Strona 11 z 15 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 >
Opcje tematu
#1882468 - 26/12/2007 09:46 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Quote:
czekam na ustosunkowanie się voddomena.


Stosunki odbywam tylko z kobietami, jeśli Cię zawiodłem to twój pech.


Quote:
Ponikarovsky za Brendana to właściwie żart


Widocznie mam specyficzne poczucie humoru.

Quote:
voddomen mógłbyś napisać czemu zamieniasz Shanahana na gorszy model tej samej pozycji?


Fantasy Hockey News

Coś zaczęło trzeszczeć w szatni Predators. Okazało się, że to stare kości Shanahana. Jednoosobowy zarząd podjął decyzję o usunięciu Shanahana z drużyny.Z nieoficjalnych źródeł, dowiedzieliśmy się, że zawodnik wprowadzał złą atmosferę w drużynie, jest także podejrzewany o ustawianie meczy w porozumieniu z oddsmakers z Las Vegas.

Jednak oficjalnie, klub podaje przyczynę,odejścia Shanahana konfliktem z trenerem.

Do góry
Bonus: Unibet
#1882491 - 26/12/2007 10:52 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Maldini$$]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Fro, bramki i asysty to tylko dwie kategorie. Akurat w mojej wymianie z Baqu chodziło o pozyskanie zawodnika, który mi zagwarantuje FW, bo tego brakowało w moim teamie. Cena okazała się wysoka, ale takie życie \:\)

Do góry
#1882575 - 26/12/2007 18:34 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Maldini$$]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Originally Posted By: Bankier$
Quote:
czekam na ustosunkowanie się voddomena.
Stosunki odbywam tylko z kobietami, jeśli Cię zawiodłem to twój pech.

thinking is difficult

Originally Posted By: Bankier$
Jednak oficjalnie, klub podaje przyczynę,odejścia Shanahana konfliktem z trenerem. [/i]

argumentów sportowych nie ma, więc poszedłeś w drugą stronę. ciekawe czy podobny konflikt miałby miejsce gdybyś nie zajmował przedostatniego miejsca w lidze, a na przykład pierwsze?

na podobnym poziomie odpowiedziałeś gdy zwróciłem Ci uwagę o nie wystawianiu składu, na podobnym poziomie odpowiadasz i teraz.

żeby nie było, nie zależy mi i nie będę nawet próbował wetować tej wymiany. po prostu jest ona nierówna, i tyle.
może unaoczni to komuś, że dobrze byłoby 'sprofesjonalizować' ligę - opowiedzieć się za jakością a nie ilością.

-------------------------------

z rosteru Homrajs:

od początku sezonu miałem jakieś dziwne przeczucie, iż Jonathan Cziczu grał będzie dla Manitoby. składałem kilka propozycji Baqu, choć do wymiany ostatecznie nie doszło. Czicz złapał kontuzje i wylądował na FA. Takim oto sposobem (za darmo) zasila barwy Homrajków.
kontuzja wyleczona, Jonathan w linii z Big Joe zagra dzisiaj przeciwko LA Kings.
dobrze że zdążyłem złapać go jeszcze ze statusem IR bo u mnie na razie nie zadebiutuje, ale nie będzie przynajmniej zjadał miejsca w składzie.
pozyskując Semina miałem duże nadzieje (powoli zaczyna mi je realizować - dużo strzela, zaczął punktować) i z Cziczem jest tak samo. nie wiem oczywiście czy nagle się rozkręci, ale on zawsze na lepszą drugą część sezonu
2005/2006: do 31 grudnia -> 37 meczów - 32 punkty
__________od 1 stycznia -> 45 meczów - 61 punktów

2006/2007: do 31 grudnia -> 34 mecze - 23 punkty
__________od 1 stycznia -> 42 mecze - 46 punktów

zobaczymy co zrobi w tym roku.

pozdrawiam

Do góry
#1882667 - 26/12/2007 20:04 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Chce mieć młodą drużynę, z młodymi talentami. Brendan Shanahan, był (jest) moim najstarszym zawodnikiem, dlatego zdecydowałem się go oddać.

