Strona 5 z 50 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 49 50 >
Opcje tematu
#4306149 - 19/12/2010 01:25 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Pozdro Jose, miałem podobną sytuację, lecz znacznie mniej hardkorową piwo

W Tychach przegapiłem po melanżu ostatni autobus i w trasę do Sosnowca też ruszyłem z buta smile O taksówce to się wtedy nawet nie śniło, gdy człowiek imprezę nieraz musiał zmieścić w 15 PLN wink Po paru km złapałem jednak jakiegoś dostawczaka na stopa, trochę się bałem czy mnie kiero nie zgwałci, ale skończyło się szczęśliwie laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#4306169 - 19/12/2010 01:34 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted By: Bzyku
Ja też generalnie olewam sylwestra. Dzień jak co dzień. Różni się tylko tym, że połowa narodu chleje na umór.
Ci co chcą się bawić jak te duraki w ten dzień przepłacają wszystko kilkakrotnie i wydają masę szmalu na imprezę. Identyczną mogli by zrobić w każdy weekend dużo taniej, ale co tam - przecież to sylwester.


Nic dodać, nic ująć piwo



Ale z Was zgredy grin

Do góry
#4306224 - 19/12/2010 02:10 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Bzyku]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Originally Posted By: Bzyku
Ja też generalnie olewam sylwestra. Dzień jak co dzień. Różni się tylko tym, że połowa narodu chleje na umór.
Ci co chcą się bawić jak te duraki w ten dzień przepłacają wszystko kilkakrotnie i wydają masę szmalu na imprezę. Identyczną mogli by zrobić w każdy weekend dużo taniej, ale co tam - przecież to sylwester.


Wole byc jednym z durakow i chlac ze znajomymi w atmosferze ogolnie podnioslej haha niz mulic w domu przed tv z mysla 'kurwa gdzies bym poszedl jednak, wszyscy sie bawia, a ja nudze' laugh Oczywiscie no offens dla tych, ktorzy nie lubia sylwestrowych szalenstw- rozumiem, ale nie widze tez nic zlego w jednym dniu extra szalenstwa, nawet jestli jest strasznie sztuczny i kosztowny wink Have fun.

Do góry
#4306256 - 19/12/2010 02:24 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Jose]
haku Offline
Lucio Fulci Forever

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 17816
Skąd: Żywiec
Originally Posted By: Jose
Ja również się zapisuje ! toast

Po tym jak musiałem zapierdalać rok temu piechotą z Żywca do Mysłowic podziękowałem.

Z resztą nigdy nie lubiłem sylwestra, od paru lat obchodziłem go nie jako z przymusu ponieważ moja była żona miała tego dnia urodziny, ale teraz... psina, whisky i jedynka. grin
byleś rok temu w żywcu i znac nie dałeś????
.......

Do góry
#4306310 - 19/12/2010 02:42 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: haku]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
prawdziwy twardziel słowianin sylwestra spędza przed komputerem, waląc czystą z gwinta

Do góry
#4306327 - 19/12/2010 02:49 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: tyson]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Originally Posted By: tyson
prawdziwy twardziel słowianin sylwestra spędza przed komputerem, waląc czystą z gwinta


oglądając kilera sam w domu

albo kevina

dazent mater

laugh

Do góry
#4306330 - 19/12/2010 02:51 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: tyson]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Ja prawdopodobnie tez spędzę sylwka w domu. Znajomi mnie namawiali na pub, ale odpuściłem takie "fajerwerki" wink
Wczoraj usłyszałem, że oni tez nie idą, więc szykuje sią jakaś domowa "zasiadówka". I dobrze.

Do góry
#4306335 - 19/12/2010 02:52 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: APOLLYON]
cassapian Offline
Viva Las Vegas!

Meldunek: 16/12/2009
Postów: 2498
Skąd: Warszawa
ja również ... mam mase roboty i nie chcę mi się swiętować dnia, który oznacza że jestem po raz kolejny rok starszy... do zobaczenia w sylwestra

Do góry
#4306340 - 19/12/2010 02:54 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
cassapian Offline
Viva Las Vegas!

