Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#2435039 - 21/06/2008 17:15 WTA - Wimbledon - 23.06-6.07
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Wimbledon



Miejsce : Londyn, Wielka Brytania
Ranga turnieju : Wielki Szlem (Grand Slam)
Data : 23.06-6.07 2008
Uczestnicy : 128 w singlu/64 w deblu/48 w mikście
Nawierzchnia : trawiasta
Pula nagród : 5'022'560 £
Oficjalna strona turnieju : wimbledon.org
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : HTML || FLASH

Do góry
Bonus: Unibet
#2437989 - 22/06/2008 21:49 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: oli]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Proszę ekspertów tenisowych o poddanie pod analizę meczu n/w. Osobiście postawiłbym tutaj na Szwajcarkę ale chętnie usłuszę argumenty innych. Z góry dzięki za dyskusję

Patty Schnyder (SUI) - Casey Dellacqua(AUS) 1@1.67

Do góry
#2438029 - 22/06/2008 22:38 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: DJ SOSNA]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
jeden z najlepszych kursow jaki daja za free to zakopalova po 1.55 w sts

klara- u.radwanska

mloda radwanska sie slizga na reputacji siostry, ostatnio dostaje wsyztsko jak popadnie niewazne z kim, klara to jednak klara pewien poziom trzyma trawa jej obca nie jest. jak dla mnie 100%
a ten kurs kosmiczny nawet 1.4 to za duzo ;\)

+ bartoli i ISia i wychodzi cos kolo @2.4 z tripla

10/10

ktos widzi jakies przeciwskazania ??

Do góry
#2438030 - 22/06/2008 22:38 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: DJ SOSNA]
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
ani expertem nie jestem, ani nawet australijki na zywo w akcji nie widzialem. Ale swoje zdanie chetnie nabazgrze

Austarlijka z czego co widac po statystykach zrobila spory progres w porownaniu z poprzednnim sezonem. Widac rowniez ze jej ulubione nawierzchnie to niezwykle szybki hard amerykanski. W poprzednim roku zaliczyla tez niezly bilans na trawie, a niedawno zagrala niezwykle zaciety pojedynek w Birmingham z niezwykle utalentowana belgijka Wickmayer, pozniejsza finalistka tego turnieju. Z kolei Patty nigdy na trawie nie blyszczala. W zeszlorocznym Wimbledonie osiagnela swoj najlepszy rezultat na tej nawierzchni czyli czwarta runde gdzie latwo ulegla Henin. W poprzednich rundach strasznie sie meczyla (wszytskie mecze 3 setowe) a grala z przecietnymi rywalkami jak Pin i Vinci, ktore z trawa tez maja raczej malo wspolnego. Jedynie pokonanie Alony Bodarenko mozna uznac za jakis sukces. W poprzednich Wimbledonach Patty odpadala w I badz II rundach z takimi swietnymi zawodniczkami jak chocby Severine Bremond, Antonella Serra Zanetti czy Emmanuelle Gagliardi. I na koniec jedyny mecz pomiedzy obiema zawodniczkami odbyl sie podczas tegorocznego AO, gdzie wygrala austarlijka po bardzo zacietym pojedynku 4-6 7-5 8-6, gdzie obie zawodniczki mialy bardzo podone wszystkie statystyki http://www.australianopen.com/en_AU/scores/stats/day8/2212ms.html . Dla tego mysle ze to typowy mecz no bet, a jesli jzu cos brac to zdecydowanien wiekszy kurs.

Mnie podoba sie tylko jeden typ na I runda WTA w tym roku, mianowicie nasza Isia powinna spokojnie pokonac Benesova w II krotkich setach. Po prostu na trawie wszelkie atuty po stronie naszej zawodniczki, ktoa w tym roku stac spokojnie na polfinal. A kto wie, moze i cos wiecej \:\)

Do góry
#2438067 - 22/06/2008 23:11 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Salvador Dali]
boher Offline
enthusiast

Meldunek: 11/04/2007
Postów: 231
kardynal20, U. Radwańska powinna przegrać, ale czy to taki bankier to bym sie spierał. Zakopalova w Hertogenbosch przegrała w I rundzie z Kerber, rok temu nie zakwalifikowała sie nawet do Wimbledonu, 2 lata temu także dno na trawie. Urszula faktycznie na ostatnie 10 meczy 8 porażek, w Eastbourne też porażka w I rundzie z Kudryavtsevą. Ale bodajże rok temu Urszula wygrała Wimbledon juniorek, więc na trawie nie jest leszczem, a można zaryzykować stwierdzenie, że tak jak Aga, to na trawce czuje sie najlepiej.

