Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#3874106 - 17/05/2010 20:46 2010 FIFA World Cup - Grupa B
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371


Strona Mistrzostw

Grupa B

1. Argentyna
2. Grecja
3. Korea Płd.
4. Nigeria

12/06 16:00 Johannesburg - JEP - Argentina vs Nigeria
12/06 13:30 Nelson Mandela Bay/Port Elizabeth - Korea Republic vs Greece
17/06 16:00 Mangaung / Bloemfontein - Greece vs Nigeria
17/06 13:30 Johannesburg - JSC - Argentina vs Korea Republic
22/06 20:30 Durban - Nigeria vs Korea Republic
22/06 20:30 Polokwane - Greece vs Argentina

Do góry
Bonus: Unibet
#3910470 - 04/06/2010 02:45 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
ARGENTINA

Coach: Diego Maradona

Goalkeepers: Sergio Romero (AZ Alkmaar), Mariano Andujar (Catania), Diego Pozo (Colon).

Defenders: Gabriel Heinze (Olympique Marseille), Martin Demichelis (Bayern Munich), Nicolas Otamendi (Velez Sarsfield), Walter Samuel (Inter Milan), Clemente Rodriguez (Estudiantes de La Plata), Nicolas Burdisso (AS Roma), Ariel Garce (Colon).

Midfielders: Javier Mascherano (Liverpool), Jonas Gutierrez (Newcastle United), Angel Di Maria (Benfica), Mario Bolatti (Fiorentina), Juan Sebastian Veron (Estudiantes de La Plata), Javier Pastore (Palermo), Maxi Rodriguez (Liverpool).

Forwards: Lionel Messi (Barcelona), Gonzalo Higuain (Real Madrid), Carlos Tevez (Manchester City), Sergio Aguero (Atletico Madrid), Diego Milito (Inter Milan), Martin Palermo (Boca Juniors).



NIGERIA

Coach: Lars Lagerback

Goalkeepers: Dele Aiyenugba (Bnei Yehuda), Austin Ejide (Hapoel Petah Tikva), Vincent Enyeama (Hapoel Tel Aviv).

Defenders: Dele Adeleye (Sparta Rotterdam), Rabiu Afolabi (Red Bull Salzburg), Elderson Echiejile (Stade Rennes), Chidi Odiah (CSKA Moscow), Danny Shittu (Bolton Wanderers), Taye Taiwo (Olympique Marseille), Joseph Yobo (Everton).

Midfielders: Yusuf Ayila (Dynamo Kiev), Dickson Etuhu (Fulham), Sani Kaita (Alania Vladikavhaz), Nwankwo Kanu (Portsmouth), Haruna Lukman (Monaco), John Obi Mikel (Chelsea), Kalu Uche (Almeria), John Utaka (Portsmouth).

Strikers: Yakubu Aiyegbeni (Everton), Obafemi Martins (VfL Wolfsburg), Obinna Nsofor (Malaga), Chinedu Obasi (Hoffenheim), Peter Odemwingie (Lokomotiv Moscow).



SOUTH KOREA

Coach: Huh Jung-moo

Goalkeepers: Lee Woon-jae (Suwon), Kim Young-kwang (Ulsan), Jung Sung-ryong (Seongnam).

Defenders: Lee Young-pyo (Al Hilal), Cha Du-ri (Freiburg), Cho Yong-hyung (Jeju), Oh Beom-seok (Ulsan), Lee Jung-soo (Kashima), Kim Hyung-il (Pohang), Kang Min-soo (Suwon), Kim Dong-jin (Ulsan).

Midfielders: Lee Chung-yong (Bolton Wanderers), Park Ji-sung (Manchester United), Kim Jung-woo (Gwangju), Kim Jae-sung (Pohang), Kim Bo-kyung (Oita Trinita), Kim Nam-il (Tom Tomsk), Ki Sung-yong (Celtic).

Forwards: Lee Dong-guk (Jeonbuk), Lee Seung-ryul (FC Seoul), Park Chu-young (Monaco), Ahn Jung-whan (Dalian Shide), Yeom Ki-hun (Suwon).



