Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2752798 - 29/11/2008 21:49 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: jerome]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Witam Mindman

Ja jakoś nie mogę się przekonać do tej Cracovii.
Widzę tutaj koledzy z Jagielloni też proponują jedyneczkę, ale jakoś śmierdzi mi tu remisem.
Dlatego dla mnie NO BET. Jedyne rozwiązanie to może under, tudzież underowy remis

Co do listu który wkleiłeś to temat rzeka, można by było o tym pisać ale myśle, że nie o to w tym temacie chodzi \:\)
oVer 2.5 myśle, że może być ciekawą opcją, zobaczymy jak się potoczy ten mecz.
Na pewno e szczególną motywacją na mecz wyjdzie Sebastian Mila (pozdrowienia z Łodzi Seba ) który jak wiemy bronił barw ŁKSu przed rokiem.
Ale po stronie ŁKSu, taką mobliziację może miec Boguś Wyparło, który obchodzi 34 urodziny \:\) Na pewno marzy mu się powtórka z Krakowa

Do góry
Bonus: Unibet
#2752828 - 29/11/2008 22:03 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: 19marcin08]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Do kadry zespołu i prawdopodobnie podstawowej 11tki wraca Murawski. Odpocząć ma Wilk, którego zastąpi Bandrowski. Wygląda na to, iż Smuda na mecz z Odrą wróci do ustawienia z 1 typowym napastnikiem, którym ma być Rengifo (Lewy zacznie na ławce).

Prawdopodobny skład Kolejorza na niedzielny mecz:
Turina - Djurdjevic, Tanevski, Arboleda, Wojtkowiak - Murawski, Injac, Bandrowski, Stilic, Peszko - Rengifo.

Ławka: Kotorowski, Lewandowski, Wilk, Reiss, Kikut, Kucharski.

Do góry
#2752848 - 29/11/2008 22:09 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: 19marcin08]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Ruch Chorzow-Wisła Krakau X

dokładny wynik 1:1

Wisła gra jakoś mało składnie...bez koncepcji bez polotu widać że tej drużynie czegoś brakuje.Jeżeli wnikliwie przyjzrzymy się ich grze to dostrzec można sporo mankamentow , zbyt dużo rzeczy funkcjonuje nienależycie.

Być może ta drużyna się już wypaliła albo jest to zmęczenie materiałem w każdym razie w obecnej formule ta drużyna stoi w miejscu nie rozwija się...to już nie jest ta Wisła ktora jeszcze rok temu wygrywała mecz za meczem dystansując rywali na bezpieczną odległość.

Nie sądzę żeby Chorzowianie przegrali drugi mecz z rzędu na własnych śmieciach, tymbardziej że Wisła ostatnio nie zachwyca...w ostatnim meczu grając w niemal najsilniejszym składzie nie zdołali nawet wbić jednego gola dzieciakom z Cracovii...

Do góry
#2752882 - 29/11/2008 22:30 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: Legia]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Jeśli chodzi o Jagiellonię to wydaje się że zakończy ten rok trzema wyjazdowymi porażkami \:\(
Kontuzje, zbyt mała siła w ataku, bardzo zmotywowani przeciwnicy (Bełchatów tydzień temu, Cracovia teraz, a najgorzej będzie za tydzien - Górnik).

Można zarobić stawiając przeciwko Jagiellonii w tych meczach... szczególnie za tydzień z Górnikiem. Jednak czuję się zbyt związany z Białymstokiem by postawić na to kasę, nie wiem co zrobić \:\)

Do góry
#2753049 - 29/11/2008 23:23 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: AnJay]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
Jeśli chodzi o Craxe to czuje ze wreszcie wygra, z kim ma tego dokonać jak nie z Jagą, już ostatnio grała dobrze z Lechem ale znów przegrała. Teraz czas najwyższy na wygraną a kursik ładny.

Co do Mcdziarza zgadzam sie z typem na X w meczu Ruch Ch. - Wisła K. ja osobiscie remis widze także w meczu dwóch śląskich ekip Bytomia z Gliwicami.

Śląsk - ŁKS
Ide na mecz ale po wygranej z Wisłą obawiam sie by piłkarze Śląska nie zlekcewazyli rywala który :
0-0 w Krakowie z Wisłą
0-0 dom Legia
0-1 z Polonią W. po golu w 85 minucie.


Pozdrawiam

Do góry
#2753627 - 30/11/2008 01:34 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: AnJay]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Originally Posted By: AnJay
Jeśli chodzi o Jagiellonię to wydaje się że zakończy ten rok trzema wyjazdowymi porażkami \:\(
Kontuzje, zbyt mała siła w ataku, bardzo zmotywowani przeciwnicy (Bełchatów tydzień temu, Cracovia teraz, a najgorzej będzie za tydzien - Górnik).

