Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#386326 - 12/08/2005 10:47 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
g_i_t_s Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2004
Postów: 3495
Skąd: NY
Dobrym rozwiązaniem dzisiaj na 110 przez płotki jest graniena wynik gorszy od 13,08. W półfinałach gdzie trzeba było już naprawdę walczyć i znaleźć sie w pierwszej 2 wyniki większości znacznie odbiegały od tego wyniki. Najbliżej był Johnson z wynikiem jednak o 0,15 sec. gorszym. Kurs 1,85 kusi.

Do góry
Bonus: Unibet
#386327 - 12/08/2005 13:35 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Oj kusi kusi tym bardziej, że wieczorem znowu ma lać.

Z drugiej jednak strony przewidywany jest też dość silny wiatr, tylko teraz pytanie z której strony im zawieje.
W dodatku bieżnia w Helsinkach jest bardzo szybka, co udowadniają dotychczas rozegrane konkurencje biegowe - mimo bardzo niekorzystnych warunkach osiągane są naprawdę dobre rezultaty.

Wszystko to sprawia, że typ ten staje się niestety dosyć loteryjny...

Do góry
#386328 - 12/08/2005 13:50 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
no wlasnie, z ktorej strony bedzie wiac, jak mocno bedzie padac itd., jest conajmniej kilku zawodnikow, ktorzy z palcemw dupu ta granice moga zlamac. Moim faworytem jest Doucoure, jak ze go nie obstawilem za pieniadze pewnie wygra tak jak Dietsch, obstawilem Makarova i polegl. a co do pogody to jak sie utrzyma do konca tyczki taka jak podczas chodu to moze byc niebezpiecznie z rekordem, ja mimo wszystki licze na matke nature .

Do góry
#386329 - 12/08/2005 13:52 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Zdecydowanie bym to odpuścił... Zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie tak samo prawdopodobne... Przypomnijmy sobie różnice w czasach Jędrusińskiego w Jego poszczególnych biegach... Nie stawiam tu na żadne wyniki czasowe w sprintach...

No a pomijając aurę to wierzę, że Doucoure, który jest moim osobistym faworytem tego biegu (biega lekko, ładnie, skutecznie i dobrze technicznie - podczas Golden League bardzo mi się podobał) zmuszony przez Johnsona to dużego wysiłku będzie potrafił wycisnąć naprawdę niezły czas, bo widać, że On lubi się czuć pewnie już na 10 metrów przed metą, więc nie może sobie pozwolić nawet na kilka słabszych metrów i na żadne kalkulacje...

Parę Doucoure - Liu gram mocno, zwycięstwo Doucoure ciut słabiej, ale też gram.

Co do skoku o tyczce to nie ruszam zakładów na rekord świata, ale wcisnę gdzieś Anię Rogowską, bo myślę, że srebro pewne...

Zastanawiam się też nad zagraniem na medal dla Skolimowskiej i chyba spróbuję, bo optymizm trenera Zajcewa musi się z czegoś brać, a faktycznie ciekawie wygląda Skolimowska w parze z Montebrun...

200 metrów kobiet nie ruszam, bo nie czuję tego biegu...

Natomiast na jedno okrążenie zagram gdzieś zwycięstwo Warinera, nawet nie dlatego, że tutaj biega jakoś nadzwyczajnie, ale bardzo mi się podoba Jego bieganie i myślę, że potwierdzi swoje mistrzostwo...
Spróbuję też zagrać jedynkę w parze Simpson - Rock, choć kursy marne...

Wczoraj pomimo kilku nieprzychylnych komentarzy dwusetkę wyczułem bezbłędnie, szkoda trochę feralnego trójskoku, na szczęście Gregorio zawalił tylko jeden kombos, tyczka tak jak myślałem nieprzewidywalna, choć zwycięstwo Walkera było blisko...

No nic...
Pozdrawiam i będę kibicował przede wszystkimi Doucoure i Warinerowi (oczywiście nie licząc Polek)...

Do góry
#386330 - 12/08/2005 15:05 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Narazie pogoda w Helsinkach bardzo przyzwoita.

Delikatnie (2/10) zagram sobię, że Isinbajeva pobije Rekord Świata.

Do góry
#386331 - 12/08/2005 15:18 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Narazie pogoda w Helsinkach bardzo przyzwoita.

Delikatnie (2/10) zagram sobię, że Isinbajeva pobije Rekord Świata.



oj TOMO nie codzien skacze sie 5 metrow a co dopiero 5.01 wiec chyba byloby dobrze to przenyslec!!! ale to TWOJ wybor!!!

Do góry
#386332 - 12/08/2005 15:25 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
no i niestety pogoda ladna, ale licze ze to juz nie te wysokosci ze Isinbayeva bedzie poprawiac rekord co start, z reszta pogoda moglaby byc o wiele lepsza, wiaterek boczny jest, co na pewno kobitkom nie pomaga.

