#176353 - 24/03/2004 17:22
Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
|
XXIII Kryterium Asów - Bydgoszcz - 21.03.04
1. Rune Holta 14 (2,3,3,3,3) 2. Wiesław Jaguś 11+3 (0,3,3,2,3) 3. Tomasz Bajerski 11+2 (3,3,1,1,3) 4. Jacek Krzyżaniak 10 (1,1,2,3,3) 5. Piotr Protasiewicz 9 (2,1,1,3,2) 6. Dariusz Fijałkowski 8 (1,2,0,3,2) 7. Tomasz Chrzanowski 7 (3,1,2,1,d) 8. Robert Sawina 7 (d,2,1,2,2) 9. Sebastian Ułamek 7 (2,0,2,2,1) 10. Tomasz Jędrzejak 7 (2,1,2,1,1) 11. Mirosław Kowalik 6 (3,2,0,1,0) 12. Andy Smith 6 (1,2,0,2,1) 13. Michał Robacki 5 (w,0,3,0,2) 14. Rafał Kurmański 4 (w,0,3,0,1) 15. Krzysztof Kasprzak 3 (3,d,w,w,-) 16. Rafał Dobrucki 3 (0,3,-,-,-) R1. Grzegorz Czechowski 1 (1,0) R2. Marcin Jędrzejewski 0 (0,0)
1. Bajerski, Holta, Krzyżaniak, Dobrucki 2. Chrzanowski, Ułamek, Kurmański (w/2min), Robacki (w/u) 3. Kasprzak, Protasiewicz, Smith, Jaguś 4. Kowalik, Jędrzejak, Fijałkowski, Sawina (d3) 5. Jaguś, Fijałkowski, Krzyżaniak, Robacki 6. Dobrucki, Kowalik, Protasiewicz, Kurmański 7. Bajerski, Smith, Jędrzejak, Ułamek 8. Holta, Sawina, Chrzanowski, Kasprzak (d1) 9. Kurmański, Krzyżaniak, Sawina, Smith 10. Robacki, Jędrzejak, Czechowski, Kasprzak (w/su) 11. Jaguś, Chrzanowski, Bajerski, Kowalik 12. Holta, Ułamek, Protasiewicz, Fijałkowski 13. Krzyżaniak, Ułamek, Kowalik, Kasprzak (w/u) 14. Fijałkowski, Smith, Chrzanowski, Jędrzejewski 15. Protasiewicz, Sawina, Bajerski, Robacki 16. Holta, Jaguś, Jędrzejak, Kurmański 17. Krzyżaniak, Protasiewicz, Jędrzejak, Chrzanowski (d3) 18. Jaguś, Sawina, Ułamek, Czechowski 19. Bajerski, Fijałkowski, Kurmański, Jędrzejewski 20. Holta, Robacki, Smith, Kowalik
o 2 miejsce 21. Jaguś, Bajerski
|
Do góry
|
|
|
|
#176354 - 25/03/2004 23:48
Re: Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
Carpal Tunnel
Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
|
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Arik: [qb]gump z caly szacunkiem do ciebie ale te temjaty co zalozyles wszesniej wszystko bylo napisane wiec chyba sa zbedne pzdr iwo: [/qb][/QUOTE]Póki nie będzie zbędnych komentarzy będzie w porządku. Pozdrawiam SLAV
|
Do góry
|
|
|
|
#176355 - 01/04/2004 23:45
Re: Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Półfinał krajowych eliminacji do IMŚ - Gdańsk
Klasyfikacja: 1. Tomasz Chrzanowski (2,3,3,2,2) 12 Krzysztof Jabłoński (3,1,3,2,3) 12 Piotr Protasiewicz (3,2,3,1,3) 12 4. Robert Kościecha (3,3,0,3,2) 11 5. Jacek Rempała (0,2,3,3,2) 10 6. Wiesław Jaguś (0,3,2,3,1) 9 7. Tomasz Gapiński (1,3,2,1,2) 9 8. Krzysztof Pecyna (3,1,2,2,1) 9