Można zarobić stawiając przeciwko Jagiellonii w tych meczach... szczególnie za tydzień z Górnikiem. Jednak czuję się zbyt związany z Białymstokiem by postawić na to kasę, nie wiem co zrobić \:\)

Byłem zaskoczony przebiegiem meczu i grą Jagiellonii, która była zdecydowanie lepsza niż Cracovia i mogło być spokojnie 0:2 do przerwy. No cóż, dziwny jest ten sport a wynik 2:0 idzie w świat.
Nastąpiła więc porażka Jagiellonii nr 2. Za tydzień będzie trzecia z rzędu z Górnikiem... (bo wątpię że Jaga znów zagra tak dobrze jak dziś).

Do góry
#2753944 - 30/11/2008 03:44 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: AnJay]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24016
Skąd: Białystok
Niestety muszę cofnąc słowa , ktore napisałem do Ojro - nie widzę większych szans na wywiezienie punktów z Zabrza. Jedyny plus nie zagra Ensar - oby już nigdy więcej nie zagrał w Białymstoku. Jeszcze jedno - największym niewypałem transferowym jest Hermes naprawdę spodziewałem się po nim bardzo dużo przed sezonem - kolejny mecz , w którym Brazylijczyk zawiódł. Kiedy Jaga zaczęła zdobywać punkty - wtedy jak Hermes złapał kontuzję i nie grał. Oby Probierz poszedł po rozum do głowy przed kolejnym spotkaniem - choć w to też nie za bardzo wierzę.

Do góry
#2753984 - 30/11/2008 04:05 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: Kura]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: Kura
Niestety muszę cofnąc słowa , ktore napisałem do Ojro - nie widzę większych szans na wywiezienie punktów z Zabrza. Jedyny plus nie zagra Ensar - oby już nigdy więcej nie zagrał w Białymstoku. Jeszcze jedno - największym niewypałem transferowym jest Hermes naprawdę spodziewałem się po nim bardzo dużo przed sezonem - kolejny mecz , w którym Brazylijczyk zawiódł. Kiedy Jaga zaczęła zdobywać punkty - wtedy jak Hermes złapał kontuzję i nie grał. Oby Probierz poszedł po rozum do głowy przed kolejnym spotkaniem - choć w to też nie za bardzo wierzę.

w Zabrzu Probierz zagra 1-6-4-0-0 i będzie git

dziś komplet trafiony za tydzień podejrzewam taki sam scenariusz w Zabrzu.
Nic tylko czekać na kurs na KSG (pewnie marny), hcp i Jaga nie strzeli ; >
do usłyszenia!

Do góry
#2754001 - 30/11/2008 04:13 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: Chaoz]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Chyba trochę przesadzacie z Jagą, zaznaczam że nie widziałem ostatnich meczów BKSu, ale takie serie zdarzają się wszystkim ekipom, na początku sezonu dołowała Legia, miesiąc temu Lech, teraz Wisła traci punkty. Nie demonizowałbym, aż tak bardzo, zwłaszcza, iż kopacze udowodnili, że grać potrafią, kurs na Górnika z pewnością nie będzie tak niski jak się spodziewacie.
Dzięki za utwierdzenie mnie w KSC dziś.

Żeby nie było tak bardzo offtopicowa, to jeszcze nie mieliśmy remisu, a i tylko jeden over do tej pory padł. Na Lecha trzeba uważać, bowiem dla gwiazdeczek mecz o wyjście z grupy będzie w czwartek, i wtedy z pewnością nie zabraknie mobilizacji, jutro może być różnie. Taka mentalność...

Do góry
#2754040 - 30/11/2008 04:25 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: s_LP]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: s_LP
Chyba trochę przesadzacie z Jagą, zaznaczam że nie widziałem ostatnich meczów BKSu, ale takie serie zdarzają się wszystkim ekipom, na początku sezonu dołowała Legia, miesiąc temu Lech, teraz Wisła traci punkty. Nie demonizowałbym, aż tak bardzo, zwłaszcza, iż kopacze udowodnili, że grać potrafią, kurs na Górnika z pewnością nie będzie tak niski jak się spodziewacie.
Dzięki za utwierdzenie mnie w KSC dziś.

nie wiedziałem że Lech, Legia czy Wisła miały serię ROK bez wyjazdowej wygranej ;\)
dobrze że nie widziałeś ostatnich mecz bo byś sobie obrzydził oglądanie piłki nożnej
czy udowodnili że grac potrafią hm no nie wiem. Każdy ze słabeuszy sprawił w tym sezonie Jakąkolwiek niespodziankę. Każdy poza Jagiellonia \:D
Wisła 0-2, Lech 0-3, Legia 0-2, Bełchatów 0-2 bez walki wszystko.

