Strona 4 z 19 < 1 2 3 4 5 6 ... 18 19 >
Opcje tematu
#2702694 - 04/11/2008 23:19 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: skrzypo555]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
A ja bym zagrał wyjazdową wygraną CSKA w Madrycie. Real gra poniżej oczekiwań, ma słabszy mimo wszystko skład a gra przed własna publicznością aż tak bardzo im nie pomoże.
Co powinno wpaść (niestety jeszcze kursów nie patrzyłem):


SLUC Nancy vs. Panathinaikos 2
Tau Ceramica vs. Alba Berlin 1
Maccabi Electra vs. Le Mans 1
Real Madrid vs. CSKA Moscow 2

Ciekawy typ:
Asseco Prokom vs. Zalgiris Moim zdaniem Prokom ma szansę nie dać rady Litwinom. To mimo wszystko lepszy zespół od Mistrzów Polski, a do tego strasznie będą potrzebować tej wygranej. Prokom co ciekawe tworzy przede wszystkim zespół na boisku. Mecz na styku, ale pokusić się o kurs jak sie nie mylę ponad 3 warto

Do góry
Bonus: Unibet
#2702744 - 04/11/2008 23:39 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: Dreju]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
No właśnie, również moja uwagę skupił jakże wysoki kurs na Żalgiris z Prokomem. Czy nie jest to przypadkiem przecenienie szans mistrza Polski? Fakt, Kowno do tej pory 2 porażki, jednakże z dość silnymi zespołami, jak na warunki euroligowe.

Proszę o opinię innych ;\)

Do góry
#2702909 - 05/11/2008 00:37 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: _Korver_]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Żalgiris napewno do zagrania ml jak i +8 fakt Prokom prezentuje się całkiem nieźle ale żeby robić takie różnice kursowe hmm ale raczej za drobne do gry

Do góry
#2703000 - 05/11/2008 01:20 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: Dreju]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Dreju
A ja bym zagrał wyjazdową wygraną CSKA w Madrycie.


Bym zagrał ?

To koniecznie trzeba zagrać

Do góry
#2703069 - 05/11/2008 01:57 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: Amkwish]
mav2007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/10/2007
Postów: 7291
Amk - skory ty tak mowisz to znaczy ze tak bedzie \:\)

A co powiesz o Maladze - kurs slaby - ale mozna o jakims handi pomyslec - a wyglada pewnie. Ogladalem jakies mecze Malagi z miesiac temu (min z Realem) - i wtedy grali calkiem fajnie - a co graja teraz?

Do góry
#2703348 - 05/11/2008 03:35 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: mav2007]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Witam po glebszych przemysleniach nasuwaja mi się jutro takie oto typy:
Tau- Alba -gospodarze powyzej 83 pkt
Hiszpanie maja dosc wyrownany sklad i sa wszedzie grozni zarowno na obwodzie jak i pod koszem,gdy graja u siebie potrafia zagrac bardzo ofensywnie i nie zdziwilbym sie gdyby zblizyli sie do 100 pkt w tym meczu a juz napewno sa w stanie pokryc te linie,Alba jak ostatnio przewidzialem na wyjezdzie pomimo nawiazania walki z Fenerbahce w obronie nie pokazala nic szczegolnego dlatego sklonny jestem zagrac ten typ.

Partizan-Armani- gospodarze powyzej 81 pkt
i tu dosc podobna sytuacja o tym ze Serbowie na Pionierze sa bardzo mocni chyba nikogo przekonywac nie tzreba a skoro byli w stanie rzucic druzynie z Madrytu ponad 80 pkt dlaczego nie mieli by zrobic tego przecietniakowi z Milanu ktory nie slynie z dobrej obrony; ofensywna styl gry+goraca publicznosc dla mnie nic wiecej nie potrzeba


