Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#2981579 - 17/03/2009 07:07 Speedway Grand Prix 2009
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Witam,

zakładam temat dotyczący rywalizacji o tytuł mistrza świata w żużlowej Grand Prix.

Na początek najważniejsze informacje.

Stawka GP 2009:

1. Nicki Pedersen (Dania)
2. Jason Crump (Australia)
3. Tomasz Gollob (Polska)
4. Greg Hancock (USA)
5. Hans Andersen (Dania)
6. Leigh Adams (Australia)
7. Andreas Jonsson (Szwecja)
8. Rune Holta (Polska)
9. Scott Nicholls (Wielka Brytania)
10. Fredrik Lindgren (Szwecja)
11. Chris Harris (Wielka Brytania)
12. Kenneth Bjerre (Dania)
13. Grzegorz Walasek (Polska)
14. Sebastian Ułamek (Polska)
15. Emil Saifutdinov (Rosja)

A także tegoroczny kalendarz rozgrywek:

25 kwietnia - Praga (Czechy) - Grand Prix Czech
9 maja - Leszno (Polska) - Grand Prix Europy
30 maja - Goeteborg (Szwecja) - Grand Prix Szwecji
13 czerwca - Kopenhaga (Dania) - Grand Prix Danii
27 czerwca - Cardiff (Wielka Brytania) - Grand Prix Wielkiej Brytanii
1 sierpnia - Daugavpils (Łotwa) - Grand Prix Łotwy
15 sierpnia - Malilla (Szwecja) - Grand Prix Skandynawii
29 sierpnia - Vojens (Dania) - Grand Prix Nordyckie
12 września - Krsko (Słowenia) - Grand Prix Słowenii
26 września - Terenzano (Włochy) - Grand Prix Włoch
17 października - Bydgoszcz (Polska) - Grand Prix Polski

Zapraszam do dyskusji smile


Edited by buszmen (17/03/2009 08:12)

Do góry
Bonus: Unibet
#2981588 - 17/03/2009 07:08 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Na początek mój pierwszy typ smile

Leigh Adams to win SGP 2009 @16,00 bet365:

To jest po prostu ogromne przeszacowanie i nikt nie wmówi mi, że jest inaczej. Adams to zawodnik, który posiada absolutnie wszystko aby zostać numerem 1 w światowym żużlu. Jeżeli chodzi o technikę jazdy, to nie ma od niego lepszego. Jego odwieczne problemy to brak psychiki mistrza oraz zbyt elegancka(delikatna) momentami jazda w decydujących momentach. Ale to perfekcjonista, wirtuoz żużla. Tak wysoki kurs wynika z tego, jak nieudany dla Adamsa był poprzedni sezon. Moim zdaniem to jednak o niczym nie przesądza. W roku 2007 Leigh był natomiast w morderczej formie i tylko wyśmienita regulacja motocykli na dojazd do pierwszego łuku Nickiego w tamtym okresie stanęła mu na drodze.

Kuriozalnym jest fakt, że w notowaniach bukmacherów wyżej stoją akcje choćby Hansa Andersena. Dla mnie to jest kompromitacja takiego analityka. Każdy obiegany w temacie doskonale wie, że Leigha i Hansa dzieli żużlowa przepaść klasy. No ale do rzeczy smile

U progu sezonu Adams zasygnalizował doskonałą dyspozycję. Najpierw fenomenalnie prezentował się zimą w Australii w mistrzostwach swojego kraju, gdzie... nie przegrał ani jednego wyścigu(!). Sam Adams wielokrotnie podczas ubiegłego roku wspominał, że brakowało mu wówczas zimowej jazdy w Australii, z której zrezygnował by lepiej zregenerować siły. Okazało się to błędem, którego w tym sezonie już nie popełnił. Wczoraj w inauguracyjnym turnieju w Swindon zwyciężył w imponującym stylu, zostawiając dwukrotnie w pokonanym polu głównego faworyta do tytułu IMŚ, Nickiego Pedersena. Wiele wskazuje zatem na to, iż ten rok może być dla 38 letniego Kangura podobnie udany, jak ten w 2007. Silniki przygotowuje mu w tej chwili znany tuner i były świetny żużlowiec Brian Karger.

Za Adamsem przemawia ponadto jeden bardzo ważny fakt. Jako jedyny ze ścisłej światowej czołówki nie zrezygnował on ze startów w brytyjskiej Elite League. Liga co prawda jest coraz mniej "Elite", ale przez całą historię żużla krążyło powiedzenie, że nie da się być najlepszym bez startów na Wyspach. Rok temu Pedersen zadał temu kłam i jego drogą poszli inni. Wydaje mi się jednak, że wcale nie musi to być dobry kierunek, bowiem ciągłe starty i rywalizacja znacznie wzmacniają pewność zawodnika na torze. Ponadto BEL to różne tory, różne ustawienia, które są o wiele trudniejsze niż te jakie mamy przykładowo w Polsce.

Co więcej można dodać. Najgroźniejszy rywal - Nicki Pedersen może być zmęczony dwuletnią hegemonią, a dodatkowo w ciągu sezonu zostanie on... ojcem, co często niekoniecznie pozytywnie wpływa na jazdę zawodników.

Typ bardzo ryzykowny i na cały sezon, zatem zdecydować może głupia kontuzja. Wydaje mi się jednak, że kurs powinien kształtować się na poziomie co najwyżej 5,50.

3/10 @16,00

Do góry
#2992157 - 20/03/2009 22:03 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Tobet oficjalnym sponsorem FIM Speedway Grand Prix 2009
oraz FIM Tobet Speedway World Cup 2009.

W poprzedmim sezonie na plastronach GP znajdował się NordicBet,
teraz Nordic Gaming Group będzie promowało swoje nowe dziecko wink

Do góry
#2993008 - 21/03/2009 03:13 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Siwy_WTS Offline
newbie

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 44
Originally Posted By: buszmen


Leigh Adams to win SGP 2009 @16,00 bet365:



laugh laugh
oj Buszmen ale pojechałeś teraz po bandzie... leciutko sobie sam w nogę strzeliłeś.. Adams IMŚ.... oj bardzo nie podzielam twojego zdania i uważam, że ciężko mu będzie nawet znaleźć miejsce w pierwszej 3... Adamsowi brakuje.. żeby to ładnie ująć trochę fantazji. solidna jazda nie wystarczy na GP. a w tym roku kandydatów na Majstra jest naprawdę sporo..

aaa i wg mnie to że niektórzy zrezygnowali z Anglii to wcale nie jest powiedziane ze źle wpłynie na ich występy może wręcz przeciwnie...

Do góry
#2993238 - 21/03/2009 04:08 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Siwy_WTS]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Że co niby? Strzeliłem sobie w nogę? Nie wiem do czego zmierzasz, ale wygląda jakbyś chciał jakiejś rywalizacji i pokazać, jak to jesteś doskonałym typerem. Proszę bardzo - przedstaw swoje propozycje, forum na tym tylko skorzysta(przynajmniej w teorii).

Nie chcę mi się nawet wchodzić w ten dialog, kto będzie chciał to skorzysta, a kto nie będzie chciał to nie. Raczej nikt nie jest na tyle głupi, żeby pomyśleć że to "banker". Zwyczajne przeszacowanie, zresztą kurs już poleciał w dół w bet365, a Sportingbet ma to po 8,50. Rok temu kursy na triumf Adamsa kształtowały się na poziomie 4-5,0. Wiadomo - było to po vicemistrzostwie i kapitalnej jeździe w 2007. Tylko, że teraz naprawdę wiele wskazuje na to, że Adams ponownie będzie w życiowej formie, a według mnie wtedy na drodze stanęło mu jedynie to, że Nicki jeździł jak maszyna(u progu sezonu nie wygląda na dominatora - chociaż to przedbiegi).

Cytat:

Adamsowi brakuje.. żeby to ładnie ująć trochę fantazji. solidna jazda nie wystarczy na GP. a w tym roku kandydatów na Majstra jest naprawdę sporo..


1. Trochę nie wiesz o czym piszesz. Po pierwsze jeżeli fantazji brakuje Adamsowi, to co powiesz o Pedersenie, który ma 3 tytuły mistrza świata? Ma więcej fantazji od Adamsa? proszę Cię smile Owszem ma inne atuty, a Adams ma swoje mankamenty, o których pisałem - często jeździ zbyt elegancko i nie potrafi kalkulować i zagrywać nie fair(jak Nicki czy Crump w 08, gdzie kładli się odpowiednio w Lesznie i w Lonigo). Naprawdę szkoda mojego czasu abym się produkował, ale Twoja teza jest zwyczajnie nieprawdziwa. Obejrzyj sobie z 30-40 biegów Adamsa z roku 2007 i przemyśl to co napisałeś.

2. "Sporo kandydatów" - dla mnie na papierze większe szanse ma Nicki i Crump(ze znakiem zapytania). Dodajmy do tego Hancocka i Golloba, którzy jakieś szanse mają. TO jest 'naprawdę sporo'?

