Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#2228 - 18/05/2001 02:22 Re: SYSTEM X
Anonymous
Unregistered


drak, dziękuję serdecznie

btw: myślałem że tam za oceanem to mecze w halach są, u nas w 3mieście nawet jak zgonią wikliniarzy, żeby sobie porzucali to im halę dają a tam w usa to w remizach???

patrz pan, a w tv to wygląda jakby w hali - pewnie tak stroją te remizy...

Do góry
Bonus: Unibet
#2229 - 18/05/2001 03:37 Re: SYSTEM X
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Też nie polecam grać na remisy w NBAw w TT straciłem na tym 1200zł, chociaż dwa razy wynik różnił się 1 punktem.
Fajnie że ktoś pamięta o moim systemie.
"Zysk z każdym kuponem"
Po analizie doszłem do wniosku że można nim bezpiecznie grać tylko w NBA w rundzie zasadniczej. W playyoffach nie ma pewniaków a w soccera pada za dużo remisów w meczach uznawanych za pewniaki. Może w tenisa ale w tej dyscypliny nie znam. Granie tak aby z każdym kuponem zysk wynosił 2$ jest dobre ale trzeba mieć 2 razy większy kapitał.

Do góry
#2230 - 18/05/2001 05:21 Re: SYSTEM X
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Jeœli dany buk ma zrównoważone kursy to żaden system nigdy nie zadziała. Ogólnie mówišc buki to tacy "ukryci" złodzieje, jednostki wygrywajš, cała reszta przegrywa. Sęk w tym, że każdy z nas chce być właœnie tš jednostkš. Jedni bardziej (Hi_Res Evil), drudzy mniej (Hanna przyp. Ufo)

Do góry
#2231 - 18/05/2001 18:17 Re: SYSTEM X
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
No, dopiero teraz wgłębiłem się w temat i go lepiej przeczytałem. Kurde tyle liczb daliście że się pogubiłem.

Rhotax nie masz szans na wygraną tym systemem. Nie wiem czy ktoś w ogóle nim by grał w realu i zagrał 12800zł na remis, chyba nie, no ale może jakiś desperat się znajdzie. Grać ciągle na remis przy tym samym zespole nie wróży nic dobrego, a co jeśli zagra w pucharze które nie uwzględnisz i tam zremisuje ? Poza tym mecze odbywają się co tydzień, czasami też w środę, gdy dojdziesz już do 5-6 poziomu i je przegrasz, zostanie 7. Jak będzie wyglądać Twoje życie do czasu rozpoczęcia owego 7 meczu ? Możesz wpaść w depresje i staniesz się nerwowy, nie wiem czy warto tak się umęczać. W takiej sytuacji nie wiem czy byś wytrzymał i postawił następną kasę ? Lepiej by było zagrać za tyle aby odzyskać część straconej kasy. Na ostatnich poziomach już nie liczy się zysk ale odrobienie straconych pieniędzy.
Mój system zakłada maxymalnie 3 poziom i kapitał coś około 100$, mógłbym wprowadzić takie kwoty jak ty, ale po co skoro bym nie grał za takie. Poziom awarjny byłby 4 i zostałby wprowadzony do odrobienia części straconych pieniędzy, nie byłoby nawet mowy o zysku. 4 poziomem jeszcze nie grałem i nie jest wprowadzony do systemu, no chyba że system nawali i trzeba będzie się ratować to się go wprowadzi. Gdyby zawiódł i 4 poziom nie grałbym już dalej i rozpoczął grę od nowa, jeślibym miał kase a jak nie to ogłosiłbym bankructwo. Jak tylko ruszy sezon NBA utworzę temat i tam będę zamieszczał swoje typy, zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie. A Tobie proponuję założyć nowy temat gdzie będziesz puszczać swoje typy i od razu robił podsumowania, bo tu jest za duży bałagan.
No i pytanie:
Czy w realu grałbyś za taką kasę o której piszesz, tzn. 12800 ?
Jeśli nie to nie ma sensu pisać w tym temacie że za tyle grasz skoro odpadniesz dużo wcześniej. Pisz tak jak grasz w realu. No chyba że naprwdę za tyle grasz.

