Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#2427288 - 18/06/2008 09:02 Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Czy jest tu może jakiś znawca ekipy tureckiej? Bramkarz w ostatnim meczu z Czechami otrzymał czerwoną kartkę i na pewno nie zagra w ćwierćfinale, ale kto jest jego zmiennikiem? Czy jest to klasowy bramkarz, czy Turcy będą mocno osłabieni?

Gdyby w naszej reprezentacji zamiast Boruca miał zagrać Fabiański, to wiedziałbym że jest poważny problem. ;\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2427305 - 18/06/2008 09:41 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: Conrad]
antix_ Offline
member

Meldunek: 13/10/2007
Postów: 165
Rustu jest rezerwowym i na pewno to stosunkowo lepszy bramkarz niż Fabiański dla z Boruca :).

Zaliczył całkiem dobry ubiegły sezon.

Ale i tak dla mnie pewniakiem do awansu są Chorwaci.

Do góry
#2432243 - 20/06/2008 07:54 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: antix_]
Farciarz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 3438
Skąd: Koszalin, Środkowopomorskie
Wiem, że to może trochę nie ten temat - ale gdzie gracie zakłady na kartki (dla danego zawodnika) ? Przejrzałem expa i Unibet , betsson dzieli y/r . A w tym meczu to aż będzie furczało od kartek (według mnie) - Turcy nie odpuszczą !

Do góry
#2432248 - 20/06/2008 08:13 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: Conrad]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: Conrad
Czy jest tu może jakiś znawca ekipy tureckiej? Bramkarz w ostatnim meczu z Czechami otrzymał czerwoną kartkę i na pewno nie zagra w ćwierćfinale, ale kto jest jego zmiennikiem? Czy jest to klasowy bramkarz, czy Turcy będą mocno osłabieni?

Gdyby w naszej reprezentacji zamiast Boruca miał zagrać Fabiański, to wiedziałbym że jest poważny problem. ;\)


miedzy slupkami stanie najprawdopodobniej legenda tureckiej pilki, Recber Rustu(swego czasu przygoda z Barcelona, to on bronil ,gdy kebaby zdobywaly brazowy medal na mundialu w Korei), aktualnie Besiktas - duzo bardziej doswiadczony od biednego Demirela, niezly sezon w Besiktasie - nie zdziwie sie jak zagra lepiej od nr 1 ;\)

Do góry
#2432402 - 20/06/2008 17:24 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: Farciarz]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Farciarz
Wiem, że to może trochę nie ten temat - ale gdzie gracie zakłady na kartki (dla danego zawodnika) ? Przejrzałem expa i unibet , betsson dzieli y/r . A w tym meczu to aż będzie furczało od kartek (według mnie) - Turcy nie odpuszczą !


ja gram jakoś od 2. kolejki grupowej zakłady na kartki i muszę przyznać, że konkretnie to wychodzi ;\)

W fazie eliminacyjnej wydaje mi się, że tendencja rozdawania kartek powinna się utrzymać, bo każdy zawodnik gra mecz o wszystko i nie mam mowy o odstawianiu nogi. Wg mnie warto pograć na zawodników tureckich, którzy nie mieli jeszcze kartki, a grają w środkowych fragmentach boiska, gdzie gra jest głównie prowadzona. Na dzisiaj strasznie zaciekawia mnie zakład, że Servet Cetin otrzyma kartkę. Rosły środkowy obrońca turecki, co prawda nie otrzymał jeszcze żadnej kartki na tym turnieju, ale praktycznie w każdym meczu dawał ku temu powody. Zastanawiająca jest jednak rozbieżność kursów: Unibet 2.90, a expekt 4.0...

Jakby ktoś chciał przejrzeć opłacalność grania na kartki zawodników to zapraszam: MÓJ TEMAT

Do góry
#2432405 - 20/06/2008 17:27 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: _Korver_]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
PS w expekcie kurs wynosi obecnie @3.5 i tam są zakłady na czas regulaminowy. W unibecie nie ma adnotacji odnośnie tego.