Cytat:

aaa i wg mnie to że niektórzy zrezygnowali z Anglii to wcale nie jest powiedziane ze źle wpłynie na ich występy może wręcz przeciwnie...


Oczywiście, że nie jest powiedziane, choć zasada i wieloletnie przekonanie, że nie da się być numerem jeden bez jazdy na Wyspach nie wzięło się znikąd i ma wyraz w konkretnych przykładach. Mi chodziło raczej o pokazanie tego, że Leigh poszedł inną drogą. Być może lepszą, być może gorszą - ale jeżeli okaże się to lepszy wybór, to on będzie w przodzie względem reszty. Według mnie dla Adamsa to świetny wybór smile


Edited by buszmen (21/03/2009 04:09)

Do góry
#2993335 - 21/03/2009 04:48 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Siwy_WTS Offline
newbie

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 44
nie chce rywalizacji tylko jesteś uważany tutaj za dobrego typera a już 3 raz mnie niemile zaskoczyłeś...

co do kandydatów to jest Andersen, Jonsson na których już też przyszedł czas. A w pojedynczych zawodach mogą zaskakiwać inni o wiele słabsi od Lee. (Nicholls, Emil, Fredi, Holta, Bjerre)

co do formy jeszcze... to zwycięstwo w Swindom w którym tylko on mógł wygrać (jak wszystkie tam) albo zawodów w Australii które też nie są zbyt mocno obsadzone. nie przekonuje mnie to. Przyjdą ciężki mecze i wtedy poznamy jego wartość.

Jak dla mnie Lee będzie miał jeszcze słabszy sezon niż poprzedni w którym i tak miał wpady nie tylko w GP ale także w meczach Polskich. To już nie jest ten sam LEE smile

Do góry
#2993346 - 21/03/2009 04:55 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Siwy_WTS]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Chyba Leigh tongue

Do góry
#2993353 - 21/03/2009 04:56 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Siwy_WTS]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
To w ogóle nie jest, ani nigdy nie był Lee ;]

Andersen i Jonsson - hehe, no dobra smile Było już sporo takich, co pisało, że to "już nie ten sam Hancock", czy "Gollob się skończył". Najlepszy był Parfjanowicz w 2004, kiedy Jarek stanął na pudle w Pradze: "Umarł król, niech żyje król!". Hehe, stara gwardia trzyma się mocno. Słabszy sezon 2007 nie przełożył się na jeszcze słabszy 2008 u Hancocka. Oczywiście żadnej analogii być nie musi, to jedynie przykład.

Turniej w Swindon był bardzo mocno obsadzony, dwukrotne pokonanie Nickiego ma swoją wymowną wartość - nieważne czy w Swindon, Lesznie, Aveście, Reading czy w Pradze albo Wrocławiu.

Cytat:

Przyjdą ciężki mecze i wtedy poznamy jego wartość.


Ja ją znam, niezależnie czy będzie tytuł czy medal czy też nie.

Do góry
#2993373 - 21/03/2009 05:03 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Siwy_WTS Offline
newbie

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 44
p.s poprzedni post do usunięcia!

sami znawcy mnie poprawiają... laugh posprawdzajcie sobie zagranicą (i wśród zawodników - jak ktoś ma możliwość) jaką ksywę i zdrobnienie ma wasz Leigh...


Pokonanie Nickiego, który jechał pierwsze zawody i tak naprawdę nie wiadomo w jakiej jest formie... masz racje niesamowita ta wartość. smile

Do góry
#2997219 - 22/03/2009 06:38 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Siwy_WTS]
Siwy_WTS Offline
newbie

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 44
sorry ze post po poscie ale nie mozna edytować a chcialbym wam tu coś wkleić..

"- Adams już nie ten, zdarzają mu się wpadki, jak kiedyś Knudsenowi w ostatnim roku kariery (...)

- Człowieku, co ty gadasz, Adams wcale jeszcze nie kończy kariery i nadal mierzy w wysokie cele, a w Anglii w pierwszych zawodach wymiata aż miło. Prawie nie przegrywa. Krzysiek K. zresztą też.

- Bałwanie do kwadratu, to są dopiero pierwsze przymiarki na torze, zaś wyniki w Anglii nie dają obrazu tego, co potem się będzie działo w naszej Ekstralidze. Nie są miarodajne. To inna półka."

To jest fragment artykułu mojego kolegi Barta Czekańskiego, który ukazał sie na sportowych faktach... i on walsnie ładnie podsumowuje to o czym JA pisałem.

Do góry
#2997369 - 22/03/2009 06:57 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Siwy_WTS]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Hehe, jak trzymasz z Czekańskim to wiele tłumaczy laugh laugh Ten nieuk i pseudo - felietonista może zna środowisko z dawnych lat i ma parę prywatnych znajomości, ale już dawno oderwał się od realiów i bieżących rozgrywek. Dlatego niespecjalnie polecam sugerowanie się opiniami tego taniego pismaka.

Jego ostatni paszkwil na Tomka, w którym postulował wyrzucenie go z kadry(pozbawienie funkcji kapitana jest z tym równoznaczne) to chory sen wariata.

Hancock "nie ten" to był już na początku tej dekady. Przykład Tomka to samo - i to samo pisał tu ów dziennikarzyna. Wiadomo, że ta dwójka oraz Adams ma bliżej niż dalej, ale absolutnie nie dyskwalifikuje ich to z walki w nadchodzącym sezonie. Ani nawet życiowej formy. Hancock w 06 i 08 miał dwa życiowe sezony nie licząc 97 i może 96, gdzie miał wydatny wkład w złoto swojego kompana z teamu Exide i przekręcenie najlepszego zawodnika w historii speedwaya, Hansa Nielsena smile

Knudsen i Adams to dwie zupełnie inne historie. Tommy po ciężkich kontuzjach tak naprawdę nigdy nie odnalazł błysku. Adams jeździ fair, ale jest znacznie większym twardzielem. Poza tym los go oszczędził i nie ma tak wyeksploatowanego organizmu, a co najważniejsze: dalej mu się chce !

A tak by the way, to jest jednak forum bukmacherskie i ocena szans zawodnika, to jedno ale liczy się ocena tychże szans w stosunku do kursu. Twoim zdaniem Siwy, kurs 15,0 czy 16,0 na tytuł IMŚ dla Adamsa odzwierciedla układ sił? Owszem zawody w Anglii to przymiarki, ale widać już, że Nicki dominatorem nie pachnie.

Kontuzja Crumpa/Nickiego, choćby niezbyt poważna i Adams staje się głównym kandydatem niemalże, a przy formie z 2007 wcale nie jest to wymogiem. Z formą w 2007 walczyłby w 2008 z Nickim do samego końca. I myślę, że... by wygrał;] Chyba, że gdzieś na mecie zabrakłoby tego cwaniactwa.


Edited by buszmen (22/03/2009 07:10)

Do góry
#2997555 - 22/03/2009 07:58 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Siwy_WTS Offline
newbie

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 44
wiadomo ze kurs robi wrażenie... ja też na przykład zagram Wrocław po kursie 51.00 (Bwin) ale dla zabawy... A a wracając do Lee (a właściwie jak chcecie :D) Leigh-a to on całe życie walczy o mistrza i jest w czołowce ale jak powtarzam nie ma tego czagos...
A ja naprawde uważam że oprócz Nickiego i Jasona będzie sie liczył Andersen i Jonnson.

p.s a co do Tomka to także uważam ze postąpił bardzo nie fair... rzecz ujmując "poleciał w ch**" a kapitanem kadry ma być zawodnik który jest dobrym duchem drużyny a nie "zdrajca" tego zawodnika powienni chciec inni riderzy a nie my!!!

Do góry
#2997586 - 22/03/2009 08:09 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Siwy_WTS]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Że co zrobił? Kogo oszukał? Sorry, ale jest wolność i z całym szacunkiem do Cegły, ale Tomek chyba nie ma obowiązku być członkiem jego stowarzyszenia, ani postępować według jego przykazań. To zawodnik samodzielny - instytucja. Czy zrobił źle czy dobrze, to osobna kwestia. To są jednak kwestie pozasportowe.

A reprezentacja i SWC to odrębne inne zagadnienie i postulat Czekańskiego, że Tomek powinien porzucić reprezentację(pozbawienie go funkcji kapitana jest z tym równoznaczne) jest zwyczajnie śmieszny i infantylny. Ten gość wyciągnął polski żużel z marazmu, wszystkie sukcesy od lat 90-tych wiążą się z jego nazwiskiem, a w dodatku wciąż jest najlepszy. Może nie był w drużynie dobrym duchem?

No ale dla Czekańskiego to typowy tani pseudo tekst.

To off top:

A na top. Wrocław ma iluzoryczne szanse na DMP, a Adams całkiem realne - choć oczywiście głównym faworytem jest Nicki, a za nim grupa pościgowa na czele z Adamsem i Crumpem. Dalej Tomek i Hancock smile

Andersen i Jonsson, to potraktuję jak dobry żart. Chyba, że myślisz tak o 2011. I tak daje większe szanse Jarkowi !!

