Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#1751539 - 06/11/2007 07:27 ULEB CUP
deker84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 4528
Skąd: Białystok
Zestaw par I kolejki

GROUP A
Siauliai vs. Turk Telekom November 06, 2007
KK Bosna vs. Guildford Heat November 06, 2007
DKV Joventut vs. Alba Berlin November 06, 2007
GROUP B
FMP vs. Ovarense Aerosoles November 06, 2007
BK Ventspils vs. Besiktas Cola Turka November 06, 2007
Köln 99ers vs. Elan Chalon November 06, 2007
GROUP C
Galatasaray Cafe Crown vs. Akasvayu Girona November 06, 2007
CSU Asesoft vs. Hanzevast Capitals November 06, 2007
BC Hemofarm Stada vs. Spirou Charleroi November 06, 2007
GROUP D
Khimki vs. SLUC Nancy November 06, 2007
Anwil Wloclawek vs. Azovmash Mariupol November 06, 2007
Pamesa Valencia vs. D. Bank Skyliners November 07, 2007
GROUP E
Hapoel Galil Elyon vs. Swans Gmunden November 06, 2007
KK Buducnost vs. Triumph Lyubertsy November 06, 2007
Benetton Fribourg vs. Antwerp Giants November 06, 2007
GROUP F
Panellinios GS vs. Telindus Oostende November 06, 2007
CEZ Nymburk vs. Red Star November 06, 2007
Dynamo Moscow vs. Beghelli Bologna November 06, 2007
GROUP G
BC Kalev/Cramo vs. Panionios On Telecoms November 06, 2007
ASCO Slask Wroclaw vs. G. Canaria Grupo Dunas November 06,2007
Ludwigsburg vs. Adecco Asvel November 06, 2007
GROUP H
ASK Riga vs. Lukoil Academic November 05, 2007
Artland Dragons vs. Pau-Orthez November 06, 2007
Benetton Treviso vs. BC Kyiv November 06, 2007
GROUP I
Unics Kazan vs. Zadar November 06, 2007
Hapoel Jerusalem vs. Strasbourg November 06, 2007
PGE Turów Zgorzelec vs. EiffelTowers Den Bosch November 06, 2007

Cos cicho na temat Uleb Cup, wiec mozna pare slow skrobnac na temat jutrzejszych meczy ;\)
widze pare meczy po fajnych kursach, nad ktorymi mozna pomyslec, m.in.
CSU Asesoft-Groniengen 1
1.6(STS) kurs rumunski zespol kontra ekipa z holandii
oba zespoly nie sa i zapewne nie beda potengami koszykowki europejskiej,tak samo jak repreznetacje tych krajow nie beda odgrywaly w najblizsyzm czasie znacznej roli w europejskim swiatku koszykarskim. Zespol holenderski powraca jak sie nie myle po dwoch latach do pucharu ULEB, natomiast rumuni debiutuja w tej lidze. Jednak nie jest anonimowy zespol. W sezonie 2004/2005 jako gospodarz finalu Pucharu Europy FIBA poknal po zacietym meczu Lokomotiv Rostov. Co wiecej, jesto to pierwszy klub rumunski ktory odegral tak znaczna role w europejskiej koszykowce.Z tamtego sezonu pozostali jedynie Adrian Blidaru,Levante Szijarto, ktorzy jednak nie byli tymi postaciami, ktorzy decydowali o sukcesie zespoku rumunskiego. Jest to wogle inna ekipa niz ta z pamietnego sezonu 2004/2005. Na co ja stac? Dowiem sie jutro. Nie naklaniam do grania tego meczu, tylko proponuje. Zespol holenderski jak narazie w lidze srednio sobie poczyna. Z bilansem 3-4 jest dopiero na 7 miejscu. Jutro napewno nie bedzie juz tego kursu 1.6(gdzie niegdzie widzialem w granicach 1.2 kurs na rumunow ;\)

Anwil-Azovmash 2
1.85 jak narazie,Ciekawe jak jutro ;\) Jeszcze mocniejszy Zespol Ukrainski niz w poprzednim sezonie, Dysponujacy trzema swietnymi zawodnikami podkoszowymi, Patriota nie jestem i nie bede w tej grze \:D
Venstpils-Besiltas 2
tu tez przewiduje spadek kursu z 2.1 na hmm 1.7? zawsze solidny zespol lotewski(tylko czy w tym sezonie?) kontra wzmocniony przed sezonem zespol turecki. Preston Shumpert, znani z boisk polskiej ligi Apodaca.Dalmau czy byly zawodnik Efesu Kayta Peker moga namieszac w tym seonie
Ludwiki-Asvel 2
jeszcze 2.00, ale jutro \:\) francuzi pokauzja ze w tym seonie chca walczy o najwyzszy cel, czyli mistrza Francji, czy im to sie uda ? Prezeonamy sie. Zaczeli sezon swietnie, co innego Ludwiki. Nie jest to ten sam zespol co rok temu. Majcy wiele problemow, ktore mam nadzieje wykorzystaja francuzi jutro. Foirest,Sangare,Conley,Troutman.Umiejetnosci napewno wieksze niz zawodnikow niemeickich. Jedynie Brandon Woudstra i Robert Prewitt moga przeciwstawic sie im! Jak bedzie jutro? Przekonam sie po meczu \:\)
ponadto z suchych typow Gran Canaria, Turow, Triumph Lybertsy( tylkoz ze na parkietach balkanskich zawsze jest goraco, a Budocnost ogorkiem nie jest) i Turk Telekom

Do góry
Bonus: Unibet
#1751787 - 06/11/2007 16:07 Re: ULEB CUP [Re: deker84]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
Najpewniejszy mecz z uleb cup to Ślask -Gran Canaria 2 1.40.
Mozna pisać po 5 czy 10 meczów tylko niech one wejdą.
Nielepiej wybrac 2 mecze i miec wieksze szanse na wygrana? Przeciez zawsze jest jakas niespodzianka.

Osobscie gram Gran Canarie, druzyna z hiszpanskiej ligi bardzo mocna w obronie a ślask malo pkt zdobywa w ostatnich meczach.Klopoty z trenerem Urlepem nie wplywaja dobrze na atmosfere w druzynie.Myśle ze dwa pierwsze mecze Wroclawianie maja bardzo ciezkie i dopiero w nastepnych kolejkach moga sie pokusic o jakas wygrana.

Nie polecam Unics-Zadar do grania.kurs mizerny 1.10-1.15
Ogladam lige rosyjska i unics juz przegral u siebie 2 mecze po bardzo slabej grze.Jesli bedzie siedziec skutecznosc to goscie moga wygrac.

Do góry
#1751815 - 06/11/2007 16:44 Re: ULEB CUP [Re: Fercio]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Jak dla mnie dosc klarownie wygladaja dzis trzy spotkania:

Khimky - Nancy 1 Niby francuzi nie przegrali meczu ale gdzie liga francuska a gdzie rosyjska(pisze tutaj glownei o czolowce) w druzynie Khimek roi sie od gwiazd w lidze rowniez nei rpzegrali meczu pokonujac min na wyjezdzie mocny Unics Kazan.
Turow - Eifel 1 To powinna byc efektowna i efektywna inaugarcja. Dreuzyny holenderskie nie odgrywaja w pucharach znaczacej roli itak powinno byc tym razem. Druzyna Turow\a mimo iz nie gra na wlansym parkiecie tylko Libercu jest napewno lepsza i bardzo wyrownana ekipa i powinni odniesc dzis spokojne zwyciestwo.
Venspils - Besiktas 2 Venspils bardzo przecietnie radzi sobie w lidze baltyckiej(zeby nei powiedziec slabo). Odniesli do tej pory dwie wygrane i obydwie z estonskim Tartu. Wydaje sei ze Venspils nei tak mocny jak zawsze(zreszta ostanio widac spory regres w tej druzynie) Besiktas natomiast w lidze radzi sobei calkeim niezle porazka. Maja na koncie dwie porazki(jedna z telecomem, ktory jak do tejh pory bije wszystkich). W ich grze ostatnio mozna zaobserwowac regres, gdyz opbydwa emcze przegrali w dwoch peirwszych kolejkach.Teraz maja serie 3 wyrganych z rzedu (min z Galtasary). No i nazwiska Apodaca Dalmau Peker mowia same z siebie mysle ze Turcy powinni wygrac to spotkanie.

Ako w expekcie: 2,45

Do góry
#1751825 - 06/11/2007 17:01 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Przepraszam za post pod postem ale ciekawi mnie gdzie Deker84 znalazles kurs 2,1 na Besiktas?

Trzeba było wczoraj się zainteresować tym meczem...buki taki wyjściowy kurs właśnie wczoraj wystawiły min. UB.
Nie zadawajmy tego typu pytań bo zrobi się bałagan


Edited by sebkos (06/11/2007 17:05)

Do góry
#1751977 - 06/11/2007 19:43 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
DARCIO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 4161
Skąd: OJ DALEKO
Grajac na tureckie zespoly nie zapominajcie ze w europie licza sie one tylko na wlasnym parkiecie. Na wyjazdach graja strasznie nierowno. Znowu co do dzisiejszych analiz spotkania Besiktasu grajacego na bardzo ciezkim terenie Lotewskim to nie wydaje mi sie zeby Lotysze przegrali to spotkanie. Zawsze koncentruja sie przeciwko europejskim druzynom zeby jak najlepiej sie pokazac a umiejetnosci i woli walki na pewno im nie zabraknie grajac przeciwko Turkom. Besiktas ma teraz w skladzie naprawde imponujace nazwiska ale pamietajcie ze nazwiska nie graja tylko o koncowym wyniku decyduje cala druzyna. Kurs niezly, ja mam 1.85 na Lotyszy i 1.75 na Turkow. Na pewno bedzie ciekawe spotkanie ale w typowanie zwyciezcy to juz sie nie bede bawil.

Do góry
#1751986 - 06/11/2007 19:50 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Venspils - Besiktas
Nie jestem fanem tego typu(tendencje spadkowe na gości) z kilku powodów. Nie lubie trenera Turków, który do obrony nie przykłada należytej wagi.W drużynie jest tez o jednego Portorykańczyka za dużo.Venspils chyba najgorszy okres ma już za sobą a Gaspar Okorn to trener ,którego darzę wielką sympatią za to co w ubiegłym sezonie pokazał z młodą drużyną Olimpii Lublana.
poczekam jeszcze i za 2.5 zagram 3/10 gospodarzy;)
Popularne bety (girona , Turk Telekom czy Triumf) wczoraj mis ie podobały...dzisiaj juz nei są do gry...hc i ML po tych kursach bym nie wziął.
Gran Canaria -6.5 i owszem...trener gospodarzy ma zbyt wiele problemów w DBE żeby przejmować się jakimś tam pucharem w którym wygra może 1 spotkanie.Zwyczaje pozostaną niezmienione...nie zdzwiwie się jak zobacze w wyjściowej piątce Diduszkę Chanasa i Hyżego.
poza tym overowo zapowiadają się spotkania Hapoel Galil Elyon z Gmunden i Zeleznika z Overese...nawet przy dzisiejszych liniach pare jednostek bym poświecił.
Koszykówka szwajcarska kojarzy mi się z dziurawym jak żółty ser obroną;) tak naprawdę z niczym mi sie nie kojarzy.Dlatego Antwerpia jako UD to chyba jakaś pomyłka i mimo nienajlepszej postawy Belgów w rodzimej lidze idzie na nich 5j.
Koeln też może mieć wielkie problemy z czarną ekipą Chalon...ja kursy ustawiłbym odwrotnie dlatego 5j na gości tego spotkania.
I jeszcze jedno
Benneton Treviso to w tej chwili żadna potęga europejskiego basketu..podejrzewam ,że za 2 ,3 lata zmieni się nazwa tego zasłużonego klubu dlatego nie dodawajcie ich sobie do Waszych kuponów.Ja 2 jednostki poświeciłem na BC Kijów i chociaż może to być chybiony strzal to kursy ustawione przez bukmacherów są conajmniej dziwne.
Za dużo tego...moze jeszcze ktoś oświeci mi umysł i coś wybiorę...na razie tyle

Do góry
#1752266 - 06/11/2007 22:19 Re: ULEB CUP [Re: zw1]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Artland Dragons - Pau Orthez 1 1,45 sts

Myslę,że będące na fali "Smoki" w swoim debiucie w europejskich pucharach odprawią nie potrafiący odbić się od dna zespół francuski, który prowadzi zatrudniony przed sezonem trener Cousin, którego angaż jak na razie przynosi mizerne efekty.O obliczu zespołu Artland decydują głównie Amerykanie, których w kadrze drużyny jest 9 (5 Niemców)...a jak wiemy Amerykanie potrafią skakać

Do góry
#1752288 - 06/11/2007 22:33 Re: ULEB CUP [Re: El D1ablo]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
witam wszystkich, dawno mnie nie bylo bo mam dluga przerwe i nie predko sie znow tutaj pojawie

spotkania

Ludwigsburg-lyon 2
to pierwsza kolejka , ale widac wyraznie , ze lyon znakomicie sobie radzi w rodzimej lidze znacznie lepszej niz niemiecka , poza 1 przegrana na wyjezdzie na wlasne zyczenie , to ida jak burza. Niestety nie znam info o skladach, atmosferze w druzynie itd.