Moim zdaniem, możesz już uznać się za przyszłego bakruta, jeśli nic nie udoskonalisz w swoim systemie. Pamiętaj że ważne jest to aby wiedzieć w którym momencie się wycofać i pogodzić się z przegraną, dopuki nie jest to jeszcze ogromna kwota.

[This message has been edited by SebaS (edited 18-05-2001).]

Do góry
#2232 - 18/05/2001 20:03 Re: SYSTEM X
SKORPION Offline
addict

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 615
Skąd: bydgoszcz
SebaS na pewno będę grał twoim systemem i stwierdziłem ze lepiej grać o zysk w wyokosci 1$ z tym ze policzyłeś ze kapitał jaki jest potrzebny wynosi 100$ zgoda ale przy stawce 1.3 ja bede grał za stawki 2 razy po 1.2 i raz 1.25 jesli bede do nich pewny nie wykluczam gry też za stawkę 1.3.
przy stawkach których podałem kapitał wynosi 212$. Załuje ze nie grasz tym systemem juz teraz w tenisa. Ja mam zamiar zacząć za jakieś 2 tygodnie a propo kiedy zaczyna sie sezon w NBA. Nie znam się na tym ale poczytam kilka ciekawych stron i może zaczne grac w NBA i będziemy mogli porównywać swoje typy. Napewno będzie dobrze

Do góry
#2233 - 18/05/2001 23:46 Re: SYSTEM X
Rhotax Offline
addict

Meldunek: 09/01/2001
Postów: 519
Skąd: Krakow
SebaS! Jak pisalem wyzej to jest na razie test. W realu zaczalem od 5$. Nie wiem czy czytales na samym poczatku tematu pisalem ze gram na szwedzka druzyne Oerebro. Mysle, ze tez bym nie postawil takiej kasy, ale sa ludzie ktorzy kasiory maja jak lodu i mysle, ze oni mogli by grac za taka fortune. Ogolnie to wydaje mi sie, ze jak ktos ma duza kase to i tak bedzie mial jeszcze wieksza. Dla nas 'biednych' zuczkow pozostaja mniejsze stawki.

W rzeczywistosci postawilem pierwszy raz 5$ i spudlowalem. Postawilem drugi raz 10$ i trafilem. Teraz znowu postawilem 5$.


OK. Zakladam nowy temat SYSTEM X - TYPY i tam bede zamieszczal swoje typy wedlug zasad ktore opisalem w tym temacie.
Nikogo nie namawiam do grania nim. Jest to tylko jedna z propozycji.

Prosze wszystkich o nie zamieszczanie w nowym temacie komentarzy. Beda tam tylko typy i nic wiecej. Wszelkie uwagi prosze zamieszczac w tym temacie tj. SYSTEM X

Do góry
#2234 - 19/05/2001 00:18 Re: SYSTEM X
Anonymous
Unregistered


Siema SebaS!
Czy chodzi Ci o to by grac tak jak rhotax tylko z ograniczonym kapitalem i po 4-tym poziomi9e sie wycofac? Jesli tak to podaj stawki do twoich 4-ech kolejnych poziomow.

Do góry
#2235 - 19/05/2001 02:16 Re: SYSTEM X
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
Na początek przepraszam za takie spóźnieone odpowiedzi, ale inaczej nie mogę. Więc do rzeczy:

PIOTREK:
Czy gracie na remisy tylko w lidze, czy kontynujecie progresje nawet jeżeli drużyna gra teraz puchar?

