Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2410024 - 11/06/2008 05:40 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: qazzaqwe]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Czechy po 5 ładnie wyglądają, warto, bo każdy mecz jest inny.

Teraz lepiej zagrają \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2410083 - 11/06/2008 06:37 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: zmarcin]
wiqtor Offline
member

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 152
witam wszytskich entuzjastów:)

sluchajcie gram troche teraz na rzuty z autu w meczach. wiecie moze gdzie mozna zawierac takie zaklady? obecnie pykam w Bwin i 10bet. ktore buki oferuja takie pozycje ? macie moze jeszcze jakies ciekawe zaklady specjalne?

pozdro

Do góry
#2410231 - 11/06/2008 16:20 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: wiqtor]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Myślę, że Czesi zagrają zdecydowanie na remis. Mają już 3 punkty i teraz jak by udało im się zdobyć ten jeden punkcik i mając jeszcze mecz z Turcją przed sobą byliby zadowoleni. Jednak z Portugalią bronienie się całym zespołem to chyba nie najlepszy pomysł. Jeżeli Czesi planują przyjąć taktykę jak Gracy 1 brmakarz i 10 obrońców to może dla nich źle się skończyć. Portugalia ma świetnych skrzydłowych jak Ronaldo, Simao, Quaresma. Wszyscy na skrzydle nawet mając 2 rywali są w stanie coś ciekawego wymyślić, nie spominając już o wywalczeniu faulu w okolicach pola karnego. I to może być ich bardzo silna broń. Pepe, Carvalho czy nawet Ronaldo dobrze grają głową. Do tego mogą pokusić się o strzał bezpośredni z wolnego. Myślę, że Portugalia zagra o 3 punkty i nawet nie będzie myślała o podziale punktów. Grają o 18 więc nie będą znali wyniku Szwajcaria-Turcja. Jeżeli tam wygrają gospodarze to w ostatnim meczu zagrają z nimi o awans z grupy. Uważam, że tego akurat powinni uniknąć. W dobrej formie jest Deco, który w pierwszym meczu był dla mnie najlepszym piłkarzem w ekipie Portugalskiej. Wszystko przemawia z Portugalią i jeżeli zagrają drużynowo, a nie tylko Crostiano " przejdę całą obrone i strzelę bramkę" Ronaldo to raczej spokojne zwycięstwo.

Do góry
#2410245 - 11/06/2008 16:34 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: wiqtor]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

kolejna odsłona turnieju i kolejne typy raczej mało oryginalne czyli Portugali i Szwajcaria, ale jak pokazuje impreza nie ma co kombinować bo na razie niespodzianek brak (za takową uznałem jedynie porażkę Szwajcarów)

Portugalia bo:
-w 1 meczu zaprezentowali się o niebo lepiej, szybsi, zwrotniejsi, bardziej kombinacyjna piłka, mocne skrzydła, stary dobry Deco, technicznie dużo lepsi
Czesi niczym sie nie wyróżnili, w zasadzie potwierdzają to o czym mówiło się o nich przed turniejem, czyli brak środka, słaby atak, jedynie świetny Cech a i obrona która miała być bardzo mocna niezbyt dobrze się zaprezentowała, skoro Szwajcarzy kilka razy wjechali jak w masło to tym bardziej zrobią to Portugalce, co przy tych kilku groźniejszych strzałach na bramkę przełoży się wreszcie na bramkę, bo nie ma co ukrywać Czesi wygrali 1 spotkanie bardzo szczęśliwie bo byli słabsi

sytuację nieco mąci fakt że remis pasuje ou zespołom jak w mordę strzelił, ale kalkulacji raczej nie będzie, Portugalia wie że jest silniejsza, zagra o win, by do meczu z najprawdopodobniej walczącymi o awans gospodarzami móc wyjść na w pół rezerwowym składem