Niemcy widzac po wynikach w lidze, delikatnie mowiac maja wachania formy od bardzo bardzo slabej do dosc slabej , bo nawet nie sredniej, zajmuja dopiero 10 miejsce w tabeli a do tej pory grali z dolna czescia tabeli.Nie sadze ze moga stawic opor frankom , chyba ze jakas kontuzja w ekipie przyjezdnych.

jak juz pisalem pisze na podstawie wynikow klubow w rodzimych ligach...

Slask-GRan Canaria 2

Jak nieliczni wiedza jestem z wroclawia i dla mnie slask skonczyl sie w 1997 roku kiedy wojcik jeszcze gral w barwach wroclawskiego klubu, jak juz pisalem , od dluzszego czasu nie interesuje sie sportem prawie w ogole, ale widzac katastrofalna gre polakow w lidze, nie moge sobie wyobrazic nic innego niz pewne zwyciestwo hiszpanow , nawet nie zagladam w tabele hiszpanskiej, to zbedne , slask poraz kolejny sezon nic nie zdziala, a ten sezon bedzie chyba najgorszym odkad poraz ostatni zdobyli mistrza....

tak to tyle:]

Musilalem cos od siebie napisac...

Do zbaczenia za kilka lat moze wczesniej , jak zbiora dobra kase by wrocic;)

Do góry
#1753783 - 07/11/2007 03:50 Re: ULEB CUP [Re: bodescu_wampir]
Voivod Offline
addict

Meldunek: 22/02/2007
Postów: 560
Skąd: south of heaven
Originally Posted By: bodescu_wampir
witam wszystkich, dawno mnie nie bylo bo mam dluga przerwe i nie predko sie znow tutaj pojawie

spotkania

Ludwigsburg-lyon 2
to pierwsza kolejka , ale widac wyraznie , ze lyon znakomicie sobie radzi w rodzimej lidze znacznie lepszej niz niemiecka , poza 1 przegrana na wyjezdzie na wlasne zyczenie , to ida jak burza. Niestety nie znam info o skladach, atmosferze w druzynie itd.

Niemcy widzac po wynikach w lidze, delikatnie mowiac maja wachania formy od bardzo bardzo slabej do dosc slabej , bo nawet nie sredniej, zajmuja dopiero 10 miejsce w tabeli a do tej pory grali z dolna czescia tabeli.Nie sadze ze moga stawic opor frankom , chyba ze jakas kontuzja w ekipie przyjezdnych.

jak juz pisalem pisze na podstawie wynikow klubow w rodzimych ligach...

Slask-GRan Canaria 2

Jak nieliczni wiedza jestem z wroclawia i dla mnie slask skonczyl sie w 1997 roku kiedy wojcik jeszcze gral w barwach wroclawskiego klubu, jak juz pisalem , od dluzszego czasu nie interesuje sie sportem prawie w ogole, ale widzac katastrofalna gre polakow w lidze, nie moge sobie wyobrazic nic innego niz pewne zwyciestwo hiszpanow , nawet nie zagladam w tabele hiszpanskiej, to zbedne , slask poraz kolejny sezon nic nie zdziala, a ten sezon bedzie chyba najgorszym odkad poraz ostatni zdobyli mistrza....

tak to tyle:]

Musilalem cos od siebie napisac...

Do zbaczenia za kilka lat moze wczesniej , jak zbiora dobra kase by wrocic;)

Upss..czasem mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec na forum , a w szczególnosci od ludzi.co chodza na mecze"bo taka moda, bo druzyna dobrze gra.."
Bodesku mowisz ze jestes z Wrocka ...a dla mnie to zaliczasz sie do grupy "krzykaczy" nie bedacych w temacie
1.Slask był , jest i bedzie. !!!!
2.Wójcik nie był i nie bedzie ikona Slaska (zawsze zabierał dupe w troki i szedł gdzie daja wiecej kasy.odpowiedz sam sobie..dlaczego niby ten The besciak nie wybrał oferty Slaska na zakonczenie swej kariery?)
3.Kazdy klub na swoje wzloty i upadki
4.Fakt , liga hiszpanska a polska to dwie inne bajki,ale Kazda seria ma swój koniec a ..wygrana z wyzej klasyfikowanym zespołem jest cenna podwójnie . Gran Canaria jest do ogrania. jak kazdy inny zespoł i na tym polega cały urok kosza.
5.Kazdy zespól ocenia sie po sezonie, a nie po kilku kolejkach(bo idac Twiom tokiem myslowym,to zapewnie widzisz np Gornik Wb na pudle)
6. Koniec mojej wredoty
7.I dla całkowitej jasnosci wiadomo co grałem za @3,4 i przyznaje sie bez bicia..ze z duza doza niepewnoci












































2

Do góry
#1754855 - 07/11/2007 05:41 Re: ULEB CUP [Re: Voivod]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
Witam!!!
Jako że byłem na meczu Śląska napiszę coś o grze obu drużyn ponieważ uważam że może się to przydać w dalszej grze. Zacznijmy od gorszych, czyli Gran Canarii:
Szczerze to "drużyna" (choć może lepszym określeniem powinno być zlepek przypadkowych graczy) w której zdecydowana większość zawodników pojęcia o koszykówce tak naprawdę nie ma. Ale po kolei...
Najbardziej rzucała się w grę dwóch czarnoskórych graczy podkoszowych. To co grali i to co potrafią zawodnicy z nr4 i7 to jest po prostu katastrofa. W obronie katastrofa, nie "czują" gry,niemiłosiernie ogrywani, w ataku niemiłosiernie blokowani. Wyglądali tak jakby z łapanki byli(jeden z nich jest chyba z Senegalu)... Ich biały zmiennik wcale nie wiele lepszy, ale moim zdaniem większy "potencjał"(jeśli tak można to nazwać) posiada.

Kolejny problem tej drużyny to rozgrywający... Pierwszym jest czarnoskóry na "M", który po prostu gubi się w całej grze, akcje przez niego rozgrywane to jeden wielki chaos, z którego nic nie wynika. Jego Hiszpański zmiennik jest jeszcze gorszy. Zwykle grane przez niego akcje polegają na tym że ok 15 s kozłuje, względnie rozgrywa piłkę po obwodzie- jednakże nie wynika z tego nic, a w ostatnich 10s próbuje zagrać do Englisha. Nie mówiąc już o tym że umięsnienie u niego jest tak skromne że właściwie nawet na zasłonach odbijał się od rywali.

Reszty zawodników raczej nie ma sensu opisywać, chyba najlepsze wrażenie pozostawili David(widać doświadczenie), oraz Kanadyjczyk English, który to jednakże nie jest takim klasycznym strzelcem.

Największym problemem tego zespołu jest obrona zespołowa, po prostu wogóle takie coś nie istnieje, nie mówiąc już o częstych błędach przy zastawieniu przy zbiórkach... Konstruowanie ataku na poziomie poniżej krytyki- króluje często chaos i przypadek...

I pomyśleć że tak słaba drużyna gra w lidze hiszpańskiej, w tym sezonie do play-offów im wejścia nie wróżę jednak.

O grze Śląska napiszę jutro, bo dzisiaj muszę ją jeszcze przemyśleć.

Do góry
#1755365 - 07/11/2007 14:43 Re: ULEB CUP [Re: acemilan1]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
acmilan a moze poprostu przyjechali glebokimi rezerwami??? bo cos nie za bardzo chce mi sie wierzyc ze Slask ma zwyszke formy!

Do góry
#1755369 - 07/11/2007 15:00 Re: ULEB CUP [Re: gremlin]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
gremlin ma ma ale to nic dziwnego w koncu do zesplou dolaczy Atkins,Hyży,Homan,Martin wiec jakby nie patrzec cala pierwsza piatka praktcyznei ulegla zmianie, a Gran Canaria nie przyjechala rzadnymi rezerwami tylko swoim normalnym skladem.

Do góry
#1755846 - 07/11/2007 21:45 Re: ULEB CUP [Re: gremlin]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
Originally Posted By: gremlin
acmilan a moze poprostu przyjechali glebokimi rezerwami??? bo cos nie za bardzo chce mi sie wierzyc ze Slask ma zwyszke formy!


Porównując ostatni ich mecz ligowy z meczem ze Śląskiem, grali dokładnie ci sami zawodnicy. Jedynie Pierwszy rozgrywający grał krócej, ale nic prócz fauli nie pokazał, więc o stracie nie można tu żadnej mówić. Najbardziej smutne patrząc na ich grę było to że ci zawodnicy nie rokują ŻADNEJ nadziei na lepszą grę. Naprawdę rzadko się zdarza widzieć taką nędzę...

Natomiast Śląsk nie zagrał wcale wielkiego meczu, ot po prostu wykorzystywał bezlitośnie wszystkie błędy rywala w obronie(który nie dość ze broni bardzo słabo indywidualnie to raczej o obronie zespołowej też ma nikłe pojęcie). Zaprezentował się też dużo lepiej od Hiszpanów pod tablicami, przewaga Śląska pod koszem była tak miażdząca, że w 3 kwarcie właściwie Hiszpanie rzucali wyłącznie za 3. O dziwo też Śląsk dużo lepiej prezentował się w pojedynkach "1na 1". Często obrońcy Hiszpańscy nabierali się na proste zwody, gubili się na zasłonach...
W Śląsku dało się też zauważyć dużo większą determinację i ambicję, sportową walkę o każdą piłkę. Widać też było poprawioną atmosferę w drużynie. Tego też zabrakło u Hiszpanów...
Z indywidualnych graczy dość dobrze zaprezentował się Homan, szczególnie groźny w kontrach, przebojowy Martin oraz Tomczyk, który jak profesor ciągnął wynik w najważniejszych momentach. Przydatnym zawodnikiem w Śląsku na pewno będzie Atkins. Reszta zawodników zagrała dość przeciętnie, nie odbiegając poziomem zbytnio od swoich hiszpańskich rywali. Warto też zauważyć, że Śląsk gubi się atakowany pod presją, agresywniejsza obrona to klucz do zwycięstwa nad tą drużyną. To tyle ode mnie, za dwa tygodnie przyjeżdżają do Wrocławia Grecy z Panioniosu, i w mojej opini Śląsk wcale nie stoi na straconej pozycji, mecz pewnie będzie dość wyrównany...

Do góry
#1771954 - 12/11/2007 18:49 Re: ULEB CUP [Re: acemilan1]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
powiem krotko i na temat.

Panionios-slask 1 -grecy u siebie to inna druzyna niz na wyjezdzie.

