Strona 1 z 18 1 2 3 ... 17 18 >
Opcje tematu
#2616126 - 24/09/2008 16:49 PLK 2008/2009
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Witam!!!

Już jutro 25.09.2008 godz. 17 start w Słupsku naszego podwórka na najwyższym szczeblu.

Oficjalna strona PLK i live PLK live

Co tu więcej napisać...szkoda że tylko w TVP Sport o ile PO jej nie rozp... i w sumie dobrze.

PS. Udanych typów - powodzenia ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2619495 - 26/09/2008 05:13 Re: PLK 2008/2009 [Re: sebkos]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: sebkos

Co tu więcej napisać...szkoda że tylko w TVP Sport o ile PO jej nie rozp... i w sumie dobrze.


jest jeden plus - niektóre spotkania zapewne będzie moża będzie oglądać na żywo na itvp.pl a pierwsze spotkanie - mecz otwarcia w Słupsku już jest na itvp ( nie wiem czy leciał na żywo ).

Do góry
#2619539 - 26/09/2008 05:31 Re: PLK 2008/2009 [Re: Baqu]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Gipsar - Asco Sląsk typ 1 kurs 1.5 be-at-home stake 8/10 - skład Sląska woła o pomstę do nieba, moze sie okazac ze ta druzyna bedzie po raz pierwszy od niepamiętnych czasów walczyc o utrzymanie w lidze. Kurs uwazam za bardzo atrakcyjny - dla porównania za ten sam mecz Profesjonał placic raczy kursem 1.3

Zyczę powodzenia

Do góry
#2619938 - 26/09/2008 17:51 Re: PLK 2008/2009 [Re: Baqu]
antybuker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2007
Postów: 2591
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: sebkos

Co tu więcej napisać...szkoda że tylko w TVP Sport o ile PO jej nie rozp... i w sumie dobrze.


jest jeden plus - niektóre spotkania zapewne będzie moża będzie oglądać na żywo na itvp.pl a pierwsze spotkanie - mecz otwarcia w Słupsku już jest na itvp ( nie wiem czy leciał na żywo ).


Z tego co można było usłyszeć, mecze również mają być w ośrodkach regionalnych. Jeżeli potwierdzi się to o czym mówiła TVP to powinniśmy obejrzeć więcej meczy z naszej ligi niż to miało miejsce, gdy za transmisje odpowiadał Polsat

Do góry
#2620451 - 27/09/2008 01:02 Re: PLK 2008/2009 [Re: antybuker]
skrzypo555 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 4388
Skąd: Koszalin
PGE Turow Zgorzelec - AZS Koszalin
Typ : AZS Koszalin
Kurs : 5.00

Turow nie zatrzymal swoich najlepszych grajkow tzn. Logana i Kelatiego. Zamiast nich do zespolu trafili Copeland i Daniels. Mysle ze bedzie to slabszy zespol niz rok temu. Turow zapewne bedzie chcial rozgrywac akcje na srodkowego. AZS bardzo dobre okienko. Niestety DJ Thompson opuscil akademikow ( transfer do AEK ). AZS powinien miec przewage na obwodzie. Mysle ze swietne zakupy to Swanson, Mojica i Bradford. Do tego zostal Reese i Nordgaard. Wedlug mnie Ci zawodnicy zagraja od 1 minuty.

Do góry
#2620459 - 27/09/2008 01:06 Re: PLK 2008/2009 [Re: skrzypo555]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Turów dzisiaj rozniesie chlopców Szczubiała bez większych
problemów,ta drużyna będzie jeszcze silniejsza niż w latach
poprzednich,mimo odejscia duetu L&L Saso znalazl rownie
wartosciowych zastepscow,dodatkow zespol bedzie bardziej jeszcze
zbilansowany niz rok temu.
AZS jak zawsze kilku jezdzcow bez glowy typu Swanson czy Reese
w starci z najlepsza obrona w lidze beda bez szans.

Do góry
#2620462 - 27/09/2008 01:09 Re: PLK 2008/2009 [Re: AL_Capone]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Na razie to tylko nazwisko coacha swiadczy o obronie...poczekajmy troche. Zanim ta ekipa bedzie cos znaczyc w obronie, to minie troche czasu.

