Strona 8 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8
Opcje tematu
#2024892 - 04/02/2008 08:46 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: norbi071_2gie_wcielenie]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
3 sprawy :


po 1 panowie norbi i acemilan kawał dobrej roboty za ten temat, przez cały tydzień poświęcając swój czas prywatny jeździliście na hale AZS-u i do Orbity i zdawaliście relacje z meczyków. Wiem ze nie robicie tego pierwszy raz, wystarczy prześledzić zeszłe lata pamiętam tematy dotyczące KGHM Polish Indoors zeszłych edycji. Analizy, wyniki live i wiele innych ciekawych informacji, dobra robota !

po 2 to że ma ktoś pretensje ze nie dopinguje Polaka (Janowicz) tylko Ukraińca (Stakhovsky) to moja prywatna sprawa. Ja nie mówie Ci człowieku jeden z drugim komu masz kibicować , więc nikt i mi nie narzuci swojej woli. Przed nami osoba bardzo sie oburzyła ze dopingujemy Ukraińca a jak sie spytałem czy dobrze było jak prawie wszyscy oklaskiwali błedy stakhovskiego, to było fair ? zamilkła... to samo ludzie na forum niby ktos miał do nas pretensje za kibicowalismy temu czy temu to gdzie byliście na hali zeby nam to powiedzieć , wtedy siedzieliście grzecznie w rzedzie X od nas, czemu nie podeszliście skoro coś Wam nie pasowało , gdzie wtedy byliście ? no ale heja trzeba było na forum żale wylać... brawo

po 3 to jaka była reakcja ludzi mających coś do powiedzenia na forum MECZ.pl w kontekscie takich ludzi co zdają relacje poświecając swój czas prywatny jest godna pożałowania. POPIERAM chłopaki , nie piszcie za rok relacji z meczyków, zobaczymy czy moze wtedy doceni ktoś Wasz trud jaki włożyliscie w to by tematy dotyczące kolejnych edycji KGHM Polish Indoors były przydatne dla wszystkich co są z dalekich rejonów Polski i nie mają jak jeździć na mecze, to czy ktoś brał Wasze typy czy nie to prywatna decyzja tego kogoś, dla mnie ważniejsze od Waszych typów były opinie i opisy meczyków



Czas zakończyć i moją przygode z portalem mecz.pl
ACEMILAN NORBI SIWEK YAPA TROCHO NATALIA DOMINIX
pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#2056829 - 13/02/2008 17:00 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 *DELETED* [Re: AL_Capone]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań

Do góry
Strona 8 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, alfa, pacyfista, 11kera11, Sensei, ElNinho[mmdea], akagi, igea23, VVega, wHiTe_StAr, ANZELMO), 3706 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582847 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07