Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#3960198 - 24/06/2010 05:35 [1/8] USA - Ghana
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371



USA vs Ghana

26/06 20:30 Rustenburg

Do góry
Bonus: Unibet
#3960237 - 24/06/2010 05:52 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Awans
Only one choice allowed (58 total votes)
USA - 41 (71%)
Ghana - 17 (29%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#3966015 - 26/06/2010 19:18 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: Ghost]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Niesamowite zainteresowanie meczem piwo
Na forum mnostwo fanow druzyny Jankesow wiec zaraz wywolam burze swoim postem i cos ruszy w temacie.

Mi oprocz walecznosci nie zaimponowali amerykance niczym ,no niby taktycznie calkiem fajnie ,nigy wybiegani ale co prawda to prawda szczescia nie maja w tym turnieju i ledwo znalezci sie w tej fazie. Remis z Anglikami zupelnie mnie nie zachwycil , 0-2 ze Slowenia ( tak wiem , odrobili i powinni wygrac ale gdyby Slowenia madrzej to rozegrala to juz by USA tutaj nie bylo ) tez chwaly nie przynosi bo pilkarsko odstawali kilkadziesiat minut od pogromwoc naszej reprezentacji.

Rywal : Ghana ! Ta druzyna , jako jedyna z Afryki pokazala , ze ma swoj styl i taktyke dobrana do tego turnieju, ta druzyna ma charakter i wie co chce grac. Dobry mecz z Niemcami , strzal zycia Ozila , bo gdyby nie to ,wyszli by z pierwszego miejsca i grali z Anglia wink Bardzo ciezko sie z nimi gra, sa dobrze z tylu zorganizowani i maja kim zaatakowac. Po drugie, sedziowie nie lubia USA i raczej nie pomagaja im w osiagnieciu sukcesow , po trzecie ostatnia druzyna z Afryki zostala w turnieju ,nie bedzie latwo jej wyrzucic i naprawde zdecydowana wyzszosc pokazac. Przy remisowym wyniku tymbardziej predzej stawiam , ze Ghanie bedzie latwiej awansowac ( jakis spalony ,dziwny gol , karteczka ).
Podsumowujac , kursy na Ghane sa wysmienite a dla mnie to zespol z Afryki ma dzisiaj wiecej argumentow po swojej stronie.

USA-Ghana
awans Ghana

Do góry
#3966040 - 26/06/2010 19:29 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: craax]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Jako fan drużyny Jankesów nie mogę się z Tobą zgodzić tongue

Nie w każdym meczu Ghana dostanie rzut karny, a jakoś nie widziałem super kreatywności w ataku w ich wykonaniu. Jeśli Gyan będzie dobrze pokryty to nie widzę kto niby miałby tam coś zrobić. Z kolei Amerykanie nie w każdym meczu będą mieli nieuznawane bramki wink
Bliżej mi do awansu USA ale boję się meczu na 0-0, bo faktycznie Ghana jest dobrze zorganizowana z tyłu, i jakiejś fartownej kontry, bądź dogrywki i karnych.

Więc jeśli już to zagram tu under

Do góry
#3966078 - 26/06/2010 19:58 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: Ghost]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Jeśli tylko Amerykańce nie będą grali "ręcami" w polu karnym to Ghana tego nie wygra. Craax piszesz o strzale, życia Ozila, to tylko przypomnę Ci akcje tego samego zawodnika w 1 połowie i już wtedy Niemcy powinni prowadzić. Ghana z Serbią wygrała 1-0 oddając jedyny strzał z karnego, z Australią 1-1 strzelając z karnego i grając 65 minut z przewagą zawodnika o mało co nie przegrała. Więc gdyby nie to to by zajęli ostatnie miejsce w grupie wink . Opaleni grają dno i jakiekolwiek stawianie na nich $$ jest dużym ryzykiem.
Rpa - jedna wygrana z Francją laugh
Nigeria - punkcik w grupie zdobyty z Koreą
Kamerun - 0 (Dania, Japonia, Holandia)
WKS - Wygrana z Koreą Płn oraz remis z Krystyną
Algeria - Remis z Brytolami.

Ogółem na 18 meczów opaleni wygrali z Francją laugh , Koreą Płn i z Serbią po jedynym strzale z karnego.

