Opcje tematu
#2351677 - 19/05/2008 08:20 Portschach, Casablanca, Dusseldorf - 18.05-24.05
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
The Hypo Group Tennis International 2008



Miejsce : Portschach, Austria
Ranga turnieju : III (International Series)
Data : 18.05-24.05 2008
Uczestnicy : 32 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 370'000 €
Oficjalna strona turnieju : atppoertschach.info
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Grand Prix Hassan II



Miejsce : Casablanca, Maroko
Ranga turnieju : III (International Series)
Data : 18.05-24.05 2008
Uczestnicy : 32 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 370'000 €
Oficjalna strona turnieju : frmtennis.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

ARAG ATP World Team Championship



Miejsce : Dusseldorf, Niemcy
Ranga turnieju : Drużynowe Mistrzostwa Świata
Data : 14.04-20.04 2008
Uczestnicy : 8 reprezentacji
Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 1'500'000 €
Oficjalna strona turnieju : arag-world-team-cup.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Do góry
Bonus: Unibet
#2351681 - 19/05/2008 08:50 Re: Portschach, Casablanca, Dusseldorf - 18.05-24.05 [Re: Goget]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
nie śpimy, lecimy


Albert Montanes - Jo-Wilfied Tsonga @1.66 bet365

Na pierwszy rzut oka patrząc po nazwiskach (jak to niektórzy 'analizują' mecze) nieślubny potomek Muhammada Aliego powinien być faworytem. Ale oczywiście nic z tych rzeczy, gdyż mamy tu starcie klasycznego ziemniaka Montanesa (ATP 78) z klasycznym nie-ziemniakiem Tsongą (ATP 18). Że Jo-Wilfied nie lubi ziemi to mało powiedziane, unika wręcz jej jak ognia - w ciągu ostatnich 4,5 roku zagrał na niej aż 9 spotkań z czego 3 wygrał (Takao Suzuki, Roman Bicek, Nicolas Mahut), no nie są to oszołamiające nazwiska. Jedyny plus, że tego Mahuta puknął w zeszłym tygodniu w Hamburgu, Mahuta który za mączką też delikatnie mówiąc nie przepada. Jeśli chodzi o Rolanda Garrosa w wykonaniu Tsongi (choć ten mecz gramy oczywiście na kontynencie afrykańskim), to raz odpadł w 2 rundzie kwali, a raz mając WC utopił gładko z Roddickiem.
Montanes rzecz jasna na przeciwnym biegunie, nie schodzi poniżej 40-50 spotkań na clay'u rocznie. Jeśli chodzi o tegoroczną formę, to jest z nią dobrze, wygrany CH w Monzie, 3 runda w Barcelonie po ograniu Pujola (ATP 54) , Karlovica (ATP 24) i Kukushkina (ATP 131) oraz także 3 runda w zeszłym tygodniu w Hamburgu (ograni Fish (ATP 37) Acasuso (ATP 45) i Tipsarevic (ATP 33).
Dodatkowy czynnik motywujący dla Alberta, dzięki czemu nie powinien tu odpuszczać, to duża liczba punktów 'do obrony', bowiem w zeszłym roku w Casablance osiągnął finał (gładko wówczas przegrany w PHM 1-6, 1-6).
Dla ryzykantów 2:0 na Montanesa po 2.7 w bahu.

Do góry
#2352244 - 19/05/2008 21:13 Re: Portschach, Casablanca, Dusseldorf - 18.05-24.05 [Re: Skiper]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
lecimy lecimy :).

Marc Gicquel - Ruben Ramirez-Hidalgo
Pierwszy z ciekawych meczy ktory dzis sobie upatrzyle. Gicquel na pewno jest troche wiekszym faworytem w tym meczu z okazji swojego solidnego serwisu. Hidalgo to tenisista bardzo nieobliczalny. Jak ma swoj dzien na cegle potrafi ograc nawet najlepszych.. Jednak potrafi tez przegrac seta i mecz prowadzac 5*-1. W tym meczu spodziewam sie jednak zwyciestwa Hiszpana, ktory bedzie sie rozkrecal z kazda rozegrana pilka. Gicquel w formie slabszej wiec uwazam ze kurs na Rubena jest wart gry
Typ: 2 @1.90 Betgun

Younes El Aynaoui - Victor Hanescu
Drugi mecz ktory zdecydowanie wart ryzyka. Hanescu zmaghajacy sie z roznymi kontuzjami i przeciwnosciami losu z pewnoscia bedzie zdeterminowany w koncu pokazac sie gdzies wyzej nie na szczeblu challengerow. Umiejetnosci z pewnoscia ma wystarczajace zeby ograc nawet tak doswiadczonego tenisiste jak Younes. Szanse w tym meczu oceniam 50-50 wiec ide za wyzszym kursem..
Typ: 2 @3.00 Sportingbet

bez analizy na szybko warto chyba zagrac przeciwko Corii (1.72 Betgun) i na Montanesa (1.70 Exp, nie bede powtarzal swietnie przytoczonych wyzej argumentow Skipera)


Edited by Goget (20/05/2008 19:06)

