Opcje tematu
#31663 - 24/01/2001 04:57 Intertops
Bukmachers Offline
journeyman

Meldunek: 03/01/2001
Postów: 88
Skąd: Pomorze
Mam parę pytań w sprawie tej firmy.

1. Czy jest ona stabilna, jeśli tak to dlacego, jakie są walory że to nie oszuści ?
2. Czy w porównaniu z William Hill można im tak samo ufać, że nie zbankrutują lub nie oszukają ?
3. Jakie obecnie mają promocje ?
4. Mają o wiele lepszą ofertę niż u Hilla, czy zawsze taką mają ?
5. Czy to firma niemiecka ?
6. Czy pobierają podatek ?
7. W skali od 1 do 10 jaką mają ocenę ?
8. Jakie mają inne zalety ?
9. Są jakieś ukryte kruczki, które potem mogą utrudniać życie ?
10. Są jakieś inne zasady obstawiania niż w Polsce ?
11. Można u nich kombinować mecze na jednym kuponie np. Wygrana i awans zespołu ? Pewnie nie ale tak na wszelki wypadek.

Z góry dziękuję za odpowiedź. Sprawa dość pilna bo dziś mam wybrać czy założyć konto u Hilla czy u Interstop.

Do góry
Bonus: Unibet
#31664 - 24/01/2001 05:30 Re: Intertops
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Osobiście mam konto u Hilla i mogę o nim powiedzieć tylko dobre rzeczy. Intertops znam jedynie z doświadczeń znajomych i nie są to niestety dobre doświadczenia. Znam osoby, które miały spore problemy aby wyciągnąć z Intertops pieniądze. Inną bardzo wkurzającą cechą Intertops jest anulowanie przez nich zakładów z powodu "błędów w ofercie". Co gorsza ta możliwość jest przez nich nadużywana. Przykład z ostatnich dni, Intertops płacił 2.20 za zwyciestwo Słowenii nad Ukrainą w meczu MS w piłce ręcznej. Była to dość atrakcyjna oferta, u innych buków to Słowenia była faworytem i znam kilka osób, które postawiły na to większe sumy. Niestety, Intertops anulował te zakłady tłumacząc się, że kursy zostały mylnie wydrukowane. Byłoby to zrozumiałe, gdyby chodziło o zamianę kursów np. w meczu Niemcy-USA, ale tutaj grały dwie dość wyrównane drużyny, ponadto Intertops w notowaniach na to kto zdobędzie MS cenił wyżej Ukrainę. Wygląda to więc na błąd ich oddsmakerów, z którego Intertops delikatnie mówiąc dość nieelegancko się wycofał.

Przewagą Intertopsa nad Hillem jest oferta piłki nożnej (mają większość europejskich lig, w tym polską) i europejskiej koszykówki.

Do góry
#31665 - 24/01/2001 05:35 Re: Intertops
Bukmachers Offline
journeyman

Meldunek: 03/01/2001
Postów: 88
Skąd: Pomorze
Wielkie dzięki za odpowiedź. To mi wystarczy, konta u nich nie założę. Najbardziej co cenię to pewność i uczciwość firmy. Jednak zakładam konto u Hilla.

Do góry
#31666 - 24/01/2001 16:11 Re: Intertops
MT-book Offline
journeyman

Meldunek: 23/01/2001
Postów: 63
Upewnię Cię tylko w wyborze: też polecam Hill'a. Mom konto też w Intertopsie, ale bardzo rzadko z niego korzystam.
Specyfika mojego grania wymaga częstych wpłat i wypłat kartą, i tu nie ma porównania:
Wpłaty (prowizja):
Hill 2%
Intertops 5%
Wypłaty:
Hill darmowy przelew do karty <7 dni
Intertops ?????

maciek

Do góry
#31667 - 25/01/2001 09:51 Re: Intertops
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
1.Intertops jest chyba pierwszą internetową firmą bukmacherską na świecie. Istnieje od wielu lat - jest to solidna firma.

2. William Hill jest dużo większą firmą o światowej renomie, ale Intertops jest porządną firmą i jest daleko od zbankrutowania.

3. 10-20% zależnie od sposobu zapłaty i dnia promocji.

4. Tak. Hill nie ma tylu lig piłkarskich ani Asian Handicaps. Intertops jest znany z szerokiej oferty na prawie każdy sport.

5.Firma jest austriacka, ale od wielu lat ma też oddział na Karaibach (Antigua), gdzie mieszczą się serwery.

