Strona 1 z 11 1 2 3 ... 10 11 >
Opcje tematu
#370408 - 06/07/2005 15:29 Tour de France cz.2
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Poprzednia część [1]


Oficjalna strona wyścigu

Orginalnie wysłal: tomo




Zapraszam do dyskusji nad największym, najtrudniejszym, najpopularniejszym, najwspanialszym i najbardziej emocjonującym wyścigiem świata, wyścigiem, w którym każdy kolarz chciałby choć raz w życiu wystartować, ale tego zaszytu mogą dostąpić tylko najlepsi z najlepszych...

Miejmy nadzieje że tegoroczny Tour de France pozostanie jeszcze długo w naszej pamięci, zarówno ze względu na czysto sportowe emocje, jak i wymierne korzyści materialne, czego sobie samemu i wam wszystkim życzę.


Mnie na pierwszy rzut oka (bez głębokich analiz) najciekawsze wydają się typy na Under 4.5 liderów w całym wyścigu oraz Under 3.5 etapów wygranych przez Lanca Armstronga.




A może ktoś ma inne ciekawe propozycje?

Inne przydatne linki:

Eurosport

Do góry
Bonus: Unibet
#370409 - 06/07/2005 16:23 Re: Tour de France cz.2
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Dzisiaj się prof wychylił i pierwszy raz nie licząc druzynówki dał kursy na etap.
Wybrałem takie cztery pary
T2 Bonnen - Kirsipuu
T3 Mc Ewen - Rodriguez
T4 Hushovd - Valverde
T12 OGredy - Forster
kurs 4,3 stwierdziłem że warto to zagrać szkoda że tylko za 50 zł jakie było moje zdziwienie jak wróciłem do domu jak zobaczyłem jak wyglądała pierwsza czwórka wyścigu.
Nie piszę tego po to aby się pochwalić bo mógłbym napisać że zagrałem za 200 lub 500 ja tylko chciałbym wam zwrócić uwagę że prof w kolarstwie to laicy i warto bliżej popatrzeć na ich pary bo niejednokrotnie dają ciekawe promocje.
Od poniedziałku żałowałem że pracuję i nie korzystam z waszych promocji w toto mixie ale ja dzisiaj sam sobie znalazłem promocję tylko załuję że za tak małą stawkę.
Na pewno teraz odezwą się osoby które stwierdzą że wytypowały nawet pierwszą 10 ale ja nie jestem z takich osób ktore piszą bzdury których nie zagrały kila osób z meczu dobrze mnie zna i wie że piszę prawdę.
Mam jeszcze prośbę do g00ńka i innych specjalistow z kolarstwa aby podali 10 - 15 najlepszych górali bo ja znam tylko kilku wielkich takich jak Basso Armstrong i Ullrich a daję sobie rękę uciąć że prof da promo na górskich etapach na 100%.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Do góry
#370410 - 06/07/2005 16:45 Re: Tour de France cz.2
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Brawo Eksperci. Seria trwa,a myslałem że dzis nic sie nie da pograć.Wchodze 12:50 na temat a tu takie kąski ,przy przepisywaniu trojki nawet lekka pomyłka bo zamiast pary boonen-kirsipu poszlo z nazonem(na jedno wyszło ).Dochodze do profa 13:10.pech chciał,że 2 złotowiec przede mną.Odliczam cenne sekundy,w głowie jedna myśl FASTER!!! .
Udało sie kupon wybity 13:13 (śmiech)

Jeszcze raz wielkie dzięki BIG STAR, TOMO i spółce

POZDRO

Do góry
#370411 - 06/07/2005 16:54 Re: Tour de France cz.2
BZYCZEK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 8023
Skąd: Tu gdzie jest najlepiej
Quote:

Brawo Eksperci. Seria trwa,a myslałem że dzis nic sie nie da pograć.Wchodze 12:50 na temat a tu takie kąski ,przy przepisywaniu trojki nawet lekka pomyłka bo zamiast pary boonen-kirsipu poszlo z nazonem(na jedno wyszło ).Dochodze do profa 13:10.pech chciał,że 2 złotowiec przede mną.Odliczam cenne sekundy,w głowie jedna myśl FASTER!!! .
Udało sie kupon wybity 13:13 (śmiech)

Jeszcze raz wielkie dzięki BIG STAR, TOMO i spółce

POZDRO




Dochodze do profa 13:10.pech chciał,że 2 złotowiec przede mną.Odliczam cenne sekundy,w głowie jedna myśl FASTER!!! .
A to dobre zdanie nie mogę Tak sie uśmiałem jak to przczeczytałem....
Tez chciałem podziękowac za dobre typki.Dziękówa wszystkim znawcom tego tematu.

