Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#3874106 - 17/05/2010 20:46 2010 FIFA World Cup - Grupa B
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371


Strona Mistrzostw

Grupa B

1. Argentyna
2. Grecja
3. Korea Płd.
4. Nigeria

12/06 16:00 Johannesburg - JEP - Argentina vs Nigeria
12/06 13:30 Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth - Korea Republic vs Greece
17/06 16:00 Mangaung / Bloemfontein - Greece vs Nigeria
17/06 13:30 Johannesburg - JSC - Argentina vs Korea Republic
22/06 20:30 Durban - Nigeria vs Korea Republic
22/06 20:30 Polokwane - Greece vs Argentina

Do góry
Bonus: Unibet
#3910470 - 04/06/2010 02:45 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
ARGENTINA

Coach: Diego Maradona

Goalkeepers: Sergio Romero (AZ Alkmaar), Mariano Andujar (Catania), Diego Pozo (Colon).

Defenders: Gabriel Heinze (Olympique Marseille), Martin Demichelis (Bayern Munich), Nicolas Otamendi (Velez Sarsfield), Walter Samuel (Inter Milan), Clemente Rodriguez (Estudiantes de La Plata), Nicolas Burdisso (AS Roma), Ariel Garce (Colon).

Midfielders: Javier Mascherano (Liverpool), Jonas Gutierrez (Newcastle United), Angel Di Maria (Benfica), Mario Bolatti (Fiorentina), Juan Sebastian Veron (Estudiantes de La Plata), Javier Pastore (Palermo), Maxi Rodriguez (Liverpool).

Forwards: Lionel Messi (Barcelona), Gonzalo Higuain (Real Madrid), Carlos Tevez (Manchester City), Sergio Aguero (Atletico Madrid), Diego Milito (Inter Milan), Martin Palermo (Boca Juniors).



NIGERIA

Coach: Lars Lagerback

Goalkeepers: Dele Aiyenugba (Bnei Yehuda), Austin Ejide (Hapoel Petah Tikva), Vincent Enyeama (Hapoel Tel Aviv).

Defenders: Dele Adeleye (Sparta Rotterdam), Rabiu Afolabi (Red Bull Salzburg), Elderson Echiejile (Stade Rennes), Chidi Odiah (CSKA Moscow), Danny Shittu (Bolton Wanderers), Taye Taiwo (Olympique Marseille), Joseph Yobo (Everton).

Midfielders: Yusuf Ayila (Dynamo Kiev), Dickson Etuhu (Fulham), Sani Kaita (Alania Vladikavhaz), Nwankwo Kanu (Portsmouth), Haruna Lukman (Monaco), John Obi Mikel (Chelsea), Kalu Uche (Almeria), John Utaka (Portsmouth).

Strikers: Yakubu Aiyegbeni (Everton), Obafemi Martins (VfL Wolfsburg), Obinna Nsofor (Malaga), Chinedu Obasi (Hoffenheim), Peter Odemwingie (Lokomotiv Moscow).



SOUTH KOREA

Coach: Huh Jung-moo

Goalkeepers: Lee Woon-jae (Suwon), Kim Young-kwang (Ulsan), Jung Sung-ryong (Seongnam).

Defenders: Lee Young-pyo (Al Hilal), Cha Du-ri (Freiburg), Cho Yong-hyung (Jeju), Oh Beom-seok (Ulsan), Lee Jung-soo (Kashima), Kim Hyung-il (Pohang), Kang Min-soo (Suwon), Kim Dong-jin (Ulsan).

Midfielders: Lee Chung-yong (Bolton Wanderers), Park Ji-sung (Manchester United), Kim Jung-woo (Gwangju), Kim Jae-sung (Pohang), Kim Bo-kyung (Oita Trinita), Kim Nam-il (Tom Tomsk), Ki Sung-yong (Celtic).

Forwards: Lee Dong-guk (Jeonbuk), Lee Seung-ryul (FC Seoul), Park Chu-young (Monaco), Ahn Jung-whan (Dalian Shide), Yeom Ki-hun (Suwon).



GREECE

Coach: Otto Rehhagel

Goalkeepers: Michalis Sifakis (Aris Salonika), Alexandros Tzorvas (Panathinaikos), Kostas Chalkias (PAOK Salonika).

Defenders: Giorgos Seitaridis (Panathinaikos), Loukas Vintra (Panathinaikos), Evangelos Moras (Bologna), Socrates Papastathopoulos (Genoa), Sotiris Kyrgiakos (Liverpool), Avraam Papadopoulos (Olympiakos), Vasilis Torosidis (Olympiakos), Nikos Spiropoulos (Panathinaikos), Stelios Malezas (PAOK Salonika).