Dobre pytanie. Grając remisy jeszcze w pucharach można szybciej zyskać lub stracić. Ja osobiście albo gram taki mecz za stawkę zwrotną i potem dalej ciągne drużyne w lidze, albo po prostu odpuszczam.

Rhotax:
Co do stawek, zostawilbym je jak sa. Zakladam, ze gramy jedna wybrana druzyna.

Nie ma sprawy, z tym że ja będę grał kilkoma - zawsze pewniej.
Na początek Trellborg ze Szwecji. Od nast. tygodnia będę umieszczał je we wł. temacie.

hanna:
a jeszcze jedno granie o staki ponad 2 wydaje mi się śmieszne tutaj trafić to trzeba liczyc na cud uważam że znacznie łatwiej jest trafić za 3 kuponem przy stawce 1.25 niz to ma miesce w przypadku 6 kuponów i stawce ponad 2 nie ma sie co oszukiwac

Nie żebym był jakimś omnibusem, ale granie za każdą stawkę jest opłacalne, trzeba tylko trafiać Tomi z Sebą i (...) graja ogólnie za niskie stawki i dobrze na tym wychodzą, trzeba tylko znać sie na rzeczy. Z piłka jest o tyle trudniej, że gra 22 zawodników i dośc często drużyny grają dla kasy lub wg. tabeli, a nie o wynik.
Co do stawek >2 to statystycznie masz rację, ale jak wiadomo praktyaka i teoria to dwie różne rzeczy. Spróbuj zrobic coś takiego: przez miasiąc drukuj sobie ofertę np. Profa, potem zaznaczaj wyniki i sprawdź liczbe trafionych kursów >2. Jak zobaczysz wyniki, to na pewno zmienisz zdanie. Liczba trafionych <1.3 jest porównywalna/ale większa z/od kursów>2

Pozdrawiam i życzę powodzenia, niezależnie od systemu.

Do góry
#2236 - 19/05/2001 02:45 Re: SYSTEM X
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Hanna:
Chyba 1 listopada. Chociaż w jak się skończy NBA to ruszy WNBA.

Khalee:
Mój system zacytował hanna w tym temacie, tam znajdziesz opis.

Do góry
#2237 - 19/05/2001 03:10 Re: SYSTEM X
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]MOTTO (Oryginalnie wysłał YOGI):
Nie żebym był jakimś omnibusem, ale granie za każdą stawkę jest opłacalne, trzeba tylko trafiać[/QUOTE]

obiecana porcja kontrargumentów:

1. jeżeli coś może się zdarzyć - zdarzy się

jeżeli będziesz grał dostatecznie długo, sezon w sezon, na zwiększanie stawki w końcu trafi ci się seria bez remisów - tak długa jak sobie życzysz...
rozwiązaniem jest tu hamulec - w postaci resetu po iluś tam razach - ale żeby to zadziałało - tzn. żebyś nie ponosił strat - nistety p*k musi być większe od 1

2. progresja to destrukcja, samobójstwo i marzenie dla bukmacherów - przy założeniach (dość powszechnych) p*k<1

3. progresja jest nie do zniesienia także przy p*k>1 - przy dużym kursie trafiasz nieczęsto, a stawki rosną - nie zawsze możesz sobie na to pozwolić

YOGI, Rhotax, Piotrek i SebaS - gracie w ten sposób i wygrywacie - więc możecie się kłócić
ale ja wam mogę powiedzieć, że wygrywacie tylko (aż) dlatego, bo umiecie ocenić dobrze prawdopodobieństwo
mniej ryzykowne, mniej wyniszczające nerwowo jest granie określonym procentem puli (czy to na kombinacje, czy na single), korygowanej zyskami
śmiem twierdzić, że choć jesteście expertami od oceniania prawdopodobieństwa nie wykorzystujecie w pełni swoich możliwości oskubania buków i gracie dość ryzykownym i pochłaniającym wiele zasobów (kapitał i nerwy) sposobem


ps. Piotrek, rzeczywiście zera przed przecinkiem sprawiają mi większe trudności
ps2. bet007, nie wiem czy rzeczywiście obliczanie prawdpodobieństwa do 3 miejsca po przecinku ma mało sensu - ale tym razem zdołałem się powstrzymać
jeżeli jednak potrzeba będzie dowodów chętnie służę miejscami po przecinku...