GREECE

Coach: Otto Rehhagel

Goalkeepers: Michalis Sifakis (Aris Salonika), Alexandros Tzorvas (Panathinaikos), Kostas Chalkias (PAOK Salonika).

Defenders: Giorgos Seitaridis (Panathinaikos), Loukas Vintra (Panathinaikos), Evangelos Moras (Bologna), Socrates Papastathopoulos (Genoa), Sotiris Kyrgiakos (Liverpool), Avraam Papadopoulos (Olympiakos), Vasilis Torosidis (Olympiakos), Nikos Spiropoulos (Panathinaikos), Stelios Malezas (PAOK Salonika).

Midfielders: Kostas Katsouranis (Panathinaikos), Alexandros Tziolis (Siena), Giorgos Karagounis (Panathinaikos), Sotiris Ninis (Panathinaikos), Christos Patsatzoglou (Omonia), Sakis Prittas (Aris Salonika).

Forwards: Angelos Charisteas (Nuremberg), Dimitris Salpigidis (Panathinaikos), Pantelis Kapetanos (Steaua Bucharest), Theofanis Gekas (Hertha Berlin), Giorgos Samaras (Celtic).

Do góry
#3913472 - 06/06/2010 19:43 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Ghost]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Jak dla mnie czerwoną latarnia tej grupy i tych mistrzostw będzie reprezentacja Nigerii.
Na PA zagrali straszny piach który z trudem dało sie oglądać a teraz w meczach towarzyskich prezentują podobno formę.
Do tego wszystkiego ze składu wyleciał jeden z solidniejszych filarów pomocy - Obi Mikel.
Osobiście uważam ze Nigeria wyjedzie z zerowym kontem punktowym.
Zgodnie z powyższym gram trzy typy przeciwko Nigerii:

Argentyna-Nigeria typ:1 kurs:1,5
Korea - Nigeria typ:1 kurs:3,5
Czy Nigeria wyjdzie z grupy: typ: NIE kurs:1,7

Do góry
#3922620 - 11/06/2010 04:11 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: aker]
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
tym samym grając na bet365.com mozesz ustawic sobie smile



Mistrzostwa Świata 2010 - Grecja @2,25(awans z grupy) bo Korea to raczej nie awansuje a 1 miejsce dla Argentyny

wink

Do góry
#3922658 - 11/06/2010 04:21 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Patricu$]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Ja na przekor prawie wszystkim stawiam, ze to Korea wlasnie wraz z Argentyna wyjdzie z tej grupy. Dziwia mnie te kursy i tez dlatego na ten zaklad sie skusilem. Ostatnie wyniki sparingowe tego nie potwierdzaja ale wg mnie wszystkie trzy zespoly Nigeria,Grecja i Korea maja bardzo zblizony potencjal. Nigeria zawiodla mnie swoja gra w Pucharze Narodow Afryki , gdzie nie pokazali TOTALNIE NIC dlatego ich wykreslam jako pierwszych z tej walki ! Grecja ma troszke malo atutow z przodu a samymi remisamy czy bronieniem bramki awansu nie zrobia zas Korea potrafi grac fajna,ofensywna pilke i kursy ponad 3.00 na ich awans wg mnie sa przeszacowane i oplacalne do gry. Kadrowo wygladaja rowniez bardzo dobrze i stworza swoja szybka gra duzo problemow Nigeryjczykom i Grekom.

Korea awans

Do góry
#3923006 - 11/06/2010 07:03 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: craax]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
O proszę. Widzę, że się zgadzamy, a nie dzieje się to zbyt często. wink

Ja nawet poszedłem krok dalej i wybrałem nie tylko awans z tej grupy: ARG + KOR @5,50, ale także dokładny porządek: 1. ARG, 2. KOR @6,00.

Zacznijmy dość pesymistycznie. Nie oszukujmy się, Koreańczycy nieco stanęli w rozwoju, chociażby od pamiętnych MŚ z 2002r. Mimo to nie stoją w tej grupie na straconej pozycji. To co przemawia za nimi to głównie doświadczenie. Grają bodajże 7 mundial z rzędu, co bez względu na skład personalny, ma swoje ogólne przełożenie na boiskową 'mądrość' zespołu. Do tego dochodzi skład grupy. Argentyna? OK, wydaje się być poza zasięgiem, ale już 2 pozostałe zespoły niekoniecznie. Przy takich kursach warto spróbować, chociażby dla dodatkowy emocji i kibicowania w głębi duszy niskim, ale bardzo zwinnym Koreańczykom.