Do góry
#2432431 - 20/06/2008 17:47 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: _Korver_]
Marcios Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2005
Postów: 1083
Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: Farciarz
Wiem, że to może trochę nie ten temat - ale gdzie gracie zakłady na kartki (dla danego zawodnika) ? Przejrzałem expa i unibet , betsson dzieli y/r . A w tym meczu to aż będzie furczało od kartek (według mnie) - Turcy nie odpuszczą !


ja gram jakoś od 2. kolejki grupowej zakłady na kartki i muszę przyznać, że konkretnie to wychodzi ;\)

W fazie eliminacyjnej wydaje mi się, że tendencja rozdawania kartek powinna się utrzymać, bo każdy zawodnik gra mecz o wszystko i nie mam mowy o odstawianiu nogi. Wg mnie warto pograć na zawodników tureckich, którzy nie mieli jeszcze kartki, a grają w środkowych fragmentach boiska, gdzie gra jest głównie prowadzona. Na dzisiaj strasznie zaciekawia mnie zakład, że Servet Cetin otrzyma kartkę. Rosły środkowy obrońca turecki, co prawda nie otrzymał jeszcze żadnej kartki na tym turnieju, ale praktycznie w każdym meczu dawał ku temu powody. Zastanawiająca jest jednak rozbieżność kursów: Unibet 2.90, a expekt 4.0...

Jakby ktoś chciał przejrzeć opłacalność grania na kartki zawodników to zapraszam: MÓJ TEMAT

W czwartek wieczorem Fatih Terim podał, że kontuzja kolana wyeliminowała ze spotkania Serveta Cetina.

Do góry
#2432439 - 20/06/2008 17:54 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: Marcios]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Marcios
Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: Farciarz
Wiem, że to może trochę nie ten temat - ale gdzie gracie zakłady na kartki (dla danego zawodnika) ? Przejrzałem expa i unibet , betsson dzieli y/r . A w tym meczu to aż będzie furczało od kartek (według mnie) - Turcy nie odpuszczą !


ja gram jakoś od 2. kolejki grupowej zakłady na kartki i muszę przyznać, że konkretnie to wychodzi ;\)

W fazie eliminacyjnej wydaje mi się, że tendencja rozdawania kartek powinna się utrzymać, bo każdy zawodnik gra mecz o wszystko i nie mam mowy o odstawianiu nogi. Wg mnie warto pograć na zawodników tureckich, którzy nie mieli jeszcze kartki, a grają w środkowych fragmentach boiska, gdzie gra jest głównie prowadzona. Na dzisiaj strasznie zaciekawia mnie zakład, że Servet Cetin otrzyma kartkę. Rosły środkowy obrońca turecki, co prawda nie otrzymał jeszcze żadnej kartki na tym turnieju, ale praktycznie w każdym meczu dawał ku temu powody. Zastanawiająca jest jednak rozbieżność kursów: Unibet 2.90, a expekt 4.0...

Jakby ktoś chciał przejrzeć opłacalność grania na kartki zawodników to zapraszam: MÓJ TEMAT

W czwartek wieczorem Fatih Terim podał, że kontuzja kolana wyeliminowała ze spotkania Serveta Cetina.


no to w taki wypadku jest zwrot \:\)

Do góry
#2432608 - 20/06/2008 18:55 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: _Korver_]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
"Przeciwko Chorwatom nie zagrają z powodu urazów Cetin, Emre Gungor, Emre Belozoglu, Metin, zaś kary dyscyplinarne wykluczyły Demirela i Aurelio."

Do góry
#2432641 - 20/06/2008 19:09 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: Conrad]
kamil#15 Offline
veteran

