Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#3956784 - 23/06/2010 20:29 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: Krystian]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Zauważ tylko że Honduras praktycznie nie ma już żadnych szans na zajęcie nawet 3 miejsca w grupie z drugiej strony napewno nie będą chcieli zakończyć mistrzostw z zerowym dorobkiem punktowym i bez strzelonej bramki. Mimo wszystko wygrana Szwajcarów z Hondurasem jedną bramką więcej niż Hiszpanii z Chile jest jak najbardziej możliwa, a w takim przypadku to Szwajcaria zajęłaby pierwsze miejsce w grupie (chociaż ja bym wolał żeby to Hiszpania wygrała grupę bo mam to na jednym z kuponów grin).

Do góry
Bonus: Unibet
#3956792 - 23/06/2010 20:33 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: Max11]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
To, ze sie ze mna nie zgodziles, nie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo juz zauwazylem, ze masz inne zdanie niz ja grin

Do góry
#3956856 - 23/06/2010 20:47 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: Krystian]
Max11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2006
Postów: 9452
Nie jest tak że się z tobą nie zgadzam tylko podaje swój punkt widzenia grin

Do góry
#3960536 - 24/06/2010 17:28 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: Max11]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Panowie jest szansa dla Hiszpani na 1 miejsce w grupie ?

Mysle ze Hiszpania wygra swoje spotkanie,niestety nie ogladalem zadnego meczu Chile i nie wiem jak sie prezentuja w defensywie.Widzialem tylko setke Szwajcarow w koncowce skrotu.

Szwajcarzy natomiast mysle ze jak wogole juz wygraja to nie wiecej jak 2 bramkami wtedy by Hiszpania zajela 1 miejsce w grupie. Honduras moze cos strzelic a patrzac na wyniki zegarkow ze spotkan przed mundialem to slabiutko,Nie zdziwie sie jak oni wtopia z Hondurasem...

Do góry
#3960551 - 24/06/2010 17:51 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: analityk]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Originally Posted By: kaka1981
Panowie jest szansa dla Hiszpani na 1 miejsce w grupie ?

Mysle ze Hiszpania wygra swoje spotkanie,niestety nie ogladalem zadnego meczu Chile i nie wiem jak sie prezentuja w defensywie.Widzialem tylko setke Szwajcarow w koncowce skrotu.

Szwajcarzy natomiast mysle ze jak wogole juz wygraja to nie wiecej jak 2 bramkami wtedy by Hiszpania zajela 1 miejsce w grupie. Honduras moze cos strzelic a patrzac na wyniki zegarkow ze spotkan przed mundialem to slabiutko,Nie zdziwie sie jak oni wtopia z Hondurasem...

zgadza sie, dlatego tak jak pisalem, jesli ktos jest przekonany o wygranej Hiszpanii to lepiej zagrac wygrana grupe po 1.84 niz wygrana w meczu po 1.5.. ale teraz widze, ze tego 1.84 mozna zagrac tylko jako singla wiec dla mnie odpada smile

Do góry
#3964569 - 26/06/2010 01:03 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: Krystian]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
A ja się zdziwię, jeśli Szwajcarzy stracą jeszcze jedną bramkę. Myślę, że będzie bezbramkowy remis.

Hiszpania z Chile walczy o to, żeby nie grać z Brazylią (z Portugalią lepiej?), także według mnie to nie będzie towarzyski mecz...

Do góry
#3964622 - 26/06/2010 01:16 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: micha$]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: micha$
Hiszpania z Chile walczy o to, żeby nie grać z Brazylią (z Portugalią lepiej?)


No właśnie, według mnie nie będzie kalkulacji tylko gra o awans i tyle, bo Brazylia wcale strasznie nie wygląda jeśli drugą opcją jest... Portugalia. Wsio jedno...

Hiszpanie powinni zapewnić sobie 3 punkty, ale Chile i tak może awansować o ile Honduras zrobi swoje. W Szwajcarów raczej nie wierzę.

Do góry
#3964673 - 26/06/2010 01:37 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: Conrad]
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: micha$
Hiszpania z Chile walczy o to, żeby nie grać z Brazylią (z Portugalią lepiej?)


No właśnie, według mnie nie będzie kalkulacji tylko gra o awans i tyle, bo Brazylia wcale strasznie nie wygląda jeśli drugą opcją jest... Portugalia. Wsio jedno...

Hiszpanie powinni zapewnić sobie 3 punkty, ale Chile i tak może awansować o ile Honduras zrobi swoje. W Szwajcarów raczej nie wierzę.

pytanie nie brzmi Brazylia czy Portugalia, tylko czy Brazylia a potem Holandia? czy Portugalia, next Paragwaj (Japonia)? a i tak nie ma to znaczenia puchar...