Do góry
#370412 - 06/07/2005 17:02 Re: Tour de France cz.2
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
janek jak zwykle nie zawiodl trzymal sie czuba i armstronga walnal znow o kilka ladnych pozycji niech toto daje ta pare codziennie

to co porof dzisiaj dal w ofercie to bylo jakies nieporozumienie ale to ich sprawa nie nasza

no i 2 rodzyneczki z sts tez jak w maselko oby tak jutro bylo jak prezz ost 3 dni

Do góry
#370413 - 06/07/2005 18:01 Re: Tour de France cz.2
gwiazdor Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 2176
Skąd: BYDGOSZCZ
Dziękuję wszystkim ekspertom kolarstwa za Wasze typy (były bezbłędne) dzięki Wam udało się wyciągnąć trochę grosza od buków Jutro idę na 7 rano do roboty czy już moze dzis ktoś podać jakiś faworytów na jutrzejszy etap jeszcze bez kursów

Do góry
#370414 - 06/07/2005 19:03 Re: Tour de France cz.2
timbwolf Offline
newbie

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 35
Skąd: Kraków
Jutrzejszy etap (199 km) też mozna zaliczyć do płaskich, choć będzie troszkę może trudniejszy bowiem są 4 premie górskie (IV kategoria) na końcowych 100km.Ostatnia premia jest 13 km przed metą (3km podjazdu, 5,2%)

W historii TdF nie było jeszcze etapu Troyes - Nancy, był podobny (Troyes - Nevers) w 2004 i wygrał go Petacchi, więc można mniemać że w tym roku będzie podobnie (znaczy się rozstrzygfnie sprint), choć o finiszu w Nancy nie wiele moge poweidziec bo ostatni miał miejsce w 1988.
Jest to ostatni taki typowy etap płaski,więc ostatnia szansa (następna dopiero po Pirenejach) dla sprinterów, ale może się zdarzyć też udana ucieczka,której dzisiaj w sumie wiele osób się spodziewało.
Jak większość tutaj pod uwagę głównie biorę Boonena i McEwena; Hushovt mocny, dziś bez żadnego rozprowadzania zajął 3 miejsce. Grałbym przeciwko Cookovi bo jest w słabej formie co było widać i na poprzednich etapach i dziś (dodatkowo nieudane rozprowadzenie).No ale to musza się kursy pokazać

Dodatkowo można zawsze grać typ polecany przez Rivaldo (jak będzie) Ulrich vs Lance, rzeczywiście amerykanin wbrew temu co mówił że lider powinien byc w top20-30 sam tego nei stosuje (podobnie było w poprzednich latach) i zawsze przyjeżdzą za Janem
To tyle tak na szybko
oby dobra passa trwałą jak najdłużej

Do góry
#370415 - 06/07/2005 20:01 Re: Tour de France cz.2
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
cyt:
Mam jeszcze prośbę do g00ńka i innych specjalistow z kolarstwa aby podali 10 - 15 najlepszych górali bo ja znam tylko kilku wielkich takich jak Basso Armstrong i Ullrich a daję sobie rękę uciąć że prof da promo na górskich etapach na 100%.

Ja fachowcem nie jestem, bo kolarstwo znam głownie z tego co obejrze na TdF i Giro + jakies MS, fragmenty Vuelty, pojedyncze klasyki i TdP

Jakkolwiek pojęcie 10-15 najlepszych górali moim zdaniem jest jednak troche absurdalne, bo tutaj - w duzych górach ogromne znaczenie ma forma i dyspozycja dnia. Wystarczy spojrzeć na zeszłoroczny tour gdzie nie wytrzymywali tempa Mayo i Heras i przyjezdzali daleko poza szeroko pojętą czołowką. Liczy się także pozycja w generalce, bo to może motywować albo i demotywować - idealny przykład to zeszłoroczna genialna jazda Kloedena.

