Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3933515 - 15/06/2010 19:14 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: juancarlos]
Chorwat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/05/2007
Postów: 2869
Originally Posted By: juancarlos
Originally Posted By: Chorwat
Wybrzeże Kości ze Słonia - Portugalia

Typ: Krystyna Ronaldo jebnie brame

@3.18 (promo) Pinnacle

Rooney nie strzelił, Messi nie strzelił, a prawo serii jest bezwzględne do tego dołóżmy dziurawą obronę i śmisznego bramkarza i peffka gotowa, polecam!


tak w ramach przypomnienia - Cristiano Ronaldo nie strzelil ani jednej bramki w meczach eliminacyjnych + barazowych do tej imprezy!

Co wiecej, na ostatnich Mistrzostwach Swiata w Niemczech, strzelil jednego gola - z karnego. I chyba jedynie w karnym upatrywalbym dzis okazji, by cos uklul.



z Ronaldo jest jak z LeBronem, można go nie lubić i 90% będzie zawsze wymieniać jego słabości, ale osoba która zna temat i potrafi zachować choć odrobinę obiektywizmu przyzna, że Ronaldo jest wybitnym piłkarzem. Co do tych serii, to jeszcze lepiej, ja najczęściej gram przeciw seriom, gdy są do tego podstawy, to właśnie kolejnym argumentem są właśnie takie serie i ja je akurat traktuje jako argument, za tym, że Ronaldo strzeli, do tego wszystkie karne, wolne będzie bił Ronaldo, dla mnie kurs bardzo dobry, bo jak Portugalia, ma wygrać to i Ronaldo powinien strzelić, a kto wie może zobaczymy w końcu mocno otwarte i overowe spotkanie 3-1 2-2 3-0 ? Wszystko zweryfikuje boisko piwo

Do góry
Bonus: Unibet
#3933521 - 15/06/2010 19:16 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Piotruś Pan]
radek230481 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2010
Postów: 4960
Originally Posted By: Piotruś Pan
w kraju w którym nie przestrzega się żadnych praw i do tego nikt tam mundialu nie obejrzy.

Skoro nikt tego meczu nie będzie oglądał to donki z Korei są o tyle w dogodnej sytuacji, że nawet jak ci piłkarze wrócą do kraju z zerowym dorobkiem punktowym, to powiedzą "ludowi" że Korea odpadła np. w półfinale laugh

Do góry
#3934233 - 15/06/2010 22:28 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: radek230481]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
W awizowanych składach jednak brak Drogby, czyli no bet. frown

Do góry
#3934300 - 15/06/2010 22:41 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: _Korver_]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
CR7 niestety dla fanów , ale gówno gra na większych imprezach.
To że to chodząca reklama to już inna sprawa.
Nie ma tam solidnej ekpiy tylko indwydiualiści , większość po długim sezonie. W WKS to samo , ale , że murzyni to bardziej wybieganie to im daje plusa.

Korea Północna - mnie ciekawi czy będzie murowanie bramki w ich meczy , czyli ustawienie 1-9-0-1 [tak napastnik -cuda też sie zdarzają] lub 1-10-0-0.
Wtedy 2-0 , 3-0 dla Brazylii.

Pamiętajmy jak większość zaczyna Mundial , Argentyna ledwo 1-0 , Anglia 1-1.
1 Over w meczu Szkopów , którym sie fuksneło bo jadą na Turkach , Polakach i Murzynach.

Osobiści dałbym correctna na 3-0 , 4-0 dla Brazylii i maks.
Fajerwerków sie nie spodziewam.

Jak WKS przegra , to bye bye.
Ostatni mecz Brazylia-Portugalia mówi wszystko - chcoiaż wiadomo , że Brazylia nie da sobie przegrac 2 bramkami lub more.

------

Żaden piłkarz nie ma 2 lub więcej bramek , czas na to

Do góry
#3935161 - 16/06/2010 02:17 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Ludwiczek]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Brasileiros to już nie taka drużyna jak kiedyś, że wszyscy sruuu do przodu bo każdy chce nastrzelać.
Teraz są bardziej zdyscyplinowani taktycznie niż jeszcze kilka lat temu. Grają spokojniej, bardziej angażują się w obronę itd. Niech o tym świadczy choćby fakt, że Dunga konsekwentnie odstrzelał wszystkich niepokornych i niezbyt przejmującymi się taktyką artystów (Ronaldinho, Adriano itp.).

Stawia zaś na piłkarzy bardzo dobrych, ale w większości rzemieślników (może poza Kaką). Stawia na zgranie, zespołowość, taktykę, a nie na finezję i elegancję.

Dlatego też Brazylia pewnie spokojnie sobie będzie grała. W końcu coś wpadnie, ale szarżować nie będą. Bo i po co? Grunt to wygrać jak najmniejszym nakładem sił.

