Opcje tematu
#31624 - 20/01/2001 19:35 Witam
Wojciech Offline
stranger

Meldunek: 11/02/2001
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Witam.
Jestem nowy na tej liscie,bardzo się cieszę że cos takiego powstało.Najpierw zacznę od problemów bo mam kłopoty z wypłatą pieniędzy od worldbet.com,wielu zapewne zapyta a dlaczego własnie ten? Postanowiłem najpierw sprawdzić pierwszego lepszego a worldbet wydał mi się dobry.Być może sprawa zostanie rozstrzygnięta niedługo ale nie spodziewałem się że mogą być jakies komplikacje.Najpierw błędnie podałem dane o banku i póżniej to naprawiłem,potem drugi raz zażądałem wypłaty i otrzymałem odpowiedż że nie zachowuję się jak "gambler"więc muszę przesłać im fax z kartą kredytową,zrobiłem to i cos ruszyło ale i tak czekam tydzień na przelew bankowy.Chyba mój debiut nie był zbyt szczęsliwy ale ogólnie jestem optymistą.W internecie jest mało rzetelnych ocen bukmacherów a te co są to raczej są przypadkowe lub reklamy.Chciałbym żeby powstała czarna lista buków w celu ochrony graczy,worldbeta umieszczam na pierwszym miejscu.

Do góry
Bonus: Unibet
#31625 - 21/01/2001 09:34 Re: Witam
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Worldbet nie jest bukmacherem, do którego bym osobiście wysłał pieniązde. Gram tylko u sprawdzonych bukmacherów, i każdemu radzę by wysyłał pieniądze do takich właśnie firm. Nie sądze by Worldbet był niewypłacalny, ale nawet opóźnienie w wypłatach nie wpływa dobrze na wizerunek bukmachera.

Z przelewami może być różnie, wystarczy mały błąd i sprawa może się rozciągnąć tygodniami. Osobiście używam w kraju Bank Pekao SA, ale wystarczy np. błąd w banku korespondencyjnym by przelew szedł prawie miesiąc. Ale jeśli wszystkie dane śa prawidłowe nie powinno to zająć więcej niż 2-4 dni.

Do góry
#31626 - 21/01/2001 16:14 Re: Witam
Wojtek Offline
veteran

Meldunek: 22/12/2000
Postów: 1353
Skąd: Kraków / Suche Stawy
Czesc Wojciechu bardzo prosilbym cie jesli mozeesz bys zmienil nick ja pisze pod Wojtek i moga niepotrzebnie powstac jakies problemy ok?

Do góry
#31627 - 22/01/2001 18:12 Re: Witam
dilbert Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2001
Postów: 343
Skąd: Kraków
Worldbet nie jest bukmacherem, do którego bym osobiście wysłał pieniązde.

Szkoda że o tym wczesniej nie wiedziałem.Czy mógłbys uzasadnić dlaczego?chiałbym znać ogólne kryteria oceny bukmacherów.

Nie sądze by Worldbet był niewypłacalny, ale nawet opóźnienie w wypłatach nie wpływa dobrze na wizerunek bukmachera.

U mnie już są skresleni,chciałem tylko zobić próbe,wpłacić cos postawić i szybko wypłacić żeby zobaczyć jak przebiegają operacje bankowe,okazało się że można wypłacać tylko po 30 $ a miałem 100 więc zaryzykowałem 10 i straciłem żeby im znów nie wpłacać.Na dodatek można postawić tylko 300 $ na jeden zakład.

Z przelewami może być różnie, wystarczy mały błąd i sprawa może się rozciągnąć tygodniami.

Najpiew popełniłem błąd ale operacja została cofnięta,teraz w statusie mam "place order" czyli powinni już wysłać o czym zapewniali mnie przez e-mail.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49