Air Avelino-Unicaja Malaga -gospodarze powyzej 73.5 goscie powyzej 78.5

o tym meczu powiem tylko tyle ze avellino jak dla mnie ejst najslabsza druzyna jesli chodzi o Eurolige w obronie i niepotzrebuje tu kierowac sie zadnym istatystykami od dwoch sezonow bacznie obserwuje tą druzyne i moge stwierdzic ze jej najwieksza silą jest gra w ofensywie a ze zespol z Malagi takze posaida niezlych stzrelcow wydaje mi sie ze mecz moze miec podobny przebieg jak ten w wykonaniu gospodarzy z Olympiakosem \:\)

Kursy z Expektu

powodzenia

Do góry
#2703420 - 05/11/2008 03:52 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Dreju
A ja bym zagrał wyjazdową wygraną CSKA w Madrycie.


Bym zagrał ?

To koniecznie trzeba zagrać


\:\)

Troche powoduja mna sympatie i antypatie ,lubie jak Real przegrywa

Niemniej jednak nie widze w tym meczu wielkich szans dla Madrytu ,aczkolwiek wydaje mi sie ,ze po bardzo marnym poczatku robia mały progres.
Ogladałem mecz z TAU ,Real miał przebłyski ,ale to jeszcze nie to ,by stawic czoła CSKA.

Wyjazdowe zwyciestwa CSKA i Barcelony ,bardzo prawdopodobne typy z niezłymi kursami.

Co sie zas tyczy Malagi to moge ich ,póki co ,tylko chwalić.
Pokonanie Avellino nie bedzie stanowic problemu ,ale czy zagrac z handi ?
Uważam ,ze zagrać ,ale za srednia stawke.

Jedno mnie martwi przed meczami tej kolejki Euroligi.
Tyle spotkań wydaje sie w miare łatwych do typowania , a zwykle gdy tak jest to zarabiaja buki \:\)

Do góry
#2703804 - 05/11/2008 05:14 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: Amkwish]
skrzypo555 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 4388
Skąd: Koszalin
RATKO VARDA i WILLIE DEANE nie zagraja z Prokomem z powodu kontuzji.

Varda srednio 10 min na boisku, a Deane 20.

Mysle, ze rowiez dzieki tym oslabieniom Prokom powinien wygrac ten mecz.

Do góry
#2704742 - 05/11/2008 08:38 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: skrzypo555]
w00fer Offline
old hand

Meldunek: 15/08/2002
Postów: 841
Skąd: Polska
Witam,

jezeli chodzi o jutrzejsza Eurolige to jakos 2 typy szczegolnie mi podchodza.

Panionios +16.5 1.90, bardzo wysokie Handi na gosci, zdaje sobie sprawe, ze grecki team to jedna z najslabszych druzyn Euroligi w tym sezonie (obok Nancy), ale kolo tego handi nie moge przejsc obojetnie. W Turcji zawsze padaja male wyniki, nie przypominam sobie, aby ktokolwiek padl w Turcji kiedykolwiek wiecej niz 16pkt. Do tego dochodzi pojedynek 2 znienawidzonych narodow, miedzy ktorymi zawsze sa zaciete boje i nie powinna pasc az taka roznica.

Zalgiris +8,5 1.85, szczerze mowiac Prokomu w roli takiego faworyta sie nie spodziewalem, Zalgiris po 2 bardzo sromotnych porazkach moim zdaniem, nawet jesli oslabiony to przyjedzie bardzo zdeterminowany, poniewaz polski team to nie Panata czy Cska i powalczyc to na pewno powalcza. Wcale sie nie zdziwie, gdy odniosa zwyciestwo. Koszykowka litewska stoi duzo lepiej niz polski basket i ten handicap uznaje za mocno przeszacowany, dlatego biore z pocalowaniem reki.