Do góry
#3964700 - 26/06/2010 01:47 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: aifedar]
stanley151 Offline
member

Meldunek: 26/05/2005
Postów: 189
a ja nie wierze w Honduras, nie widziałem ich zadnego meczu na tych mistrzostwach, ale jak zobaczyłem co grają na sparingu z Azerami byłem pewien ze ich dorobek punktowy na MS bedzie wynosił 0.jesli zdobeda jakis punkt bede szczerze zdziwiony.Szwajcaria musi byc zmotywowana i jestem pewien ze zaatakuje od pierwszej minuty, jesli tak sie nie stanie to ta druzyna i trener to nieporozumienie, a ja bede musial przyznac sie do porazki.Hiszpania - Chile .Hiszpanow widziałem urywki - moim zdaniem nie zachwycaja, ale stac ich na zwycestwo z Chile jeszcze i wierze ze podobnie jak Szwajcarzy beda napierać od pierwszej minuty, jesli nie to sorry - dziwny trener i dziwna druzyna.Widziałem kawałki meczu Portugalia - Brazylia - nie widze dla nich miejsca jako mistrz świata.Jedyne druzyny które moga zdobyc MS to według mnie Argentyna lub Holandia.Życze wszystkim trafnych typow.

Do góry
#3965654 - 26/06/2010 05:43 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: radeke]
radeke Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/01/2008
Postów: 2211
Skąd: LRY/WWA
Originally Posted By: radeke
Panowie, czytam i nie wierzę co wypisujecie. Hiszpania nie wyjdzie z grupy ??? shocked = strata pieniędzy.

Tak myślałem, że po stracie punktów i zaskoczeniu porażką wszyscy zaczną upatrywać niespodzianki. Ale spokojnie, ochłońcie. Hiszpania to po prostu nie ta liga.
A że pierwszy mecz przegrali, hmm co z tego, w grupie mają 3 spotkania i w mojej opinii ze znacznie łatwiejszymi rywalami dla stylu podopiecznych Del Bosque. Przed spotkaniem ze Szwajcarami studziłem zapędy wszystkich by grać handicapy na Hiszpanów, bowiem właśnie takiej gry oczekiwałem jaką zaprezentowały Zegarki (o czym można przeczytać). Hitzfeld też zapowiadał taką grę i widać idealnie się to sprawdziło, ale bez przesady, że Hiszpania nie zagrała tego co gra zawsze i zagrała źle. Jedynym błędem w moim odczuciu było bezsensowne wrzucanie górnych piłek w pole karne, gdzie zawodnicy La Roja nie mieli najmniejszych szans na ugranie w taki sposób czegokolwiek.

Co do przewagi Hiszpanów to wystarczy spojrzeć statystyki:

shots on target : 8 - 3
shots off target : 17 - 3
possession (%) : 63 - 37
corner kicks : 12 - 3
fouls : 9 - 17

Przygniatająca przewaga !! Nie wiem dlaczego wszyscy też nawet nie wspominają mega sytuacji, których nie wykorzystali (niemalże "złamana" poprzeczka [Xabi], Pique, Torres który się trochę gubił dostając podania sam na sam, Villa, groźne uderzenia Iniesty, "na pęczki sytuacji") i śmiało można mówić, że Szwajcarzy oprócz tego że trzymali się twardo taktyki to mieli też bardzo dużo szczęścia.
W najbliższych 2-óch meczach się to nie powtórzy - piłka w końcu zacznie trzepotać w siatce przeciwników. Powiem więcej bardzo dobrze się stało, że Hiszpanie już na początku turnieju dostali kubeł zimnej wody na swe głowy...

Za Fifą: "Starting slow and finishing big"


Teraz przed nimi dwa łatwiejsze mecze:

Co do najbliższego to nie ma żadnych złudzeń --> 3:0 będzie najniższym wymiarem kary.

Chile - hmm, fajnie ofensywnie, szybko i chyba tyle, co dobrego potrafię napisać po pierwszym ich spotkaniu w tym Mundialu. Z tyłu bardzo niepewnie... z Hiszpanami to nie przejdzie wink Na tak defensywną taktykę Chilijczyków jaką zaprezentowali Szwajcarzy to nawet nie ma co liczyć, bo po 1-wsze defensorzy nie tej klasy, po 2-gie wąpię że trener tak ich ustawi, po 3-cie to południowcy - nie dadzą rady zagrać całych 90 min. skoncentrowani tylko na defensywie. wink Czuję, że ten mecz będzie taką "wodą na młyn na Hiszpanów". Próby ataków Chile i bezlitosne karcenie przez Hiszpanów.


Czas na 6 punktów Hiszpani cool




Hiszpania 6 punktów grin

Do góry
#3965988 - 26/06/2010 18:57 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa H [Re: radeke]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Brawo , kolejna grupa rozpracowana ! Wygrala pilka nozna i nikt nie moze powiedziec , ze zle zespoly z tej grupy awansowaly ! Gratulacje dla wszystkich , bardzo fajnie te wszystkie grupy poszly !

Antybohater grupy H : Torres - strasznie nie spodobalo mi sie to co zrobil , naprawde nie przystoi , nie przystoi , patrzy caly swiat.

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, Igor, wHiTe_StAr, 11kera11), 3399 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07