Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#316703 - 30/03/2005 22:27 Re: NBA - 30.03.2005
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Hahaha zeszyty amkwisha i bedziemy mieli "Cierpienia młodego (!) amkwisha" ;-)))))))))))))))

Dla zainteresowanych Amare nie zagra dziś.. natomiast Stackhouse aktywowany i byc może zagra przeciwko Bostonowi.. ale pewnie wszyscy juz to wiedza

Do góry
Bonus: Unibet
#316704 - 30/03/2005 22:31 Re: NBA - 30.03.2005
mmichaal Offline
old hand

Meldunek: 27/03/2005
Postów: 1018
Skąd: Białystok
ja dzis mam taki kuponik, mam nadzieje ze wejdzie:

system 2/3
1. Dallas Mavericks u Boston Celtics (Totals) Over 208
2. Los Angeles Clippers u New Jersey Nets (Totals) Over 184.5
3. Golden State Warriors u Milwaukee Bucks (Totals) Over 203.5

ad 1 dallas i boston to druzyny ofensywne - linia 208 pkt dla nich nie powinna stanowic problemu
ad 2 tu najbardziej sie wahalem, poniewaz NJ nie jest wybitnie ofensywna druzyna, ale sklonila mnie do tego meczu niska linia 184,5 pkt
ad 3 kolejne dwie ofensywne druzyny, tak jak w pierwszej parze wszystko zalezy od skutecznosci

Do góry
#316705 - 30/03/2005 22:55 Re: NBA - 30.03.2005
Martin Offline
addict

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 590
Skąd: EIRE
Po dluzszej analizie oprocz tripla poszedl taki system
3/6

Chicago @ Charlotte CHI Bulls -3 Point Spread 1.909

Atlanta @ Washington WAS Wizards -9.5 Point Spread 1.909

LA Clippers @ New Jersey NJ Nets -5 Point Spread 1.909

Denver @ Utah DEN Nuggets -7.5 Point Spread 1.909

Philadelphia @ Phoenix PHO Suns -6 Point Spread 1.909

Houston @ Portland HOU Rockets -6.5 Point Spread 1.909

dobrej nocki zycze

Do góry
#316706 - 30/03/2005 23:01 Re: NBA - 30.03.2005
Adam 635 Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 203
Skąd: Warszawa
Zagrałem 5 kuponików : 3 z nich najgrubiej (jest co wydawać po eliminacjach mistrzostw świata są pomieszane miedzy głównymi typami dnia czyli Denver , Nets , Magic oraz 2 kupony za symboliczne stawki - Moje ulubione "wariackie" bo jest duża satysfakcja jak wchodzą

Orlando Magic - Toronto Raptors
Powyzej/Ponizej NBA ponizej 209.5 punktow

San Antonio Spurs - Seattle SuperSonics
Powyzej/Ponizej NBA powyzej 182.5 punktow

Phoenix Suns - Philadelphia 76ers
Powyzej/Ponizej NBA ponizej 224.5 punktow

Washington Wizards - Atlanta Hawks
Powyzej/Ponizej NBA ponizej 201.5 punktow

Portland Trail Blazers - Houston Rockets
Powyzej/Ponizej NBA powyzej 188 punktow

Tym którzy będą sledzić live NBA życze aby nie tracili wiary do ostatnich sekund meczy i wygrali jak najwięcej

Pozdrawiam

Do góry
#316707 - 31/03/2005 00:29 Re: NBA - 30.03.2005
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
No i czy dadzą sie człowiekowi wyspać ?:-)

Żartuję,przypomniało mi się,ze mialem jeszcze o jednej rzeczy napisac,więc przy okazji równiez odpowiem Kolegom.

Zaczne o tej "jednej rzeczy",bo akurat dobrze koresponduje z Waszymi postami.
Mocze sobie przed chwilą cztery litery w wannie i mysle"jak mógl nie wejśc ten over w Miami?"
Przyznam ,że potraktowalem ten zakład bardzo ambicjonalnie,hehe.
No i...wpadlem na taki pomysł,że wczorajszej wtopionej 5/10 stake bukom nie daruję.
Dzis stawiam w progresji wg Fibonacciego na over w Orlando,bo tam w nocy rzucać będa Raptors.
Jak nie wejdzie,to nastepna stawka na mecz,w ktorym gra Miami i tak do skutku - buki nie daruje wam tej nocy !:-)

I własnie to,co napisałem wiąże sie doskonale z postem Martina.
Bardzo dobrze,że teraz juz poruszyłeś tę kwestię,bo ja powoli zbierałem się do napisania paru słów na temat "Play-off a granie progresją".