Do góry
#2620466 - 27/09/2008 01:10 Re: PLK 2008/2009 [Re: polskignom]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Originally Posted By: polskignom
Na razie to tylko nazwisko coacha swiadczy o obronie...poczekajmy troche. Zanim ta ekipa bedzie cos znaczyc w obronie, to minie troche czasu.


Kwestia zgrania ale schematy i automatyzm zachowan w defensywie
juz w tym zespole jest,teraz kwestia czasu kiedy pewne nawyki
wejda im po prostu w krew.

Do góry
#2621342 - 27/09/2008 07:23 Re: PLK 2008/2009 [Re: zegarek]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: zegarek
Gipsar - Asco Sląsk typ 1 kurs 1.5 be-at-home stake 8/10 - skład Sląska woła o pomstę do nieba, moze sie okazac ze ta druzyna bedzie po raz pierwszy od niepamiętnych czasów walczyc o utrzymanie w lidze. Kurs uwazam za bardzo atrakcyjny - dla porównania za ten sam mecz Profesjonał placic raczy kursem 1.3

Zyczę powodzenia


No i nie nalezy zapominać, ze Stal u siebie gromi aż miło. W tamtym sezonie jeśli sie nie mylę to mieli 11-1 w zasadniczej.
Oba zespoły mają słabszy sklad niz w poprzednim sezonie, ale bez porównania Stal ma lepszych zawodników : Okafor, Szubarga, Wichniarz. Ciekawe jak zaprezentuje się Rivera.
patrzę na staty sparingu z Turowem 78-78 i jest jeszcze kilku, którzy potrafią rzucać: Seals 10, Jocovic 9, Jovanovic (niby ma zostać gwiazdą zespołu) 8.

Na zdziesiątkowany Śląsk powinno starczyć, choć tez bez szaleństw, bo mimo, ze kilku grajków odeszło to jednak ma kto tam grać. Wiadomo może już czy zagra Diduszko i Mróz?

drugie spotkanie to Anwil:
sparingi - szok skład bardzo mocny, zwłaszcza pierwsza piątka.
Jedyne co przemawia za Kotwicą to własna hala.

Stal 1,5
Anwil 1,55

Do góry
#2621568 - 27/09/2008 18:38 Re: PLK 2008/2009 [Re: Twin Peaks]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
PLK! PLK! PLK! Nareszcie ruszamy A i mam wolną sobotę, więc można coś napisać \:\)

Po pierwsze to nie tykam meczu Anwilu bo to nigdy nic nie wiadomo. sparingi wygrywali, kotwa składem nie zachwyca, ale w pierwszej kolejce cuda na kiju, więc odpuszczam i pragnę wszystkim przypomnieć wynik meczu z 13 października roku ubiegłego. Górnik Wałbrzych - Turów Zgorzelec 77:75 \:o Po tym spotkaniu jakoś straciłem ochotę na szaleńcze granie za duże stawki w pierwszych kolejkach. Wiem, że mecz meczowi nierówny, ale... \:\)

Co do typu na Stal to pełna zgoda.

A teraz coś ode mnie. na pewno Polpharma @ 1.4 w Expie. co do Polpharmy to zacznę od tego, że skład jakim teraz dysponuje zespół Aptekarzy o wiele bardziej mi się podoba. przede wszystkim jest kilku graczy wyrównanych strzelecko, że zdobywanie punktów nie będzie się tylko opierało na Copelandzie tak jak to miało miejsce w roku ubiegłym. Mujo Tuljković robi ponoć postępy ogromne i może być silnym punktem zespołu. to samo tyczy się reszty zawodników. poza tym uważam, że Starogard Gdański nie MOŻE/POWINIEN sobie pozwolić na taki piach jak rok temu i spadem w grę nie wchodzi, bo mogłoby to oznaczać złe czasy dla tamtejszego basketu. mecz z Polonią jest tym meczem, które trzeba wygrać. a Polonia? Polonia jak to Polonia. śmiem twierdzić, że podobnie jak w latach ubiegłym będzie to zespół własnej hali, a największe atuty pokażą dopiero w końcówce sezonu kiedy to grunt im się zacznie palić pod nogami. moim zdaniem rok temu Polonia miała jeszcze lepszy skład na początku sezonu, a wszyscy wiemy jak to się skończyło...

kolejny typ to under 155,5 pkt w Jarosławiu. sam nie wiem czemu \:p tak czuję. obie ekipy nigdy nie były nadto overowe, superstrzelców tylu aż tam nie ma, żeby kręcić wysokie wyniki. w Zniczu starzy dobrzy gracze z wieloletnim doświadczeniem na parkietach ligowych w Polsce, którzy są bardziej rzemieślnikami niż od zdobywania punktów. zobaczymy, a kurs w Unibecie 1,85

to tyle ode mnie.

