Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#19970 - 10/07/2002 17:13 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
No co ty Vicente tak się przejoleś tym.Ja tylko chce żebyście nie byli tacy jak J.Tomaszewski bo żle mówicie o nowicjuszach!!!!!!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#19971 - 10/07/2002 17:57 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Anonymous
Unregistered


ok oto typ
Legia-Widzew typ 2(oczywiscie)
w walce o final ESCup
zapraszam do glosowaniahttp www.escup.com
pozdro

Do góry
#19972 - 10/07/2002 17:58 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
borsuk Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2002
Postów: 713
HEHE

Do góry
#19973 - 10/07/2002 18:00 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Anonymous
Unregistered


iwo:

Do góry
#19974 - 11/07/2002 13:54 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vicente:
[qb]Swoim słownictwem dorównam temu, który przesłał do mnie prywatną wiadomość, choć mimo wszysko nigdy nie chciałbym zniżyć się do jego poziomu. ****A MAĆ !!! Przecież to już szczyt chamstwa i totalnej bezczelnośći emanującej od coraz to nowszych towarzyszy tego forum. Bo niby jak tu nie być pod****ionym kiedy takie "coś" (bo nie określe innaczej przesyła mi na skrzynke wiadomość o treści:

Użytkownik hutnik przesłał Tobie (Vicente) prywatną wiadomość na mecz.pl (Forum 'mecz.pl').

Powiadamiamy Cię o tym ponieważ w profilu użytkownika masz zaznaczoną opcję, że chcesz być powiadamiany przez e-mail kiedy ktoś wyśle Ci prywatną wiadomość. Jeśli nie chcesz być automatyczne powiadamiany przez e-mail to możesz tę funkcję wyłączyć w swoim profilu.

Poniżej znajduje się wiadomość wysłana przez użytkownika: hutnik:

Temat: coś ci się nie podoba?? [/qb][/QUOTE]Niestety muszę się z kolegą Vicente zgodzić w każdym calu, zarówno w kwestii poszerzającego się na forum chamstwa, jak i zdania że forum mecz.pl podupada. Zgłaszam się tu do Conrada z prośbą czy nie znalazłby chwilę czasu na usuwanie takich właśnie, jak to dźwięcznie ująl Vicente "Pokemonów Tematycznych". Podoba mi się pomysł "McKrackena" z działem dla zakładających tematy

Co do Ciebie hutnik. Nie rozumiem Cię, po pierwsze jesteś zalogowany tu od dłuższego czasu i mogłeś już poznać zasady jakie panują (bądź tecz raczej panowały) na tym forum. Moment Twojego logowania był to okres świetności tego forum bo za taki uważam okres mniej więcej od maja 2001 do grudnia 2002. Po drugie: starsi forumowicze zwrócili Ci uwagę (i to nie chamską, typu K**** TY C**** P********* czy też PEDALE CO ROBISZ!) żebyś nie zakładał nowych tematów, a ty dalej swoje. Nie jesteś pierwszym i niestety chyba nieostatnim takim "juniorem" na forum mecza. Rekordy popularności bił jegomość o bijącym inteligencją nicku "Smietnik". Mam do Ciebie apel abyś przyjął z pokorą moje słowa (a nie pisał jak do Vicente priva przesiąkniętego C H A M S T W E M) i postarał zmienić się na lepsze. Jak to zrobisz to forum jako społeczność zakceptuje Cię, bo na tym forum należy coś od siebie dać a nie tylko brać...

P.S. Nie miałem na myśli dawania nowych (bezsensownych) tematów w ostatnim zdaniu.

Pozdrawiam!

Do góry
#19975 - 11/07/2002 15:27 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Dzięki Prem$ za pare słów otuchy mi tylko o to chodzi, ża jak założyłem temat to zaraz pisali do mnie po co taki założyłem a ja chce mieć też własny temat!