W ubieglym sezonie 3/4 kapitalu przenaczonego na bukowanie PO-NBA szło u mnie w progresach.
Grałem Martingale ze zmodyfikowanymi stawkami(zamiast 1,2,4.. u mnie było 1,3,7....itd.)
Przyznam,że sporo na tym zarobiłem,ale i nerwów zjadlem mnóstwo.
Jest to,szczególnie po mojej modyfikacji,bardzo agresywna progresja,a ja juz jestem o rok starszy i zaczynam lubić tzw.świety spokój:-),tak wiec w tym roku nieco obniże albo wspólczynniki albo stawki bazowe,a może i jedno i drugie.
Wiecej na temat schematów progresji znajdziesz tu
http://www.pewniak.net/index.php?name=newsy&f=view_art&id=109
Wybieramy albo Martingale albo D'Alambert,Fibonacci odpada.


Co grać?
Hmmm....bardzo wiele czynników determinuje wybór opcji,ale nie jest tak źle,bo opcje sa tylko 3
1)spread,czyli albo gramy -hc na doga albo +hc na "leszcza"
2)under lub over
3)na wygrana underdoga,czyli money line(ML)
4)inne opcje równiez są mozliwe,np.h2h czy "most point in quarter" na przyklad,ale ja ich nie ruszam,więc opisywał nie będe

Z reguły,grając 1 rundę PO, najpierw szukam argumentów na spread ,zostawiając u/o na później,ale...rownież te opcje analizuję.
Jezeli wybieram spread to granie na plusowy/minusowy uzalezniam od wysokości handi,proponowanej na pierwszy mecz rundy.
Jezeli jest to niewielka linia(max 7pts) to gram na -hc faworyta,jeżeli wyższa to +hc na underdoga.
Oczywiście będzie i taka sytuacja(szczegolnie w parach 4-5 i 3-6),że na swoim parkiecie drużyna jest faworytem ,a na wyjeździe underdogiem.
Wtedy gram do skutku na wygrany handicap jednej z drużyn,obojetnie plus czy minus,ale zawsze na ta sama drużynę.

Z opcją u/o prostsza sprawa,bo nie "przestawiamy znaków +/-:-)
Wyboru czy under czy over należy IMO dokonać nie tylko na podstawie statystyk,ale i starać sie "wyswietlic" sobie mecz przed oczyma wyobraźni:-)
Przyznam,ze ja w wiekszości preferuje na PO undery.
Ten wybór obarczony jest co prawda ryzykiem dogrywki,ale radziłem sobie z tym w ten sposób,że stawiałem mała stawkę na ...remisy po kursie 12-18,tak,by w razie czego mieć zwrot.Ta stawkę "remisową" wkalkulowywalem w wyliczone do progresu stawki bazowe.
Kilka razy w/w bardzo pomógł.

Teraz pytanie:co sie stanie,jezeli wybralismy np.+spread i under,a stalo się tak,że faworyt złomotał leszcza 4 razy z rzedu,spread nie wszedl i zawsze padał over?

Nie miałem takiej sytuacji,ale przygotowany miałem plan na taka ewentualność.
Otoż trzeba,w przypadku niepowodzenia progresji 4-etapowej grać dalej,ale z modyfikacją
1)jezeli 4 kroki zawiodly a zwycięzca nie jest dalej wyłoniony - gram swoje,tak jak do tej pory,ale od 5 etapu stawki ustawiam tak,by tylko odzyskać zainwestowany kapitał,czyli rezygnuję z zysku,zgodnie z podstawową zasada bukmacherki "po pierwsze nie przegrywaj":-)
2)jezeli seria zakonczyła się na 4 meczu(4:0 zdarza się rzadko,ale jednak zdarza)i moja progresja nie jest wygrana,to dotychczas grane opcje przenosze do nastepnej rundy(czyli np.jezeli gralem +spread i 4 razy nie wszedł,to w nastepnej rundzie gram go nadal,z tym,ze juz na kolejnego przeciwnika doga z 1 rundy) i tutaj również od 5 etapu gram tylko na zwrot.

Jezeli 7 kolejnych kroków nie wchodzi mi zakład to....wtopa,bez wzgledu na wszystko przerywam progresję.
W ten sposób w ubiegłym sezonie przegrałem 2 zdarzenia( w tym jedno w finałowej serii - nie wszedł over)
Na marginesie,to wlasciwie nie powinno sie grac finalowej serii na progres,bo sezon się skończy,a my mozemy zostac z reka w nocniku:P,czyli z nieskończona progresją.