Niemniej jednak zgadzam sie, że jesli prof wystawiać bedzie TdF nadal[i inne] buki [a przez wasz megahurraoptymizm zaczynam miec co do tego małe obawy] to znajdą sie błedy. Ale mogą sie tez znalezc teoretyczne papierowe megapewniaki które zawiodą. Niezawodny i taki na maxa niezatapialny to jest chyba jedynie najwiekszy omkarz Armstrong, wzglednie Ullrich + w moim odczuciu, mój faworyt Winokurow. Basso może zawieźć bo po raz pierwszy w karierze jechal w tym roku Giro, a to zazwyczaj odbijało się na dyspozycji w TdF takich górali jak np Simoni;]

Wygrac - owszem, ale na pewno nie z takim podejsciem ze juz teraz wytypujemy sobei 15 najlepszych górali;], bo z takim podejsciem to zostawisz kase u buka niezaleznie czy to bedzie Profesjonal, Toto-mix czy B&W.

I jeszcze jedno...chce niby zagrac jutro TdF, ale troche odstrasza mnie wasze niesamowite nastawienie na promocje i zysk. To by było za łatwe...

Do góry
#370416 - 06/07/2005 20:21 Re: Tour de France cz.2
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
hurraoptymizm jest spowodowany tym ze buki sie w ost czasie myla i trzeba to wykorzystywac jesli jutro beda ciezkie pary do typowania nic sie nie stanie ale jesli znowu dadza jakas "promocje" to bez zawahania zagram poprostu na 10 lekarzy jeden jest z powolania i zna sie na rzeczy a 9 to partacze i tak samo jest z analitykami w w profie,toto,milenium,sts a swoja droga sts ma dobrego analityka z lekkoatletyki Scott-Gatlin 1.4-2.3 taka pare na zafundowali na mitingu w Lusannie wczoraj.Dla niezorientowanych Gatlin to mistrz olimpijski na setke na zwyciestwo jego bylo 1.25 a taka para w expie byla za 1.15 na gatlina wiec ja mam megahurraoptymizm do naszych naziemnych bukow

Do góry
#370417 - 06/07/2005 20:27 Re: Tour de France cz.2
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Quote:

cyt:
Mam jeszcze prośbę do g00ńka i innych specjalistow z kolarstwa aby podali 10 - 15 najlepszych górali bo ja znam tylko kilku wielkich takich jak Basso Armstrong i Ullrich a daję sobie rękę uciąć że prof da promo na górskich etapach na 100%.

Ja fachowcem nie jestem, bo kolarstwo znam głownie z tego co obejrze na TdF i Giro + jakies MS, fragmenty Vuelty, pojedyncze klasyki i TdP

Jakkolwiek pojęcie 10-15 najlepszych górali moim zdaniem jest jednak troche absurdalne, bo tutaj - w duzych górach ogromne znaczenie ma forma i dyspozycja dnia. Wystarczy spojrzeć na zeszłoroczny tour gdzie nie wytrzymywali tempa Mayo i Heras i przyjezdzali daleko poza szeroko pojętą czołowką. Liczy się także pozycja w generalce, bo to może motywować albo i demotywować - idealny przykład to zeszłoroczna genialna jazda Kloedena.

Niemniej jednak zgadzam sie, że jesli prof wystawiać bedzie TdF nadal[i inne] buki [a przez wasz megahurraoptymizm zaczynam miec co do tego małe obawy] to znajdą sie błedy. Ale mogą sie tez znalezc teoretyczne papierowe megapewniaki które zawiodą. Niezawodny i taki na maxa niezatapialny to jest chyba jedynie najwiekszy omkarz Armstrong, wzglednie Ullrich + w moim odczuciu, mój faworyt Winokurow. Basso może zawieźć bo po raz pierwszy w karierze jechal w tym roku Giro, a to zazwyczaj odbijało się na dyspozycji w TdF takich górali jak np Simoni;]




Hmm, gorali czyli takich co to lubia spobie po gorach jezdzic, bo wlasciwie to liderzy ekip zawsze beda w czolowce, chyba ze ktos zawiedzie i inni ich zastapia

