Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >
Opcje tematu
#2764165 - 06/12/2008 19:30 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Marian]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Nikolai Krouglov - Alexander Wolf 2.0 expekt
Kruglov jak zwykle chodzi po trasie, co uniemożliwia mu walkę o wysokie lokaty. Nawet bezbłędne strzelanie nie gwarantuje mu miejsca w TOP10. Natomiast Wolf to przeciwieństwo Rosjanina. Bardzo dobry bieg połączony z chimerycznym i niepewnym strzelaniem. Wg mnie może pozwolić sobie na 2-3 błędy więcej niż Rosjanin i powinien się zmieścić w tym przedziale. Z resztą to jest najlepsza konkurencja ze względu na zaledwie dwa strzelania

Michael Greis - Andreas Birnbacher 1.4 expekt
Rozumiem, że początek sezonu, że nie warto grać takich kursów, że różnie może być na strzelnicy. Jednak z drugiej strony nie widzę atutów ze strony Andreasa, które miałyby przechylić szalę na jego korzyść. Greis solidny na strzelnicy i całkiem dobry w biegu. Musiałaby się wydarzyć "zadymka" podczas strzelania Greisa, aby zakład nie wszedł.

Mattias Nilsson Jr - Maxim Tchoudov 1.35 expekt
Argumentacja za tym typem jest identyczna jak wyżej. Tutaj jeszcze większa różnica w umiejętnościach. Jedynie beznadziejne strzelanie Tchoudova może spowodować nietrafienie typu. Różnica kilku klas. Tchoudov będzie walczył o podium, a Nilsson o miejsce w czołowej 20.

Ole Einar Bjørndalen - Daniel Graf 1.3 expekt
Też niski kurs, ale warty gry. W biegu na 20km Olek pobiegł szybciej od Grafa o 5 minut. Dla mnie to wystarczy, aby zagrać ten typ

Michael Greis - Michael Rösch 1.47 betsson
Kolejny typ na Greisa, który będzie należał do głównych aktorów dzisiejszedo widowiska. O ile w biegu podobnie się prezentują, może z małą przewagą Greisa to w strzelaniu ta różnica jest kolosalna. Ile to już razy Roesch zawalał strzelanie, które uniemożliwiało mu walki o czołowe lokaty

Tomasz Sikora - Nikolay Kruglov 1.45 betsson
Drugi typ przeciwko Rosjaninowi. Niestety nie wierzą w drugi tak znakomity bieg Tomka, ale mimo wszystko jego forma biegowa znacznie odbiega od formy Kruglova. Dzisiaj przeczuwam max. 2 pudła Tomka, a to pozwoli na wygranie z bezbłędym Kruglovem \:\)

Dmitri Yarochenko - Emil Hegle Svendsen 1.55 GB
Ciężko powiedzieć cokolwiek o formie Yarochenki. Czy ten słaby start był wypadkiem przy pracy, czy może świadczy o obniżce formy? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Dla mnie Svendsen jest faworytem do wygrania Pucharu Świata. Lepszy bieg, pewniejsze strzelanie

Do góry
Bonus: Unibet
#2764168 - 06/12/2008 19:36 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Big]
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Tchoudov - Wolf 1,55

W pierwszych zawodach sezonu Tchoudov zajął 13 miejsce , natomiast Wolf 27. Obaj panowie mylili się na strzelnicy. Pierwszy 2 razy, drugi 4. Biegowo na tym samym poziomie w tym wyścigu. Tchoudov spudłował 2 raz w ostatnim strzelaniu, natomiast Wolf równo po jednym pudle za każdym razem. Rosjanin jest znany z dobrego oka na strzelnicy, liczę że dziś będzie na zero a Niemiec dołoży pudła. Dla mnie kurs do grania zachęcający i gram tylko tego singla dziś z biathlonu.