Do góry
#3925545 - 12/06/2010 05:41 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: _Korver_]
mateekk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2009
Postów: 7181
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
w meczu Argentyna - Nigeria widze over 2.5....
analiza chyba zbedna... wystarczy spojrzec na atak Argentyny smile

Do góry
#3925628 - 12/06/2010 07:14 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: mateekk]
Grzena Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/12/2004
Postów: 1842
Skąd: (S)iarkowy Gród/Lublin
Mi też się wydaje ,że w tej grupie Korea może coś namieszać i co do jutrzejszego meczu Grecja - Korea waham się którą opcję wybrać:
under 2.5 czy obie nie strzelą - lepszy kurs na obie nie strzelą więc na tę chwile bardziej ku temu się skłaniam, ale ciekaw jestem jak wy widzicie ten mecz ?

W pozostałych jutrzejszych meczach widzę pewną wygraną Argentyny ,gdyż Maradonna ma układy z bogiem wink no i Nigeria jak wczesniej pisano jest bardzo słaba na tą chwilę i żadnej niespodzianki nie ma prawa być w tym meczu więc gram handi. Z Anglią też powinno być dobrze ,ale czy zagram na nich handi to jeszcze nie wiem i będę musiał to jutro przemyśleć...

Do góry
#3925630 - 12/06/2010 07:21 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Grzena]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Ja mecz Korei widzę na 0-0 dzisiaj,Greków w życiu się naoglądałem i ich taktyka to będzie by nie stracić a może coś wpadnie,zresztą Koreańce inaczej nie grają,więc spodziewam się nudnego spotkania.Kolejny mecz dzisiaj czyli Argentyna z Nigerią,tutaj widzę co najmniej 3 bramki a myślę,że strzelą o jeszcze jedną więcej,na wieczór Anglicy pewnie wymęczą ale będzie 1-0 albo 2-0;p

Do góry
#3925856 - 12/06/2010 17:26 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: twarog2006]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Mam zdanie podobne do większości z Was Panowie. Awans z grupy powinny wywalczyć zespoły Argentyny i Korei Południowej. O ile awans Argentyny jest raczej sprawą bezdyskusyjną (ich siła ofensywna w zupełności wystarczy by zmieść wszystkich grupowych rywali z boiska) to Korea o ten awans będzie walczyć prawdopodobnie z Nigerią.
Grecja podejrzewam, że nic w RPA nie zwojuje, jak już zostało powiedziane nic dwa razy się nie zdarza i antyfutbol prezentowany przez niedawnych mistrzów Europy zostanie pokonany przez zdecydowanie szybszą i bardziej pomysłową grę Azjatów czy Afrykanów, nie wspominając już o Argentyńczykach.
Na dziś zagrałem zwycięstwo Argentyny z Nigerią po niewielkim kursie aczkolwiek uważam, że Nigeria to zespół którego nie stać na nawiązanie walki w tym meczu. Będą się bronić całą drużyną przed huraganowymi atakami Argentyny i tylko dlatego, że ciężko gra się przeciwko jedenastu obrońcom nie stawiam na zwycięstwo z handi.
W drugim meczu chyba najnudniej się zapowiadającym z dzisiejszych stawiam na szachy w wykonaniu obu drużyn ze wskazaniem na Koreańczyków. Korea w opcji DnB i under 2.5.
To moje typy na pierwszą kolejkę w grupie B.
Dodatkowo Awans Argentyny i Koreańczyków w zakładzie długoterminowym...