Do góry
#2998059 - 22/03/2009 18:46 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Siwy_WTS Offline
newbie

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 44
Cegła reprezentuję żużlowców a nie swoje wlasnie imie. nie wiesz jakie opinie wzbudził wśród pozostalych zawoników wiec sie nie wypowiadaj. i powtorze bo chyba nie zrozumieales. ja nie chce go wyrzucać z kadry ale nie zdziwiłbym sie jakoby nie został jej kapitanem.

a co do Jonssona to zobacz tylko na jekgo wyniki w zawodach kiedy nie był kontuzjowany oraz nie miał wszelkich innych problemów. jakby taka dyspozycje utrzymal przez caly nadchodzący sezon to wroże mu podium.. na którym raczej zabraknie miejsca dla Adamsa. (ktory moze gdzies wygra pojedyncze GP ale na pewno nie zostanie IMŚ)

pozdrawiam

Do góry
#2998258 - 22/03/2009 19:58 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Originally Posted By: buszmen
A na top. Wrocław ma iluzoryczne szanse na DMP, a Adams całkiem realne - choć oczywiście głównym faworytem jest Nicki, a za nim grupa pościgowa na czele z Adamsem i Crumpem. Dalej Tomek i Hancock smile

Andersen i Jonsson, to potraktuję jak dobry żart. Chyba, że myślisz tak o 2011. I tak daje większe szanse Jarkowi !!


Doskonale wiesz buszmen, ze Adams przez wszystkie lata byl tym czwartym. Najwieksze szanse mial w roku 2007. Wiekszych szans juz nie bedzie mial. Wygrane wszystkie biegi w Australii - bzdura. Jezeli dobrze pamietam to nie bylo Crumpa, a reszta generalnie moze tej dwojce buty czyscic, mimo, ze Holder bedzie prawdziwym wyzerca, ale jeszcze nie teraz. Zawody w Anglii to kolejny niemiarodajny wynik. Spojrzmy kto byl drugi w tych zawodach. Ano nasz Krzysio. Ten Krzysio, ktory jechal w GP slabo. Takie wnioski mozna wyciagac po kilku-kilkunastu meczach, gdzie bedziemy jechali na powaznie.. Adams mistrzem nie bedzie. Dziwisz sie czemu jest taki kurs na niego? Ja nie, bo jak patrze ile jest na Nickiego to wszystko jest jasne. Skoro na Duna jest ponad 2.00 [a przynajmniej bylo, bo dawno kursow nie sprawdzalem], na Crumpa ponad 3 [jak wyzej], a wieksze szanse daje Andersenowi i Jonssonowi, ale Andreasowi tylko jezeli dobrze przepracuje zime.
Jezeli mowisz o grupie poscigowej na czele z Adamsem i Crumpem to odnosze wrazenie, ze zatrzymales sie w 2007 roku, gdzie Adams zdobyl swoje zyciowe osiagniecie, ktorego nie poprawi juz nigdy.
Jak mozesz mowic o wiekszych szansach dla Jarka, ktorego nie ma w GP i moze go w nim zabraknac ? Jarek byl dla mnie faworytem do awansu do tegorocznego GP z eliminacji, a przepadl w Czestochowie, jezeli dobrze pamietam. Taki jest zuzel.

To teraz ja offtopne. Siwy gdzie daja @51,00 na Wroclaw?! To tylko zuzel, a Pawlicki juz sie rozbil.. Jezeli ta kontuzja, jak i poprzednia nie zostawia zadnego sladu w jego glowie to bedzie oznaczalo, ze jest wielki, ale obawiam sie, ze to za duzo jak na mlodego chlopaka. A jezeli dobrze kojarze to juz drugi raz ma problemy z barkiem. A problemy z barkiem jakie ma po dzien dzisiejszy Seba Ulamek wszyscy dobrze wiemy. Lekki dzwon i obojczyk zlamany...

Do góry
#2998335 - 22/03/2009 20:30 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: iti]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
iti w Bwin przecież jest napisane ! wink
@51 miodzio ! tongue

Do góry
#2998339 - 22/03/2009 20:33 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: iti]
Siwy_WTS Offline
newbie

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 44
51.00 na wrocek dają w Bwin.

a co do Przemka to nawet jak wroci po kontuzji to chcialbym zaznaczyć ze jest mocny tylko u siebie w lesznie a w zeszłym sezonie bodajże tylko raz jechal na wyjezdzie gzdie zdobyl 0 ptk przegrywając z Kiełbasą.

Do góry
#2998450 - 22/03/2009 21:20 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Siwy_WTS]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Cytat:

Jezeli mowisz o grupie poscigowej na czele z Adamsem i Crumpem to odnosze wrazenie, ze zatrzymales sie w 2007 roku, gdzie Adams zdobyl swoje zyciowe osiagniecie, ktorego nie poprawi juz nigdy.


No właśnie nie zakładam, że nie poprawi już nigdy. A to dlatego, że zeszły rok mu wybitnie nie wyszedł, ale nie oznacza to tego, że w 2009 nie będzie kosił jak w 2007. Na razie wiele na to wskazuje. I mają na to wpływ fakty, które opisałem w wyjściowym poście. Jazda na Wyspach swoją rolę może odegrać. Bagatelizujecie to, bo Nicki rok temu pozamiatał i tak. Ale nie był tak mocny jak w 2007, a poza tym... jedna jaskółka wiosny nie czyni. Taka opinia to była mantra światowego speedwaya przez lata, widać to choćby na przykładzie Rickardssona, kiedy był najmocniejszy.

I powtórzę, z formą z 2007 Adams wykosiłby mistrza w 2008 wink

ps. Unia nie musi mieć Przemka w składzie by kadrowo bić ligę na głowę smile


Edited by buszmen (22/03/2009 21:21)

Do góry
#2998508 - 22/03/2009 21:48 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Siwy_WTS Offline
newbie

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 44
z Przemkiem czy bez za 1.8 i tak nie warto.. sam któryś z was wspominał moją Sparta z 2007 roku... dream team nie zawsze musi wygrać choć sądzę że w Lesznie nikt chyba nie poleci w kulki tak jak to było u nas. tak czy siak ja nie namawiam innych ale zagram za grosze Wrocław i Stal bo jeśli nie unia to oni...

Do góry
#2998527 - 22/03/2009 21:55 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Siwy_WTS]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Cytat:

Cegła reprezentuję żużlowców a nie swoje wlasnie imie. nie wiesz jakie opinie wzbudził wśród pozostalych zawoników wiec sie nie wypowiadaj. i powtorze bo chyba nie zrozumieales. ja nie chce go wyrzucać z kadry ale nie zdziwiłbym sie jakoby nie został jej kapitanem.


Nie reprezentuje żużlowców, a co najwyżej wybranych żużlowców. Związki zawodowe z założenia więcej szkodzą niż pomagają, to primo. A secundo: są dobrowolne. I nieważne, co myślą sobie o tym inni: kontrakt Tomasza w Gorzowie to jego indywidualna sprawa. Gollob ani nie krytykował innych, ani też nie wzywał to pójścia jego drogą. Odegrał taką szopkę, wytłumaczył to i tyle. To biznes jego i Władka.

A co to ma do reprezentacji? Nie chcesz wyrzucać Tomka z kadry, ale pozbawiłbyś funkcji kapitana. Jak to sobie wyobrażasz? "Sorry Tomek, przez 20 lat ciągnąłeś tę reprezentację, jesteś z nas najlepszy, najbardziej doświadczony i nigdy nie zawodziłeś w decydujących momentach, dlatego możesz zostać - ale nie jako kapitan". Żaden z zawodników nie odważyłby się zagłosować przeciwko Gollobowi(może Cegła, gdyby dalej startował), to raz. A dwa, że to byłaby zwykła bezczelność i wobec takiej decyzji zawodników nie pozostałoby Tomaszowi nic innego, jak opuścić kadrę ;]

A kogo widzisz jako kapitana? Hampela? Kasprzaka? Jagusia? Może Jeleniewskiego, bo patrząc na Wasz lokalny wrocławski szowinizm, to przecież już prawie krajowa czołówka i kadra tuż, tuż?

Unia to nie Sparta, w cuglach wygra tę ligę.


Edited by buszmen (22/03/2009 21:57)

Do góry
#2998706 - 22/03/2009 23:14 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Siwy_WTS Offline
newbie

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 44
oj Buszmen widze ze jestes bardzo daleko i nie obracasz sie w srodowisku żużlowców i ludzi z tym sportem zwiazanych... dużo wiecej byś zrozumiał...