Do góry
#2621612 - 27/09/2008 19:09 Re: PLK 2008/2009 [Re: shane]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Zgadzam sie w pelni z obywatelem miasta Bydgoszczy co do typow
z wyjątkiem jednego,ja zagrałem Polonie po pieknym kursie 3,2
bo moim zdaniem ten kurs na graczy Kamińskiego to jakiś żart.
1,3 na słaba ekipe Karola ? ok pamietam co zrobila ta druzyna w
ich poprzednim meczu w Starogardzie ale raz ze Polonia byla wtedy
slabsza,dwa Polfa byl zdecydowanie silniejsza niz dzisiaj.
Polonia ma bardzo fajna ekipe i lepszego trenera,dlatego proboje
dzisiaj na gosci liczac na popis strzelecki Big Mike'a ;\)

Do góry
#2621867 - 27/09/2008 21:54 Re: PLK 2008/2009 [Re: AL_Capone]
antybuker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2007
Postów: 2591
Skąd: Toruń
Ja także dorzucę dwa słowa odnośnie meczu Polpharmy. Tak naprawdę tego meczu być nie powinno, gospodarze dzisiejszego meczu powinni grać o klasę niżej. Ale realia są takie jakie są, grają dalej w PLK. Według mnie granie Aptekarzy po 1.30 to także drobne nieporozumienie. Nie twierdzę, że nie wygrają. Spójrzmy na skład gości: Tommy Adams, Michael Ansley, Przemysław Frasunkiewicz, Greg Harrington i do tego Bacik. Tutaj zgoda panie Capone, w tym sezonie Polonia wygląda o niebo lepiej niż rok temu. Tak naprawdę ma kto rzucać w tej ekipie. Nie wiem co prezentuje sobą Kevin Johnson, ale jak trafił Kamiński z nim to będzie ciekawie. Pan Karol jak to ma w swoim zwyczaju zabiera ze sobą do nowej drużyny starych kumpli. Patrząc na skład i sparingi Polphy to ciężar zdobywania punktów spoczywać będzie na Tulijkoviciu, Hicksie, swoje dołoży Żurawski i Eldrige. Na turnieju we Włocławku Polpharma zaprezentowała się z dobrej strony. I teraz nie mogę się zgodzić z Tobą Al - obecny skład Polphy jest dużo lepszy i bardziej wyrównany. Tak jak napisał Shane - jest kilku graczy wyrównanych strzelecko. Reasumując dla mnie tutaj każdy wynik możliwy, kursy powinny być bardziej wyrównane.

Do góry
#2629084 - 01/10/2008 18:01 Re: PLK 2008/2009 [Re: antybuker]
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
Witam! Do pisania analiz nigdy nie bylem stworzony ale 3grosze odemnie na dzisiejsze spotkania \:D

Pogadałem ze znajomymi z Wrocławia... poczytałem artykuły... pomyślałem... i wyszła mi dzisiaj porażka Śląska... kłopoty kłopoty i jeszcze raz kłopoty jeżeli oni martwią się ze nie mogą na treningach pograć 5na5... to ja nie mam pytań... wiele się od poprzedniej kolejki nie zmieniło... 6 i pół zawodników teraz doszli podobno... Milczarek i ktoś tam jeszcze... to dla mnie to wielkie wzmocnienie nie jest. Do tego mecz będzie rozgrywany w Brzegu... ponieważ Slask nie ma nawet kasy na wynajęcie Orbity we Wrocławiu! Polpharme widziałem na Kasztelanie u Nas jak nigdy podobał mi się zespól prowadzony przez trenera dwóch imion \:D Hicks, Mujo Tulijkovic, solidny Żurawski pod koszem... Coleman, Sulowski... starzy znajomi trenera Karola... Skład mają silny, a przede wszystkim zgrany, bo pięciu graczy Polpharmy, grało ze sobą w Baskecie Kwidzyn w ostatnim sezonie. Kursy wszędzie lecą... ja już wczoraj pograłem w fortunie... win tabletek po 2,73... dzisiaj osobiście grubiej pograłem handi +3 w toto-mixie po 1,90 bo w fortunie już tylko 1,65!

tak więc...