Do góry
#19976 - 18/07/2002 13:35 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Eliminacje Ligi Mistrzów ale kicha:
Tampare Utd.(Finlandia)-Piunik Erewan(Armenia)0-4
uke: Tampare

Do góry
#19977 - 18/07/2002 14:04 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Cam Offline
member

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 165
Skąd: Dębica
hutnik to bylo do przewidzenia.. ja dalem x2 i zaluje ze samej 2 nie dalem , zabraklo odwagi. a kurs byl 7,8
:rolleyes:

Do góry
#19978 - 18/07/2002 15:01 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
skąd to wiedziałeś

Do góry
#19979 - 18/07/2002 15:24 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
mini-cab_driver Offline
a.k.a. "croydoncabman"

Meldunek: 16/07/2002
Postów: 2325
Skąd: Londyn
hutnik to bylo do przewidzenia.. ja dalem x2 i zaluje ze samej 2 nie dalem , zabraklo odwagi. a kurs byl 7,8

No właśnie skąd wiedziałeś???
P.S. Witam wszystkich forumowiczów...

Do góry
#19980 - 18/07/2002 16:05 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Cam Offline
member

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 165
Skąd: Dębica
dostalem cynk.. od dobrej wrozki.

Do góry
#19981 - 18/07/2002 19:28 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Jasne

Do góry
#19982 - 19/07/2002 03:24 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Lexm Offline
old hand

Meldunek: 19/03/2001
Postów: 766
Skąd: PL
[QUOTE]Oryginalnie wysłał C a m:
[qb]dostalem cynk.. od dobrej wrozki.[/qb][/QUOTE]Analiza tego spotkania była na innym forum.

Do góry
#19983 - 19/07/2002 03:32 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Black Pepper Offline
member

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 147
na forum ... dobrej wróżki i agentów kontrwywiadu

Do góry
#19984 - 24/07/2002 19:30 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
.............a ty Hutnik fuicie co ??? najpierw sie a dopiero pózniej najezdzaj na innych ....

.........miłego dnia

Do góry
#19985 - 24/07/2002 20:51 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Moje zdanie na ten temat jest następujące:

Po pierwsze żałuję, że oprogramowanie forum nie pozwala ograniczyć nowych użytkowników do wysyłania tylko odpowiedzi (a nie nowych tematów). Tak powinno być przynajmniej do 25 wysłanych wiadomości.

Jak wiadomo, każdy uczy się na błędach. Usunięcie tematu jest złym rozwiązaniem ponieważ nowy użytkownik... A) pomyśli, że ktoś go wywalił po pierwszej wysłanej wiadomości - czyli jest to zamknięte towarzystwo i nie jest tu mile widziany -albo- B) porąbane jest te (oprogramowanie) forum bo nie może nawet znaleźć swojej wiadomości. A my przecież powinniśmy stale poszerzać nasze grono bo każdy z nas (nawet ten "świeżo zarejestrowany") może coś wnieść.

Proszę spojrzeć na Amerykę a w szczególności na forum Major Wager. Tam nie usuwa się nowych tematów, chyba że są obraźliwe czy coś w tym stylu. Oczywiście, jeśli zobacze w dziale skoki narciarskie dwa tematy typu "skoki - Zakopane" to jeden zamknę. Ale jeśli ktoś wyśle w dziale Sports Insider "Typy Jaśka" a ktoś inny będzie chciał otworzyć temat "Typy Wieśka" to nic na to nie poradzę. Czasami jest to denerwujące ale najlepszym rozwiązaniem jest... nie odpowiadanie na ten temat. Inaczej cały czas podbijamy go do góry.

Druga sprawa to to, że jest za mało tematów czy raczej niepotrzebnie trzymamy wiele spraw w jednym temacie. Kiedyś to wynikało z tego, że wszystkie typy były w Sports Insiderze. Dzisiaj już nie ma potrzeby otwierać tematu typu "Skoki Narciarskie 3" czy coś w tym stylu. Po co? Na każdy konkurs powinien być nowy temat (nawet jeśli są dwa pod rząd i to w tym samym mieście). W czym jest problem? Przecież stare (NIEAKTUALNE) tematy wtedy spadają w dół.

