Strona 8 z 10 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#2425112 - 17/06/2008 07:33 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Muczaczo]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Przegralismy mecz z Chorwacja 0:1 i nie mogło być inaczej skoro w kolejnym meczu gramy nieskutecznie w eliminacjach strzelalismy po trzy cztery bramki przeciwnikom na tym turnieju razimy nieskutecznoscia,mielismy swoje akcje nie wykorzystalismy w przeciwienstwie do Chorwatów. Trener powołał zawodników na Euro,tych których uważał za najlepszych był wyraznie zawiedziony że nie udało im sie zagrać na dobrym poziomie ze ta gra nie wygladala tak jakby sobie wszyscy życzyli. Chorwacja to klasowa drużyna i grozniejsza niż Niemcy życzę im finału bo wygrali grupe zaslużenie mają lepszy zespół i poszczególnych zawodników, my niestety nie mamy tej klasy zespołu ewentualnie 2 lub 3 indywidualności to wszystki i jesli nie maja dobrego dnia lub nie sa w stanie brac ciężaru gry na siebie ze wzgledu na mniejsze umiejętności to nie jesteśmy w stanie odnosić zwycięstw na takich turniejach. Co tu dużo pisać jak nie ma o czym gadać jesteśmy za mocni na eliminacje a za słabi na turniej mistrzowski niezależne czy to mistrzostwa Europy i Swiata.
Taka jest brutalna prawda dodatkowo częśc tej kadry za chwile pożegna sie z reprezentacyjną karierą i nie da sie ukryć trzeba przebudowywać zespół bo z tą grupą ludzi nic więcej poza awansem nie da sie osiągnąć no może poza kolejnymi wygranymi eliminacjami do dużej imprezy piłkarskiej.
Na mistrzostwach Europy jesteśmy po raz pierwszy przyjechaliśmy zobaczyć jak to jest grać w tak trudnej imprezie ewentualnie zdobyć awans lub pierwsze pkt przy korzystnym ukladzie sytuacji,tym bardziej że statystyka ostatnich imprez pokazuje np taka Szwajcarie która 3 raz grała na takiej imprezie i dopiero 1 zwycięstwo odniosła z rozegrała aż 9 meczy 8 poprzednich zakończyła porażkami lub remisami podobnie Turcja, która dopiero na którejś z rzędu imprezie powalczyła ostro o awans.
Dokładnie to nawet nie wiem czy debiutantowi w pierwszym jego turnieju udalo sie wyjsc z grupy nawet Chorwacji tak sztuka sie chyba nie udała więc nie ma co rozpaczać nad tym że odpadliśmy bo brakowalo wszystkiego skutecznosci w ataku pomysłowości i dokładnych podań w lini pomocy,dobrej postawy w obronie, szczęscia doswiadczenia a nawet dobrej taktyki natomiast nie brakowało kontuzji i komplikacji przed i w czasie turnieju Pozdrawiam i dobrej nocki wszystkim szkoda że nawet piwa nie można sie było napić po ostatnim meczu w Austrii i Szwajcarii.

Do góry
Bonus: Unibet
#2425121 - 17/06/2008 07:40 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: wiliamm]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: wiliamm
Do Leo mam tylko jedno ale. Czemu powiedział przed meczem, że praktycznie nie mamy szans na awans? Widać to podziałało na naszych grajków bo był to nasz najgorszy mecz na turnieju... Nie lepiej było mówić gramy swoje i liczmy, że się uda(czy coś w tym stylu)? Może byłyby jakieś emocje. Poza tym czemu grał Łobodziński a nie Smolarek? Różnicy nawet nie będę opisywał...
Mimo wszystko Leo u mnie ma kredyt przynajmniej na rok. Po pierwsze musi się poprawić gra . Nie chce ważnych zwycięstw w beznadziejnym stylu ( to było w tych eliminacjach), chcę zwycięstw ważnych i w dobrym stylu!!! Dość mam wzdychania co 10 min: "Dzięki Ci Borsuku"!
Mamy cztery lata do Euro (nie wierzę, że nam zabiorą), wolałbym nawet żeby odpuścili MŚ kosztem przygotowań. Byleby te przygotowania byłe pełne i szczere a nie na pałę.