Dicovery
wiadomo Lance

T-MOBILE TEAM
Jan, Wino, zobaczyy jak z forma u Klodena, Guerini, ale nie wiamy kto na kogo bedzie pracowal

TEAM CSC
Basso(zobaczymy jak z forma), do pomocy Sastre, Julich
Voight bedzie pewnie uciekal

ILLES BALEARS-CAISSE D’EPARGNE
Mancebo, Valverde, Karpets

RABOBANK
Menchov, Rassmusen moze celowac w koszulke najlepszego gorala

PHONAK HEARING SYSTEMS
Botero(ciekawe jak forma), Landis, Perreiro

SAUNIER DUVAL - PRODIR
Piepoli lubi male gorki, specjalista od klasykow

LIBERTY SEGUROS - WÜRTH TEAM
Heras, Beloki(zalezne od formy), Serrano, Gonzalez ale beda pracowac na Herasa

CREDIT AGRICOLE
Moreau, ale z nim jest roznie, moze Cauchiolli

LIQUIGAS - BIANCHI
Garzelli, Pelizzoti, a markus B. bedzie uciekal

GEROLSTEINER
Totsching i Levi

EUSKALTEL - EUSKADI
Mayo

gorale to glownie liderzy ekip, w niektorych bym widzial po 2 liderow, zobaczymy jak trafili z forma, czy nie beda oslabieni (Mayo last year), czy czegos zlego nie zjedza i nie beda miec problemow z zoladkiem(Basso w Giro, Vino we Vuelcie)

PS Pisalem szybko, wiec pewnie niektore nazwiska nieksztaliclem

Do góry
#370418 - 06/07/2005 20:54 Re: Tour de France cz.2
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
moim zdaniem Tour już jest rozstrzygnięty - nie wierzę, żeby ktokolwiek mógł pobić Armstronga - może mu conajwyżej dorównywać (jak Basso rok temu), ale po czasówkach to jest zdecydowanie za mało.

Nie wierzę już w Ullricha - to już chyba zostało wielkie nazwisko. Rok temu fatalnie - teraz czasówkę już też zawalił... Myślę, że w konfrontacji z innymi czołowymi góralami Ullrich będzie oglądał w decydujących momentach ich plecy.

NAtomiast mam w pamięci bardzo dobrą jazdę Vinokurova (2 czy 3 lata temu - już nie pamiętam) i mam przeczucie że on mocno namiesza jeśli chodzi o walkę o 2 miejsce.

Ciekaw jestem dyspozycji Basso - rok temu był miłym zaskoczeniem, a czy powtórzy ten wyczyn teraz?

Sądzę, że tak jak wspomniano wczesniej będzie decydowała dyspozycja kilku dni, aktualna forma - a tej można się tylko domyślać... Wszystko się okaże w górach. Natomiast myślę, że można trafnie przewidywać którzy kolarze będą w tym roku słabi.

Poza tym tokiem rozumowania jest oczywiście Armstrong, bo to kolarz z innej planety

Do góry
#370419 - 06/07/2005 20:59 Re: Tour de France cz.2
emzet Offline
addict

Meldunek: 16/04/2004
Postów: 424
Skąd: Białystok
www.kolarstwo-szosowe.gda.pl

Ta strona moze być chyba pomocna.Ale nie ma co liczyć,że polskie buki wystawią powszechnie znanego dobrego górala,z powszechnie znanym słabym góralem w parze.
Mysle ze może zaczną wzorowac swoja ofertę na ofertach netowych buków.Etapy sprinterskie to troche co innego,tu łatwiej o niespodziankę,dlatego buki(polskie) wystawiają takie dziwne pary,licząc na nieoczekiwane rozstrzygnięcia.Buki nie są tak głupie jak się wam wydaje!
Nie zmienia to faktu,że czasami(byle jak najczęściej) zachowują się jakby nie ogladali wyścigu,a ofertę na TdF opracowali przed jego rozpoczęciem.