Portugalia zaprezentowała się bardzo korzystnie, i nie zmienia to faktu że na przeciw stanęli beznadziejni tego dnia Turcy. minusem jest Ferreira bo ten gość zgubił formę na prawej obronie kilka sezonow temu a co dopiero pisać o postawie na lewej flance, zwłaszcza że po tamtej stronie hasa szybko zwrotny Sionko, może być groźnie, ale to jedyny piłkarski atut naszych sąsiadów, reszta piłkarskich argumentów po stronie Scolariego i spółki,
Czesi wyjdą pewnie lekko zmienionym składem, może zagra Baros, ale nie sądze by wiele wniósł do zespołu
Portugalia nie ma napadu bo Nuno cienki jak sik pająka ale z taką pomocą mogą sobie pozwolić na dyskomfort w ataku, pomocnicy będą kluczem w tym meczu do zwycięstwa a porównywanie Czechów do Portugalczykó po prostu nie ma sensu
reasumując: grę będzie prowadziłą Portugalia bo jest lepsza i będzie bardzo chciała wygrać, Bruckner wie że remis będzie dobrym wynikiem i pewnie nastawi się na kontry bo nie jest glupi i wie że w wymianie ciosów i szybkiej grze nie ma szans
czy więc przewaga wystarczy? wydaje mi się że tak

Szwajcaria, bo:
-są gospodarzami:)
być może marny argument, ale nie wydaje mi się by tak szybko Helweci pakowali walizki i szli do domu,
ich sytuacja wydaje się bardzo trudna ale póki piłka w grze będą walczyć, brak Freia to bardzo duża strata ale do zniwelowania na tle tak słabego przeciwnika
oczywiście faworyzowanie Szwajcarów nie wynika tylko z faktu że grają u siebie, to argument drugiego rzędu,
po prostu kebaby zaprezentowały się fatalnie, spodziewałem się po nich więcej, dziś może zobaczymy 1 czerwo na turnieju hehe,
Turcy zero pomysłu na grę, słabizna w ataku, w pomocy każdy sobie rzepkę skrobie a obrona żałosna, to samo bramkarz. żenada, będą się bili o miano najgorszego zespołu turnieju z pewnością, co rzuciło sie w oczy - przegrywali i nie potrafili zrobic nic i wygladalo jakby im sie nie chcialo a to najzwyczajniej w swiecie brak umiejetnosci
brak Emre - strata,
wyglada na to że przewidywania tureckich kibiców przed turniejem o tym że wbyt wiele nie zwojują będą miały swoje odbicie w rzeczywistosci
Helweci szybsi, z większym pomysłem na grę, mocniejsi na skrzydłach, dużo lepiej zorganizowani i w defensywie i taktycznie jako zespół,
nie jest to tak mocny faworyt jak Portugalia ale powinni wygrać, co ciekawe piłkarze będą już znali wynik wczesniejszego meczu co gdzieś moze siedzieć w głowach

pzdr.:)

Do góry
#2410256 - 11/06/2008 16:45 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: mura]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
A jeszcze zapomniałem o jednej ważnej rzeczy. Jeżeli Czesi wyjdą Kollerem w ataku to szanse na zdobycie bramki spadają zdecydowanie. Środkowi obrońcy Portugalii potrafią świetnie grać głową i taki Pepe czy Carvalho raczej problemów z wygrywaniem pojedynków z nim mieć nie powinni. Jeżeli ktoś wyjdzie inny to Czesi powinni grać więcej po ziemi ale latami grają długie piłki na Kollera, więc czy nawet jak będzie ktoś niższy to czy nie będą grać tak jakby tam był Koller. A wtedy jeszcze łatwiej Pepe będzie wygrywać takie pojedynki.

Do góry
#2410287 - 11/06/2008 17:14 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: pescar]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
zapomniałem dodać że fajny artykul dziś gdzieś tam się ukazał odnośni relacji szwajcarsko-tureckich:)
wiadomo że wsród Helwetów grało bądź grają nadal naturalizowani Turcy
no i Helweci pamiętają Stambuł i totalną dzicz kebabów
jeśli UEFA chce "oficjalnie" zrekompensować Szwajcarom tamte wudarzenia to dziesiejszy mecz jest idealnym momentem, dodając do tego krewki charakter Turasów czerwo dla nich i jakiś ewentualny karny dla gospodarzy nabierają coraz bardziej realnych kształtów \:\)