Meldunek: 16/12/2009
Postów: 2498
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Pozdro Jose, miałem podobną sytuację, lecz znacznie mniej hardkorową piwo

W Tychach przegapiłem po melanżu ostatni autobus i w trasę do Sosnowca też ruszyłem z buta smile O taksówce to się wtedy nawet nie śniło, gdy człowiek imprezę nieraz musiał zmieścić w 15 PLN wink Po paru km złapałem jednak jakiegoś dostawczaka na stopa, trochę się bałem czy mnie kiero nie zgwałci, ale skończyło się szczęśliwie laugh


taka paranoja to chyba niezły hardkor musi być grin

Do góry
#4306372 - 19/12/2010 03:00 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: panKa$a]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Ekipa ode mnie w tym roku znow smiga do lesniczowki gdzie jest problem z ogrzaniem jej w zime. 5 lat temu tam bylem i spedzenie 4 dni w temp 15stopni nie jest zbyt przyjemne.

Takze w tym roku sylwek bedzie wygladal tak: drinkowanie z dziewczyna u boku przy meczach NBA i NHL, zapusci sie jakis filmik tez lezac w cieplym wyrku a na koniec noworoczne dupczenie wink

A szansa na uchlanie sie bedzie pewnie i tak w 2 weekend nowego roku, w ulubionym pubie, bez tloku i tej calej sylwestrowej otoczki.

Do góry
#4306379 - 19/12/2010 03:01 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: tyson]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Originally Posted By: tyson
prawdziwy twardziel słowianin sylwestra spędza przed komputerem, waląc czystą z gwinta

to są u nas jeszcze tacy? myślałem że to tylko za wschodnią granicą taki gatunek występuje smile
Nie przesadzajmy każdy robi to co lubi i każdy ma do tego prawo

Do góry
#4306525 - 19/12/2010 03:45 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: jerome]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
a wasze kobiety nie protestuja że ich nigdzie nie zabieracie w sylwka ? u mnie by to nie przeszło hehe

Do góry
#4306575 - 19/12/2010 04:04 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Luc Nilis]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Mi w sylwestra to chodzi tylko o to ze jest okazja zeby sie pobawic w sporej grupie znajomych, bo w inne dni w roku male jest prawdopodobienstwo ze wszyscy sie zjada w ten sam dzien wink

ale teraz juz 18 grudnia, a ja nie wiem co bede robil.. laugh

mojej kobiecie obojetne, moze siedziec w domu i moze isc na impreze, no Skarb grin
ale staram sie cos zorganizowac.. tongue

Do góry
#4306577 - 19/12/2010 04:05 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Luc Nilis]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Moze oni nie maja kobiet ? wez to pod uwage laugh

Do góry
#4307361 - 19/12/2010 18:18 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: xqwzts]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: xqwzts
Mi w sylwestra to chodzi tylko o to ze jest okazja zeby sie pobawic w sporej grupie znajomych, bo w inne dni w roku male jest prawdopodobienstwo ze wszyscy sie zjada w ten sam dzien wink

ale teraz juz 18 grudnia, a ja nie wiem co bede robil.. laugh

mojej kobiecie obojetne, moze siedziec w domu i moze isc na impreze, no Skarb grin
ale staram sie cos zorganizowac.. tongue


DOKLADNIE !!!!

to jest okazja do spedzenia czasu ze znajomymi ( zazwyczaj to jest kilka dni ), ze trzeba zaplacic pare groszy za domek w gorach, impreze, bal - trudno

ale jak ktos woli kompa i wode pic sam to kazdego osobista sprawa piwo

Do góry
#4307521 - 19/12/2010 19:58 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Bzyku]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Bzyku
Ci co chcą się bawić jak te duraki w ten dzień przepłacają wszystko kilkakrotnie i wydają masę szmalu na imprezę. Identyczną mogli by zrobić w każdy weekend dużo taniej, ale co tam - przecież to sylwester.


No właśnie, osobiście lubię 1 stycznia w pubie wypić i dobrą piłkę obejrzeć. A nie odliczać 10 sekund do północy poprzedniego dnia i się podniecać jaka to wielka chwila jest...