9. Grzegorz Walasek (2,2,1,w,3) 8 - rezerwowy 10. Jacek Gollob (2,d,1,3,1) 7 11. Tomasz Jędrzejak (1,1,2,0,1) 5 12. Łukasz Romanek (1,1,1,1,d) 4 13. Roman Chromik (1,0,0,2,0) 3 14. Jacek Krzyżaniak (0,2,0,d,w) 2 15. Robert Sawina (2,0,d,0,-) 2 16. Rafał Kurmański (0,d,1,1,-) 2 R1 Mirosław Jabłoński (3,d) 3
Bieg po biegu: 1. K.Jabłoński, Sawina, Gapiński, Kurmański 2. Kościecha, Chrzanowski, Romanek, Rempała 3. Pecyna, Gollob, Jędrzejak, Jaguś 4. Protasiewicz, Walasek, Chromik, Krzyżaniak 5. Jaguś, Protasiewicz, Romanek, Kurmański (d3) 6. Chrzanowski, Walasek, K.Jabłoński, Gollob (d4) 7. Kościecha, Krzyżaniak, Jędrzejak, Sawina 8. Gapiński, Rempała, Pecyna, Chromik 9. Chrzanowski, Jędrzejak, Kurmański, Chromik 10. K.Jabłoński, Pecyna, Romanek, Krzyżaniak 11. Rempała, Jaguś, Walasek, Sawina (d4) 12. Protasiewicz, Gapiński, Gollob, Kościecha 13. Kościecha, Pecyna, Kurmański, Walasek (w) 14. Rempała, K.Jabłoński, Protasiewicz, Jędrzejak 15. Gollob, Chromik, Romanek, Sawina 16. Jaguś, Chrzanowski, Gapiński, Krzyżaniak (d4) 17. M.Jabłoński (za Kurmańskiego), Rempała, Gollob, Krzyżaniak (w/2min.) 18. K.Jabłoński, Kościecha, Jaguś, Chromik 19. Protasiewicz, Chrzanowski, Pecyna, M.Jabłoński (za Sawinę) (d4) 20. Walasek, Gapiński, Jędrzejak, Romanek (d4)
|
Do góry
|
|
|
|
#176356 - 01/04/2004 23:50
Re: Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Półfinał krajowych eliminacji do IMŚ - Rzeszów
Bieg po biegu: 1. Śledź, Czerwiński, Węgrzyk, Drabik 2. Ułamek, Kuciapa, Kołodziej, Stojanowski 3. Świderski, Piszcz, T.Cieślewicz, Jeleniewski 4. Baliński, Szombierski, Hampel, Burza 5. Kuciapa, Świderski, Węgrzyk, Szombierski 6. Kołodziej, Śledź, Piszcz, Burza 7. Baliński, Czerwiński, Ułamek, T.Cieślewicz 8. Hampel, Drabik, Stojanowski, Jeleniewski (d4) 9. Hampel, T.Cieślewicz, Węgrzyk, Kołodziej (d2) 10. Kuciapa, Baliński, Jeleniewski, Śledź 11. Czerwiński, Burza, Stojanowski, Świderski 12. Drabik, Ułamek, Szombierski, Piszcz 13. Ułamek, Burza, Węgrzyk, Jeleniewski (d4) 14. Śledź, Stojanowski, Szombierski (u1), T.Cieślewicz (d4) 15. Kuciapa, Hampel, Piszcz, Czerwiński (d4) 16. Baliński, Kołodziej, Świderski, Drabik 17. Baliński, Piszcz, Węgrzyk, Stojanowski 18. Ułamek, Świderski, Hampel, Śledź 19. Kołodziej, Czerwiński, Jeleniewski, Szombierski (ns) 20. Drabik, Kuciapa, Burza T.Cieślewicz (d4)
Bieg dodatkowy: Drabik, Świderski, Śledź
