Opcje tematu
#368 - 30/03/2001 03:23 MŚ 2002 Japonia Korea
ciacho Offline
addict

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 432
Skąd: Paniówki
Witam,
Jak wszyscy dobrze wiemy ( jak zresztą dobrze widzieliśmy również) po pierwszej rundzie spotkań eliminacji do Mistrzostw Świata Reprezentacja Polski jest na Pierwszym miejscu w swojej grupie, mając ( co tu dużo ukrywać) bardzo realne szanse awansu do MŚ, które odbędą się w 2002 roku na boiskach Japonii i Korei.
Wiem, że to tylko połowa spotkań ( a może już połowa spotkań), ale przyznacie chyba sami, że tego, czego dokonali zawodnicy Reprezentacji Polski w tych pierwszych pięciu meczach przeszło chyba najśmielsze oczekiwania nas wszystkich. Faktem jest to, że pozostało jeszcze drugie tyle i na pewno będzie się grac teraz o wiele ciężej, ale zostało zrobione chyba 75% pracy, której celem jest właśnie awans do w/w MŚ.
Chciałbym teraz wybiec trochę w przyszłość. Powiedzmy, że po ostatnim meczu z Ukrainą, ( który może być tylko formalnością) w następnym dniu we wszystkich gazetach ukazują się tytuły mówiące o awansie Reprezentacji Polski do Finałów Mistrzostw Świata. My ( Bukmacherzy) również się tym faktem cieszymy, – więc pada pytanie:
A może by się tak wybrać do Japonii i Korei?
Co wy na to?
Ja sądzę, że i tak wiele emocji będzie wzbudzało wśród nas to, że będziemy mogli zasiąść przed ekranem i jak prawdziwi kibice kibicować Reprezentacji Polski, ale może ktoś z Was planuje zrobić taki wypad?
Na pewno byłoby to wspaniałe przeżycie.

Chciałbym Was zachęcić do wygłoszenia swoich opinii na temat Obecnych eliminacji, szans Reprezentacji Polski na awans oraz odpowiedzi na pytanie zadane przeze mnie wyżej dot. samych Mistrzostw oraz ewentualnego wyjazdu na nie.

Przepraszam, jeśli za bardzo wybiegłem w przyszłość, ale chyba wolno Mi, tym bardziej, że jest to marzenie realne i spełnienia go Sobie, Wam, Reprezentantom Polski oraz przede wszystkim POLAKOM SERDECZNIE ZYCZE.
Pozdrawiam Ciacho

Do góry
Bonus: Unibet
#369 - 30/03/2001 04:20 Re: MŚ 2002 Japonia Korea
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
witaj.zaluzmy ze Polska awansuje do MS.wzbudzi to na pewno euforie wsrod kibicow.znajdzie sie wielu chetnych do wyjazdu.ale ciekawi mnie jaka bedzie pula biletow przeznaczona dla polskich kibicow.
na pewno spora czesc pojdzie dla dzialaczy(zasrani krawaciarze) i ich znajomych.reszta pewnie trafi do biur podrozy.a te zazycza sobie ceny ze hoho.w cenie bilety,hotele i przymusowe zwiedzanie-****a a czy ja jestem kibic czy turysta?.denerwuje mnie ta praktyka PZPN,ktory daje zarabiac biurom podrozy.np.ostatni wyjazd do oslo.wiekszosc firm oferowala wycieczke za srednio 1500(ze zwiedzaniem oczywiscie).jedna sie znalazla(ufff) ktora organizowala mecz za 600(bez zwiedzania).jezdze za reprezentacja pare lat.zazwyczaj na wlasna reke z kolegami.tyle ze w japoni i korei trudno bedzie o bilet "z kasy".bo te wykupia(podobno juz jest o wiele wiecej zamowien niz biletow) japonczycy i koreanczycy,ktorzy wala drzwiami i oknami nawet na mecz typu jamajka-katar.
tak na marginesie nie podoba mi sie i to bardzo organizowanie MS na drugim koncu swiata.niedlugo to bedzie antarktyda,bo przeciez trzeba popularyzowac pilke wsrod eskimosow,czy kto tam mieszka.a w japonii publicznosc jaka jest wiadomo.popkorn,lizaki,matki z noworodkami.a co to piknik.to jest mecz pilkarski.publika musi byc zywiolowa.a tacy kibice to europa,ameryka pol,afryka i powiedzmy bliski wschod.i tu powinny byc mistrzostwa.
P.S.mimo to mam nadzieje ze jednak sie TAM wybiore(warunek:Polska musi awansowac,musza byc bilety,i "troszke" trzeba bedzie pooszczedzac).zreszta i tak sie pewnie azjaci zniecheca po world cup 2002,bo juz szykuja najlepsze ekipy hools z calej europy.a sluzby na pewno se z nimi nie poradza.to tyle.