Meldunek: 05/03/2005
Postów: 1349
Skąd: ...
Co do dzisiejszego meczu to uważam, że zespół z Turcji jest tutaj niedowartościowany i niesłusznie skazywany na łatwą porażkę. Kurs 1,85 na Chorwatów (expekt) nie ma wg mnie odzwierciedlenia w rzeczywistości. Zagrali bardzo ładny mecz z Niemcami ale trzeba przyznać, że Niemcy wtedy zagrali chyba najgorszy mecz z wszystkich, które rozgrywali. Brak podstawowego bramkarza nie koniecznie może okazać się osłabieniem, co innego Mehmet Aurelio który dużo wnosił do zespołu. Jednak zauważmy że trener Turków nie powołał ani Altintopa ani Basturka co świadczy tylko o tym jak wierzy w to, iż ma odpowiednią ilość dobrych zawodników mogących grac na europejskim poziomie tak więc ze zmiennikami nie powinno być problemu. Zresztą potwierdzeniem tego faktu są tacy zawodnicy jak: Kazim, Semih Sentürk czy Nihat. Co więcej piłka turecka może pochwalić się takimi zespołami jak chociażby Fenerbahce, które w ostatnim CL pokazało się z dobrej strony. Meczami przeciwko Szwajcarii i Czechom, Turcy udowodnili że są chyba najbardziej walczącą ekipą na tych mistrzostwach. Wygrali przeciwko gospodarzom w koszmarnych warunkach, a z Czechami bezwzględnie wykorzystali słabe strony rywali i trochę wolnej przestrzeni na boisku. Nie wiem dlaczego z Chorwacją miało by być inaczej. Zgadzam się że na papierze Chorwaci są lepsi ale nie zgadzam się, iż są lepsi o klasę od Turków a na to wskazywałby kurs 1,85.
Podsumowując uważam, że Turcy nie są bez szans jeśli mówimy o awansie a typowanie zwycięscy 90 minut może być ryzykowne, chociażby ze statystycznego powodu w Euro do tej pory padło mało remisów.
Mój typ na ten mecz to over 2,5; niezależnie od wyniku jak najbardziej może wejść a jeśli bramka padnie w 1-szej połowie to będę już spokojny, pozdr.

Do góry
#2432704 - 20/06/2008 19:33 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: kamil#15]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
A gdzie tu roznica klas w kursach? Wlasnie kursy na chorwatow sa dosc wysokie 1,8-1,9 i nie odzwierciedlaja roznicy jaka jest na papierze. U turkow kontuzje + niesnaski w zespole. Trzeci raz turkom szczesnie nie dopisze. Bo caly limit na dwa lata przynajmniej wykorzystali w dwoch ostatnich meczach ( choc cztery lata temu tak samo mowilo sie o grekach).

Wczoraj byl dobry kurs na niemcow, dzis jest dobry na chorwatow i wart zagrania.

Do góry
#2432834 - 20/06/2008 20:38 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: kamil#15]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: kamil#15
Jednak zauważmy że trener Turków nie powołał ani Altintopa ani Basturka co świadczy tylko o tym jak wierzy w to, iż ma odpowiednią ilość dobrych zawodników mogących grac na europejskim poziomie tak więc ze zmiennikami nie powinno być problemu.


Gwoli sprostowania... Hamit Altintop grał we wszystkich trzech meczach grupowych drużyny tureckiej...

Do góry
#2432886 - 20/06/2008 20:52 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: devlin]
brok Offline
member

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 162
Originally Posted By: devlin
A gdzie tu roznica klas w kursach? Wlasnie kursy na chorwatow sa dosc wysokie 1,8-1,9 i nie odzwierciedlaja roznicy jaka jest na papierze. U turkow kontuzje + niesnaski w zespole. Trzeci raz turkom szczesnie nie dopisze. Bo caly limit na dwa lata przynajmniej wykorzystali w dwoch ostatnich meczach ( choc cztery lata temu tak samo mowilo sie o grekach).

Wczoraj byl dobry kurs na niemcow, dzis jest dobry na chorwatow i wart zagrania.

zgadzam sie co do farta turków. widzielismy mecze turkow, widzielismy mecze chorwatow... gram chorwatow na awans, oni nie moga tego nie wygrać...
jedyne co mnie odstrasza ze turcja moze byc taką grecją w tym roku, no ale bez jaj, w tym roku musi juz wygrać jakaś >dobra< drużyna \:\)

Do góry
#2432922 - 20/06/2008 21:01 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: brok]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Posiadanie piłki

Unibet @2.45 na Chorwacje

Interwetten @2.35 na Turcje

\:\)

Do góry
#2432974 - 20/06/2008 21:20 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: grucha]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: grucha
Originally Posted By: kamil#15
Jednak zauważmy że trener Turków nie powołał ani Altintopa ani Basturka co świadczy tylko o tym jak wierzy w to, iż ma odpowiednią ilość dobrych zawodników mogących grac na europejskim poziomie tak więc ze zmiennikami nie powinno być problemu.