Aktualna klasyfikacja:
1. Damian Baliński (3,3,2,3,3) 14 2. Maciej Kuciapa (2,3,3,3,2) 13 3. Sebastian Ułamek (3,1,2,3,3) 12 4. Jarosław Hampel (1,3,3,2,1) 10 5. Zbigniew Czerwiński (2,2,3,d,2) 9 6. Janusz Kołodziej (1,3,d,2,3) 9 7. Sławomir Drabik (0,2,3,0,3) 8+3 8. Piotr Świderski (3,2,0,1,2) 8+2 ----- 9.Dariusz Śledż (3,2,0,3,0) 8+1 rezerwowy ----- 10. Tomasz Piszcz (2,1,0,1,2) 6 11. Stanisław Burza (0,0,2,2,1) 5 12. Mariusz Węgrzyk (1,1,1,1,1) 5 13. Krzysztof Stojanowski (0,1,1,2,0) 4 14. Rafał Szombierski (2,0,1,u,ns) 3 15. Tomasz Cieślewicz (1,0,2,d,d) 3 16. Daniel Jeleniewski (0,d,1,d,1) 2
|
Do góry
|
|
|
|
#176357 - 07/04/2004 03:24
Re: Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Półfinał Krajowych Eliminacji do IMŚJ
Punktacja: 1. Kołodziej Janusz (Tarnów) - (3,3,3,3,3) 15 2. Jeleniewski Daniel (Lublin) - (2,3,3,3,2) 13 3. Rempała Marcin (Tarnów) - (3,2,2,1,3) 11 4. Ząbik Karol (Toruń) - (2,2,3,2,2) 11 5. Rajkowski Michał (Gorzów) - (3,2,0,3,2) 10 6. Miedziński Adrian (Toruń) - (2,1,1,3,3) 10 7. Szczepaniak Michał (Częstochowa) - (1,3,1,2,3) 10 8. Baran Paweł (Tarnów) - (u,3,2,2,2) 9
9. Głuchy Andrzej (Gorzów) - (2,1,2,1,1) 7 - rezerwowy
10. Śpiewanek Jakub (Gorzów) - (1,0,2,2,1) 6 11. Miesiąc Paweł (Rzeszów) - (1,u,3,0,0) 4 12. Romanek Łukasz (Rybnik) - (3,1,w,0,ns) 4 13. Stachyra Dawid (Lublin) - (1,2,0,0,1) 4 14. Bendzera Dawid (Tarnów) - (0,0,1,1,1) 3 15. Szczyrba Marek (Rybnik) - (0,0,1,1,ns) 2 16. Śmieja Adrian (Rybnik) - (0,1,0,0,0) 1 R1. Beben Krzysztof (Krosno) - (0) 0
Bieg po biegu: 1. Romanek, Miedziński, Szczepaniak, Śmieja 2. Kołodziej, Jeleniewski, Śpiewanek, Baran (u) 3. Rajkowski, Ząbik, Miesiąc, Bendzera 4. Rempała, Głuchy, Stachyra, Szczyrba 5. Kołodziej, Ząbik, Miedziński, Szczyrba 6. Jeleniewski, Stachyra, Śmieja, Miesiąc (u) 7. Szczepaniak, Rajkowski, Głuchy, Śpiewanek 8. Baran, Rempała, Romanek, Bendzera 9. Jeleniewski, Rempała, Miedziński, Rajkowski 10. Kołodziej, Głuchy, Bendzera, Śmieja 11. Ząbik, Baran, Szczepaniak Stachyra 12. Miesiąc, Śpiewanek, Szczyrba, Romanek (w) 13. Miedziński, Śpiewanek, Bendzera, Stachyra 14. Rajkowski, Baran, Szczyrba, Śmieja 15. Kołodziej, Szczepaniak, Rempała, Miesiąc 16. Jeleniewski, Ząbik, Głuchy, Romanek 17. Miedziński, Baran, Głuchy, Miesiąc 18. Rempała, Zabik, Śpiewanek, Śmieja 19. Szczepaniak, Jeleniewski, Bendzera 20. Kołodziej, Rajkowski, Stachyra, Bęben
Sędzią zawodów był Pan Zdziwsław Fyda widzów ok. 1000
|
Do góry
|
