Strona 6 z 12 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 >
Opcje tematu
#35968 - 14/05/2002 23:47 Re: EXPEKT.COM
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
RAFETER przstan sie telepac - kasa znajdzie sie na koncie niebawem podobnie jak i moja wyplata. Ciesz sie ze nie robisz wplaty do Unibetu - tam bys czekal ponad 2 tyg. A Expekt to kultura, a kazde niepowodzenie gracza splywa na bogasa. Cierliwosci...

Do góry
Bonus: Unibet
#35969 - 14/05/2002 23:50 Re: EXPEKT.COM
nikita Offline
enthusiast

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 312
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Witam.A ja mam pytanie do pana "bogga"
Czemu mojej kasy nie ma jeszcze u mnie na koncie?
Wplacilem wczoraj w pko spora sume na konto w expekcie i ****a nic.Wiem wiem czeka sie 1-4 dni.Ale ja mam zaufanych przyjaciol ktorzy powierzyli mi swoje pieniazki na moje konto i juz dostaje goraczki od co piecio minutowych telefonow.Wiec bogge moze powiesz mi ile mam jeszcze czekac spokojnie.ponizej zamieszczam wzor wplaty na blankiecie:
Nazwa odbiorcy:
iclear ltd
nazwa odbiorcy cd:
kredyt bank polska
nr rachunku:
15001777-121770057330
kwota
(tajemnica)
nr rachunku zleceniodawcy/kwota slownie
-tu wpisalem tylko kwote
nazwa zleceniodawcy
-tu moje imie i nazwisko i miejsce zamieszkania
tytulem
moj numer referencyjny z dopiskiem "swiadczenie uslug bukmacherskich"
Wiec ile jeszcze bede czekal i w koncu bede mogl powiedziec znajomym"nie martwcie sie moja i wasza kasa jest juz do dyspozycji na moim koncie w zagmatwanym expekcie.
Pierwszy raz przez internet i odrazu problemy .Czekam na rychla odpowiedz pisalem juz maile do supportu i wstawiaja taka gadke ze boki zrywam.Prosze czekac 1-4 dni roboczych.Poczekam a moze potrzebny jest moj numer konta,ale jakos w dziale PRZYKLAD WYSYLANIA PIENIEDZY DO EXPEKTU nic takiego nie zobaczylem.[/qb][/QUOTE]w najgorszym wypadku jeśli wpłaciłeś wczoraj po 15,00 pieniądze dzisiaj wyszły z PKO i jeżeli pójdą drogą elektroniczną (tzw. Elixir) zależy to od pracownika banku to będą dzisiaj około 18.00 w Kredyt Banki. Jeżeli pieniądze pójdą drogą papierową tzw. Sybir będą o 1 dzień później.

Do góry
#35970 - 14/05/2002 23:55 Re: EXPEKT.COM
Anonymous
Unregistered


Witam...
Mam takie pytanko to specjalistow od tej dziedziny bo sam do dopiero zaczynam(jesli by mozna bylo powiedziec ze wlasnie zaczolem )
No wiec tak... pierwsza sprawa to chcailem zalozyc sobie siakies e-konto.. aby latwiej bylo pieniedzmi sie bawic..Ktore banki polecacie.. aby w miare byly tanie w utrzymaniu...Inteligo....Lukas..mBank...no i oczywiscie aby dobrze wpsolpracowalo sie nimi z expektem itp..Druga sprawa to wysylajac z takiego konta pieniadze wysylam je w Zlotowkach a na konto w expekcie dostaje je tez tak samo?Czy tam dzialaja np $$$.. I ile najmniej musze wplacic na expekta?
Z gory dzieki za odpowiedz...
iwo:

Do góry
#35971 - 14/05/2002 23:56 Re: EXPEKT.COM
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
..ok dzieki przynajmniej mam pewnosc ze mnie nie okradziono (a raczej ze sam siebie nie okradlem)
Poczekam cierpliwie.