Śląsk - Polpharma +3 ---> typ 2 1,90 8/10

Do góry
#2629090 - 01/10/2008 18:08 Re: PLK 2008/2009 [Re: Snajper2]
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
tak siedzę nad meczami i gram jeszcze dzisiaj porażkę górnika! widziałem ich tez na turnieju we Włocławku i lekko zasnąłem na ich meczu... grali katastrofę! Kotwica podobno gra całkiem miło... w ostatniej kolejce \:D \:D \:D ekhm ten no zwycięstwo! \:\)


Górnik - Kotwica... +2 typ: 2 1,90 5/10

Do góry
#2629103 - 01/10/2008 18:12 Re: PLK 2008/2009 [Re: Snajper2]
AL_Capone Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2005
Postów: 6842
Skąd: Hala Ludowa we Wrocławiu
Grajcie grajcie Polfe niech kurs na WKS idzie jeszcze w gore
oby jak najwyzej.

Do góry
#2629144 - 01/10/2008 18:45 Re: PLK 2008/2009 [Re: AL_Capone]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
dokładnie Snajper2 - co do typu na Śląsk, a raczej przeciwko Śląskowi jestem jak najbardziej ZA, sam wczoraj przeżyłem lekki szok widząc kursy na gości.

wrzuce jeszcze mały artykulik o sytuacji w Śląsku... potwierdza onon Twoje słowa jak i dodaje kilka cennych informacji.

http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,5753771,Koszykarski_Slask__Tonacy_Brzegu_sie_chwyta.html

pozdr,

Do góry
#2629238 - 01/10/2008 20:44 Re: PLK 2008/2009 [Re: Baqu]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Jeśli w Górniku Wałbrzych nie zatwierdzą dwóch czarnoskórych graczy na dziś , po kurs na Kotwicę w ok. 2 i wyżej jest do wzięcia z pocałowaniem w rękę,choć początek rozgrywek to zawsze loteria w typowaniu
Co do Śląska Wrocław , to panowie nie skreslajcie ich za szybko, szczególnie u siebie (choć Brzeg Dolny to nie Wrocław)
oni wiedzą , że tylko dobrą grą mogą jakiegoś inwestora znaleść,zresztą Grzesiu nie da im zginąć,mimo okrojonego składu wszyscy bez wyjątku u nich mimo młodego wieku to gracze obyci z graniem i 1 ligą , nie są to nowicjusze na parkiecie

Do góry
#2629258 - 01/10/2008 21:02 Re: PLK 2008/2009 [Re: Baqu]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
PLK II kolejka i po kolei \:\)
Kursy z Totomixa

Śląsk-Polpharma
Czasy potęgi Śląska to już tylko wspomnienia.... coż aż żal \:\( Ale tak to jest jak idiota nie mający pojęcia o zarządzaniu klubem staje się jego właścicielem No ale wróćmy do samego aspektu sportowego
Śląsk rozbity bez składu grający w Brzegu fakt walczyli bardzo w meczu ze Stalą Ostrów ale to raczej Stal do pewnego momentu nie mogła się ogarnąć rzucając bezssensownie non stop za 3
Aptekrzy w lidze nie powinno być ale są \:p i skład mają całkiem ciekawy Hicks pod koszem dziś będzie rządził
Moim zdaniem Ambicja i wola walki koszykarzy Śląska to za mało na dzisiejszy mecz także

Basco Śląsk -Polpharma + 3 pkt 2 7/10 kurs 1.90


Anwil- Sportino Inowrocław
Znowu ten śmieszny twór z Inowrocławia zawitał do PLK Kto go tam wpuścił i po co? naprawdę niewiem \:p
Skład słabiutki i moim zdaniem spadek mają już pewny
Pierwsze spotkanie pokaże im miejsce w szeregu. Przeciwnikiem będzie dziś Anwil Zespół mający jak zawsze wielkie aspiracje i tym razem skład naprawdę dający możliwość ich spełnienia Henderson znów na pokładzie ;\)
Do tego dochodzi chęć rehabilitacji po blamażu w Kołobrzegu
Krótko mówiąc z czym do czego? \:D