Midfielders: Kostas Katsouranis (Panathinaikos), Alexandros Tziolis (Siena), Giorgos Karagounis (Panathinaikos), Sotiris Ninis (Panathinaikos), Christos Patsatzoglou (Omonia), Sakis Prittas (Aris Salonika).

Forwards: Angelos Charisteas (Nuremberg), Dimitris Salpigidis (Panathinaikos), Pantelis Kapetanos (Steaua Bucharest), Theofanis Gekas (Hertha Berlin), Giorgos Samaras (Celtic).

Do góry
#3913472 - 06/06/2010 19:43 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Ghost]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Jak dla mnie czerwoną latarnia tej grupy i tych mistrzostw będzie reprezentacja Nigerii.
Na PA zagrali straszny piach który z trudem dało sie oglądać a teraz w meczach towarzyskich prezentują podobno formę.
Do tego wszystkiego ze składu wyleciał jeden z solidniejszych filarów pomocy - Obi Mikel.
Osobiście uważam ze Nigeria wyjedzie z zerowym kontem punktowym.
Zgodnie z powyższym gram trzy typy przeciwko Nigerii:

Argentyna-Nigeria typ:1 kurs:1,5
Korea - Nigeria typ:1 kurs:3,5
Czy Nigeria wyjdzie z grupy: typ: NIE kurs:1,7

Do góry
#3922620 - 11/06/2010 04:11 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: aker]
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
tym samym grając na bet365.com mozesz ustawic sobie smile



Mistrzostwa Świata 2010 - Grecja @2,25(awans z grupy) bo Korea to raczej nie awansuje a 1 miejsce dla Argentyny

wink

Do góry
#3922658 - 11/06/2010 04:21 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Patricu$]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Ja na przekor prawie wszystkim stawiam, ze to Korea wlasnie wraz z Argentyna wyjdzie z tej grupy. Dziwia mnie te kursy i tez dlatego na ten zaklad sie skusilem. Ostatnie wyniki sparingowe tego nie potwierdzaja ale wg mnie wszystkie trzy zespoly Nigeria,Grecja i Korea maja bardzo zblizony potencjal. Nigeria zawiodla mnie swoja gra w Pucharze Narodow Afryki , gdzie nie pokazali TOTALNIE NIC dlatego ich wykreslam jako pierwszych z tej walki ! Grecja ma troszke malo atutow z przodu a samymi remisamy czy bronieniem bramki awansu nie zrobia zas Korea potrafi grac fajna,ofensywna pilke i kursy ponad 3.00 na ich awans wg mnie sa przeszacowane i oplacalne do gry. Kadrowo wygladaja rowniez bardzo dobrze i stworza swoja szybka gra duzo problemow Nigeryjczykom i Grekom.

Korea awans

Do góry
#3923006 - 11/06/2010 07:03 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: craax]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
O proszę. Widzę, że się zgadzamy, a nie dzieje się to zbyt często. wink

Ja nawet poszedłem krok dalej i wybrałem nie tylko awans z tej grupy: ARG + KOR @5,50, ale także dokładny porządek: 1. ARG, 2. KOR @6,00.

Zacznijmy dość pesymistycznie. Nie oszukujmy się, Koreańczycy nieco stanęli w rozwoju, chociażby od pamiętnych MŚ z 2002r. Mimo to nie stoją w tej grupie na straconej pozycji. To co przemawia za nimi to głównie doświadczenie. Grają bodajże 7 mundial z rzędu, co bez względu na skład personalny, ma swoje ogólne przełożenie na boiskową 'mądrość' zespołu. Do tego dochodzi skład grupy. Argentyna? OK, wydaje się być poza zasięgiem, ale już 2 pozostałe zespoły niekoniecznie. Przy takich kursach warto spróbować, chociażby dla dodatkowy emocji i kibicowania w głębi duszy niskim, ale bardzo zwinnym Koreańczykom.

Do góry
#3925545 - 12/06/2010 05:41 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: _Korver_]
mateekk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2009
Postów: 7181
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
w meczu Argentyna - Nigeria widze over 2.5....
analiza chyba zbedna... wystarczy spojrzec na atak Argentyny smile

Do góry
#3925628 - 12/06/2010 07:14 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: mateekk]
Grzena Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/12/2004
Postów: 1842
Skąd: (S)iarkowy Gród/Lublin
Mi też się wydaje ,że w tej grupie Korea może coś namieszać i co do jutrzejszego meczu Grecja - Korea waham się którą opcję wybrać:
under 2.5 czy obie nie strzelą - lepszy kurs na obie nie strzelą więc na tę chwile bardziej ku temu się skłaniam, ale ciekaw jestem jak wy widzicie ten mecz ?