Powiedział to tuż po meczu z Austrią, czyli bardzo na gorąco. Potem już było spokojnie, jak to u niego. Mieliśmy grac do końca o zwycięstwo i graliśmy. Nie udało się i nie chodzi tu o brak zaangażowania. Po prostu mając jednego bardzo dobrego zawodnika i kilku dobrych, od czasu do czasu wznoszących się na wyżyny swojego rzemiosła trudno jest zwyciężac grając w imprezie elitarnej, a taką są Mistrzostwa Europy. Klasyfikacje FIFA nie kłamią, jesteśmy futbolowym średniakiem i prawdopodobnie sukcesem był sam awans, choc w sercach kibiców nadzieja była do samego końca. Echhh, chciałoby się miec reprezentację taką jak drugi skład Chorwatów.
Trochę to patetycznie zabrzmiało \:D

Do góry
#2425135 - 17/06/2008 07:50 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: grucha]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
3 trenerow mialo mistrzostwa i 3 sie meczylo strasznie w walce o jak najgorsze wyniki, trener nic nie zrobi w glowach wiekszosc ma siano

sagan roger i boruc ot caly sklad nasz na mistrzostwa

a reszta jak dla mnie psycholog to w barach to troche za szeroko dw porownaniu do ambicji i walki

mam nadzieje ze zagramy w el. calkowicie odmlodzonym skaldem gdzie trzon to bedzie blaszczykowski majewski kokoszka roger smolarek i boruc, poswieccmy rok albo 2 ale dajmy szanse tym ktorzy cos chca osiagnac a nie maja w wiekszosci nic do stracenia a tym z klubu (NIE)wybitnego reprezentatna podziekujmy.

mam andzieje ze roger nas w dupe nie kopnie jak sie wypromuje \:\)

Do góry
#2425143 - 17/06/2008 08:04 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Logan]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Originally Posted By: Logan
Pamieta ktos jaki byl kurs na to ze Roger bedzie najlepszym strzelcem Polski?


najlepszy/jedyny strzelec reprezentacji Polski z az 1 golem - nie wiem czy sie smiac czy plakac...

Perfidnie mozna by dodac, ze na domiar zlego bramka strzelona ze spalonego...

Do góry
#2425145 - 17/06/2008 08:08 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: kardynal20]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Dorzuciłbym jeszcze do tego składu Murawskiego. Niesamowite serce do walki, spore umiejętności. Piłkarz, który szybko się uczy. Z każdym meczem w reprezentacji coraz lepszy. Dzisiaj przebiegł największą ilośc kilometrów wśród zawodników naszej kadry. Póki co brak błyskotliwych zagrań, lecz jeśli ktoś ogląda mecz pod kontem umiejętności, przydatności piłkarzy, na pewno go zauważy. Moim zdaniem ma duże szanse, by w bardzo niedalekiej przyszłości stac się piłkarzem kompletnym i decydowac o sile naszej reprezentacji.

Do góry
#2425172 - 17/06/2008 13:12 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: grucha]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Ludzie, co wy tak z tymi kilometrami.

Co z tego, że się nabiegał jak nie przyniosło to efektu. Biegać też trzeba z głową. Inaczej wystawili byśmy 11-u zawodowych długodystansowców i każdego byśmy klepali i zamęczyli bieganiem.

Do góry
#2425187 - 17/06/2008 15:02 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Bzyku]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111012
Skąd: Las Vegas
Ja raczej zadko slucham wypowiedzi trenerów szczegolnie juz po meczach,ale wczoraj akurat telewizor byl caly czas nastawiony na Polsat i musze przyznac,ze leo rozwalil mnie jednym stwierdzeniem ( o ile to dobrze przetlumaczyli bo niemieckiego nie znam) ."Mielismy bardzo trudnych przeciwników "

- niemcy - nie grali gorzej od lat
-austria - tu nawet nie wiem co napisac ,przeciez to klasa B lub C Europy
- Chorwacja w skladzie B lub C

To co by powiedział gdybysmy byli w grupie Holandią ,Hiszpania czy Portugalia .

No trudno Wysp Owczych ,Luksemburga czy Andora nie było na ME ,moze nastepnym razem beda to wtedy wyjdziemy wreszcie z jakiejs grupy na ME czy MS.

jeszcze Roger ja do niego nic nie mam ,chciał reprezentowac Polske i zrobił to dośc dobrze ,oczywiscie na tle innych naszych zawodnikow bo gdyby go porownywac do napastnikow innych druzyn bedacych na ME to niczego wielkiego nie pokazał .

A słowa krytyki po takim wystepie naleza sie kazdemu (oprócz Boruca i moze Rogera) nie wylaczajac z tego trenera.

najlepsze było jak posadził Smolarka na ławie,gdy wszedł do gry normalnie odmieniony zawodnik ,biegał ,strzelał ,podawał ,wracał sie do linii pomocy .No szok normalnie. \:D Moze sie Pepsi nałykał albo wreszcie dotarło do niego ,ze juz go do nastepnych reklam nie zaprosza.

A dobra bo szkoda czasu i tak nic to nie zmieni ,ze człowiek sobie popisze.