Gwoli sprostowania... Hamit Altintop grał we wszystkich trzech meczach grupowych drużyny tureckiej...


gwoli sprostowania sprostowania... jest dwoch Altintopów...

mi dzis w fortunie w oczy rzucilo sie jedno... kurs 63 na final Rosja - Turcja... czy to az tak nierealne \:\)

Do góry
#2432985 - 20/06/2008 21:23 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: Boubson]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Originally Posted By: Boubson
Originally Posted By: grucha
Originally Posted By: kamil#15
Jednak zauważmy że trener Turków nie powołał ani Altintopa ani Basturka co świadczy tylko o tym jak wierzy w to, iż ma odpowiednią ilość dobrych zawodników mogących grac na europejskim poziomie tak więc ze zmiennikami nie powinno być problemu.


Gwoli sprostowania... Hamit Altintop grał we wszystkich trzech meczach grupowych drużyny tureckiej...


gwoli sprostowania sprostowania... jest dwoch Altintopów...

mi dzis w fortunie w oczy rzucilo sie jedno... kurs 63 na final Rosja - Turcja... czy to az tak nierealne \:\)


Tak, tak nierealne. Dwie najslabsze druzyny w osemce, kore musza wygrac po dwa mecze z druzynami duuuuzo wyzej od nich notowanych.

I szanse na poziomie 1,5% jak najbardziej to odzwierciedlaja.

Do góry
#2433016 - 20/06/2008 21:31 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: devlin]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
ok devlin ale ide o zaklad ze jeszcze wczoraj 95% osob ukladajac sobie w glowie druzyny w 8 myslalo tak:

1. Hiszpania - Holandia

3. Portugalia

4. Włochy - Chorwacja

6. Niemcy

7. Turcja - Rosja

wiec tak naprawde nie mozna powiedziec ze dwie najslabsze druzyny... Hiddink stworzyl niesamowita druzyne i o ile dobrze mi wiadomo od jakis 6 lat ma uklady z sedziami \:p a Turcy... oni sa nieobliczalni...

Do góry
#2433017 - 20/06/2008 21:31 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: devlin]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
ok devlin ale ide o zaklad ze jeszcze wczoraj 95% osob ukladajac sobie w glowie druzyny w 8 myslalo tak:

1. Hiszpania - Holandia

3. Portugalia

4. Włochy - Chorwacja

6. Niemcy

7. Turcja - Rosja

wiec tak naprawde nie mozna powiedziec ze dwie najslabsze druzyny... Hiddink stworzyl niesamowita druzyne i o ile dobrze mi wiadomo od jakis 6 lat ma uklady z sedziami \:p a Turcy... oni sa nieobliczalni...

Do góry
#2433024 - 20/06/2008 21:37 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: Kameleon]
Nemo74 Offline
veteran

Meldunek: 14/09/2005
Postów: 1224
Skąd: Jelenia Góra
Na dzisiaj moje propozycje są następujące:

Piątek 20/06/08 20:45
EURO 2008
Stadion: Ernst-Happel-Stadion - Wiedeń
Sędzia: Rosetti (Włochy)
Asystenci: Griselli (Włochy), Calcagno (Włochy)
Sędzia techniczny: Mejuto Gonzalez (Hiszpania)

Chorwacja - Turcja 1
Kurs: 1,85
Stawka: 5/10
Bukmacher: https://www.expekt.com

Chorwacja - Turcja over 2,5
Kurs: 2,20
Stawka: 5/10
Bukmacher: https://www.expekt.com