W pozostałych jutrzejszych meczach widzę pewną wygraną Argentyny ,gdyż Maradonna ma układy z bogiem wink no i Nigeria jak wczesniej pisano jest bardzo słaba na tą chwilę i żadnej niespodzianki nie ma prawa być w tym meczu więc gram handi. Z Anglią też powinno być dobrze ,ale czy zagram na nich handi to jeszcze nie wiem i będę musiał to jutro przemyśleć...

Do góry
#3925630 - 12/06/2010 07:21 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Grzena]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Ja mecz Korei widzę na 0-0 dzisiaj,Greków w życiu się naoglądałem i ich taktyka to będzie by nie stracić a może coś wpadnie,zresztą Koreańce inaczej nie grają,więc spodziewam się nudnego spotkania.Kolejny mecz dzisiaj czyli Argentyna z Nigerią,tutaj widzę co najmniej 3 bramki a myślę,że strzelą o jeszcze jedną więcej,na wieczór Anglicy pewnie wymęczą ale będzie 1-0 albo 2-0;p

Do góry
#3925856 - 12/06/2010 17:26 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: twarog2006]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Mam zdanie podobne do większości z Was Panowie. Awans z grupy powinny wywalczyć zespoły Argentyny i Korei Południowej. O ile awans Argentyny jest raczej sprawą bezdyskusyjną (ich siła ofensywna w zupełności wystarczy by zmieść wszystkich grupowych rywali z boiska) to Korea o ten awans będzie walczyć prawdopodobnie z Nigerią.
Grecja podejrzewam, że nic w RPA nie zwojuje, jak już zostało powiedziane nic dwa razy się nie zdarza i antyfutbol prezentowany przez niedawnych mistrzów Europy zostanie pokonany przez zdecydowanie szybszą i bardziej pomysłową grę Azjatów czy Afrykanów, nie wspominając już o Argentyńczykach.
Na dziś zagrałem zwycięstwo Argentyny z Nigerią po niewielkim kursie aczkolwiek uważam, że Nigeria to zespół którego nie stać na nawiązanie walki w tym meczu. Będą się bronić całą drużyną przed huraganowymi atakami Argentyny i tylko dlatego, że ciężko gra się przeciwko jedenastu obrońcom nie stawiam na zwycięstwo z handi.
W drugim meczu chyba najnudniej się zapowiadającym z dzisiejszych stawiam na szachy w wykonaniu obu drużyn ze wskazaniem na Koreańczyków. Korea w opcji DnB i under 2.5.
To moje typy na pierwszą kolejkę w grupie B.
Dodatkowo Awans Argentyny i Koreańczyków w zakładzie długoterminowym...

Do góry
#3925980 - 12/06/2010 20:09 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: marzano]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5680
Ja uważam, że większość z Was przecenia Argentynę i nie docenia Nigerii. Argentyna jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i porażka Argentyny byłaby wielkim zaskoczeniem, ale wątpię w to że Argentyńczycy odniosą spektakularne zwycięstwo. Przejrzałem mecze Argentyny w kwalifikacjach, przejrzałem też mecze Nigerii w kwalifikacjach. Argentyna zazwyczaj jak wygrywała, to tylko przewagą jednego gola. Nigeryjczycy zazwyczaj sporo goli strzelali, ale nie można porównywać afrykańskich drużyn z Argentyną. Myślę, że Argentynie będzie ciężko wygrać z Nigerią. Nigeryjczycy wcale nie są tacy słabi. Prawie wszyscy nigeryjscy zawodnicy grają na co dzień w dobrych europejskich klubach. Wielu z nich gra w Premiership i lidze francuskiej. Nie są oni słabi. Oczywiście, że Argentyńczycy mają większe gwiazdy, ale w piłce nożnej liczy się też cała drużyna. Uważam, że Nigeria ma o wiele lepszego trenera niż Argentyna. Maradona był dobrym piłkarzem, ale o jego sukcesach trenerskich nie słyszałem.
Podsumowując, wątpię w to żeby Argentyna przegrała ten mecz, ale uważam, że remis jest bardzo prawdopodobny, a przegrana Nigerii nie więcej niż jednym golem jest jeszcze bardziej prawdopodobna.

Do góry
#3926006 - 12/06/2010 20:26 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Igor]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5680
Na podstawie moich powyższych przemyśleń, doszedłem do wniosku, że warto zagrać na Nigerię handicap:
Nigeria +1.5&+2.0
z kursem powyżej 1.5 jeśli się taki załapie na Betfair.
Jak Argentyna wygra 3 lub więcej bramkami, to tracimy wszystko, jak wygra 2 bramkami, to tracimy tylko połowę, w innym przypadku mamy zysk po kursie po jakim zagraliśmy. Myślę, że warto tak postawić.

