Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#382579 - 10/08/2005 11:03 Re: Mistrzostwa Europy koszykarek U18 (Budapeszt)
_Carola_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2002
Postów: 3489
Skąd: zielona gora
ok , niestety byłem nad morzem więc cieżko mi cokolwiek powiedziec o tych mistrzostwach , ale widzę na dzień dzisiajszy 1 meczyk który mi sie mocno mocno podoba

5701 WEGRY-ROSJA ( o m. 1-8 ) 1,90 15,00 1,90 - typ 2 rossija

rosjanki jak do tej pory ani razu nie zmuszone do pokazania swoich prawdziwych możliwości , natomiast węgierki graja wszystkie mecze na 101% swoich
horti , vincze .... i długo nic -słaba deska dużo fauli zero opcji w ataku, zadna z zawodniczek nie pokazała ze moze błysnąć choć w 1 meczu poza hutlasą

rosjanki na razie tragedia za 3 , b.dobrze na desce i .....
gogiyja, begłowa, ..... i takze nic ale

solnyschkina błysnęła w 1 meczu , teplaschkina i koroszyna tez miały przebłyski, zhuzgowa od 2 meczy próbowana juz po 3 minuty - więc dzisiaj dla rossiji pierwszy mecz tak naprawdę o coś - liczę ze podejda skoncentrowane i nie będa za duzo rzucac za 3 bo to katastrofa jak na razie w ich wykonaniu (jedynie na loozaka z chorwatkami 5/15)

podsumowując rosjanki 8,5/10 (u mnie idzie to w dublu z holendrami -siatka(20/10)) w sumie wiec kupon gram za 15/10

Do góry
Bonus: Unibet
#382580 - 10/08/2005 11:09 Re: Mistrzostwa Europy koszykarek U18 (Budapeszt)
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Quote:

ok , niestety byłem nad morzem więc cieżko mi cokolwiek powiedziec o tych mistrzostwach , ale widzę na dzień dzisiajszy 1 meczyk który mi sie mocno mocno podoba

5701 WEGRY-ROSJA ( o m. 1-8 ) 1,90 15,00 1,90 - typ 2 rossija

rosjanki jak do tej pory ani razu nie zmuszone do pokazania swoich prawdziwych możliwości , natomiast węgierki graja wszystkie mecze na 101% swoich
horti , vincze .... i długo nic -słaba deska dużo fauli zero opcji w ataku, zadna z zawodniczek nie pokazała ze moze błysnąć choć w 1 meczu poza hutlasą

rosjanki na razie tragedia za 3 , b.dobrze na desce i .....
gogiyja, begłowa, ..... i takze nic ale

solnyschkina błysnęła w 1 meczu , teplaschkina i koroszyna tez miały przebłyski, zhuzgowa od 2 meczy próbowana juz po 3 minuty - więc dzisiaj dla rossiji pierwszy mecz tak naprawdę o coś - liczę ze podejda skoncentrowane i nie będa za duzo rzucac za 3 bo to katastrofa jak na razie w ich wykonaniu (jedynie na loozaka z chorwatkami 5/15)

podsumowując rosjanki 8,5/10 (u mnie idzie to w dublu z holendrami -siatka(20/10)) w sumie wiec kupon gram za 15/10




Tak samo wlasnie myslalem dzis ten mecz dla mnie tez dwojeczka dlaczego ano Rosja narazie moze niemrawa ale do czasu co prawda z Hiszpankami czy Serbia szans nie maja ale nie beda Wegierki wiecznie wygrywac jednym punktem ,limit szczescia sie chyba skonczyl. Rosjanki rok temu na podium w U-16 , takze w w U-18 czesc zawodzniczek z obu tych zawodow znajduje sie w kadrze, i wygrywaly wtedy rowniez z Wegierkami . Jedynie co moze wahac mnie przy tym typie to to ze turniej na Wegrzech , ale Rosjanki sa swiadome tego ze potem zostaje im mecz z Hiszpania z ktora widze bolesna porazke , wiec dzis musza wygrac . dla mnie dwojka a kurs bardzo ladny.