Do góry
#1774156 - 13/11/2007 16:00 Re: ULEB CUP [Re: Fercio]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
REGULAR SEASON GAME 2
Game Date CET Time Local Time Preview
Alba Berlin - Siauliai Nov. 13 7:30 PM 7:30 PM
Guildford Heat - DKV Joventut Nov. 13 8:30 PM 7:30 PM
Ovarense Aerosoles - BK Ventspils Nov. 13 10:00 PM 9:00 PM
Elan Chalon - FMP Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
Akasvayu Girona - BC Hemofarm Stada Nov. 13 8:45 PM 8:45 PM
Spirou Charleroi - CSU Asesoft Nov. 13 8:05 PM 8:05 PM
SLUC Nancy - Pamesa Valencia Nov. 13 8:00 PM 8:00 PM
Azovmash Mariupol - Khimki Nov. 13 5:00 PM 6:00 PM
Swans Gmunden - Benetton Fribourg Nov. 13 7:30 PM 7:30 PM
Triumph Lyubertsy - Hapoel Galil Elyon Nov. 13 5:00 PM 7:00 PM
Antwerp Giants - KK Buducnost Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
Beghelli Bologna - CEZ Nymburk Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
Telindus Oostende - Dynamo Moscow Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
Asvel Basket - BC Kalev/Cramo Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
G. Canaria Grupo Dunas - Ludwigsburg Nov. 13 9:00 PM 8:00 PM
Lukoil Academic - Artland Dragons Nov. 13 5:00 PM 6:00 PM
Pau-Orthez - Benetton Treviso Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
EiffelTowers Den Bosch - Hapoel Jerusalem Nov. 13 8:00 PM 8:00 PM
Zadar - PGE Turów Zgorzelec Nov. 13 7:00 PM 7:00 PM
Strasbourg - Unics Kazan Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
BC Kyiv - ASK Riga Nov. 13 7:00 PM 8:00 PM
Panionios On Telecoms - ASCO Slask Wroclaw Nov. 13 6:10 PM 7:10 PM
Turk Telekom - KK Bosna Nov. 13 5:45 PM 6:45 PM
Besiktas Cola Turka - Köln 99ers Nov. 13 6:30 PM 7:30 PM
Hanzevast Capitals - Galatasaray Cafe Crown Nov. 13 7:30 PM 7:30 PM
D. Bank Skyliners - Anwil Wloclawek Nov. 13 7:15 PM 7:15 PM
Red Star - Panellinios GS Nov. 13 6:00 PM 6:00 PM

Do góry
#1774370 - 13/11/2007 19:05 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
czy któryś z ekspertów byłby tak miły i zaprezentował jakieś typy do godziny 12? Mi osobiście na poczatek rzuca się w oczy Crvena Zvezda i Panionos

Do góry
#1774532 - 13/11/2007 20:45 Re: ULEB CUP [Re: twarog2006]
lordvader77 Offline
newbie

Meldunek: 11/11/2007
Postów: 49
Osobiście gram dziś Strasburg, bo w u ruskich troche kontuzji,a francuzi graja coraz lepiej w lidze,w Azovmash tez kontuzje, a w FMP nie gra ich najlepszy zawodnik-podobno. No i tradycyjnie tureckie zespoły -powodzenia!

Do góry
#1774745 - 13/11/2007 22:33 Re: ULEB CUP [Re: lordvader77]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Ja kursy na to spotkanie wystawiłbym po równo.Anwil to juz nie ta sama drużyna co w poprzednich seoznach notorycznie odpuszczjąca europejskie puchary.Ales Pipan ma dużo do udowodnienia i powinnien odpowiednio zmotywować swoich podopiecznych.Obserwatorzy spotkania z Azovmashem Mariupol jak i przeze mnie oglądany mecz w ostatniej ligowej kolejce w wrocławskim Śląskiem mówią ,że ekipa z Włocławka jest w niezłem formie i pwowinna przywieść z Niemiec zwyciestwo.Dodatkowo wzmocnieni pod koszem nie ustępują Skyliners także na pozycjach obwodowych i mimo,że Anwil wygrał tylko jeden mecz wyjazdowy w ostatnich dwóch sezonach tego pucharu to dzisiaj ich bilans powinnien się poprawić.
Anwil ML 2.63pin 7/10
Poza tym to ULEB CUP wiec radzę uważać

Do góry
#1774788 - 13/11/2007 22:50 Re: ULEB CUP [Re: lordvader77]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Panionios Ateny - Śląsk Wrocław
TERMIN ZDARZENIA: 13.11.2007 (wtorek), godz. 18:10
TYP: Panionios Ateny -11,5 pkt
KURS: 1,90
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 2/10


Na początku powiem, że to mój chyba pierwszy typ z Pucharu ULEB, więc z góry proszę o małą taryfę ulgową. To tego handicapu nie jestem przekonany, stąd więc stawka bardzo niska. Poczytałem trochę, popytałem się znajomych, popatrzyłem na dokładkę i do paru wniosków można dojść.

Na początek info z ulebcup.com:

In addition to changing coaches over the weekend, Panionios has decided to change point guards, hiring one former NCAA champion, Mateen Cleaves, while releasing another, Gerry McNamara. Ceaves (188, 30) is expected to make his debut for Panionios on Tuesday at home in the team's ULEB Cup game versus Slask Wroclaw. Cleaves returns to the ULEB Cup, where he played 10 games in the 2006-07 season for Unics Kazan, averaging 8.8 points, 2.9 boards and 2.7 assists. Cleaves was a legend at Michigan State University, where he was a three-time university all-American, leading the team to the 2000 NCAA title as the MVP of the final tournament. Cleaves has since played for Sacramento, Cleveland and Seattle of the NBA. He was also McNamara's teammate in the NBA development league.

Panionios Ateny to drużyna, która z bilansem 3-1 zajmuje 5 miejsce w tabeli ligi greckiej. Potrafią wygrać po zaciętych meczach na wyjeździe, jak i we własnej hali, chociaż w moich oczach to drugie wychodzi im troszkę lepiej, bo wygrana w ostatniej kolejce z AEK'iem Ateny różnicą prawie 20 pkt musi o czymś znaczyć. Wyjazdy do Grecji Śląskowi mogą się źle kojarzyć, a to ze względu na potyczki z Maroussi parę lat temu w europejskich pucharach. Wiadomo, że Grecja to zawsze gorące tereny, gdzie przyjezdnym o zwycięstwa zawsze jest trudno. Z gwiazd w drużynie Panioniosu możemy wymienić na pewno Dusana Sakote, strzelca który pogrywał swego czasu w PAO. Straszy rzutami za 3 punkty, których coś Śląskowi ostatnimi czasy brakuje. Kolejnym graczem, którego możemy nazwać strzelbą zespołu jest bez wątpienia Australijczyk Brad Newley, reprezentant swojego kraju. Rozgrywającego Gerryego McNamare zastąpił Mateen Cleaves, o którym pisałem na początku podpierając się informacją ze stronki oficjalnej ULEB'u. Statystykami z Uniksu nie grzeszy, ale jeśli został sprowadzony do znaczy, że McNamara oczekiwań działaczy za bardzo nie spełniał, a chyba w ostatnim meczu ligowym nie wszedł w ogóle na parkiet. Pod koszem za bardzo Panionios nie straszy i tu szansa na Śląska, a w szczególności dla Homana, bo to co robi ten środkowy jest naprawdę niesamowite. Sęk tylko w tym, że poza deską to ja za wiele dobrego graczom Śląska nie wróżę. Wygrana z Gran Canarią była niewątpliwie niespodzianką, ale gdzie jak gdzie, ale u siebie to Śląsk mógł ją sprawić, ale na greckich parkietach o takową będzie bardzo ciężko. Ponoć to Gran Canaria zagrała straszną kaszaną, a nie Śląsk super zawody. Gracze Panioniosu poza tym, których wymieniłem to niekiedy młodzi, zdolni Grecy, a dochodzą do nich także zawodnicy z przeszłością i epizodami w samej Eurolidze, z której to Śląsk za dużo reprezentantów za bardzo nie ma. W meczu we Włocławku można było zobaczyć, że ekipa Andreja Urlepa, może postraszyć głównie pod koszem, bo strzelców to we Wrocławiu jak na lekarstwo, a w drużynie greckiej takie strzelby aż się mnożą. Obiecałem sobie, że po ostatniej nieszczęśliwej dla mnie kolejce nie będę grał już Pucharu ULEB, ale takiej dyspozycji Śląska typujący nie powinni przegapić. Na dodatek Urlep jakiś coś ostatnio bezradny, wypalony, bez żadnego pomysłu. Czyżby był już myślami przy Reprezentacji i tylko przy niej?

Podsumowując. Ja widzę po stronie Panioniosu dzisiaj zdecydowanie więcej atutów niż po stronie, ostatnimi czasy, bezradnego Śląska. Jeśli Grecy wykażą się taką skutecznością co ostatnio to możemy liczyć na to, że zaproponowany przez bukmacherów handicap zostanie przekroczony już w okolicach trzeciej kwarty. Ale to tylko mój taki spokojny typ, za niską stawkę i pamiętajcie, że na koszu w Europie się nie znam \:\)

Jeszcze znalazłem takie coś o transmisji w internecie. Mecz Śląska można będzie zobaczyć najprawdopodobniej pod jednym z poniższych linków:

1) mms://209.190.38.90/et1_3?sid=9E439806-37FE-4918-8F58-A1D5ADBEA044-16-22638
2) mms://209.190.38.90/et1_3?sid=D19668AF-B4CF-4C81-BF4F-D5C5D62DE25D-16-30563

dla wszystkich i czekam na opinie prawdziwych fachowców.

Do góry
#1774925 - 13/11/2007 23:35 Re: ULEB CUP [Re: shane]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Mam mieszane uczucia co do stawiania Śląska w Uleb-e po tym co zrobili jego gracze tydzień temu. Z jednej strony Panionios pokazał jak podchodzi do puchar tydzień temu w Kalevie doznając klęski, z drugiej strony Śląsk którego ważniejszy mecz czeka jednak w piątek ze Stalówką i zapewne Andrew nie widząc możliwości osiągniecia dobrego wyniku w Grecji (a może będzie okazja ) swoje mocne ogniwa będzie oszczędzał.
W każdym bądź razie czas działa na korzyść zespołu z Wrocławia - no bet wg mnie.
PS. Za to grałem pozostałe dwa nasze zespoły ...


Edited by sebkos (13/11/2007 23:36)

Do góry
#1774930 - 13/11/2007 23:35 Re: ULEB CUP [Re: shane]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Gerry McNamara to raczej rzucający obrońca, przynajmniej na takiej pozycji grał jeszcze w Syracuse. Będąc w ekipie pomarańczowych pomagał Carmelo Anthony'emu w zdobyciu mistrzostwa NCAA, w kolejnym sezonie podbijał publiczność MSG trójkami w ostatnich sekundach meczu, miał potem wylądować w 2 rundzie draftu no ale widać że niezbyt mu poszło skoro trafił do Panioniosu. Gość poza trójkami niezbyt wiele potrafi, jest wolny, słaby ballhandling więc nic dziwnego że go zwolnili...
sorry za OT

Do góry
#1774949 - 13/11/2007 23:44 Re: ULEB CUP [Re: sebkos]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: sebkos
Za to grałem pozostałe dwa nasze zespoły...


Czyli Turów też. O niespodziankę będzie bardzo trudno, bo takiej publiki jak tamtejsza to Zgorzelec jeszcze na oczy nie widział. Poza tym będzie im cholernie ciężko pod koszem. Jedyny plus po stronie Turowa to Filipovski. Zobaczymy jak to będzie, ale oczywiście kibicuję ekipie Turowa.