Do góry
#2754041 - 30/11/2008 04:25 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: McDziarz
Ruch Chorzow-Wisła Krakau X

dokładny wynik 1:1

Wisła gra jakoś mało składnie...bez koncepcji bez polotu widać że tej drużynie czegoś brakuje.Jeżeli wnikliwie przyjzrzymy się ich grze to dostrzec można sporo mankamentow , zbyt dużo rzeczy funkcjonuje nienależycie.

Być może ta drużyna się już wypaliła albo jest to zmęczenie materiałem w każdym razie w obecnej formule ta drużyna stoi w miejscu nie rozwija się...to już nie jest ta Wisła ktora jeszcze rok temu wygrywała mecz za meczem dystansując rywali na bezpieczną odległość.

Nie sądzę żeby Chorzowianie przegrali drugi mecz z rzędu na własnych śmieciach, tymbardziej że Wisła ostatnio nie zachwyca...w ostatnim meczu grając w niemal najsilniejszym składzie nie zdołali nawet wbić jednego gola dzieciakom z Cracovii...




jednak się myliłem ...co do tego że Wisła jest w stanie strzelić choć jedną bramkę w Chorzowie ;\)


Brawa dla Ruchu !!! widać że po ubiegłotygodniowej porażce z Legią potrafili się podnieść i ograli Wisłe!!!

jeszcze tylko dodam że gola zdobył były zawodnik rezerw Legii a wychowanek Agrykoli ;\)


AVE (L)

Do góry
#2754062 - 30/11/2008 04:35 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: Legia]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Ale sam mecz nudny jak flaki z olejem...

Do góry
#2754912 - 30/11/2008 20:53 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: podstawek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Odra-Lech(-1.0) 2

Lech jeżeli chce o coś powalczyć w lidze to musi takie mecze wygrywać. Pozostały w lidze dwa mecze do rozegrania , jest szansa odskoczenia Wiśle na 3 punkty , przydałaby się przekonująca wygrana żeby podbudować morale przed arcywaznym meczem z Deportivo...Odra jak to Odra czyli zespół o klase gorszy od Lecha.

Do góry
#2755029 - 30/11/2008 21:42 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: Legia]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Wczoraj Craxa nie zawiodła w przeciwieństwie do ponoć lepszego teamtu z Krakowa

Wisła zagrała słabo, ale Ruch ... wcale nie lepiej \:D Poza walką i jakimś tam zaangażowaniem czysto piłkarsko Chorzów nie pokazał praktycznie nic. Chyba, że policzymy do tej kategorii kilka rajdów Zająca. Poza tym - nic.

Tym bardziej smutne, że ekipa, która ma walczyć o mistrza nie była w stanie poradzić sobie z takim rywalem. Papierowy tygrys?

Moim zdaniem w sedno trafił Węgrzyn mówiąc po meczu na temat osłabień, że o ile zastępcy Baszcza i Głowy spisali się właściwie bez zarzutu, o tyle brak Sobola w środku był mocno widoczny. Również w sferze mentalnej - tam mało kto miał przysłowiowe jaja żeby krzyknąć, poderwać zespół do walki. A jak słuchałem pomeczowego wywiadu z Boguskim to ...

Asysta przy bramce Ruchu Juniora Diaza - 10/10 \:D

Cleber jak dla mnie jeden z pierwszych do odstrzału po sezonie.

I jeszcze jedno - kolejny raz potwierdza się teza, o której pisałem jeszcze przed meczami Wisły w europejskich pucharach. TS ma tylko jedną opcję z przodu, która nazywa się Paweł Brożek. Wczoraj ta opcja nie zadziałała i Wisła poległa.

Dziś jakby podobna sytuacja, prawda? \:\)

Faworyt jedzie na Śląsk, jak zakończy się ta wyprawa?

W przeciwieństwie do Wisły Lech ma kilka ciekawych opcji z przodu i gra na tą chwilę bardziej urozmaiconą piłkę. Czy to wystarczy? Odra zagra pewnie ... jak Ruch wczoraj. Piłkarsko nie mają czym straszyć za bardzo, będzie dużo walki i zaangażowania. Jeżeli KKS wytrzyma to kondycyjnie to Stilic, Renifer albo Peszko powinni zrobić różnicę.

Nie dotykam Polonii po takich kursach. Moim zdaniem underowy remis nie jest wykluczony.

Do góry
#2755105 - 30/11/2008 22:19 Re: Polska Extraklasa 16 kolejka 28-30.11 [Re: Mindman]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Polonia gra słabo i zajmowane miejsce w tabeli jest niczym innym niz szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Z nieobliczalną Arką kurs na zwycięstwo Czarnych Koszul jest smieszny i napewno go nie rusze. Spróbuje zagrać X2 po kursie 2,35.

Co do drugiego meczu to najbardziej pasuje mi under. Przewiduje nudny i leniwy mecz. Odra raczej nastawi sie na pilnowanie swojej bramki a Lech raczej na szaleńcze ataki sie nie zdecyduje

pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (poozon, Irek, igea23), 3346 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583254 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07