Czy gdy przegramy na powiedzmy 7 etapach to damy bukom zarobić?
Niekoniecznie,bowiem prowadzimy więcej niż jedną progresję(ja na każda parę PO grałem minimum jeden progresywny zakład,w większości par po 2 opcje, i straty miałem zrekompensowane z nawiązką dzieki innym wygranym "ciągom").

Ważna regula,ktora kategorycznie trzeba przyjąć i przestrzegać!
W momencie wygrania zakładu(moze to nastapić i w 1 meczu serii) progres przerywamy !!!
Tu trzeba byc bardzo konsekwentnym i nie przejawiać pazerności:-),bo to z reguły kończy sie źle.
Wygraleś - odpuść i czekaj jak jedna z drużyn z wygranej pary zacznie grac w nastepnej rundzie.

Najwazniejsze w podjeciu sposobu grania progresją sa dwa czynniki:
1)decyzja o rodzaju granej progresji,wyliczenie stawki(stawek) bazowej oraz ilości zdarzeń,ktore stac nas zagrać jednoczasowo
2)konsekwentne trzymanie sie obranego planu

Teraz zbiór zasad ,jakie ja sobie przyjałem i postepowałem ściśle wg nich:
1)zaplanuj,w ktorym etapie przerwiesz grę,godząc sie z porazką,innymi słowy oblicz ile możesz przegrać(to tak samo ważne jak planowanie wygranych,a może i wazniejsze)
2)ustal granice,od ktorej będziesz gral tylko na zwrot(dla jednych będzie to 3,dla innych i 6 etap)
3)nie rób kwasnej miny,że wychodzi Ci tylko złotówka zysku z kazdego meczu,jak dobrze wybraleś i sprzyja ci los,to po zakończeniu ligi potrzebny ci będzie portfel na banknoty,zamiast sakiewki na bilon:-)
4)prowadź bardzo dokladne notatki i wyliczenia,a jezeli grasz kilka zdarzeń naraz to ani dnia nie zaniedbuj sporządzenia aktualnego bilansu
5)nawet jak wszystko wskazuje np.na over w kolejnym meczu,a masz under w progresji to graj under
6)nie przeżywaj porażki,po to grasz z progresem by wygrac i jeżeli dobrze wybraleś opcje to prędzej czy później wygrasz
7)nie narzekaj,że na danym ciagu nic nie wygrałeś,ciesz się,że wyszedłes z tego piekła (tym własnie jest progresja,ostrzegam !) bez strat
8)jezeli poczatkowo osiągniesz zysk,to nie podnoś stawki na nastepne zdarzenia,tylko trzymaj sie pierwotnych ustaleń,a za ewentualna superate kup żonie nowy odkurzacz czy komplet garnków(jak będzie miala zajecie,to nie bedzie ci zrzędzic za plecami "znowu te zakłady stawiasz!" :-))

Przepraszam,że opisalem to wszystko moze zbyt chaotycznie,ale po ostatnim "format:c" straciłem plik,w ktorym miałem to wszystko w miare rzetelnie zrobione.

Zdecydowalem się,niejako wywołany do tablicy:-),ujawnic swój sposob grania.
W końcu nikt z Kolegów nie jest dla mnie żadnym rywalem,mamy wszyscy jednego przeciwnika i jego mamy ogrywać,nie siebie.

Mam jednak pewne watpliwości,ponieważ nie chciałbym,w przypadku niepowodzenia ,czytac na tym forum uwag sfrustrowanych lamerów,tak jak to miało miejsce w roku ubiegłym,po finale (patrz:archiwum).

Nikogo do grania tym sposobem nie zmuszam ani nie zachecam,wrecz przeciwnie - ostrzegam przed progresją,to jest niebezpieczna zabawka w niedoswiadczonych rekach !

Ten post adresuje przede wszystkim do tych,którzy wiedzą na czym polega bukmacherka i rozrózniaja w NBA NY od NJ :-)

Odpowiadam tym samym na wiele maili,ktore otrzymuje na priva(sporo ludzi pyta własnie o progresje) i czynie to "zbiorowo",bo nie sposób jest mi kazdemu z osobna odpisywac w tak obszernej formie.

Teraz bardzo ważne !