Do góry
#1774976 - 13/11/2007 23:55 Re: ULEB CUP [Re: shane]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Skyliners Frankfurt – Anwil Włocławek
Typ: 2
Kurs: 2.56
Buk: Betfair
Stawka: 5/10

Świetny kurs na Anwil, wystawiony chyba tylko i wyłącznie z racji atutu własnego parkietu Niemców. Skyliners, w porównywalnej do naszej DBE, BBL spisują się przeciętnie. Również na inaugurację UlebCup w Valencii zaprezentowali się słabiutko i nie wierzę w ich dzisiejsze cudowne odrodzenie. Skład Włocławian, w szczególności na pozycjach podkoszowych, prezentuje się lepiej i jak dla mnie to mądrze dowodzeni przez Alesa Pipana goście są faworytami.

Do góry
#1774991 - 14/11/2007 00:03 Re: ULEB CUP [Re: shane]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: shane
Originally Posted By: sebkos
Za to grałem pozostałe dwa nasze zespoły...


Czyli Turów też. O niespodziankę będzie bardzo trudno, bo takiej publiki jak tamtejsza to Zgorzelec jeszcze na oczy nie widział. Poza tym będzie im cholernie ciężko pod koszem. Jedyny plus po stronie Turowa to Filipovski. Zobaczymy jak to będzie, ale oczywiście kibicuję ekipie Turowa.


Shane ale przecież połowę ekipy Turowa pochodzi z tamtych rejonów z Saso włącznie także ten argument jest bezzasadny. Po drugie główną bronią Zadaru jest obwód a nie strefa podkoszowa...

Do góry
#1774993 - 14/11/2007 00:03 Re: ULEB CUP [Re: shane]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: shane
Poza tym będzie im cholernie ciężko pod koszem. Jedyny plus po stronie Turowa to Filipovski. Zobaczymy jak to będzie, ale oczywiście kibicuję ekipie Turowa.

dlaczego bedzie im ciezko pod koszem ?
Zadar to zespol grajacy daleko od kosza bazujacy na rzutach z obwodu wiec musza sie oni obawiac rzutow za 3 pkt bardziej niz walki na "deskach"

Do góry
#1774998 - 14/11/2007 00:06 Re: ULEB CUP [Re: jarko 33]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Ok, mój błąd.

Do góry
#1775013 - 14/11/2007 00:18 Re: ULEB CUP [Re: shane]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
Spirou Charleroi vs. CSU Asesoft

Charleroi znakomicie gra na wlasnym parkiecie , pokazali to m.in. rok temu pokonujac u siebie takie zespoly jak FMP , ALICANTE , BESIKTAS , (przegrali 2 punktami z KAZANIEM). W pierwszym meczu stawili opor na wyjezdzie druzynie HEMOFARMU , dlatego watpie , zeby nie poradzili sobie z Rumunami , ktorzy potega na pewno nie sa. Belgowie powinni spokojnie przeskoczyc handi.

Bez problemow powinny wygrac takze ekipy: Turk Telecom (ciekawie budowany zespol , znakomici zawonicy , handi spokojnie pokryja), Crvena Zvezda (zaskakujaco dobrze radza sobie po odejsciu Gurovica , znajduja sie w czolowce ligi adriatyckiej , goscie bez swojego kapitana), Badalona (wraca Rudy , mysle , ze dzis zagra , zeby powrocic do dobrej formy , nawet rezerwa powinna spokojnie wygrac) , Gmunden sprawili niespodzianke w pierwszej kolejce , sledze lige austryjacka i wiem , ze dzis nie powinni miec problemow), Panionios (typowa druzyna wlasnego parkietu , slask drugiej niespodzianki nie sprawi), BC Kijow (jezeli wygrywa sie z takim zespolem jak Benetton to nie przegrywa sie w takich meczach), Benetton Treviso (kibicuje im podobnie jak druzynie Turk Telecom i mam nadzieje , ze nie zawioda dzis , PAU to juz nie ta sama druzyna co rok temu , wyprzedali najlepszych zawodnikow i dlugo , dlugo sie nie pozbieraja), Besiktas (Koeln slabiutkie w tym sezonie , Besiktas przeciwnie ciekawe transfery , mysle , ze niespodzianki nie bedzie)

Do góry
#1775144 - 14/11/2007 01:25 Re: ULEB CUP [Re: kasparov]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
moj post obszerny z rana nie wskoczyl wiec tylko suche typy :
Skyliners -Anwil +4.5 Anwil
Lukoil-Dragons 1 9niestety juz zaczeli \:\)
Telekom-Bosna -10.5 Telekom
Panionios -Slask -10.5 Panionios
Eiffel Towers -Galatsaray +7.5 Eiffel

Do góry
#1793910 - 20/11/2007 15:40 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
ULEB Cup 2007-2008
REGULAR SEASON GAME 3
Game Date CET Time Local Time Preview
DKV Joventut - Turk Telekom Nov. 20 8:45 PM 8:45 PM
Alba Berlin - Guildford Heat Nov. 20 7:30 PM 7:30 PM
FMP - Besiktas Cola Turka Nov. 20 6:00 PM 6:00 PM
BC Hemofarm Stada - CSU Asesoft Nov. 20 6:00 PM 6:00 PM
Pamesa Valencia - Anwil Wloclawek Nov. 20 8:30 PM 8:30 PM
SLUC Nancy - Azovmash Mariupol Nov. 20 8:00 PM 8:00 PM
Swans Gmunden - Triumph Lyubertsy Nov. 20 7:30 PM 7:30 PM
ASCO Slask Wroclaw - Ludwigsburg Nov. 20 7:30 PM 7:30 PM
Khimki - D. Bank Skyliners Nov. 20 5:00 PM 7:00 PM
Dynamo Moscow - Red Star Nov. 20 6:15 PM 8:15 PM
BK Ventspils - Köln 99ers Nov. 20 6:40 PM 7:40 PM
Benetton Tamoil - Lukoil Academic Nov. 20 8:30 PM 8:30 PM
Panionios On Telecoms - Asvel Basket Nov. 20 6:10 PM 7:10 PM
BC Kalev/Cramo - G. Canaria Grupo Dunas Nov. 20 6:00 PM 7:00 PM
Hapoel Jerusalem - Unics Kazan Nov. 20 7:30 PM 8:30 PM
PGE Turów Zgorzelec - Strasbourg Nov. 20 6:30 PM 6:30 PM
Siauliai - KK Bosna Nov. 20 5:40 PM 6:40 PM
Ovarense Aerosoles - Elan Chalon Nov. 20 10:00 PM 9:00 PM
Akasvayu Girona - Hanzevast Capitals Nov. 20 8:45 PM 8:45 PM
Galatasaray Cafe Crown - Spirou Charleroi Nov. 20 7:00 PM 8:00 PM
Benetton Fribourg - KK Buducnost Nov. 20 7:30 PM 7:30 PM
Hapoel Galil Elyon - Antwerp Giants Nov. 20 6:15 PM 7:15 PM
CEZ Nymburk - Panellinios GS Nov. 20 6:00 PM 6:00 PM
Beghelli Bologna - Telindus Oostende Nov. 20 8:30 PM 8:30 PM
Artland Dragons - ASK Riga Nov. 20 7:30 PM 7:30 PM
BC Kyiv - Pau-Orthez Nov. 20 7:00 PM 8:00 PM
EiffelTowers Den Bosch - Zadar Nov. 20 8:00 PM 8:00 PM

Do góry
#1794134 - 20/11/2007 17:42 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
deker84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 4528
Skąd: Białystok
FMP-Besiktas 2
pierwsza mysl,czas na porazke turkow. Goracy teren jaki panuje w takich miejscach jak Belgrad, w pewnym stopniu paralizuje gre przeciwnika. Pozatytm, jak mozna wygrywac mecz, mam na mysli Besiktas, kiedy gra sie opiera na 5 zawodnikach, mianowicie Shumpert(gwiazda tej druzyny),Apodaca,Dalmau,Nicevic i kapitalnie grajacy w tym sezonie Kaya Peker? Besiktas udowadnia to ze mozna. Nawet bez Nicevica, w ostatniej kolejce TBL - BEKO Basketbol Ligi, rozniesli, bo wynik 77-93 to jest kleska Efesu, grajacego u siebie.A kto brylowal Shumpert 21pkt,Apodaca 25pkt,5as,4zb; Peker 22pkt,7zb(udowodnil ze pozbywanie sie go z Efesu bylo chyba bledem dzialaczy), wspierani przez Dalmau.
Brak Nicevica, chyba wogole niewidoczny. Dwa mury stojace pod koszem Peker,Nicevic, superstrzelec Shumpert, i te byle gwiazdeczki PLK Apodaca,Dalmau(playmakerzy z prawdziwego zdarzenia ;\) ). I wazny czynnik w grze Besiktasu, jednemu nie wychodzi gra, ciezar gry na siebie biora pozostali zawodnicy z pierwszej piatki. Sprobuje lekko zagrac Turkow
Ovarense-Chalon 2
tutaj krotko. Dlaczego MVP poprzedniej kolejki nie zostal malutki Shawnta Rogers? Tego nie wie nikt. Ktos kto moierzy 163cm, a rzuca ponad 30pkt w meczu,prowadzi zespol do efektownego zwyciestwa nad Zeleznikiem, wedlug mnie zasluguje na to. Czy poprowadzi do kolejnego zwyciestwa w uleb cup? Takie mecze jak ten w Portugali, trzeba poprostu wygrywac. Venstpils udowodnil to tydzien temu
BC Kijów-Pau Orthez 1
ciekawy zespol ukrainski, posiadajacy niezlych koszykarzy, kontra ekipa pozostajaca cieniem druzyny z poprzednich lat. Zwyciestwo nad Benettonem, zespolem ktory od poczatku sezony przezywal kryzys(powtarzam przezywal ;\) ) doda wiary w gre zawodnikow franzuskich. Nieeee, lanie jakie dostali w ostatniej kolejce ligowej w Paryzu, o tym swiadczy. Pooh Jeter,Artur Drozdov(gwiazda ukrainskiej koszykowki), Jacobs Jaacks, amerykanski macedonczyk Ryan Stack, Marcus Faison, slowenski skrzydlowy Marko Maravic, czy jeden z najlepszych zawodnikow mlodegego pokolenia zaledwie 21letni gruzin Markoishvili. Slad solidny jak na europejskiego sredniaka, ze znanymi zawodnikami w Europie. Dwa zwyciestwa z Benkami, i z Ryga, liderownaie w grupie. Passe trzeba podtrzymac, a Pau Orthez raczej nie jest zespolem, przynajniej w tej chwili ktory moze im zagrozic

Zastanawia mnie ponadto Panionios, ostatnie zwyzka formy, pokonanie Slaska ;\) hehe, No coz z takim przeciwnikiem tez trzeba wygrywac, w ostatniej kolejce ligowej z Arisem na wyjezdzie.
Slask ;\) z takim przeciwnikiem jak Ludwigsburg tez trzeba wygrywac \:D sorki ;\) mam nadzieje ze efektowne zwyciestwo ze Stala to nie przypadek, i w kazym nastepnym meczu bede udowadniac ze WKS mimo slabego poczatku bedzie sie liczyl dalej o najwyzsze cele w PLK, a moze i cos uwojuje w europie, Czego z calego serca im zycze
Turow,Turow,Turow hmmm, u siebie z pogromca Uniksu, ostatniej kolejki Uleb Cup Strasbourgiem nie powinni chyba przegrac.
no i chyba Panelinios, sweietnie grajacy w tym sezonie grecy, nie tylko w HEBA (grecka liga)

Do góry
#1794145 - 20/11/2007 17:52 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Juventut-Turk Telekom (+8)
Turcy nie zawodza ani w lidze ani w pucharach ,hiszpanie rowniez spisuja sie wysmienicie ,obie druzyny moglby by z powodzeniem grac w Eurolidze hand na gosci wydaje sie jak najbardziej realny, zastanawialem sie rowniez nad overem 169.5 aczkolwiek chyba odpuszcze

Fmp-Besiktas - 1 & over 160
Dwie solidne druzyny,a zarazem ofensywne.Zeleznik slynie ze swietnego prowadzenia mlodziezy a tak jak wiadomo preferuje koszykowke "na tak" z drugiej strony mocny Besiktas min z
Apodaca i Dalmau ,over wielce prawdopodobny



Ślask-Ludwigsburg -jeden typ mi sie nasuwa mianowicie under 152
Wroclawianie u siebie potrafia swietnie bronic ,Ludwigsburg tez nie jest wybitnie ofensywna druzyna więc dlaczego nie..?