Do góry
#2410290 - 11/06/2008 17:16 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: mura]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Oprócz overka w meczu Szwajcari z Turcją ciekawym rozwiązaniem wydaje się być zakład na żółe kartki w tym spotkaniu. W meczu z Portugalią Turcy pokazali swoje agresywne oblicze, czasami uchodziło im to płazem bo sędzia nie widział ( najpierw po prostu kopniety w nogi Simao i zastosowany przywilej korzyści, ale dla Tureckiego obrońcy skończyło się bez konsekwencji, a później brutalnie faulowany Nani i zero odzewu ze strony głównego czy też bocznego sędziego). Dzisiaj mecz o ogromną stawkę dla obu ekip, cel jest jeden wygrać, a waleczne nastwienie obu ekip może przyczynić się do zaostrzonej gry.
W meczach takiego gatunku jak ten często wkrada się niepotrzebna nerwowść która z biegiem wydarzeń przeradzać się może w agresję (Zwłaszcza jeśli prowadzić będzie Szwajcaria - wiadomo że taka sytuacja z każdą upływającą minutą będzie co raz bardziej frustrować Turków a znając ich impulsywność wiadomo jak to się może zakończyć). Na turnieju nie padła jeszcze czerwień, może dzisiaj ?

typ: over 4.5 ŻK kurs: 1.95

Jeśli chodzi o drugie spotkanie to biorąc pod uwagę że to Portugalia będzie stroną częściej atakującą dlatego może warto rozważyć typ na rzuty rożne:

Kto więcej cornerów?

Czechy-Portugalia
typ: 2
kurs: 1.55

Do góry
#2410309 - 11/06/2008 17:33 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Hakan]
dfal Offline
old hand

Meldunek: 19/11/2004
Postów: 823
Dodatkowego smaczku typowi na over kartkowy w drugim dzisiejszym meczu, dodaje obsada sędziowska w postaci ... Lubosa Michela \:D

Ja tam dołożę jeszcze typ na czerwo za 1/10 ;\)

Do góry
#2410337 - 11/06/2008 17:51 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Hakan]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Szwajcaria - Turcja

Oba zespoly przegraly swoje pierwsze pojedynki - Szwajcarzy ulegli Czechom (0:1), zas Turcy nie sprostali Portugalii (0:2). Dzisiejsza gra bedzie zatem kluczowa dla jednych i drugich w kontekscie gry w dalszej fazie turnieju. Tylko zwyciestwo interesuje za rowno gospodarzy turnieju, jak i przyjezdnych z Turcji. Bo tylko ono pozwala realnie patrzec na cwiercfinal.

Szwajcarzy nie tylko pierwszy mecz przegrali, ale i co rownie bolesne stracili tego, ktory mial byc motorem napedowym zespolu, krolem pola karnego, tego ktory byl przeciez kapitanem zespolu i na ktorego najbardziej liczono - stracili Freia. To ogromna strata dla druzyny, ale teraz trzeba sobie radzic bez niego, dla niego.
Zespol gospodarzy zaprezentowal sie pozytywnie w pierwszym meczu. Mieli swoje okazje do strzelenia bramek, braklo jednak skutecznosci. Sporo ozywienia do gry wniosl zmiennik Freia, ktory pewnie i dzis zastapi kapitana Helwetow, Hakan Yakin. Mial swoje okazje, a najlepsza zmarnowal po strzale glowa na bramke Petra Cecha.

Przeciwne odczucia mialem co do Turkow. Wiadomo, rywala mieli trudniejszego, ale nie pokazali nic wielkiego na jego tle. Mieli momenty przeblysku, bronili sie niezle, ale na niewiele sie to zdalo. Nadal uwazam, ze zespol turecki to najslabszy w tej grupie i wroze im ostatnia lokate.

Jak pisalem dla jednych i drugich to mecz o byc albo nie byc. Walka powinna sie toczyc o kazdy metr na murawie, o kazda pilke i pozycje. Nie mozna odpuscic, bo skonczyc sie to moze pakowaniem walizek juz przed trzecim meczem. Maja w pamieci ostatnie starcie tych ekip, kiedy to w Turcji skonczylo sie ono bijatyka, gra byla ostra, a zawodnicy Szwajcarscy schodzili do szatni obrzucani przez kibicow wszelkimi przedmiotami, decyduje sie na:

over 4.5 yellow cards 1.95

Jeszcze w zadnym z meczow linia nie pekla. Po 4 zolte kartki ujrzelismy w obu potyczkach grupy C oraz spotkaniu Austrii z Chorwacja. Dzisiejszy mecz o wszystko dla ekip wlasnie Szwajcarii i Turcji wydaje sie dobra okazja do co najmniej 5 zoltych kartonikow.
W kontekscie malej ilosci kartek, poki co, w tym turnieju, ciekawie wygladaja tez slowa pana Platiniego, ktory przed turniejem zastrzegal zaostrzenie przepisow, nie pozwolenie na ostra gre i surowe karanie pilkarzy...