Do góry
#3926292 - 12/06/2010 21:58 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Igor]
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
mam podobne co Igor przemyślenia, odnośnie Nigerii
Wszycy wiedzą , że Argentyna wygra, więc albo maja rację, albo wtedy zarabia buk smile
wiadomo, ze dla gry Nigerii, duża role odgrywały atmosfera w druzynie i pieniązki dla nich smile
a z obozu slychać, że odwiedziła drużynę delegacja ze związku i obiecała im ogromne pieniądze za triumf w mistrzostwach. Z reguły się więc kłócli o kasę, a teraz piłkarze wspólnie świętowali urodziny Dicksona Etuhu. Niikt nie narzeka na urazy. Wiemy na co stac Argentynę. Ale my też mamy swoje gwiazdy - mówi Obafemi Martins - Nie pozwolimy messiemu hasać jak po parku. Nie tylko u nich są wspaniali piłkarze dodał Taye Taiwo...
Typ Nigeria - 02

Do góry
#3926451 - 12/06/2010 22:44 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: aifedar]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Panowie ! Trzy pierwsze mecze - trzy undery.
Chyba pora na przelamanie ? 1.85 na over w meczu Argentyny

Do góry
#3926889 - 13/06/2010 01:18 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: marzano]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5680
Originally Posted By: marzano
Mam zdanie podobne do większości z Was Panowie. Awans z grupy powinny wywalczyć zespoły Argentyny i Korei Południowej. O ile awans Argentyny jest raczej sprawą bezdyskusyjną (ich siła ofensywna w zupełności wystarczy by zmieść wszystkich grupowych rywali z boiska) to Korea o ten awans będzie walczyć prawdopodobnie z Nigerią.
Grecja podejrzewam, że nic w RPA nie zwojuje, jak już zostało powiedziane nic dwa razy się nie zdarza i antyfutbol prezentowany przez niedawnych mistrzów Europy zostanie pokonany przez zdecydowanie szybszą i bardziej pomysłową grę Azjatów czy Afrykanów, nie wspominając już o Argentyńczykach.


Do tego momentu w pełni się z Tobą zgadzam. Korea będzie walczyła o awans z Nigerią. Widziałem drugą połowę meczu Korei z Grecją i widziałem cały mecz Argentyny z Nigerią. Korea ładnie grała z Grecją i trzeba przyznać, że Koreańczycy mają dobry zespół. Ale mecz Argentyny z Nigerią był do tej pory najpiękniejszym meczem tych mistrzostw. Nigeria walczyła z Argentyną jak równy z równym. Po tym meczu uważam, że raczej Nigeria powinna wyjść z grupy, a nie Korea. Nigeria, choć przegrała z Argentyną, to trzeba przyznać, że zaprezentowała przepiękny football. Pokazali ogromną wolę walki. Trochę szczęścia im zabrakło do zdobycia gola, ale w obronie doskonale ich obrońcy powstrzymywali Messiego. Ten mecz mógł zakończyć się zarówno wynikiem 1-1 jak i 2-0 dla Argentyny. Wiadomo, że Argentyna to jeden z najlepszych zespołów na świecie. Nigeryjczycy walczyli z nimi jak równy z równym. Jeśli tak zagrają z Koreą, to Nigeria wygra ten mecz, a Nigeria żeby awansować musi wygrać w meczu z Koreą.

Do góry
#3926916 - 13/06/2010 01:32 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Igor]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Nigeryjczycy walczyli z Argentyna jak rowny z rownym ? No to ciekawych rzeczy mozna sie tutaj dowiedziec , dobrze ze mecz ogladalem smile

Do góry
#3926960 - 13/06/2010 01:50 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: craax]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Argentyna nie maiła pomysłu na gre w 2nd Half. Ile to kontr zepsuto , bo atakujacy poszedł na środek boiska ??

Nigeria fuksem tego meczu nie zremisowała.

Poczekamy na 2-gi mecz.

I czy was też strzela jak narazie 4 undery ??

Do góry
#3926972 - 13/06/2010 01:57 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: craax]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: craax
Nigeryjczycy walczyli z Argentyna jak rowny z rownym ? No to ciekawych rzeczy mozna sie tutaj dowiedziec , dobrze ze mecz ogladalem smile


Chyba go troche ponioslo w jego wypowiedzi. Argentyna powinna wygrac conajmniej 2 bramkami....

Do góry
#3927050 - 13/06/2010 02:26 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Ludwiczek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Ludwiczek
Argentyna nie maiła pomysłu na gre w 2nd Half. Ile to kontr zepsuto , bo atakujacy poszedł na środek boiska ??

Nigeria fuksem tego meczu nie zremisowała.


No proszę Was, może inny mecz oglądaliście? Fuksa to miała Nigeria, że nie przegrała tego 2-3 bramkami, bo to byłby minimalny wymiar kary.