USA też potęgą nie jest, ale na Afrykańców powinno wystarczyć. Grają na każdych mistrzostwach, kilku piłkarzy ma dużo doświadczenia, już w pucharze konfederacji pokazali, że mogą walczyć nawet o medale.
2.65 na Usa ja biore

Do góry
#3966095 - 26/06/2010 20:07 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: drfocus]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Originally Posted By: drfocus
USA też potęgą nie jest, ale na Afrykańców powinno wystarczyć. Grają na każdych mistrzostwach, kilku piłkarzy ma dużo doświadczenia,już w pucharze konfederacji pokazali, że mogą walczyć nawet o medale.
2.65 na Usa ja biore


USA walczyc o medale w finalach MŚ?? Szanujmy sie focus...

Do góry
#3966101 - 26/06/2010 20:10 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: Krystian]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: Krystiann
Originally Posted By: drfocus
USA też potęgą nie jest, ale na Afrykańców powinno wystarczyć. Grają na każdych mistrzostwach, kilku piłkarzy ma dużo doświadczenia,już w pucharze konfederacji pokazali, że mogą walczyć nawet o medale.
2.65 na Usa ja biore


USA walczyc o medale w finalach MŚ?? Szanujmy sie focus...


A co, trudną drogę mają do półfinału? wink

Do góry
#3966110 - 26/06/2010 20:14 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: drfocus]
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
Od poczatku Mistrzostw stawiam na USA, wiec nie wypada , zebym i dzisiaj zmienił swój typ.
Trzy mecze USA i trzy gonitwy za wynikiem, to trzeba miec naprawdę charakter. Jeżeli limit nieskuteczności został wyczerpany w ostatnim meczu, to dzisiaj może byc zarówno wysoki wynik dla amerykanów, jak i czwarte meczarnie smile
Ghana w tych mistrzostwach jeszcze nic nie pokazała ( oby było tak nadal)
Sedziowie, i tutaj jest pies pogrzebany, jedne druzyny holują inne sekują jak chcą, u tych panów jankesi szczęscia nie mają, odwrotnie niż Ghana.
Jedno jest pewne, USA gra do końca i dadza z siebie wszystko, a jak ten mecz wygrają, to juz dalej bedzie z górki...

Typ: USA

Do góry
#3966118 - 26/06/2010 20:17 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: Ghost]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Ghost drabinka to jedno, ale z wypowiedzi focusa wynika, ze juz wczesniej (po PK) mozna ich bylo uznawac za druzyne, ktora 'moze powalczyc o medale'... Zreszta wszystkie pozostale 3 zespoly w tej cwiartce cenie wyzej niz Amerykanow. Ja na pewno dzisiaj bede kibicowal Ghanie.

I nie zapominajmy, ze ten mundial rozgrywany jest na Czarnym Lądzie..

Do góry
#3966166 - 26/06/2010 20:37 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: Krystian]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Wystarczylo podjuszyc fanow USA i od razu w temacie ciekawiej smile Dalej twierdze , ze macie zamazany obras USA ale zobaczymy wieczorem jak to bedzie . Okreslenie "dno" uwazam za duzy nietakt i pomylke tutaj wprowadzona.
Fajnie , ze cos ruszylo w temacie , ale ja do swojego jestem dosc znaczaco przekonany , a te kursy to miod malina piwo

Do góry
#3966181 - 26/06/2010 20:43 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: craax]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: craax
Wystarczylo podjuszyc fanow USA i od razu w temacie ciekawiej smile Dalej twierdze , ze macie zamazany obras USA ale zobaczymy wieczorem jak to bedzie . Okreslenie "dno" uwazam za duzy nietakt i pomylke tutaj wprowadzona.
Fajnie , ze cos ruszylo w temacie , ale ja do swojego jestem dosc znaczaco przekonany , a te kursy to miod malina piwo


Jestem zdania ze USA awansuje dalej,gra Ghany do mnie nie przemawia, jesli zespoly grajace przeciw nim bylyby skuteczniejsze to by z grupy nie wyszli.

P.S.Do awansu Slowencow tez byles przekonany dosyc bardzo smile
Mysle ze fani USA jednak beda gora dzisiejszego wieczoru.
pzdr

Do góry
#3966195 - 26/06/2010 20:49 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: Krystian]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: Krystiann

I nie zapominajmy, ze ten mundial rozgrywany jest na Czarnym Lądzie..


Nie pomogło to ani gospodarzom, ani pozostałym 4 drużynom. Różnica klimatyczna między Ghaną a RPA jest ogromna, zwłaszcza kiedy w RPA jest zima.
Afryka się po prostu zatrzymała w rozwoju sportowym i tyle, może WKS by powalczył jakby byli w innej grupie.
Natomiast tak jak pisałem, podoba mi się gra Ghany z tyłu, bardziej niż Amerykanów i dlatego wcale nie mam zamiaru ich skreślać.

