Opcje tematu
#208170 - 31/08/2003 02:43 N. Dakoty
Evi Offline
newbie

Meldunek: 25/08/2003
Postów: 47
Skąd: Warszawa
Jutro jest taki ciekawy wyścig i nikt nic nie typuje:(
Czy nie pokusicie się choć o mały typek?
Pozdrawiam

moje typy:
Dżangara/Kirasjer

Do góry
Bonus: Unibet
#208171 - 31/08/2003 13:21 Re: N. Dakoty
cigar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 4573
Skąd: Warszawa
moją faworytką jest będąca w doskonałej dyspozycji Sariola

Do góry
#208172 - 31/08/2003 14:36 Re: N. Dakoty
feyefan Offline
member

Meldunek: 15/04/2003
Postów: 190
Skąd: Gdańsk
SARIOLA - KIRASJER iwo:

Do góry
#208173 - 31/08/2003 17:16 Re: N. Dakoty
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
Przedruk ze strony Starydwor (typy BS)

Kto wygra bieg o nagrodę DAKOTY? Między zwolennikami poszczególnych koni trwają dyskusje, spekulacje, nie brakuje też słownych przepychanek i wzajemnego straszenia się. Przyglądamy się temu trochę z boku, gdyż niewielu zauważa start w tym wyścigu naszej DAQUIRI. Może to i lepiej, łatwiej jest startować z pozycji outside'ra niż być faworytem. Klacz jest zdrowa, w formie, a swoje umiejętności do ścigania się i waleczność zademonstrowała w zwycięskim debiucie.
Co wiemy o przeciwnikach: Rosse Dancer - zupełnie nic; Sariola - bardzo szybka, jej ostatnie zwycięstwo było dość szczęśliwe; Donna Knows - chyba zbyt małe możliwości jak na tę stawkę przeciwników; Dżangara - kapitalny debiut, fatalny drugi wyścig, głównie pod względem taktycznym i technicznym (przegrana do Sarioli); Kirasjer - bardzo mocny, ale chyba bez przerzutki; Lawsonia - piekielnie szybka, ale czy tak samo wytrzymała?
Nasz typ: DŻANGARA-DAQUIRI-KIRASJER

Do góry
#208174 - 31/08/2003 17:38 Re: N. Dakoty
Evi Offline
newbie

Meldunek: 25/08/2003
Postów: 47
Skąd: Warszawa
A czy można liczyć na typy hpc?
Pozdrawiam

Do góry
#208175 - 31/08/2003 18:13 Re: N. Dakoty
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Sorki Evi, ale ostatnio zupełnie zarzuciłem Słuzewiec.
Nie prowadzę już bazy danych i tylko czasem pojawiam sie na torze.
Wszystko z braku czasu.
Dzis się wybieram zagrać Paola-Fiszka co obiecałem sobie na poczatku sezonu.
W reszcie gonitw mysle, ze pomoga mi koledzy z toru.
A z jakim skutkiem - opiszę

pozdrawiam
pawel, hpc

Do góry
#208176 - 01/09/2003 00:20 Re: N. Dakoty
Evi Offline
newbie

Meldunek: 25/08/2003
Postów: 47
Skąd: Warszawa
Czekam na relację. My (z Czarlinem) mieliśmy dziś udany dzień. Praw2ie same wygrane i to całkiem spore.
Pozdrawiam

Do góry
#208177 - 01/09/2003 13:03 Re: N. Dakoty
Anonymous
Unregistered



Witam, ponieważ był to najbardziej udany dzień w naszej historii obstawiania postanowiliśmy się pochwalić
Obstawiliśmy:
1. Libra/Taksja - trafiony porządek
2. Hespeshal/Georginia - również trafiony
3. Lolita/Chanson - pudło ale byliśmy blisko
4. Lawsonia/Dżangara/Kirasjer w boxie - porządek za 33,40 al:
5. Fiszka/Fuksja/Paola w boxie - porządek za 33,60 al:
6. Heciolina z góry - pudło
I tu zrobiliśmy sobie przerwę, bo przecież żadna passa nie trwa wiecznie.
Pozdrawiamy iwo:

Do góry
#208178 - 01/09/2003 13:32 Re: N. Dakoty
feyefan Offline
member

Meldunek: 15/04/2003
Postów: 190
Skąd: Gdańsk
Gonitwa 5. TRJ Paola/Fiszka/Fuksja BOX 123.60 za 12zł. iwo:

Do góry
#208179 - 01/09/2003 15:41 Re: N. Dakoty
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Wybrałem się wczoraj na służewiecki tor po dwutygodniowej na nim nieobecności wyłącznie rozrywkowo. Postanowiłem odetchnąć świerzym, służewieckim powietrzem i naogladać sie tych błysków w oczach graczy kiedy ich konie jako pierwsze mijają celownik.
Program kupiłem przed samymi gonitwami i ruszyłem na....zwiady.
Na "śmietniku" gdzie lepiej mi się gra i łatwiej o uczciwe informacje zrobiłem pierwszy przegląd programu z Waldkiem - obliczeniowcem. Wiekszość poważnych graczy nieco lekceważy jego typy, ja uważam, że obliczenia ma całkiem niezłe. Zatem pewien zarys gry już był.
Teraz przeszedł czas na ustalenie formy stajni i formy graczy. Do tego niezbędny był Czarek ze Sławkiem. Bardzo pomocny był również Zbyszek który przemycił informacje z trybuny dla bogaczy. No i jeszcze ostatnie wieści z padoku i dzień mam rozpracowany.
Hespeshal miała nie przegrać i łatwo wygrała. Do niej Gryf, Georginia i Zachodni Wiatr. Przyjechali jak po sznurku a grałem tanio trójki.
Wypłaty malutkie ponieważ nowy "król toru" - Reznikov wyrobił się na drugie.
Mówi się, że wyląduje w Niemczech lub we Włoszech.To ponoć, bez przesady, materiał na Lestera Piggota.
Info z wyścigu trzeciego to Lolita do porządku i fakt, ze Chanson miał jakoweś kłopoty z oddechem.
Zostawało zatem czyste 8/2 ze Scotland Yardem i tak pobrałem
"Racuch" nie zawiódł i córka Lipnicy wygrała dość pewnie a porządek 12zł zasilił kasę hpc
Nagroda "Dakoty" to był mój majstersztyk.
Dzangarę widziałem w obu jej wyścigach i szczególnie z drugiego, uznałem, że jest to klacz do porządku. W wyścigu z Sariola, który przegrała, była zamknięta przez konie z własnej stajni. To był taki swoisty absurdzik który na łamach mecz.pl swego czasu opisywałem. Poparta typem p. Bogdana ze Starego Dworu po prostu była w porządku przesądzona.
I Lawsonia.
Kto czyta relacje stajni Nova, ten wie, jaki smutek zapanował u p.p. Kozłowskich po przeniesieniu Lawsoni do Walickiego. Kobyłka w tym roku nie przegra wyścigu i gdyby nie Who Knows to nie wiem czy wogóle byłaby do pokonania. A tak jest obawa, ze wcześnie dojrzewąjaca klacz w przyszłym sezonie zatrzyma się w rozwoju.
Tym niemniej znaczenie może mieć matka - L'Etat C'Est Moi.
Nie będę sięgał po źródła ale z tego co pamiętam zostawił ja w Polsce ten polski miljarder, który był również włascicielem ogiera Wałęsa i klaczy Danuta które z powodzeniem biły się na zachodzie.
Wypada pogratulować p.p. Kozłowskim, trenerowi Walickiemu i dzokejowi Piątkowskiemu którzy wszyscy przyczynili się w pewnej mierze do tego i jak mniemam przyszłych sukcesów.
No i przede wszystkim hpc który trafił "oborę" w "jedną dziurę"
Porządek 33zł za 2zł, choć z wiadomych względów tylko 30
Wyścig OAKS na który właściwie przyjechałem wywołał szereg komentarzy.
Fiszka, która nic do tej pory nie pokazała była bez wątpienia przygotowywana na ten wyścig. W to mocno wierzyłem.
Jednak wątpliwości pojawiły się po artykułach w ŻW. Wiadomo, skądinąd, ze trener lubi (a moze tak to nieszczęśliwie wychodzi) dac wywiad odwrotnie
Nie liczył zupełnie Majora po deszczu i pod dużą wagą, a Major lekko w sobotę wygrał. Liczył mocno Fiszke więc.....
Cóż, hpc zagrał sobie porządek Paola-Fiszka i lekko w kasie trójki.
Trójka 123zł/2zł weszła co dało jeszcze lekko wygrać w wyścigu.
Wyścigi VI i VII to przerzutka.
Za darmo 6zł/2zł i 4zł/2zł z groszami.
Nie trafiony tylko ostatni wyscig bo uparłem się , że wiedzie choć jeden ruski
Resimee.
Dzień niezły i tylko szkoda, że potraktowany rekreacyjnie. Gdybym grał za normalne stawki to można było pakować pieniążki do bagażnika.
pozdrawiam
pawel, hpc

Do góry
#208180 - 01/09/2003 15:59 Re: N. Dakoty
Anonymous
Unregistered


Brawo Panowie
Szkoda tylko, że to forum nie tętni tak życiem PRZED gonitwami...
Ale może się rozkręci.
Pozdrawiam iwo:

Do góry




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3878 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25