Do góry
#3927052 - 13/06/2010 02:27 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: analityk]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
właśnie "powinna"... a nie wygrała bo:

1. słaba skuteczność - sam Messi zepsuł chyba ze 4 sytuacje + bardzo często zachowywał się wyjątkowo egoistycznie w ogóle nie zauważał zupełnie nie krytego prawego skrzydła.
2. w drugiej połowie zupełny brak pomysłu na grę i wykończenie a nawet przeprowadzenie akcji ofensywnej. Oby w kolejnym meczu się poprawili bo z grą jaką zaprezentowali w dzisiejszym meczu to z grupy wyjść mogą ale o większych sukcesach powinni zapomnieć.

Po tym co zaprezentowali Grecy uważam, że można ich już skreślić z walki o awans a decydujące znaczenie będzie miał mecz Nigerii z Koreą.
I o ile Nigeryjczycy powinni poradzić sobie z Grekami bez większego problemu to Korea wcale nie stoi na straconej pozycji w meczy z Argentyną...

Podtrzymuje swoją prognozę odnośnie awansu Argentyńczyków i Koreańczyków i liczę na zdecydowaną poprawę w grze tych pierwszych. Samymi indywidualnościami wygrać mistrzostw się nie da, a taki cel postawili sobie "Bianco-celestes" i chociaż szczerze wątpię w ich końcowy sukces (moimi faworytami są Hiszpanie i Holendrzy) to brak awansu do 1/8 finału byłby w ich wypadku totalną porażką i końcem trenerskiej kariery Boskiego Diego...

Do góry
#3939164 - 17/06/2010 04:53 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: marzano]
duma_stolicy Offline
enthusiast

Meldunek: 12/04/2009
Postów: 257
Patrzac na jutrzejsze mecze ,narzuca sie zagranie na Nigerie.Grecy graja tragicznie.1 oddany strzal w swiatlo bramki Koreanczykow mowi sam za siebie.Nigeria zapewne bediz eliczyc na komplet punktow Argentyna ,co jak dla mnie jest bardzo prawdopodobne i w ostatnim meczu Korea-Nigeria rozstrzygnie sie awans do kolejnej rundy.Nie wyobrazam sobie zeby Argentyna nie zdobyla 9 pkt w grupie.Jak do tej pory graja najciekawszy futbol.Brazylia slabiutko gra,pajacujac bardziej niz grajac,Hiszpania przezyla kubel zimnej wody.Jutro mysle ze dubel Argentyna+Nigeria jest dosc dobrym typem.Ogladalem wszystkie mecze,uwazam ze Grecja jak na swoje mozliowsci(patrze na nazwiska graczy )jest jedna z najslabszych i bezbarwnych dtuzyn

Do góry
#3939390 - 17/06/2010 06:05 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: duma_stolicy]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5680
Originally Posted By: duma_stolicy
Patrzac na jutrzejsze mecze ,narzuca sie zagranie na Nigerie.Grecy graja tragicznie.1 oddany strzal w swiatlo bramki Koreanczykow mowi sam za siebie.Nigeria zapewne bediz eliczyc na komplet punktow Argentyna ,co jak dla mnie jest bardzo prawdopodobne i w ostatnim meczu Korea-Nigeria rozstrzygnie sie awans do kolejnej rundy.Nie wyobrazam sobie zeby Argentyna nie zdobyla 9 pkt w grupie.


Mam wątpliwości czy Argentyna zdobędzie 9 pkt. Trzeba przyznać, że Żółtki w tych mistrzostwach naprawdę bardzo dobrze grają. Myślę, że Brazylia wcale nie pajacowała. Po prostu myśleli, że gładko wygrają ze słabym przeciwnikiem, a komuniści ich zaskoczyli i okazało się, że wcale nie są tacy słabi. Ich południowi bracia są jeszcze lepsi i całkiem możliwe jest, że Argentyna może mieć spore problemy z wygraniem meczu z Koreą Południową.
A co do Nigerii, to ładnie grała z Argentyną, ale jestem trochę zdezorientowany. Nie wiem czy to Korea jest tak dobra i dzięki temu gładko wygrała z Grecją, a Argentyna z Maradoną na ławce trenerskiej taka słaba, że męczyła się z Nigerią, czy może Grecja jest tak słaba, a Nigeria tak dobra.
Jutrzejsze mecze to pokażą.

