Strona 1 z 13 1 2 3 ... 12 13 >
Opcje tematu
#268955 - 17/12/2004 07:13 EUROLEAGUE cz. II
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Półmetek pierwszej rundy Euroligi za nami przed nami zaś mecze rewanżowe. Sytuacja po 7 rozegranych kolejkach wygląda następująco:
Group A
1. Efes Pilsen 6-1 +66
2. Climamio 6-1 +59
3. Real Madrid 4-3 +40
4. Cibona 4-3 +25
5. Estudiantes 3-4 -4
6. Prokom Trefl 3-4 -39
7. Partizan 1-6 -35
8. Olympiacos 1-6 -112

Group B
1. Maccabi 6-1 +103
2. Montepaschi 4-3 +42
3. Barcelona 4-3 +26
4. Olimpija 3-4 -9
5. Zalgiris 3-4 -15
6. AEK 3-4 -15
7. Scavolini 3-4 -71
8. ASVEL 2-5 -61

Group C
1. CSKA Moscow 7-0 +58
2. Ulker 4-3 +36
3. Benetton 4-3 +29
4. Panathinaikos 4-3 +11
5. TAU 3-4 +5
6. Unicaja 2-5 -6
7. Skyliners 2-5 -59
8. Pau-Orthez 2-5 -74

Zapraszam do uczestnictwa w temacie (z prośbą o kulturalne wypowiedzi). Na początek prośba o jakieś krótkie analizy oparte na rozegranych do tej pory spotkaniach. Tuż przed świętami (22/23 grudzień) rozpoczęcie meczy rewanżowych (8 kolejka).
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
Bonus: Unibet
#268956 - 17/12/2004 08:16 Re: EUROLEAGUE cz. II
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
To ja może rozpocznę te zawody chciałoby się powiedzieć...rozpocznę te podsumowania znaczy się Najpierw parę słów o wczorajszym dniu, rzecz jasna sukcesem dla mnie się on nie zakończył, jako że Prokom zebrał porządne lanie, tym razem bałkańskie powietrze graczom z Sopotu nie posłużyło i wrócili do kraju na tarczy. Kto grał moje typy w dodatnich handicapach ten nie przegrał, na większy sukces przyjdzie poczekać przynajmniej do najbliższej środy.
I tu zaskoczony jestem bo myślałem że w przyszłym tygodniu koszykarze zajmą się przygotowaniami do świąt a jak się okazuje jeszcze w tym roku zacznie się runda rewanżowa.
W grupie A mamy dwa (Efes,Climamio), w grupie B i C po jednym (odpowiednio Maccabi i CSKA) zespole które de facto awans mają już w kieszeni, teoretycznue wszystkie pozostałe mają również szanse na awans choć w przypadku Partizana, Olimpiakosu czy Asvela są to szanse raczej tylko teoretyczne.W grupie C sytuacja jest bardzo wyrównana,wszystkie zespoły mają realne szanse aby znaleźć się w najlepszej "16" tyle że biorąc pod uwagę potencjał zespołów najniżej stoją notowania Opla i Pau.
Od tego tygodnia rozpoczynam grę w singlu na porażkę CSKA. Tak jak już przedstawiałem zespół ze stolicy Rosji prędzej czy póżniej w grupie przegra mecz, zdecydują o tym czynniki motywacyjne, psychologiczne (zlekceważenie przeciwnika, podejście do meczu ulgowo po zapewnieniu sobie awansu) lub pozasportowe (mówiąc krótko zrobienie wałka ). Tak więc przestrzegam przed graniem na CSKA, kursy są śmiesznie niskie (z oplem było 1,01-1,03) a jak było to wszyscy widzieli że w 39min był remis.
Co do innych typów to będę je podawał na bieżąco, pod koniec rozgrywek będzie trzeba tylko uważać na zespoły które już zapewniły sobie awans bo jak takie podchodzą do zawodów pokazały mecze w pucharze UEFA w kończącym się tygodniu.

To tyle na razie, moje typy na "świąteczną" kolejkę prawdopodbnie ukażą się we wtorek.