Do góry
#3006054 - 25/03/2009 20:23 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Siwy_WTS]
Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
Speedway Grand Prix 2009

Najlepsza pozycja końcowa (sezon)

Adams, L-Sajfutdinov, E 1 1.35
Holta, R-Walasek, G 1 1.55

ako 2.09 Unibet

Adams wiadomo,wciąż czołówka i uznana marka.Może nie jestem takim hurraoptymistą jak Buszmen względem Adamsa ale cenie go na tyle by zagrać z Emilem który wkracza w cykl GP.Jak trudno jest przebić się do czołówki w pierwszym sezonie wiadomo.Myślę ze Rosjanin zapłaci frycowe i jego górny pułap w debiucie wyceniam na max pierwszą ósemkę,walkę o tę ósemkę.Adamsa widzę wyżej,stara gwardia.

Para Holta-Walasek,podobna argumentacja.Debiutancki(choć może mnie pamięć zawodzi czego nie wykluczam smile sezon Grega w GP,frycowe.Do tego problemy ze sponsorami o których sam mówi i to jego spinanie się w ważnych momentach(vide DPŚ Leszno).Brakuje mu tego czegoś.Liga to nie GP.Rune moim zdaniem solidnie,walka o ósemkę,nic więcej.Na Walaska to wystarczy.

Do góry
#3009056 - 26/03/2009 19:20 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Radmanovic]
vodzior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2002
Postów: 3767
Skąd: Rzeszow
panowie to ja moze zadam pytanie z innej beczki zwiazanej z GP
zamierzam sie wybrac na weekend do Pragii na GP jak ktos byl niech poleci lub da namiary na w miare niedrogi hotel ,pensjonat , moze pokoje do wynajecia jak nablizej stadionu z gory dzieki wogole to ktos sie wybiera smile

Do góry
#3087435 - 24/04/2009 22:25 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: vodzior]
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Widzieliscie oferte Totomixa?
Wow, marże "prawie" jak w Azji smile

9771 N.Pedersen-Crump Kl1 1.60 6.00 2.00 skromniutkie 29% na trzydrogowym smile

9790 Sajfutdinov -Lindgren Kl1 1.55 5.00 2.10 tu lepiej - 32%

...a najwieksze brawa za to:
9796 Walasek-Ułamek KL1 1.50 4.00 2.20 a tu delikatniutka marża 37-mio procentowa.

Nic tylko grac! smile

Do góry
#3087534 - 24/04/2009 23:48 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Krompa]
Jankesi Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 399
Skąd: Leszno
Pytanie z innej beczki:) Skąd można ściągnąć program zawodów GP? Może ktoś z was ma zapisane w pliku do wydrukowania...

Do góry
#3087666 - 25/04/2009 01:06 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Jankesi]
ooiioo Offline
enthusiast

Meldunek: 18/05/2005
Postów: 286
bardzo dobre programy (nie tylko na SGP) sa TU!

a TU! program z uzupelnionymi nr na GP Czech w formacie excela 2009
(oraz odblokowanymi formulami wiec jezeli ktos sie gubi w excelu to proponuje pobrac oryginalna wersje zeby sobie nie namieszac)...

Do góry
#3087697 - 25/04/2009 01:20 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: ooiioo]
Jankesi Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2003
Postów: 399
Skąd: Leszno
wielkie dzięki piwo

Do góry
#3088495 - 25/04/2009 16:55 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Jankesi]
radas Offline
stranger

Meldunek: 13/04/2009
Postów: 1
Kupon z e-fortuny

Pedersen - Gollob 1
Crump - Jonsson 1
Sajfudinow - Harris 1

kurs 2,93 z 30 zł 80 zł

Co myslicie o tym kuponie?

Do góry
#3088732 - 25/04/2009 19:59 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: radas]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
typy dobre, ale sens grania u naziemnych rzeczywiście wątpliwy.

Do góry
#3089131 - 25/04/2009 23:59 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Ułamek - Kus 1,45 Expekt

Ułamek nigdy w GP nie zachwycał ale na razie od początku forma w lidze całkiem przyzwoita chodź to tylko I liga, a Kus to nie opierzony młodzieniec wystawiony na ciężką próbę jaką jest turniej GP :> w tej parze liczę po prostu ze Colgate zbierze mniej ogonów niż Matej smile

Do góry
#3089294 - 26/04/2009 00:53 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Cholo]
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
Sajfutdinow +1,5- Holta 1,83 skybet
Inne buki oferuja na Rosjanina w tej parze kurs ok. 1,6 bez handicapu oczywiscie. Nawet jesli Sajfutdinow mialby zaplacic frycowe, to raczej na slabiutkiego na poczatku sezonu Norwega powinno to wystarczyc. Pomoc w parkingu samego Tony Rickardssona rowniez powinna miec pozytywny wplyw na mlodego Rosjanina.

Do góry
#3090316 - 26/04/2009 07:25 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: oki]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Эмиль, нашего спонсорства - спасибо wink

Do góry
#3098144 - 29/04/2009 23:30 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Vorspringer]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Widzę, że forum nie lubi cyrylicy...to odnośnie tego co wyżej.

A pytanie z innej beczki. Grał ktoś z Was na GP w expekt?
Mamy środę, a wielu pozycji jeszcze nie rozliczyli (w tym wszystkich, które ja obstawiałem). Z góry na dół same dwójki...
Może czekają aż zdyskwalifikują Emila i Fredkę za doping :-/

Do góry
#3098270 - 30/04/2009 00:22 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Vorspringer]
kojotek Offline
member

Meldunek: 28/01/2009
Postów: 183
mi rozliczali tez pozno, ale nigdy nie do srody. Poniedzialek to byl maks. Skontaktuj sie najlepiej z supportem. pzdr

Do góry
#3098780 - 30/04/2009 03:53 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: kojotek]
travis Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/01/2008
Postów: 2803
Skąd: Pulawy
W Expekcie to chyba były h2h na całe GP więc trochę poczekasz.Opisane: 2009 Grand Prix
Najlepsza koncowa pozycja.

Do góry
#3101066 - 01/05/2009 12:29 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: travis]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Dzięki travis. Nie ma u mnie tego dopisku "końcowa pozycja 2009", ale to chyba jedyne wytłumaczenie. To sobie zamroziłem fundusze:-/
No nic, odbijemy w niedzielę:)

Do góry
#3119702 - 09/05/2009 00:28 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Vorspringer]
karmann Offline
newbie

Meldunek: 17/04/2009
Postów: 30
Przed nami GP Europy w Lesznie

Fortuna wystawiła już pary więc do ataku :-)

Adams vs Hampel 1 @1.55
Crump vs Gollob 1 @1.50
Hancock vs Jonsson 1 @1.55
Sajfutdinov vs Holta 1 @1.60

Krótko:

Pierwsza para obaj reprezentują Unie Leszno, czyli jeżdżą u siebie. Numerem jeden tego zespołu na pewno jest Adams, który wygrał tutaj rok temu GP Europy i to on powinien zdobyć więcej punktów.

Druga para to typ na Jasona, który jest dla mnie głównym kandydatem do wygranej w Lesznie. Nie wierzę, że w tej parze, Tomek może okazać się lepszy. Punkty w lidze, aktualna dyspozycja to przemawia zdecydowanie za Crumpem.

Trzecia para to typ na weterana GP "Herbiego" W tym sezonie notuje bardzo dobre wyniki w ligach polskiej i szwedzkiej. Nie można tego powiedzieć o Jonssonie, który boryka się co chwile z jakimiś urazami.

No i ostatnia para typ na młodzika, który nie miał sobie równych w GP Czech. Dobra dyspozycja potwierdzona również w naszej lidze. Powinien sobie poradzić z norweskim Polakiem, który nawet jak był w super formie nigdy nie osiągnął nic wielkiego.

Do góry
#3121028 - 09/05/2009 17:29 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: karmann]
kadus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 5696
Skąd: Anty(I)pody.
Originally Posted By: karmann
Przed nami GP Europy w Lesznie

Fortuna wystawiła już pary więc do ataku :-)

Adams vs Hampel 1 @1.55
Crump vs Gollob 1 @1.50
Hancock vs Jonsson 1 @1.55
Sajfutdinov vs Holta 1 @1.60

Krótko:

Pierwsza para obaj reprezentują Unie Leszno, czyli jeżdżą u siebie. Numerem jeden tego zespołu na pewno jest Adams, który wygrał tutaj rok temu GP Europy i to on powinien zdobyć więcej punktów.

Druga para to typ na Jasona, który jest dla mnie głównym kandydatem do wygranej w Lesznie. Nie wierzę, że w tej parze, Tomek może okazać się lepszy. Punkty w lidze, aktualna dyspozycja to przemawia zdecydowanie za Crumpem.

Trzecia para to typ na weterana GP "Herbiego" W tym sezonie notuje bardzo dobre wyniki w ligach polskiej i szwedzkiej. Nie można tego powiedzieć o Jonssonie, który boryka się co chwile z jakimiś urazami.

No i ostatnia para typ na młodzika, który nie miał sobie równych w GP Czech. Dobra dyspozycja potwierdzona również w naszej lidze. Powinien sobie poradzić z norweskim Polakiem, który nawet jak był w super formie nigdy nie osiągnął nic wielkiego.