Do góry
#3939396 - 17/06/2010 06:13 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Igor]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
ogladajac mecz argentyny z nigera odnoslem wrazenie ze Albicelestes graja slabo bez pomyslu w srodkowej czesci na atak

tevez cienki mlto wszedl tez ne zachwycl w tej koncepcj gry

zaryzykuje stwierdzenie ze gdyby nie mess mieliby cholerne problemy z odnieseniem zwyciestwa
nie skreslam korei w tym meczu bo mom zdaniem +1,5 powinni zrobić a nie wiem czy nie sa w stanie urwac punktow

argentyna w tamtym meczu to tylko messi, powtarzam brak koncepcji na gre w srodkowej czesc boiska praktyczne n ebylo takm nikogo kto by gre kreowal
koreanczycy z poludnia ze swoja ruchliwosci i zapalczywoscia moga spokojnie zadazyc biegac i podwajac potrajac leo a wtedy moze byc ciezko

Do góry
#3939402 - 17/06/2010 06:18 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: kardynal20]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
poza tym nawet buki sugeruja ze obejdzie sie bez pogromu a byc moze bedziemy swiadkami wyrownanego widowiska serwujac nam kursy nawet powyzej 1,6

przeciez taki kurs na kandydata do zlota oraz wedlug niektorych zespol ktory zagral olsniewajaca pilke w 1 meczu to powinien byc rarytas
tylko co sprawia ze kurs ma wsobie dawke nie pewnosci i nie wynosi 1,25 1,3 ??

Do góry
#3939408 - 17/06/2010 06:29 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: kardynal20]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Może to, że Argentyna już jeden mecz wygrał i ma w perspektywie ostatni mecz z wyjątkowo słabą Grecją? Zatem nawet 1pkt z Koreą tragedii nie przyniesie...

Ale co by nie było ja gram na Messiego i spółkę. Nawet pomimo tego, że mam już w długoterminowych betach zagrane na układ w tej grupie 1.ARG / 2.KOR, co w jakiś tam sposób jest podwyższeniem stawki owego zakładu. Jak dla mnie 1-0 lub 2-0 dla ARG.

Do góry
#3939413 - 17/06/2010 07:01 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: _Korver_]
PySz Offline
member

Meldunek: 02/10/2009
Postów: 199
Dla mnie jutrzejszy mecz Arg - Kor to zdecydowany under. Korea za wszelką cenę nie będzie chciała tego meczu przegrać, Argentyńczycy też chyba nie będą wściekle atakować, wiedząc że ostatni mecz grają z beznadziejną Grecją. Stąd moje przewidywanie :

Argentyna - Korea under 2,5 (1,65) 7/10
Argentyna - Korea 0-0 1/10
Argentyna - Korea 1-0 2/10

Do góry
#3939819 - 17/06/2010 19:01 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: PySz]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Jeśli druga runda meczów będzie podobna do pierwszej to warto zagrać na Koreę z handicapem. Jakoś nie widzę sportowych powodów dla których miałoby się to nie udać. Myślę, że wyznacznikiem może tu być mecz Brazylii z Koreą Płn, powinno to podobnie wyglądać i skończyć się podobnym wynikiem.

Ale w drugiej rundzie może być już inna piłka. We wczorajszym meczu padł już przecież over i było wyraźne zwycięstwo jednej z drużyn. Może to początek zmian, może teraz wreszcie zaczną się porządne mistrzostwa. Ponieważ bardzo sobie tego życzę, to chyba odpuszczę ten mecz, ewentualnie zagram ten handi na Koreę na betfair żeby móc kontrować jak Argentyna zacznie strzelać wink

Do góry
#3940379 - 17/06/2010 21:28 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Ghost]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
No i ładnie, 2.11 w Pinny było na to że Korea strzeli w tym meczu.

Zastanawia mnie teraz mecz Grecja - Nigeria. Kursy na 1x oraz na to, że Grecy strzelą w tym spotkaniu, wyglądają kusząco. Co się dzieje w przypadku jeśli Grecja i Korea kończą z identycznym dorobkiem punktowym? Bezpośrednie starcie, różnica bramek?

Do góry
#3940388 - 17/06/2010 21:30 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Conrad]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
stosunek bramkowy

Do góry
#3940690 - 17/06/2010 22:33 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Krystian]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Argentyna dziś miała fuksa , że grała z Koreą , bo inna lepsza od nich drużyna mogłaby strzelić z 2-3 bramki.
bramka + okazja na 2:2 + byk z końcówki Demichelisa

Do góry
#3941525 - 18/06/2010 01:13 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Conrad]
Ý€$ Offline
old hand

Meldunek: 23/01/2008
Postów: 987
Skąd:                  PO-land
Originally Posted By: Conrad
cja - Nigeria. Kursy na 1x oraz na to, że Grecy strzelą w tym spotkaniu, wyglądają kusząco. Co się dzieje w przypadku jeśli Grecja i Korea kończą z identycznym dorobkiem punktowym? Bezpośrednie starcie, różnica bramek?


- punktu
- róznica bramek
- wieksza ilośc strzeloych bramek
- bezpośredni mecz.

Jak Grecja przegra z Argentyną,
to Nigeria jesli wygra z Koreą, to awansuje.