|
|
|
#176358 - 07/04/2004 03:27
Re: Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Półfinał krajowych eliminacji do IMŚJ
Bieg po biegu: 1. Świderski, Hlib, Jabłoński, Suchecki 2. Klecha, Marcinkowski, Nowaczyk, Wolsztyński 3. Kościuch, Jaguś, Kalwasiński, Kowalewski 4. Miśkowiak, Buczkowski, Brzozowski, Grabowski 5. Suchecki, Marcinkowski, Grabowski, Kowalewski 6. Klecha, Buczkowski, Hlib, Jaguś 7. Jabłoński, Kościuch, Brzozowski, Nowaczyk (u) 8. Miśkowiak, Świderski, Kalwasiński, [Wolsztyński (t)], Kasprzak 9. Miskowiak, Klecha, Suchecki, Kościuch 10. Kalwasiński, Hlib, Brzozowski, Marcinkowski 11. Buczkowski, Jabłoński, Wolsztyński, [Kowalewski (t)], Kasprzak (d) 12. Świderski, Jaguś, Grabowski, Nowaczyk (u) 13. Suchecki, Kalwasiński, Buczkowski, Nowaczyk (u) 14. Hlib, Kościuch, Wolsztyński, Grabowski (d) 15. Miskowiak, Jabłoński, Jaguś, [Marcinkowski], Kasprzak 16. Świderski, Klecha, Kowalewski 17. Suchecki, Jaguś, Wolsztyński, [Brzozowski], Kasprzak 18. Miśkowiak, Hlib, Kowalewski (u), Nowaczyk (ns) 19. Jabłoński, Kalwasiński, Klecha, Gtabowski (t) 20. Świderski, Buczkowski, Wolsztyński, Marcinkowski
Klasyfikacja - Rawicz 1. Miśkowiak Robert (Wrocław) - (3,3,3,3,3) 15 2. Świderski Piotr (Wrocław) - (3,2,3,3,3) 14 3. Jabłoński Mirosław (Gdańsk) - (1,3,2,2,3) 11 4. Klecha Krystian (Bydgoszcz) - (3,3,2,2,1) 11 5. Suchecki Zbigniew (Zielona Góra) - (0,3,1,3,3) 10 6. Buczkowski Krzysztof (Grudziądz) - (2,2,3,1,2) 10 7. Hlib Paweł (Gorzów) - (2,1,2,3,2) 10 8. Kalwasiński Arkadiusz (Toruń) - (1,1,3,2,2) 9
9. Kościuch Norbert (Leszno) - (3,2,0,2,1) 8 - rezerwowy
10. Jaguś Marcin (Toruń) - (2,0,2,1,2) 7 11. Marcinkowski Alan (Zielona Góra) - (2,2,w,-,-) 4 12. Oskar Wolsztyński – (2,2,w,-,-) 4 13. Kamil Brzozowski – (1,1,1,-,-) 3 14. Grabowski Tomasz (Zielona Góra) - (0,1,1,d,0) 2 15. Nowaczyk Marcin (Rawicz) - (1,u,u,u,-) 1 16. Kowalewski Paweł (Piła) - (0,u,t,1,u) 1 R1. Kasprzak Robert (Leszno) - (0,d,0,0) 0
Sędziował: Leszek Demski
|
Do góry
|
|
|
|
#176359 - 08/04/2004 23:16
Re: Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
|
Finał KRAJOWYCH ELIMINACJI do IMŚ - Zielona Góra - 08.04.2004
1. Jarosław Hampel (3,3,1,3,3) 13 2. Wiesław Jaguś (3,2,3,0,3) 11 3. Sławomir Drabik (3,2,3,1,2) 11 4. Jacek Rempała (2,3,2,2,2) 11 5. Tomasz Chrzanowski (1,1,2,3,3) 10 6. Sebastian Ułamek (2,3,2,2,0) 9+3
.............................................................................................................