Tak to się robi właśnie na Major Wager. Każdy ważny mecz czy grupa meczów na dany dzień dostaje swój osobny temat. chodzi głównie o to by było przejrzyście, a tak nie może być jeśli jest jeden OGÓLNY pięciostronnicowy temat o danej dyscyplinie. Tematów powinno być więcej: nowy powinny powstawać a stare będą wtedy spadać w dół.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do dyskusji.

Do góry
#19986 - 25/07/2002 13:03 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Conrad ja np.założyłem temat Typy na Sopot do się do mnie doczepiali po co ja go zakładam lub założyłem Fed Cup i też się do******lali.Co z tym zrobisz??

Do góry
#19987 - 25/07/2002 13:12 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Wernychora Offline
addict

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 677
Skąd: Tarnów
Powinien zbić ich po pupach, ale jak Ciebie oszczędził, to mają jakieś szanse .

Do góry
#19988 - 25/07/2002 13:13 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hutnik:
[qb]Conrad ja np.założyłem temat Typy na Sopot do się do mnie doczepiali po co ja go zakładam lub założyłem Fed Cup i też się do******lali.Co z tym zrobisz??[/qb][/QUOTE] Nie wiesz za co ? Moze za van lolek wygral i tym podobne sery... Zbastuj chlopie, bo Conrad zdobedzie nowe oprogramowanie i bedziesz mogl tylko odpowiadac tak lub nie na zadane pytania

Do góry
#19989 - 25/07/2002 13:23 Re: Prosze wysyłać wszystkie typy na tenis lub na piłke nożną!
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa

muszę wtrącić swoje 3 grosze
uważam że w sporcie takim jak tenis zupełnie wystarczy jeden temat na typy... dlaczego? wynika to jasno ze specyfiki tej gry... jeśli ktoś obstawia tenisa to nie skupia się na jednym turnieju choć są oczywiście wyjątki... niektórzy grajątylko wielkiego szlema i jak pamięcią sięgam tematy na turnieje wielkoszlemowe się pojawiają... natomiast otwieranie tematu osobnego dla każdego turnieju jest bezcelowe bo dlaczego mamy przeglądać trzy tematy skoro mozemy mieć wszystko w jednym
inaczej przedstawia się sprawa z piłką nożną czy koszykówką... są osoby które grają tylko wybrane ligi i dlatego uzasadnione jest tworzenie w tych działach tematow o węższej tematyce
jeszcze inna sprawa to tworzenie tematów dla pojedynczych zdarzeń z jakimś extra info czy "przeciekami" ... coś takiego jest dla mnie również ok
nie podobają mi się zdecydowanie tematy zakładane masowo w stylu "typy wacka" potem 2 typy i wacka nie ma ale rozumiem chęć wszystkich wacków świata do dzielenia się z forumowiczami swoim nastrojem chwili
najbardziej mnie wnerwiają tematy zupełnie bezsensowne tylu "van lottum wygrał"... to po prostu woła o srogą pomstę ale widocznie do powstrzymywania swoich kreatorskich odruchów trzeba dorosnąć
ostatnia już sprawa... zakładanie pustych tematów w stylu "tu dawajcie typy na ping-ponga" jest minimalna szansa że taki temat wywoła jakąś dyskusję i przyniesie korzyści i ogromne prawdopodobieństwo że stanie się kolejnym śmieciem na forum
reasumując... jestem superfanem nowych tematów jeśli one coś wnosza a jak uczą ostatnie doświadczenia w większości nic nie wnoszą dlatego drogi "przyszły założycielu tematu na forum mecz" pomyśl chwilkę czy masz coś do powiedzenia zanim klikniesz w "załóż nowy temat"
ps. hutnik idź i nie grzesz więcej

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ANZELMO, Sensei, rafal08, 11kera11, Sony, alfa, Zaixi, ElNinho[mmdea], igea23), 3580 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582349 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25