Pozdrawiam,
Roman Giertych

Do góry
#268957 - 17/12/2004 09:05 Re: EUROLEAGUE cz. II
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Witam!!
Romek jak zawsze pierwszy wychodzi przed szereg - może on jest tym poszukiwanym "pierwszym"
Jednak stanowczo uważam że wynik pracy w komisji wyszedł mu dużo lepiej niż podsumowanie 1 rundy Euroligi
Tak na poważnie to prawdą jest to co wielu z was mówi że ciężko ugryźć buków w tym sezonie - ale ja wierzę że zdąrzymy jeszcze.

Do góry
#268958 - 17/12/2004 12:14 Re: EUROLEAGUE cz. II
Farciarz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 3438
Skąd: Koszalin, Środkowopomorskie
Z tym CSKA to interesująca teoria - w sam raz na progresję , tylko że teraz grają z Benettonem na wyjeździe i kursy na przegraną CSKA mogą nie być oszałamiające ...

Do góry
#268959 - 17/12/2004 16:43 Re: EUROLEAGUE cz. II
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Z tym CSKA to interesująca teoria - w sam raz na progresję , tylko że teraz grają z Benettonem na wyjeździe i kursy na przegraną CSKA mogą nie być oszałamiające ...




Progres tak,ale nie na przegrana CSKA.
Giertych pisze o braku motywacji,lekceważeniu przeciwnika,itp.
A co będzie jeżeli gracze CSKA zechcą pozostac jedyna drużyna bez porażki? - taka motywacja:-)

Dlatego uważam,że idealnym rozwiązaniem jest 5-krokowy progres na plus-handi dla przeciwników CSKA.
Kurs jest stały w granicach 1,85-1,90 można więc juz teraz wyliczyć start stake i rozpisać zdarzenie na 5 etapów.

Jest to propozycja dla tych,którzy dysponuja większą gotówką i moga czekać na ewentualny zwrot i zysk.

Dla mniej zamożnych lub/i mniej cierpliwych proponuje inne rozwiązanie.

Na każdą kolejke Euroligi gramy duble(od 1 do 4).

Na kazdym dublu umieszczamy:
1)swój własny typ (np.Prokom +hc)na inny mecz(mecze)
2)+hc na przeciwnika CSKA

Przy zaangazowaniu 1stake zysk netto z dubla wynosi 2,3-2,6(w zalezności od kursów,ale i tak 1 trafiony dubel na 3 to juz zysk),tak więc 33% skuteczność typów nr 1 i niska wygrana CSKA (a moze nawet i porażka)powinny suma sumarum przynieść zysk.

Warunek konieczny :jezeli CSKA złomota Benetton w 6 kolejce i plus-handi nie wejdzie(wszystkie duble poleca do kosza),to na 7 kolejke stake na dublu musi byc progresywny(tak samo na 8 ,itd),przy czym(ze wzgledu na ako)nie bedzie to wymagalo zaangazowania tak duzych srodków jak zwykła progresja przeciw CSKA.

Podobna metodą gram w NBA,wybieram albo -hc silnej drużyny,+hc slabszej,czasem gram tak na under lub over.
Przy skuteczności 2 typu(nie progresywnego) na dublu rzędu 50% nie ma mowy,żebym źle na tym wyszedł,choc zdarzaja się "piekne dni",jak np.wczorajszy

Mam nadzieję,że nie zamotalem:-)

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#268960 - 17/12/2004 18:40 Re: EUROLEAGUE cz. II
ziomek-domek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 6026
Skąd: Warszawa
CSKA beda chcieli udowodnic, ze sa lepsza ekipa od Maccabi. Przegrali polfinal euroligi, a ze teraz Final4 bedzie w Moskwie... Wygrywajac 14 meczy sprawi im pewna psychologiczna przewage.

Co do podsumowania, to szkoda ze bardzo wiele meczy konczy sie juz praktycznie po 1 kwarcie. Przewagi w meczu siegaja 40 pkt. I tak coraz wiecej meczy sie konczy Mysle, ze wladze powinny cos z tym zrobic i moze ograniczyc liczbe druzyn?? By chociaz zwiekszyc szanse rownej rywalizacji. Np. Barca, ktora od paru lat jest w czolowce, jeszcze nie tak dawno triumfator Euroligi - jedzie do T.Aviwu i przegrywa 25oma punktami.