Anwil Inowrocław +20 pkt 1 8/10 1.90

Atlas-Koszalin

Coż tutaj niby zwycięzca jest znany ale kurs zbyt apetyczny nie jest ciekawie wygląda za to pomysł over linia wysoka ale oba zespoły potrafią grać szybko do tego jak dojdzie skuteczność z obwodu będzie spoko

Atlas Koszalin over 157 2/10 1.90

Polonia- Znicz

Oba zespoły zagrały dobre mecze w I kolejce z tym ze Polonia przegrała po dogrywce z Aptekarzami Spodziewam się wyrównanego spotkania z końcowym zwycięstwem zespołu ze stolicy
Atutem Znicza może być wracający na stare śmieci Reynolds

Polonia-Znicz +7pkt 2 5/10 1.90

Górnik-Kotwica
Górnik w pierwszym meczu nie specjalnie zachwycił. Kotwica zawsze była zespołem własnej hali i tam potrafiła pokonać każdego Górnik grający u siebie także potrafił sprawiać niespodzianki w moim mniemaniu mecz bardzo cieżki do wytypowania ale jednak skłaniam sie ku gościom kredyt zaufania za ogranie Anwilu

Górnik-Kotwica + 2pkt 4/10 2 1.90

Basket Kwidzyń-Czarni

Zespół z Słupska nie należy do moich ulubieńców zawsze mnie wkur... \:p a w poprzednim sezonie okradli nie raz W pierwszym spotkaniu tego sezonu ograli Zespół z Poznania ale mecz był niezwykle wyrównany Na wyjeździe w Kwidzyniu nie będzie tak łatwo Spodziewam się wygranej ekipy gospodarzy których atutem będzie napewno własna hala

Basket Kwidzyń+3pkt-Czarni 1 4/10 1.90

Basket Poznań-Turów

Beniaminek kontra v-ce mistrz po zmianach kadrowych cóz przypomina się poprzedni sezon kiedy to Turów zlekcewazył Górnika Tym razem może Turów zwycieży ale handicap na gospodarzy którzy z dobrej strony pokazali się w Słupsku jest bardzo ciekawym rozwiązaniem

Basket Poznań + 8 pkt- Turów 1 3/10 1.90

Tyle odemnie

I panowie prowadzmy dyskusje rozruszajmy temat PLK \:p

Do góry
#2629304 - 01/10/2008 21:37 Re: PLK 2008/2009 [Re: hrabia]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
ja bym na "rzadzenie" Hicksa pod koszem zbytnio nieliczyl \:\)
pozatym widze po namowach kolegi over w Kwidzyniu i over w Poznaniu \:\)

Do góry
#2629347 - 01/10/2008 22:22 Re: PLK 2008/2009 [Re: jarko 33]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Witam.
No cóż przed pojawieniem się kursów powiedziałęm sobie ,że kazdy hc>25 w meczu Anwilu wezmę więc Anwil zagrany za 8j. Nie ma co tu za dużo pisać. W Sportino nie ma kto grać, cieżko namówić agenta do współpracy w klubie w którym działa pan nierozliczający się ze swoim zoobowiązań w przeszłości. Anwil gra dobry basket a Sagadin nie pozwoli sobie na odpuszczanie nawet tak słabego rywala.
Kotwica bardzo mnie zaskoczyła w 1 kolejce grała świetny prosty basket i miała świetny procent rzutów za 3. Skład ma średni ale na drużynę Chudeusza powinno starczyć ale kurs nie zachwyca liczyłem na wiekszy stąd tylko 6j.
Czarni nie powinni mieć problemów w Kwidzynie chociaz daleko im do optymalnej dyspozycji. Basket jest słaby, ma słabego trenera i atut własnej hali niewiele tu znaczy bowiem w Kwidzynie mało kto dopinguje. Dodatkowo over 144.5....linia za niska o przynajmniej 4 pkt.
reszty nie ruszam
Pozdrawiam

Do góry
Strona 1 z 18 1 2 3 ... 17 18 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4397 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31