Bardzo proszę o ewentualne uwagi,poprawki i opinie odnośnie przedstawionego przeze mnie sposobu.
To,że efekt miałem z tym dotychczas dobry nie oznacza,że w tym "sposobie grania" nie ma wad.
Pewnie nie jest to doskonałe,ale by wypatrzeć mankamnenty potrzebne tu sa inne oczy,nie moje:-)

Juz dziś rzucam pomysł,by jak nadejda play-offy wspólnie (wśrod tych,którzy sie zdecyduja tak grać) wybierać opcje do progresji,tak jak staramy się wybierac typy.

Progresja ma tę wade ,że bardzo szarpie nerwy:-) (czekasz...no....moze jutro.....nie....cholera.....to juz 4 krok.....wejdzie czy nie)

Ma jednak jedną niewątpliwą zaletę,bo jak zostaje wygrana to radocha jest wielka,a zysk wiekszy niz z jednego meczu.

No i tym sposobem doczekaliśmy roapoczecia spotkan dzisiejszej nocy:)
Ech...znowu zaśpię do pracy.

PS.Palazzi jak wypatrze jakis fajny typ na u/o to go zagram,a wczesniej obiecuje się podzielic spostrzeżeniami.
Dzieki za pamięć:-)

Do góry
#316708 - 31/03/2005 00:35 Re: NBA - 30.03.2005
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Guniek,zeszyty odkurzyłem,znalazlem tez niebieski mundurek,a jak dziś Byki wygraja to kupie soobie wreszcie jakiś wypasiony komplet kredek:-)

Widzę,że na ten "zalegly" over bede musiał zagrać nastepna stawkę,bo w Orlando cieniutko rzucali w 1 kwarcie.

Do góry
#316709 - 31/03/2005 01:39 Re: NBA - 30.03.2005
Martin Offline
addict

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 590
Skąd: EIRE
amkwish jeszcze jedno posiadasz moze linka do archiwum u/o poszczegolnych zespolow nba?
Chodzi mi o to jakie najwieksze serie u/o mialy druzyny co jest fundamentalne w progresji a betexplorer betbrain ani betbase tego niestety nie maja...

Do góry
#316710 - 31/03/2005 02:57 Re: NBA - 30.03.2005
vson Offline
addict

Meldunek: 10/07/2001
Postów: 530
Skąd: Tomaszów Maz.
Panowie no to Byki mamy z głowy wspaniały finisz w IV kwarcie zrobił swoje, a bohaterem Bulls jest niesamowity rookie Ben Gordon.
Miałem już wcześniej napisać o tym chłopaku że niedługo będzie bardzo cenioną postacią w NBA a i Bulls przez to na tym sporo skorzystają. Dziś tylko to potwierdził 37pkt. 5 asyst i 2 zbiórki pewnie sam MJ by się nie powstydził. A może "mr. IV kwarta" jak nazywają Bena w NBA już w tym roku zaczaruje i Byki zajdą dalej niż 1 runda play-off oj ja na pewno będę im kibicował za tą chęć walki za każdy mecz w którym zostawiają część siebie, oby tak dalej a będzie wspaniała walka w play-off w Chicago.

W New Jersey wszystko zgodnie z planem pięknie zadziałał czynnik Motywacji i Nets kontrolowali spotkanie od pierwszych minut stopniowo powiększając przewagę.
Nad takim obrotem sprawy czuwała 2 liderów Kidd, który pięknie rozdzielał piłeczki (13 asyst) & niezawodny ostatnio Carter 31pkt. przy niezłej skuteczności z gry. No i teraz 1 kwietnia mecz z New York a 2 kwietnia Orlando bardzo trudne mecze ale i zwycięstwo w każdym stoi otworem, ale o tym później.

To narazie tyle z innych ciekawszych wyników Orlando górą i to aż +12pkt, po męczarniach Wizards (znowu 2 liderów nie zawiodła Arenas & Hughes) i cenne zwycięstwo Mavs w Bostonie (11pkt. Stackhousa po powrocie do gry)

pozdrawiam

Do góry
#316711 - 31/03/2005 04:44 Re: NBA - 30.03.2005
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Guniek,zeszyty odkurzyłem,znalazlem tez niebieski mundurek,a jak dziś Byki wygraja to kupie soobie wreszcie jakiś wypasiony komplet kredek:-)





Pastele,podwójne,stać mnie

Jest pieknie,co za przewidywalna liga

Nie dośc,że wchodzą wspólne pojedyncze typy forumowe,to jeszcze nawet triplety
NJ+CHI+DEN