Galatasaray-Charleroi - +8 na Belgow ,jak dla mnie druzyny z tego kraju sa narazie czarnymi koniami rozgrywek ,spisuja sie nadspodziewanie dobrze , Turcy u siebie mocni o czym przekonala sie juz Girona (71-69) , mimo to licze na Belgow \:\)

Girona(-21) - Hanzevest - te druzyny dzieli przepasc , reszta komentarza chyba zbędna ,spodziewam sie zwyciestwa Hiszpanow minimalnie 30 pkt

Khimki(-21) - Skyliners - analogiczna sytuacja jak wyzej , choc Skyliners nie sa tak slabi jak Holendrzy to i tak jak dla mnie linia za niska \:\)

Bologna-OOstende (+8)
ekipy z Wloch niczym nie zachwycaja (moze poza Siena ktora cos gra w Eurolidze) w lidze rowniez radza sobie daremnie pomimo ostatniego zwyciestwa z Pesaro ,proponuje zagrac na Belgow z handi.. moze nie sa tak mocni na wyjazdach jak u siebie (86 -81 z Dynamo) ale zapewniam ,ze do ulomkow nie naleza \:\)

Eiffetowers -Zadar -over 165
w tej kameralnej hali w niemal kazdym meczu pada w granicach 170 i wiecej pkt, przed tygodniem strzelanine zafundowali gospodarzom gracze z Izraela , w tym tyg graja z jeszcze bardziej ofensywna druzyna z Chorwacji \:\)

Suche typy:

Turow 1
Benneton under 156

troche za duzo tych typów ale takie mecze m idzis chodza wlasnie po glowie zycze wysokich wygranych \:\)

Do góry
#1794149 - 20/11/2007 17:55 Re: ULEB CUP [Re: deker84]
Snajper2 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 5461
Skąd: Włocławek
Nie widziałem w akcji Nancy.... ale bylem na meczu Anwilu z Azovmash'em i moim zdaniem mega mocni... do tego kilka dni temu podpisali kontrakt z Krzysiem Langiem moc podkoszową mają ogromną do tego dobry odwód... 2,90 na Mariupol za wysoki co o tym myślicie?

Do góry
#1794159 - 20/11/2007 18:08 Re: ULEB CUP [Re: Snajper2]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Nancy mocne,zwlaszcza u siebie i chyba jedyna francuska druzyna ktora zasluguje na uwagę (i nie kieruj sie ich mizernym bilansem tzn porazkami z Khimkami czy Pamesa) ,moze pasc kazdy wynik ,aczkolwiek trzeba zaznaczyc ze ukrainska koszykowa zrobila w ostatnich latach duzy postep i ten sklad hmm naprawde niezly (min. Delinikaistis ,Edney,Liadelis ,Archibald te nazwiska nie sa chyba nikomu obce) ale mozna by zagrac +6 na Mariupol \:\)

ale moze niech sie wypowiedza wielcy tego forum \:\)

Do góry
#1794180 - 20/11/2007 18:22 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Belgowie sa czarnymi koniami z ktorej strony ? Chrleoi wygralo 6 pkt ze slaba druzyna , Jak dla mnie Galatasaray ktora ma w skladzie znajmoego z parkietow DBE Besoka wygra w tym meczu bez problemowo. ( aby miec takiego gracza trzeba miec duzo kasy ) Galatasaray wygrala z Girona i calym szczunkiem dla Beglow ich koszykowka wyraznie odstaje poziomem od koszykowki Hiszpanskiej i Tureckiej.

Podam swoje przesmyslenia
A wiec na dzis
Alba Berlin vs. Guilford Heat 1 1.15
Niemcy sa w formie a Goscie druzyna z Angli chyba najwidoczniej nie , choc poziom Angielskiej koszykowki jest dosc marny , przegrana u siebie 35 pkt z Dvk napewno robi wrazenie wedlug mnie kurs zawyzony powinnien oscylowac w granichac 1.05 .
Galatasaray Cafe Crown vs. Spirou 1 1.2 analiza wyzej
Khimki vs. Deutsche Bank Skyliners 1 1.1
Rosjanie zmierza sie ze slaba grajaca druzyna niemiec , nie dosc ze w druznie Skyliners nie idzie to nie zagra ich rozgrywajacy. Uwazam ze KHimki latwo pojada druzyne z Niemiec.
Turow - Strasbourg 1.6
Turow dzis podejmie w Libercu , druzyne z Francji. Strasburg w tym sezonie gra poprostu slabo ostatnia porazka z Vich + 20 pktt tylko to potwierdza. Turow solidna druzyna , bardzo dobra obrona , mysle ze bez miejszych klopotow zatrzymaja Arona Patwaya i jego kolegow , Zarykuje nawet ze Francuzi nie wyjda z granicy 60 pkt.

Inne Luzne typy
Pamesa Valencia vs. Anwil Wloclawek 1
BC Kalev/Cramo vs. G. Canaria G. Dunas 1
Panionios On Telecoms vs. Asvel Basket 1
Asco Slask vs. Ludwigsburg 1
BC Kyiv vs. EB Pau-Orthez 1
wszytkie te luzne typy sa przemyslane \:D

Do góry
#1794202 - 20/11/2007 18:30 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: wer890]
cristov2 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/12/2003
Postów: 310
Skąd: Bydgoszcz
Post deleted by sebkos

Do góry
#1794210 - 20/11/2007 18:33 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: cristov2]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Post deleted by sebkos

Do góry
#1794223 - 20/11/2007 18:43 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Z calym szacunkiem dla Ciebie ale kazdy nas moglby zagrac po kursach 1.1 (tylko gdzie takie sa ?) typu Khimki,Girona czy Pamesa ale jest to delikatnie mowiąć mijajace sie z celem to raz ,a dwa zeby uszczypnac powaznie bukow musielibysmy byc milionerami hehe a wtedy podejrzewam nikt z nas by sie w to nie bawil \:\) mimo wszytsko pozdro

Do góry
#1794250 - 20/11/2007 18:56 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Ok nie robmy off topu skoncentrumy sie na meczach ( kurs 1,1 badz 1,06 - Mecz Khimki Alba i inne sluza mi do podbica do kursu 2,2 \:D ) Chcialbym uslysec zdanie innych uzytkownikow na temat meczow \:\)

Do góry
#1794281 - 20/11/2007 19:05 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
viali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/08/2005
Postów: 5574
Khimki - Deutsche Bank Skyliners
handicap : 0-22.5 1,85 1,85

ten mecz zwrocil moja uwage. linia 22 bardzo wysoko wiadomo ze rosjanie rozjada dzisiaj niemcow ale czy taka roznica?nie wydaje sie.Majac w zanadrzu arcywazny mecz za 3 dni w moskwie z dynamem trener bedzie lawirowal skladem w dzisiejszym meczu i da najlepszym odpoczac.liga rosyjska jest bardziej prestizowa niz uleb .dzialacze khimik zreszta otwarcie mowia ze gloeny cel na ten sezon to zdobycie mistrza rosji.

Do góry
#1794409 - 20/11/2007 20:12 Re: ULEB CUP [Re: viali]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Nie wiem czemu nie pojawila sie moja analiza eh ;/

Bc Kalev - Grand Canaria 1 ( w pon kursy w sts 2,5 ) dzis 2.0

Druzyna ze stolicy estoni jest prawdzimy czarnym koniem rozgrywek , sprawia niespodzianke ze niespodzianka ogranie Lyon i Pananisu ( az 15 pkt) mozkliwe ze te niespodzianki wcale nie sa nispodziankami \:D a wynikaja z dobrej gry Druzyny Kalev , mysle ze dzis przerodzi sie to w regularnosc bardzo dobrej gry i pokonaja druzyne z hiszpani, kotra nie radzi sobie najlepiej w lidze ACB a w Uleb na wyjezdzie przegrywajac ze Slaskiem ( Slask byl wtedy w dolku) udowadnie ze jej lepsze czasy juz minely. Licze ze Hiszpanie na wyjezdzie przegrajaj , poniewaz ich gra we Wroclawiu wyglada bardzo chaotycznie .

Do góry
#1794410 - 20/11/2007 20:12 Re: ULEB CUP [Re: viali]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Khimki równa 10-tka, Niemaszki nie maja kim za bardzo grać a sam Allen nie jest w stanie utzymać im meczu na w miarę równym poziomie (czyt. -10:-20). Tu po prostu w miarę upływu czasu przewaga musi byc duza... +spred nie do gry.


Edited by sebkos (20/11/2007 20:17)

Do góry
#1794418 - 20/11/2007 20:27 Re: ULEB CUP [Re: sebkos]
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
Ciekawym typem wydaje się być handicap +14.5 na anwil po kursie 1.85. Anwil nie ma duzych szans na wygraną, ale nie sądze, aby tak wysoko przegrali, bo ostatnio prezentuje się bardzo dobrze. Ciekawostką może być to, że w tym sezonie Anwil jeszcze nie przegrał na wyjeździe \:\)

Do góry
#1794434 - 20/11/2007 20:44 Re: ULEB CUP [Re: mabiel]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
CEZ Nymburk - Panellinios
Typ: CEZ Nymburk
Kurs: 2.00 (łącznie z dogrywką)
Buk: Unibet

Cześć Wam w ten słoneczny dzień \:\) Mnóstwo spotkań dzisiaj w Uleb a ja wybrałem poniekąd bardzo ciężki do obstawiania. Do Czech na ciężki teraz zawitają Grecy. Na inaugurację rozgrywek koszykarze z Nymburga dość pechowo przegrali z Crveną Zvezdą ulegając im dopiero po dogrywce. W drugim meczu zawitali do Bolonii no i musieli zmierzyć się z silną drużyną gospodarzy ulegając im po walce 71:82. Grecy zaś Uleb zaczęli od pokonania Telindus Oosten 84:77, by później przegrać z Crevną dziesięcioma punktami. Czesi zmobilizowani dzisiaj by wygrać na własnym parkiecie. Grecy w środku sezonu wyczytałem,że w ostatnim meczu ligowym urazu nabawił się ich rozgrywający i nie wiadomo czy zagra. W ekipie gospodarzy wszyscy zdrowi już od tygodnia przygotowywują się na tą potyczkę. Pierwsze zwycięstwo gospodarzy? Moim zdanie warto spróbować.