Do góry
#386333 - 12/08/2005 15:27 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Przecież piszę, że gram delikatnie więc nawet jeśli nie wejdzie to i płakał nie będę zaś z drugiej strony zawsze się z większym zaciekawieniem ogląda w takiej sytuacji zawody.

Isinbayeva to jest Isinbayeva i jeśliby tylko chciała to już dzisiaj spokojnie mogłaby skoczyć 5.10.
Ponoć na treningach regularnie pokonuje już podobne wysokości zaś biorąc pod uwagę fakt, że jest to najważniejsza impreza sezonu i szczególnie tutaj wypada się pokazać z jak najlepszej strony oraz dodatkową gratyfikację pieniężną za pobicie rekordu świata (przypominam co miało miejsce niedawno w Londynie) to typ uważam za wielce realny.

Jedynym co może popsuć całą zabawę jest pogoda, ale mam nadzieję że ta dzisiaj weźmie wreszcie na wstrzymanie.

Do góry
#386334 - 12/08/2005 15:43 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
bazylus1 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2005
Postów: 338
witam nie mam pojecia o lekkiej ale zagralem takie cos
7225 Rezultat zwyc. R 74.90 ( młot K ) X @99,00
jest to loteria ale jak dla mnie kurs 99 jest przesada,
odleglosc 74,90 nie jest przypadkowa wiec sobie zagralem za 0,7l

Do góry
#386335 - 12/08/2005 15:46 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Pewnie, że oległość nie została wybrana przypadkowo ale mam nadzieję, ze zdajesz sobie sprawę jakie są szanse powodzenia tego typu.

Jeśli Ci to jednak jakimś cudem wejdzie to masz u mnie

Do góry
#386336 - 12/08/2005 17:46 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Dzięki Yelena!!!

I love you...

Do góry
#386337 - 12/08/2005 17:49 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Dyszcz niy dyszcz, wiater, czy siarczysty mróz - a rekord i tak padł

Dyszczu nie było ale i tak skoczyłaby

Isinbajeva

Do góry
#386338 - 12/08/2005 17:53 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
zagralem, ze nie bedzie rekordu - byl

nie zagralem, ze wygra Doucoure, a tak myslalem - wygral

co to ma byc? Tak na marginesie to chciwy 2x traci, pognalem jak glupi do profa i skusilem se na ta promocje (moim zdaniem), zagralem to w singlu, nie myslac o tym, ze konkurs moga przelozyc. Prognozy trzymaly mnie przy zyciu, na wczoraj sie sprawdzily i akurat dzis wziely w leb, ech.
PS. Janowskiej gratulujemy czasu pon. 4 minut, niestety polska reprezentacja musi sie nauczyc pokory, a nie szumnie zapowiadac jak sa silni i pozniej sie osmieszac.

Uczcie sie rodacy od plywakow!!

Do góry
#386339 - 12/08/2005 18:18 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
peNeR Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/08/2005
Postów: 1996
Skąd: Białystok
kurdeeeeeeeeeeee....postawilem ze Trammel bedzie lepszy od Arnolda - no i bryndza, byl tuz za nim. Isinbajewey nie postawilem bo juz wycofali - a szkoda...
Polacy maaaaaarnie...Skolimowska dopiero...
Zapytam tylko - Gdzie ten "POLSKI DZIEN" serdeczni komentatorzy??

Do góry
#386340 - 12/08/2005 19:26 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
Uther Offline
member

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 193
Wiatam ,
co sadzicie o Jesien w trojce - kurs 3 w Profie
Jesien na dobrym 5 torze
z rywalek Piechonkina wyglada bezkonkurencyjnie
Glover tez dobrze ( ale mozna z nia powalczyc )
natomiast calkiem przecietnie Demus - 56.63 w eliminacjach
w polfinale drugie miejsce 55,00 ponad sekunde wolniej niz Piechonkina .

Dodatkowo wystartuje na 8 torze raczej kiepkim.

Do góry
#386341 - 12/08/2005 21:57 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Na razie nic jeszcze nie piszę na ten temat choć uważam, że szanse na pierwszą czwórkę są ogromne, a jeśli któraś faworytka zawiedzie (Piechonkina już kiedyś pokazała jak przegrać będąc najlepszą, Demus szczyt formy przygotowała według mnie za wcześnie, poza tym jest ostatnio chyba nieco podłamana po Golden League, a Glover choć mocna, to na Nią akurat duży wpływ według mnie może mieć pogoda, bo psychika też chyba nie jest Jej najmocniejszą stroną) to szanse Ani na medal wcale nie są takie iluzoryczne...
Ale czekamy do jutra...
Natomiast interesuje mnie to, skąd masz już kursy na jutro, bo ja u żadnego naziemnego nie widzę...

A tak a propos - ja stawiam na Holma - cenię gościa zdecydowanie najbardziej, wszyscy straszyli, że zaczął wpadać w dołek, sam się obawiałem, ale wydaje mi się, że tu wcale niekoniecznie trzeba będzie wysoko skakać... Freitag już odpadł, Sokolovsky cieniutko, może padać, mogą być ciężkie warunki, a o psychikę u Holma to akurat się nie obawiam... Myślę, że szanse na drugi złoty medal dla Szwecji w skoku wzwyż bardzo prawdopodobny...