Aha, od poczatku drugiej kolejki zaczynam tez kolejna progresje na remis. Kilka spotkan wyglada ciekawie, bardzo remisowo, a kursy tez poki co niezle, bo w Expekt wahaja sie od 3.05 do 3.40.


Do góry
#2410351 - 11/06/2008 18:05 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: dfal]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
O tym jak Turek kocha się z Szwajcarem:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,3019173.html

Do góry
#2410459 - 11/06/2008 18:55 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Hakan]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Portugalia - Czechy

Spotkanie zespolow, ktore z 3 punktami okupuja kolejna 1. i 2. lokate w grupie A i sa na najlepszej drodze do wywalczenia promocji do dalszej fazy gier. Przed nimi jednak jeszcze pojedynek miedzy soba oraz Turkami - jezeli chodzi o Czechow oraz Szwajcarami - co tyczy sie Portugalczykow. Awansu nikt jeszcze nie moze byc pewnien, wiec wciaz trzeba walczyc.

Przez chwile przeszlo mi przez mysl, ze remis w tym spotkaniu usatysfakcjonowalby oba zespoly, jednak odszedlem od tej mysli. Zdecydowanie bardziej zadowoleni z takiego roztrzygniecia byliby z pewnoscia nasi poludniowi sasiedzi. Dla Portugalii remis w starciu z ekipa Bruecknera bylby dobrym wynikiem tylko w przypadku wygarnej Turkow nad Szwajcaramii tudziez remisu w tymze spotkaniu. Ale to Portugalia i Czechy pierwsze wybiegna na murawe boiska, nie znajac roztrzygniecia w drugim meczu, wiec spodziewac sie mozemy nie kalkulacji, a walki o kazdy punkt.

Reprezentacja Portugalii wyglada zdecydowanie mocniej od czeskiej. Ci drudzy bez Nedveda i Rosicky'ego to nie ten sam zespol, to zespol ktoremu brakuje silnika, ktory da mu kopa. To troche tak jakby jezdzic BMW z silnikiem od Skody. Czesi wielkiego meczu otwarcia nie zagrali. Powiem nawet, ze Szwajcaria zrobila w nim na mnie o wiele lepsze wrazenie. Stracili jednak Freia, co oslabilo ich w ataku, ale i mentalnie. Czesi wykorzystali jedna sytuacje i skonczylo sie, jak sie skonczylo. Teraz juz jednak rywal bardziej klasowy, majacy w skladzie takich wirtuozow, jak Ronaldo, czy Quaresma.

O wiele wyzej cenie reprezentacje Portugalii, ktora zrobila lepsze wrazenie w pierwszym spotkaniu, a i dzisiejsza wygrana moze dac im praktycznie juz nie tylko awans, ale i pierwsza lokate w grupie. Z pewnoscia nie odpuszcza tego meczu, majac mozliwosc podejscia luzniejszego do ostatniej gry w fazie grupowej. Dlatego tez zdecydowalem sie na taki typ:

Portugalia - Czechy X/1 4.05


Druga moja propozycja jest:

under 4 yellow cards 1.89

Mecz moze byc zaciety, bo i stawka odpowiednio wysoka, ale jak spojrzalem ile kartek w poprzednich meczach ujrzeli Portugalczycy i Czesi to zdecydowalem sie na ten typ. A ile tych kartek dostali? Czesi - 0, Portugalczycy - 0.

Do góry
#2410597 - 11/06/2008 19:56 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: juancarlos]
brok Offline
member

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 162
Originally Posted By: juancarlos
Portugalia - Czechy
(...)
Dlatego tez zdecydowalem sie na taki typ:

Portugalia - Czechy X/1 4.05

zagrałem to samo, bo wydaje mi sie że może powtórzyć się wczorajszy grecki scenariusz, czesi połowe meczów wytrzymają, ale wkońcu coś portugalii wpadnie i będzie po meczu. Mam tylko nadzieje ze wpadnie w 2. połowie:)
ale skąd jest ten twój kurs? w CB to samo jest za 4.75, ekspekt i GB 4.40, nawet STS daje 4.75 \:\)