Dlatego choć bardziej doświadczona Czeszka jest na pewno faworytką, to jednak nie mówiłbym, że to taki super świetny typ.

Polecam za to typ na Domachowską po 1.65. Marta w tym roku niezła forma, choć na trawie bez rewelacji. Jednak Craybas to antytalent trawiasty, porażki w kiepskim stylu z Cavaday czy Obziler i od miesiąca same porażki pokazują w jakiej formie znajduje sie Amerykanka. W II rundzie powinniśmy zobaczyć polski mecz

Do góry
#2438170 - 23/06/2008 00:29 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: boher]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
oj Boher w obu przypadkach sie nei zgodze

owszem mloda wygrala wimba juniorek ale kiedy ?? rok temu od tego czasu to chyba bardziej na minus poszla niz na plus, zakopalova ztakim ogorkiem nie przegra \:\)

a prop marte grac na trawie trzeba byc waroatem z tego co widzialem to osatnio przegrala wszytsko iz kazda ;\) a craybas nie zdziwie sie jak ja doswiadczeniem zabije

Do góry
#2438254 - 23/06/2008 01:27 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: kardynal20]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
W/g mnie 3 pierwsze typy po bardzo ładnych kursach, możliwych jak zawsze do wejścia. Dwie to czołowe zawodniczki w GB, ale tam mam limity i nie mam za dużo funduszy.


Angelique Kerber (GER) – Elena Baltacha (GBR) 2 @ 2.92 Exp
Jak dobrze pamiętam brytyjka grająca w śmiesznych okularach, może sprawić niespodziankę i trafiać ładne piłki po rogach. Niemka jak sama nazwa wskazuje może mieć kłopoty z trafianiem w ogóle.

Shahar Peer (ISR) – Katie O'Brien (GBR) 2 @ 3.52 BF
Ostatni raz Kejti widzałem na wimbledonie07. Nadal była maciupka z lekką nadwagą, zapinająca po większość piłek. Po prostu waleczna number łan w kraju trawy i truskawek.

Francesca Schiavone (ITA) – Tamira Paszek (AUT) 2 @ 4.00 b365
Mam nadzieje, że ponownie zobacze tą świetnie grającą blondyne a nie farbowaną nastolatkę. Jeżeli Paszek nie urosła, to nie będzie miała kłopotów z bieganiem. A jak sobie dała coś wyciąć to będzie dobrze, chociaż widowisko napewno będzie mniejsze.


Zagrałem, ale już skromnie cudownego rudzielca Cavaday z Williams. Jak zacznie dobrze to wynik może oscylować 6-7(5) 2-7 a jak nie przyłożyła się do treningu to zobaczymy 0-6 i krecz. Również na Wimbledonie grałem Hantuchovą na porażki w pierwszych rundach a ona jak zwykle prezentowała wysoki poziom. Może tym razem padnie szybciej. Również zagram na Wickmayer, Bremond, Rybarikova i jeszcze pozostałe z pierwszej rundy. ;\)


Przepraszam za te analizy, ale jestem w dobrym humorze.

Do góry
#2438983 - 23/06/2008 06:58 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: El_Darro]
meggie1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/06/2007
Postów: 367
Zgadzam sie z typem na Rybarikova chociaz kurs juz tylko 1,45, Bremond takze dolozylam do kuponiku bo i kursik zachecajacy (2,85) - ladnie przeszla kwalifikacje i wcale nie jest taka bez szans.

Nie zgodze sie jednak z kolega co do typu na Wickmayer - co prawda ostatnio na trawie prezentowala sie naprawde dobrze ale wole zaryzykowac na "babcie" Sugiyame, ktora swego czasu doszla w tym turnieju do półfinalu.

Oprocz tego polecam: Tanasugarn i Krajicek.