7. Janusz Kołodziej (1,1,3,3,1) 9+2 8. Damian Baliński (2,2,w,1,3) 8+3 9. Piotr Protasiewicz (t,1,2,3,2) 8+2 10. Zbigniew Czerwiński (0,2,3,d,1) 6 11. Tomasz Gapiński (3,0,0,2,w) 5 12. Piotr Świderski (0,3,1,1,w) 5 13. Krzysztof Pecyna (1,0,d,2,2) 5 14. Krzysztof Jabłoński (2,d,d,1,1) 4 15. Robert Kościecha (0,1,1,-,-) 2 16. Dariusz Śledź (1,0,1,d,) 2
1. Hampel, Rempała, Chrzanowski, Kościecha 2. Gapiński, Baliński, Kołodziej, Czerwiński 3. Jaguś, Ułamek, Śledź, Protasiewicz (t) 4. Drabik, Jabłoński, Pecyna, Świderski 5. Świderski, Baliński, Kościecha, Śledź 6. Hampel, Jaguś, Kołodziej, Jabłoński (d4) 7. Ułamek, Drabik, Chrzanowski, Gapiński 8. Rempała, Czerwiński, Protasiewicz, Pecyna 9. Kołodziej, Ułamek, Kościecha, Pecyna (d1) 10. Drabik, Protasiewicz, Hampel, Baliński (w) 11. Czerwiński, Chrzanowski, Śledź, Jabłoński (d3) 12. Jaguś, Rempała, Świderski, Gapiński 13. Protasiewicz, Gapiński, Jabłoński 14. Hampel, Ułamek, Świderski, Czerwiński (d4) 15. Chrzanowski, Pecyna, Baliński, Jaguś 16. Kołodziej, Rempała, Drabik, Śledź (d4) 17. Jaguś, Drabik, Czerwiński 18. Hampel, Pecyna, Gapiński (w), Śledź (w/2min) 19. Chrzanowski, Protasiewicz, Kołodziej, Świderski (w) 20. Baliński, Rempała, Jabłoński, Ułamek
21. (o 8 msc.) Baliński, Protasiewicz 22. (o 6 msc.) Ułamek, Kołodziej
|
Do góry
|
|
|
|
#176360 - 15/04/2004 23:56
Re: Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Finał krajowych eliminacji do IMŚJ - Wrocław Bieg po biegu: 1. Jabłoński, Klecha, Ząbik, Suchecki 2. Miedziński, Kołodziej, Buczkowski, Rajkowski 3. Hlib, Jeleniewski, Świderski, Rempała 4. Miśkowiak, Szczepaniak, Kalwasiński, Baran (u/w) 5. Kołodziej, Jeleniewski, Klecha, Baran 6. Miśkowiak, Ząbik, Hlib, Rajkowski 7. Jabłoński, Szczepaniak, Buczkowski, Rempała 8. Suchecki, Miedziński, Świderski, Kalwasiński 9. Rempała, Kalwasiński, Klecha, Rajkowski 10. Kołodziej, Świderski, Szczepaniak, Ząbik 11. Miedziński, Jabłoński, Jeleniewski, Miśkowiak 12. Suchecki, Hlib, Baran, Buczkowski 13. Miśkowiak, Świderski, Klecha, Buczkowski (d) 14. Miedziński, Rempała, Ząbik, Baran 15. Kołodziej, Hlib, Kalwasiński, Jabłoński 16. Rajkowski, Suchecki, Jeleniewski, Szczepaniak 17. Miedziński, Hlib, Szczepaniak, Klecha 18. Jeleniewski, Buczkowski, Kalwasiński, Ząbik (w) 19. Świderski, Jabłoński, Rajkowski, Baran 20. Kołodziej, Miśkowiak, Suchecki, Rempała