To głównie baby pchają się na tego Sylwka i zmuszają wszystkich dookoła by coś zorganizować, najlepiej przepłacając za jakąś imprezę w lokalu. wink

Do góry
#4307713 - 19/12/2010 20:52 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Conrad]
john Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 3778
Skąd: Long Way Home/Opole
Ale Wy jesteście dziwni, przychodzą walentynki to wszyscy oburzeni bo to głupi dzień bo miłość to ma być codziennie ..blleee blee blee

przychodzi sylwek to temat na kilka-kilkanaście stron jaki to sylwek jest głupi

to powiedzcie mi czemu nie dzielicie się opłatkiem w czerwcu?? przecież wszyscy dzielą się tylko w wigilie...!!! a to jest bez sensu bo można przecież codziennie...

tym co tak ochoczo obwieszczaja ze z przyjemnościa spedza sylwka na mecz.pl to albo nie maja perspektyw,kobiet,albo kasy i tyle...

ja sylwka spedze w pracy albo piszac prace inz. ale nie dlatego ze nie chece isc sie bawic tylko po prostu nie moge

HALA MADRID

Do góry
#4307851 - 19/12/2010 21:32 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: john]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Dla mnie jak ktoś chce spędzać ten dzień w domu to spoko, może tak woli, bo nie każdy ma ochotę zawsze na imprezowanie, ale tłumaczenie tego tym, że to zwykły dzień to już głupota. Rozumiem, że innych takich dni jak dzień matki, walentynki czy inne też nie obchodzicie.

Albo po co obchodzić ten dzień jak wszystko drożeje za moment? To najlepiej cały czas w chacie siedzieć i nigdy nie imprezować. Bo co mamy świętować, jak następnego dnia będą się napierdalać bombami w Korei.

Nie mam nic do tych co wolą sobie posiedzieć w domu i obejrzeć meczyk albo coś, ale denerwuje mnie to jak komuś to przeszkadza, że tej nocy inni się bawią.

Do góry
#4307950 - 19/12/2010 22:10 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Gaske]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Ja sobie nie wyobrazam jakie bylyby tu narzekania, jesli jeden z drugim mieszkalby w takiej Tajlandii czy na Filipinach, gdzie swiat jest pelno laugh

Do góry
#4308029 - 19/12/2010 22:40 Re: jacy zboczeńcy spędzają kolejnego sylwestra na mecz.pl ?:D [Re: Gaske]
Drizzd91 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2007
Postów: 15704
Skąd: Poland
Originally Posted By: Kerogh
Dla mnie jak ktoś chce spędzać ten dzień w domu to spoko, może tak woli, bo nie każdy ma ochotę zawsze na imprezowanie, ale tłumaczenie tego tym, że to zwykły dzień to już głupota. Rozumiem, że innych takich dni jak dzień matki, walentynki czy inne też nie obchodzicie.

Albo po co obchodzić ten dzień jak wszystko drożeje za moment? To najlepiej cały czas w chacie siedzieć i nigdy nie imprezować. Bo co mamy świętować, jak następnego dnia będą się napierdalać bombami w Korei.

Nie mam nic do tych co wolą sobie posiedzieć w domu i obejrzeć meczyk albo coś, ale denerwuje mnie to jak komuś to przeszkadza, że tej nocy inni się bawią.


To zalezy o jakim bawieniu mowimy. Jesli jest to jakas zabawa z alkoholem, muzyka i osobami ktorzy wiedza jak sie obchodzic z alkoholem(wiedza kiedy przestac aby pozniej nie bylo niemilych konsekwencji) to jak najbardziej jestem na tak. Jednak niektorym sylwesterem moze sie kojarzyc z ludzmi ktorzy w ten jeden tak sie napierda**** ze nie wiedza pozniej jak maja na imie, dla nich nie wazne jest mile spedzenie czasu ze znajomymi tylko jak najwieksze spozycie alkoholu, a na pytanie dlaczego sie tak nakurw***, odpowiadaja w stylu: 'Bo sylwester by&#322; to mozna laugh laugh :D" .

Do góry
Strona 5 z 50 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 49 50 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, Sony, igea23, 11kera11, rafal08), 3638 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582081 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49