Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#24222 - 08/12/2002 21:06 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
Anonymous
Unregistered


Modena 1 - 1 Como
JJJUUUUHHHUUUU !!!
Chyba nie tylko mnie cieszy taki wynik??!!

Do góry
Bonus: Unibet
#24223 - 08/12/2002 21:27 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
Mondex Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2002
Postów: 1683
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bartis:
[qb]Modena 1 - 1 Como
JJJUUUUHHHUUUU !!!
Chyba nie tylko mnie cieszy taki wynik??!![/qb][/QUOTE]A Modena miała być drużyną na którą miałem postawić 1/3 kapitału z Man C.
I jak bym zrobił jak zamierzałem czyli rozbić Man C na Modenę, Badajoz i Man C to już bym był happy.
Ale niestety

Pozd iwo:

Do góry
#24224 - 08/12/2002 23:10 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
tomch0 Offline
addict

Meldunek: 16/10/2001
Postów: 697
mulilem sie co do Racing Ferrol!!! mialem ten zespol stawiac od nastepnej kolejki!!!
ciesze sie jednak i gratuluje wszystkim co dzis na ten mecz postawili!!!!
pozdrowienia

Do góry
#24225 - 08/12/2002 23:10 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
Manna Offline
member

Meldunek: 13/10/2002
Postów: 179
Skąd: Warszawa
Ufff, Ferrol - Leganes 1:1 Czyli nie jest tragicznie, chociaz jedna progresja weszla w ten weekend.

Do góry
#24226 - 08/12/2002 23:14 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
tomch0 Offline
addict

Meldunek: 16/10/2001
Postów: 697
wyzej mialo byc POMYLILEM....
Almeria 2 - 1 Badajoz

Do góry
#24227 - 08/12/2002 23:21 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
terminator Offline
old hand

Meldunek: 29/07/2001
Postów: 704
Skąd: Rzeszów
Dzięki progresji weekend skończyłem na plusie. Zawiodły mnie kupony z pewniakami na 1. Ciekawostka - jak dotąd nie musiałęm wchodzić na 4 poziom. Oto moje zespoły:
Trafione: Ferrol(3),Venezia(1),Terrasa(1), Elche(1);
Do grania: Strasburg(na 3), Ferrol(3),Salernitana(2).
Do każdej drużyny z progresji dołożyłem Olimpiakos na 1, po kursie 1,1. iwo:

Do góry
#24228 - 09/12/2002 00:12 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
Qcz Offline
old hand

Meldunek: 07/11/2002
Postów: 929
Skąd: Pyrlandia
Jak Panowie? Dajemy na te Man City? Nie gram na nich, ale moznaby zagrac raz za kilka euro?Remis wydaje sie dosc prawdopodobny...Śnił sie juz komus ten remis?U wrozki ktos byl?
Aha i gratki dla tych co zagrali na Modene iwo: Sam to proponowal i ...nie zagralem bo zapomnialem

Do góry
#24229 - 09/12/2002 01:31 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
Anonymous
Unregistered


Ja dopiero zacząłem grać progresją dałem Manchester City do swojej progresji ale dopiero na I poziom za 5zł
Dzisiaj weszła mi Modena iwo: (I poziom) 11zł do przodu
Wczoraj wszedł Volfsburg

Everton i Newcastle przeszły na (II poziom) i w następnej kolejce pójdą za 8,50zł

Mecz Torino został przełożony tak więc jeszcze czekam na roztrzygnięcie.

Do góry
#24230 - 09/12/2002 03:48 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
DONAN Offline
addict

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 409
Skąd: Rzeszów
Witam!

Ponownie mam powody do radosci i oby kazdy weekend był podobny.

Podsumowanie:
Zagrałem 25 drużyn - 12 z nich zremisowało, czyli prawie 50%


Cosenza (I) - Messina
Eibar (III) - Terrassa
Tenerife - Albacete (I)
Hertha - Wolfsburg (I)
Getafe (II) - Elche (II)
Cordoba (III) - Las Palmas
R.Ferrol (IV) - Leganes
Siena - Venezia (III)
Vicenza - Livorno (I)
Palermo (I) - Genoa
Modena (I) - Como


Almeria (II) - Badajoz (IV)
Oviedo - Xerez (I)
Everton (I) - Chelsea
Murcia (I) - Ejido
Zaragoza (III) - Numancia
Levante - Salamanca (III)
Compostela (III) - Gijon
Sampdoria - Ternana (I)
Salernitana (III) - Verona
Catania (III) - Bari
Ancona - Cagliari (I)
Lecce - (I) - Ascoli

Bilans weekendu [12-13]
Bilans ogólny [83-17]

W poniedziałek graja jeszcze dwie drużynki:
Sunderland - Manchester C (II)
Triestina (II) - Napoli

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#24231 - 09/12/2002 03:54 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
DONAN Offline
addict

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 409
Skąd: Rzeszów
tomch0 Twoja trafnosc typków jest bardzo wysoka. Mam pytanko grasz drużynki progresja czy wybierasz tylko single w których jestes pewny remisu.