Do góry
#370420 - 06/07/2005 21:16 Re: Tour de France cz.2
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Co do oferty polskich buków naziemnych na Tour de France to jak do tej pory jest ona wynikiem totalnego nieobeznania w temacie a nie mądrością buków i liczeniem na niepsodzianki. Na Boga jeśli się daje parę McEwen - Rodriguez to jest to totalna ignorancja, przecież Rodriguez rozprowadza własnie McEwena i nie ma innej opcji niż ta że przyjedzie za nim. Jedyną niespodzianką jaka może mieć miejsce na płaskich etapach jest upadek sprintera na finiszowych metrach lub ucieczka, ale zakładając że nie ma w niej jakiegoś kolarza spośród tych których mamy sparowanych ze sprinterami na swych kuponach to nie stanowi ona żadnego zagrożenia bowiem sprinterzy i tak będą się bić na mecie o swe punkty przybliżające ich do zielonej koszulki.
Pewnie że buki jak zobaczą spustoszenia w swych kasach po wczorajszym i dzisiejszym etapie to pójda po rozum do głowy i 5 razy sie zastanowią zanim wystawią oferte na kolejne etapy. Jeżeli mi dadzą pare Boonen - McEwen czy Hushovd - O'Grady to po prostu tego nie obstawię ale to co wystawiali wczoraj i dzisiaj to jest paranoja i nie ma innej opcji jak ta by to wykorzystać. Jak jutro nie znajdziemy w ofertach nic ciekawego to płakał nie będę, swoje wczoraj i dzisiaj wygrałem, a jeśli dalej będą się bawic w Świętego Mikołaja to będziemy ich rżnąc po całości.

Do góry
#370421 - 06/07/2005 21:45 Re: Tour de France cz.2
domo Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 273
Quote:

Co do oferty polskich buków naziemnych na Tour de France to jak do tej pory jest ona wynikiem totalnego nieobeznania w temacie a nie mądrością buków i liczeniem na niepsodzianki. Na Boga jeśli się daje parę McEwen - Rodriguez to jest to totalna ignorancja, przecież Rodriguez rozprowadza własnie McEwena i nie ma innej opcji niż ta że przyjedzie za nim. Jedyną niespodzianką jaka może mieć miejsce na płaskich etapach jest upadek sprintera na finiszowych metrach lub ucieczka, ale zakładając że nie ma w niej jakiegoś kolarza spośród tych których mamy sparowanych ze sprinterami na swych kuponach to nie stanowi ona żadnego zagrożenia bowiem sprinterzy i tak będą się bić na mecie o swe punkty przybliżające ich do zielonej koszulki.
Pewnie że buki jak zobaczą spustoszenia w swych kasach po wczorajszym i dzisiejszym etapie to pójda po rozum do głowy i 5 razy sie zastanowią zanim wystawią oferte na kolejne etapy. Jeżeli mi dadzą pare Boonen - McEwen czy Hushovd - O'Grady to po prostu tego nie obstawię ale to co wystawiali wczoraj i dzisiaj to jest paranoja i nie ma innej opcji jak ta by to wykorzystać. Jak jutro nie znajdziemy w ofertach nic ciekawego to płakał nie będę, swoje wczoraj i dzisiaj wygrałem, a jeśli dalej będą się bawic w Świętego Mikołaja to będziemy ich rżnąc po całości.



tomo po twim poscie ,o promocji na jutro mozna zapomnieć...,czasami lepiej nic nie pisać,i kosic kase dopóki się da,przecierz buki tez lukaja na to forum..

Do góry
#370422 - 06/07/2005 22:06 Re: Tour de France cz.2
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Już ja widzę jak ktoś z Profa czy Toto czyta nasze wypociny...

Całkiem możliwe, że jutro nie natkniemy się na żadną promocję, ale będzie to tylko i wyłącznie efekt spustoszenia w kasah Profa i Tota a nie lektury tego tematu...

Do góry
#370423 - 06/07/2005 22:31 Re: Tour de France cz.2
domo Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 273
Quote:

Już ja widzę jak ktoś z Profa czy Toto czyta nasze wypociny...

Całkiem możliwe, że jutro nie natkniemy się na żadną promocję, ale będzie to tylko i wyłącznie efekt spustoszenia w kasah Profa i Tota a nie lektury tego tematu...



obysmiał rację

Do góry
#370424 - 06/07/2005 22:54 Re: Tour de France cz.2
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
Ale żałuje ,że nie wiedziałem,że w profie można grać TDF
Myślę,że jutro też dadzą szeroką ofertę tylko troche bardziej przemyślaną.
Jutrzejszy etap jest szansą dla harcowników bo na 13.5 km do mety mamy wzniesienie Côte de Maron ,długości 3.2 km ,o nachyleniu do 5.2 %,coś tam można na nim zrobić przewagi i drużyny mające w swoich drużynach czołowych spronterów bendą musiały się trochę namęczyć aby zlikwidować ucieczki.