Do góry
#382581 - 10/08/2005 13:13 Re: Mistrzostwa Europy koszykarek U18 (Budapeszt)
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Quote:

Nie ma za co dziekowac

Niestety, dzis sa trudniejsze do typowania mecze, a i buki chyba nie pomylily sie, ustalajac kursy...

Na pewno bedziemy miec za to przedsmak polfinalow
Serbia, Francja, Hiszpania, Czechy - na 99% zagraja w strefie medalowej.
O ile jednak Serbia i Francja juz pokazaly, co potrafia, to do tej pory trudno ocenic na co stac Hiszpanki i Czeszki - w czterech dotychczasowych meczach te druzyny nie musialy sie wysilac. Latwo wygrywaly z Belgia i Grecja, bez problemow wygraly pierwsze mecze w walce o awans do polfinalow. Grajac miedzy soba, mialy juz pewny awans do "osemki", wiec tez nie musialy pokazac wszystkich swoich atutow.

Dzis odpuszczam te mecze, bo cala czworka gra ze swiadomoscia, ze porazka nic jeszcze nie znaczy - jak nie dzis, to jutro (juz bez problemow) te cztery druzyny przypieczetuja awans do polfinalow.

Ciekawy kurs jest tylko na Slowaczki (1,9 w profie) - moim zdaniem sa zdecydowanie lepsze od Litwinek I tylko to zagram :>

pozdruffki!



dlaczego sądzisz ,że Słowaczki są lepsze...
Ich wyniki to mizeria a szanse sam mecz 50 - 50 to dla mnie no bet...
Ja mocno na Polki....to chyba już najwyzszy czas coś wygrać...
Szkoda ,że reprezentacja oparta prawie wyłącznie na SMSie bo jak patrze na staty niektórych zawodniczek to nie wiem za jakie "zasługi" one graja w kadrze...
troche niepokoi porażka Bułgarek z Turczynkami...Nasze wczoraj przegrały z nimi z Greczynki pokonały Turcję ale zdania już nie zmienię...wczorajsze mecze w grupie 9 - 16 miały conajmniej zaskakujące rezultaty...
poza tym Serbki....
i przede wszystkim Niemry...powinny puknąć Belgijki na jakies 30 pkt:)....

Do góry
#382582 - 10/08/2005 18:20 Re: Mistrzostwa Europy koszykarek U18 (Budapeszt)
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Niemcy - Belgia 1
Dotychczasowe mecze Niemek w tych mistrzostwach:
05.08.2005 vs POL 72-66
06.08.2005 vs FRA 51-65
07.08.2005 vs SCG 56-74
09.08.2005 vs CRO 52-55
Mecze Belgijek
05.08.2005 vs ESP 34-77
06.08.2005 vs CZE 66-95
07.08.2005 vs GRE 64-50
09.08.2005 vs ITA 81-74

Obie druzyny miale ciezkie grupy , mocniejsza Niemki. Niemki w ostatnich latach zajmowaly ostatnie miejsca czy to w U-18 czy rok temu w U-16. Jednak grajac w tych drugich rozklepaly 20 pkt Belgie , wiem minal rok ale gro z tych dziewczyn gra dzis w reprezentacjach U-18 na tych mistrzostwach. Patrzac na inne druzyny czy to np dzis Wegry - Rosja , czy wczoraj Wegry - Serbia to spogladajac na to samo , czyli sklady z wczeniesjczych mistroszotsw i wyniki miedzy tymi druyznuami a tez byly tam klepanka powtierdzaja sie na Wegrzech , dzis widze to samo w meczu Niemek z Belgia , jedynka raczej pewna.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Lukasz111, Igor, Sensei, igea23, latajaca_holenderka), 4464 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4482 @ 3 minut 31 sekund temu