W Fortunie liczy się miejsce a nie punkty. W takim wypadku Adams moze miec wiecej punktow a byc za Hampelem w finale wink. Sądze jednak, ze tak się nie zdarzy.

A tak ode mnie to omijalbym jakiekolwiek pary z Pedersenem. Nikt nie wie na ile jazda sprawia mu ból, kursy na Adamsa i Crumpa w parze z Powerem za wysokie nie są, więc chyba lepiej sobie odpuscic.

Nie wierze tez dzisiaj w forme Lindgrena. Czarnym koniem moze byc Bjerre, no i Walasek vs Ulamek/Nicholls/Harris - wszystko jedynki wink

Do góry
#3121195 - 09/05/2009 20:33 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: kadus]
lds Offline
newbie

Meldunek: 25/03/2008
Postów: 28
Skąd: Wrocław
Polecam zakłady przeciwko Harrisowi. Harris ostatnio cieniutki więc warto zainwestować np Ułamek-Harris

Do góry
#3121388 - 09/05/2009 22:04 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: lds]
Lindbaeck Offline
stranger

Meldunek: 07/05/2009
Postów: 4
Racja. Oglądam go na codzień i jeździ beznadziejnie źle ;/

Ostatnio trafiłem na blog tego gościa http://betventure.blogspot.com/ i mam wrażenie że też zna się na rzeczy. Gram dziś też jego typ. Co sądzicie ?

Do góry
#3121591 - 09/05/2009 22:52 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Lindbaeck]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Szkoda kasy. Wczoraj mogłeś złapać Hancocka w 3 za 4-4,50, a na pewno ma większe szanse niż Tomasz. Dla mnie to tendencyjny tekst, oparty na suchych liczbach. Tomek pojechał tak naprawdę w te 2 lata jeden dobry występ w Lesznie - 07 w finale SWC. Forma daleka od zeszłorocznej, tor inny(dowieziona nawierzchnia). Po treningu niezadowolony. Dla mnie tekst, że Gollob "uwielbia jeździć w Lesznie", to naciągnięcie pod ideę typu.

Do góry
#3121597 - 09/05/2009 22:54 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Według mnie gość, który pisze na tym blogu ma nie za wiele kontaktu z żużlem, jeżeli chodzi o oglądanie zawodów.

Cytat:

Wiele osób twierdzi że Gollob jest bez formy, że już się "kończy". Kompletnie się z tym nie zgadzam. Owszem miał bardzo przeciętny początek sezonu ale już w 2 kolejce zdobył komplet punktów, w 3 kolejce zdobył 14 punktów (3,3,2,3,3) a w ostatniej kolejce 11+2.


Nie wiem na jakiej podstawie ktoś twierdzi, że Tomasz jest w formie, skoro nie wygrał w tym roku żadnego dobrego wyścigu(z rywalem z czołówki).


Edited by buszmen (09/05/2009 22:54)

Do góry
#3121816 - 09/05/2009 23:56 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Lindbaeck]
speedway maniak Offline
member

Meldunek: 03/04/2007
Postów: 148
Moje granie dzisiaj koncentruje się głównie na pojedynkach przeciwko obrońcy tytułu oraz przeciwko Emilowi. Za rywali tego pierwszego wybrałem Jasona Crumpa, Leigha Adamsa i Grega Hancocka, natomiast konkurentów dla Rosjanina poszukuję wśród Hancocka, Adamsa, a nawet Jonssona. Pedersen w ubiegłym roku na Smoczyku przegrał z wymienioną trójką, choć był zdrowy. Dzisiaj ma problem i nie chce mi się wierzyć, by był w stanie dojechać do finału. Rywale Nickiego w walce o tytuł zdają sobie doskonale sprawę w jakiej formie fizycznej jest Duńczyk i na pewno zechcą wykorzystać tę szansę. Odnośnie Sajfutdinowa, to jego zwycięstwo w Pradze traktuję, jako wypadek przy pracy i z całym szacunkiem dla jego talentu, ale dzisiaj czuję, że może mieć kłopoty z dotarciem nawet do półfinałów. Poza tym próbuję Andersena z Bjerre na tego drugiego. Do zagrania na Kenia skłonił mnie kurs, bo aktualna forma obu Dunów jest porównywalna. Moi przedmówcy wyżej proponują granie Ułamka z Harrisem. Osobiście jestem przeciwny granie na Polaka, bo kurs jest nieadekwatny do jego możliwości. Wręcz przeciwnie zagrałem na Bombera i mam nadzieję, że nie będę żałował. Anglik jest w stanie powtórzyć ubiegłoroczny wynik (6 pkt), co w przypadku Ułamka może być problemem, tym bardziej, że Milenium wycofało zdarzenie, w którym proponowało jego awans lub nie, do ósemki. Bardzo ostrożnie podchodzę do do wystęu naszych Orłów. Jak zwykle największe nadzieje wiąrzemy z udziałem Jarosława Hampela i Tomasza Golloba. Osobiście odpuszczam sobie granie na Polaków. Wole się mile rozczarować w przypadku ich wysokich miejsc, niż przeżywać rozczarowanie podobne do tego z Pragi. Poza tym jedna sugestia dotycząca Scotta Nichollsa. Angol w Lesznie nigdy nie błyszczał i dzisiaj też nie wróżę mu dobrego występu.

Do góry
#3121978 - 10/05/2009 00:54 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: speedway maniak]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
Ja zagrałem w profie:

1) Adams V@4,50
swój tor, swoi kibice, wszystko zależy od jednego biegu, od biegu finałowego, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że Adams w nim będzie.

2) Hampel - Lindgren 1@1,55
Hampel także swój tor, a Lindgren wróci do swojej normalnej dyspozycji, nie spodziewam się po nim fajerwerków w Lesznie.

3) Hancock - Jonsson 1@1,55
Tu skusiłem się na Herbiego, ponieważ za nim przemawia doświadczenie, Jonsson jest bardzo niepewny...

Do góry
#3121982 - 10/05/2009 00:57 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: MARSHALL213]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Co rozumiesz poprzez normalną dyspozycję Lindgrena? Typ ma więcej niż 50%, więc pewnie wejście, ale grać to po takim kursie :|

Hancocka też lepiej było zagrać po dobrych kursach z netu na top3, czy w ciekawych parach, ew. w mixie po 1,80 z Tomkiem.

btw, osobiście podobny tok rozumowania co maniak. Generalnie na dwójkę: Adams, Hancock.


Edited by buszmen (10/05/2009 00:59)

Do góry
#3122094 - 10/05/2009 01:28 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: MARSHALL213]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: MARSHALL213
Ja zagrałem w profie:

1) Adams V@4,50
swój tor, swoi kibice, wszystko zależy od jednego biegu, od biegu finałowego, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że Adams w nim będzie.

2) Hampel - Lindgren 1@1,55
Hampel także swój tor, a Lindgren wróci do swojej normalnej dyspozycji, nie spodziewam się po nim fajerwerków w Lesznie.

3) Hancock - Jonsson 1@1,55
Tu skusiłem się na Herbiego, ponieważ za nim przemawia doświadczenie, Jonsson jest bardzo niepewny...



To ja zagram sobie wszystko to co kolega, tylko w drugą stronę. smile

Do góry
#3122856 - 10/05/2009 05:59 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Lindbaeck Offline
stranger

Meldunek: 07/05/2009
Postów: 4
Cytat:

Ostatnio trafiłem na blog tego gościa http://betventure.blogspot.com/ i mam wrażenie że też zna się na rzeczy. Gram dziś też jego typ. Co sądzicie ?


Izziiiiii. Naszczęście nie posłuchałem "ekspertów" ...

Originally Posted By: buszmen
Szkoda kasy. Wczoraj mogłeś złapać Hancocka w 3 za 4-4,50, a na pewno ma większe szanse niż Tomasz. Dla mnie to tendencyjny tekst, oparty na suchych liczbach. Tomek pojechał tak naprawdę w te 2 lata jeden dobry występ w Lesznie - 07 w finale SWC. Forma daleka od zeszłorocznej, tor inny(dowieziona nawierzchnia). Po treningu niezadowolony. Dla mnie tekst, że Gollob "uwielbia jeździć w Lesznie", to naciągnięcie pod ideę typu.


Widać Buszmen że się zna i to bardzo dobrze bo było tak jak kolo napisał. Gollob od początku zawodów był w ścisłej czołówce i był bardzo szybki na trasie. A czy koleś sie zna to nie wiem wiem że ma bardzo dobre typy bo odwiedzam jego blog oraz konkurencyjne forum gdzie od lat ma funkcje moda i nie raz dał mi zarobić. Prosiłem o pomoc bo poszła na to bardzo konkretna kasa ;-)

A co do Harrisa to dziś nawet jako tako jechał. Aż mnie zaskoczył bo walczył nawet z czołówką. Szkoda że jutro znów zrobi max. 7-8 punktów ;/

P.S. Hancocka też wtopiony laugh

Do góry
#3122863 - 10/05/2009 06:02 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Lindbaeck]
Lindbaeck Offline
stranger

Meldunek: 07/05/2009
Postów: 4
Aha i jeszcze jedno. sprawdziłem teraz i Gollob poza torem w Lesznie przegrał tylko z ... Crumpem i Bjerre więc Buszmen chyba to że jesteś z Torunia ma wpływ na to jak postrzegasz Gallopa.