Do góry
#1794440 - 20/11/2007 20:52 Re: ULEB CUP [Re: mabiel]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Śląsk Wrocław - Ludwigsburg
TYP: Śląsk Wrocław
KURS: 1,45
BUKMACHER: bet365
STAWKA: 6/10

---


ZDARZENIE: Śląsk Wrocław - Ludwigsburg
TYP: Śląsk Wrocław -4,5
KURS: 1,86
BUKMACHER: bet365
STAWKA: 2,5/10


Nie będę ukrywał, że o drużynie z Niemiec wiem bardzo mało, jest to tylko pobieżna, podstawowa wiedza. Jedno jest pewne - do potentatów w lidze to oni nie należą i jeżeli Śląsk marzy w ogólne o wyjściu z grupy to musi wygrywać takie mecze, szczególnie u siebie. Ludwigsburg nie wygrał jeszcze w ULEB ani jednego meczu i nie zapowiada się, by miało to nastąpić dzisiaj. Niemcy są nieobliczalni o czym świadczą wyniki w lidze. W Śląsku jakby po odejściu Urlepa jest trochę więcej świeżości. Twarda ręka trenera przestała ciążyć na zawodnikach, więc może i Ci się w końcu odblokowali. Pewne jest, że takiego popisu jak w meczu ze Stalą to Wrocław nie da, ale może dzisiejszy mecz okazać się kolejnym krokiem do stopniowego wychodzenia z kryzysu/dołka, a wygrana znacznie przybliżyć podopiecznych Adamka do wyjścia z grupy. Ludwigsburg gra szybką, żywiołową koszykówkę, lubią się chłopaki wyszaleć na obwodzie, ale jeśli tylko trochę się ich przyciśnie, to z tym rzucaniem trójek w ich wykonaniu może być różnie. W ostatnim meczu Adamek zdał egzamin, bo chyba czuł już na plecach oddech Perasovica, a tu proszę - niespodzianka, co wcale nie oznacza, że taka opcja nie może wrócić. Mam nadzieję, że szkoleniowiec wrocławian odrobił zadanie domowe i dobrze przygotował zespół, bo rywal jest dzisiaj absolutnie w zasięgu. Kursy na mecz takie jak podałem, czyli nawet, nawet. Ten hadicap dla odważniejszych raczej, ale Śląsk ML do ULEB-owej tasiemki jak najbardziej ;\)


Do góry
#1794515 - 20/11/2007 22:34 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: Przemyslanin

Ślask-Ludwigsburg -jeden typ mi sie nasuwa mianowicie under 152
Wroclawianie u siebie potrafia swietnie bronic ,Ludwigsburg tez nie jest wybitnie ofensywna druzyna więc dlaczego nie..?


Ludwisburg jest jedną z najbardziej ofensywnych drużyn. Poniżej poziomu 160 pkt rzadko schodzą. Dotychczas w ulebie oba mecze po 162. Dużo rzucają, czasami aż za dużo. Szkoda, że nie mają pełnego składu od początku sezonu.

Co do Śląska - za Urlepa typ na under byłby znakomity. Urlepa nie ma i ostatni mecz w PLK pokazał, że WKS ma zawodników potrafiących grać szybką koszykówkę.

Do góry
#1794632 - 21/11/2007 00:14 Re: ULEB CUP [Re: Twin Peaks]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
co do nalizy Shane Adamek nie czuje nikogo oddechu , najprawdopodobniej na nastepnym meczu ligowym Mecz z Trybun bedzie ogladak Sakota lub inny ktorych nazwiski nie pamietam ( i nie chce ich widzies na lawce Slaska )

Do góry
#1794656 - 21/11/2007 00:25 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
No to tera ja;)

Slask no bo porpsotu z Ludwisburgiem nei wypada przegrac. Jesli cha wyjsc z grupy musza takie spotaknei wygrywac. no i to Śląsk jest napewno lepszy sportowo.

Turow nie po to budopwany budzet zebrano calkiem ceikawa druzyna zeby rpzegrywac u siebie z przeciatniakiem z ligi francuskiej.

Girona-21,5 co tutaj pisac Holendrzy to amatporzy o powinni dzis zebrac dosc mocna szkole profesjonalnego basketu +30 to chyba najmniejszy wymiar kary

zaraszam rowniez na: http://www.krisbet.blox.pl

Do góry
#1794659 - 21/11/2007 00:27 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Benetton Fribourg - KK Buducnost
Typ: 2 (-5.5pkt)
Kurs: 1.85
Buk: Unibet
Stawka: 6/10

Szwajcaria to koszykarskie peryferia. Nic więc dziwnego, że szanse drużyny z Fribourga na przejście do następnej rundy są iluzoryczne. Mimo to Helvetom, rzecz jasna wspieranym przez grupę Amerykanów, udało się odnieść spory sukces i wygrać na własnym parkiecie z ekipą z Antwerpii. Chyba też głównie temu zawdzięczamy dzisiejsze, dobre kursy na wygraną Buducnostu. Ekipa z Podgoricy, to solidny przedstawiciel Ligi Adriatyckiej i choć w rodzimej lidze goście spisują się póki co przeciętnie, tak obecny potencjał powinien spokojnie wystarczyć na pokonanie miejscowych różnicą co najmniej sześciu punktów.

Do góry
#1795099 - 21/11/2007 02:44 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: viali]
viali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/08/2005
Postów: 5574
Post deleted by sebkos

Do góry
#1795254 - 21/11/2007 03:18 Re: ULEB CUP [Re: viali]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
vs



typ: -21 AKASVAYU GIRONA

kurs: 1.90

stawka: 7/10

buk: VCBET


typ: OVER 88 AKASVAYU GIRONA

kurs: 1.85

stawka: 7/10

buk: FONBET



Trzecia kolejka rozgrywek Uleb Cup. Hiszpanie podejmują na własnej hali gości z Holandii. Moim zdaniem, powinien być to spacer, ponieważ obie ekipy dzieli przepaść. W drużynie Hanzevastu nie zagra Emiliano Morales (6p 1z na mecz) oraz Pavel Englicky (1p 1z), nie są to jacyś wybitni gracze, ale zawsze to osłabienie. W meczu z Gironą ma ich zastąpić Rhymer Kitwana. Tak jak wspomniałem wyżej spodziewam się gładkiej wygranej Hiszpanów, innej opcji nie ma.

Do góry
#1810417 - 26/11/2007 20:24 Re: ULEB CUP [Re: pettersen]
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
Siauliai vs. Guildford Heat 17:40 CET
Turk Telekom vs. Alba Berlin 17:45 CET
KK Bosna vs. DKV Joventut 20:15 CET


GROUP B
BK Ventspils vs. Elan Chalon 18:40 CET
Besiktas Cola Turka vs. Ovarense 19:00 CET
Köln 99ers vs. FMP 19:30 CET

GROUP C
Hemofarm Stada vs. Hanzevast 18:00 CET
Spirou Basket vs. Akasvayu Girona 20:05 CET
CSU Asesoft vs. Galatasaray, Nov. 28 18:00 CET

GROUP D
Anwil Wloclawek vs. Khimki 18:00 CET
D. Bank Skyliners vs. SLUC Nancy 19:30 CET
Pamesa Valencia vs. Azovmash 20:30 CET

GROUP E
Benetton Fribourg vs. Triumph 19:30 CET
KK Buducnost vs. Hapoel Galil Elyon 20:30 CET
Antwerp Giants vs. Swans Gmunden 20:30 CET

GROUP F
Panellinios GS vs. Dynamo Moscow 17:30 CET
CEZ Nymburk vs. Telindus Oostende 18:00 CET
Red Star vs. Beghelli Bologna 19:00 CET


GROUP G
BC Kalev/Cramo vs. Ludwigsburg 18:00 CET
Asco Slask vs. Asvel Basket 19:30 CET
G. Canaria G. Dunas vs. Panionios 21:00 CET


GROUP H
Lukoil Academic vs. BC Kyiv 17:00 CET
ASK Riga vs. Pau-Orthez 19:00 CET
Artland Dragons vs. Benetton Tamoil 19:30 CET

GROUP I
Unics Kazan vs. PGE Turow 17:00 CET
Hapoel Jerusalem vs. Zadar 18:00 CET
Strasbourg vs. EiffelTowers 20:30 CET

Do góry
#1810456 - 26/11/2007 21:36 Re: ULEB CUP [Re: bolec]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Moze ja zaczne.
Zaczne od Grupy a
Ciekawym typem wydaje mi sie typ na Tur telekom ( 1.4)
Tur to lider ligi tureckiej , w uleb spisuje sie bardzo dobrze , przegrali tylko z faworytem do zdobycia pucharu uleb DVK , Alba tez gra calkiem dobrze , w uleb takze przegrali jedynie z DVK , elementem znaczacym ktory sklania mnie do postawienia na Tur jest to ze liga Turecka jest o wiele bardziej wyrownana niz niemiecka , drugi argument to ze w Turze gra znajmoy ze Slaska Michael Wright i jest najlepszym strzelcem druzyny , ogolnie Tureckie druzyny nie odpuszczaja pucharow wieec jazda Tur
Tur Telekom - Alba Berlin 1 @ 1.4
Crvena Zvezda - Begheli Bologona 1 @ 1.5
Co do kursu to jakies nie porozumienie chyba , Bologona gra bardzo slabo w tych rozgrywkach , w lidze tez nie spisuja sie zadowalacjaco, Crvena za to wrecz przecwinie gra bardzo dobrze w lidze w Uleb przegrali tylko z bardzo mocnym Dynamo. Dokladajac do tego fanatyczna publicznosc na balkanach mamy wielka peffke , jak dla mnie mecz ktory najbardzie oplaca sie grac .
Kolejny typ to
Bk - Ventspils - Elan Chalon 1 @ 1.5
Lotysze bardzo dobrze prezentuja sie na arenie miedzynarodowej wstydu nie przynosi im porazka z Besikitasem 8 pkt , Elan gdy popatrzymy na jego bilans stwierdzimy ze gra tez calkiem przyzwoicie , ale Przegrali z Koln ktorzy sa slabi ich porazka 12 pkt mnie w tym utwierdza , we Francuskiej tez dostali 8 pkt od ekipy Colsona , rok temu to byl calkiem inny zespol w tym roku graja slabo i nie widze szans dla nich na Lotwie dla mnie pewna jedynka
Zastanawiam sie jeszcze nad typem na Ryge z Pau ktos sie wypowie
Inne typy
BC Hemofarm Stada - Hanzevast Capitals 1 (1.05 zapewne)
Besiktas Cola Turka vs. Ovarense 1 ( kursy pewnie spadna do 1.05)
to na tyle ode mnie
pozdrawiam.

Do góry
#1810459 - 26/11/2007 21:48 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
djkomos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 2015
Skąd: Kraków
Gdzie już są wystawione kursy? Bo ja bez kursów już sobie wypisałem na kogo możnaby ewentualnie zagrać, ale nie znam kursików, zapodaj wer980 jeśli możesz.

Do góry
#1810465 - 26/11/2007 22:01 Re: ULEB CUP [Re: djkomos]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
kursy z stsu ale jeszcze spadna
zeby nie bylo offu

Riga- Pau 1 @ 1.6

Moim zdaniem trza wykorzystac to ze buki nadala mysla ze Pau to dobra firma itd , Pau to byl dobry zespol teraz jest slaby i tyle Riga w swojej lidze musi walczyc z takimi zespolami jak Lituvos Zalgiris Saulali , i idzie im to calkiem nie zle narazie za na pierwszym miejscu ( 7-2 ) , chco Lituvos ma lepszy od nich bilans ma jeden mecz mniej a Zalgiris ma najlepszy bilans i dwa mecze mniej wiec mozemy powiedziec ze zespol z Rygi znajduje sie na 3 miejscu mocnej ligi , Pau zajmuje ogon ligi a we Francuskiej nie ma tak mocnych zespolow jak Zalgiris i CZy lituvos , w moim przekonaniu Nancy Le Mans sa slabsze od wyzej wymienonych druzyn ligi lotewskiej. Wedlug mnie Ryga bez problemu pojedzie Pau ktore przegralo tydzien temu 35 pkt z Kijowem. Wedlug mnie to peffffka taka sama jak Crvena.

Do góry
#1810482 - 26/11/2007 22:31 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
mamuska26 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 508
To kursy z sts-u czy z ksiazeczki sts ?