Do góry
#2764170 - 06/12/2008 19:39 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Geremi]
kumichal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2008
Postów: 6934
Sikora-tcherezov 1 1.55
Greis-Roesch 1 1.45
Os-Wolf 1 1.55

Wszystko toto-mix. Ci, na ktorych stawiam przy jednym pudle wiecej od swojego rywala na pewneo go wyprzedza na trasie, nawet przy dwoch jest szansa. Licze na dobre strzelania, chociaz 8/10 i rywal jedno to zaklady wszystkie beda izzi. Sa biegowo mocni POLECAM

Do góry
#2764595 - 06/12/2008 23:54 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: kumichal]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Bieg Panów

Tomek Sikora pokazal dzis klase i potwierdzil swoja wysoka forme
Mam nadzieje ze jutro powalczy o zwyciestwo

Na uwage zasluguje fakt doskonalej jak zwykle zreszta formy biegowej Norwegow (w czolowej 8 znalazlo sie ich az 6 )
Zdziwiony jestem natomiast fantastyczna wrecz postawa Wlochow ktorzy nigdy nie byli tuzami Biatlonu a tu prosze az 2 znalazlo sie w czowolej 7
Nie wiem co sie dzieje z Rosjanami ktorzy narazie nie blyszcza forma a honor uratowal im dzis Tcherezov ktory jako jedyny znalzl sie w 20

Do góry
#2764639 - 07/12/2008 00:08 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Inzaghi78]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Bieg Pań

Chinka Wang i wszystko jasne
Bwin najlepiej sie dzis zaprezentowal podczas zakladow Live
Wszytsko mieli pod kontrola dopoki Wang nie ustrzelila drugi raz 5/5 Wtedy pojawil sie na nia kurs 6,5 jakby analitycy Bwin nie wierzyli ze to moze byc prawda
Po tym jak pogralem spadlo na 1,40 co i tak moim zdaniem bylo oplacalne bo juz w tym momencie nikt jej nie mogl zagrozic

A poza tym podobnie jka u Panow nie wiem co sie dzieje z Rosjankami
Poza Sleptsova, reszta pobiegla po prostu TRAGICZNIE !!!
Trzeba zwrocic uwage na mocny atak Azjatek, ktore w tym sezonie moga byc grozne ...
Aha Madzia Neuner 10/10 jak zacznie jeszcze biegac na swoim poziomie to uuuuuuuuuuuu

Do góry
#2765477 - 07/12/2008 05:43 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Inzaghi78]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Tomek Sikora szkoda ze nie mialem okazji obejrzec...

To co jutro Tomek top3 izii \:p
Zastanawialem sie czy kurs 1,55 na Svendsena z Tomkiem sie oplaca. Ale nie wezme. Przed rozpoczeciem sezonu wzialbym z pocalowaniem reki, teraz nie. Wg mnie jutro Norweg wygra to w cuglach, a drugi bedzie znowu Tomek. Ale nie proponuje brac Polaka @1,7 w parze z Olkiem. w prawdzie Olek slabszy poczatek, ale zawsze jest mocny.

Jutro proponuje grac na Sleptsova. Top3 @ 2,15 Unibet to bardzo ciekawa oferta. Z tego co pamietam to 'ruda' wlasnie w tej konkurencji najlepiej sie czula [a moze to bieg ze startu wspolnego?].

Sleptsova,S - M. Beck @ 1,67 Unibet 6/10
Sleptsova, S- Semerenko, Vita

'Ruda' powinna spokojnie wygrac ten h2h. Beck, z calym szacunkiem, ale co Ty wyprawiasz ? Przeciez Ty tylko w indywidualnym jestes dobra =/ Ja jutro nie przewiduje niespodzianki i nawet jesli 'Slepa' nie trafi 2/3 to biegiem powinna spokojni dac rade.
Mnie osobiscie wystep Ukrainki nie przypadl do gustu [mowie tylko o suchych sttach i koncowy]. Wydaje mi sie ze to pojedynczy wyskok i jutro raczej beda okolice 10-15 niz wyzej. A Ruska wydaje mi sie ze bedzie walczyla o zwyciestwo.