Do góry
#3122963 - 10/05/2009 06:45 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Lindbaeck]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Dawac bany chociazby tymczasowe debilom, ktorzy szacunku nie maja do starych userow tymbardziej, ze Buszmen ma wiedze naprawde duza na temat speedwaya.

Zal czytac takie posty jak ten powyzej...

Do góry
#3123098 - 10/05/2009 08:10 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: HAGIi]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Prawdopodobnie jakiś 'starszy' stażem user pokazuje swoje kompleksy pod nowym nickiem... Nic nowego. Ban z miejsca, tym bardziej za mądrzenie się po meczu. Co jest już samo w sobie karygodne, dziecinne, gówniarskie, czy po prostu mało poważne...

papa

Do góry
#3123386 - 10/05/2009 17:17 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: _Korver_]
MICHAL Offline
member

Meldunek: 06/04/2002
Postów: 118
Hello,

Jako relatywnie stary juzer, staję w obronie młodych wilczków.
Czyżby szacunek nalezał się za sam staż, a może za jakiś delikatny komentarz od święta bo konkretnych typów i analiz ostatnio tu jak na lekarstwo? Więc proszę dajcie się nowym wykazać, skoro sami nic konkretnego nie dajecie.

A może by tak, aby wszystkich pogodzić, jakiś konkurs w typowaniu zrobić z jakimś konktretniejszym wpisowym lub nagrodą od sponsora, lub jednym i drugim?

Pozdrawiam

MICHAŁ

Do góry
#3123408 - 10/05/2009 17:42 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: MICHAL]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Wykazac sie? W jaki sposob?

Jesli gosc nie ma nic do powiedzenia w sprawach zuzla, potrafi tylko wyrazac opinie w sposob negatywny to jak Go tu aszanowac?
Takich to do jednego wora!

Do góry
#3123551 - 10/05/2009 19:00 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: HAGIi]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Cytat:

Aha i jeszcze jedno. sprawdziłem teraz i Gollob poza torem w Lesznie przegrał tylko z ... Crumpem i Bjerre więc Buszmen chyba to że jesteś z Torunia ma wpływ na to jak postrzegasz Gallopa.


laugh laugh laugh grin grin grin

Żeby Tomek miał samych takich kibiców jak ja..

Zajrzyj jeszcze np. do ligi szwedzkiej czy memoriału Romanka. Ale Tomek jak zwykle, zaskoczył, gdy niewiele za nim przemawiało. W końcu idealnie spasował sprzęt do toru, który był bardzo dziwny. Adams pogubiony totalnie, Hancock pechowo zawiódł w finale i niestety konkretnie straty. Bywa i tak.

Do góry
#3123557 - 10/05/2009 19:05 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: MICHAL]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: MICHAL
Hello,

Jako relatywnie stary juzer, staję w obronie młodych wilczków.
Czyżby szacunek nalezał się za sam staż, a może za jakiś delikatny komentarz od święta bo konkretnych typów i analiz ostatnio tu jak na lekarstwo? Więc proszę dajcie się nowym wykazać, skoro sami nic konkretnego nie dajecie.

A może by tak, aby wszystkich pogodzić, jakiś konkurs w typowaniu zrobić z jakimś konktretniejszym wpisowym lub nagrodą od sponsora, lub jednym i drugim?

Pozdrawiam

MICHAŁ

za reklame placi sie tu banem wiec sie dziwie ze jeszcze niedostal bana razem z wykasowaniem wpisow tongue

Do góry
#3123577 - 10/05/2009 19:19 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: jarko 33]
kadus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 5696
Skąd: Anty(I)pody.
Adams mial niewdzieczny 1wszy numer startowy i zaczynal kazda serie startow po rownaniu i polaniu toru. Oczywiscie, jak sam powiedzial, to zadna wymówka, jednak taką samą sytuację mial Gollob w Pradze i rowniez nie awansowal do 1/2 finalu.

Do góry
#3123581 - 10/05/2009 19:24 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: kadus]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
a co do Golloba to moim zdaniem mial szczescie ze Hampel jechal w tym roku tylko z dzika karta bo inaczej Tpmek final ogladalby z parkingu smile

Do góry
#3123586 - 10/05/2009 19:24 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: jarko 33]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: jarko 33
a co do Golloba to moim zdaniem mial szczescie ze Hampel jechal w tym roku tylko z dzika karta bo inaczej Tomek final ogladalby z parkingu smile

Do góry
#3125124 - 11/05/2009 03:07 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: jarko 33]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
Ale Adams dał ciała, no ale mówi się trudno, nie był to jego dzień:) Ale Greg mnie zawiódł, jeden bieg i kupony do kosza :/

A przez normalną dyspozycję Lindrena rozumiem jego dyspozycję z wczoraj, bo wg mnie to jest cienias, któremu raz na jakiś czas coś wyjdzie.

Pozdrawiam smile

Do góry
#3126767 - 12/05/2009 00:23 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: MARSHALL213]
luki75 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 309
Adams i tak bedzie w pierwszej trojce tegorocznego Grand Prix, słabszy dzien moze sie przytrafic

Do góry
#3171279 - 30/05/2009 21:21 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: luki75]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
eksperty macie cos na szwecje?

Do góry
#3171390 - 30/05/2009 22:07 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: anfa_]
speedway Offline
member

Meldunek: 14/05/2009
Postów: 145
Skąd: Lubuskie-FKR
jonsson-lindgren typ 1 1.55-Unibet
crump TOP3 TYP 1 1.50-expekt
Mam nadzieje że pamiętacie o Rafale Kurmańskim ,kto wie czy dzisiaj by nie był uczestnikiem GP 2009.Mija 5 lat......

Do góry
#3171404 - 30/05/2009 22:11 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: speedway]
GreyTiger Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2007
Postów: 4425
Skąd: Poznan / ZetGie
Jonssona masz @ 1,78 betgun wink

Do góry
#3171512 - 30/05/2009 22:44 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: GreyTiger]
e-pieniadze Offline
member

Meldunek: 26/03/2006
Postów: 183
G.Hancock-T.Gollob 1 @1,45
H.Andersen półfinał 1 @2,20

AKO 2,97 1/10

Betgun

Jankes jest jednym z najbardziej doświadczonych playerów jeśli chodzi o Ullevi, a "chudy" jest cienki jak jego ksywa - przynajmniej ostatnio i wątpie żeby dzisiaj była jakaś rewolucja w jego wykonaniu na tym czasowym torze.
Andersen idzie w górę i myślę, że półfinał na tym torze jest w jego zasięgu.

Do góry
#3171840 - 31/05/2009 00:40 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: e-pieniadze]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Jeżeli nic z tym torem nie zrobili i będzie taka corrida jak rok temu, a wypowiedź Jonssona po treningu świadczy o tym, że jest niewiele lepiej, to ja odpuszczam sobie dzisiaj jakieś poważniejsze granie. Dla zabawy poklikam sobie na outsiderów. Ciekaw jestem czy tacy rajderzy jak Jonsson czy Sajfutdinow dadzą radę odjechać te zawody bez upadków.

Do góry
#3171871 - 31/05/2009 00:53 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Vorspringer]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Podobnie, z uwagi na stan toru dziś bez większego typowania. Obawiam się dziś o Emila, jeśli tor będzie w takim stanie jak to było chociażby rok temu to może być na prawdę źle. A co do samej jazdy Sajfutdinow to tydzień temu w Gdańsku słabiutko, przede wszystkim startowo wyglądało to bardzo źle, na 30 był motor z tyłu. Jakoś od rana mam przeczucie że Polacy niestety dziś nie zawalczą i może być powtórka z Pragi, ale przeciw naszym nie stawiam. Do głównych faworytów oczywiście Crump, który dziś powiększy przewagę w generalce.

Do góry
#3171874 - 31/05/2009 00:55 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: szpak007]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
W sumie jak spojrzałem na rozstaw pól startowych Rudego, to już taki pewien tego powiększenia przewagi nie jestem.

Do góry
#3173213 - 31/05/2009 17:06 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Vorspringer]
mihal Offline
addict

Meldunek: 26/03/2005
Postów: 519
Jak expekt rozliczy pojedynek Walaska z Ułamkiem, patrzą na oficjalną pozycję w GP czy na ilość punktów zdobytych?

Do góry
#3203946 - 13/06/2009 08:56 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: mihal]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Ciekawy konkurs przygotował Tobet na najbliższe Grand Prix.
500 zł (prócz normalnej wygranej) dla każdego kto wytypuje trafnie zwycięzców ośmiu par H2H.
Walczycie, czy sądzicie, że szkoda tych 5 zł?