Do góry
#3925980 - 12/06/2010 20:09 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: marzano]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5680
Ja uważam, że większość z Was przecenia Argentynę i nie docenia Nigerii. Argentyna jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i porażka Argentyny byłaby wielkim zaskoczeniem, ale wątpię w to że Argentyńczycy odniosą spektakularne zwycięstwo. Przejrzałem mecze Argentyny w kwalifikacjach, przejrzałem też mecze Nigerii w kwalifikacjach. Argentyna zazwyczaj jak wygrywała, to tylko przewagą jednego gola. Nigeryjczycy zazwyczaj sporo goli strzelali, ale nie można porównywać afrykańskich drużyn z Argentyną. Myślę, że Argentynie będzie ciężko wygrać z Nigerią. Nigeryjczycy wcale nie są tacy słabi. Prawie wszyscy nigeryjscy zawodnicy grają na co dzień w dobrych europejskich klubach. Wielu z nich gra w Premiership i lidze francuskiej. Nie są oni słabi. Oczywiście, że Argentyńczycy mają większe gwiazdy, ale w piłce nożnej liczy się też cała drużyna. Uważam, że Nigeria ma o wiele lepszego trenera niż Argentyna. Maradona był dobrym piłkarzem, ale o jego sukcesach trenerskich nie słyszałem.
Podsumowując, wątpię w to żeby Argentyna przegrała ten mecz, ale uważam, że remis jest bardzo prawdopodobny, a przegrana Nigerii nie więcej niż jednym golem jest jeszcze bardziej prawdopodobna.

Do góry
#3926006 - 12/06/2010 20:26 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Igor]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5680
Na podstawie moich powyższych przemyśleń, doszedłem do wniosku, że warto zagrać na Nigerię handicap:
Nigeria +1.5&+2.0
z kursem powyżej 1.5 jeśli się taki załapie na Betfair.
Jak Argentyna wygra 3 lub więcej bramkami, to tracimy wszystko, jak wygra 2 bramkami, to tracimy tylko połowę, w innym przypadku mamy zysk po kursie po jakim zagraliśmy. Myślę, że warto tak postawić.

Do góry
#3926292 - 12/06/2010 21:58 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Igor]
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
mam podobne co Igor przemyślenia, odnośnie Nigerii
Wszycy wiedzą , że Argentyna wygra, więc albo maja rację, albo wtedy zarabia buk smile
wiadomo, ze dla gry Nigerii, duża role odgrywały atmosfera w druzynie i pieniązki dla nich smile
a z obozu slychać, że odwiedziła drużynę delegacja ze związku i obiecała im ogromne pieniądze za triumf w mistrzostwach. Z reguły się więc kłócli o kasę, a teraz piłkarze wspólnie świętowali urodziny Dicksona Etuhu. Niikt nie narzeka na urazy. Wiemy na co stac Argentynę. Ale my też mamy swoje gwiazdy - mówi Obafemi Martins - Nie pozwolimy messiemu hasać jak po parku. Nie tylko u nich są wspaniali piłkarze dodał Taye Taiwo...
Typ Nigeria - 02

Do góry
#3926451 - 12/06/2010 22:44 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: aifedar]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Panowie ! Trzy pierwsze mecze - trzy undery.
Chyba pora na przelamanie ? 1.85 na over w meczu Argentyny

Do góry
#3926889 - 13/06/2010 01:18 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: marzano]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5680
Originally Posted By: marzano
Mam zdanie podobne do większości z Was Panowie. Awans z grupy powinny wywalczyć zespoły Argentyny i Korei Południowej. O ile awans Argentyny jest raczej sprawą bezdyskusyjną (ich siła ofensywna w zupełności wystarczy by zmieść wszystkich grupowych rywali z boiska) to Korea o ten awans będzie walczyć prawdopodobnie z Nigerią.
Grecja podejrzewam, że nic w RPA nie zwojuje, jak już zostało powiedziane nic dwa razy się nie zdarza i antyfutbol prezentowany przez niedawnych mistrzów Europy zostanie pokonany przez zdecydowanie szybszą i bardziej pomysłową grę Azjatów czy Afrykanów, nie wspominając już o Argentyńczykach.