Poza tym podobnie jak w przypadku Nowej Zelandii przestrzegałbym przed lekceważeniem rywali tylko dlatego, że są ze świata który opisywał Orwell. Podobnie jak większość nie widziałem ich w akcji, ale punktem odniesienia może być Korea Pd.
Spodziewam się, że KRLD prezentuje podobne walory. Czyli wybieganie, bardzo dobra motoryka, bardzo dobre zgranie (ponoć trenują ze sobą całymi miesiącami). Ambicji też im nie zabraknie - to pewne. Inaczej wujek Kim uzna, że się nie starali więc podszlifują formę w kamieniołomach, razem z rodzinami.

Umiejętności na Brazylię będą mieli zbyt małe, ale poza tym spodziewam się całkiem twardego oporu. Że się zamurują to pewne. Co za tym idzie kolejnego niezbyt ciekawego meczu. A na pewno nie żadnego pogromu i żadnych hattricków w wykonaniu Brazylii.

Brazylia - pewnie się skończy 1-0 lub 2-0. Więcej raczej nie.

Do góry
#3935191 - 16/06/2010 02:27 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Bzyku]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: Bzyku

Dlatego też Brazylia pewnie spokojnie sobie będzie grała. W końcu coś wpadnie, ale szarżować nie będą. Bo i po co? Grunt to wygrać jak najmniejszym nakładem sił.


Niejedna drużyna się przejechała na takiej taktyce.
Tak to by mogli grać w innej grupie, ale nie w tej gdzie nie mogą być pewni wygranej w pozostałych meczach. A co jeśli tylko zremisują z Portugalią i WKS i liczyć się będą bramki zdobyte w meczu z Koreą?
Poza tym to jest Brazylia, zjedzą ich żywcem tam w kraju, jeśli coś pójdzie nie tak.

Ja wierzę, że Brazylijczycy ich przycisną tak, że odpuszczą sobie dopiero przy prowadzeniu 4-0. Wierzę, to dobre słowo, bo pewny wcale nie jestem wink

Do góry
#3935193 - 16/06/2010 02:27 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Bzyku]
jakub Offline
enthusiast

Meldunek: 30/07/2009
Postów: 292
Skąd: Krosno
Bzyku zgadzam się z tobą szczególnie, że Koreańce zrobią wszystko żeby zremisować, albo nawet wygrać tak na konferencji prasowej powiedział ich trener. Każda przegrana sprowadza na ich drużynę wstyd i pogardę !!! Nieżle tam mają; możliwe , że nawet pójdą odpracować te mistrzowstwa w obozach pracy

Do góry
#3935230 - 16/06/2010 02:40 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Ghost]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: Ghost

Niejedna drużyna się przejechała na takiej taktyce.
Tak to by mogli grać w innej grupie, ale nie w tej gdzie nie mogą być pewni wygranej w pozostałych meczach. A co jeśli tylko zremisują z Portugalią i WKS i liczyć się będą bramki zdobyte w meczu z Koreą?


Ponieważ to Brazylia, to myślę, że w ogóle nie zakładają takiego scenariusza w którym musieliby się ścigać bramkami żeby wyjść z grupy wink

Poza tym nie twierdzę przecież, że będą stali w miejscu i czekali aż samo się strzeli. Ale po golu nie będą się szarpać. Spokojnie trochę sobie poklepią, 70% posiadania piłki zrobią - nie będą już forsować zbyt wysokiego tempa. A wtedy Korea może długimi minutami się skutecznie bronić przed dalszymi golami.

Zresztą to wszystko i tak tylko dywagacje. Jednak po prostu mam takie przeczucie, że za wiele tych goli nie padnie.

Całe mistrzostwa to kicha pod tym względem. Argentyna miała nastrzelać i lipa. Anglicy się przechwalali czego to nie zrobią, kupę zrobili. Francja, Włochy to w ogóle żal wspominać. Holandia też ponoć całkiem słabo (nie widziałem). Tylko Niemcom dobrze poszło. Generalnie są słabe mecze, mało goli - nawet te słabe drużyny nauczyły się już w miarę sensownie murować.

Epoka pogromów i wielkich lań mija (bo Polska nie gra hehe), króluje raczej kunktatorstwo i oszczędność. Sądzę, że Brazylia w tym meczu jej nie wskrzesi.

Do góry
#3935277 - 16/06/2010 02:52 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Bzyku]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Originally Posted By: Bzyku
[quote=Ghost]

Całe mistrzostwa to kicha pod tym względem. Argentyna miała nastrzelać i lipa. Anglicy się przechwalali czego to nie zrobią, kupę zrobili. Francja, Włochy to w ogóle żal wspominać. Holandia też ponoć całkiem słabo (nie widziałem). Tylko Niemcom dobrze poszło. Generalnie są słabe mecze, mało goli - nawet te słabe drużyny nauczyły się już w miarę sensownie murować.