Do góry
#1811313 - 27/11/2007 05:44 Re: ULEB CUP [Re: mamuska26]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Telekom- Alba - wydaje sie ,że Niemcy niewiele beda miec do powiedzenia na goracym parkiecie w Turcji, Telekom jak dla mnie zdecydowanie mocniejszy zarówno na obwodzie jak i pod koszem, tu raczej o niespodzianke będzie trudno. Typ -1

Anwil - Khimki -lider ligi rosyjskiej zawita we Wloclawku i jesli nie zlekcewazy gospodarzy zapewne wygra, niespodziewam sie jakiegos pogromu pomimo ,ze te druzyny dzieli roznica 2 klas ale myśle ,ze spokojnie 7-10 pkt na luuzie gracze z Moskwy wygraja
Typ-2

Crvena Zvezda- Bologna - za gospodarzami przemawia atut wlasnego parkietu a co sie z tym wiąże atmosfera \:\) uwazam ze o jakims lekcewazeniu przeciwnika nie bedzie mowy i "Czerwona Gwiazda" pewnie ten mecz wygra \:\) Typ-1

Kalev-Ludwigsburg - druzyna z Estonii to zaskoczenie, moze pomieszac szyki kazdemu zwlaszcza u siebie wprawdzie tydzien temu ulegli Canarii po fatalnej pierwszej polowie, ale napewno stac ich na zwyciesto z Ludwikami \:\) Typ -1

Ryga-Pao - jak ktos slusznie zauwazyl ,Pao Orthez to nie ta sama ekipa ktora sprawiala niespodzianki jak np zwyciestwo z Cska, o ich slabosci swiadcza wyniki w lidze jak i slaba gra w pucharach;gospodarze jesli chca przebic sie do nastepnej rundy takie mecze musza wygrywac \:\) Typ -1





Skyliners -Nancy- o tym jak slabe sa druzyny z Niemiec poza Alba nietrzeba chyba nikogo przekonywać ,Nancy to mimo wszystko znana marka i jedyna dość solidna druzyna z Francji ,mysle ze jesli chce walczyc o wyjscie z grupy ten mecz musi i powinna wygrac \:\) Typ -2

Suche typy :
Koeln -Fmp 2

Slask -Asvel 1

pozatym trzeba czekac na kursy jesli chodzi o reszte meczy \:\)

Do góry
#1812071 - 27/11/2007 19:42 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
Anwil-chimki 2 1.30 Skoro chimki leje dynamo moskwa na ich terenie 20pkt a dynamo wygrywa z cska na ich terenie to chimki szalenie mocna druzyna-oczywiscie mecz meczowi nierowny.Mysle ze beda w stanie powalczyc o mistrzostwo rosji w tym roku.Anwil to jedna z najsilniejszych druzyn w naszym kraju ale gdzie rosyjska liga do polskiej.Zdecydownie 2 w tym meczu

Drugi mecz to Kalev-ludwisburg 1 1.35 lub Strasbourg-Den bosch 1 1.25.

Nie mam uzasadnienia co do tych meczy ale chyba skusze sie na Kalev.

Do góry
#1812096 - 27/11/2007 20:02 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
no to dzis jeszcze pare ciekawych meczy :
Zastanawialm sie nad graniem paru ciekawych handicapow i tak wybralem min. Bosna +10 , Fmp +3,Hemofarm -18,OOstende+5,Kalev+7,Kiev +4,Turow +10,Riga +7,Zadar+9
Wszystkie mecze single, jesli chodzi o te spotkania to najbardziej przekonany jestem co do meczu we Vrsacu gdzie miejscowy Hemofarm niepowinnien miec zadnych problemow z "amatorami" z Holandii, Oostende stawiam regularnie bo tak jak wczesniej pisalem druzyny z Belgii sa niedoceniane i moim zdaniem to "czarne konie" tych rozgrywek (nieprzypadkowo wygrywa sie z Dynamem czy Galata na wyjazdach).Idac dalej odniosnie meczu Bosny z Juventutem tak pewny nie jestem ale postanowilem zaryzkowac ,bo to wcale nie musi byc latwy mecz dla Hiszpanow zwlaszcza na parkiecie gospodarzy. Co do Kalevu i Rygi graja u siebie z zespolami badz co badz slabszymi i tego typu mecze powinny wygrywac.Turow zagralem bo Uniks to cien druzyny z zeszlego sezonu ,czuje tam dzis nawet niespodzianke aczkolwiek odpuscilem granie czystej 2, natomiast Zadar podobnie jak Juventut to czyste ryzyko choc wydaje mi sie ,iz mecz mzoe byc "na styku" Hapoel mimo wszystko nie jest jakas potega a wynik z Uniksem sprzed tygodnia choc robi wrazenie wcale mego zdania nie zmienia.
Pozatym zagralem overy w Kalevie i Lukoilu >162 i Koeln >157 ,i under Anwilu <156.

Meczy dosc duzo i mozna sie niezle pogubic ale takie wlasnie chodza mi po glowie. Czy sa jakies przeciwskazania by grac inaczej ?

Do góry
#1812118 - 27/11/2007 20:22 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
kasper23 Offline
stranger

Meldunek: 14/11/2007
Postów: 20
pierwsze sprostowanie Oostenda nie wygrała z Dynamem na wyjezdzie tylko u siebie a z Galatasaray wygrało charleroi nie oni wiec wiesz taka analiza jest do bani - nie zmienia to faktu że kurs 2,55 bez handi jest wart uwagi bo OOstenda od paru lat ma ciekawych graczy ( rashad Wrgiht czy erick Hicks z polpaku) teraz mają 5 z usa plus Ovcina Petrovic i repzentanci belgii a Unics czeka z utęsknieniem na powót Darjusa LAvrinovica który może skonsoliduje ekipe która kadrowo szczególnie u siebie może zacząc zamiatać w ulebie ( forte, kirksay , padius ,czikalkin, savanovic, mc cullough mimo ze mnie wpienili ostro nie uważam za anonimowe postaci które nalezy lekceważyć

Do góry
#1812130 - 27/11/2007 20:36 Re: ULEB CUP [Re: kasper23]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Riga + 7 - Pau Orthez czy o ten typ ci chodzi bo jak tak to ja nie kmnie wedlug mnie powinno byc minus 7 bo Ryga rozwali pau minimum 15 pkt.

Do góry
#1812149 - 27/11/2007 21:03 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
mocnej ligi , Pau zajmuje ogon ligi a we Francuskiej nie ma tak mocnych zespolow jak Zalgiris i CZy lituvos , w moim przekonaniu Nancy Le Mans sa slabsze od wyzej wymienonych druzyn ligi lotewskiej

Panie wer890 to nie liga Lotewska bo ani Wilno ani Kowno na Łotwie nie lezy ( o ile czegos nie przespalem) a liga o ktorej ty pize jest to Liga Nadbaltycka(Baltic Basketball League)

To ot tak w woli scislosci;)


Edited by sebkos (27/11/2007 21:34)

Do góry
#1812183 - 27/11/2007 21:54 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
gwoli ścisłości jak juz \:\)

Do góry
#1812188 - 27/11/2007 21:55 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
nyger Offline
member

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 107
Skąd: LOMBARD
co wy tu robicie jakis smietnik tu sie nawet nie chce wyczytac co wy tu piszecie a ponadto nie wiadomoc o gracie

nie potraficie napisac typ a pocpodem analize, po hcolere jest ten temat!!!!!

Do góry
#1812215 - 27/11/2007 22:29 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
kasper 23 przeczytaj dokladniej mój post "druzyny z Belgii sa niedoceniane i moim zdaniem to "czarne konie" tych rozgrywek (nieprzypadkowo wygrywa sie z Dynamem czy Galata na wyjazdach)" nie pisalem ,ze to wyniki Oostendy a zespolow z Belgi czyli tez Charleroi ,odnosnie meczu z Dynamem fakt wygrali u siebie moj blad \:\) pozdro

Do góry
#1812217 - 27/11/2007 22:29 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
i Ryga - 7 oczywiscie \:\)

Do góry
#1812521 - 28/11/2007 01:26 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
TV


18:00 KK Crvena Zvezda - Fortitudo Bologna ==> http://www.eurosport.fr/mclivevideo.shtml

18:00 Anwil Włocławek - Chimki Moskwa ==> mms://77.79.67.4/24canli

19:30 Besiktas - Ovarense Aerosoles ==> http://www.yirmidort.tv/uleb.asp

20:05 Spirou Charleroi - Akasvayu Girona ==> mms://wms.igretec.be/telesambre/journal20071112.wmv

Do góry
#1812620 - 28/11/2007 01:57 Re: ULEB CUP [Re: pettersen]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
panowie co myślicie o śląsku? warto zagrać na nich? po ostaniej ligowej porażce trochę się boję nic nie wiem o przeciwniku dlatego takie pytanie do tych co się znają \:\)

Do góry
#1813058 - 28/11/2007 03:14 Re: ULEB CUP [Re: Matias88]
GreyTiger Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2007
Postów: 4425
Skąd: Poznan / ZetGie
ja mysle ze warto:) ale to taki czuj troche:P dalem na slask osobiscie:) i zycze powodzenia tym co tez dali;p trzeba wierzyc w polska sile;p w tym wypadku rudego hyzego i bande:D

Do góry
#1813108 - 28/11/2007 03:20 Re: ULEB CUP [Re: Matias88]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Jako wrocławianin, pełen wiary w swoją drużynę, napiszę...by najlepiej nie ruszać tego meczu.
Villerbaune to stary znajomy z dawnych pięknych czasów Pucharu Saporty i Euroligi. Z owych lat niewiele pozostało, Asvel nie jest już tą drużyną, która rządziła i dzieliła nad Sekwaną, a Śląsk...wiadomo.
Właśnie, "wiadomo" - słowo klucz. Czy rzeczywiście cokolwiek w tej chwili wiadomo jeśli chodzi o dyspozycję koszykarzy wrocławskiego klubu? Dla mnie, po odejściu Urlepa, to obecnie bardzo nieprzewidywalna, a z drugiej strony nieobliczalna drużyna.
Baty w początkach ligi można jeszcze zrozumieć, późniejsza metamorfoza w meczu z faworytem grupy ULEB Cup - Gran Canaria nakazywała optymistyczniej spojrzeć w przyszłość. Dalej coraz lepsza (mimo wszystko) gra w lidze, strzelanina z Ludwigsburgiem...po czym porażka w ostatnim meczu ligowym :-/
Co będzie dzisiaj?
Patriotycznie postawię na triumf wrocławian. Rozum nakazuje zaś dużą ostrożność.

Do góry
#1813175 - 28/11/2007 03:29 Re: ULEB CUP [Re: GreyTiger]
Voivod Offline
addict

Meldunek: 22/02/2007
Postów: 560
Skąd: south of heaven
Slask -Asvel over 156,5
Tak na szybcika.Spotkanie starych znajomych z euroligi.Francuzi graja szybkie akcje i duzo rzucaja ( w kazdym spotkaniu Uleb ponad 90 pkt)Slask po odejsciu Urlepa tez wie go czego piłka słuzy.Mysle ze bedzie szybki mecz z duza ilascia rzutów i Slask na lepszej skutecznosci niz w ostanim spot.ligowym

Do góry
#1814006 - 28/11/2007 05:41 Re: ULEB CUP [Re: Voivod]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
No to wygrali wrocławianie \:\)
Co do zaproponowanego powyżej overa 156,5... Cóż, to właśnie obecny Śląsk: 1.Q - 33 pkt. 2.Q - punktów 9...