Do góry
#2441864 - 24/06/2008 03:43 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: meggie1]
boher Offline
enthusiast

Meldunek: 11/04/2007
Postów: 231
No i przestrzegałem przed graniem na Zakopalovą \:\) Ula pokazała klase i zgniotła Czeszke. Domachowska też wygrała, a więc jest spoko. Tylko, że na głównym kuponie walnąłem na tego debila Karlovicia i kasa poszła sie...

Na jutro z kobiet nie ma nic ciekawego po wysokim kursie, a przestrzegałbym przed graniem na Tanasugarn, która rewelacyjnie zagrała w Hertogenbosch, ale może być troche zmęczona, a często też bywa, że po super turnieju następuje słabszy, a że Tajka nie jest klasową zawodniczką to wiadome. Cetkovska frajerką nie jest, walnęła w Birmingham Bartoli, we French Open doszła do 1/8, ostatnio jest w naprawde niezłej formie, więc znając kobiety wielka faworytka, jaką jest Tanasugarn może jutro przerżnąć. Radze więc uważać.

Do góry
#2442203 - 24/06/2008 06:01 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: boher]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
daj spokoj urszula mikupon na 1.5k jako jedyna zgniotla, juz kurs byl za wysoki i cos mnie neipokoilo \:\(

na jutro to ja proponuje pennete + vicmayer + hsieh +1.5

wloszka w dobrej formie z vakulenko nie przegra, w dodatku juz jedna ukrainka jestw kolejnej rundzie wiec rownowaga musi yc, umiejetnosci pos tronie wloszki
vickmayer mloda gwiazda bardzo dobry tenis, sugi to juz zmierzch tenisa jesli chodzi o singiel sila rywalkiz adecyduje o zwyciestwie, co do hsieh to napewno wlaeczna zawodnicza w dodatku trafia na sohen aloro ktora cos jak co ale trawy to nie wiec mysle ze set a nawet zwyciestwo napewno w zasiegu hsieh


jakies ale??


ula why........... for money \:\(

Do góry
#2445227 - 25/06/2008 06:37 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: kardynal20]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
i znowu jeden typ tp razem mloda blegijka dala ciala z doswiadczona i zaawansowana wiekowo sugiyama \:\(

na jutro bartoli + baghdatis + ferrero

bartoli umiejetsnosci niepororzeszla 1 runde i nazej nei zakonczy \:\)
bagaznik i trawa to dobre polaczenie w ddoat,rywal niskich lotow wiec mysle ze bezproblemowo ;\)
co do ferrero to pokazal w meczu z sujem samem ze walczyc potrafi a trawa to nie jest negaywny stereotyp dla hiszpanow a napewno wszytskich \:\)

ew. mza gonzo i verdasco bo umiejetnosci przewyzszajaj rywali o glowe \:\)

wiem ze nei w temacie typowo meskim ale taki emoje odczucie po 1 rundzie ;\)

Do góry
#2445497 - 25/06/2008 17:12 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: kardynal20]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
zastanawiam sie nad meczem polek, nie wiem jak zagrala agnieszka w jakiej jest formie ale musze stwierdzic ze marta zadziwiajaco dobrzez zagrala z craybas, szybki plaski tenis, bardzo czesto grala dropshotami, ktore jej tego dnia swietnie wychodzily, podciety obureczny backhand i soczyte uderzenia z glebi kortu, craybas zagrala rowniez bardzo dobre spotkani ale musiala uznac wyzszosc marty, tylko obawiam sie jednego - glowy marty, do polowy drugiego seta wszystko bylo ladnie fajnie i nagle klops, wystraczyly pare dokladniejszych pilek zagranych przez amerykanke i marta lezala, wszystko do normy wrocilo w 3 secie gdzie marta odrzau przezjela inicjatywe, choc zaczynalem sie znowu bac kiedy przy stanie 5:4 miala serwis 40:0 i za 10 sekund zrobilo sie 40:A ??? 4 glupie proste bledy niewiadomo skad! granie na age po takim kursie nie ma sensu, jak sie skuszez na 3 sety w tym meczu, patrzac na to co pokazala marta naprawde stac ja jest na urwanie seta agnieszce!