Epoka pogromów i wielkich lań mija (bo Polska nie gra hehe), króluje raczej kunktatorstwo i oszczędność. Sądzę, że Brazylia w tym meczu jej nie wskrzesi.


Prawda, prawda i jeszcze raz prawda. Srednia strzelonych bramek spada z turnieju na turniej i coraz gorzej się to ogląda. Na tle koszykówki, piłki ręcznej, hokeja, czy tenisa, gdzie zmiany wyniku sa o wiele częstsze piłka kopana, a w szczególności ta na dużych turniejach wygląda coraz bladziej.

Brazylia zapewne złamie dzisiaj nieco ten trend i złupie Koreanczyków 3-4 bramkami, ale na tle tak słabego rywala nawet Francja by coś wbiła wink

Do góry
#3935290 - 16/06/2010 02:57 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: jakub]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: jakub
albo nawet wygrać tak na konferencji prasowej powiedział ich trener. Każda przegrana sprowadza na ich drużynę wstyd i pogardę !!!


Akurat tym co gada trener bym się najmniej przejmował. Może to taki koreański Engel (w 2002 też gadał, że jedziemy po złoto)?

Poza tym w tamtym kraju, w tamtej ideologii naprawdę lepiej mówić to, co władza chce usłyszeć. I gość mówi.

Do góry
#3935297 - 16/06/2010 03:00 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Bzyku]
jakub Offline
enthusiast

Meldunek: 30/07/2009
Postów: 292
Skąd: Krosno
Jasne, że tak, nie tolerują zadnego odstępstwa, z tym Englem to było dobre porówanie chociaż osobiście wolę wypowiedzi Gmocha !!! Mistrzostwo świata !!!

Do góry
#3935378 - 16/06/2010 03:17 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Bzyku]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Wysłałem także w innym temacie: Kusi zakład na pierwszy gol strzelony w 0-30 minucie @1.83 w bet365. W drugą stronę jest ładny surebet, bo u Hilla jest 31 minuta+ po 2.60. Jakieś 7,5% gwarantowane.

Do góry
#3935493 - 16/06/2010 03:32 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Ghost]
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
Originally Posted By: Ghost


PS. A niespodzianki na MŚ się zdarzają wink



no, to bez bramek w I połowie smile

Do góry
#3936319 - 16/06/2010 05:55 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: aifedar]
radek230481 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2010
Postów: 4960
Nie no ja jestem trochę w szoku po tym występie Brazylii. To co zaprezentowali w pierwszej połowie to porażka. Oni chyba myśleli że jak tylko wyjdą na murawę to żółtki na ich widok sami sobie ze dwa strzelą. Druga połowa już było lepiej ale ten niesmak pozostaje.
Miał być handi a tu dupa. Dobrze że na live skontrowałem to przynajmniej na zero wyszedłem. Tak swoją drogą miałem przeczucie co do tego że Korea ukuje pod koniec , nawet chciałem to zagrać ale livebet na Betssonie ale to padaka jakiej mało ( zawiesza się, opóźnia a czasem to wogóle nie działa - wyrabiam tam bonusa i uciekam od nich).
Ciekawe co jutro Spain pokaże? może jakiś handi na nich? hehe

Do góry
#3936325 - 16/06/2010 06:05 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Bzyku]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiaj w RPA to piłka była że klękajcie narody.
Słowacja co oni robią na tym turnieju to jest wstyd dla Europy, żeby nie potrafić strzelić bramek Nowej Zelandii zespołu półamatorskiego gdzie wielu graczy jest po trzydziestce poziom spotkania tragiczny, żeby nie powiedzieć katastrofalny.
Bramka dla Słowacji ze spalonego dobrze, że sedziowie uznali tą bramkę bo byłaby jeszcze gorsza tragedia.
Niech ci szmaciarze jadą jak najszybciej do domu,bo jak mozna tak grać na turnieju mistrzowskim.
Nowa Zelandia dzięki nieudolnym Slowakom zdobyła 1 pkt i bramkę w historii swoich występów na mundialu.
Nowa Zelandia to takie europejskie Wyspy Owcze i Fifa to tak dała Oceanii to miejsce lekką ręka tym bardziej, że najsilniejszego zespołu Australii tam nie ma.
Gracze majacy na kuponie wygraną Słowaków to chyba szlag na miejscu trafił po tym meczu.
Do poziomu pierwszego meczu dostosowała się Brazylia przynajmniej w pierwszej połowie, lub zapomnieli się, że juz grają na mundialu a nie towarzysko z Koreą Płn.
Takiej sieczki na tym mundialu jeszcze nie było jak dziś jutro jeszcze grają Hondurasy i koniec pierwszej kolejki pełnej zachowawczej gry, z małą ilością bramek, można byc zdegustowanym poziomem niektórych spotkań.