Do góry
#2705539 - 06/11/2008 00:26 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: w00fer]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
az strach pomyslec jak wygra prokom, bedzie mial dodatni bilans i wysokie miejsce w tabeli, z kolei nie pamietam od lat zeby prokom mial dodatni bilans:))) ciezko wskazac faworyta w tym meczu buki ustawiaja prokom w roli zwyciezcy, troche to moze byc zludne, ja z tego meczu gram za duza stawke over 154,5, prokom jakims wirtuozem w obronie nie jest a wogole nie patrze sie sie na mecz z nancy ktory i tak duzo nie rzuca a bioraz pod uwage ze zalgiris bedzie chcial wygrac jakies 80 powiini rzucic napewno wiec prokom bedzie gdzies tuz tuz:)))
over 154,5 do uslyszenia

Do góry
#2705849 - 06/11/2008 02:09 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: ALEX]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
wydaje mi sie ze prokom dzis przegra i kurs 2.8 wyglada bardzo dobrze a handicap +7.5 na zalgiris to praktycznie bonus.
zobaczymy po meczu czy moja czujka sie sprawdzi.

niektorzy moga jutro sie pieknie przejechać na cska.
2 powody

1. real przegral 3 mecze z rzędu-cajasol i tau liga, partizan euroliga. -taka drużyna nie może przegrywać seryjnie meczów jest po prostu za dobra

2. w cska nie zagra na pewno holden (złamany palec)
smodis ( grypa ) morris ( śkręcona kostka ) być moze to tylko plotki ale jezeli gracz nie jest w pelni sprawny to jego forma moze być dwuznaczna. osobiscie na real za malą kwote

Do góry
#2705859 - 06/11/2008 02:11 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: Fercio]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
popieram typ na real!!!! real juz nie raz pokazywal ze potrafi sie zmobilizowac a.... cska lubi czasem przegrywac mecze na szczycie na wyjazdach....

Do góry
#2706760 - 06/11/2008 05:39 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: ALEX]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
prokom-zalgiris 65:61 handicap wszedl,, 11 nie trafionych wolnych przez zalgiris wiec nie mozna meczu wygrac z taką skutecznością

Do góry
#2707112 - 06/11/2008 06:52 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: Fercio]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
ja tylko przypomne niejaki mecz sprzed sezonu badz 2
Cska pojechalo na wyjazd do Tau (w bardzo okrojonym skladzie)wszyscy gosci skazywali na porazke i to wysoka kursy podbijane rpzez graczy wynosily mneij wiecej (1.35 /-1.5 na Hiszpanow) a Cska przyjechalo i zdemolowalo doslownie gospodarzy więc przed tym hurra optymizmem bym przestrzegal

Do góry
#2707486 - 06/11/2008 19:16 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: Przemyslanin]
deker84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 4528
Skąd: Białystok
Badalona-Fenerbahce(+7)
Jeszcze przed paroma dniami Joventut wydawal sie faworytem dzisiejszej potyczki z turkami. Ale dzis juz tak rozowo nie jest.
Pops Mensah-Bonsu, lider hiszpanskiej druzyny, swietny defensor, nie zagra w dzisijszym spotkaniu. A to jest bardzo duze oslabienie. Zwlaszcza ze po drugiej stronie bedzie Mirsad Turkcan. A walka na tablicy to bedzie jeden z czynnikow do zwyciestwa w tym meczu. Fakt pozostaje trio wiezowcow z Badalony Norel,Jagla i Sonseca, ale raczej bedzie trudno im sie przeciwstawic przeciwko Turkcanowi i Savasowi. Dodajac do tego mlodych gniewnych ze Stambulu slowenca Vidmara czy najmlodszego w historii uczestnika meczu Euroligi,utalentowanego, zaledwie 16 letniego Enesa Kantera, walka pod koszem zdcecydowanie po stronie turków.
Brak Rubio chyba jest az nadto widoczny. Nic nie ujmujac Wrightowi, swietemu strzelcowia.Ale to nie jest zawodnik ktory moze kierowac gra Joventutu. Mallet jak zwykle poziom ten sam od kilku lat. Jeszcze jak mogl sie pokazac w Bundeslidze to w ACB czy w rozgrywkach Euroligi to niestety troszke poziom nie ten. Czasami wyjdzie mu mecz, ale to raczej sporadyczne spotkania. Zostaje Ribas, himeryczny zawodnik pozostajacy w cieniu swoich umiejetnosci.
Marques Green,Damir Mrsic,Devin Smith, to oni maja kierowac gra Fenerbahce. Podstawowy playmaker Green moze sie skupic sie wylacznie na kierowaniu gra, zwlaszcza ze obok znajduja sie raczej strzelcy a nie zawodnicy z charakterem rozgrywajacego, Mrsic i Smith. Zwlaszcza Mrsic, jak bedzie mial swoj dzien to "trojka" potrafi kazda druzyne rozbic.