YOGI, powodzenia, wiem, że założenia i wnioski masz przewspaniałe, ale progresja jest zła
Set, słuchasz?, niestety każda progresja

Do góry
#2238 - 19/05/2001 03:20 Re: SYSTEM X
ciacho Offline
addict

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 432
Skąd: Paniówki
Jedni z Was mówią że trzeba grać jakimś systemem by coś wygrywać.Święte Słowa
Panowie posłuchajcie tego co WAM powiew:
Od kilkunastu miesięcy znam pana(młodzieńca) który od kilku lat gra systemem podobny do systemu Sebasa"Zysk z każdym kuponem". Nie jest on moze identyczny(choć dokładnie jak on wygląda nie wiem do końca)ale prawie że taki sam.
Gra nim od roku 1998/99(do roku 1999 w polsce,aktualnie za granicą) głownie NBA-tak jak Sebas, ale nie tylko.Od roku gra MLB i powiedzial mi przed PUEFA po jego długiej nieobecności na Uczelni że jest to Kopalnia, żyła i Tony złota.
w roku 98/99 zaczął od grania na remisy drużyn włoskich, angielskich i przede wszystkim francuskich. Z każdej ligi miał wybraną dwie drużyny, które konsekwentnie obstawiał, jak stwierdził aż do bólu.To jest jego zdaniem najlepszy sposób gry,własnie na remisy-choć kosztuje również wiele pracy włożone w statsy,podsumowania itp.
Jednak mówi, że super sprawą stała się gra na NBA i jeszcze lepsze na MLB(szkoda tylko że jest kolejną osoba grającą na to wszystko za granicą-ja bowiem jeszcze garam w Polsce-może już nie długo).
Wystarczy mało ważnych rzeczy dla HAZARDZISTÓW
Otóż w tamtym roku pewnego dnia miałem możliwość zobaczenia jego zeszytu ( może wtedy komputery były mało rozwinięte gdie są zapisane wszystkie jego gry i kserowane kupony(choć zaczynają sie one dopiero pojawieć póżniej).W ciagu powiecmy 3 lat, grając tym systemem pozwolił sobie na zakup samochodu(na raty) i- jak stwierdził-nieograniczonej swobody zabaw ale i również kilku kontroli skarbowych(mówil że bardzo nieprzyjemni ludzie-nie uznają zarabiania na hazardzie).

Ja zacząłem grać na MLB systemem który mi polecił znajomy i zobazcymy co będzie za jakis czas.
Oczywiście Panom zajmującym się statsami Yogi,hi_res, Rotax i Inni Mistzrowie życze szybkich wyników i podesłania ich na forum bo bez nich będzie na pewno ciężko.
Rozpisałem się trochę a ten Pan może jest tu na forum , choć nic mi nie wspominał,ale jak jest to już go nie mam bowiem wyjechał w środę na stałe do Niemiec(do pracy
Zycze każdemu swojego systemu i Milionowych wygranych(patrz. nowe).
Jeszcze jedno do Rotaxa: Powiedziałeś że najlepiej przecharować cały miesiąc i mieć"swoje". No tak masz rację, ale Hazardziści są bardzo Chciwi,bardzo...
Przepraszam za tyle słów, ale Ja sie nimi pocieszam
powodzenia CHŁOPAKI