Myślę,że Boonen raczej nie powtórzy błędu z dzisiaj i nie "rozprowadzi" australijczyka. Ciekaw jestem czy norweg w końcu powalczy o wygraną bo dziś jakby zapóźno przeszedł do kontrataku (możliwe,że nie był w stanie wcześniej). Również zastanawiam się nad tym czy chłopaki z FDJ będą w stanie coś pokazać czy to co dzisiaj zrobili to był max ich możliwości.

Z par na jutro podoba mi się dwójka "dostępna" w unibecie i expekcie:
Davis - Eisel 2 1.85u (2.1 ex)
Eisel dzisiaj był o jedno miejsce dalej bo trochę sobie źle FDJ końcówkę rozegrało natomiast na etapie odwrotna,więć po kursie powyzej dwóch typ jak najbardziej do zagrania.

Do góry
#370425 - 06/07/2005 22:59 Re: Tour de France cz.2
stypa Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 940
Skąd: LSW
Ależ bełkot a ostatnie zdanie to już szczyt,zjadłem chyba ze 3 słowa.
Quote:


Davis - Eisel 2 1.85u (2.1 ex)
Eisel dzisiaj był o jedno miejsce dalej bo trochę sobie źle FDJ końcówkę rozegrało natomiast na etapietrecim kolejnośc była odwrotna odwrotna,więc po kursie powyzej dwóch typ jak najbardziej do zagrania.



Do góry
#370426 - 07/07/2005 00:14 Re: Tour de France cz.2
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
cyt:Już ja widzę jak ktoś z Profa czy Toto czyta nasze wypociny...

Całkiem możliwe, że jutro nie natkniemy się na żadną promocję, ale będzie to tylko i wyłącznie efekt spustoszenia w kasah Profa i Tota a nie lektury tego tematu...

jasne ze czyta, to raz. a dwa, że będzie to efekt tego i tego. Po tym jak ich skrajnie i dosadnie wysmialeś wskazując jeszcze głownie miejsce błedu zapomnij ze zobaczysz jeszcze taką pare czy tez pare podobnego rodzaju. Niemniej spustoszenia w kasie profa i toto syfu nie bedzie, bo jednak kolarstwa nie gra wiele ludzi. Tym bardziej w toto mixie w, ktorym to przebywanie przypomina podróż w czasie do PRL.

Ciekawe zdanie 'Armstrong - kolarz z innej planety'. Chyba z takiej co sie KOKS nazywa. Wzglednie 'koksiarz z innej planety'. Inna sprawa to to z jaka pasją mówi on o 'zyciowej formie'. Jedzie w końcu ostatni raz to mozna zaszalec ;]]] Wyscig juz wygrany, zreszta nikt nie pozwoliłby mu Armstrongowi nie wygrac[nawet gdyby był w takiej formie jak w 2003], zbyt duzo na tym duzo ludzi zarobi;]

No ale kij z tym, liczmy ze jutro w ofercie będzie ciekawie i że wygra McEwen;] W końcu jest najlepszym sprinterem z jezdzacych tu. Pewnie w gorach sie wycofa, bo po dyskwalifikacji[supermądrej zresztą, brawo] raczej nie powalczy o koszulke najlepszego sprintera;]

Do góry
#370427 - 07/07/2005 05:55 Re: Tour de France cz.2
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Mam do was ogromną prośbę jak znajdzie się jakieś promo w dniu dzisiejszym nie ważne u jakiego naziemnego buka to bardzo bym prosił o podesłanie smsa na numer 609646991 z bramki plusa.
Zaraz spadam do roboty a mam możliwość grania na telefon.
Ja postaram się odwdzięczyć dobrymi typami z intertoto.
Dziękuje z góry.

Do góry
Strona 1 z 11 1 2 3 ... 10 11 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sony, Sensei, ElNinho[mmdea], alfa, Akhu, burbon, Ojro, 11kera11, rafal08), 3178 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582319 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25