Strona 17 z 22 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 21 22 >
Opcje tematu
#3491047 - 03/11/2009 17:03 Re: Kibice [Re: pescar]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
Originally Posted By: pescar
Nie wiem jak można bronić ludzi, którzy po śmierci współwłaściciela Legii krzyczą "jeszcze jeden". Dla takich ludzi miejsca na stadionie nie ma! To że będzie słychać szelest popcornu świadczy tylko źle o innych kibicach skoro jeżeli Staruch i jego ziomy bojkotują doping to oni przyłączają się do tego protestu.


JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN !!

Do góry
Bonus: Unibet
#3491122 - 03/11/2009 17:50 Re: Kibice [Re: koleszka]
Majtikroko Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 2331
Skąd: Warszawa
Musze wam powiedzieć, że jestem w "letkim" szoku. Podzielę się z wami jedną rzeczą związaną z sytuacją po usunięciu Starucha z trybun na Legii i wyjściu części kibiców ze stadionu.
Po meczu ochrona użyła gazu przeciwko 9latkowi wychodzącemu ze stadionu. Prysnęli w niego z odległości nie większej niż metr prosto w twarz. Do chłopaka podleciał pracownik pogotowia ratunkowego aby mu pomóc. I co się stało: Ochrona później pobiła jednego z pracowników pogotowia - co ciekawe nie tego co udzielał pomocy. Zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez ochronę na Legii. I jaka jest odpowiedź klubu:

KP Legia - strona oficjalna

Wszystkim którzy powiedzą, że klub tutaj mówi prawdę muszę zwrócić uwagę iż sytuację z tym dzieciakiem widziałem i byłem świadkiem interwencji pracownika pogotowia, do którego ochrona mówiła - "wy*****laj stąd" itd. I ni wydaje mi się aby panowie z Pogotowia robili coś nie tak - oczywiście oprócz pomocy poszkodowanemu wbrew woli ochrony.

Z powyższego tekstu cytat:
Powodem podjęcia tej decyzji było zachowanie pracowników WSPR podczas meczu Legia &#8211; Ruch Chorzów (odmowa poddania się badania alkomatem; znieważenie pracowników ochrony; zatarasowanie karetką ciągów komunikacyjnych; sugerowanie osobom postronnym, świadkom zdarzenia niewłaściwego działania ochrony; namawianie kibiców do działań przeciwko KP Legia).

Przypomnę, że karetki stoi od zawsze w tym samym miejscu przed trybuną krytą i na stadionie w jednym z przejść. Stąd chyba tarasowały możliwości przechodzenia ochroniarzom. A co do sugerowania - gość który udział pomocy powiedział, że bez problemu jest w stanie zidentyfikować ochroniarza który użył gazu. I wydaje mi się, że to jest prawdziwy powód zerwania umowy.


P.S. Nie chciałbym aby zostało to odebrane jako obrona kibiców. To co zrobił Staruch i kibice, którzy krzyczeli "jeszcze jeden" to dno i 3 metry mułu. To o czym pisze dotyczy osób które nie brały bezpośrednio udziału w całej awanturze.

Do góry
#3491135 - 03/11/2009 17:57 Re: Kibice [Re: koleszka]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Originally Posted By: koleszka
Originally Posted By: pescar
Nie wiem jak można bronić ludzi, którzy po śmierci współwłaściciela Legii krzyczą "jeszcze jeden". Dla takich ludzi miejsca na stadionie nie ma! To że będzie słychać szelest popcornu świadczy tylko źle o innych kibicach skoro jeżeli Staruch i jego ziomy bojkotują doping to oni przyłączają się do tego protestu.


JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN !!


Brawo! Ciekawe co byś zrobił jakby ktoś z twojej rodziny umarł lub twój przyjaciel, a sąsiedzi zaczęli krzyczeć jeszcze jeden. Na pewno nie miałbyś nic przeciwko.

Do góry
#3491136 - 03/11/2009 17:57 Re: Kibice [Re: Majtikroko]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Nie przejumujcie się.Jeszce kilka takich sytuacji a Donek pozamyka stadiony,zamknie rozgrywki ligowe i po kłopocie wink

Do góry
#3491151 - 03/11/2009 18:09 Re: Kibice [Re: koleszka]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: koleszka


JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN !!


puke że tacy 'żartownisie istnieją i mają się dobrze ...

Na mecz.pl można spotkać naprawdę 'ciekawe' osoby ...

Do góry
#3491190 - 03/11/2009 18:36 Re: Kibice [Re: pescar]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
Originally Posted By: pescar
Originally Posted By: koleszka
Originally Posted By: pescar
Nie wiem jak można bronić ludzi, którzy po śmierci współwłaściciela Legii krzyczą "jeszcze jeden". Dla takich ludzi miejsca na stadionie nie ma! To że będzie słychać szelest popcornu świadczy tylko źle o innych kibicach skoro jeżeli Staruch i jego ziomy bojkotują doping to oni przyłączają się do tego protestu.


JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN !!


Brawo! Ciekawe co byś zrobił jakby ktoś z twojej rodziny umarł lub twój przyjaciel, a sąsiedzi zaczęli krzyczeć jeszcze jeden. Na pewno nie miałbyś nic przeciwko.


Chyba nie masz pojęcia kim był Wejchert, ja nie znam typa z żadnej dobrej strony. Ludzie którzy mają duże pieniądze, myślą że mogą wszystko i im się to udaje. Wybudują stadion nie za swoje pieniądze tylko za nasze warszawiaków. Mają polityków PO, ochrone, policje oraz media, dysponują dużą siłą, aby usuwać niewygodnych im ludzi nawet nie zgodnie z prawem. CO najważniejsze zniszczyli to co było na Legii najpiękniejsze, ultras i Legijną brać. Jest takie powiedzenie "Kto żył jak k..., nie umrze jak skowronek"

http://www.fanslask.pl/index.php?%20option=com_content&view=article&id=249:%20jeszcze-jeden-&catid=38:aktualnoci

A tu dobrze facet gada, bo Wejchert walczył z ruchem kibicowskim nie tylko za to, że był niezależny, ale za to że był narodowy. A wiadomo jakich mamy fanów. patrz flagi na płotach typu "Lepiej być martwym niż czerwonym"

Do góry
#3491208 - 03/11/2009 18:42 Re: Kibice [Re: koleszka]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Szkoda, ze to ITI Was wtedy przejelo.
Jakby nie wyciagneli lapy, to dzis byscie swoje flagi wieszali w III lidze.

Inna sprawa, ze to jak wszystko, ma drugie dno.

Tak czy siak o zmarlych sie mowi dobrze albo wcale. Ta zasada nie wymaga wielkiej inteligencji, ale Was i tak przerosla, co mnie nie dziwi.

Do góry
#3491218 - 03/11/2009 18:48 Re: Kibice [Re: polskignom]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: polskignom
Szkoda, ze to ITI Was wtedy przejelo.
Jakby nie wyciagneli lapy, to dzis byscie swoje flagi wieszali w III lidze.

Inna sprawa, ze to jak wszystko, ma drugie dno.

Tak czy siak o zmarlych sie mowi dobrze albo wcale. Ta zasada nie wymaga wielkiej inteligencji, ale Was i tak przerosła, co mnie nie dziwi.

A skąd wiesz, że nie woleliby grać w III lidze ?
Jedynym minusem tej akcji, jest to że zaś zaczęła się nagonka na kibiców Legii.
Szkoda, że umilkł temat o kibicach Wisły, którzy popisali się w poprzedni weekend śpiewając "rachu ciachu Małpa w piachu ", to było ok ?

Do góry
#3491221 - 03/11/2009 18:49 Re: Kibice [Re: polskignom]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
taaa pewnie, Legia w całej historii nigdy nie była niżej niż najwyższa liga rozgrywkowa i gdyby nie ITI to byśmy grali w 3 lidze ... ciekawe, niektórzy myślą że jak wytypują parę trafnych meczy na forum typerskim, to posiadają moc przepowiadania przyszłości

Do góry
#3491224 - 03/11/2009 18:51 Re: Kibice [Re: przemekwn]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: przemekwn

Szkoda, że umilkł temat o kibicach Wisły, którzy popisali się w poprzedni weekend śpiewając "rachu ciachu Małpa w piachu ", to było ok ?


Tak samo ok jak zachowanie Legii.

Do góry
#3491225 - 03/11/2009 18:51 Re: Kibice [Re: koleszka]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: koleszka
taaa pewnie, Legia w całej historii nigdy nie była niżej niż najwyższa liga rozgrywkowa i gdyby nie ITI to byśmy grali w 3 lidze ... ciekawe, niektórzy myślą że jak wytypują parę trafnych meczy na forum typerskim, to posiadają moc przepowiadania przyszłości


A kto by lozyl $ na Legie wtedy?

Do góry
#3491228 - 03/11/2009 18:53 Re: Kibice [Re: polskignom]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: przemekwn

Szkoda, że umilkł temat o kibicach Wisły, którzy popisali się w poprzedni weekend śpiewając "rachu ciachu Małpa w piachu ", to było ok ?


Tak samo ok jak zachowanie Legii.

A kiedy kibice Legii obrazili zmarłego Wejcherta ?

Do góry
#3491232 - 03/11/2009 18:53 Re: Kibice [Re: polskignom]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
tyle że żadne złe słowo w stronę zmarłego Wejcherta nie poszły, tylko hasła w stronę żyjącego jeszcze Waltera, "Jeszcze jeden" . nie którzy to na trzeźwo nie potrafią ocenić sytuacji.