Do góry
#35972 - 14/05/2002 23:58 Re: EXPEKT.COM
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Ale to juz bylo. W jednym skrocie poczytaj wczesniejsze posty. A w rozwinietym skrocie jest tak Inteligo -> 50zł depozyt w Expekcie -> PLN=PLN -> Wyplata rowniez na Inteligo bo ma swoj kod SWIFT niezbedny do zadania wyplaty. Poczytaj caly temat i FaQ na expkcie i bedzie cacy.

Do góry
#35973 - 15/05/2002 00:29 Re: EXPEKT.COM
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jacko007, polecam temat: Banki internetowe

Do góry
#35974 - 15/05/2002 01:15 Re: EXPEKT.COM
Anonymous
Unregistered


Wielkie dzieki za pomoc....
Pozdrawiam

Do góry
#35975 - 15/05/2002 15:55 Re: EXPEKT.COM
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Pytanie:
Ile się czeka na wypłatę w Expekt???
I czemu tak długo

Do góry
#35976 - 15/05/2002 15:56 Re: EXPEKT.COM
tysio111 Offline
veteran

Meldunek: 14/11/2001
Postów: 1290
Ja czekałem ostatnio 3 dni i to moim zdaniem bardzo szybkie wypłaty

Do góry
#35977 - 15/05/2002 16:31 Re: EXPEKT.COM
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Ja czekam od 9 maja br. Jak do tej pory nie dostałem nawet maila potwierdzającego wypłatę. Suma nie jest wielka, ale dzis na iwo: starczy.

Do góry
#35978 - 16/05/2002 02:41 Re: EXPEKT.COM
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Witam Wszystkich,

Nie miałem ostatnio czasu aby tutaj bywać, jednak post wysłany przez Pana Raftera, skłonił mnie do odwiedzin, na który jednak przeznaczę oddzielny dział (Post), teraz jednak po kolei:

Najpierw poruszę sprawę wypłat, gdyż chyba to najbardziej interesuje osoby które zgłosiły ten akces i czekają na swoje pieniądze, otóż są one w drodze do Was Panowie i jutro bądź pojutrze powinniście je otrzymać na Wasze konta bankowe, przepraszam zarazem iż nie otrzymaliście od razu Waszych wypłat, ale czasem zdarzaja się kłopoty z bankami które nieco opóźniają operację wypłaty.

Jeżeli chodzi o sprawę e-maila który otrzymaliście od nas, to choć Was to może nieco śmieszyć iż pomimo tego iż jesteście naszymi aktywnymi klientami, to jednak je otrzymaliście - odpowiedź jest prosta:

Część z Was otworzyła kilka kont gracza, nie korzystając z nich, umieszczając w nich jednak swój własny adres e-mailowy z konta które używacie. Również część z Was brała udział w konkursie który był zorganizowany w portalu Interia.pl tej zimy, gdzie również umieściliście ten sam adres e-mailowy - stąd te niespodziewane e-maile, które przyznaję dla niektórych mogły być śmieszne.

Jeżeli ktoś poczuł się urażony tym mailem, proszę go potraktować jako żart A teraz obiecany już post do Pana Raftera....

Do góry
#35979 - 16/05/2002 02:41 Re: EXPEKT.COM
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
....Drogi Panie Rafterze,

Ze względu na ustawę o ochronie danych osobowych, nie będę nazywał Pana po imieniu, pozwolę sobie jednak wtrącić swój głos w odpowiedzi na Pana pytanie - cytuję

Witam.A ja mam pytanie do pana "bogga"

Na które z prawdziwą przyjemnością Panu odpowiadam.

Wplacilem wczoraj w pko spora sume na konto w expekcie i ****a nic.Wiem wiem czeka sie 1-4 dni.Ale ja mam zaufanych przyjaciol ktorzy powierzyli mi swoje pieniazki na moje konto i juz dostaje goraczki od co piecio minutowych telefonow.Wiec bogge moze powiesz mi ile mam jeszcze czekac spokojnie.