Do góry
#2445597 - 25/06/2008 18:49 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: ALEX]
meggie1 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/06/2007
Postów: 367
Heh ostrzegalam przed Sugiyama, no cóż w takim razie wypadaloby podac jakies typki na dzisiaj. Otóz proponuje
Li Na - A. Pawluczenkowa - 1
kurs: 1,48
Chinka tylko raz brala udział w Wimlbebonie a doszla az do półfinału, ponadto jest doświadczoną i ograną zawodniczką, jesli chodzi o Rosjanke - jest młoda i na sukcesy przyjdzie jeszcze pora. Najpierw przebrnęla przed kwalifikacje, następnie w 1wszej rundzie wyeliminowala rozstawiona z nr 17 Cornet, to juz jest dla niej jakieś osiągniecie i na tym powinnien zakonczyc sie jej udzial w tym turnieju.

Do góry
#2445743 - 25/06/2008 20:11 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: ALEX]
Tallus Offline
veteran

Meldunek: 11/01/2008
Postów: 1370
Skąd: Bogatynia
Originally Posted By: ALEX
zastanawiam sie nad meczem polek, nie wiem jak zagrala agnieszka w jakiej jest formie ale musze stwierdzic ze marta zadziwiajaco dobrzez zagrala z craybas, szybki plaski tenis, bardzo czesto grala dropshotami, ktore jej tego dnia swietnie wychodzily, podciety obureczny backhand i soczyte uderzenia z glebi kortu, craybas zagrala rowniez bardzo dobre spotkani ale musiala uznac wyzszosc marty, tylko obawiam sie jednego - glowy marty, do polowy drugiego seta wszystko bylo ladnie fajnie i nagle klops, wystraczyly pare dokladniejszych pilek zagranych przez amerykanke i marta lezala, wszystko do normy wrocilo w 3 secie gdzie marta odrzau przezjela inicjatywe, choc zaczynalem sie znowu bac kiedy przy stanie 5:4 miala serwis 40:0 i za 10 sekund zrobilo sie 40:A ??? 4 glupie proste bledy niewiadomo skad! granie na age po takim kursie nie ma sensu, jak sie skuszez na 3 sety w tym meczu, patrzac na to co pokazala marta naprawde stac ja jest na urwanie seta agnieszce!


W tym meczy Aga nie da sobie w kasze dmuchac, Benesova pograla z nia tylko w koncowce pierwszego seta. Za Aga przemawia prawie wszystko zaczynajac od ilosci spotkan rozegranych na trawie, poruszanie sie po korcie, taktyka, Tata na trybunach oraz pewnosc siebie jaka zdobyla wygrywajac turniej 2 rangi w niedziele. Marta moze ja postraszyc tylko serwisem a watpie zeby jej serwis byl regularny i lepszy oo Petrovej ... Pzdr Kurs na Age mizerny, wiec lepiej chyba sobie ten meczyk tylko pooglądać \:\)

Do góry
#2453353 - 28/06/2008 19:36 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Tallus]
zaki Offline
old hand

Meldunek: 06/05/2003
Postów: 854
dzis 3 bardzo ciekawie zapowiadajace sie spotkania na wimbledonie, dwie mlode rosjanki kleybanowa i Alla Kudryavtseva kontra azjatki sugiyama i peng oraz pojedynek pan ktore sa w wielkiej formie tanasugarn i erakovic

wczoraj myslelem o tych meczach i typowalem obie rosjanki i tamire do awansu, dzis jednak gram na przekór wczorajszym przemysleniom

erakovic chyba dlatego ze tamira powinna byc zmeczona 9 zwyciestw z rzedu na trawie w przeciagu 12dni pewnie dzis da znac o sobie

chinka i japonka mysle ze jednak wygraja swoje mecze doswiadczeniem, szczególnie mysle tu o sugiyamie ktora naprawde w tym sezonie powrocila i gra na wysokim poziomie, co do ally K to byc moze po meczu latwo wygranym z sharapowa przyjdzie rozprezenie co wykorzysta peng

Do góry
#2455920 - 30/06/2008 02:24 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: zaki]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Pierwsza myśl zawsze najlepsza Zaki jak widac \:\)