Do góry
#268961 - 17/12/2004 18:42 Re: EUROLEAGUE cz. II
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
No i wreszcie oczekiwane zyski z europejskich pucharów. Co do podsumoawania 1 etapu to zadziwił mnie wczoraj trener E. Kijewski. Przegrywając ponad 20 pkt(taki wynik ytrzymywał się od około 16 minuty spotkania) nie wpuśćił na boisko gracza młodego poklenia - Świętońskiego. Mecz przegrany i na boisku i w głowach zawodników, a on daje Pacesasowi 36 minut gry, kiedy każda minuta na boisku z rywalem euroligowym jest dla młodego gracza Z sopotu jak skarb. Każda minuta na parkiecie w meczu Euroligi jest 50 razy bardziej warta niż na polskich parkietach. Nie wiem czy dla tego trenera przegrana 30 pkt przynosi mniejszą ujmę niż 36. Dla ogólnego rozrachunku ma to wymiar praktycznie symboliczny a dla przyszłości chłopaka może mieć kolosalny. Dla odmiany trener Śląska MAhoric jak zobaczył, że meczu z Lietuvasem nie da się wygrać to zagonił na boisko graczy drugiego planu i chwałą mu za to. Po tym właśnie poznaje się klasę trenera. Nigdy nie był entuzjastą jego warsztatu i jego wpadki w postaci przegrania wygranych meczów(mecz na ME z Litwą kto oglądał ten wie o co chodzi)są porażające. Jeszcze jedno uderza po oczach to coraz słabsza postawa Adama Wójcika. To już nie jest ten sam gracz co kilka lat temu. Ogólnie odchodzi już ta gwardia graczy typu: Domino, Zielony, Oława, Bill i dlatego trzeba szukać i dawać szansę młodym wilkom.

pozdrawiam brokstar

Do góry
#268962 - 17/12/2004 22:24 Re: EUROLEAGUE cz. II
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Tak Oława cieniuje w tym sezonie,ale fak-swoje latka już ma.A co do Euroligi,to w końcu normalny po za Ceramiką tydzień i w końcu jakieś zyski. Co do trenera Kijewskiego,to fakt,że jest beznadziejny i często popełnia tragiczne błedy,też pamiętam kilka jego przegranych-wygranych meczy.Jego postawa jest dziwna,tak jak prowadzenie zespołu,Urlep dał mu szkołe couchingu w poprzednich finałach,w tym roku Trefl wygrał,bo rywale byli słabi,a z takim składem i budżetem to nawet woźny z hali Olivia by wygrał Era Basket Ligę.I tak Sopot ma dobry bilans 3-4,ale wygrali 2 ważne wyjazdy z cieniasami no i mieli u siebie 3 najlepsze zespoły w grupie(jeden z nich machneli-to kolejne handi-bo chyba wszystkim Climamio nie odpuści na wyjazdach).Teraz mają u siebie 4 mecze i z 3 powinni wygrać,bo na wyjazdach w Stambule,Madrycie czy Boloni raczej nic nie wskurają,szczegółnie po tym jak wczoraj dostali bańki od przeciętnej Cibony.Mimo to ja jestem optymistą i myśle,ze 6 miejsce mają pewne,a jak sie postarają to moze i 5,zadecyduja zapewne mecze u siebie z Ciboną i Estudiantesem.

Do góry
#268963 - 17/12/2004 22:26 Re: EUROLEAGUE cz. II
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
a jeszcze jedno-szkoda,ze Urlep nie jest trenerem Sopotu-bo to jest gość.

Do góry
#268964 - 20/12/2004 07:56 Re: EUROLEAGUE cz. II
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Witam,

BetandLimit wystawił już kursy na swiateczna kolejkę - kurs na Benetton 2,0 więc do progresji na porażkę moskwiczan nie jest taki zły...porażka ze względów sportowych całkiem możliwa...wałka tu raczej nie będzie bo jeśli by mieli robić wałka to u siebie - lepszy kurs i co za tym idzie zarobek A więc w Treviso porażka CSKA bardzo możliwa..gospodarze się zmobilizują na lidera...a jak jest z motywacją zespolu który wygrał do tej pory wszystkie mecze widzieliśmy 1,5 tygodnia temu w Sopocie i Ljubljanie...ja gram na gospodarzy...