21. Świderski, Suchecki, Jeleniewski
Klasyfikacja końcowa 1. Adrian Miedziński (Apator Toruń) - (3,2,3,3,3) 14 2. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - (2,3,3,3,3) 14 3. Robert Miśkowiak (Atlas Wrocław) - (3,3,0,3,2) 11 4. Mirosław Jabłoński (Wybrzeże Gdańsk) - (3,3,2,0,2) 10 5. Paweł Hlib (Stal Gorzów) - (3,1,2,2,2) 10 6. Piotr Świderski (Atlas Wrocław) - (1,1,2,2,3) 9+3 7. Zbigniew Suchecki (ZKŻ Zielona Góra) - (0,3,3,2,1) 9+2 8. Daniel Jeleniewski (TŻ Lublin) - (2,2,1,1,3) 9+1 9. Michał Szczepaniak (Włókniarz Częstochowa) - (2,2,1,0,1) 6 10. Marcin Rempała (Unia Tarnów) - (0,0,3,2,0) 5 11. Arkadiusz Kalwasiński (Apator Toruń) - (1,0,2,1,1) 5 12. Krystian Klecha (BTŻ Bydgoszcz) - (2,1,1,1,0) 5 13. Michał Rajkowski (Stal Gorzów) - (0,0,0,3,1) 4 14. Krzysztof Buczkowski (GTŻ Grudziądz) - (1,1,0,d,2) 4 15. Karol Ząbik (Apator Toruń) - (1,2,0,1,w) 4 16. Paweł Baran (Unia Tarnów) - (u,0,1,0,0) 1
|
Do góry
|
|
|
|
#176361 - 22/04/2004 23:09
Re: Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Półfinał krajowych eliminacji do IME - Lublin
Klasyfikacja: 1.T.Rempała 14 (3,3,2,3,3) (Marma Rzeszów) 2. M.Rempała 13 (3,3,3,3,1) (Unia Tarnów) 3. J.Kołodziej 11 (3,3,1,2,2) (Unia Tarnów) 4. Z.Czerwiński 10 (d,2,3,3,2) (Złomrex Częstochowa) 5. S.Burza 10 (2,0,3,3,2) (Unia Tarnów) 6. T.Piszcz 10 (2,1,3,2,2) (TŻ Sipma Lublin) 7. R.Wardzała 9 (2,3,0,1,3) (Unia Tarnów) 8. D.Śledź 8+3 (1,2,2,0,3) (TŻ Sipma Lublin)
9. R.Chromik 8+2 (0,2,2,1,3) (RKM Rybnik) 10. A.Pietraszko 7 (3,1,1,1,1) (Kolejarz Opole) 11. K.Stojanowski 6 (1,0,2,2,1) (Lotos Gdańsk) 12. K.Baran 5 (2,2,1,0,0) (Marma Rzeszów) 13. P.Dym 5 (1,1,1,1,1) (IKM Ostrów) 14. D.Stachyra 3 (0,1,0,2,0) (TŻ Sipma Lublin) 15. D.Jeleniewski 1 (1,0,d,t,ns) (TŻ Sipma Lublin) 16. S.Bałabuch 0 (0,0,u,0,0) (TŻ Sipma Lublin)
Bieg po biegu 1. (67,88) A.Pietraszko, R.Wardzała, P.Dym, R. Chromik 2. (67,06) M.Rempała, T.Piszcz, D.Śledź, Z.Czerwiński d3 3. (66,47) J.Kołodziej, S.Burza, K.Stojanowski, D.Stachyra 4. (68,40) T.Rempała, K.Baran, D.Jeleniewski, Sz.Bałabuch 5. (68,80) R.Wardzała, D.Śledź, D.Stachyra, Sz.Bałabuch 6. (68,55) M.Rempała, K.Baran, A.Pietraszko, K.Stojanowski 7. (69,80) J.Kołodziej, R.Chromik, T.Piszcz, D.Jeleniewski d4 8. (69,15) T.Rempała, Z.Czerwiński, P.Dym, S.Burza 9. (68,45) M.Rempała, T.Rempała, J.Kołodziej, R.Wardzała 10. (69,20) S.Burza, D.