Otóż Pana wpłata dokonana dnia 13 Maja w godzinach popołudniowych, została przekazana przez Pana bank do nas w dniu dzisiejszym, gdzie po otrzymaniu potwierdzenia o jej wpłynięciu, umieściliśmy Pana wpłatę na koncie gracza około godziny 18:15. więc może Pan uspokoić Pana przyjaciół którzy co pięć minut do Pana dzwonią, iż suma 60 PLN (słownie sześćdziesięciu złotych polskich), znajduje się już na Pana koncie gracza od 18:15, więc nie muszą już do Pana wydzwaniać w sprawie tej cytuję: Sporej sumy na koncie w Expekt.

Teraz ponownie cytat:

Wiec ile jeszcze bede czekal i w koncu bede mogl powiedziec znajomym"nie martwcie sie moja i wasza kasa jest juz do dyspozycji na moim koncie w zagmatwanym expekcie.

Tak jak Pan miał napisane w e-mailu, i jak Panu odpowiedział cytuję zagmatwany expekt, zgodnie z tym co jest napisane w regulaminie firmy oraz w dziale depozyt, że operacja wpłaty depozytu z reguły zajmuje od 1-3,4 dni bankowych. Nikt Pana nie oszukał, tak jak miał Pan napisane w e-mailu się stało - konto gracza zostało uaktualnione po około 50 godzinach od momentu Pana wpłaty.

Cytuję dalej:

Pierwszy raz przez internet i odrazu problemy .Czekam na rychla odpowiedz pisalem juz maile do supportu i wstawiaja taka gadke ze boki zrywam.Prosze czekac 1-4 dni roboczych.Poczekam a moze potrzebny jest moj numer konta,ale jakos w dziale PRZYKLAD WYSYLANIA PIENIEDZY DO EXPEKTU nic takiego nie zobaczylem

Hmmm, jakiego rodzaju problemy? Czy odpowiedź na Pana e-mail przyprawiła Pana o śmiech? Może podał by Pan przykład odpowiedzi jakie powinny być Panu udzielane, tak aby nie wywoływały Pana śmiechu? Proszę również o przedstawienie problemów jakich Pan doznał w wyniku rozpoczęcia swojej gry w Expekt.com?? Nie musi Pan również podawać danych Pana konta bankowego, nas to naprawdę nie interesuje.

--------------------------------------------------

Przepraszam jeżeli uraziłem Pana (Raftera), jak i może kogoś innego moją odpowiedzią nie pozbawioną nuty ironii, do czego się przyznaję - jednak mnie również nieco dotknął Pana post skierowany przecież właśnie do mnie, choć mój nick odmienia się nieco inaczej niż "bogga".

Jak do tej pory byłem biernym obserwatorem wszystkich Pana wypowiedzi na Forum, naśmiewania się z typów przedstawianych na Forum przez mniej doświadczonych (czy aby na pewno?) od Pana. Również obelg rzucanych pod adresem niektórych z uczestników Forum, jednak rozsiewanie wiadomości o rzekomej sporej sumie pieniędzy wpłaconej na konto bukmachera - w tym przypadku Expekt, i dorabianiu do tego własnej opowieści okraszonej co tu dużo mówić kłamstwami i przedstawiającej bukmachera niemal w roli złodzieja, nie pozwala mi pozostać biernym na tego typu wypowiedzi, w koncu adresowane do mnie przez Pana we własnej osobie.

Otóż mam namacalny dowód ( i chyba nie tylko ja), iż pomimo szacunku jakim dażę każdą osobę wyrażającą swoje zdanie na Forum publicznym, to jednak ten szacunek ma swoje granice, które tutaj zostały osiagnięte. Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, iż Pana wypowiedzi przedstawione na Forum Mecz.pl, są albo kłamliwe, albo mające na celu wyniesienie swojej własnej osoby ponad wszystkich, klasyczny przykład narcyzmu - może nawet nieco chorobliwego.

Zakończę tym samym swoją wypowiedź w odpowiedzi na Pana pytanie skierowane do mnie, dziękując min. Conradowi za możliwość przelania swoich myśli na publicznym Forum, gdzie każdy może wypowiedzieć swoje zdanie.