Pozdrawiam.
Roman Giertych.

Do góry
#268965 - 20/12/2004 08:15 Re: EUROLEAGUE cz. II
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
No i nasz expert od przewał już zabrał głos jeśli chodzi o świąteczną kolejkę - hmm, ja się w takim razie spytam to pokaż na jakiej pozycji choć jednej Benetton jest lepszy od CSKA jeśli ma wygrać z czysto sportowych powodów /powiem szczerze jedną taką widzę
A tak poza tym na spranie dupska makaronom na ich parkiecie nikogo szczególnie nie trzeba motywować - CSKA


Edited by sebkos (20/12/2004 08:17)

Do góry
#268966 - 20/12/2004 09:03 Re: EUROLEAGUE cz. II
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Nie do końca się z Tobą Seba zgodzę - w tym przyp. popieram Romana. Sam od dawna gram na Benneton (co prawda z różnym skutkiem - np. wczoraj załatwili mi -hp wygrywając 4pkt (hc=4,5pkt). Ogólnie zespół jest w przebudowie - troszkę zmienił się skład - ale napewno nie są to chłopcy do bicia i jeżeli chcą myśle4ć o PO to powinni w takich meczach wznosić się na wyżyny swoich umiejętności i po prostu wygrywać. A CSKA - napewno kadrowo mocniejsza, ale tak jak zaznaczył "Romuś" brak im ostatnio motywacji i tu widzę szansę "Makaronów" i to dużą szansę - widzę ten mecz - zwycięstwo gospodarzy do jakiegoś rozpisiku, ale poczekamy na kursy z Expa i Unibetu - jako analogię (być może) do gry CSKA można przyjąć włoskie Climamio - jeszcze niedawno gromiło rywali +20 lub więcej, a tu ostatnio parażka z prokomem i wczoraj blamanż z outsaiderem - Teramo. Grunt że "moja" Siena powoli powraca do łask. Co do konkretów do Euroligi to wypowiem się po ukazaniu kursów
Pozdrawiam
KRAUJAN

Do góry
#268967 - 20/12/2004 09:31 Re: EUROLEAGUE cz. II
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Ja powiem tak - z punktu widzenia bukmacherki oba zespoły powinny być nie do grania za wałki jakie odjebały już nie raz w ostatnich latach
Jednak dla CSKA ten zeson jest wyjątkowy - wiadomo Final Four w Moskwie.
Dlatego uważam że ten zespół został stworzony w tym roku po to by wygrywac - wygrywać z wszystkimi i wszędzie
Benneton w rozjazdach, nie gra równo ma przebłyski ale i wpadki - z CSKA nie będzie czasu na wpadki.
KRAJAN ja też gram na Benneton - ale przeważnie na ich porażkę przy minusowym handi - i uważam że jest to dobra droga
Nie twierdzę w zaparte że CSKA na pewno bedzię zmobilizowane na 100% - uważam tylko i tak dam że wygrają w Treviso - Pozdrawiam


Edited by sebkos (20/12/2004 09:32)

Do góry
#268968 - 20/12/2004 14:33 Re: EUROLEAGUE cz. II
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
W spreadzie +2,5 chcecie "wyniańczyć" Benetton?
Jak dla mnie taka wysokośc handi to czysta promocja i gram oczywiście CSKA,bo ten mecz za cholere nie bedzie na styku.

Nie zagłebiałem sie jeszcze w poszczególne mecze,ale
Ulker -9,5 z Oplem mi sie podoba.
Siena -5,5 z Asvelem też niekiepska:-)
Na Olympiakosie się ostatnio przewiozłem,ale łomot im sie szykuje w Bolonii na same Świeta:P

Jezeli chodzi o polski akcent to przewiduje męki Prokomu z Mobtelem,wiec raczej plus spread na przyjezdnych,podobnie jak w przypadku Maccabi-Żalgiris.
te dwa ostatnie typy trzeba jeszcze doszlifować.

