010 20:54 Re: [1/8] Niemcy - Anglia [Re: craax]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Niemcy w tym mundialu grają słabiej niż w tym wktórym sami byli gospodarzem, jednak na tyle dobrze, że odnosza zwycięstwa nawet jak grają słabiej czy w 10 potrafią stworzyć sobie po kilka sytuacji w meczu z Ghaną gra była wyrównana z obu stron na końcu i na końcu i tak wygrali Niemcy.
Anglia ostatni mecz na dobrym poziomie dwa poprzednie to raczej nalezy przemilczeć. Statystyka przemawia za Helmutami poza tym na wielkich imprezach Anglia grała z Ekwadorem i z trudem awansowała do ćwiercfinału na Euro 2004 odpadli tez chyba z Portugalią zaraz po wyjściu z grupy, więc o przełamanie tej passy odpadnięć po fazie grupowej dziś bardzo trudno będzie przełamać.
Jeśli Anglicy nie strzelą sobie samobuja lub Green szmaty nie pusci z jakiegos strzału zza 16 to wyminna ciosow moze potrwać 120 min a na koniec i tak awansują Niemcy.
Wyjazd Niemiec po 1/8 finału to by była naprawdę niespodzianka by 4 ekipa poprzednich mistrzostw, vicemistrz Europy odpadł, w dodatku to oni maja farta jak żadna drużyna na swiecie wystarczy spojrzeć do kronik jak przejdą tą rundę to już niemiecka Berta do strefy medalowej się doczłapie.
Typ na dziś to awans Niemiec można zagrać X po 90 min chyba, że Anglicy sami się wyeliminują oni to też potrafią jak nikt inny na świecie.

Do góry
#3968396 - 27/06/2010 22:02 Re: [1/8] Niemcy - Anglia [Re: Ghost]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Jak dla mnie to pierwsze rozstrzygnięcie poprzez karne tak więc proponuje remis @3.15. Będzie mecz na styku. Nie sądze aby ktoś zaryzykował. Oczywiscie może dojśc do sytuacji, że jedna akcja, jeden zawodnik(Podolski?Rooney?Ozil?Defoe?) przesądzą ale wg. mnie to mało prawdopodobne.

Do góry
#3968480 - 27/06/2010 22:39 Re: [1/8] Niemcy - Anglia [Re: Marcel]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Ekipa z wroną na koszulce pakuje dzisiaj walizy.
Nie wiem tylko ze łzami w oczach czy z dumą na twarzy.
Skromne zwycięstwo Angoli nad Szkopami.
Mam nadzieję, że będzie dobre widowisko, mimo, że w moim mniemaniu, padnie mało goli, jeśli jakiś w ogóle...
Ja sobie zagrałem dwa singielki:awans Anglii po karnych i awans Anglii po dogrywce.
A dla zabawy - "James Milner strzeli gola".

GL Wszytkim smile

Do góry
#3968502 - 27/06/2010 22:49 Re: [1/8] Niemcy - Anglia [Re: APOLLYON]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Dla mnie hitem jest typ na kartki:

over 8.5 pkt po kursie 1.62 9/10 (żółta 2 pkt. czerwona za 5 pkt.)

Bedzie "wojna", do tego Larrionda i mamy "kolorowy" meczyk.

Niech się leje krew!!!! boks

Do góry
#3969294 - 28/06/2010 01:53 Re: [1/8] Niemcy - Anglia [Re: laser]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
2 zoltka raptem....wg.mnie bezsensu jest grac typy na kartki za takie stawki,to juz lepiej w totka zagrac smile

Pieknie wypunktowali Angoli i dobrze, nawet jakby uznali brame na 2-2 to i tak Niemcy by ich pojechali bo sa po prostu lepsi.

Zobacze co dzis zagra Argentyna ale smialo mozna ryzykowac typ: Niemcy Mistrzem Swiata smile

Gratki Craax za typ na Niemcow smile

Do góry
#3969398 - 28/06/2010 02:56 Re: [1/8] Niemcy - Anglia [Re: Green Arrow]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Originally Posted By: kyrszko
Eurosportowe wróżki przeiwdziały już, że RPA bedzie prowadzić. do przerwy z Francją 2:0.
Tym razem ośmiornica z niemieckiego zoo, która wytypowała zwycięstwa Niemiec z Australią i Ghaną, oraz porażkę z Serbią typując, kto awansuje z tej pary wskazała na Niemców.

grin piwo

Do góry
#3970150 - 28/06/2010 18:58 Re: [1/8] Niemcy - Anglia [Re: Green Arrow]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Niemcy wczoraj wygrali zasłużenie, przyznali to nawet kibice Anglii mimo to takie pomyłki nie mogą się zdarzać psuje się widowisko. Bramka była tylko sędzia asystent nie nadążył za akcją z tamtąd gdzie stał nie mógł dokładnie ocenić tym bardziej główny kiedy w ulamku sekundy dwa razy się odbila, dlatego korzystanie z zapisu telewizyjnego bylo by wskazane, poza tym jeśli nie byli pewni to mogli bramkę uznać zawsze łatwiej usprawiedliwić decyzję że widzieli w danym momencie bramkę niż że jej nie zauważyli.
Powinni wspierać ofensywny futbol w takim przypadku zresztą nic takiego Niemcom by się nie stało.
Anglia zapewnie by i tak przegrała, bo obronę dziurawą mieli jak sito James dwa razy źle się zachowal przy strzałach Podolskiego i Mullera. Niemcy byli szybsi, zwrotniejsi, pomysłowi w ataku i każde wjazd w pole karne stanowił duże niebezpieczeństwo utraty gola. Niemcy wyszli na ten mecz jak po swoje ograli Anglię jak chcieli i z pewnością mogą przejść Argentynę, która nastrzelała bramek z prezentów sędziow i obrońcy, grali słabiej dodatkowo Maradona zrobił nienajlepsze zmiany w drugiej połówce.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49