Do góry
#2707490 - 06/11/2008 19:19 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: deker84]
deker84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 4528
Skąd: Białystok
Originally Posted By: deker84
Badalona-Fenerbahce(+7)
Jeszcze przed paroma dniami Joventut wydawal sie faworytem dzisiejszej potyczki z turkami. Ale dzis juz tak rozowo nie jest.
Pops Mensah-Bonsu, lider hiszpanskiej druzyny, swietny defensor, nie zagra w dzisijszym spotkaniu. A to jest bardzo duze oslabienie. Zwlaszcza ze po drugiej stronie bedzie Mirsad Turkcan. A walka na tablicy to bedzie jeden z czynnikow do zwyciestwa w tym meczu. Fakt pozostaje trio wiezowcow z Badalony Norel,Jagla i Sonseca, ale raczej bedzie trudno im sie przeciwstawic przeciwko Turkcanowi i Savasowi. Dodajac do tego mlodych gniewnych ze Stambulu slowenca Vidmara czy najmlodszego w historii uczestnika meczu Euroligi,utalentowanego, zaledwie 16 letniego Enesa Kantera, walka pod koszem zdcecydowanie po stronie turków.
Brak Rubio chyba jest az nadto widoczny. Nic nie ujmujac Wrightowi, swietemu strzelcowia.Ale to nie jest zawodnik ktory moze kierowac gra Joventutu. Mallet jak zwykle poziom ten sam od kilku lat. Jeszcze jak mogl sie pokazac w Bundeslidze to w ACB czy w rozgrywkach Euroligi to niestety troszke poziom nie ten. Czasami wyjdzie mu mecz, ale to raczej sporadyczne spotkania. Zostaje Ribas, himeryczny zawodnik pozostajacy w cieniu swoich umiejetnosci.
Marques Green,Damir Mrsic,Devin Smith, to oni maja kierowac gra Fenerbahce. Podstawowy playmaker Green moze sie skupic sie wylacznie na kierowaniu gra, zwlaszcza ze obok znajduja sie raczej strzelcy a nie zawodnicy z charakterem rozgrywajacego, Mrsic i Smith. Zwlaszcza Mrsic, jak bedzie mial swoj dzien to "trojka" potrafi kazda druzyne rozbic.

A zapomnialem dodac ze w koncu debiut w tegorocznej Euroleague zaliczy powracajacy po kontuzji Gordan Giricek, co powinno dodac jeszcze wieksza sile ognia turków. ;\)

Do góry
#2707629 - 06/11/2008 21:32 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: deker84]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Z tym Fenerbahce to chyba warto dzis sprobowac bo Mensah-Bonsu to rzeczywiscie ciagnal grę Juventudu ostatnimi czasy, zreszta widac golym okiem ze Hiszpanie Euroligi nie zwojuja tym skladem
Ja nie widze przeciwskazan by sprobowac rowniez na Cibone+7.5 i Olimpije +2.5. Te druzyny graja u siebie dosc dobrze i choc Olympiakos jest mocny w tym sezonie to raczej pogromu sie spodziewac nie mozna,zwlaszcza ze Cibona ma rowniez wiekszy potencjal niz w ubieglych latach.Co do Lottomatiki to wydaje sie ze bardziej namiesza na wlasnym parkiecie, a Slowency potrzebuja wygranej by liczyc sie w walce o wysjcie z grupy.