Śledź, A.Pietraszko, D.Jeleniewski 11. (68,86) Z.Czerwiński, R.Chromik, K.Baran, D.Stachyra 12. (69,80) T.Piszcz, K.Stojanowski, P.Dym, Sz.Bałabuch u4 13. (70,00) S.Burza, T.Piszcz, R.Wardzała, K.Baran 14. (69,20) Z.Czerwiński, J.Kołodziej, A.Pietraszko, Sz.Bałabuch 15. (70,85) T.Rempała, K.Stojanowski, R.Chromik, D.Śledź 16. (72,40) M.Rempała, D.Stachyra, P.Dym, D.Jeleniewski t 17. (69,60) R.Wardzała, Z.Czerwiński, K.Stojanowski, D.Jeleniewski Ns 18. (70,40) T.Rempała, T.Piszcz, A.Piertaszko, D.Stachyra 19. (70,40) R.Chromik, S.Burza, M.Rempała, Sz.Bałabuch 20. (69,85) D.Śledź, J.Kołodziej, P.Dym, K.Baran
21. (71,85) D.Śledź , R.Chromik
|
Do góry
|
|
|
|
#176362 - 22/04/2004 23:11
Re: Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Półfinał krajowych eliminacji do IME - Grudziądz Klasyfikacja: 1. Mariusz Węgrzyk (3,3,0,3,3) 12 2. Rafał Kurmański (3,3,0,2,3) 11 3. Łukasz Pawlikowski (2,2,2,3,2) 11 4. Krzysztof Jabłoński (2,2,3,2,2) 11 5. Mariusz Puszakowski (0,3,3,3,1) 10 6. Jacek Krzyżaniak (3,2,3,0,2) 10 7. Andrzej Huszcza (3,3,2,1,1) 10 8. Krzysztof Pecyna (0,2,2,1,3) 8
9. Robert Kempiński (2,1,3,2,-) 8 10. Zbigniew Suchecki (2,u,2,0,3) 7 11. Tomasz Chrzanowski (1,w,1,3,0) 5 12. Michał Robacki (0,1,1,1,2) 5 13. Adam Fajfer (1,0,1,2,1) 5 14. Mariusz Pacholak (w,1,0,1,1) 3 15. Paweł Staszek (1,0,1,0,-) 2 16. Grzegorz Musiał (1,1,0,0,0) 2
Bieg po biegu: I. Huszcza, Pawlikowski, Staszek, Pecyna II. Węgrzyk, Suchecki, Fajfer, Puszakowski III. Kurmański, Kempiński, Chrzanowski, Robacki IV. Krzyżaniak, Jabłoński, Musiał, Pacholak (w) V. Węgrzyk, Krzyżaniak, Robacki, Staszek VI. Kurmański, Pecyna, Pacholak, Suchecki (u) VII. Huszcza, Jabłoński, Kempiński, Fajfer VIII. Puszakowski, Pawlikowski, Musiał, Chrzanowski (w) IX. Kempiński, Suchecki, Staszek, Musiał X. Jabłoński, Pecyna, Chrzanowski, Węgrzyk XI. Puszakowski, Huszcza, Robacki, Pacholak XII. Krzyżaniak, Pawlikowski, Fajfer, Kurmański XIII. Chrzanowski, Fajfer, Pacholak, Staszek XIV. Puszakowski, Kempiński, Pecyna, Krzyżaniak XV. Węgrzyk, Kurmański, Huszcza, Musiał XVI. Pawlikowski, Jabłoński, Robacki, Suchecki XVII. Kurmański, Jabłoński, Puszakowski XVIII. Pecyna, Robacki, Fajfer, Musiał XIX. Suchecki, Krzyżaniak, Huszcza, Chrzanowski XX. Węgrzyk, Pawlikowski, Pacholak