Pozdrawiam

Do góry
#24232 - 09/12/2002 07:16 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
skala Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2002
Postów: 218
Skąd: Laval-Montreal
[QUOTE]Oryginalnie wysłał skala:
[qb]Oto moj zestaw par ktory gram w progresji:

Sobota
Man Utd - Arsenal II X 3.10 2.00
AC Milan I - Roma I X 3.10 2.00
Exc. Mouscron - SK Beveren II X 3.90 1.00
FC Antwerp II - Westerlo X 3.40 1.00
Cambridge - Northampton II X 3.20 2.00
Aston Villa - Newcastle VII X 3.15 64.00
Everton V - Chelsea X 3.10 16.00
Margate - Cardiff II X 3.90 2.00
Bradford II - Gillingham X 3.15 2.00
Reading II - Portsmouth X 3.15 2.00
Hertha Berlin - Wolfsburg II X 3.35 2.00
Stuttgart II - Bayern Monachium X 3.20 2.00
Aberdeen - Motherwell III X 3.30 4.00
Nimes - Sedan V X 3.10 16.00

Niedziela
Modena V - Como X 3.25 16.00
Torino VI - Atalanta X 3.05 32.00 przelozony
Moench. - Hannover II X 3.35 2.00
Wattenscheid II - Munster X 4.60 2.00
Dortmund (Am) - Uerdingen II X 3.90 2.00
Gent II - Mechelen X 3.70 2.00 nie zagralem, mecz zostal wycofany w unibecie

Poniedzialek
Man City II - Sunderland X 3.15 2.00

Powodzenia[/qb][/QUOTE]Kilka druzyn zakonczonych, ale nie te najwazniejsze, Newcastle, Everton.
Jutro gram Man City.
Nie wiecie na kiedy zostal przelozony mecz Torino Atalanta?

Pozdrawiam

Do góry
#24233 - 09/12/2002 08:06 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
skala Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2002
Postów: 218
Skąd: Laval-Montreal
Witam

W tym poscie chcialbym Wam przedstawic pewien plan, projekt. Zaprosic do wspolpracy i pomocy.

Otoz u bukmacherow gram juz od jakichs 5 lat z pewnymi przerwami ale zawsze z tym samym skutkiem , raz lepiej, raz gorzej ale zawsze w plecy.
Dopiero od pol roku zaczalem sie odbijac, nauczylem sie pokory, przekonalem sie ze lepiej maly ale staly zysk niz raz na jakis czas spora wygrana itd.

Ale to nie o tym mialo byc
Ok i zaczalem grac progresja na remisy i pokochalem to! Gdybym dzisiaj zatrzymal wszystkie progresja okazlo bysie ze w ciagu dokladnie 5 tygodni osiagnalem zysk 100%. Wiem ze tak na pewno nie bedzie stale, pewien dobry zbieg okolicznosci itd. Ale chcac pomoc temu szczesciu postanowilem zaczac dokladna analize zespolow, dobry ich dobor do progresji, rozwazny dobor stawek itd.

Wiem ze kazdy z nas prowadzi swoje statystyki, na kartkach w kompie, rozne tabele, arkusze itd itd.

I jestem pewien ze gdybysmy porownali swoje zapiski wyszloby na to ze robimy moze nie to samo ale podobna prace. Wiec pomyslalem czemu tracic tyle czasu na statystki!
Gdyby tak kazdy zajal sie jedna, dwoma, piecioma ligami i gdybysmy sie tym wzajemnie wymieniali.
Zaoszczedzilibysmy sporo czasu, statystyki stalybysie jeszcze dokladniejsze a nasze analizy jeszcze bardziej trafne( mam nadzieje ) .