Do góry
#2410641 - 11/06/2008 20:17 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: brok]
axl Offline
member

Meldunek: 08/11/2007
Postów: 118
Co do typu na over 4,5 żółtych kartek w meczu Szwajcarów z Turkami to spotkanie to będzie sędziował Lubos Michel, który przeważnie nie szczędzi kartoników. Na forum BA można znależć ciekawą statystykę meczy na arenie miedzynarodowej prowadzonych przez tego pana:
Liga Mistrzów: 26 meczy - 103 żółte kartki - średnia 3,96 na mecz
Puchar UEFA: 2 - 10 - 5
WC 2002: 1 - 8 - 8
Kwal. EC 2004: 4 - 16 - 4
EC 2004: 3 - 16 - 5,33
Puchar Konfederacji 2005: 3 - 13 - 4,33
Kwal WC 2006: 5 - 28 - 5,6
WC 2006: 4 - 29 - 7,25

Dodając do tego "sympatię" jaką dażą się obie drużyny oraz przede wszystkim stawkę meczu over 4,5 żółtych kartoników wydaję się być bardzo dobrym rozwiązaniem.
over 4,5 @ 2.0 Betgun 7/10

Do góry
#2410655 - 11/06/2008 20:24 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: brok]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
mura czy aby napewno remis w meczu czechów i portugalii jest taki komfortowy dla obu stron ? Być moze gdyby grali o 20:45 i wiedzieli, ze szwajcaria zremisowala z turcja to tak, jednak to portugalia gra o 18 i nic nie wie. Zremisuje, Szwajcaria wygra i w ostatnim meczu trzeba grac na maxa, a Scolari z cala pewnoscia chce tego uniknac i dac odpoczac w meczu z gospodarzami kluczowym graczom.

Nie bedzie zadnych kalkulacji ze strony Portugalii, bo po pierwsze, nie oplaca im sie to, po drugie, kto kalkuluje ten najczęściej kiepsko na tych wychodzi.

Spodziewalem sie ogladac zalosnych czechów na tym turnieju, ale to co zobaczylem w 1 spotkaniu przeszlo moje najśmielsze oczekiwania. Brak srodka pola, brak umiejętności przytrzymania i poszanowania pilki. Bezmyslne wrzutki w pole karne na Kollera, bez wzgledu na to, czy Janek w polu karnym jest czy go nie ma. Byli na tyle konsekwentni, ze szukali go tymi dośrodkowaniami nawet po tym, jak Koller został zmieniony. Niezle pokazal sie na prawym skrzydle Sionko, który szarpał jak mógł no i w bramce rewelacyjny, jak zawsze Cech. Poza tym 3 metry mułu.

Mam wrazenie, ze Portugalia zagrala niezwykle madrze z turkami. W pierwszym meczu badania sil z subtelnymi znakami, kto bedzie rzadzil i dzielil w drugiej polowie. Kiedy sie zorientowali, ze kebaby im dzisiaj nie zagrożą przeszli do ostrej ofensywy i w 2 polowie zupelnie wypunktowali bezradny turecki zespol, a to 2-0 to byl najmniejszy wymiar kary.

Dzisiaj Czeska Republika pewnie sie cofnie i zagra z kontry, jednak sila ognia przeciwnika jest zbyt mocna i to Portugalia powinna przypieczętować dzisiaj awans.

Portugalia - Czechy 1 @2.25(u ziemniaków 2 dni temu ;\) )

Do góry
#2410689 - 11/06/2008 20:52 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Zabielany]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Czechy - Portugalia
Która drużyna wykona najwięcej rzutów rożnych w 1. połowie?
Typ: Portugalia 1.90

Wcześniej pisałem o ilości rogów w całym meczu, ale uważam że powyższy zakład jest bardziej atrakcyjny. Raz że kurs wyższy dwa że jestem niemal pewny że Portugalia zagra ofensywnieod samego początku a Czesi z kontry , więc inicjatywa będzie w dużej mierze po stronie Portugali co powinno przełożyć się na ilość wykonywanych cornerów. Biorąc pod uwagę fakt że jeśli Portugalia obejmie prowadzenie a taki scenariusz przewiduje Czesi zapewne się otworzą i będą częsciej atakować co może przełożyć się na zwiększoną liczbę wykonywanych przez nich cornerów. . Portugalia prowadząc będzie podobnie jak w spotkaniu z Turcją mądrze rozkładać swoje siły i racjonalnie gospodarować czasem będąc przy piłce. Inicjatywa w atakach może się zrównać a może nawet Czesi wówczas osiągną przewagę.