Do góry
#3941591 - 18/06/2010 01:42 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: ݀$]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
z tego wynika, że jeżeli Argentyna nie przegra kilkoma bramkami, albo jeżeli Korea/ Nigeria nie wygrają ładnymi paroma bramkami to Argentyna już teraz wygrała grupę, tak?

Do góry
#3941610 - 18/06/2010 01:49 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: ݀$]
Bush Offline
veteran

Meldunek: 14/08/2007
Postów: 1330
Żeby Nigeria awansowała, to przede wszystkim Grecy muszą przegrać z Argentyną, a Nigeryjczycy muszą pokonać Koreańczyków minimum dwoma bramkami (będą wtedy mieć w tzw. małej tabelce +1, a Azjaci 0 [teraz mają +2 po pokonaniu Grecji 2-0]). W przypadku zwycięstwa różnicą jednego gola awans uzyskują żółtki (+1, Nigeria 0, Grecja -1).

Teoretycznie jest możliwy nawet awans dwójki Grecja + Korea, gdyby ci pierwsi rozgromili Argentynę 5 bramkami (mieliby wtedy w małej tabelce +3, Koreańce -1, Argentyńczycy -2). Oczywiście konieczne do tego jest zwycięstwo Korei z Nigerią.

W praktyce wychodzi na to, że na 85% wychodzi Argentyna + Korea. Azjaci mogą sobie pozwolić nawet na jednobramkową porażkę z Nigerią, bo nie wierzę, by Argentyńczycy nie pokonali słabiutkich Greków. Nigeria, po tym co pokazała w dwóch pierwszych meczach, nie wygląda mi na drużynę, która byłaby w stanie pokonać wybieganych Koreańczyków różnicą minimum dwóch bramek. Grecja nawet przy ewentualnym remisie z Argentyną musi jeszcze liczyć na zwycięstwo murzynów, więc jej szanse są naprawdę iluzoryczne.

Tak to wygląda z moich obliczeń i obserwacji. Mam nadzieję, że nigdzie błędu nie popełniłem, bo wyliczałem to wszystko w głowie.

Do góry
#3941686 - 18/06/2010 02:19 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Bush]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Najpierw przeczytaj regulamin MŚ, a potem bierz się za wyliczanki.

W przypadku równej liczby punktów o wyższym miejscu w tabeli w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek we wszystkich meczach grupowych, później wyższa liczba goli strzelonych we wszystkich meczach grupowych, a dopiero na końcu bezpośrednie mecze między zainteresowanymi drużynami.

Wszystko to sprowadza się do tego, że dowolne zwycięstwo Argentyny z Grecją + dowolne zwycięstwo Nigerii z Koreą = awans Nigerii.

Do góry
#3941705 - 18/06/2010 02:23 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Bush]
Ý€$ Offline
old hand

Meldunek: 23/01/2008
Postów: 987
Skąd:                  PO-land
Nie wiem skąd masz informacje o "tabelce pomocniczej"?

Korea ma 2:0+1:4 czyli -1
Nigeria ma 0:1+1:2 czyli -2

Jak Nigeria wygra to conajmnie bedzie Korea: -2 NIgeria -1.

Nie sądzę by Milito i spółka zadowolili sie remisem.
Już prędzej Korea nie przegra.

Do góry
#3941742 - 18/06/2010 02:35 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: ݀$]
Bush Offline
veteran

Meldunek: 14/08/2007
Postów: 1330
Regulaminu faktycznie nie sprawdzałem, wyszedłem z założenia, że jest taki sam, jaki był zawsze przy tego typu turniejach.

Mea culpa.
Posty w takim razie chyba do usunięcia, coby nikogo nie wprowadziły w błąd.

Do góry
#3941802 - 18/06/2010 02:49 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Bush]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Fakt, regulamin jest nietypowy i ostatnio rzadko spotykany, ale takie a nie inne jego zapisy rodzą wiele ciekawych scenariuszy przed ostatnią fazą grupową... np. gdyby oba mecze ostatniej kolejki zakończyły się remisami to Grecja awansuje kosztem Korei, jeżeli jej remis będzie o 2 bramki wyższy nić Koreańczyków (np. 2-2 przy 0-0 Korei), a innym razem Grecja jedzie argentinos 3-0, a kitajce w takim samym stosunku Nigerię i do domu jedzie ...Argentyna smile , tak wiem, niemożliwe tongue