Do góry
#3936350 - 16/06/2010 06:33 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Piotruś Pan]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: Piotruś Pan
Fifa to tak dała Oceanii to miejsce lekką ręka tym bardziej, że najsilniejszego zespołu Australii tam nie ma.


Niezupełnie tak dała bo Nowa Zelandia musiała grać baraż z drużyną z Azji.

Do góry
#3940839 - 17/06/2010 23:04 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Bzyku]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Mam pytanie co do Portugalii , grają w poniedziałek o 13:30 co sądzicie o ich meczu z Koreą . Teoretycznie jakiej pogody można się spodziewać w miejscu gdzie mają grać ? , bo temperatury ponoć dosyć rozpięte od 20 kilku stopni do -5 np , także to dosyć istotny czynnik. z perspektywy Portugalii lepiej żeby było około 20 kilku.

odnośnie formy to w pierwszym meczu nie zachwycili za to Korea która miała dostać ostry łomot nadspodziewanie długo i mądrze się broniła...trochę dzięki temu kursy skoczyły na Portugalię.

co sądzicie o typie na Portugalię kurs 1,4 wydaje się wyborny do gry

za wszelkie uwagi opinie wskazówki buk zapłać

Do góry
#3947938 - 20/06/2010 19:00 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: pescar]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wybrzeża Kości Śloniowej z Brazylią Typ X 3.40
Dziś spotkanie, które zapowiada się interesująco Brazylia wygrała mecz z ambitną Koreą Płn z niemałym trudem.
Teraz przed nimi drużyna jeszcze bardziej wymagająca mająca zawodników grających w najlepszych klubach Europy zapowiada się ciekawa rywalizacja.
Kurs na Brazylię 1.65 mało kuszący więc może remis byłby niezłym rozwiązaniem bo zwycięstwa Brazylii nie jestem taki pewien. Wybrzeże Kosci Śloniowej powinno się postawić Brazylii podobnie jak to zrobiła Korea Północna remis leży w ich zasięgu jak najbardziej. W pierwszym spotkaniu Afrykanie dużo lepiej prezentowali się z Portugalią niż Brazylia ze swoim rywalem.
Brazylia będzie też grać o zwycięstwo by wywalczyć awans przed ostatnią kolejką czasami jak dwie druzyny będą starały się wygrać to akurat pada wynik remisowy.
Wybrzeże własciwie też nie może przegrać ze względu na fakt, że jeśli Portugalia wygra mecz z Koreą będzie miała 4 pkt i remis z Brazylią która zdobyła by awans pozbawił by ich kompletnie szans na awans. Dla Wybrzeża nieprzegranie tego spotkania jest kluczowe poza tym podobnie jak w wielu innych grupach kwestia awansu bedzie rozstrzygać się w ost kolejce spotkań bo każdy zachowa realne szanse na dalszą grę.
Ten mecz mozna zagrać w kombinacji ze zwycięstwem Paragwaju daje to niezły kurs z obydwu meczów 6,80 może warto dziś zaryzykować

Do góry
#3947953 - 20/06/2010 19:16 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: Piotruś Pan]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Zgodzę się z tym, że dla WKS remis z Brazylią będzie zwycięski, natomiast nie wiem jak zagra Brazylia. W jej szeregach tylko chyba Robinho przejawiał ochotę do gry, ale to kolejna ekipa niewłaściwie zestawiona. Po prostu zbieranina dobrych graczy, ale brak motoru napędowego, skrzydła nie wyraźne. Ja tutaj drużyny nie widzę. Gdyby WKS było w formie sprzed 4 lat to ja bym się na sekundę nie wahał i odstawiał X2.

Do góry
#3949718 - 21/06/2010 05:23 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa G [Re: tangerine]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
podejrzewam, że pan w czerwonej koszulce z gwizdkiem w ręku z dzisiejszego meczu Brazylii z Wybrzeżem nie poprowadzi już żadnego meczu na tych mistrzostwach. Czerwo dla Kaki - śmiech na sali. Brak kartek dla chamów z Afryki - niepoważne podejście sędziego albo zainteresowanie czymś zupełnie innym niż meczem. Widzieliście sytuację jak sugerował Fabiano, że dotknął ręką piłkę przy drugiej bramce? Masakra...

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >




Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (VVega, rymoholik, igea23, Igor, Irek, Sensei, akagi, poozon, Zaixi, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, pacyfista, burbon), 3328 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583201 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07