Dlatego postanowilem zalozyc strone na temat "progresji remisu". Jednak sam jestem wstanie "zaopiekowac sie" jednynie 5-10 ligami.
Daltego szukam chetnych ktorzy sa tym zainteresowani, ktorzy maja troche czasu aby sie tym zajac. Jezeli macie tylko czas aby zajac sie jedna liga, wporzadku zajmijcie sie jedna. Kazda pomoc sie liczy!

Spojrzcie, w tym temacie wypowiada sie minimum 15 osob, to oznacza ze te 15 osob jest zainteresowanych progresja. Niech kazdy z nas zajmie sie trzema ligami to mamy rozpracowane wszystkie dostepne u bukow ligi pilkarskie i nhl!

Tutaj mozecie zobaczyc jak mogloby to wygladac:
http://republika.pl/progresjax/druzyna.html
jedyny dzialajacy link to "nastepne mecze" pozostale jeszcze nie dzialaja.

pozycja w lidze, stosunek meczy, ilosc remisow, najdluzsza seria bez X, ostatnie 10,15 meczy oraz nastepni przeciwnicy to to na co ja zwracam uwage przy doborze druzyny.
Jesli uzywacie innych parametrow, danych rowniez mozna je umiescic.
Ta strona ma byc dla Was, dla Nas!
Zblizaja sie Swieta, bedzie troche wolnego czasu, to jest chyba najlepszy czas aby cos takiego zaczac.

Coz, pozostaje mi czekac na Wasze opinie, komentarze no i wyniki Blackhawkow

Pozdrowki
Lukasz

Do góry
#24234 - 09/12/2002 13:25 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
mplugin Offline
member

Meldunek: 20/09/2002
Postów: 141
Skąd: Opole
[QUOTE]Oryginalnie wysłał skala:
[qb]Witam

W tym poscie chcialbym Wam przedstawic pewien plan, projekt. Zaprosic do wspolpracy i pomocy.

Otoz u bukmacherow gram juz od jakichs 5 lat z pewnymi przerwami ale zawsze z tym samym skutkiem , raz lepiej, raz gorzej ale zawsze w plecy.
Dopiero od pol roku zaczalem sie odbijac, nauczylem sie pokory, przekonalem sie ze lepiej maly ale staly zysk niz raz na jakis czas spora wygrana itd.

Ale to nie o tym mialo byc
Ok i zaczalem grac progresja na remisy i pokochalem to! Gdybym dzisiaj zatrzymal wszystkie progresja okazlo bysie ze w ciagu dokladnie 5 tygodni osiagnalem zysk 100%. Wiem ze tak na pewno nie bedzie stale, pewien dobry zbieg okolicznosci itd. Ale chcac pomoc temu szczesciu postanowilem zaczac dokladna analize zespolow, dobry ich dobor do progresji, rozwazny dobor stawek itd.

Wiem ze kazdy z nas prowadzi swoje statystyki, na kartkach w kompie, rozne tabele, arkusze itd itd.

I jestem pewien ze gdybysmy porownali swoje zapiski wyszloby na to ze robimy moze nie to samo ale podobna prace. Wiec pomyslalem czemu tracic tyle czasu na statystki!
Gdyby tak kazdy zajal sie jedna, dwoma, piecioma ligami i gdybysmy sie tym wzajemnie wymieniali.
Zaoszczedzilibysmy sporo czasu, statystyki stalybysie jeszcze dokladniejsze a nasze analizy jeszcze bardziej trafne( mam nadzieje ) .

Dlatego postanowilem zalozyc strone na temat "progresji remisu". Jednak sam jestem wstanie "zaopiekowac sie" jednynie 5-10 ligami.
Daltego szukam chetnych ktorzy sa tym zainteresowani, ktorzy maja troche czasu aby sie tym zajac. Jezeli macie tylko czas aby zajac sie jedna liga, wporzadku zajmijcie sie jedna. Kazda pomoc sie liczy!

Spojrzcie, w tym temacie wypowiada sie minimum 15 osob, to oznacza ze te 15 osob jest zainteresowanych progresja. Niech kazdy z nas zajmie sie trzema ligami to mamy rozpracowane wszystkie dostepne u bukow ligi pilkarskie i nhl!

Tutaj mozecie zobaczyc jak mogloby to wygladac:
http://republika.pl/progresjax/druzyna.html
jedyny dzialajacy link to "nastepne mecze" pozostale jeszcze nie dzialaja.

pozycja w lidze, stosunek meczy, ilosc remisow, najdluzsza seria bez X, ostatnie 10,15 meczy oraz nastepni przeciwnicy to to na co ja zwracam uwage przy doborze druzyny.
Jesli uzywacie innych parametrow, danych rowniez mozna je umiescic.
Ta strona ma byc dla Was, dla Nas!
Zblizaja sie Swieta, bedzie troche wolnego czasu, to jest chyba najlepszy czas aby cos takiego zaczac.