6. Nie, ponieważ serwery mieszczą się na Karaibach, nie ma podatku.

7. Zależy od tego co od nich oczekujesz. Każdy ich oceni inaczej.

8. Ligi, ligi, i jeszcze więcej lig. Na cztery główne ligi mają Asian Handicaps i Total Goals.

9. Niskie limity na niektóre sporty (za wyjątkiem sportów amerykańskich). Nie dla dużych graczy.

10. Amerykańskie sporty inaczej obstawiane (dwie opcje zamiast trzech).

11. Zadna firma bukmacherska na świecie nie pozwala łączyć na jednym kuponie zakłady gdzie wynik jednego ma wpływ na wynik drugiego.

uQ$, jaki problemy mieli znajomi z płatnościami?

MT-book, Ladbrokes chyba ma 0% prowizji od KK.

Do góry
#31668 - 25/01/2001 15:45 Re: Intertops
MT-book Offline
journeyman

Meldunek: 23/01/2001
Postów: 63
>MT-book, Ladbrokes chyba ma 0% prowizji od KK.

Dzięki Conrad. Dosc dawno nie odwiedzalem Ladbrokes'a, choc mam tam konto (ostatnio chyba w czasie Euro2000). Głównym tego powodem była słaba oferta na sporty amerykańskie, które głównie gram - ale może teraz się to zmieniło - muszę tam zajrzeć.
Dodatkowym atutem tego buka jest to, że podobno (tak jak Hill) pozwala zrobić wypłatę do KK powyżej kwoty jaką się wpłaciło! Czy ktoś z tego korzystał? (często korzystam z tego w Hill'u, i jeśli Ladbrokes też to ma, to może poświęce mu więcej uwagi :-)

maciek

Do góry
#31669 - 25/01/2001 23:21 Re: Intertops
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Conrad - problemy dotyczyły wyciągnięcia od nich pieniędzy. Moim znajomym się to na szczęście w końcu udało, ale w jednym przypadku trwało blisko 3 miesiące. Dwie osoby spotkały się z tym, że ich maile w tej sprawie były ignorowane, a gdy się do nich dzwoniło odpowiadali, że nie doszły. Inny problem, jaki ostatnio miał jeden z moich kolegów to próba obciążenia go dodatkowymi opłatami za transfer pieniędzy. Znalazłem jego list to opisujący, poniżej kopia:

"I'm having a hard time getting my money from Intertops.. I been mailing them all week, and they just claimed they didn't get my e-mails, eventhough i never got any of them back, and I used 2 different e-mail accounts.. Just now I finally got an answer back to 1 of them. 1 where i ask them how much it will cost me to make a withdraw of my whole account by bank transfer.. According to their rulebook, its costs 18$ for amount under 1000$ and nothing for amount over 1000$.. Now check out this answer i got back after waiting for 5 days and sending them 4 e-mails..

We do apologised for not responding to you soonest. The cost of sending a wire transfer is as follow:

Bank charges for sending the wire ............... US 20.00
Bank Commision is .5 % on the amount with the minimun cost of US15.00
Foreign Bank charge ................ US25.00

The total charge to send USD780.0 as a wire transfer to you is US60.00.

Sincerely

Clarissa Anthony


What the hell is all this crap? Bank commesions, and foreign bank charge? Its fucking bullshit, my bank does not charge 25$ to recieve money from another bank.. and how would they know what they charge anyway?

They have been jerking me around like this for 1 week now.. Looks like it can be a major problem to get your money, when you request them all at 1 time.. "

MT-book - w Ladbrokes tak jak i u Hilla możesz wypłacić na kartę więcej niż wplaciłeś (to chyba jedyne dwa takie buki na świecie), niestety ich oferta dotycząca sportów amerykańskich nie dość ze kiepska, to jeszcze mają kursy 1.83 zamiast 1.91. Ja obstawiam w Ladbrokes w zasadzie jedynie "azjatyckie" handicapy i tenis (czasami mają bardzo dobre kursy, np. wczoraj obstawiłem Hingis @ 1.73)

Do góry
#31670 - 26/01/2001 02:21 Re: Intertops
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
uQ$, kiedy były te problemy? Najłatwiej jest przy wypłatach czekiem bankowym. PRzy wypłacie powyżej $1000 czek wysyłają bezpłatnie przez DHL. Jeśli chodzi o sumę poniżej $1000 to pokrywają połowę tej sumy, czyli czek nas kosztuje $15. Można grać też kartą, i do wysokości wpłaty można na kartę wypłacać.