Do góry
#2707651 - 06/11/2008 21:59 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: Przemyslanin]
deker84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 4528
Skąd: Białystok
Originally Posted By: Przemyslanin
Z tym Fenerbahce to chyba warto dzis sprobowac bo Mensah-Bonsu to rzeczywiscie ciagnal grę Juventudu ostatnimi czasy, zreszta widac golym okiem ze Hiszpanie Euroligi nie zwojuja tym skladem
Ja nie widze przeciwskazan by sprobowac rowniez na Cibone+7.5 i Olimpije +2.5. Te druzyny graja u siebie dosc dobrze i choc Olympiakos jest mocny w tym sezonie to raczej pogromu sie spodziewac nie mozna,zwlaszcza ze Cibona ma rowniez wiekszy potencjal niz w ubieglych latach.Co do Lottomatiki to wydaje sie ze bardziej namiesza na wlasnym parkiecie, a Slowency potrzebuja wygranej by liczyc sie w walce o wysjcie z grupy.

Sam Vlado Ilievski podkresla jak wazne jest to spotkanie dla nich. Po rownorzednej walce z TAU w poprzedniej kolejce, dzisiaj zmierza sie rownie wymagajcym przeciwnikiem, jednak nie tej klasy co hiszpanie. Ponadto do gry dzisiaj awizowani sa dwaj amerykanie Frank Robinson(ktory ma zastapic Hukica) i Ja Juan Smith, dla ktorych bedzie to debiut w barwach Olimpiji w EL.
Begic,Golubovic,Zupan,Milic,Ozbolt,Ilievski,Klobucar,Wallace, jest komu rzcac.

Do góry
#2707652 - 06/11/2008 21:59 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: Przemyslanin]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Przemyslanin
Z tym Fenerbahce to chyba warto dzis sprobowac bo Mensah-Bonsu to rzeczywiscie ciagnal grę Juventudu ostatnimi czasy, zreszta widac golym okiem ze Hiszpanie Euroligi nie zwojuja tym skladem


Pucharu pocieszenia tez nie ,Badalona osiagnie ósemke w lidze w tym sezonie ,na sukcesy trzeba poczekać ,aż podrośnie kilka talentów z najlepszej szkółki basketu w Europie.

Na dziś czysta "dwójka" na gosci ,aby weszło Joventut musi zagrac na poziomie swoich ostatnich spotkań ligowych i to zdaje sie jest wszystko na co stac ten zespól.

Do góry
#2707664 - 06/11/2008 22:08 Re: Euroliga - sezon 2008/2009 [Re: deker84]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: deker84
Ponadto do gry dzisiaj awizowani sa dwaj amerykanie Frank Robinson(ktory ma zastapic Hukica) i Ja Juan Smith , dla ktorych bedzie to debiut w barwach Olimpiji w EL.
Begic,Golubovic,Zupan,Milic,Ozbolt,Ilievski,Klobucar,Wallace, jest komu rzcac.


JaJuan spakowal sie i pojechal do Stanow "z powodow osobistych", w Olimpiji to on grac juz nie bedzie, w Adriatyckiej w łikend caly mecz na lawce, tydzien temu z Tau caly mecz na lawce, pewnie sie obrazil, bo to w koncu "gwiazda", ktora w preseason games w NBA grala w najlepszej druzynie swiata albo po wyborze Obamy na prezydenta pomyslal, ze w USA bedzie mial teraz lepsze zycie \:D tak czy inaczej jego roczny kontrakt zostal rozwiazany po tygodniu.

a co do Fenerbahce to szkoda, ze wczoraj tego nie zagralem :/ teraz handi juz tylko +5, do wieczora pewnie spadnie do +3,5

Do góry
Strona 4 z 19 < 1 2 3 4 5 6 ... 18 19 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, igea23, akagi, latajaca_holenderka, kemp, burbon, szuwi1, forty), 3329 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583439 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07