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#268969 - 21/12/2004 16:32 Re: EUROLEAGUE cz. II
techman1 Offline
stranger

Meldunek: 21/12/2004
Postów: 2
Skąd: 3miasto
witam
jestesm nowy, prosze wiec o wyrozumialosc, co oznacza handicap
+ 5,5 a co -5,5 dla meczu Asvel Villeurbanne - Montepaschi Siena? za odpowiedz z góry dziekuje

Do góry
#268970 - 21/12/2004 20:44 Re: EUROLEAGUE cz. II
dluuugi Offline
newbie

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 36
-5.5 oznacz ze siena musi wygrac co najmniej roznica 6 punktow bo za czyna z kontem -5.5 pkt.

Do góry
#268971 - 21/12/2004 23:29 Re: EUROLEAGUE cz. II
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Malaga kurs 4 , Frankfurt 6, ja w to wchodze, szczególnie mecz w Atenach wcale nie musi się zakończyć wygraną Panaty.Może i Malaga cieniuje w Eurolidze, ale ma potencjał aby zrobic wynik w tym meczu a "koniczynki" wcale nie są takie mocne.
Co do Frankfurtu to napewno ma nikłe szanse,ale Ulker to taki zespół co potrafi wygrać w Ceramice 20 jak i polec u siebie z PAu,więc czemu ma nie prtzegrać z Frankfurterkami,szczególnie,ze ci pokazali ostatnio w Moskwie,ze grac umieją.


z pewniaczków to tylko Siena,CSKA sie boję-kiedyś przyjdzie słaby dzień a Barca cieńka w tym roku jak barszcz,ewentualnie handi na Bolonię-ale jeszcze nie wiem.

A co do Prokomu to zagram i handi na Jugoli , jak i gołą 2, 1,3 na puzzle to śmiech na sali,wcale nie jestem przekonany o ich takiej wyższości nad rywalem,zresztą ostatnio słaba forma a hala Olivia jakoś im nie służy.

Do góry
#268972 - 22/12/2004 00:28 Re: EUROLEAGUE cz. II
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Za "gazeta.pl"

Mariusz Bacik podpisał kontrakt na występy w Prokomie Treflu Sopot. Nowy koszykarz ma już wystąpić w środowym meczu Euroligi z Partizanem Belgrad.

- Po rozwiązaniu kontraktu z Haroldem Jamisonem potrzebowaliśmy koniecznie wzmocnień pod koszem. Bacik jest najlepszym zawodnikiem, którego mogliśmy zakontraktować w tak krótkim czasie - powiedział Jacek Jakubowski, dyrektor generalny sopockiego klubu.

Dodał, że cały czas trwają rozmowy w sprawie zakontraktowania Joe McNaulla. Zdaniem dyrektora klubu wszystko wskazuje na to, że umowa zostanie podpisana w środę rano.

Podkreślił, że obaj zawodnicy zostali zgłoszeni do rozgrywek Euroligi.

- Dla nas mecz z Partizanem jest bardzo ważny. Musimy go wygrać, żeby w dalszym ciągu myśleć o awansie do TOP 16. Nasi rywale również traktują ten mecz niezwykle poważnie. Przylecieli specjalnie wyczarterowanym samolotem i choć zabraknie dwóch czołowych graczy Partizana na pewno nam nie odpuszczą - podkreślił Jakubowski.

Niezly "antykwariat" zbieraja w Sopocie
Jak mozna przeczytac na forum Prokomu bardzo prawdopodobna absencja w tym meczu jak to okreslono "gracza o najdluzszym stazu"Dziwne, robia z tego jakas wielka tajemnice i w sumie nie wiadomo o co chodzi Hmm, czyzby chodzilo o Maskoliunasa.Dobry obronca - tylko tyle.W sumie 1.3 na gospodarzy chyba niewarte ryzyka.