Do góry
#3204153 - 13/06/2009 16:30 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Vorspringer]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
powiedz mi chodzi im o te pierwsze pary czy ta supe oferte bo z checia bym sprobowal zawsze maly wydatek a mozna jeszce do tego bonusik zgarnac

Do góry
#3204172 - 13/06/2009 16:43 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: CANTORO]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: CANTORO
powiedz mi chodzi im o te pierwsze pary czy ta supe oferte bo z checia bym sprobowal zawsze maly wydatek a mozna jeszce do tego bonusik zgarnac

superoferta

Do góry
#3204724 - 13/06/2009 21:03 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: jarko 33]
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
w fortunie zagrane

1.AJ-Bjerre 2 z 2,15 do 1,87 kurs spadł
Kennet ostatnio w bardzo dobrej formie rok temu był tu na 5 miejscu. AJ z problemami zdrowotnymi podobno więc bet wydaje się ciekawy.

2. Hans-Adams 2 1,98
Podobno Leigh znalazł zródło swoich ostatnich niepowodzeń więć jako UD w tym pojedynku również można spróbować

Do góry
#3204951 - 13/06/2009 21:52 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: rudyfcb]
cyph Offline
newbie

Meldunek: 28/04/2009
Postów: 45
Nicki Pedersen - Leigh Adams 1 @ 1.42

Nicki jak wiadomo miał ostatnio kilkunasto dniową przerwę związaną z kontuzją, której nabawił się przed dwoma tygodniami w Goeteborgu, uderzając monitor. Ale wraca do gry pełny wiary w sukces, szczególnie, że będzie jeździł w swoim kraju, w Kopenhadze. Adamsowi za to ostatnio GP zupełnie idą. Słabiutki występ w Lesznie, później w Szwecji. Cięzko powiedzieć czy dziś będzie inaczej, początek sezonu fantastyczny, jednak później znaczna obniżka formy. Ostatnio w lidze w Bydgoszczy całkiem nieźle, 12 punktów. Sądzę jednak, że dziś stać Pedersena na finał, natomiast nie sądzę, by Australijczyk nagle odżył w GP i do ako można dołożyć Nickiego, bo dziś pewnie już go nikt nie wykluczy w finale, czy przed.

Niels K. Iversen-Grzegorz Walasek 2 @ 2.52

Kurs na Walaska naprawdę dobry. Obaj są zawodnikami Falubazu i Polak jest znacznie lepszy od PUKa pod każdym względem. Nie tylko w tym sezonie. Na pewno Iversen dostając dziką kartę będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, ale nie wiem czemu miałby być lepszy od stałego uczestnika tegorocznego GP. Nie sądzę, by znajomość toru mogła mu pomóc, bo tor budowany co roku od nowa, kibice, raczej też nie. Walasek zdobył we Wrocławiu 14 punktów, gdy Niels 5, chociaż było całkiem , całkiem jak na niego. Mimo wszystko kurs warty gry.

Kenneth Bjerre - Niels-Kristian Iversen 1 @ 1.55

O Iversenie wyżej, Bjerre to zawodnik, który bardzo podoba mi się w tym sezonie. Świetna jazda w polskiej lidze, lider Gdańska, w GP też całkiem przyzwoicie. Przed rokiem w Kopenhadze 5 miejsce, po fazie zasadniczej miał trzecie miejsce i tyle samo punktów co na koniec zawodów, w półfinale wybrał jako 2 pierwsze pole, co patrząc na statystyki było dziwną opcją. Sądzę, że będzie mu bardziej zależeć na puntktach i utrzymaniu się w cyklu, niż jednorazowym turnieju Iversena i spokojnie zakończy, gdzieś w pierwszej ósemce, na co raczej nie liczę w przypadku Puka.

SGP - Zwycięzca wyścigu 3 Jonsson @ 6

W trzecim biegu startuje Hancock, Iversen, Jonsson i Holta. Dość wyrównany bieg, a faworytem wg buka jest Amerykanin. Patrząc na to jak w zeszłym sezonie wyglądał układ pól startowych, najlepsze ma Jonsson. 11krotnie wygrywano z niego, z pierwszego tylko 5 krotnie, podobnie z drugiego. Jonsson narzeka na gorączke itp., wczoraj nawet wycofał się z treningu. Pamiętam jednak coś podobnego w zeszłym roku i po takim złym dniu, pojechał bardzo dobrze. Gdyby nie to, byłby dla mnie jest z faworytów zawodów. Sądzę jednak, że w tym biegu stać go na zwycięstwo, kursik naprawdę fajny i patrząc na nie zawsze równą jazdę Grega, Iversena, który dostał dziką kartę, w sumie z nie do końca jasnych powodów oraz Holte, też w słabszej formie i do tego z czwartego pola, z którego w tamtym roku udało się wygrać tylko dwukrotnie. AJ @ 6

SGP - Zwycięzca wyścigu 7 Pedersen @ 2

Znów Iversen (nie sądzę by sprawiał dziś niespodzianki), Pedersen, Harris i Emil. Sajfutdtinov z najgorszego pola, po lewej stronie Nickiego kolega z reprezetacji Iversen, Nicki wystartuje, tak jak to zwykle robi i nie sądzę, by Rosjanin zdołał go zamknąć z mam nadzieje, i w tym roku najgorszego pola. Mając w zasadzie 50% szans (bo Puk i Bomber raczej będą w tym biegu statystować) i mistrza świata z 2 pola, stawiam na niego.

SGP - Zwycięzca wyścigu 15 Saifutdinov @ 2.75

Tu podobne myślenie. Z pierwszego Scotti, który ostatnio robi więcej taśm i zer, niż ktokolwiek inny, później Emil, po jego prawej stronie Greg Hancock a jeszcze dalej Crump. Emil raczej nie musi obawiać się Scottiego, natomiast Hancock z trzeciego pola powinien dobrze wyjść i może wywieźć Crumpiego. Na pewno zapowiada się dobry bieg, ale za małą stawkę skuszę sie na Emila.

Do góry
#3205279 - 13/06/2009 23:05 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: cyph]
speedway Offline
member

Meldunek: 14/05/2009
Postów: 145
Skąd: Lubuskie-FKR
betgun
Bjerre 1-8 tak kurs 1.47
Iversen półfinał nie kurs 1.52
Pedersen-Jonsson H2H 1 kurs 1.42 nic pewniejszego nie znalazłem i myśle że powinno wejść bez problemu

Do góry
#3206499 - 14/06/2009 09:39 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: speedway]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
ale prof rozliczył hahahaha Emila na 4 miejscu, a Iversena na 5 hahaha! JE..Ć ICH !

Do góry
#3206548 - 14/06/2009 15:33 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: MARSHALL213]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
pewnie licza ilosc pkt a nie miejsca

ale zauwaz sobie jak rozliczyli pare

A. Jonsson-K.Bjerre | kto lepszy 2

na jakiej podstawie??wzb roliczyli ta pare dobrze na Bjerre i mial wiecej pkt i byl on w polfinale i mial jedno zwyciestwo wiec na jakiej podstawie rozliczyli tak??

Do góry
#3206573 - 14/06/2009 16:06 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: CANTORO]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
hehe czyt nas dowod szybka zmiana

Do góry
#3237302 - 27/06/2009 21:19 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: CANTORO]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
ktos cos na dzis?

ja na razie mam AJ przed Hansem i Emil przed Adamsem z fortuny

Do góry
#3237706 - 27/06/2009 23:07 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: anfa_]
piter013 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/06/2007
Postów: 1939
Ja to widzę dziś w ten sposób:
1.SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Andersen, H - Harris, Chris
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Harris, Chris

'
1,62 27.06.09
'

SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Lindgren, F - Kennett, Edward
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Lindgren, F
1,40

2. SGP 2009 - British GP (Cardiff): Race
Ulamek, S - Speedway GP
Head to Head
How many points will the rider score?
The rider must start in at least 1 heat for bets to stand
Twój zakład: Over 5.5

'
2,60 27.06.09
'


SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Crump, J - Pedersen, Nicki
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Crump, J
'
1,50 27.06.09

Do góry
#3237719 - 27/06/2009 23:09 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: anfa_]
piter013 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/06/2007
Postów: 1939
Ja to widzę dziś w ten sposób:
1.SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Andersen, H - Harris, Chris
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Harris, Chris

'
1,62 27.06.09
'

SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Lindgren, F - Kennett, Edward
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Lindgren, F
1,40

2. SGP 2009 - British GP (Cardiff): Race
Ulamek, S - Speedway GP
Head to Head
How many points will the rider score?
The rider must start in at least 1 heat for bets to stand
Twój zakład: Over 5.5

'
2,60 27.06.09
'


SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Crump, J - Pedersen, Nicki
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Crump, J
'
1,50 27.06.09

Do góry
#3237848 - 27/06/2009 23:35 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: piter013]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
moze ktos wrzucic link do programu na disijeszy zuzel co by pobrac i wydrukowac

Do góry
#3237950 - 27/06/2009 23:56 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: kardynal20]
oki Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/12/2005
Postów: 1603
Skąd: Luton/Bydgoszcz
orientuje sie ktos jak w ladbrokes rozliczaja zaklady na ilosc zdobytych pkt? czy iczy sie tylko faza zasadnicza czy tez ewentualnie dalsze biegi?
jakby nawet nie patrzec over 11,5 Crumpa wyglada bardzo ladnie po kursie 1,5.