Do góry
#316712 - 31/03/2005 04:54 Re: NBA - 30.03.2005
Adam 635 Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 203
Skąd: Warszawa
Niesamowity dzień a teraz jeszcze niesamowitsza noc , wstałem sprawdzić wyniki i wszystko weszło , każdy kupon Denver+Nets , Nets+Magic oraz Magic+Denver , jeszcze nie oglądałem statystyk bo same wyniki bardzo mnie uradowały jakby tego było mało to jeszcze Nadal wygrał

Oby tak dalej amkwish , trzecia noc mojej "czynnej" bytności tutaj i każda wygrana coraz wyższa od poprzedniej , ciekawe jakie dzisiaj będą mecze ale o tym już w nowym temacie

Pozdrófka

Do góry
#316713 - 31/03/2005 04:55 Re: NBA - 30.03.2005
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
faktycznie koszykarsko,środa była wypasiona na maxa,cała Euroliga weszła gładko a NBA to już bajka,wszyscy faworyci powygrywali

i wracamy do starego schematu,piłka-wtiepa,kosz-zysk

amkwish jak tak się obłowiłeś,to może się szarpnij jeszcze na takie kolorowe mazaki,wiesz takie markery,napewno bedzie to atut w twoim piórniku

Do góry
#316714 - 31/03/2005 04:57 Re: NBA - 30.03.2005
mmv Offline
member

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 187
Quote:

Kupon wysłany z takimi zdarzeniami:

Washington-Atlanta 1
New Jersey-La Clippers 1
Utah-Denver H(6-0) 2





Do góry
#316715 - 31/03/2005 05:09 Re: NBA - 30.03.2005
Martin Offline
addict

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 590
Skąd: EIRE
Quote:

Po dluzszej analizie oprocz tripla poszedl taki system
3/6

Chicago @ Charlotte CHI Bulls -3 Point Spread 1.909

Atlanta @ Washington WAS Wizards -9.5 Point Spread 1.909

LA Clippers @ New Jersey NJ Nets -5 Point Spread 1.909

Denver @ Utah DEN Nuggets -7.5 Point Spread 1.909

Philadelphia @ Phoenix PHO Suns -6 Point Spread 1.909

Houston @ Portland HOU Rockets -6.5 Point Spread 1.909

dobrej nocki zycze




co prawda 4 kwarty trwaja ale i tak druzynki wygraja
kurcze rymy skladam jak mickiewicz adam

Do góry
#316716 - 31/03/2005 05:38 Re: NBA - 30.03.2005
Nycek Offline
enthusiast

Meldunek: 25/05/2004
Postów: 250
Skąd: Londyn, UK
No i nocka wysmienita Tripelek wszedl, do tego Euroliga dala rade. Odegralem ostatnie niepowodzenia. Oby tak dalej.

Amkwish ciekawy post o tych systemach Trzeba bedzie nad tym pomyslec

Do góry
#316717 - 31/03/2005 06:22 Re: NBA - 30.03.2005
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

Dzisiaj dużo meczyków - stąd przewiduję dużo typów. Napewno jako główny pójdzie rozpisik 2/3 a może dwa takie?
I) 3/4
1) Boston Celtics - Dallas Mavericks over 208,5
2) New Jersey Nets - Los Angeles Clippers under 185,5
3) Milwaukee Bucks - Golden State Warriors over 203,5
4) Portland Trail Blazers - Houston Rockets under 187,5

II) 3/4
1) Orlando Magic - Toronto Raptors 1(-5,5)
2) San Antonio Spurs - Seattle SuperSonics 1(-6,0)
3) Phoenix Suns - Philadelphia 76ers 1(-7,0)
4) New Jersey Nets - Los Angeles Clippers 1(-4,5)

Takie dwa rozpisy + jeden mega rozpis (nie będę go przedstawiał i zagram dwa single grubiej:
1) Orlando Magic - Toronto Raptors 1(-5,5)
2) New Jersey Nets - Los Angeles Clippers 1(-4,5)

Dziś nie będę opisywał dlaczego - zbyt dużo czasu, ale głównym trendem jakim się kierowałem jest ww. przez niektórych motywacja w walce o PO i pozycje w samym PO.
Pozdrawiam
KRAJAN




