Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#386406 - 14/08/2005 20:47 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
jak buki potraktuja dyskwalifikacje CHISZCZENKO???czy zaklady z nia beda wazne i czy bedzie kolejnosc jak na mecie czy tez uznaja ze byla ostatnia???

Do góry
Bonus: Unibet
#386407 - 14/08/2005 20:56 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
kristoskristof Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 2450
Skąd: Sosnowiec
Quote:

jak buki potraktuja dyskwalifikacje CHISZCZENKO???czy zaklady z nia beda wazne i czy bedzie kolejnosc jak na mecie czy tez uznaja ze byla ostatnia???




uznaja ze byla ostatnia

Do góry
#386408 - 14/08/2005 21:28 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Szkoda że mistrzostwa już się kończą, po raz kolejny wychodzę świetnie na tej dyscyplinie. Szkoda tylko że my tak słabo wypadliśmy na tych mistrzostwach, te 2 medale to tak naprawdę nic.

Co do BAW to pod sam koniec znowu przekombinowali dając na LIVE 4x400 mężczyzn parę Jamajka kontra Trinidad i Tobago z kursem początkowym 1.60 na Jamajkę. Później dość szybko malał, ale udało się złapać 1.50

Do góry
#386409 - 14/08/2005 22:01 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
no faktycznie byly to swietne mistrzostwa i przyniosly duzo profitow szkoda tylko ze na ostatni dzien Holm zabral sporo kasy ale i tak oplacalo sie codziennie od 17 sledzic zawody no i nie mowiac o tym ze lekkoatletyka to dla mnie druga dyscyplina po pilce noznej sporo nerwow o decyzji werdyktu w sprawie Piechonkiny ogolnie juz czekam na nastepne mistrzostwa:) bo na pilce ligowej to ciezko sie dorobic a jak se przypomne konkurs wzwyz to mnie smiech bierze 2.29 moglo dac zloto hehehe gdzie te pojedynki Partyka - Sotomayor

Do góry
#386410 - 15/08/2005 05:22 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Quote:

jak buki potraktuja dyskwalifikacje CHISZCZENKO???czy zaklady z nia beda wazne i czy bedzie kolejnosc jak na mecie czy tez uznaja ze byla ostatnia???




uznaja ze byla ostatnia



no ale expekt uznal pojedynek Chizkenko-Jegorowa jako 1
ciekawe jak zrobia naziemne buki

Do góry
#386411 - 15/08/2005 05:33 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
jezeli sie nie myle to wszelkiego rodzaju protesty dyskwalifikacje nie maja wplywu na wyniki osiagniete na mecie-jezeli jest inaczej to mnie poprawcie!!!

Do góry
#386412 - 15/08/2005 05:39 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Quote:

jezeli sie nie myle to wszelkiego rodzaju protesty dyskwalifikacje nie maja wplywu na wyniki osiagniete na mecie-jezeli jest inaczej to mnie poprawcie!!!



Mylisz się każda dyskawlifikacja oznacza że jest zawodnik jest traktowany jako ostatni.
Czyli u naziemnych w każdej parze będzie zakład przegrany.

Do góry
#386413 - 15/08/2005 05:43 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Quote:

jezeli sie nie myle to wszelkiego rodzaju protesty dyskwalifikacje nie maja wplywu na wyniki osiagniete na mecie-jezeli jest inaczej to mnie poprawcie!!!



Mylisz się każda dyskawlifikacja oznacza że jest zawodnik jest traktowany jako ostatni.
Czyli u naziemnych w każdej parze będzie zakład przegrany.



a czym rozni sie regulamin naziemnych od netowych???czyzby az tak sie rozmijaly????

Do góry
#386414 - 15/08/2005 08:17 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!