Do góry
#2765496 - 07/12/2008 05:48 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Co do niespodzianek: to fajnie wyglada Eva Tofalvi lepsza od Wang Chunli @2,7 uni. Wydaje mi sie ze to pojedynczy wyskok Chinki i jutro bedzie juz daleko daleko. A Eva 19/20 lub 20/20 i pierwsza dziesiatka.

W nordicu jest jeszcze fajny zaklad:

Vita Semerenko - Chunli Wang @ 1,55 Nordi 8/10

j.w.

Do góry
#2765934 - 07/12/2008 08:06 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 *DELETED* [Re: podstawek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Post deleted by tomo

Do góry
#2765976 - 07/12/2008 08:57 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: podstawek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Emil Svendsen - Tomasz Sikora 1.45 expekt
Ciężko będzie Tomkowi poprawić dzisiejsze osiągnięcie. Powoli zaczyna się era Svendsena i takie biegi będzie wygrywać w cuglach. Dzisiaj, na ostatniej rundzie biegowej pokazał, jakie drzemią w nim możliwości

Rustam Valiullin - Carl-Johan Bergman 1.65 Bwin
Wystartują praktycznie razem. Bergman w sprincie pokazał, że jego pozycja w biegu indywidualnym nie była przypadkiem i forma jest w miarę stabilna. Tego na pewno nie można powiedzieć o Valiullinie. O ile na leżąco strzela całkiem skutecznie to w stójce będzie pudłować na potęgę

Michael Greis - Alexander Wolf 1.45 expekt
Greis na progu sezonu pokazuje dobrą formę biegową i niezłą strzelecką. Wolf, jak na siebie, zaskakująco dobrze strzela, ale z biegiem kiepściutko. Wg mnie typ powinien wejść bez większych przygód

Dmitri Yaroshenko - Jay Hakkinnen 1.55 nordicbet
Yaroshenko słabo wygląda w Oestersund. Bardzo wolno biega, jak wszyscy Rosjanie. Może szykują formę na drugą część sezonu? Mimo to Rosjanin powinien w cuglach wygrać z nerwusem Hakkinnenem. Myślę, że Amerykanin będzie miał min. 5-6 pudeł,a nie chce mi się wierzyć, aby Yaroshenko wtedy z nim przegrał

Ivan Tcherezov - Christian De Lorenzi 1.5 Bwin
Na początku sezonu Tcherezov okazuje się najlepszym z Rosjan. Głównie za sprawą bardzo dobrego strzelania, bo biegają wszyscy podobnie, czyli słabo. Jutro też pewnie zaprezentuje się solidnie. De Lorenzi dzisiaj miał swój dzień konia i starczy. Jutro często powinien odwiedzać ogródek. Mało prawdopodobne, aby dwa razy z rzędu wyszło mu strzelanie

Może jutro przed samym startem dorzucę coś jeszcze. Na razie Bettson i ziemniaki nie mają oferty

Do góry
#2766234 - 07/12/2008 18:47 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: podstawek]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Simon Fourcade - Christian De Lorenzi- 1 k.1.60 6/10

Obaj o podobnych osiągnieciach ,obaj zajmują miejsca blisko siebie.W ubiegłym roku wyżej był Fourcade mając jedno pudło mniej .Teraz jak by ciut wyższa forma tego pierwszego,więc dlatego taki typ.

2/0

Do góry
#2766247 - 07/12/2008 18:55 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Big]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
sikora-bjoerdalen 1


trzeba korzystac dopoki mozna , sikora rewelka a u olliego jeszcze szczytu formy nie ma na czysto na strzelnicy nie wyjdzie norweg tomek pewnie tez nie wiec mysle ze bieg zadecyduje a tu 2 poprzednie biegi wyznaczaja tomka

os -wolf 1

typ zdecydowanie na sam bieg , norweg znakomicie radzi sobie w machaniu kijkami, niespodzianka w indywidualce + dluzszy dystans tego biegu wskazuje mi na zwyciestwo aleksandra

fourcade - wintisch 1

pechowy wystep w indywidualce francuza natomiast w sprincie o niebo lepiej i czysciej, jak dla mnie występ wlocha z tak wysokiej pozycji to mały wypadek przy pracy \:\) dobre strzelanie i lepszy bieg ktory prezentuje franccuz powinno zadecydowac

typy z Bwin

Do góry
#2766395 - 07/12/2008 20:00 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Rivaldinho]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Oksana Khvostenko - Natalia Levtchenkova - 1 k.1.75 8/10

Porównując osiagnięcia z ubiegłego roku i start w tej samej miejscowości dochodzę do przekonania ,że warto postawić na tą pierwszą.Strzela doskonale i z formą widać trafiła.