Do góry
#3954078 - 22/06/2010 21:52 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: tomo]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Korea Płd -Nigeria typ 1
Nigeria w bardzo trudnej sytuacji, żeby mieć szanse na awans to muszą wygrać spotkanie z Koreą, to jednak nie będzie takie proste.
Korea Płd zagra poprawną piłkę taktycznie,z zabezpieczeniem dostepu do własnej bramki podpartą szybkimi akcjami ofensywnymi,jeśli nadarzy się okazja.
Nigeria będzie musiała zagrać ofensywnie jeśli myśli o zwycięstwie,będą musieli grać atak pozycyjny z dużą ilością podań bo inaczej pod bramkę Koreii się nie dostaną ewentualnie jakieś stałe fragmenty tylko za dobrze to oni ich nie wykonują.
Koreii styka nawet remis jeśli Argentyna pokona Grecję
Nigeria prezentowała sie bardzo słabo w tych dwóch pierwszych kolejkach, grali najmniej przekonująco w tej grupie i stąd ich miejsce w tabeli. Myślę,że Koreańczycy wygrają przeważają nad Nigerią składnością akcji, celnością podań szybkością i tą umiejetnością przewidywania na boisku, cwaniactwem boiskowym
Jeśli mam wskazać zwycięzce tego pojedynku to powinna być nią Korea Płd. Korea Płd gra dobrą piłkę od wielu turniejów. Nigeria nie może się na nich odnaleźć jeśli już jest czy to PNA czy MŚ

Do góry
#3955035 - 23/06/2010 00:37 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Piotruś Pan]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Na początku jestem pełen podziwu dla regulaminu, moim zdaniem jest on bardzo niesprawiedliwy. Odkąd pamiętam najpierw liczył się bezpośredni mecz, dopiero później inne czynniki. Jak przeczytałem zasady na livescore.com to myślałem że mój angielski jest tak słaby i nie zrozumiałem do końca, jednak nawet tutaj mam potwierdzenie, że bilans bramkowy.

W takim razie Korea chcąc wyjść z grupy nie może przegrać, myślę że nie będzie to takie trudne, bo Nigeryjczycy prezentują się bardzo słabo, w dodatku z myśleniem też mają problemy. Do dzisiaj nie mogę zrozumieć sensu faulu tego bambo w meczu z Grekami. Ale czego od nich można wymagać? Poza szybkim bieganiem chyba niczego... Argentyna-Grecja, nawet jeśli Albicelestes zagrają rezerwą, to nie wierzę żeby im się grać nie chciało. A i tak rezerwowi są klasę wyżej od Greków. Latynosi kochają futbol, to nie rozkapryszone gwiazdeczki z dredami grające dla Francji. Będą atakować od pierwszej od ostatniej minuty, a jeśli Maradona da szansę zmiennikom to każdy z nich na pewno zostawi wiele zdrowia na boisku, bo nie wiadomo czy dane mu będzie jeszcze na tych Mistrzostwach zagrać. Typ over 1.0 w pierwszej połowie wydaje się kuszący (1.87) no i być może Korea x2, choć w sumie mam ARG/KOR wyjdą z grupy i nie wiem czy tych skośnych dokładać, żeby jakimś mega afrykańskim fartem nie wykoleili dwóch kuponików...

Do góry
#3955609 - 23/06/2010 03:19 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: zostać modem_MLS]
szuwi1 Offline
addict

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 560
Na MŚ zawszy był taki regulamin, zdania są podzielone co lepsze, w mojej opinie gdy mecze są rozgrywane w tak krotkim czasie, powinien decydowac bezposredni mecz.

Do góry
#3956259 - 23/06/2010 06:10 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: szuwi1]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Korea Płd zagrała jednak na remisik i zasłużenie awansowała do fazy pucharowej.
Mecz Argentyny z rozpaczliwie broniącymi się w polu karnym Grekami niezbyt fajny do kitu z takimi spotkaniami dobrze, że ta bezbarwna Grecja do domu juz jedzie, bo każdy mecz w ich wykonaniu to straszna mordęga dla kibiców.
Argentyna pokonała bez większego problemu wszystkich rywali grupowych teraz pierwszy poważny test rywalizacja z Meksykiem, tym bardziej, że nie ma już miejsca na porażkę.
Meksyk tanio skóry nie sprzeda zapowiada się interesujące spotkanie w sobotę.

Do góry
#3956422 - 23/06/2010 16:31 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Piotruś Pan]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Kolejna grupa , w ktorej sporo osob doszukalo sie prawidlowej tabeli na koniec rozgrywek.
@Korver widzisz czasem warto sie zgadzac ( i zlapac najwiekszy kursior grupowy ) piwo
Bardzo owocna wspolpraca , rowniez w gr B i oby tak dalej sie wszystko sprawdzalo ! Argentyna z Meksykiem zapowiada sie arcyciekawie , moze na papierze nie wyglada tak wybitnie ale bedzie to na pewno dobre widowisko do ogladniecia.
Brawo dla wszystkich udzielajacych sie i pamietajcie od 1/8 , aby mobilizacja nikomu nie spadla wink

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >




Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, akagi, Akhu, VVega, Emilio, Sensei, igea23, ANZELMO, burbon, forty, wHiTe_StAr, buko69), 3370 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583253 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07