Wczoraj w Helsinkach zakończyły się Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce. Pora na podsumowania i ocenę. Tak jak w każdej dyscyplinie sportu zdarzyły się niespodzianki : Komarenko - skok wzwyż, Varnik w rzucie oszczepem, dyskawlifikacje i braki awansu do ścisłego finału faworytów poszczególnych konkurencji - cóż to jest piękno sportu.
Patrząc z perspektywy naszej reprezentacji to wynik 2 medali trzeba uznać za skoromny, apetyty jak zwykle były większe, ale życie zweryfikowało nasze ambicje. Licząca 45 osób ekipa przywiozła 2 medale to malutko, ale patrząc po wieku i co za tym idzie braku doświadczenia u niektórych to należy uznać te mistrzostwa za udane, bo nasi młodzi sportowcy pokazali, że ambicji im nie brakuje i jeśli będzie im się chciało to możemy w przyszłości mieć z nich pożytek.
Teraz pora na podsumowanie z bukmacherskiego punktu widzenia, nie będę pisał ile wygrałem i ewentualnie tym się chwalił bo od razu odezwą się głosy (chociażby antyubek), że to forum to arena do chwalenia się, ale przyznac trzeba że udane one były. Jeśli ktoś chce i ma ochotę zobaczyć to proszę o priva z chęcią pokażę. Ale do rzeczy - patrząc z naszej perspektywy grających to można było znaleźć wiele promocji u różnych buków, pisane o tym było już wielokrotnie. Jestem skłonny postawić tezę, że lekka atletyka to jedna z najbardziej dochodowych dyscyplin, biąca na głowę wg mnie piłkę nożną ( z której się wyleczyłem już dawno). Dla martwiących się, że mistrzostwa świata są co dwa lata chciałbym przypomnieć, że mistrzostwa europy też są co dwa lata, ale w okresach między mś czyli imprezy dużej rangi możemy grać co roku, olimpiada co 4 lta i do tego co rok są mitingi które też są kopalnią pieniędzy pod warunkiem że jak zawsze ma się szczęcie - rzecz jasna. I dlatego niemartwił bym się zawczasu.

To na tyle moich przemyśleń i czas do pracy nad lekką bo już w piątek 19 sierpnia kolejne zawody Złotej Ligi w Zurichu, a z Mistrzostwami Świata zobaczymy się za 2 lata w Osace - jeśli rzecz jasna dożyjemy.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#386415 - 15/08/2005 11:57 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Quote:

Witam!

Wczoraj w Helsinkach zakończyły się Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce. Pora na podsumowania i ocenę. Tak jak w każdej dyscyplinie sportu zdarzyły się niespodzianki : Komarenko - skok wzwyż, Varnik w rzucie oszczepem, dyskawlifikacje i braki awansu do ścisłego finału faworytów poszczególnych konkurencji - cóż to jest piękno sportu.
Patrząc z perspektywy naszej reprezentacji to wynik 2 medali trzeba uznać za skoromny, apetyty jak zwykle były większe, ale życie zweryfikowało nasze ambicje. Licząca 45 osób ekipa przywiozła 2 medale to malutko, ale patrząc po wieku i co za tym idzie braku doświadczenia u niektórych to należy uznać te mistrzostwa za udane, bo nasi młodzi sportowcy pokazali, że ambicji im nie brakuje i jeśli będzie im się chciało to możemy w przyszłości mieć z nich pożytek.
Teraz pora na podsumowanie z bukmacherskiego punktu widzenia, nie będę pisał ile wygrałem i ewentualnie tym się chwalił bo od razu odezwą się głosy (chociażby antyubek), że to forum to arena do chwalenia się, ale przyznac trzeba że udane one były. Jeśli ktoś chce i ma ochotę zobaczyć to proszę o priva z chęcią pokażę. Ale do rzeczy - patrząc z naszej perspektywy grających to można było znaleźć wiele promocji u różnych buków, pisane o tym było już wielokrotnie. Jestem skłonny postawić tezę, że lekka atletyka to jedna z najbardziej dochodowych dyscyplin, biąca na głowę wg mnie piłkę nożną ( z której się wyleczyłem już dawno). Dla martwiących się, że mistrzostwa świata są co dwa lata chciałbym przypomnieć, że mistrzostwa europy też są co dwa lata, ale w okresach między mś czyli imprezy dużej rangi możemy grać co roku, olimpiada co 4 lta i do tego co rok są mitingi które też są kopalnią pieniędzy pod warunkiem że jak zawsze ma się szczęcie - rzecz jasna. I dlatego niemartwił bym się zawczasu.