Boruc do Barcelony,Roger niech gra gdzie gra a reszta do Stali Wypierdków i nie reprezentowac Nas tak wiecej.

Do góry
#2425287 - 17/06/2008 17:32 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: rafal08]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: rafal08

Boruc do Barcelony...


Dzis rano przy sniadaniu w pracy słyszałem tylko i wyłacznie komplementy pod adresem Boruca.
Wszyscy byli zachwyceni tym ,co zaprezentował.

Kampania na rzecz sprowadzenia Boruca do Barcy w toku

I jeszcze raz powtórze to ,co napisałem wcześniej.

Kazdy kto bedzie teraz gryzł Leo po łydkach opowie sie automatycznie po stronie k.u.r.e.w z PZPN i ich popleczników.

Komu natomiast los polskiej reprezentacji nie jest obojetny winien trzymać strone Holendra.

Do góry
#2425301 - 17/06/2008 17:44 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Amkwish]
Mascherano Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 425
tylko ze leo i te k.u.r.w.y. z pzpn to graja w jednej druzynie. ani listkiewicz ani przyszly prezes lato nie sa za zwolnieniem beenhakkera wiec nie wiem o czym piszesz.

Do góry
#2425304 - 17/06/2008 17:47 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
[quote=amkwish


Kazdy kto bedzie teraz gryzł Leo po łydkach opowie sie automatycznie po stronie k.u.r.e.w z PZPN i ich popleczników.

Komu natomiast los polskiej reprezentacji nie jest obojetny winien trzymać strone Holendra. [/quote]

mógłbyś jakoś to uzasadnić merytorycznie?
bo podejrzewam że nie kierujesz się zasadą: leśne dziadki mówią to, czyli jak zawsze muszą się mylić, wiec trzeba stanąc po drugiej stronie,
zresztą póki co to michaś stanął po stronie leo. wiec nie wszyscy wieszają go na haku

nie wszystko jest czarne albo białe

krytyka jest jak najbardziej na miejscu, miał czas, dobierał sobie współpracowników,
tymczasem selekcja co najmniej dziwna, zawirowania ze sztabem medycznym,
ciekawy jestem jak zaczną puszczać parę z ust piłkarze, ciekawy jestem konferencji Kuby,
niby co niektórzy piłkarze chwalą Leo, np. taki Zahorski tylko co on może powiedzieć, przeciez gdyby nie Holender pewnie w ogóle nie miałby jeszcze debiutu za sobą,
ale swój swojego zawsze broni

trener odpowiada za wyniki, tak jest było i będzie na całym świecie, gadanie o tym że damy mu czas i będzie lepiej to można sobie miedzy bajki włożyć, bo to wróżenie z fusów

i nie zgodzę się z teorią że z tego materiału wycisnąć się wiecej nie da, bo euro w naszym wykonaniu to nie była sportowa porażka tylko po prostu kompromitacja, wstyd i klęska

Leo stracił koncepcje i nie ogarniał zespołu, na ławce w ogóle nie żył i nie wiedział co robić,
totalny chaos

P.S. Heniu Kasperczak \:\)

Do góry
#2425312 - 17/06/2008 17:51 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura

P.S. Heniu Kasperczak \:\)



LOL \:D

Chociaz z drugiej strony......Papua Nowa Gwinea ma jakis wakat na III asystenta trenera repry ,przekaż Hynkowi

Do góry
#2425319 - 17/06/2008 17:55 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Mascherano]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Mascherano
tylko ze leo i te k.u.r.w.y. z pzpn to graja w jednej druzynie.


Tia....z ta róznicą ,ze k.u.r.w.y lezą sobie w rozkroku i knują, jak by tu jeszcze ? co by tu jeszcze ? kogo by tu jeszcze ?

Mozna grac w jednej druzynie ,ale co do celu i sposobów gry mozna sie bardzo różnić.

Do góry
#2425324 - 17/06/2008 17:59 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Amkwish]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: amkwish
Kazdy kto bedzie teraz gryzł Leo po łydkach opowie sie automatycznie po stronie k.u.r.e.w z PZPN i ich popleczników.


Wbrew pozorom Beenhakker ma spore poparcie w PZPN, w przeciwieństwie do Engela i Janasa. W Polsce modne jest gnoić własnych, a cudzego chwalić ;-)

Tak naprawdę do drużyna dziadzi niczym nie różniła się od Janasa i Engela. Świetne eliminacje, turniej zawalony.