Do góry
#2239 - 19/05/2001 13:28 Re: SYSTEM X
Anonymous
Unregistered


WITAM WSZYSTKICH!
Panowie postanowilem sie przylaczyc do systemu Rhotaxa i uwzglednilem zdanie Sebasa. Dostosowalem go na polskie realia (tzn. nie mam konta u hilla i musze placic ten p...ny podatek !!!) Zmienilem tez stawki, stawiam w zaleznosci od tego ile meczy z rzedu druzyna nie zremisowala. A oto i one:

2 mecze bez remisu - 5zl
3mbr - 10
4mbr - 20
5mbr - 40
6mbr - 80
7mbr - 160
8mbr - 320
Gram tylko do 7-go stopnia tzn. nie stawiam wiecej jak 320zl bo bym zbankrutowal ale oczywiscie nikomu nie bronie zaszalec za wieksze stawki(mowie o realu)czyli wierze, ze moja druzyna zremisuje w przeciagu 8 spotkan.

Moja druzyna to EIBAR (II-ga Hiszpania)do tej pory mieli 15 remisow(5-te miejsce w tej kategori)I nie zremisowali od 4 spotkan.W niedziele graja z Extremadura (nie zremisowala od 6 meczy), a ostatnie spotkanie tych druzyn w 97/98 zakonczylo sie 0-0.

Tak wiec mimo iz jest to koncowka ligi:
STS 20.05.2001
875 Eibar-Extremadura X kurs 2.80 stawka: 20pln
by Khalee i ma byc GUT!!!
Ps.Bylbym wdzieczny za wszelkie opinie i sugestie!

Do góry
#2240 - 19/05/2001 13:31 Re: SYSTEM X
MT-book Offline
journeyman

Meldunek: 23/01/2001
Postów: 63
[QUOTE]ciacho m.i. napisał:
...W ciagu powiecmy 3 lat, grając tym systemem pozwolił sobie na zakup samochodu(na raty) i- jak stwierdził-nieograniczonej swobody zabaw ale i również kilku kontroli skarbowych(mówil że bardzo nieprzyjemni ludzie-nie uznają zarabiania na hazardzie)...[/QUOTE]

na ten temat - nowa ścieżka tutaj:http://www.mecz.pl/ubb/Forum2/HTML/000148.html

Do góry
#2241 - 19/05/2001 13:32 Re: SYSTEM X
Anonymous
Unregistered


Yogi czy moglby mi wyslac na maila tabele z historia druzyn bo jestem bardzo zainteresowany tym tematem?
Khalee

moj mali: cali@go2.pl

Do góry
#2242 - 19/05/2001 14:37 Re: SYSTEM X
SKORPION Offline
addict

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 615
Skąd: bydgoszcz
Ogólnie wydaje mi się iż lepiej jest grać o niższe stawki do 3 poziomu ale jesli chodzi o remisy to wydaje mi sie ze należało by znależć ligi w których tych remisów najwięcej pada i ewentualnie wtedy wybrać drużny która najwięcej tych remisów mają ale porównujac to do tego co powiedział Khalee czyli np. 5 meczy bez remisu i w przypadku drugiej drużyny też i wówczas można dopiero wybrać najlepszy wariant. Na razie czekam az dostanę kartę i będe dopiero wówczas grał przy okazji będę obserwował efekty waszej pracy.Zyczę powodzenia

Do góry
#2243 - 19/05/2001 15:02 Re: SYSTEM X
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
YOGI, Rhotax, Piotrek i SebaS - gracie w ten sposób i wygrywacie - więc możecie się kłócić
ale ja wam mogę powiedzieć, że wygrywacie tylko (aż) dlatego, bo umiecie ocenić dobrze prawdopodobieństwo


Hi_Res no i właśnie o to chodzi!!!
Jak będziesz grał progresją automatycznie nie robiąc analiz porównań itp. to pewne że możesz pożegnać się z kasą.
Wg mnie gdy naprawdę się starasz progresja jest bardzo dobrym systemem.
Dla mnie nie ma sensu granie czystą matematyką i wrzucanie czegoś automatycznie - bo tak sobie obliczyłem prawdopodobieństwo do trzecz miejsc po przecinku i koniec.
Od kiedy zacąłem grać progresją to pomnażam tylko zyski
No ale oczywiście każdy musi znależć taki system jaki mu odpowiada (no i przynosi zyski )
Gdyby sukces zależał tylko od czystej matematyki to buki dawno poszlyby z torbami.
No ale progresja to też ryzyko - jednemu się uda drugiemu nie.