Do tego momentu w pełni się z Tobą zgadzam. Korea będzie walczyła o awans z Nigerią. Widziałem drugą połowę meczu Korei z Grecją i widziałem cały mecz Argentyny z Nigerią. Korea ładnie grała z Grecją i trzeba przyznać, że Koreańczycy mają dobry zespół. Ale mecz Argentyny z Nigerią był do tej pory najpiękniejszym meczem tych mistrzostw. Nigeria walczyła z Argentyną jak równy z równym. Po tym meczu uważam, że raczej Nigeria powinna wyjść z grupy, a nie Korea. Nigeria, choć przegrała z Argentyną, to trzeba przyznać, że zaprezentowała przepiękny football. Pokazali ogromną wolę walki. Trochę szczęścia im zabrakło do zdobycia gola, ale w obronie doskonale ich obrońcy powstrzymywali Messiego. Ten mecz mógł zakończyć się zarówno wynikiem 1-1 jak i 2-0 dla Argentyny. Wiadomo, że Argentyna to jeden z najlepszych zespołów na świecie. Nigeryjczycy walczyli z nimi jak równy z równym. Jeśli tak zagrają z Koreą, to Nigeria wygra ten mecz, a Nigeria żeby awansować musi wygrać w meczu z Koreą.

Do góry
#3926916 - 13/06/2010 01:32 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Igor]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Nigeryjczycy walczyli z Argentyna jak rowny z rownym ? No to ciekawych rzeczy mozna sie tutaj dowiedziec , dobrze ze mecz ogladalem smile

Do góry
#3926960 - 13/06/2010 01:50 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: craax]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Argentyna nie maiła pomysłu na gre w 2nd Half. Ile to kontr zepsuto , bo atakujacy poszedł na środek boiska ??

Nigeria fuksem tego meczu nie zremisowała.

Poczekamy na 2-gi mecz.

I czy was też strzela jak narazie 4 undery ??

Do góry
#3926972 - 13/06/2010 01:57 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: craax]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: craax
Nigeryjczycy walczyli z Argentyna jak rowny z rownym ? No to ciekawych rzeczy mozna sie tutaj dowiedziec , dobrze ze mecz ogladalem smile


Chyba go troche ponioslo w jego wypowiedzi. Argentyna powinna wygrac conajmniej 2 bramkami....

Do góry
#3927050 - 13/06/2010 02:26 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: Ludwiczek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Ludwiczek
Argentyna nie maiła pomysłu na gre w 2nd Half. Ile to kontr zepsuto , bo atakujacy poszedł na środek boiska ??

Nigeria fuksem tego meczu nie zremisowała.


No proszę Was, może inny mecz oglądaliście? Fuksa to miała Nigeria, że nie przegrała tego 2-3 bramkami, bo to byłby minimalny wymiar kary.

Do góry
#3927052 - 13/06/2010 02:27 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa B [Re: analityk]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
właśnie "powinna"... a nie wygrała bo:

1. słaba skuteczność - sam Messi zepsuł chyba ze 4 sytuacje + bardzo często zachowywał się wyjątkowo egoistycznie w ogóle nie zauważał zupełnie nie krytego prawego skrzydła.
2. w drugiej połowie zupełny brak pomysłu na grę i wykończenie a nawet przeprowadzenie akcji ofensywnej. Oby w kolejnym meczu się poprawili bo z grą jaką zaprezentowali w dzisiejszym meczu to z grupy wyjść mogą ale o większych sukcesach powinni zapomnieć.

Po tym co zaprezentowali Grecy uważam, że można ich już skreślić z walki o awans a decydujące znaczenie będzie miał mecz Nigerii z Koreą.
I o ile Nigeryjczycy powinni poradzić sobie z Grekami bez większego problemu to Korea wcale nie stoi na straconej pozycji w meczy z Argentyną...

Podtrzymuje swoją prognozę odnośnie awansu Argentyńczyków i Koreańczyków i liczę na zdecydowaną poprawę w grze tych pierwszych. Samymi indywidualnościami wygrać mistrzostw się nie da, a taki cel postawili sobie "Bianco-celestes" i chociaż szczerze wątpię w ich końcowy sukces (moimi faworytami są Hiszpanie i Holendrzy) to brak awansu do 1/8 finału byłby w ich wypadku totalną porażką i końcem trenerskiej kariery Boskiego Diego...

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (poozon, Irek, igea23), 3346 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583254 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07