Strona 7 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2420097 - 15/06/2008 19:57 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Hakan]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Originally Posted By: Hakan
Portugalia pewny awans co w rezultacie pozwala Scolariemu na dokonanie roszad w składzie , dzięki czemu podstawowi gracze odpoczną a szansę wykazania się otrzymają zawodnicy pełniący do tej pory rolę rezerwowych. Być może będą mieli okazję zagrać w całym spotkaniu, dlatego też zdecydowałem się na następujący wariant:

Scolari dokona 3 zmian
typ: Nie
kurs: 3.70


akurat ten typ moim zdaniem jest nienajlepszy z racji tego, ze Scolari z tego co obserwowalem zawsze robi 3 zmiany. Gralem zmiany na poprzednim mundialu i przed euro kombo zmian w totomixie i troche sie tego naliczylem. zdecydowanie bardziej oplaca sie chyba zrobic kombo kilku meczow na 'tak'. taka moja opinia

Do góry
Bonus: Unibet
#2420108 - 15/06/2008 20:01 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Adammm]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
zmiany w składzie Portugalii na to spotkanie:
=> Miguel za Bosingwe
=> Fernando Meira za Carvalho
=> Raul Meireles za Petita
=> Miguel Veloso za Ronaldo
=> Ricardo Quaresma za Simao
=> Nani za Deco
=> Hugo Almeida za Nuno Gomes

pozostal jedynie bramkarz - Ricadro, dwaj obroncy - Pepe i Paulo Ferreira oraz rozgrywajacy Joao Moutinho.

Do góry
#2420151 - 15/06/2008 20:21 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Baqu]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Kurs na Portugalię lekko wzrasta od wczoraj[2.32-2.44]. Pytanie czy Szwajcaria strzeli gola nawet gdy będzie grała z 2 drużyną portugalską. Ja 'obawiam' się, że nie. Zawsze można poczekać jeszcze do meczu, albo dopiero zagrać na live. Ja jednak uważam, ze Por po kursie 2.44 jak na ten moment, a pewnie później jeszcze wyższym, jest jak najbardziej do zagrania. Drugi typ Portugalia [HT/FT] jak na ten moment 4.1.

Drugi mecz odpuszczam całkowicie, Żaden wynik mnie nie zaskoczy.

Do góry
#2420300 - 15/06/2008 21:22 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Adammm]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Adammm
Originally Posted By: Hakan
Portugalia pewny awans co w rezultacie pozwala Scolariemu na dokonanie roszad w składzie , dzięki czemu podstawowi gracze odpoczną a szansę wykazania się otrzymają zawodnicy pełniący do tej pory rolę rezerwowych. Być może będą mieli okazję zagrać w całym spotkaniu, dlatego też zdecydowałem się na następujący wariant:

Scolari dokona 3 zmian
typ: Nie
kurs: 3.70


Wypowiedź Scolariego:
- Planuję około pięciu roszad w składzie. Na pewno wykorzystam też limit zmian podczas meczu. Nie mogę dać odpocząć wszystkim piłkarzom, bo zespół musi być stabilny, ale na pewno w niedzielę będzie okazja dać szanse kilku rezerwowym - uważa trener zespołu, który po zwycięstwie z Czechami zapewnił sobie awans do ćwierćfinału.

akurat ten typ moim zdaniem jest nienajlepszy z racji tego, ze Scolari z tego co obserwowalem zawsze robi 3 zmiany. Gralem zmiany na poprzednim mundialu i przed euro kombo zmian w totomixie i troche sie tego naliczylem. zdecydowanie bardziej oplaca sie chyba zrobic kombo kilku meczow na 'tak'. taka moja opinia

Do góry
#2420302 - 15/06/2008 21:24 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Adammm]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Adammm
Originally Posted By: Hakan
Portugalia pewny awans co w rezultacie pozwala Scolariemu na dokonanie roszad w składzie , dzięki czemu podstawowi gracze odpoczną a szansę wykazania się otrzymają zawodnicy pełniący do tej pory rolę rezerwowych. Być może będą mieli okazję zagrać w całym spotkaniu, dlatego też zdecydowałem się na następujący wariant:

Scolari dokona 3 zmian
typ: Nie
kurs: 3.70


akurat ten typ moim zdaniem jest nienajlepszy z racji tego, ze Scolari z tego co obserwowalem zawsze robi 3 zmiany. Gralem zmiany na poprzednim mundialu i przed euro kombo zmian w totomixie i troche sie tego naliczylem. zdecydowanie bardziej oplaca sie chyba zrobic kombo kilku meczow na 'tak'. taka moja opinia


Wypowiedź Scolariego:
- Planuję około pięciu roszad w składzie. Na pewno wykorzystam też limit zmian podczas meczu. Nie mogę dać odpocząć wszystkim piłkarzom, bo zespół musi być stabilny, ale na pewno w niedzielę będzie okazja dać szanse kilku rezerwowym - uważa trener zespołu, który po zwycięstwie z Czechami zapewnił sobie awans do ćwierćfinału.

Do góry
#2420367 - 15/06/2008 21:57 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: 19marcin08]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: 19marcin08
Turcja - Czechy Więcej fauli? 1 @2,00 \:o Fortuna

Jak dla mnie trochę pomyłka kursu, sorry ale @2 na to, że Turcy będą miec więcej fauli? Pff w obu meczach Turcji właśnie ta ekipa zanotowała po 24 faule.
Czesi w pierwszym meczu 21 a w drugim zaledwie 16.
Dodając mentalność Turków + fakt, że to raczej Czesi będą atakować a Turcy nastawią się na kontry typ jak najbardziej do grania, oceniam go na co najmniej 70%

Pozdro.


Niezła promocja w Fortunie z tym typem, też zagrałem.

Do góry
#2420373 - 15/06/2008 21:59 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: pescar]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
Originally Posted By: pescar
Originally Posted By: Adammm
Originally Posted By: Hakan
Portugalia pewny awans co w rezultacie pozwala Scolariemu na dokonanie roszad w składzie , dzięki czemu podstawowi gracze odpoczną a szansę wykazania się otrzymają zawodnicy pełniący do tej pory rolę rezerwowych. Być może będą mieli okazję zagrać w całym spotkaniu, dlatego też zdecydowałem się na następujący wariant:

Scolari dokona 3 zmian
typ: Nie
kurs: 3.70


akurat ten typ moim zdaniem jest nienajlepszy z racji tego, ze Scolari z tego co obserwowalem zawsze robi 3 zmiany. Gralem zmiany na poprzednim mundialu i przed euro kombo zmian w totomixie i troche sie tego naliczylem. zdecydowanie bardziej oplaca sie chyba zrobic kombo kilku meczow na 'tak'. taka moja opinia


Wypowiedź Scolariego:
- Planuję około pięciu roszad w składzie. Na pewno wykorzystam też limit zmian podczas meczu. Nie mogę dać odpocząć wszystkim piłkarzom, bo zespół musi być stabilny, ale na pewno w niedzielę będzie okazja dać szanse kilku rezerwowym - uważa trener zespołu, który po zwycięstwie z Czechami zapewnił sobie awans do ćwierćfinału.


Ty zrozumiales sens tej wypowiedzi? roszada w składzie a zmiana w tym przypadku ma diamtralnie rozne znaczenie - chodzi o 5 zmian w podstawowej 11-tce - a w meczu beda 3 zmiany - po co meczyc material ludzki niepotrzebnie?

Do góry
#2420420 - 15/06/2008 22:09 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Sturmwind]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Wedlug mnie Scolari bez najmniejszych oporow wykorzysta te trzy zmiany i to niezaleznie od wyniku meczu.Ma znakomitych dublerow i byloby grzechem nie dac im pograc w takim meczu.Wydaje mi sie ze zagra Nani,Ronaldo tez nie dogra do konca meczu plus wejscie Quaresmy lub Almeidy....

Do góry
#2420438 - 15/06/2008 22:13 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: kamasutra]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: kamasutra
Wedlug mnie Scolari bez najmniejszych oporow wykorzysta te trzy zmiany i to niezaleznie od wyniku meczu.Ma znakomitych dublerow i byloby grzechem nie dac im pograc w takim meczu.Wydaje mi sie ze zagra Nani,Ronaldo tez nie dogra do konca meczu plus wejscie Quaresmy lub Almeidy....


ale wystrzeliles z tym postem

Ronaldo nie tyle nie dogra do konca, co zacznie na łąwce a taki Almeida czy Quaresma zapewne wyjda w 1 składzie