Alexei Ponikarovsky, ma 27 lat, jest w tym sezonie tylko o trochę gorszy od Shanahana. Sezon, wkracza w fazę ostrej walki, a Rangers, mają dosyć wyrównaną dywizję. Shanahan może tego nie wytrzymać i jest bardziej narażony na kontuzje niż Alexei Ponikarovsky.

Toronto, jest ostatnie, więc przerwa na pewno im pomoże. Do tej pory grali nie równo. Podejrzewam, że zaczną gracz o wiele lepiej po przerwie świątecznej. Także można zauważyć, że Toronto ma o wile więcej strzelonych bramek od Rangers, a Ponikarovsky grając u nich na LW może więc więcej sytuacji do punktowania.

Do góry
#1899188 - 02/01/2008 22:05 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Maldini$$]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
W tym tygodniu pojedynek jednej z lepszych drużyn w obecnym sezonie - Manitoby Homraj kontra Fro Pens które są rozpędzone po 3 zwycięstwach z rzędu liczą na kolejne !

Pokuśmy się o małe porównanie obu ekip.

Centrzy - u Manitoby świetnie punktujący Ribeiro(21G 22A) i największa gwiazda - Mats Sundin (18G 26A 511(!)FW) , do tego Plekanec (32 pkt. 300FW) i bramkostrzelny B.Boyes(21G). Ta pozycja u Homrajów bardzo mocna, mocni dwaj pierwsi, ale kolejnych dwóch znalazło by miejsce w niejednej drużynie.

U Fro natomiast dwie wielkie gwiazdy - Jason Spezza i P.Datsyuk. Obaj po 49 pkt. Datsyuk mnóstwo goli w przewadze i strzałów. Spezza to król bulika. Dobre uzupełnienie stanowi J.Toews debiutant z Blackhawk's (15G 17A 248FW), a także P.Bouchard (26A) . Jest także Belanger, ale on występuje w momencie gdy inni centrzy pauzują w danym dniu.

Centrzy - Homraj vs. Pens - remis

Lewe skrzydło :
Kariya, najlepszy w Homrajach - (11G 23A), dużo strzela. Brunette i Semin już nie tak skuteczni, szczególnie Semin który po licznych kontuzjach nie może odnaleźć formy sprzed roku gdzie był prawdziwym odkryciem w Capitals.

U Fro - nowy nabytek B.Shanahan o którym ostatnio było bardzo głośno :). na pewno sprawił, że ta formacja wygląda teraz o niebo lepiej(29 pkt i masa strzałów). J.Blake zaledwie 6 bramek w tym sezonie, to na pewno nie to czego od niego się oczekuje, w ostatnim meczu 3 pkt. (gol+ 2asysty) może to zwiastun powrotu stałej równej formy ? Jest jeszcze Kunitz który od czasu do czasu strzeli lub poda (25 pkt.) i Demitra który może grać zarówno na lewym jak i prawym skrzydle. Pavol nie grał w kilku spotkaniach przez kontuzje, od pewnego czasu już jest zdrowy i powinien grać coraz lepiej.

Ogólnie - lekka przewaga ekipy Fro nad Homrajami na lewym skrzydle.

Prawoskrzydłowi :
Homraj - wyżej opisany B.Boyes lideruje na prawym skrzydle w swojej ekipie, do tego Dumont od czasu do czasu ukąsi. Langenbrunner jest po prostu bardzo przeciętny, a Cheechoo to powoli niewypał tego roku, liczne kontuzje marnują mu ten sezon. Czy zdąży się jeszcze w nim obudzić ?

Fro Pens - jedno nazwisko - J.Iginla i wszystko jasne. 27 bramek, 26 asyst, nawet czasem wygra na buliku. Pierwsza trójka całej ligi. Ostatnio formą błysnął Zherdev który ma pewne miejsce w drugiej linii Pens na prawej stronie ataku. W ostatnich 2 meczach 6 pkt. i ogólna liczba (15G 18A) robi wrażenie. Jest tu także b.solidny Bouchard(król asyst) i wspomniany już Demitra.

Ogólnie - przewaga Fro.