Trafione 3/Przegrane 0

Do góry
#2766448 - 07/12/2008 20:37 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Big]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Dzisiejsze typy na bieg pościgowy mężczyzn delikatnie mówiąc nieudane ;\) Valiullin i Hakkinenn zaskakująco dobrze strzelali, czego na pewno nie można powiedzieć o Bergmanie \:\) Poza tym Svendsen dopiero 21. czas biegu. Zapewne nie trafił ze smarami

Ekaterina Iourieva - Sandrine Bailly 1.55 millenium
Iourieva słabo biega na początku sezonu, ale strzelanie ma bardzo dobre. Bailly strzela jak zwykle, a poza tym jeszcze gorzej biega niż nas do tego przyzwyczaiła. 22sek. przewagi też zrobią swoje

Kati Wilhelm - Martina Beck 1.7 fortuna
Kati znacznie lepiej biega od Martiny. Powinno to przechylić szalę na jej korzyść, bo w Oestersund strzelają podobnie

Oksana Khvostenko - Albina Akhatova 1.7 totomix
Khvostenko jeszcze nie pomyliła się na strzelnicy. 30/30 robi wrażenie. Mam nadzieję, że Akhatova nie obudzi się w tym starcie \:\)

Ann Kristin Flatland - Michela Ponza 2.0 nordicbet
Dziwny kurs. Po sprincie Flatland ma kilkanaście sekund przewagi nad Włoszką, która słabo prezentuje się na otwarcie sezonu. Być może jakiś wpływ będzie miał fakt, że Flatland nie startowała w biegu indywidualnym, przez co będzie miała więcej sił.

Anna Carin Olofsson-Zidek - Oksana Neupokoeva 2.2 nordicbet
Głównym powodem zagrania typu jest 46 sekund przewagi Rosjanki nad Szwedką. Pewnie Olofsson mocno zacznie, żeby jak najszybciej odrobić stratę po sprincie, co może zaowocować pudłami na strzelnicy. Rosjanka jest dla mnie zagadką. Oby tylko nie zaliczyła zbyt dużo karnych rund

Pavlina Filipova - Liv Kjersti Eikeland 1.7 nordicbet
Podobnie strzelają, Norweżka trochę lepiej do tej pory biegła w Szwecji i dlatego typ na nią. Nigdy nie byłem fanem Filipovej i lubię grać przeciwko niej

Magdalena Gwizdoń - Darya Domracheva 1.95 Bwin
Bwin chyba trochę pomylił się z kursami. Darya notuje dobre wyniki w Oestersund. Po Gwizdoń spodziewam się tego co zwykle, czyli dużej ilości pudeł \:\)

Do góry
#2772907 - 11/12/2008 17:12 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...


Hochfilzen


Program zawodów:
12.12 11:30 - Sprint [M]
12.12 14:15 - Sprint [K]
13.12 11:45 - Poscig [M]
13.12 14:15 - Poscig [K]
14.12 11:00 - Sztafeta [M]
14.12 14:15 - Sztafeta [K]

Linki:

LIVE
biathlonworld.com
Oficialna stronka zawodow

Do góry
#2774134 - 12/12/2008 07:19 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Rivaldinho]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Tomasz Sikora - Ivan Tcherezov
1
1,60



Polak fantastycznie zaczał sezon. Wygrał bieg poscigowy i 2 w sprincie. Biegowo jest fantastycznie przygotowany, co było juz wiadomo troche przed startem sezonu, bowiem wystartowal w biegach narciarskich gdzie spisał sie najlepiej z Polakow. Rosjanin narazie średnio. O ile na strzelnicy radzi sobie dobrze, choć zdarzaja mu sie wpadki, bo biegowo duzo gorszy od Polaka.