Moim zdaniem dzisiaj Turcja skończy swój udział w tym turnieju. Chorwaci grają bardzo ładną piłkę, mają wyrównany skład i tworzą zgrany kolektyw. W Turcji nie zagrają pomocnik Mehmet Aurelio oraz bramkarz Demirel Volkan. Są to znaczne osłabienia dla zespołu. Chorwacja powinna to skwapliwie wykorzystać. Mecz powinien być otwarty, kalkulacje na tym etapie kończą się. Albo wygrywasz albo odpadasz. Trzy gole powinny wpaść. Przewidywane składy:
Chorwacja: Pletikosa - Corluka, R. Kovac, Simunic, Pranjic - N. Kovac - Srna, Modric, Rakitic - Kranjcar - Olic
Turcja: Rüstü - Hamit Altintop, Emre Asik, Gökhan Zan, Hakan - Mehmet Topal, Kazim - Tuncay, Arda - Nihat, Semih.

Powodzenie. Chorwacja w półfinale ME 2008.

Do góry
#2433075 - 20/06/2008 21:55 Re: Ćwierćfinały: Chorwacja - Turcja [Re: Nemo74]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Poczatkowo chcialem grac awans Chorwatow, ale jak spojrzalem na kurs - 1.45 - to podziekowalem
Nie bardzo lubie grac 1x2 na tym etapie rozgrywek - dogrywka, dosc wyrownane zespoly, te sprawy. Dlatego pomyslalem sobie, ze zagrac:

Chorwacja -1 - Turcja 3.10

i

Turcja nie strzeli gola 2.15


Chorwaci juz w eliminacjach pokazali fajna pilke i udowodnili, ze grac w nia potrafia. Maja zadatki nawet na to, by nawiazac do skucesu z roku 98, kiedy to dosc niespodziewanie zdobyli braz na Mistrzostwach Swiata. Swoja swietna dyspozycje pokazali tez na samym turnieju, co bardzo im sie chwali - nie zjadl ich stres, strach, czy presja. Graja swoje i to z najlepszym skutkiem.

Turcy chyba dosc niespodziewanie znalezli sie w cwiercfinale. Przed turniejem, obok Portugalii, typowani do wyjscia z grupy byli raczej Czesi. Sami odebrali sobie jednak te szanse w ostatnich 15 minutach spotkania wlasnie z Turkami. A ci chyba wlasnie w tym ostatnim kwadransie w ostatnim meczu grupowym wyczerpali swoj limit szczescia, bo chyba tylko ono mogloby im dzisiaj dac awans.
Chorwaci sa zespolem zdecydowanie lepszym, lepiej poukladanym i grajacym fajniejsza pilke. Turkow chyba tez w szeregach UEFA sie nie bardzo lubi, chocby za wydarzenia z pamietnego meczu ze Szwajcaria w Stambule w czasie eliminacji do MS 2006. Tu tez moze troche zadzialac sedzia, odpowiednio poinstruowany 'z gory'. Ale to tylko taka mala, glupia sugestia \:p

Turcy tez mocno oslabieni. Emre Belozoglu, Emre Gungor, Servet Cetin, Tumer Metin, Demirel i Mehmet Aurelio. To ci ktorych w zespole tureckim dzisiaj zabraknie. Najpowazniejsze straty to zdecydowanie Aurelio, Emre Belozoglu i bramkarz Demirel. Rustu mimo wszystko mnie nie przekonuje, mimo ze go dawno nie widzialem w akcji.

Jezeli wypoczeci Chorwaci, ktorzy przeciez ostatni mecz grali o 'pietruszke' nie przemeczajac sie, wykorzystaja w pelni swoj potencjal to powinni wyjsc z tego meczu jako pewni zwyciezcy. Turcy nie tylko oslabieni kadrowo, ale wydaje sie, ze i bardziej przemeczeni pogonia za wynikiem w meczu z Czechami. Nie wydaja mi sie byc zespolem gotowym fizycznie i mentalnie na wiekszy sukces niz ten cwiercfinal, w ktorym i tak znalezli sie dosc fartownie. Ale fart nie moze trwac przeciez wiecznie ;\)



Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, pacyfista, Skorpion BB, rafal08, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 3969 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582116 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49