Coz, pozostaje mi czekac na Wasze opinie, komentarze no i wyniki Blackhawkow

Pozdrowki
Lukasz[/qb][/QUOTE]cze
podaj prosze mail'a a znajdziesz na nim 7 lig które ja gram :zobacz:

Do góry
#24235 - 09/12/2002 16:14 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
tomch0 Offline
addict

Meldunek: 16/10/2001
Postów: 697
wybieram mecze ktore wedlug mnie sa bardzo prawdopdobne do remisu.jesli nie trafie to ta kaske odzyskuje na zasadzie progresji.
obstawiam tylko 2 lige francuska,hiszpanska,wloska,
i rozne mecze na szczycie typu(lazio-inter) i rozne derby(zdziwil mnie wynik 3-2 w glasgow.ale tego nie stawialem).lub rozne dlugie serie!!!
a dzis wlasnie meczyk man city.
pozdrowienia

Do góry
#24236 - 09/12/2002 16:17 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
tomch0 Offline
addict

Meldunek: 16/10/2001
Postów: 697
a stronka skaly wyglada naprawde ciekawie.

Do góry
#24237 - 09/12/2002 16:28 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
Anonymous
Unregistered


Strona Skali jak równiez kierunek w którym zmierza sa godne pochwały.@mplugin@ może
również mnie wyslesz swoje materiały na temat
lig przez ciebie granych - pdw@skrzynka.pl.

Do góry
#24238 - 09/12/2002 17:37 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
Anonymous
Unregistered


cze all
co sadzicie o dzisiejszym meczu
Sunderland - Manch.City i Gil Vicente - Guimaraes?? @mplugin@ jabys mogl to przeslabys mi swoje materialy lig ktore grasz. Wielkie dzieki z gory!!!

Do góry
#24239 - 09/12/2002 17:41 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
tomch0 Offline
addict

Meldunek: 16/10/2001
Postów: 697
probowaliscie grac rozpis 3 z 6 lub 4 z 6 na REMISY????bo jesli wezmiemy rozpis 4 z 6 za 2 zlote(najnizsza stawka) koszt kuponu wynosi 30 zloty!!! przy trafieniu tylko 4 remisow po 2,7 kazdy uzyskamy 95 zyli czyli 300 procent zysku czyli tyle ile obiecyje i beri-beri.przy rozpisie 3 z 6 i trafieniu tylko 3 remisow zanotujemy strate rzedu 5 zyli.(remisy policzylem po najmniejszym kursie jaki spotkalem czyli 2,7 i do tego jeszcze 10% dla buka)!!!
jakby na tym forum zrobic burze mozgow to mozna by 4 z 6 trafic!!!

Do góry
#24240 - 09/12/2002 17:49 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
tomch0 Offline
addict

Meldunek: 16/10/2001
Postów: 697
a koszt 4 z 7 = 70 zyli

Do góry
#24241 - 09/12/2002 18:13 Re: Progresja na X - Piłka nożna (kont.)
DONAN Offline
addict

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 409
Skąd: Rzeszów
Co do grania systemem 4z6 czy innym - to ja raczej nie zagram nie mam szczęscia do typowania singli lub wybrania kilku meczy do rozpisu w których bedzie remis, dlatego gram progresja.

Kiedys grałem w taki sposób na remisy. Wybierałem 18 meczy o kursie około 3, w których zakładałem remis. Dzieliłem te mecze na 9 par.
Czyli 9 kuponików po 2 mecze na każdym, grajac to w Unibecie kursy wychodziły na poziomie 8 - 9,5. Grałem każdy kuponik za 1 jednostke, czyli cała inwestycja to 9 jednostek. W przypadku trafienia jednej pary koszty się zwracały. Pograłem tak 3 weekendy, trafiłem dwukrotnie 2 pary i raz jedna. Troszke byłem do przodu - ale wybieranie meczy było strasznie czasochłonne i meczace dlatego sobie odpusciłem.

Jesli bedziesz grał tym systemikiem 4z6 to prezentuj swoje wyniki i osiagniecia, byc może przy Twojej wysokiej trafnosci bedzie to dobry sposób.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 11 z 12 < 1 2 ... 9 10 11 12 >




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49