Do góry
#3491261 - 03/11/2009 19:08 Re: Kibice [Re: koleszka]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: koleszka
tyle że żadne złe słowo w stronę zmarłego Wejcherta nie poszły, tylko hasła w stronę żyjącego jeszcze Waltera, "Jeszcze jeden" . nie którzy to na trzeźwo nie potrafią ocenić sytuacji.


Otóz to piwo

Histeria w "Koszernej" to i na forum trzeba potepić faceta z jajami.

A potem jeden z drugim sie zarzeka, ze media nie robia mu wody z mózgu grin

Do góry
#3491303 - 03/11/2009 19:30 Re: Kibice [Re: Amkwish]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Można i tak to interpretować ale śpiew jeszcze jeden na stadionach są po strzeleniu bramki(wydarzyło się coś dobrego) i chcą kolejnej. I tutaj jest tak samo. Umarł Wejchert (dla Starucha dobrze) i teraz chcą śmierci Waltera.

Do góry
#3491309 - 03/11/2009 19:32 Re: Kibice [Re: Amkwish]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: amkwish


to i na forum trzeba potepić faceta z jajami.



Za to bez mózgu ...

Do góry
#3491341 - 03/11/2009 19:46 Re: Kibice [Re: Mindman]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Amki, poczekaj jeszcze na kilka negatwnych głosów i jedziesz z koksem piwo

gnomie wybacz, ale argument w stylu " o zmarłych mówi się dobrze albo wcale" jest dla mnie bardzo dziecinny. no chyba że historii wolisz uczyć się wybiórczo.

Do góry
#3491342 - 03/11/2009 19:46 Re: Kibice [Re: pescar]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pescar
Można i tak to interpretować ale śpiew jeszcze jeden na stadionach są po strzeleniu bramki(wydarzyło się coś dobrego) i chcą kolejnej. I tutaj jest tak samo. Umarł Wejchert (dla Starucha dobrze) i teraz chcą śmierci Waltera.


A co powiesz na taka interpretację ?

"Po nim tez nie będą płakać"

Swoja droga, przy stanie 3:0 dla Alcorcon (wiesz o jakim meczu pisze), słyszałem okrzyki "jeszcze jeden" intonowane przez madrilenos.
Nic dobrego sie wtedy nie działo smile

Reasumujac nie bronie faceta, bo najrozsadniej byłoby sie powstrzymac i potraktowac sprawe iwele mówiacym milczeniem.

Nie podoba mi sie natomiast histeria z nagonką i tu wyrazam swój sprzeciw.

Do góry
#3491345 - 03/11/2009 19:47 Re: Kibice [Re: Amkwish]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: polskignom
Szkoda, ze to ITI Was wtedy przejelo.
Jakby nie wyciagneli lapy, to dzis byscie swoje flagi wieszali w III lidze.


Gdyby w ŁKSie miało być ITI to wolę grę w III lidze, ba wolę grę jeszcze w niższych ligach. To co robi ITI w Warszawie przechodzi ludzkie pojęcie, niszczą przede wszystkim to co było tam najlepsze, czyli ruch kibicowski.

Nie życzę nikomu by w którymś z klubów działy się takie rzeczy.
I tutaj powinni wszyscy trzymać kciuki za Legię, żeby się nie dali, bo jeśli przegrają tą wojnę z ITI to może być znak dla innych firm by odwalać takie rzeczy a wtedy za 15 lat na polskich stadionach będziemy mieć polską siatkówkę a tego chyba nikt nie chce.

Jeszcze raz powtarzam, stadion to nie teatr!

Legia jest teraz podzielona przez ostatni mecz a z tego cieszy się tylko Walter i jego psy.

Legii życzę wytrwałości i oby wróciła normalność.

Originally Posted By: przemekwn
Szkoda, że umilkł temat o kibicach Wisły, którzy popisali się w poprzedni weekend śpiewając "rachu ciachu Małpa w piachu ", to było ok ?


Wydaje mi się, że nie ma co tutaj rozdmuchiwać sprawy bo jest ona niegodna tego.
Ale jeśli wracacie do tego nie nie należy zapominać także podobny przyśpiewek Cracovii i Korony odnośnie Ś.P kibica Wisły.

Zresztą to co się dzieje w Krakowie to dla mnie Patologia totalną wliczając w nią cmentarnych nożowników w ostatnie święto zmarłych mad Porażka totalna...

Do góry
#3491347 - 03/11/2009 19:49 Re: Kibice [Re: mura]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: mura

no chyba że historii wolisz uczyć się wybiórczo.


w sumie mogłem zakończyć "wyborczo" laugh

Do góry
Strona 17 z 22 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 21 22 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, ANZELMO, Sensei, Szuman, Irek), 3954 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49