To na tyle moich przemyśleń i czas do pracy nad lekką bo już w piątek 19 sierpnia kolejne zawody Złotej Ligi w Zurichu, a z Mistrzostwami Świata zobaczymy się za 2 lata w Osace - jeśli rzecz jasna dożyjemy.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.





Hmm...Nie chce byc niegrzeczny ale musze to napisac.
Otoz jestem lekko rozczarowany/zawiedziony Twoja postawa Pawka.
Sledze tematy lekkoatletyczne od dawna i przynajmniej kilka razy natknalem sie na posty w ktorych dawales do zrozumienia ze lekka przynosi Tobie spore profity.
O ile sobie przypominam to rowniez w pierwszym temacie MS
ktorego byles zalozycielem rowniez o tym wspomniales.
Dlatego z niecierpliwoscia czekalem na jakikolwiek typ podany na forum przez Ciebie ale niestety sie niedoczekalem.
Rowniez brakowalo mi postow retooxa ktorego wiedze bardzo sobie cenie .Byc moze nie mial czasu - rozumiem.
W Twoim przypadku podwojna szkoda bo jak sam napisales osiagnales spore profity.
Nie zebym to negowal czy Tobie zazdroscil ale chyba nie o to tu chodzi .
Mysle ze znakomita wiekszosc osiagnela spore profity dzieki wlasnie wspolpracy na tym forum.Moze gdybys byl bardziej aktywny to te mistrzostwa wspominalibysmy jeszcze milej? Kto wie.
Wyobraz sobie jak wygladalby ten temat gdyby nie polskignom,Jiro Jiro i paru innych userow ktorych serdzecznie przy okazji pozdrawiam i dziekuje za owocna wspolprace.

Pozdrawiam

Do góry
#386416 - 15/08/2005 18:14 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Ja tam jestem za Pawką!!
Na początku podał potrzebne strony-kto chcial mogl sam cos poszukać.Gdyby podawal jakies typy,a nie daj Boże coś by nie weszło,to dopiero by sie sypały gromy i pierony...
Ja popłynąlem na skoku wzwyz-zagralem wysoko over w unibecie,a w expekcie byl niski limit-natomiast na live w betawinie nie mogłem wyrownac.No ale tak bywa.Gratulacje dla tych co pokonali buków

Do góry
#386417 - 16/08/2005 13:03 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam !

Dzieki Nawoj za poparcie moich starań o to zeby każdy kto chce mógł znaleźć w internecie potrzebne info. Nie znasz mnie Bynio za bardzo z tego co widzę i niewiesz chyba że nie upubliczniam na forum swoich typów bo przynosi mi to pecha - powiesz dziecinada, przesądy ale tak postanowiłem i koniec. Jeśli ktos chce pogadać ze mna o lekkiej to wie gdzie mnie szukać i nie jest to zbyt trudne, jesli bedziesz chciał pogadac to wal - popytaj innych lub mnie jak do mnie trafić. Co do forum to powiem tak - cenię co inni piszą ale mam swoje zdanie i jesli na cos sie zdecydowałem to nic i nikt nie jest w stanie mnie przekonac chyba że uzyje bombowych argumentów.
Co do tresci moich postów to muszą one byc takie bo jak pisze to z własnego doswiadczenia a nie kogos cytuję lub się wzoruję, było na forum podane tyle typów ale i tak gram swoje. Nie chwale się wygranym kuponem bo niepodaje typów, pisze tylko ogólnie o konkretnych zawodach czy były dla mnie powtarzam dla mnie udane. Jesli widzę że cos mi niepasuje w obrazie czegos to to opisuję. Miałem zal do pogody, ze wypaczyła wg mnie zawody to o tym napisałem i tyle. Powiesz zapewne bo forum jest do podawania typów i tak dalej a i owszem że tak ale jesli ktos chce nikt nikogo do niczego nie zmusza. Pozwól, ze ja bede robił tak dlalej bo po prostu taki mam styl.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 3736 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07