Edited by bynio (22/12/2004 00:32)

Do góry
#268973 - 22/12/2004 07:54 Re: EUROLEAGUE cz. II
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Poniżej podaje link do opisu jaki Brokstar zrobił do pierwszego meczu Ulkeru i Opla we Frankfurcie
web page

Sytuacja sie zmienia o tyle że ze składu Niemców wypada do końca fazy zasadniczej Tyrone Ellis - nie chcę podpowiadać ale wygląda na zdecydowane zwycięstwo Ulkeru.
PS. No chyba że Roman wie o przekręcie - bo któż jak nie on wie


Edited by sebkos (22/12/2004 07:56)

Do góry
#268974 - 22/12/2004 10:08 Re: EUROLEAGUE cz. II
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Narazie typy na dzisiejszy wieczór: 4 pewniaki + 3/5
3P z pilłki ręcznej (Skovde, Ystad i Flensburg) i Climamio Bologna.
Boję się grać hp (-16,5), bo już raz i to bardzo sparzyłem się na Bolognie (nie będę opisywał po raz któryś ostatniej min. meczu z Ciboną), zresztą obecna dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. O Olimpiakosie lepiej nie wspominać - jak grają wszyscy wiedzą.

1) 18:40 Ulker Istanbul - Frankfurt Skyliners 1 (-9.5)
Pomimo, że Frankfurt jest jednym z najbardziej lubianych przezemnie zespołów (w tym roku bardzo przychodowym) - to z całym szacunkiem - uważam że dziś w Turcji będą tylko tłem dla wyśmienicie grających od kilku tygodni gospodarzy. (Jedno jest pewne - wygrane na wyj. z Benettonem (15pkt) i Ceramiką (10pkt) + wymęczone u siebie zwycięstwo z Panathinaikosem - nie mogą być dziełem przypadku. Myślę że pogromu dzisiaj nie będzie ale uzyskanie 15pkt przeweagi i dociągnięcie jej do końca spotkania.

2) 19:10 Prokom Trefl Sopot - Partizan Belgrade1 (-6.5)
Ostatni pogrom z chorwatami powinien podziałać jak zimny prysznic. Myślę że przeanalizują dokładnie ten mecz i wyeliminują popełnione błędy. Teoretycznie będą grali dziś bez klasycznego centra, ale może skuteczność za 3pkt. będzie przyzwoita. Przeciwnik zdecydowanie do ogrania - a jeżeli chce się liczyć w dalszej walce o 16-tkę - Prokom poprostu musi ten mecz wygrać - bo jak nie u siebie z Partizanem to z kim?......

3) 20:30 Asvel Villeurbanne - Montepaschi Siena 2 (-5.5)
Być może ten mecz wyciągnę z rozpisu i dodam do pewniaków. Dlaczego? Z paru powodów.
a) Siena zdecydowanie powraca do formy sprzed miesiąca (bardzo wysokiej), świadczą o tym ostatnie pojedynki w Lega A Basket i Eurolidze.
b) Zdecydowana przewaga "potencjału koszykarskiego"
c) Niepewność wyjścia z grupy
d) Brak zwycięstwa na wyjeżdzie (Euroliga)
wszystkie te czynniki zdecydują o podejściu "Włochów" do dzisiejszego spotkania - spodziewam się pogromu ok. 20pkt.

4) 18:10 Panathinaikos - Unicaja Malaga 1 (-8.5)
Nie do końca jestem przekonany co do wysokości hp?, ale ostatnie wyniki Panaty świadczą że są w stanie takowy wyrobić. Jak będzie czas pokaże.

5) 20:35 Cibona Zagreb - Real Madrid 2(-2,5)
Kolejny trudny mecz (w piłce nożnej tzw. za 4pkt) być może o być lub nie być w następnej rundzie. Przewidują pełną mobilizację obu zespołów. Real w meczu z Addeco i ostatnim z Barceloną pokazał charkter i to że jest naprawdę mocny. Dzisiejszy mecz to zweryfikuje - oby zgodnie z przewidywaniami.

Opcjonalnie zagram rozpis 2/3 A+B+C
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
Strona 1 z 13 1 2 3 ... 12 13 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, ANZELMO, pacyfista, Sensei, 11kera11, Kretol, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka), 3643 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582186 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25