Do góry
#2410911 - 11/06/2008 22:41 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Hakan]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Czesc,

Jak na razie te mistrzostwa rewelacyjne do typowania, ale znajac moje szczescie jak mam czas i zaczynam pisac cos na forum to karta sie odwraca ale co tam... \:D

Portugalia - Czechy

Zagralem juz wczoraj handi -0,75 na Portugalie @2,23 w Pinnacle. Dzisiaj ten sam typ @2,1. Graja na Portugalie to widac, ale nie oszukujmy sie, Czesi byli slabsi w meczu ze Szwajcaria (mialem Czechow -0,25 @2,39 co wtedy uwazalem za swietny zaklad, ale wszedl szczesliwie)

Brak Rosicky'ego Nedveda jest bardzo widoczny, kto ma rozgrywac? Galasek jest typowym DM, ktory bardziej lubi zabierac pilke niz ja rozgrywac, Jarolim i Plasil to tez srednia europejska klasa.. najlepiej moim zdaniem zaprezentowal sie grajacy na boku Libor Sionko, napad.. kto dzisiaj, jaki wariant? Baros Koller czy moze w nagrode za gola Sverkos... Najlepiej prezentuje sie obrona ale...

...no i wlasnie sila ataku Portugalii jest niesamowita, nie ma co pisac o Ronaldo, ale poza tym Simao, Nani, Nuno Gomes, Quaresma.. Na miejscu Scolariego ustawilbym dzisiaj trojkat ofensywny w skladzie Simao, Ronaldo i... Quaresma. Gomes mnie nie przekonal w pierwszym meczu. W srodku pola defensywny Petit i kreatywni Moutinho i Deco.. Obrona tez swietna, ofensywny Bosingwa i troche mniej Ferreira na bokach a w srodku swietny Pepe, naprawde zrobil na mnie duze wrazenie i Carvalho.

Reasumujac, na papierze i po pierwszych meczach zdecydowanie Portugalia, co do motywacji to mysle ze Portugalia nie chce remisu bo o awansie decydowac musialby mecz z gospodarzami a to nie jest na reke pewnie zadnej druzynie, dzisiejsze zwyciestwo sprawi ze spokojnie przystapia do meczu ostatniego.. Chyba ze wola zajac 2 miejsce w grupie i zagrac z Niemcami a nie Polska w cwiercfinale \:D



Szwajcaria - Turcja

W tym meczu z kolei zagralem over 2 @2,02 kurs juz rowniez spadl. Mecz ostatniej szansy dla obu zespolow i tylko zwyciestwo powinno ich interesowac aby byc blizej awansu. Szwajcarzy stworzyli duzo sytuacji pod bramka Czechow w meczu otwarcia, linia ofensywna Turkow tez jest niczego sobie (z Portugalia nie mieli szans), poza tym uwazam ze w 2 serii spotkan obejrzymy wiecej overow (linia 2,5) niz w 1 gdzie mielismy odpowiednio 2 overy i 6 underow. W moim zakladzie w razie 2 bramek zwrot