Do góry
#2420439 - 15/06/2008 22:13 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Sturmwind]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Sturmwind
Originally Posted By: pescar
Originally Posted By: Adammm
Originally Posted By: Hakan
Portugalia pewny awans co w rezultacie pozwala Scolariemu na dokonanie roszad w składzie , dzięki czemu podstawowi gracze odpoczną a szansę wykazania się otrzymają zawodnicy pełniący do tej pory rolę rezerwowych. Być może będą mieli okazję zagrać w całym spotkaniu, dlatego też zdecydowałem się na następujący wariant:

Scolari dokona 3 zmian
typ: Nie
kurs: 3.70


akurat ten typ moim zdaniem jest nienajlepszy z racji tego, ze Scolari z tego co obserwowalem zawsze robi 3 zmiany. Gralem zmiany na poprzednim mundialu i przed euro kombo zmian w totomixie i troche sie tego naliczylem. zdecydowanie bardziej oplaca sie chyba zrobic kombo kilku meczow na 'tak'. taka moja opinia


Wypowiedź Scolariego:
- Planuję około pięciu roszad w składzie. Na pewno wykorzystam też limit zmian podczas meczu. Nie mogę dać odpocząć wszystkim piłkarzom, bo zespół musi być stabilny, ale na pewno w niedzielę będzie okazja dać szanse kilku rezerwowym - uważa trener zespołu, który po zwycięstwie z Czechami zapewnił sobie awans do ćwierćfinału.


Ty zrozumiales sens tej wypowiedzi? roszada w składzie a zmiana w tym przypadku ma diamtralnie rozne znaczenie - chodzi o 5 zmian w podstawowej 11-tce - a w meczu beda 3 zmiany - po co meczyc material ludzki niepotrzebnie?

No właśnie, po co męczyć materiał ludzki ? Cytat wklejony w dobrym miejscu. Stanowi on bardzo dobry argument za tym, że typ na under 3 zmiany jest nieopłacalny.

Apel na drugi raz: nie piszmy po to, żeby tylko pisać, nie wnosząc jednocześnie nic konstruktywnego do tematu.

Do góry
#2420529 - 15/06/2008 22:35 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Szewa]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
A co powiecie żeby w obu spotkaniach postawić over 2.5 ?

Do góry
#2420575 - 15/06/2008 22:46 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Hakan]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
mamy pytanie jakie kanaly dostpne na wyspach pokazuja mecze euro/ wiem ze itv4 ale powtorki ale tazke moze cos na live pokazuja dzieki?

Do góry
#2420598 - 15/06/2008 22:53 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: mirekinter]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
ITV oraz BBC pokazuja live...

Do góry
#2421043 - 16/06/2008 00:36 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: kamasutra]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
nie patrzylem w statystyki ale majac na uwadze styl gry obu zespolow skusilem sie na Portugalie w rzutach roznych 1,87 Pinnacle
Przeciez Portugalczycy sa o wiele lepsi technicznie i na pewno beda czesciej atakowac

Do góry
#2421073 - 16/06/2008 00:40 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: globus]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
1.90 w Interwetten... właśnie zagrałem na ich rzuty rożne. Mając takich skrzydłowych siłą rzeczy te rożne będą.

Sporo ludzi gra poniżej 4,5 żółtych kartek w meczu Portugalczyków. Takie interwetten wydaje się cfane i oferuje na 2 żółte lub więcej kurs 1.60... niby kompletnie inna linia niż te oferowane przez pozostałe firmy a ciężko na cokolwiek się zdecydować.

Ogólnie kurs na Portugalię powinien być brany z pocałowaniem ręki - mimo zmian kadrowych to rezerwowy zespół wicemistrzów Europy bije na głowę swoich dzisiejszych rywali i im chyba nawet ściany nie pomogą. Podopieczni Scolariego będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony - są bardzo utalentowani zawodnicy, którzy w końcu będą mogli wykazać się od pierwszych minut.