Do góry
#2425326 - 17/06/2008 17:59 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
kazdy ma swoje zdanie Amk, ja sie po prostu z Twoim nie zgadzam

natomiast zależy mi na dobru polskiej piłki, nie tylko tej reprezentacyjnej, więc nie pisz że ci którzy są przeciw Leo są przeciw polskiej pilce, bo takich osób jak ja troszkę pewnie jest,
ale nie my o tym bedziemy decydować,
w każdym razie trzeba wyjaśnić pewne rzeczy bo są dla mnie bardzo niezrozumiałe

a co do Henia to polskiego trenera o takich kwalifikacjach raczej nie ma i gdyby był wazeliniarzem w kółku adoracyjnym pt pzpn to trenrem kadry pewnie już by był dawno

Do góry
#2425332 - 17/06/2008 18:05 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Amkwish]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
...Papua Nowa Gwinea ma jakis wakat na III asystenta trenera repry ,przekaż Hynkowi [/quote]
duzo nie trzeba a ta Papua nam klupnie wiec spokojnie z tymi drwinami... jak Kasperczak jest be to kogo mamy lepszego ? Gmocha ? haha

Do góry
#2425342 - 17/06/2008 18:10 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: mura]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mura

a co do Henia to polskiego trenera o takich kwalifikacjach raczej nie ma i gdyby był wazeliniarzem w kółku adoracyjnym pt pzpn to trenrem kadry pewnie już by był dawno


Nie do końca tak jest, ale porzućmy ta dyskusje ,bo do porozumienia i tak nie dojdziemy.

Jedno jest dla mnie pewne i z tego sie nie wycofam.

Tylko ludzie z zewnatrz mogą próbowac skruszyć ten pezetpeenowski beton, a Kasperczak ,pomimo wszystko, jest bardziej swój niż obcy.

Gdyby trenerem na ME był jakiś ciul tutejszy ,to nikt nie słyszałby o Gargule ,Matusiaku ,Murawskim ,Zahorskim.

Leo dokonał, jakby na to nie patrzeć, pewnego wyłomu w systemie selekcji i mozecie mówić co chcecie ,ale odkad postawił na swoim ,mecze eliminacyjne zaczęliśmy wygrywać.

Gwoli scisłości trzeba dodać ,ze musiał się potem trzymać tych swoich wyborów ,co zaprowadziło go w ślepą uliczkę i ograniczyło pole manewru.

Ufam jednak, ze z tym trenerem jesteśmy w stanie awansować do MŚ ,pod warunkiem ,ze smiecie z PZPN nie bedą Mu przeszkadzać.

Do góry
#2425479 - 17/06/2008 19:21 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Amkwish]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: amkwish


Leo dokonał, jakby na to nie patrzeć, pewnego wyłomu w systemie selekcji i mozecie mówić co chcecie ,ale odkad postawił na swoim ,mecze eliminacyjne zaczęliśmy wygrywać.



Ta tylko ludzie zawęrzyli ocenę występu Polski w eliminacjach patrząc wyłącznie przez pryzmat osiąganych wyników. Wygrywaliśmy ale w jakim stylu!? Takim który w moim odczuciu nie pozwalał optymistycznie patrzeć w przyszłość, takim który często schodził poniżej pewnego minimum.

Do góry
#2425798 - 17/06/2008 21:42 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Hakan]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Prawda taka , ze jakby ''experci'' rządzili to na euro grałaby Serbia lub Finlandia.

Bez jaj - wprowadził nas Leo do Euro - sukces jak nie wiem - w kraju 40 milionowym.
Czy Boniek , Engel , Gmoch [ten chyba byl trenerem kiedyś - ale nie wiem kiedy] , Strejlau czy inni experci zrobili by to samo ??

Boniek miał repre - każdy pamięta
Engel - wprowadził po 16 latach do MS Polskę - ale woleli zupki chińskie

I jeszcze najlepsi są zawodnicy pokroju Świerczewskiego , Iwana czy Koźmińskich - którzy sa zajebi**ymi expertami - tylko ze jak grali to :
Portugalia 0-4
Korea 0-2
i bye bye

Z USA wygralismy innym skladem.

Co do naszych trenerów to na trenera kadry widziałbym jeszcze Skorże i Kasperczaka.

Leo nich zostanie te dwa lata.

Błaszczykowskiego odkryl Kasperczak w Wisle.

Do góry
#2425820 - 17/06/2008 21:47 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Ludwiczek]
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Originally Posted By: Ludwiczek

Czy Gmoch [ten chyba byl trenerem kiedyś - ale nie wiem kiedy]

Ty tak na serio, czy sobie jaja robisz??

Do góry
#2425838 - 17/06/2008 21:54 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: osin]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Przypominam, że do Euro jest łatwiej awansować niż do MŚ.

Do góry
Strona 8 z 10 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 >




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], pacyfista, igea23, alfa, akagi, rafal08, Zaixi, Sony, VVega, Kretol, rymoholik), 3958 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582138 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25