Gratulacje dla wszystkich! Kolejny dzień bez niepodzianek!!!
Moje wyniki - bezs komentarza wystarczą buźki
Ogólny bilans typów miałem troszkę inny, ale pozostałe umieszczałem w mega rozpisach (które o dziwo weszły ). Jedne co mogę sobie zarzucić to wyskość stawek (w rozpisach), ale wcześniejsze dwa tygodnie nie napawały optymizmem.
Poza wymienionymi typami zagrałem jeszcze Houston i Milwaukee (oczywiście z -hp) i grubo over w Milwaukee.
Tak więc pełny bilans dzisiejszej nocy:
Krajan 9 - 1 Buki
Single zagrane gubiej:
Krajan 3 - 0 Buki
Jakiekolwiek komentarze wydają się być tu zbędne. Oby więcej takich dni jak dzisiejszy i przedwczorajszy.
I chyba trzeba dalej grać na drużyny "jeszcze o coś walczące"
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#316718 - 31/03/2005 06:23 Re: NBA - 30.03.2005
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Drobna korekta buziek:
I) 3/4
1) Boston Celtics - Dallas Mavericks over 208,5
2) New Jersey Nets - Los Angeles Clippers under 185,5
3) Milwaukee Bucks - Golden State Warriors over 203,5
4) Portland Trail Blazers - Houston Rockets under 187,5

Do góry
#316719 - 31/03/2005 08:51 Re: NBA - 30.03.2005
KotiK Offline
stranger

Meldunek: 26/03/2005
Postów: 7
Elo Wam.
Podsoomowanie meczow:

Boston Celtics - Dallas Mavericks over2008 Kurs:1,90 100-112
Orlando Magic - Toronto Raptors Yup:1 Kurs:1,55 over208 Kurs:1,90 108-96
Washington Wizards - Atlanta Hawks Typ:1 Kurs:1,25 over201 Kurs:1,90 102-99
Charlotte Bobcats - Chicago Bulls Typ:2 Kurs:1,65 99-102
Detroit Pistons - Sacramento Kings Typ:1 Kurs:1,35 99-82
New Jersey Nets - LA Clippers Typ:1 Kurs:1,45 95-78over184 Kurs:1,90
Milwaukee Bucks - GS Warriors over202 Kurs:1,90 109-113
San Antonio Spurs - Seattle Sonics +6,5 Kurs:1,90 89-76
Phoenix Suns - Philadelphia 76ers over222 Kurs:1,90 116-87
Utah Jazz - Denver Nuggets +6 Kurs:1,90 98-109
Portland Blazers - Houston Rockets -6 Kurs:1,90 84-100

Na 14meczy 10oK.
a Wiec wporzo d=-D

Do góry
#316720 - 31/03/2005 08:57 Re: NBA - 30.03.2005
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
No co ja moge dodać.. (cos musze bo nie bylbym soba) Markery to ja Ci dokupuję amkwish.. ;-)) Przy okazji i mój piórnik się wzbogaci... No jest jak to mówią ostatnio zajefajnie ;-))

Nawet under w Detroit i over w Salt Lake City weszły.. Spread na Denver l00zik, NJ, Orlando, Washington rzeczywiście po męczarniach.. Wasze Chicago... z czego się bardzo cieszę, ale liczę jeszcze na niespodziankę Charlotte.. i Houston też spokojnie..

Ogólnie noc piękna rozgwieżdżona i takie tam

Świetne wypracowanie amkwish!! I tak nie będę grał progresywnie ale to co zrobiłeś jest naprawdę piękne.. Ja miałem stan przedzawałowy na progresji na Red Wings w ostatnim sezonie.. Pavel Datsyuk, przyjaciel zza wschodniej granicy uratował mi kupę kasy... ale zdrowie trzeba szanowac.. No chyba że mnie czymś przekonacie do tego.. Może w NBA to ładniej wygląda..

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#316721 - 31/03/2005 09:36 Re: NBA - 30.03.2005
Mak0ss Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2005
Postów: 2403
Skąd: POZnan*
Quote:

Dzis 3 typki:
1) Warriors - Bucks
2) I dubelek Nuggets + Rockets




Jak tylko rano zobaczylem wyniki, to wiedzialem ze tutaj bedzie ekstaza:), oprocz tych typkow puscilem jeszcze 2 wariatki i tez wjechaly, i el MS odrobione
Pora spojrzec na dzisiejsze meczyki

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, latajaca_holenderka, forty, alfa, Lukasz111, VVega, igea23, ANZELMO, Ojro, burbon, akagi, wHiTe_StAr, pacyfista, Zaixi), 3405 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584353 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07