Nadia Petrova - Alla Kudryavtseva
Typ: 1
Kurs: 1.42
Buk: doxxbet


Nadie widziałem ostatnio w finale w Eastbourne w meczu z Agą. Mimo porażki zaimponowała mi niezłą formą psychiczną, z której raczej nie jest znana. Broniła meczbole w 2 secie i dopiero w trzecim uległa po walce. Podobnie w meczu poprzedniej rundy z Azarenką potrafiła odwraca losy meczu mimo niekorzystnego wyniku i w efekcie wygrała. Z meczu z Agą pamiętam, że całkiem nieźle funkcjonował forhand Nadii. Nieźle też wygladała fizycznie mimo jak zwykle małej nadwafi ;\) Petrova w Wimbledonie radzi sobie całkiem przyzwoicie i w poprzednich latach jak przegrywała to tylko z kimś z topu. Jej rywalka nie jest mi bliżej znana bowiem po prostu nie odnosi sukcesów \:\) Wystarczy powiedziec, że przed Wimbledonem poniosła porażkę w Birmingham z Katie O'Brien. Co prawda zasygnalizowała pewną zwyżkę formy w kolejnym turnieju przebijając się przez kwale i wygrywając z Savchuk, Poutchek i naszą Ulą, ale gdzie im tam do Petrovej. Reasumując doświadczona i będąca w niezłej dyspozycji Petrova zakończy piękny sen Ally jutro \:\)

Pozdrawiam \:\)

Do góry
#2458665 - 01/07/2008 05:51 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Bullet]
krystian902805 Offline
stranger

Meldunek: 18/01/2008
Postów: 13
vaidisova-zheng to już za dużo dla chineczki jutro popłynie grała dziś i w singlu i w deblu vaidisova-zheng 1 v.williams-tanasugarn 2:0 w setach dla venus tanasugarn i tak jest w niebo wzięta że pod koniec kariery mogła osiągnąc zyciowy sukces w turniejach wielkoszlemowych zabraknie jej sił dementieva-petrowa zdecydoiwanie na nadie głowny minus dementiewej oczywiscie serwis a przy mocno serwisującej i dobrze czującej sie na trawie petrowej to bedzie kleska petrowa-dementiewa 1 a chciał bym posłuchać was experty jak sądzicie na temat radwańskiej bo nie chciał bym się kierować tylko patriotyzmem chciałbym ten swój patriotyzm poprzeć odpowiednimi argumentymi na radwańską

Do góry
#2458666 - 01/07/2008 05:51 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Bullet]
krystian902805 Offline
stranger

Meldunek: 18/01/2008
Postów: 13
vaidisova-zheng to już za dużo dla chineczki jutro popłynie grała dziś i w singlu i w deblu vaidisova-zheng 1 v.williams-tanasugarn 2:0 w setach dla venus tanasugarn i tak jest w niebo wzięta że pod koniec kariery mogła osiągnąc zyciowy sukces w turniejach wielkoszlemowych zabraknie jej sił dementieva-petrowa zdecydoiwanie na nadie głowny minus dementiewej oczywiscie serwis a przy mocno serwisującej i dobrze czującej sie na trawie petrowej to bedzie kleska petrowa-dementiewa 1 a chciał bym posłuchać was experty jak sądzicie na temat radwańskiej bo nie chciał bym się kierować tylko patriotyzmem chciałbym ten swój patriotyzm poprzeć odpowiednimi argumentymi na radwańską

Do góry
#2458830 - 01/07/2008 15:11 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: krystian902805]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
W sumie to trudno ruszyć spotkanie Radwańska - Williams
bo kurs na Syrenkę mało opłacalny.
Ale szczerze mówiąc ja nie widzę dzisiaj innego wyjścia niż win Amerykanki.
Radwańska wczoraj ciężki ponad 2 godzinny mecz i mało czasu na regenerację poza tym Williams o wiele lepiej będzie wykorzystywała drugie serwis Agnieszki , stanie sobie przy linii cara serwisowego i...
Nie lubię Syreny jest zaprzeczeniem kobiecości i bardziej przypomina lekkoatletki z NRD szprycowane chemią ale dzisiaj.

Do góry
#2458958 - 01/07/2008 18:45 Re: WTA - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Bartez_Gambler]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
kurs ok 1,35 na serene nie jest taki zly, nie moge wyobrazic sobie aby Aga w tak krotkim czasie zdolala sie zregenerowac, bez sily jej spryt i niekonwencjonalne zagrania na niewiele sie zdadza. Moim Serena moze to przegrac tylko wywalajac polowe pilek w aut. Przewiduje ze Aga powalczy w pierwszym secie a w drugim ameryknaka ja rozniesie jak wczoraj Svietlana

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, 11kera11), 3816 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582280 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25