Obrona :
U Manitoby asystami ona stoi :). Trójka Zubov, Visnovsky i Lidstrom miażdży system. Do tego każdy po 16PPP. Jak się jeszcze rozhula Niedermaier to nie będzie czego zbierać...

U Fro natomiast odkrycie B.Burns nieźle punktuje(8G 14A), Komisarek (64 PIM) i Souray który po kontuzji powoli się rozgrywa .

Ogólnie - przewaga Homrajów.

Bramka :
Lundqvist - nr.1 draftu wśród bramkarzy i Giguere starter Potężnych Kaczorów wypadają zdecydowanie lepiej niż dwójka nie-starterów Garona i Hardinga którzy nieźle to jednak klasa niżej od swoich tego tygodniowych rywali.

Podsumowując faworytem, acz nieznacznym jest ekipa Manitoby Homraj, ale jeszcze musi to pokazać na lodzie - za liczne wypowiedzi pod adresem Shanahana i ostatnich transferów nie dostaje się punktów ;\)

Do góry
#1899342 - 02/01/2008 23:02 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Fro_Lech]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
ciekawostka-> Mike Ribeiro najskuteczniejszym zawodnikiem ligi- 21 bramek przy zaledwie 54 strzałach. skuteczność na poziomie 38.9%
drugi w lidze Filppula 22.4% - czyli przepaść
szkoda że nie mamy takiej kategorii bo na czwartym miejscu jest Boyes.

Maurice przesunął Blake'a do pierwszej linii by u boku Matsa poszukać trochę ofensywy (też mnie to cieszy, może w końcu Sundin przyniesie jakieś multipoint'y).
Teraz kolega Ponikarovsky zdegradowany do drugiej formacji zapewne walczył będzie z Shanahanem łeb w łeb.

jeszcze ze sztabu Homrajs:
Cheechoo strzelił game-winnera na zakończenie roku 2007. zapowiedź lepszej gry? a co tam, liczę, że tak jak ostatnimi laty tak i teraz w drugiej części sezonu przebije liczbą punktów ilość rozegranych meczów ;\)
ciągle jednak siedzi na IR więc od ponad tygodnia mam jedno miejsce w składzie wolne. chciałem już kogoś podebrać gdy nagle Semin łapie kontuzje. eh i trzeba teraz czekać na prognozy a dziura w składzie jak była tak będzie.

Originally Posted By: Fro_Lech
Podsumowując faworytem, acz nieznacznym jest ekipa Manitoby Homrajs, ale jeszcze musi to pokazać na lodzie - za liczne wypowiedzi pod adresem Shanahana i ostatnich transferów nie dostaje się punktów ;\)

o Brendanie zawsze w superlatywach.
z historii ostatnich gier jasno wynika, że faworytem i to zdecydowanym są Fro Pens.

Do góry
#1902407 - 03/01/2008 18:49 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Ghost]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Ghost
Fro, bramki i asysty to tylko dwie kategorie. Akurat w mojej wymianie z Baqu chodziło o pozyskanie zawodnika, który mi zagwarantuje FW, bo tego brakowało w moim teamie. Cena okazała się wysoka, ale takie życie \:\)


Niby tylko dwie, ale one przekładają się na kolejnych 5 - strzały, punkty w przewadze/osłabieniu, zwycięskie gole, +/-.

U Homrajów kolejne osłabienie - Tym razem Zubov wypadł z gry do końca tygodnia, jednak nadal defensywa gra bardzo dobrze - N.Lidstrom zaliczył kolejne dwie asysty...

Do góry
#1903022 - 03/01/2008 22:48 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Fro_Lech]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Tippett coś tam mamrał, że Sergei wróci może już w sobote. zresztą, mniejsza z tym.
fajny jest Alex Semin. to takie moje duże oślątko. Chłopak zagrał 105 sekund które w pełni wystarczyły do złapania -2 w +/- . dzisiaj ma być w składzie na mecz z Bostonem.

Rangersi kolejny słaby mecz, teraz starcie z Vancouver czyli życzę im porażki. Lundqvist jest ostatnio lata świetlne ze Giguerem i zupełnie nie zasługuje na wybór z pierwszej rundy

Do góry
#1909618 - 05/01/2008 17:29 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Szlag mnie trafi z tymi kontuzjami.