Do góry
#3237952 - 27/06/2009 23:56 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: anfa_]
piter013 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/06/2007
Postów: 1939
Ja to widzę dziś w ten sposób:
1.SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Andersen, H - Harris, Chris
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Harris, Chris

'
1,62 27.06.09
'

SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Lindgren, F - Kennett, Edward
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Lindgren, F
1,40

2. SGP 2009 - British GP (Cardiff): Race
Ulamek, S - Speedway GP
Head to Head
How many points will the rider score?
The rider must start in at least 1 heat for bets to stand
Twój zakład: Over 5.5

'
2,60 27.06.09
'


SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Crump, J - Pedersen, Nicki
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Crump, J
'
1,50 27.06.09

Do góry
#3237954 - 27/06/2009 23:57 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: anfa_]
piter013 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/06/2007
Postów: 1939
Ja to widzę dziś w ten sposób:
1.SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Andersen, H - Harris, Chris
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Harris, Chris

'
1,62 27.06.09
'

SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Lindgren, F - Kennett, Edward
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Lindgren, F
1,40

2. SGP 2009 - British GP (Cardiff): Race
Ulamek, S - Speedway GP
Head to Head
How many points will the rider score?
The rider must start in at least 1 heat for bets to stand
Twój zakład: Over 5.5

'
2,60 27.06.09
'


SGP 2009 - British GP (Cardiff) : Race
Crump, J - Pedersen, Nicki
Head to Head
Który żużlowiec zdobędzie więcej punktów?
Obaj zawodnicy muszą wystartować w co najmniej jednym wyścigu
Twój zakład: Crump, J
'
1,50 27.06.09

Do góry
#3237964 - 27/06/2009 23:58 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: piter013]
piter013 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/06/2007
Postów: 1939
Sorry nie wiem czemu mi to tak wysyla. Oczywiscie prosze o usuniecie zbednych "komentary".

Do góry
#3239303 - 28/06/2009 16:17 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: piter013]
forty Offline


Meldunek: 14/05/2001
Postów: 30407
Skąd: Brama

Do góry
#3239435 - 28/06/2009 18:57 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: forty]
luki75 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 309
miejsce na filmy bodajze w innym dziale, chyba ze sie myle

Do góry
#3306732 - 01/08/2009 17:25 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: luki75]
kadus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 5696
Skąd: Anty(I)pody.
Grigorij Laguta miejsca 1-8 @2.00 Milenium

Łaguta zna tor w Daugavpils lepiej niż własną kieszeń, co tydzień bądź dwa rywalizuje na tym torze z Polskimi zawodnikami w rozgrywkach ligowych. Tor na Łotwie jest dość specyficzny i potrzebna jest duża moc silnika aby trzymać kontakt z rywalami.
Rosjanin ma dziś dość ciekawy rozkład biegów i sądzę, ze tacy zawodnicy jak Nicholls,Ulamek,Walasek,Harris,Holta czy Andersen znajdą się za plecami faworyta gospodarzy.

Rozkład biegów Laguty:

Grigorij Laguta (RU)
Scott Nicholls (UK)
Chris Harris (UK)
Rune Holta (PL)

Greg Hancock (USA)
Grigorij Laguta (RU)
Jason Crump (AU)
Hans Andersen (DK)

Andreas Jonsson (SE)
Leigh Adams (AU)
Grigorij Laguta (RU)
Kenneth Bjerre (DK)

Grzegorz Walasek (PL)
Emil Sajfutdinov (RU)
Grigorij Laguta (RU)
Fredrik Lindgren (SE)

Niels K. Iversen (DK)
Sebastian Ułamek (PL)
Tomasz Gollob (PL)
Grigorij Laguta (RU)



Ch.Harris-S.Nicholls typ 1 @1.50

Typ przeciwko Nichollsowi, który leży sprzętowo na całej linii, tor bedzie dzisiaj wielkim problemem dla Anglików, jednak obecnie w lepszej formie znajduje się "Bomber" i powinien z tego pojedynku wyjść zwycięsko. Nicholls w ostatnich tygodniach bardzo przytył o czym mówił ostatnio Marek Cieślak: "jego budowa bardziej przypomina zawodnika niż żużlowca " smile

Milenium.

Do góry
#3336350 - 15/08/2009 19:41 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: kadus]
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
Grand Prix of Scandinavia
Zwycięzca
Typ: Jason Crump (AUS)
Kursy na Crumpa są w granicach 4.00 a wiec wysoko jak na niego.
Został na tyle podrażniony w Daugvapils że pewnie mocno popracował nad sprzętem.Było kiedy wypocząć i do tego tor w Manilli dobrze znany.
Mam przeczucie że to będzie jedno z tych GP gdzie Crumpie nie brudzi kewlaru szprycami.Wiecie OCB

Do góry
#3336615 - 15/08/2009 21:54 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: SR]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Według mnie anty-value. Dziś kandydatów do zwycięstwa i to dość równorzędnych jest co najmniej 6, więc można wybrać lepsze kursy (Bjerre, Gollob, Adams - w SB). Dodatkowo Crump mocny spadek formy. Sprzyja mu natomiast numer startowy. Tor jest doskonale znany... wszystkim.

Unibet fajne do dubli, za 1,40 - że nikt nie zrobi 24 oczek. Fair to z 1,15.


Edited by buszmen (15/08/2009 22:00)

Do góry
#3395844 - 12/09/2009 03:23 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: buszmen]
Nickel Offline
addict

Meldunek: 24/02/2004
Postów: 669
Skąd: Rzeszów
Albo ze mną jest coś nie tak, albo z Bwin. Obadajcie jakie kursy dali na awanse do... PÓŁFINAŁÓW laugh

Who will qualify for the Semi-Finals?
Nicki Pedersen (DEN) 1.70
Jason Crump (AUS) 1.90
Tomasz Gollob (POL) 2.50
Emil Sayfutdinov (RUS) 2.75
Kenneth Bjerre (DEN) 3.00
Andreas Jonsson (SWE) 3.50
Greg Hancock (USA) 4.00
Matej Zagar (SLO) 4.50
Hans Andersen (DEN) 5.50
Fredrik Lindgren (SWE) 6.00
Leigh Adams (AUS) 6.50
Rune Holta (POL) 15.00
Chris Harris (GBR) 26.00
Sebastian Ułamek (POL) 34.00
Grzegorz Walasek (POL) 41.00
Scott Nicholls (GBR) 41.00

WTF?

Do góry
#3395852 - 12/09/2009 03:26 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Nickel]
luki75 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 309
pewnie zostanie to zaraz anulowane i tyle w temacie, skad ta radość nie rozumiem za bardzo

Do góry
#3395881 - 12/09/2009 03:43 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: luki75]
lds Offline
newbie

Meldunek: 25/03/2008
Postów: 28
Skąd: Wrocław
pewnie miały byc to kursy na final

Do góry
#3395898 - 12/09/2009 03:52 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: lds]
luki75 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 309
brawo lds tok rozumowania wydaje się prawidłowy;)

Do góry
#3462304 - 17/10/2009 17:42 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: luki75]
Zebras Fan Offline
addict

Meldunek: 30/01/2005
Postów: 601
Skąd: To tu to tam
Mam jeden wolny bilet na sektor A na dzisiejsze GP.
Chcę za niego tylko zwrot ceny (170 zł).
Kontakt gg 4449505

Do góry
#3462442 - 17/10/2009 19:29 Re: Speedway Grand Prix 2009 [Re: Zebras Fan]
oiram Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3326
Skąd: Bydgoszcz/Barcelona
Kibice doskonale znają jednak Golloba i wiedzą, że taki zawodnik nigdy się nie poddaje. Świadczą o tym chociażby przygotowania "Chudego" do dzisiejszego turnieju. Mimo, że bydgoski owal zna jak własną kieszeń (wygrał tu siedem turniejów GP), to przed Grand Prix Polski kilkakrotnie trenował na Sportowej. Po raz ostatni późnym popołudniem w niedzielę. Wszystko po to, aby sprawdzić, jak spisują się silniki w porze zawodów.

Polish GP (Bydgoszcz)
Zwycięzca GOLLOB 2.75 Expekt

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, Akhu, Sensei, 11kera11, alfa, igea23, rafal08, ElNinho[mmdea], Józef Małolepszy, Kretol), 3184 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582308 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25