Do góry
#2244 - 19/05/2001 15:44 Re: SYSTEM X
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Ciacho mógłbyś się spytać o szczegóły systemu Twoje znajomego ?
Może ja podam pełny opis mojego systemu i porównasz go z systemem Twojego znajomego ?

Do góry
#2245 - 19/05/2001 15:50 Re: SYSTEM X
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał bet007:

Hi_Res no i właśnie o to chodzi!!!
Jak będziesz grał progresją automatycznie nie robiąc analiz porównań itp. to pewne że możesz pożegnać się z kasą.
Wg mnie gdy naprawdę się starasz progresja jest bardzo dobrym systemem.
Dla mnie nie ma sensu granie czystą matematyką i wrzucanie czegoś automatycznie - bo tak sobie obliczyłem prawdopodobieństwo do trzecz miejsc po przecinku i koniec.
Od kiedy zacąłem grać progresją to pomnażam tylko zyski
No ale oczywiście każdy musi znależć taki system jaki mu odpowiada (no i przynosi zyski )
Gdyby sukces zależał tylko od czystej matematyki to buki dawno poszlyby z torbami.
No ale progresja to też ryzyko - jednemu się uda drugiemu nie.

[/QUOTE]

Zgadzam się z Bet007 (telepatia ? ) Prosta dźwignia - większe pieniądze większe ryzyko; małe pieniądze małe ryzyko. Aha i to co uwielbia Hi_RES, czyli prawdopodobieństwo w długim okresie... Trzeba stawiać tam, gdzie kurs przewyższa prawdopodobieństwo jego wystąpienia. Moim zdaniem to cała tajemnica sukcesu. System X jest np. dużo gorszy niż stawianie w kasynie cały czas na "czerwone", bo tam masz zawsze 50%, u buka mniej niż 40%.
Jeśli jednak, wybierzemy mecze pow. 50% szans to matematycznie musi się udać (dla uproszczenia mówię o kursie min. 2, dla większych % odpowiednio maleje).

PS. Wyliczenia statystyczne IMHO dla piłki nożnej nie powinny mieć miejsca ponieważ jest:
1. Relatywnie mało spotkań na sezon.
2. Dużo czynników zewnętrznych.
3. Niski wpływ poszczególnych zawodników na przebieg spotkania.
4. Błędy sędziów łatwo wypaczające wynik.

Natomiast NBA, żyje i z dużo większą ufnością poddaje się badaniu statystycznemu, ponieważ:
1. Patrz przeciwieństwo w/w.

Do góry
#2246 - 19/05/2001 16:50 Re: SYSTEM X
Anonymous
Unregistered


grrrr....

nie mówię o metodzie ustalania prawdopodobieństwa (choć uważam, że można i piłkę i nba i liczbę pijanych pasażerów w tramwaju) - ale o metodzie grania

grając progresją szybko (bardzo szybko) osiągniesz limit swoich kasowych możliwości - zakładając kurs ok.3 i początkową stawkę równą 1/100 swojej puli - już za 8. razem będziesz zmuszony przekroczyć swoją pulę (w sumie) - żeby odzyskać swoją kasę

grając singlami bez progresji - możesz ustalić swoją pierwszą stawkę bezpiecznie w wysokości 1/24 swojej puli (tj. zakładając trzy razy dłuższy - sporadyczny, bo w długim okresie zakładamy p*k>1 - czas bez trafienia w remis)
stawki są 4 razy wyższe, co za tym idzie wygrane także...
a kombinacje są jeszcze zyskowniejsze (oczywiście umiarkowane kombinacje, nie 10z15 - choć te także, tylko, że tu problem ograniczonych funduszy dotyka nas jeszcze bardziej niż przy progresji...)