Pozdrawiam serdecznie
Dominik

Do góry
#2411060 - 11/06/2008 23:38 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: g00niek]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
O meczach grupy napisano wystarczająco własciwie dwie 1 na Portugalie i Szwajcarję to chyba dzis najpopularniejsze typy kursy pospadały do 1,80 na Portugalie a grają dwie druzyny z pierwszej dziesiątki rankingu,
Normalnie kurs na Portugalie powinien oscylować w granicach 2.20 -2.40 jednak w tej sytuacji kiedy własciwie najwiecej kasy przelano na Portugalie i duzo ludzi gra to kursy słabe jak patrzy sie na zestawienia par walczących dziś zespołów to wyrównane pary sa w tej kolejce. Jak to dziś nie wejdzie to zysk buki bedą miały za cały turniej jesli tylko Czechy lub Turcja zremisują, tylko nawet mi trudno podjać takie ryzyko że w meczu Portugalia - Czechy padnie remis to jest turniej faworytów i tak z pewnością będzie praktycznie do końca ME przynajmniej mi sie tak wydaje. Poprzedni turniej rozpoczął sie od niespodzianki i niespodzianką się zakończył od pierwszej kolejki widać że scenariusz z dużą ilością remisów i nieoczekiwanych wyników nie będzie mial miejsca zbyt wiele razy.
Ogólnie przychylam się do prognoz większości na mecze gr A
Portugalia - Czechy typ 1 Szwajcaria -Turcja typ 1 to jest tak oczywiste, że boje się iż taki scenariusz sie nie sprawdzi.
Mam nadzieję że bukmacherzy otworzą jutro kasy by wyplacać pieniążki zainteresowanym za realizacje kuponów trzymam kciuki za Portugalie i Szwajcarię i uczestniczących w tym zakładzie.
Osobiście nie gram kurs poniżej 4 zł ok 3,96 z 2 spotkań to niezbyt wiele skoro przed ME był powyzej 5 zł za Portugalie był kurs 2,40 a dzis 1,80 0,60 gr róznicy podobnie ze Szwajcaria z 2,40 do 2,20 tu spadek mniejszy przynajmniej po 15:00
Miłego oglądania i kibicowania

Do góry
#2411119 - 11/06/2008 23:51 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: Piotruś Pan]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Co do meczu Szwajcaria - Turcja 1x2... Nie ma mowy aby grac Swiss @2,21 (Pinnacle), jak dla mnie w tym momencie spore value to wlasnie Turcja @3,58 i byc moze sie skusze..

Ci co graja Szwajcarow, wezcie poprawke na mecze 1 serii, Czesi zagrali slabo, Portugalczycy zagrali dobry mecz, wiec oceniac mecz Szwajcaria - Turcja przez ten pryzmat nie jest najlepsza decyzja, Turcy to nie sa Ci Turcy sprzed kilku lat gdzie brylowali Hakan Sukur, Bazturk, Hasan Sas.. to inna Turcja, ale nie zapominajcie o Tuncayu, Nihacie.. Emre moim zdaniem tez nie powiedzial ostatniego slowa..

Szwajcaria bez Freia..

Turcja @3,58, ale poczekam moze kursy wzrosna ;\)

Do góry
#2411146 - 12/06/2008 00:06 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: g00niek]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: g00niek

Emre moim zdaniem tez nie powiedzial ostatniego slowa..


Emre dzis nie zagra z powodu kontuzji:

za uefa.com:

"(...)Emre Belözoğlu felt pain in his hamstring; a scan showed a build-up of fluid which rules him out against Switzerland and maybe even for the rest of the group stage.

Do góry
#2411174 - 12/06/2008 00:23 Re: Euro 2008 - Grupa A [Re: juancarlos]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Czesi slabo? Toz to byla paranoja. Najlepiej ujal to Boniek mieli pol szansy i ja wykorzystali. Strzal ze sznurowki jak to ktos podsumowal.
Sam mialem czechow, bo kurs prawie 3 wydawal mi sie nieprawdopodobny. Ale podczas meczu oczy przecieralem ze zdziwienia co szwajcarzy z nimi wyprawiali.

Przypomina mi to sytuacje z naszej grupy mielismy zdobyc punkty z niemcami ( pospolite ruszenie na caly kraj). Przegralismy po calkiem niezlym meczu. I co teraz.......wszyscy juz postawili krzyzyk i wielkiem lamenty co my zrobimy z ta 'mocarna" austria.

Tu podobnie przed meczem z czechami ile to bylo glosow ze czesi to nie ci sami czesi co 4 lata temu czy nawet z eliminacji. Jak to szwajcarzy maja super mloda i perspektywiczna druzyne i wygraja z czechami. Rozegrali dobre zawody, atakowali caly mecz, mieli ze3 setki, przynajmniej jeden karny powinien byc podyktowany.

Co sie zmienilo od tego czasu. Fakt stracili najlepszego swojego zawodnika ale Hakan Yakin ktory wszedl spisywal sie znakomicie. Teraz graja z Turkami ktorzy super formy nie prezentuja.

I tak czechow mieli ograc ale turkow to juz niespecjalnie.

Moje typy na dzis czechy-portugalia x po 3.3
szwajcaria-turcja 1 po 3.35 (teraz juz tylko 2.25) kursy z bf

Do góry
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, akagi, pacyfista, alfa, igea23, VVega, rafal08), 4012 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582136 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49