Do góry
#2359055 - 22/05/2008 03:24 Re: Portschach, Casablanca, Dusseldorf - 18.05-24.05 [Re: Chaoz]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Jutro Boże Ciało, ale nie wszyscy będą mogli iść na procesję. Nawet jeśli bardzo by chcieli to: po primo grają w muzułmańskim Maroko, po secundo mają mecz, więc nie mogą się zbytnio przemęczać modlitwami i przebieraniem nogami. Po tertio sam nie wiem jak to z tym Gicquelem i Simonem jest. Może oni wcale nie wierzą w tego Boga... Ja wiem przynajmniej w kogo powinien wierzyć Marc - Marc powinien wierzyć w siebie. Gicquel kojarzy mi się z zawodnikiem, który dobrze gra we Francji i właśnie w Maroko. Widziałem jego mecz z Corią, i dla mnie jako kompletnego laika tenisowego to Francuz zagrał dobrze. Pierwszy set gładko wygrany, w drugim natomiast przebudził się Coria i grał naprawdę dobrze, gdy Argentyńczyk odłamał na 5:5 w 3 secie byłem już niemal pewien, że za kilka godzin Francuz spakuje swoje walizki i opuści ojczyznę Mustapfy Hadjiego. Tak jednak się nie stało i już jutro zmierzy się z Simonem. Przed wystawieniem kursów liczyłem na coś takiego: Ljuba pewnie ogra tego Pastucha i jutro zagra z innym Hiszpanem, więc jeden mecz już mam. Na Denke pewnie znowu będą jakieś troty, a nie kurs, a poza tym Denko to Denko, więc tego nie zagram. Bennetau z Hernandezem, no myślałem nad Francuzem, czy by nie był w stanie pomścić małpiątka, ale jednak nie czuję tego meczu za bardzo. I obok Ljuby wyłania się niczym Afrodyta z fal morskich u wybrzeży Cypru Marc. Tak Marc Gicquel, na Chorwata dadzą coś koło 1.4, na Marca z 1.5 i już będzie ładny dubelek, co by posiedzieć sobie przed livescorem. Bo na jutro to straszna ta pogoda się zapowiada, zresztą od poniedziałku jak siąpi deszczem tak coś przestać za bardzo nie może. No i wszystko pięknie ładnie, plan jest i wchodzę sobie na przedziwną stronkę bwinu, oczywiście przez te świecidełka ładuje się trochę przydługawo ;| Patrzę, patrzę i oczom swym nie wierzę... Na Gicquela jest 2.49 I tu pojawia się moje pytanie do grona fachowców, za przemawia za Simonem, że to on jest faworytem w tym meczu? Ja bym sobie chętnie na Gicquela zagrał, ale nie ukrywam, że kurs ten zbił mnie delikatnie z tropu i nie wiem na czym stoję.

Do góry
#2359224 - 22/05/2008 04:49 Re: Portschach, Casablanca, Dusseldorf - 18.05-24.05 [Re: zostać modem_MLS]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
za Simonem przemawiaja wieksze osiagniecia, i jego lepsza technika moze miec znaczenie w dluzszych wymianach

Do góry
#2359242 - 22/05/2008 05:01 Re: Portschach, Casablanca, Dusseldorf - 18.05-24.05 [Re: globus]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Jednak Gicquel sercem do walki, zaangażowaniem bije na głowę, a nawet dwie Simona. To jest jeden z jego ulubionych turniejów, on tu musi i chce grać jak najdłużej. Po kursie 2,5 też się skuszę na Marca.


Piszę gdzie się da, piszę przy wszystkich możliwych okazjach o Dence i turnieju w Austrii, ale nadal nie trafia to do wszystkich \:\)
Davydenko nigdy nie odpuszcza turnieju w Portsach(wcześniej St.Poelten), 2 wygrane tytuły. Eitzingera zdemolował. Davydenko jest typem zawodnika który potrzebuje ogrania przed takim turniejem jak Roland Garros, musi wejść w rytm wygrywania, poczuć grę.

Do góry
#2361781 - 23/05/2008 08:07 Re: Portschach, Casablanca, Dusseldorf - 18.05-24.05 [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Dzisiaj Denko wygrał dwa kolejne spotkania singlowe, ale pewnie jutro znajdą się i tak jakieś kwiatki które "przeczuwając" odpuszczenie przez niego meczu zagrają na Kunitsyna \:\)

Apropo, Kunitsyn dzisiaj był masowany przez trainera, więc raczej jutro powinno być w miarę gładkie 2-0 dla Denki.

Do góry
#2364493 - 24/05/2008 17:28 Re: Portschach, Casablanca, Dusseldorf - 18.05-24.05 [Re: Fro_Lech]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Davydenko - Monaco 1 1.35

Moim zdaniem Denko chce tutaj wygrać, bo jak koledzy w innym temacie wyjaśnili wygrane w Portschach w niczym mu nie przeszkadzają podczas RG. No, a jak Denko chce wygrać to na ziemi tylko kilku zawodników może go zatrzymać i to raczej tyle w tej sprawie. Jakby chciał odpuścić to by to zrobił wcześniej. Dla mnie typ wart gry po takim kursie.

Soderling - Youzhny 1 1.53

Soda w tym turnieju spisuje się znakomicie, wygrał wszystkie swoje mecze pokonująć nie byle kogo, bo Canasa, Berdycha i Blake'a. Youzhny na mączce nie jest mistrzem i moim zdaniem Szwed, który jest w gazie da sobie radę, tym bardziej, że to finał, a w drugim pojedynku raczej Szwedzi nie mają szans, bo gra ToJo z Andreevem.

Kursy z centrebet.

Do góry
#2366077 - 25/05/2008 03:05 Re: Portschach, Casablanca, Dusseldorf - 18.05-24.05 [Re: adingh]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
na poczatku tygodnia kilku zawodnikow musialo przegrac mecz zeby zdazyc na kwale byli to eitizinger eschauer i jeszcze ktos po co oni startowali w turnieju skoro musieli przegrac ??

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, rafal08, igea23, burbon, ANZELMO, akagi), 3682 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582287 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25