Do góry
#370 - 01/04/2001 17:20 Re: MŚ 2002 Japonia Korea
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Awans leży tylko i wyłącznie w naszych rękach - jeśli nie awansujemy to możemy tylko siebie winić. Osobiście jestem pewien awansu bo sytuacja jest wymarzona. Siedzimy na szczycie grupy i odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Zresztą inne drużyny też nam w tym pomogły, najbardziej chyba Armenia bo odebrała punkty Norwegii i Ukrainie.

Hools z całej Europy nie przyjadą, nie tylko dlatego że ich nie wpuszczą, ale z niektórych krajów ich nie wypuszczą. W Anglii będą im zabierać paszporty i wielu będzie musiało zostać, choć na pewno znajdą się nowi. Anglicy mają wśród siebie najlepszych i najgorszych kibiców. Np. kibice Manchesteru są bardzo przyjaźni. Pamiętam jak kiedyś przyjechali na mecz z Legią w półfinale Pucharu Zdobywców Pucharów i razem z naszymi kibicami balowali przed meczem w hotelu Solec. Nikt się nie lał, atmosfera była wspaniała. Wielu kibiców Legii zostało zaproszonych na mecz rewanżowy i skorzystało z okazji.

Ciekawe jest to, że kibice angielscy nie robią zamieszek u siebie w kraju bo wiedzą jakie poniosą za to konsekwencje. U nas powinni zaostrzyć przepisy i zainstalować kamery wszędzie. Najwyższa pora by wyeliminować chamstwo z polskiej piłki. Mam nadzieję, że do Japonii pojadą najlepsi kibice, prawdziwi kibice, którzy godnie będą reprezentować Polskę.

[This message has been edited by Conrad (edited 01-04-2001).]

Do góry
#371 - 01/04/2001 18:18 Re: MŚ 2002 Japonia Korea
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
Na wyjazd do Japonii i Korei mamy dość duże szanse. Engel zbudował silna Polonię i do teraz wszystko się trzyma, więc dlaczego miało by nie wipalic z reprezentacją.
Odnośnie wyjazdu (kibiców) to nie jest juz tak różowo. Cena biletu w jedna strone wynosi kilkaset dolarów, a do tego mistrzostwa są w dwóch krajach. Z tego co sie orientuję większość biletów będzie sprzedana juz przed losowaniem grup i ciężko będzie się dostac na mecze naszych. Nie mówię jednak, że to jest niemożliwe.

Do góry
#372 - 01/04/2001 20:06 Re: MŚ 2002 Japonia Korea
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
Conrad mowisz zesie nie dostana.tak samo mowili przed mistrzostwami we Francji,a pozniej Holandi i Belgi.i nic z tego nie wyszlo.kibole z zakazami stadionowymi z wysp spokojnie dostali sie na kontynent.pozniej ogladalem jeszcze wywiad z gosciem ktory byl jakims specem do spraw chuliganow.i powiedzial ze w rzeczywistosci sluzby porzadkowe sa bezradne wobec przyjezdnych...
a trzeba dodac ze Jap i Koreanczycy nie maja zadnych doswiadczen tego typu.
co do Legii.to oni wtedy zgode "robili" z MANU,dlatego sie nie lali.

Do góry
#373 - 01/04/2001 22:51 Re: MŚ 2002 Japonia Korea
dilbert Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2001
Postów: 343
Skąd: Kraków
P.S.mimo to mam nadzieje ze jednak sie TAM wybiore(warunek:Polska musi awansowac,musza byc bilety,i "troszke" trzeba bedzie pooszczedzac)

Ja też mam taką nadzieję,ale trzeba jeszcze trochę poskubać bukmacherów.
Jezeli by polska nie awansowała będzie to większe rozczarowanie niż niezakwalifikowanie się do poprzednich 3 MS.

Do góry
#374 - 02/04/2001 07:55 Re: MŚ 2002 Japonia Korea
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Lok, nie chodziło o żadną zgodę. To byli po prostu prawdziwi kibice, a nie chamy. Jedynie polska policja nie daje sobie rady z kibolami. Przecież to jest takie proste - wystarczy włożyć trochę wysiłku i po kłopocie. U nas sądy muszą wydawać surowsze wyroki na bandytów bo jedynie w ten sposób do piłki powrócą prawdziwi kibice. Każdy debil, który bije drugiego kibica lub policjanta powinien iść do więzienia, i jeśli take będzie procedura to szybko się oduczą.

W Japonii jak wsadzą kilku kiboli to wszystkim się odechce, bo tam nie jest tak przyjemnie jak w Holandii...

Do góry




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2912 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07