Do góry
#2421086 - 16/06/2008 00:48 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: VanTheMan]
Fab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2008
Postów: 7313
Skąd: Bydgoszcz
Turcy uważają, że to oni awansują i przypominają swoją dobrą grę w ostatnim spotkaniu ze Szwajcarią. Wprawdzie w pierwszej połowie przegrywali, ale było to spowodowane "meczem na wodzie". W drugiej połowie stan murawy poprawił się i Turcy wygrali 2:1 zdobywając zwycięskiego gola już w doliczonym czasie gry. Czesi z kolei grali z Portugalczykami i przegrali 1:3 będąc zespołem gorszym. Nasi południowi sąsiedzi mają zagrać pierwszy raz na tych mistrzostwach systemem 4-4-2, a w ataku wystąpią Milan Baros oraz Jan Koller. Turcy z kolei nie będą zmieniać zwycięskiego składu. Zagram sobie zwycięstwo Turcji, ew DW 1:0. Tak mi się widzi, że Turcy nie chcieliby tych karnych. Cech w bramce to zawsze CZech/ . Tatarzy ;\) Prezentują sie lepiej, gdyby nie ta ulewa, to po tej "nawałnicy" Szwajcarów którą przetrzymali, może by przypieczętowali zwycięstwo wcześniej. Turcy swoją niekonwencjonalnością w zagraniach mogą przejść Czechów.

Do góry
#2421123 - 16/06/2008 01:15 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Fab]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
a ja uważam że Czesi wygrają, możliwe że do zera, Cech to świetny bramkarz, i nie sądzę by po aplikacji 3 bramek w kolejnym meczu wpuścił Ataturków,
obrona jaka jest taka jest ale na kebabów wystarczy,
knedle zadziwiająco dobrze wypadli z Portugalcami, jednak jako repra wciąż nie zachwyca także w 1/4 leci z Chorwatami:)
klasa czysto piłkarska jednak wyższa niż u Turasów, Turki w meczu z Portugalią nie istnieli, mecz z Helwetami wygrali również dzięki szczęściu, moim zdaniem Szwajcarzy za bardzo chcieli i byli źle ustawieni taktycznie dlatego przegrali,
gratuluje znalezionego zakładu na więcej fauli, w moim mniemaniu wejdzie izi,
może wreszcie krewki charakter Turków da o sobie znać i ujrzymy jakieś czerwo:)
zastanawiam się czy wobec licznych pomyłek sędziów na tych mistrzostwach nie nadziejemy się tutaj na coś niemiłego na koniec, tzn czysto hipotetycznie jeśli rezultat będzie oscylował wokół remisu to w końcówce może zapaść kontrowersyjna decyzja na korzyść zespołu przegrywającego, nie wiem może będą naciski z góry, może sędzia będzie chciał błysnąć, to tylko moje dywagacje, ale jest nowy przepis i kto wie czy uefa nie będzie chciała go przetestować biorąc na stół operacyjny Turków i Czechów, przeanalizują sytuację i pomeczowe wydarzenia i zreflektują się czy w przyszłości to zostawić czy pozwolić by umarło jak srebrna bramka

ciekawa będzie walka w środku pola i paradoskalnie mimo, wydawałoby się, zachowawczego stylu gry (pod presją dużej konsekwecnji) to spodziewam się otwartego meczu i troszkę wymiany cios za cios, przynajmniej do pierwszego "nokdałnu" \:\)

liczę że łysemu Kollerowi wreszcie poślą dobrą piłę na czółko i z tego poziomu żaden Turek mu nie przeszkodzi,
Volkan coś za dobrze bronił w ostatnim meczu, a to bramkarz raczej średniej klasy wiec dzis kolej na jakiegoś babola:)

Do góry
#2421138 - 16/06/2008 01:30 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: mura]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Mecz o dużą stawkę, Turcy do grzecznych i opanowanych nie należą, łatwo ich sprowokować a jeśli do tego dochodzi tak ogromna ranga tego spotkania myśle że może być "gorąco".

Turcja-Czechy
typ: ZK +4.5
kurs: 2.10

Nikt nikomu nie popuści, ferwor walki, "cios za cios" i kartki myśle się posypią .

Do góry
#2421185 - 16/06/2008 02:00 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Hakan]
Maxero Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 5937
Skąd: Lublin
Jak myślicie kto będzie miał więcej rzutów Rożnych w meczu Turcja-czechy ??
osobiście mam kebabów ale chce poznać wasze zdanie ;\)

Do góry
#2421199 - 16/06/2008 02:05 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Maxero]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Ciezko powiedziec, tak bylo w ostatnich meczach:

Czechy 6 - 6 Portugalia
Portugalia 7 - 5 Turcja
Szwajcaria 6 - 5 Turcja
Szwajcaria 6 - 3 Czechy

Do góry
Strona 7 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, pacyfista, burbon), 3369 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49