Do góry
#2774356 - 12/12/2008 18:03 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: antyfutbol]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Dzisiaj diametralnie przeciw Rosjanom.Formę szykują na styczeń co było widać na ostatnich zawodach i niesądzę by ich gorsze wyniki były spowodowane złym smarowaniem.Podobno też mieli kłopoty z podróżą na dzisiejsze zawody przesiadając się kilkakrotnie co może wpływ na ich zły stan psychiczny,nie wspominając o zmęczeniu.

#5 Tomasz Sikora - Ivan Tcherezov-1 k.1.60

#6 Michael Greis - Maxim Tchoudov -1 k.1.45

#7 Emil Svendsen - Ivan Tcherezov 1 k.1.40

Trafione 4/Przegrane 0

Do góry
#2774398 - 12/12/2008 19:03 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Big]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Sprint M

Svendsen - Kruglov 1
Greis - Hafsas 1
Sikora - Tchudov 1

kombo: 2.48 4/10 Prof

Kombo grane glownie na zawodnikow dobrze spisujacych sie w ostatnich zawodach. Svendsen zdecydowanie lepszy biegacz od Kruglova, strzelecko nie jest zle takze spokojnie jest w stanie odrobic nawet 2 okrazenia
Greis biegowo podobnie jak Hafsas, strzelecko duzo stabilniejszy Niemiec
Tomek wiadomo poczatek sezonu i znakomita forma biegowa, Rusek stabilny na strzelnicy, ale w sezon biegowo jeszcze nie wszedl odpowiednio i jak cala plejada Ruskow slabo spisuje sie takze poki mozna to trzeba grac przeciwko Rosjanom

Biathlon do 11:30

Do góry
#2774405 - 12/12/2008 19:19 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Big]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Michael Rösch - Bjørn Ferry 1.6 expekt
Niemiec jeszcze nie miał bezbłędnego strzelania w stójce i liczę, że tak pozostanie. Ferry pokazał na co go stać podczas biegu pościgowego w Oestersund. Możliwe, że po pierwszym strzelaniu zakład będzie zagrożony, ale później Roesch powinien pomóc

Aleksander Wolf - Michael Rösch 1.72 Bwin
Kolejny zakład przeciwko Roeschowi. Wolf zaskakująco dobrze i równo strzela, czemu zawdzięcza niezłe miejsca we wszystkich biegach. Stawiam tutaj na równiejszego Niemca

Michael Greis - Dmitri Iarochenko 1.47 betsson
Trochę niski kurs, ale wg mnie pewniak. Wszyscy Rosjanie w słabej formie biegowej. Dodakowo Iaroshenko nierówno strzela. A Greis powinien walczyć o zwycięstwo i Rosjanina powinien pokonać bez żadnych problemów

Dmitri Iarochenko - Halvard Hanevold 2.00 betsson
Hanevold na razie zawsze w czołówce i mam nadzieję, że tak pozostanie. Lata już nie te i człapie na trasie, ale ze słabym Iaroshenką powinien sobie poradzić

Tim Burke - Jay Hakkinen 1.615 sportingbet
Burke nie startował w biegu na 20km, a w sprincie zajął bardzo odległe miejsce. Zarówno słabo strzelał i wolno pobiegł. Natomiast Hakkinen bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Wyjątkowo dobre strzelanie. Nie liczę dzisiaj na powórzenie wyniku z Oestersund, ale mimo wszystko powinien być lepszy od Burke

Daniel Graf - Michal Slesingr 1.85 sportingbet
Cekam na przebudzenie Czecha. Fatalnie się zaprezentował w Szwecji i dzisiaj ma okazję do rehabilitacji. Na Grafa nie musi się zbytnio wysilać, byleby pokazał się na swoim normalnym poziomie. Natomiast Niemiec jest zdecydowanie najgorszy w swojej kadrze. Słabo strzela, wolno biega

Frode Andresen - Lars Berger 1.5 sts
Frode biega jak zwykle, czyli szybko ,a strzela lepiej od Bergera. Wydaje mi się, że typ bez historii

Michael Greis - Maxim Tchoudov 1.5 sts
To samo co w przypadku Iaroshenki. Tchoudov jedynie trochę lepiej strzela, ale biega słabiutko. Mam nadzieję, żę na dzisiejszych zawodach jego forma nie wystrzeli.