NCD (68,06s.) uzyskał Mariusz Węgrzyk w V biegu. Widzów około 500
|
Do góry
|
|
|
|
#176363 - 06/05/2004 20:44
Re: Re: LIGA POLSKA - TURNIEJE - wyniki
|
old hand
Meldunek: 20/03/2003
Postów: 995
Skąd: Wroclaw
|
Finał krajowych eliminacji do IME
Bieg po biegu:
I. (65,16)K.Jabłoński, J.Kołodziej, S.Burza, Z.Czerwiński II. (65,78)M.Węgrzyk, R.Wardzała, M.Puszakowski, J.Krzyżaniak III. (66,13)M.Rempała, T.Piszcz, R.Kurmański, Ł.Pawlikowski IV. (66,08)A.Huszcza, T.Rempała, K.Pecyna, R.Chromik V. (65,25)R.Kurmański, M.Węgrzyk, K.Pecyna-w/2min., S.Burza-w/2min. VI. (65,72)T.Rempała, K.Jabłoński, T.Piszcz, M.Puszakowski-u VII. (65,54)J.Kołodziej, A.Huszcza, Ł.Pawlikowski, R.Wardzała-d VIII. (65,49)M.Rempała, Z.Czerwiński, J.Krzyżaniak, R.Chromik IX. (66,74)M.Puszakowski, R.Chromik, Ł.Pawlikowski, S.Burza X. (66,46)A.Huszcza, K.Jabłoński, M.Węgrzyk, M.Rempała-u/w XI. (66,26)J.Krzyżaniak, J.Kołodziej, T.Rempała, R.Kurmański XII. (66,68)Z.Czerwiński, T.Piszcz, K.Pecyna, Ł.Linette XIII. (66,59)T.Rempała, M.Rempała, S.Burza, Ł.Linette XIV. (67,62)J.Krzyżaniak, Ł.Pawlikowski, K.Jabłoński-u/w, K.Pecyna-d XV. (66,93)J.Kołodziej, R.Chromik, M.Węgrzyk, T.Piszcz -u/w XVI. (66,25)Z.Czerwiński, R.Kurmański, A.Huszcza, M.Puszakowski XVII (66,69)S.Burza, J.Krzyżaniak, T.Piszcz, A.Huszcza XVIII. (66,74)R.Kurmański, K.Jabłoński, Ł.Linette, R.Chromik XIX. (66,55)M.Rempała, J.Kołodziej, M.Puszakowski, K.Pecyna XX. (66,65)Z.Czerwiński, T.Rempała, Ł.Pawlikowski, M.Węgrzyk-d
Biegi dodatkowy A.Huszcza, R.Kurmański, K.Jabłoński, J.Krzyżaniak
Klasyfikacja końcowa: 1. Janusz Kołodziej 12 (2,3,2,3,2)
2. Marcin Rempała 11 (3,3,w,2,3) 3. Zbigniew Czerwiński 11 (0,2,3,3,3) 4. Tomasz Rempała 11 (2,3,1,3,2) 5. Andrzej Huszcza 9+3 (3,2,3,1,0) 6. Rafał Kurmański 9+2 (1,3,0,2,3) -------------------------------------------- 7. Krzysztof Jabłoński 9+1 (3,2,2,u/w,2) 8. Jacek Krzyżaniak 9+0 (w,1,3,3,2) 9. Mariusz Węgrzyk 7 (3,2,1,1,d) 10. Tomasz Piszcz 6 (2,1,2,u/w,1) 11. Mariusz Puszakowski 5 (1,u,3,0,1) 12. Stanisław Burza 5 (1,w,0,1,3) 13. Łukasz Pawlikowski 5 (0,1,1,2,1) 14. Roman Chromik 4 (0,0,2,2,0) 15. Krzysztof Pecyna 2 (1,w,1,d,0) 16. Robert Wardzała 2 (2,d,-,-,-) 17. Łukasz Linette 0 (0,0,1)
|
Do góry
|
|
|
|
|
|