A dzisiejszy dzień bardzo ładny. Na szczęście tak się złożyło, że na jednym kuponie był medal Ani Rogowskiej i para Simpson - Rock, ale reszta wspaniale... Wariner i Doucoure przynieśli trochę gotówki, a w kombosach powchodziło kilka par...
Szkoda tylko straconych szans Kamili, Ani Rogowskiej,Czapiewskiego i kontuzji Jędrusińskiego, ale cóż... Trudno...
Za to wielkie brawa dla polskiej sztafety kobiecej!!!
Dobre zmiany, dobre tempo, a ostatnia prosta wręcz fantastyczna... Żeby Kim Gaevert minąć jak tyczkę to naprawdę spore osiągnięcie !!! Jestem pod wrażeniem... A jeszcze trzeba przyznać, że dziewczyna Jędrusińskiego całkiem ładna

Pozdrawiam

PS. Uther - będę wdzięczny za informacje o tej ofercie...

Do góry
#386342 - 13/08/2005 04:50 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Quote:

Na razie nic jeszcze nie piszę na ten temat choć uważam, że szanse na pierwszą czwórkę są ogromne, a jeśli któraś faworytka zawiedzie (Piechonkina już kiedyś pokazała jak przegrać będąc najlepszą, Demus szczyt formy przygotowała według mnie za wcześnie, poza tym jest ostatnio chyba nieco podłamana po Golden League, a Glover choć mocna, to na Nią akurat duży wpływ według mnie może mieć pogoda, bo psychika też chyba nie jest Jej najmocniejszą stroną) to szanse Ani na medal wcale nie są takie iluzoryczne...
Ale czekamy do jutra...
Natomiast interesuje mnie to, skąd masz już kursy na jutro, bo ja u żadnego naziemnego nie widzę...

A tak a propos - ja stawiam na Holma - cenię gościa zdecydowanie najbardziej, wszyscy straszyli, że zaczął wpadać w dołek, sam się obawiałem, ale wydaje mi się, że tu wcale niekoniecznie trzeba będzie wysoko skakać... Freitag już odpadł, Sokolovsky cieniutko, może padać, mogą być ciężkie warunki, a o psychikę u Holma to akurat się nie obawiam... Myślę, że szanse na drugi złoty medal dla Szwecji w skoku wzwyż bardzo prawdopodobny...

A dzisiejszy dzień bardzo ładny. Na szczęście tak się złożyło, że na jednym kuponie był medal Ani Rogowskiej i para Simpson - Rock, ale reszta wspaniale... Wariner i Doucoure przynieśli trochę gotówki, a w kombosach powchodziło kilka par...
Szkoda tylko straconych szans Kamili, Ani Rogowskiej,Czapiewskiego i kontuzji Jędrusińskiego, ale cóż... Trudno...
Za to wielkie brawa dla polskiej sztafety kobiecej!!!
Dobre zmiany, dobre tempo, a ostatnia prosta wręcz fantastyczna... Żeby Kim Gaevert minąć jak tyczkę to naprawdę spore osiągnięcie !!! Jestem pod wrażeniem... A jeszcze trzeba przyznać, że dziewczyna Jędrusińskiego całkiem ładna

Pozdrawiam

PS. Uther - będę wdzięczny za informacje o tej ofercie...



Prof ma kursy na 400 m przez płotki

Do góry
#386343 - 13/08/2005 06:51 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
Uther Offline
member

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 193
Wejdz na strone internetowa Profa

Do góry
#386344 - 13/08/2005 09:23 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
Uther Offline
member

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 193
W STS - Jesien trojce za 2,3
chyba zarykuje i zagram w Profie po kursie 3

Do góry
#386345 - 13/08/2005 09:23 Re: MŚ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.2
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Dziś zobaczyłem promocję w BAW na zwycięstwo sztafety 4x400 mężczyzn 1.10 czyli 10% zysku ale szkoda że nie można łączyć z innymi zakładami. Ciekawe w jakim składzie pobiegną w finale, w składzie Wariner, Rock, Jackson, Carter i takiej dyspozycji jaką obecnie prezentują mogliby zaatakować rekord świata.

Dodatkowo ładnie wyglądają sztafety USA pań - obie zostały wycenione 1.40.

Szanse Jesień na zdobycie medalu są niewielkie ale wszystko jest możliwe, kurs 3.00 w pełni oddaje szanse a nawet jest za niski. Pieczonkina w każdym biegu biegła 'na maksa' a robiła to coraz wolniej, czy jest możliwe aby w tym roku znowu przegrała w spektakularny sposób ? Tak Myślę że Demus jest niedoceniana i wyraźnie oszczędzała się przed finałem. Kciuki będę trzymał za Jesień i dwie amerykanki.

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa), 4434 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582797 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07