Najpierw Gagne, potem Hasek, Jones, potem znow Gagne (wisi na IR do dzis), potem Fluery(ciagle IR), potem znowu Jones(wrocil wczoraj), a teraz Smyth zlamal noge \:o

Ajuto \:D

Do góry
#1918302 - 07/01/2008 23:48 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: lupus]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Zvonimir albo zaczniesz się logować i zmieniac sklad albo zostaniesz zablokowany.

Masz czas na robie nowych kont na forum na Fantasy nie masz czasu?
Czekam na szybka poprawe.
W innym przypadku pojdzie bloks.

Do góry
#1919214 - 08/01/2008 03:13 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: lupus]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Myślisz, że naprawdę nagle zacznie zmieniać po tym poście chociażby skład ? :).

Sakica na IR ma od hoho i jeszcze dłużej. Dla mnie od razu przejmij jego ekipę, zrób co trzeba i gramy dalej.

Do góry
#1919801 - 08/01/2008 05:07 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Fro_Lech]
gobel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/10/2005
Postów: 3666
Skąd: Katowice
Nie rob nic bo teraz z nim gram a punkty się przydadza \:D

Do góry
#1922228 - 08/01/2008 22:22 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: gobel]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Wyslalem mu tez wczoraj mejla, jak widac zero reakcji.

Do góry
#1933441 - 11/01/2008 11:01 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: lupus]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Panowie ktoś chętny na Lundqvista?

mam tego dość. z jednej ligi już go oddałem, poleci pewnie i z pozostałych.
wygląda jakby nie był już w stanie wygrać meczu hokejowego.
Giguere robi świetne wyniki, ale przez Henke moja bramka praktycznie nie istnieje.
albo uda sie go wymienić, albo wyznaczę jakiś deadline (powiedzmy all-star break) i jeśli nie zacznie grać, będę jechał z jednym tylko bramkarzem.
tak naprawdę już powinienem to zrobić bo każdy tydzień zwłoki = kolejne tracone punkty

raiders porozmawiajmy o Roberto
za niego mógłbym oddać Lundqvista, Ribeiro/Boyesa i Zubova razem wziętych

Do góry
#1933677 - 11/01/2008 19:00 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Ewent. kogo byś chciał za niego ? Tylko wymiana G <-> G ?

Do góry
#1934488 - 12/01/2008 01:47 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Fro_Lech]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
tylko G za G

ale od razu zaznaczam, że Backstrom, Harding, Garon, Roloson i Kippersoft nie mogą u mnie grać nawet za darmo ;\)

Do góry
#1934687 - 12/01/2008 03:04 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Homraj]
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Homraj może któryś z moich 'Tygrysów' ? ;\)

Do góry
#1934820 - 12/01/2008 03:53 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Rudzik]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Tak sądziłem :).

Z Bzykiem wymiatamy nie ma co.

Mamy piątek, a Spezza, Iginla i Lecavalier mają łącznie aż 1 asystę.

-16 w +/- u mnie to też niezła ciekawostka. Bouchard -5 król !

Pozytyw to Souray pięknie machnął dwa razy kijem - raz do bramki rywala, a drugi raz w przeciwnika i 15 min kar :).
Najlepiej spisuje się w tym tygodniu C.Kunitz i M.Garon, silny napór jednak ze strony bramkarzy zabójczych bzykadełek, do niedziele będzie trwała zażarta walka.

Do góry
#1934839 - 12/01/2008 04:00 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Fro_Lech]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Albo ktos z moich loserow ;\)

Do góry
#1934977 - 12/01/2008 04:49 Re: Fantasy NHL (3 sezon!) [Re: Fro_Lech]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: Fro_Lech
zabójczych bzykadełek

\:D


Ale racja - "wymiatamy". W polu się nasi gwiazdorzy nie popisują. Ciekawe, który pierwszy się obudzi?
Za to bramkarze grają na światowym poziomie. U mnie nawet Kolzig (który zwykle puszczał wszystko to, co wybronił Turco) się dostosował.

Do góry
Strona 11 z 15 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei), 3471 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582362 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25