Przepraszam również te osoby, które czytając mój post poczuły się urażone gdy celowo podkreśliłem sumę wpłaty Pana Raftera. Nie miałem tutaj na myśli braku szacunku dla sumy 60 PLN oraz do osób dla których suma 60 PLN przedstawia wysoką wartość materialną - sam znam osoby dla których ta suma to znaczący procent ich dochodów (emeryci, renciści, bezrobotni), jednak odniosłem wrażenie (chyba nie tylko ja) czytając post Pana Raftera, iż wpłacił naprawdę znaczącą sumę pieniędzy, tym bardziej że była ona poparta argumentami o telefonach co pięć minut od 5 kolegów. Ale nie chodzi tutaj o sam fakt wpłaty, tylko o formę jej przedstawienia.

--------------------------------------------------

Pozdrawiam wszystkich i obiecuję obecność na Forum jeżeli tylko czas na to pozwoli.

P.S.
Raz jeszcze przepraszam osoby, które poczuły się dotknięte moim postem.

Powodzenia w typowaniu! iwo:

bogge

Do góry
#35980 - 16/05/2002 02:49 Re: EXPEKT.COM
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Muszę przyznać że dziś miałem niezbyt przyjemny dzień na to złożyło się kilka spraw ale to już nie ważne - po przeczytaniu powyższego postu od razu odzyskałem humor dzięki bogge

Do góry
#35981 - 16/05/2002 03:09 Re: EXPEKT.COM
Anonymous
Unregistered


Przepraszam za naiwne pytanie, ale czy ktos moze mnie poinformowac o bezpieczenstwie wplat karta na expekt.com

Do góry
#35982 - 16/05/2002 03:12 Re: EXPEKT.COM
Wernychora Offline
addict

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 677
Skąd: Tarnów
To było pewne, że to gruba ryba. A ci "udziałowcy", to chyba mafia (taka kasa). Teraz wiem już jak grać- 20% od takiej sumy to kilka lat plażowania. Więc Panie i Panowie - raz a ostro.

Do góry
#35983 - 16/05/2002 03:22 Re: EXPEKT.COM
Wernychora Offline
addict

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 677
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał markat:
[qb]Przepraszam za naiwne pytanie, ale czy ktos moze mnie poinformowac o bezpieczenstwie wplat karta na expekt.com[/qb][/QUOTE]Wyluzuj się! Niektórzy wpłacają tam "naprawdę spore sumy" i jest OK. A poważnie, tranzakcje kartą na to konto są tak samo bezpiecze jak na każde inne w internecie, a sama firma Cię napewno nie okradnie.

Do góry
#35984 - 16/05/2002 03:23 Re: EXPEKT.COM
Anonymous
Unregistered


bogge, ale dla mnie 50 zeta to kupe kasy :-)
:-) A spoko odpowiedź, natchnęło Cie :-)
A Ja sie zapisuję i zapisać nie mogę, brak czasu... Jutro mam wyniki z matury i jak wszystko spoko i bede miał chwile czasu to wkońcu się zapisze...
Pozdro Jaś

Do góry
#35985 - 16/05/2002 03:29 Re: EXPEKT.COM
ssebol Offline
addict

Meldunek: 29/11/2001
Postów: 697
Skąd: Czestochowa
Cale szczęście Rafter , że Expekt zmniejszył minimalną wpłatę do 50 zł bo tak to jeszcze musielibyście z kumplami sporo zarobić żeby wpłacić do Expektu

mam nadzieje że Twoi koledzy są wyrozumiali i nie maja Ci za złe że musieli tyle czekać

heh dawno się tak nie uśmiałem

Do góry
#35986 - 16/05/2002 03:44 Re: EXPEKT.COM
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
bogge - jesteś wielki !

Po raz kolejny pokazałes klasę i że jesteś odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku

Do góry
#35987 - 16/05/2002 03:49 Re: EXPEKT.COM
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
bogge - postrach pseudo-cwaniaczków

Hehe

Do góry
Strona 6 z 12 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei), 3471 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582362 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25