Spodobał mi się typ USA po karnych, na betfair do dostania po kursie 11,5 wink

Do góry
#3966216 - 26/06/2010 20:53 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: Ghost]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Ok Ghana moze z tylu gra nawet na przyzwoitym poziomie, ale USA umie stwarzac duzo sytuacji i mysle ze w koncu farcik czarnych sie skonczy. Jedyny dylemat to czy brac awans po 1.75 czy czyste 1-ke po 2.45 ....:)

Do góry
#3966291 - 26/06/2010 21:13 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: analityk]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: kaka1981
Originally Posted By: craax
Wystarczylo podjuszyc fanow USA i od razu w temacie ciekawiej smile Dalej twierdze , ze macie zamazany obras USA ale zobaczymy wieczorem jak to bedzie . Okreslenie "dno" uwazam za duzy nietakt i pomylke tutaj wprowadzona.
Fajnie , ze cos ruszylo w temacie , ale ja do swojego jestem dosc znaczaco przekonany , a te kursy to miod malina piwo


Jestem zdania ze USA awansuje dalej,gra Ghany do mnie nie przemawia, jesli zespoly grajace przeciw nim bylyby skuteczniejsze to by z grupy nie wyszli.

P.S.Do awansu Slowencow tez byles przekonany dosyc bardzo smile
Mysle ze fani USA jednak beda gora dzisiejszego wieczoru.
pzdr


blush W wypominanie sie bedziesz bawil ? I co, cud uratowal USA w ost minucie ze graja dalej i to , ze Slowenia nie zagrala bardzie konsekwentnie przy prowadzeniu 2-0 wlasnie z tym USA.

Do góry
#3966307 - 26/06/2010 21:19 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: craax]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Nie wypominanie tylko uwazam ze ten typ sie nie sprawdzi jak i tamten,to wszystko smile Nie wiem czy cud,tyle akcji co mieli to powinno sie conajmniej 3-ka skonczyc dla USA>awans zasluzony...

Do góry
#3966330 - 26/06/2010 21:24 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: craax]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
USa na dobra sprawe powinno wygrac zarowno ze slowenia jak i z Algeria o wiele wyzej gdyby sedzia uznal bramke w pierwszej polowie ktora zostala zdobyta prawidlowo skonczyloby sie z 3-0 pewnie ... ale z drugiej strony Ghana mimo wszystko pzciwnikow miala mocniejszych w grupie niz USA i udalo im sie cudem bo cudem ale te 4 punkty zlapac a Stany graly z cieniasami choc nie wiem czy to nie zaslabe okreslenie (nie liczac Angolii) bo zarowno Slowenia jak i Algeria to pilkarskie dno ...

Wniosek z tego sam nie wiem jaki ... chyba NO BET :D\
w tej fazie sa trzy mecze ktore daja prawie 4 ako i to na nich wypada sie skusic jutro od 20:30 bedzie start i duze siano w grze dzis ogladajmy boks

Do góry
#3966339 - 26/06/2010 21:29 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: analityk]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
USA - Ghana typ 2 lub X po 90 min może być dogrywka
To będzie zacięty mecz obie ekipy mają szansę awansować w fazie grupowej więcej szczęscia i tak mieli piłkarze USA niż Ghana, że wogole z tej grupy wyszli.
Ghana nie tyle miała szczęście co przeciwnicy sami dawali jej prezenty trudno z nich nie skorzystać skoro były.
Problemem Ghany jest brak napastnika wykańczajacego sytuacje bramkowe bo w każdym meczu Afrykanie mieli ich kilka czy to z Australią czy z Niemcami.
Atutem Ghany jest dobrze zorganizowana defensywa i siła fizyczna, Niemcy z tymi siłaczami to po meczu wyglądali jakby maraton przebiegli dostali od nich w kość, mimo, że wygrali/
W MS w Niemczech zagrali w fazie grupowej, gdzie Ghana wygrała 2:1 przeważając nad Stanami własnie warunkami fizycznymi i siłą fizyczna.
Dziś może być podobnie a Amerykanie w wyjście z grupy włożyli wiecej sił niż Ghana.
Algieria też ich wytrzymała do końca i tez się nabiegali własnie aspekt przygotowania fizycznego, będzie kluczowy, czasem na czwarty już zwariowany mecz może zabraknąć zdrowia.
Kibicuję dziś Ghanie jako jedynemu zespołowi z Afryki by jak najdłużej grali w tym turnieju, może dojść do dogrywki a w fazie grupowej to ani jedni ani drudzy nie zachwycili