przy nba - kursach ok. 1,3 (i p>0,8 jak twierdzicie ) akumulatory są prawie pewne - bez żadnej progresji...

dlaczego?

przypuśćmy, że:
p=0,8 k=1,3 --> p*k=1,04 - jest okej

gramy akumulatorem:
p=0,8^2=0,64 k=1,3^2=1,69 ---> p*k=1,08 - jest jeszcze bardziej okej...

a! i bet007, napisałeś coś takiego:
[QUOTE]Gdyby sukces zależał tylko od czystej matematyki to buki dawno poszlyby z torbami.[/QUOTE]

nie zależy tylko od czystej matematyki, ale popatrz sobie na pomysły niektórych forumowiczów (progresja hanny np.) i powiedz szczerze czy matematyka w niektórych przypadkach trochę by nie pomogła?

Do góry
#2247 - 19/05/2001 17:02 Re: SYSTEM X
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
hi_res evil
YOGI, powodzenia, wiem, że założenia i wnioski masz przewspaniałe, ale progresja jest zła

Dzięki hi_res. Zgadzam się też że nie przemyślana progresja to samobójstwo. Sęk w tym, że drużyny do gry muszą być starannie wyselekcjonowane. Do tego trzeba odpowiednio zarządzać kasą, tzn. mieć kapitał do 5-6 poziomu dla każdej drużyny. Wtedy gdy jakaś drużyna nie będzie chciała zremisować nawet i 10 kolejek, to inne na nia zarobią (przy założeniu że gramy kilkoma za mniejsze stawki). Trzeba też wiedzieć kiedy sie wycofać i grac juz tylko na zwrot.

Khalee
Yogi czy moglby mi wyslac na maila tabele z historia druzyn...

Nie ma sprawy, juz jest w twojej skrzynce.

bet007
ale ja wam mogę powiedzieć, że wygrywacie tylko (aż) dlatego, bo umiecie ocenić dobrze prawdopodobieństwo ... Jak będziesz grał progresją automatycznie nie robiąc analiz porównań itp. to pewne że możesz pożegnać się z kasą.

Święte słowa. Jak zauważył bet nie chodzi tu o progresję, tylko o system. Progresja nie jest tu najważniejsza, jest ona tylko narzędziem służącym do wyjścia na swoje, a nie celem. Naszym (przynajmniej moim) celem nie jest opracowanie systemu zawierającego progresję, ale takie dobranie drużyn na podstawie analiz, aby za pomoca progresji przy średnich nakładach otrzymać te 50% zysku.

Na koniec mały optymistyczny akcent (źródło PAI):
Telewizja Polska pozyskala od Canal+ prawo do transmisji skrotow z meczow pilkarskich pierwszej i drugiej ligi oraz Pucharu Ligi. Pierwsze relacje - juz w niedziele. Po dlugich negocjacjach TVP zatwierdzila umowe w tej sprawie z Canal+ i firma UFA. "Jest to jeden z najwiekszych zakupow, ktory pokazuje konsekwencje TVP w realizacji misji publicznej" - uwaza Janusz Cieliszak, rzecznik prasowy TVP. Relacje ze spotkan ekstraklasy bedzie mozna ogladac w niedzielnym magazynie "Gol", emitowanym w programie drugim TVP. Natomiast skroty z meczow drugiej ligi maja byc pokazywane w kazdy poniedzialek we wspolnym pasmie programow regionalnych - TVP3.

Do góry
Strona 3 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Ojro, Sony, Sensei, latajaca_holenderka, Kretol, alfa, rafal08, akagi, Józef Małolepszy), 3327 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582347 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25