Firma jest bardzo solidna, i jeśli ktoś tam gra to może czuć się bardzo bezpiecznie. Mają też "azjatyckie" handicaps - najlepsza forma obstawiania piłki nożnej.

Ogólnie jeśli ktoś zamierza obstawiać amerykańskie sporty, to Hills czy Ladbrokes nie są najlepszym wyborem. Musi mieć przynajmniej konto u jednego z następujących: Olympic, Canbet, Intertops.

Do góry
#31671 - 26/01/2001 02:49 Re: Intertops
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Conrad, problemy były w ubiegłym roku. Ten ostatni przeze mnie opisywany chyba w październiku czy listopadzie. Jeżeli chciałbyś jakieś bliższe szczegóły to napisz do mnie na priva, skontaktuję Cię bezpośrednio z tymi osobami - tak to zawsze to są informacje "z drugiej ręki". Oczywiście, myślę że to są wyjątki - znam też osoby, które nigdy nie miały z Intertops żadnych problemów, ale ja staram się "dmuchać na zimne".

Co do amerykańskich sportów to oferta Hilla i Yabeta mi wystarcza. Buki, które wymieniłeś mają dodatkowo tylko zakłady na 1 połowę czy kwarty, których i tak nie obstawiam. Nad otwarciem konta w Olympic kiedyś myślałem (robili mnóstwo błędów w kursach na piłkę, m.in. polską), ale zniechęciła mnie konieczność dzwonienia do nich po wszystko. Ostatnio się to podobno zmieniło, więc może się im przyjrzę ponownie jak ruszy nasza liga.

Do góry
#31672 - 26/01/2001 05:39 Re: Intertops
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Canbet ma najlepsze kursy z wszystkich bukmacherów jakich znam. W porównaniu do nich Hills nieźle zdziera z ludzi... Dodatkowo, Canbet pokrywa koszty przelewów bankowych w obie strony (przy wpłatach i wypłatach!). Bardzo miło się z nimi gra, a ważne jest to, że są super bezpieczni i mieszczą się w Australii.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to Intertops jest o klasę wyżej niż Yabet, ale znów tutaj największe uznanie wzbudza oczewiście WH. Hills i Ladbrokes to dwie największe firmy bukmacherskie na świecie.

Olympic jest wspaniałym bukmacherem, bardzo lubię tam grać. Często mają najlepsze kursy z 30 bukmacherów, u których gram. Mają wspaniałe kursy na sporty amerykańskie, multum zakładów na piłkę nożna... po prostu są super! Też sa pewni i bardzo dobrze mi się układa współpraca z nimi. Raz wziąłem od nich wypłate w wysokości $6,000 i 2-3 później przyjeciałem do Polski a forsa już była na koncie. Bardzo polecam, tym bardziej, że można u nich obstawiać polską ligę.

Do góry
#31673 - 27/01/2001 01:11 Re: Intertops
MT-book Offline
journeyman

Meldunek: 23/01/2001
Postów: 63
>Dodatkowo, Canbet pokrywa koszty przelewów
>bankowych w obie strony (przy wpłatach i >wypłatach!).

Conrad, jak długo idzie taki przelew w jedną i drugą stronę?
Tzn. chodzi mi o okres jaki upływa od np. zamówienia wypłaty, do momentu, aż pieniądze znajdą się faktycznie na moim koncie w Polsce.
Jeżeli jest to 3-4 dni - to rewelacja!

Do góry
#31674 - 27/01/2001 23:33 Re: Intertops
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Bardzo dobre pytanie Wysyłając pieniądze z Polski trzeba bardzo uważać ponieważ nasze banki mogą pomylić bank korespondencyjny, a wtedy forsa idzie dość dłuuuuuugo....

Tak się właśnie stało w moim przypadku, ale teraz w moim odziale Pekao już wiedzą dokładnie jak to wysłać, także następnym razem zajmie to 2-4 dni. W odwrotną stronę powinno być dokładnie tak samo, czyli kilka dni.

Czeki niestety są mało praktyczne bo można czekać nawet i miesiąc aż zostaną zrealizowane, mimo że są to czeki bankowe (a nie osobiste)!

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (baracuda, igea23, 11kera11, rafal08, alfa, ElNinho[mmdea]), 3505 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49