Do góry
#3966344 - 26/06/2010 21:31 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: craax]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37164
Przeczytałem Wasze posty i znajdują się tam argumenty, które mogłyby skłonić do zagrania czegoś.
Tylko do cholery, ja tego nie czuję.
Nie mam w zwyczaju grać czegoś czego nie jestem pewny
i obojętnym wtedy jest, czy jest to mecz o mistrzostwo świata,
czy 3 liga fińska.
Po prostu, sam nie wiem.
A w takich wypadkach, pozostaje wyniesienie telewizora na taras,
zimne piwko
i do boju Jankesi, do boju Murzyni i niech bramki padają, by było ciekawiej.
Może głupi wpis, ale nic na siłę.

Do góry
#3966349 - 26/06/2010 21:35 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: analityk]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Typ na awans USA moim zdaniem 8/10, a kurs niezły.
Amerykanie rozkręcają się powoli i zaczynają grać swoją piłkę zwykle po pierwszych 45 minutach ale jeśli sędziowie nie przeszkodzą (tak jak w meczu ze Słowenią nie uznając trzeciej bramki i z Algierią na początku meczu nie wiem gdzie ten sędzia dopatrzył się spalonego przy strzale Dempsey'a) to ostatni reprezentant Czarnego Lądu nie stanie im na drodze.
Nie ma się co oszukiwać Ghana gra piach, czarny jak afrykańska ziemia wink zero pomysłu na rozgrywanie akcji ofensywnych, brak napastników, którzy takie akcje mogliby wykorzystać gdyby w końcu udało się je stworzyć, obrona też nie jest rewelacyjna mimo, że stracili tylko dwie bramki w fazie grupowej, a gdyby nie dwa karne to Ghany nie byłoby w 1/8 finału...
Te gdybanie to odpowiedź na Twoje craax "ze Slowenia nie zagrala bardzie konsekwentnie przy prowadzeniu 2-0 wlasnie z tym USA."
Mecz meczowi nie równy i wszystko może się zdarzyć jednakże z moich obserwacji wynika że więcej atutów jest po stronie Amerykanów.
Nie widziałem jak dotąd jakiejś specjalnej pomocy ze strony sędziów dla drużyn afrykańskich i nie spodziewam się takowej w dzisiejszym meczu.

Do góry
#3966402 - 26/06/2010 21:58 Re: [1/8] USA - Ghana [Re: marzano]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: marzano
Typ na awans USA moim zdaniem 8/10, a kurs niezły.
Amerykanie rozkręcają się powoli i zaczynają grać swoją piłkę zwykle po pierwszych 45 minutach ale jeśli sędziowie nie przeszkodzą (tak jak w meczu ze Słowenią nie uznając trzeciej bramki i z Algierią na początku meczu nie wiem gdzie ten sędzia dopatrzył się spalonego przy strzale Dempsey'a) to ostatni reprezentant Czarnego Lądu nie stanie im na drodze.
Nie ma się co oszukiwać Ghana gra piach, czarny jak afrykańska ziemia wink zero pomysłu na rozgrywanie akcji ofensywnych, brak napastników, którzy takie akcje mogliby wykorzystać gdyby w końcu udało się je stworzyć, obrona też nie jest rewelacyjna mimo, że stracili tylko dwie bramki w fazie grupowej, a gdyby nie dwa karne to Ghany nie byłoby w 1/8 finału...
Te gdybanie to odpowiedź na Twoje craax "ze Slowenia nie zagrala bardzie konsekwentnie przy prowadzeniu 2-0 wlasnie z tym USA."
Mecz meczowi nie równy i wszystko może się zdarzyć jednakże z moich obserwacji wynika że więcej atutów jest po stronie Amerykanów.
Nie widziałem jak dotąd jakiejś specjalnej pomocy ze strony sędziów dla drużyn afrykańskich i nie spodziewam się takowej w dzisiejszym meczu.


nie gwizdniecie ewidentnej reki Australii w polu karnym , gdzie przy wyniku 2-2 Serbia wchodzi dalej a ostatni zespol z Afryki odpada - moze nie bezposrednio , moze niecelowo , ale 'cos w tym jest'

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, VVega, igea23, Igor, Irek, akagi, poozon, Zaixi, pacyfista), 3300 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583204 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07