Do góry
#2774557 - 12/12/2008 21:03 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Rivaldinho]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
No proszę.... i pełne zaskoczenie podstawą Rosjan.Jedynie Svedsen stanoł na wysokości zadania.
Wobec powyższego stanu(raczej niespodzianki) przewidywania co do pań nijak się mają do ich obecnej formy i mogę tylko mniemać, która z pań zamelduje się przed którą.
I tak przewiduję:


#8 Natalia Levtchenkova - Oksana Khvostenko- 2 k.1.6

#9 Martina Beck - Darya Domracheva- 1 k.1.60

Trafione 5/Przegrane 2

Do góry
#2774593 - 12/12/2008 22:05 Re: Biathlon - Puchar Świata 2008/2009 [Re: Big]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Helena Jonsson - Anna Carin Olofsson 1.9 betsson
W tej parze stawiam na młodszą Szwedkę. Jonsson bardzo dobrze i pewnie strzela. Zarówno podczas biegu indywidualnego, jak i pościgowego miała 20/20. Jedynie w sprincie jej nie poszło. Dzisiaj liczę na jej bardzo dobre strzelanie i niezły bieg. Olofsson biega dużo lepiej od Jonsson, ale myślę, że dzisiaj da znać o sobie jej nierówna forma na strzelnicy.

Chunli Wang - Vita Semerenko 1.55 expekt
Póki jest szansa to trzeba korzystać z par z Chunli Wang. Jej pojedynczy wyskok nie może przesłonić rzeczywistej formy Chinki. Przede wszystkim formy strzeleckiej. Tak naprawdę to jej 10/10 w Szwecji było przypadkiem potwierdzającym regułę. Vita pewnie jak zwykle 9-10/10, kiepski bieg. Myślę, że wystarczy to na niestabilną Wang

Sylvie Becaert - Albina Akhatova 1.65 expekt
Akhatova w każdym starcie była lepsza od Becaert. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Może i Rosjanki dzisiaj pokażą się na trasie z dobrej strony? Becaert w porównaniu z ubiegłym sezonem poprawiła bieg. Jednak daleko jej do formy sprzed kilku lat. Liczę na dobre strzelanie Rosjanki i lepszy bieg niż w Szwecji

Martina Beck - Ann Carin Olofsson 1.75 betsson
Beck pewnie jak zwykle nie pomyli się na strzelnicy. Dodając do tego przyzwoity bieg powinna wyprzedzić Olofsson, która będzie meczyć się podczas strzelania

Darya Domracheva - Magdalena Gwizdoń 1.68 betsson
Darya lepiej strzela i szybciej biega i nie widzę przesłanek, aby dzisiaj było inaczej

Albina Akhatova - Olga Zaitseva 1.55 sportingbet
Na progu sezonu Akhatova jest znacznie lepsza od Zaitsevej. Lepiej strzela, szybciej biega, jest równiejsza. Typ bez historii

Eveli Saue - Sylvie Becaert 1.6 sportingbet
Młodziutka Estonka na początku sezonu popełnia dużo błędów na strzelnicy. Z biegiem też jeszcze nie najlepiej. Becaert będzie walczyć o 20. natomiast Saue o punkty

kobiety : 5/10 -1,55j
mężczyźni : 13/18 +2,66j

Do góry
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 ... 13 14 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, VVega, 11kera11, igea23, rymoholik, Sensei, Lukasz111, Sony, ElNinho[mmdea], kemp, akagi, pacyfista), 4391 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582738 Postów

Najwięcej online: 4480 @