Do góry
#1814726 - 28/11/2007 17:42 Re: ULEB CUP [Re: Vorspringer]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Ślask ,szczerze nie zaskoczyl mnie dziwie sie osobiscie ze buki wystawily tak wysoki kurs (2.1) widac jednak iz Wroclawianie będa druzyna wlasnego boiska. Co do wczorajszych meczy niespodzianek niewiele (moze poza porazka Dynama Region haha i wynik Anwilu w regulaminowym czasie gry)
Turow jesli wygra wszystko u siebie a wiele na to wskazuje bo ta grupa nie wyglada juz tak strasznie jakby sie moglo wydawac moze wyjsc i to z 1 miejsca podejrzewam ,ze batalia o tą pozycje rozegra sie miedzy trojka Turow ,Hapoel ,Zadar bo Unics mim oszystko wygląda blado.. Co do reszty typów (15/21 trafionych) bez wiekszych rozczarowan \:\)

Do góry
#1830133 - 04/12/2007 04:23 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
GROUP A
Alba Berlin vs. KK Bosna 19:30
Guilford Heat vs. Turk Telekom 20:30
DKV Joventut vs. Siauliai 20:45

GROUP B
FMP vs. BK Ventspils 18:00
Elan Chalon vs. Besiktas Cola Turka 20:30
Ovarense Aerosoles vs. Köln 99ers 22:00

GROUP C
Galatasaray C. Crown vs. Hemofarm 19:00
Hanzevast Capitals vs. Spirou Basket 19:30
Akasvayu Girona vs. CSU Asesoft 20:45

GROUP D
Azovmash vs. D. Bank Skyliners 17:00
Khimki vs. Pamesa Valencia 17:00
SLUC Nancy vs. Anwil Wloclawek 20:00

GROUP E
Triumph Lyubertsy vs. Antwerp Giants
17:00
H. Galil Elyon vs. Benetton Fribourg 18:40
Swans Gmunden vs. KK Buducnost
19:30

GROUP F
Dynamo Moscow vs. CEZ Nymburk 18:15
Beghelli Bologna vs. Panellinios GS 20:30
Telindus Oostende vs. Red Star 20:30

GROUP G
BC Kalev/Cramo vs. Asco Slask 18:00
Asvel Basket vs. G. Canaria G. Dunas 20:30
Ludwigsburg vs. Panionios - Dec. 5 20:00

GROUP H
BC Kyiv vs. Artland Dragons 19:00
Benetton Tamoil vs. ASK Riga 20:30
Pau-Orthez vs. Lukoil A. - Dec. 5 20:30

GROUP I
PGE Turow vs. Hapoel Jerusalem 18:30
Zadar vs. Strasbourg 19:00
EiffelTowers vs. Unics Kazan 20:00

Do góry
#1830154 - 04/12/2007 04:28 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Ja na wtorek proponuje taki 3 mecze.
Galatasaray - Hemofarm 1 @ 1.6 ( kursy podane z sts napewno spadna)

Wedlug mnie turcy u siebie sa bardzo mocna druzyna i nie zlekcewaza przecwinika poraz 2 tak jak zrobili to z Beligjskim Charleoi.Hemofran juz chyba to co mial to wygral , wygrana u siebie dwoma pkt z Belgisjkim CHrleoi przegrana ponad 25 z Girona , ui wygrana z dwoma uotsiderami Hanzevast Capitals , CSU Asesoft .
Wedlug mnie kurs bardzo adekwatny do niewielkiego RYZYKA.
Kijow - Artland Dragons 1 @ 1.4
Druzyna ze stolcy Tureci wedlug mnie jest duzo mocniejsza od niemcow , dla przyklady Ukraincy przegrali mecz Lucoil Academic 8 pkt a Artland 30 , wiadomo mecz meczowi nie rowny ale wedlug mnie Ukraincy powinny wykorzystac atut wlasnego boiska i sokojnie wygrac z Niemcami.
Na koniec mecz ktorego jestem najbardziej przekonany
Zadar - Strasbourg 1 @ 1.4
Strasburg w tym sezonie gra dno , jest masakrycznie slaby , Zadar w Uleb cup nie prezentuje sie zbyt dobrze ale to tylko wyniki, minimalne przegrane z Hapoelem a takze z Kazaniem wstydu nie przynosza. Wedlug mnie goraca balkanska publicznosc poniesie swoich pupili wkoncu do zwyciestwo bo z kim wygrywac jak nie ze slabym Strasaburgiem ?
Inne pewne typy z malymi kursami kursy pewnie spadna o te 5 groszy podaje stan obecny z STS
Lyubertsy M. - Antwerp 1 1.1
D.Moskwa - Nymburk 1 1.1
Mariupol - Skyliners 1 1.2
Guildford - Turk Telekom 2 1.3
Turow - Jeruzalem ( jezeli Turow zatrzyma ich glownego strzelca mysle ze bedzie dobrze . )1 @ 1.6

Do góry
#1830861 - 04/12/2007 08:02 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
astrolog1 Offline
journeyman

Meldunek: 11/06/2007
Postów: 83
Ciekaw jestem skąd są te kursy

Do góry
#1831041 - 04/12/2007 15:15 Re: ULEB CUP [Re: astrolog1]
dominix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 2019
Skąd: wrocław
czytac nie umiesz, napisal ze z STS-u

Do góry
#1831051 - 04/12/2007 15:54 Re: ULEB CUP [Re: dominix]
astrolog1 Offline
journeyman

Meldunek: 11/06/2007
Postów: 83
Oto chodzi że wchodziłem na stronę sts i jest tylko euroliga na ju tro a ligi ULEB nie ma.

Do góry
#1831062 - 04/12/2007 16:11 Re: ULEB CUP [Re: astrolog1]
rafalrobben18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2005
Postów: 3221
Skąd: Olecko | gg5138679
Astrolog1 kursy jakie podał wer890 są prawidłowe. Przejdź sobie sie do STsu i zobacz na tablicach ze jest rozpisany juz od wczoraj Puchar ULEB, oczywiscie na stronce STsu nie ma tego, ale to nie powód by smiecić tu w temacie.
Post do kasacji \:\)

Do góry
#1831063 - 04/12/2007 16:13 Re: ULEB CUP [Re: rafalrobben18]
astrolog1 Offline
journeyman

Meldunek: 11/06/2007
Postów: 83
DZięki i przepraszam.

Do góry
#1831066 - 04/12/2007 16:15 Re: ULEB CUP [Re: astrolog1]
rafalrobben18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2005
Postów: 3221
Skąd: Olecko | gg5138679
Originally Posted By: astrolog1
DZięki i przepraszam.


nic sie nie stało Pozdrawiam serdecznie i zycze wysokich wygranych

Do góry
#1831087 - 04/12/2007 17:08 Re: ULEB CUP [Re: rafalrobben18]
dominix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 2019
Skąd: wrocław
na stronie STS-u tez jest oferta tylko trzeba ja sobie pobrac

wie ktoś moze czy w Kazaniu zagraja dzisiaj Stombergas i Lawrinowicz? bo jesli nie to mozna sie pokusic na zwyciestwo gospodarzy po ładnym kursie \:\)

Do góry
#1831096 - 04/12/2007 17:32 Re: ULEB CUP [Re: dominix]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: dominix
na stronie STS-u tez jest oferta tylko trzeba ja sobie pobrac

wie ktoś moze czy w Kazaniu zagraja dzisiaj Stombergas i Lawrinowicz? bo jesli nie to mozna sie pokusic na zwyciestwo gospodarzy po ładnym kursie \:\)

na wystep Stombergasa bym nieliczyl bo on zakonczyl kariere a Darek Lawrinowicz na klopoty z kregoslupem od poczatku sezonu zagral jeden mecz kilka minut wiec na jego wystep tez zbytnio bym nieliczyl

Do góry
#1831222 - 04/12/2007 20:44 Re: ULEB CUP [Re: jarko 33]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
ciekawy tpy na zespol Nancy ,to jedyna druzyna Francuska ktora nuie zawoidz w pucharach i p[rezentuje sie bardzo dobrze graja u siebiue , Anwiul jest tu bez szans i jest lekko pod forma bo przegrana Z azs 29 pkt nie bylo przypadkiem .

Do góry
#1831235 - 04/12/2007 20:56 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
a oto pare typow bez glebszych analiz spowodowanych brakiem czasu , a wiec do rzeczy :
Zadar ,Kijow,Turow ,Mariupol ,Khimki,Fmp ,Oostenda i Charleroi to na pierwszy rzut oda druzyny ktore powinny dzis wygrac i to zdecydowanie. Problemy być moze mogą miec rosjanie ale watpie by u siebie nie dali rady Pamesie. Jesli chodzi o Turow ,jesli zagra na swoim poziomie z duzym naciskiem na defensywe nie wroze gosciom nic dobrego. Charleroi i Oostenda czyli czarne konie z Belgii graja dosc dobrze ,zwlaszcze pewnie u siebie d;latego zdecydowalem sie zagrac na Oostende z Crvena .Co do Charleroi gra na wyjezdzie ze slabeuszem z Holandii ktory dostaje od kazdego srogie baty wiec tez raczej niespodzianki nie bedzie. Kijow ,Zadar,Mariupol to moim skromnym zdaniem pewniaki.

Teraz cos z grubszej rury a wiec Besiktas 2 ,Khimki under 165 ,Dynamo M. -14 ,Kijow -7 , Eiffeltowers +3. Tak mi sie to widzi ,Besiktas bardzo mocny o czym swiadcza wyniki, W Khimkach under wlasciwie czemu nie Pamesa potrafi grac w obronie, Dynamo u siebie powinno pchnac spokojnie tą linie podobnie jak mocny zespol z Kijowa ,a Towers juz nie raz pokazali jak grozni sa u siebie (zreszta Unics jest w tym sezonie bardzo slaby).

To tak na szybkosci bez wiekszych analiz ,wiec zycze wysokich wygranych \:\)

Do góry
#1831271 - 04/12/2007 21:26 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Kurs na Turów zupełnie nie zadowalający, bo nie odzwierciedla trudów tego spotkania, a według mnie to spotkanie może być jednym z najtrudniejszych na zgorzelczan, bo w końcu Kazan od pewnego czasu stracił na wartości i akurat to zwycięstwo mnie nie zdziwiło. Osobiście daje sobie spokój z Turów ML po jakimkolwiek kursie (no chyba, że gdzieś jakimś cudem bym zobaczył 1.7, w co wątpię ;\) ) i biorę over 157 pkt. Gdzie jak gdzie, ale "u siebie" Turów notuje dosyć dobre wyniki i chyba chłopaki lubią tam rzucać, a na przeciwko nich stanie dzisiaj drużyna bardzo silna...ofensywnie. Obroną drużyna z Izraela nie grzeszy, więc coś mi podpowiada, że dzisiaj zobaczymy dosyć szybki meczyk z dużą ilością punktów, a zapewnić to mogą głównie Logan i Arnold.

over 157,5 pkt @ 1.85 w bwin.com

Do góry
#1831287 - 04/12/2007 21:39 Re: ULEB CUP [Re: shane]
ruben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3042
Skąd: WidzEW LodZ
Originally Posted By: shane
Kurs na Turów zupełnie nie zadowalający, bo nie odzwierciedla trudów tego spotkania, a według mnie to spotkanie może być jednym z najtrudniejszych na zgorzelczan, bo w końcu Kazan od pewnego czasu stracił na wartości i akurat to zwycięstwo mnie nie zdziwiło. Osobiście daje sobie spokój z Turów ML po jakimkolwiek kursie (no chyba, że gdzieś jakimś cudem bym zobaczył 1.7, w co wątpię ;\) ) i biorę over 157 pkt. Gdzie jak gdzie, ale "u siebie" Turów notuje dosyć dobre wyniki i chyba chłopaki lubią tam rzucać, a na przeciwko nich stanie dzisiaj drużyna bardzo silna...ofensywnie. Obroną drużyna z Izraela nie grzeszy, więc coś mi podpowiada, że dzisiaj zobaczymy dosyć szybki meczyk z dużą ilością punktów, a zapewnić to mogą głównie Logan i Arnold.

over 157,5 pkt @ 1.85 w bwin.com

na turów w profie 1.71 grałem \:\)

Do góry
#1831325 - 04/12/2007 22:01 Re: ULEB CUP [Re: ruben]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
w unibecie linia 156.5 na Turów

Do góry
#1831330 - 04/12/2007 22:05 Re: ULEB CUP [Re: ruben]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Turów Zgorzelec - Hapoel Jeruzalem
(mecz w Libercu)

Nasz reprezentant w ULEB Cup podejmuje dziś drużynę z Izraela - Hapoel Jeruzalem.
Nie wiem czy powinniśmy się spodziewać szaleńczego tempa z obu stron Uważam, że to Turów będzie dyktował warunki na parkiecie, a ich znakiem firmowym zawsze była defensywa .
W tym sezonie (szczególnie za sprawą przyjścia Logana) rzeczywiście grają bardziej ofensywnie, ale jak zachodzi taka potrzeba potrafią przycisnąć w defensywie aż miło \:p
Czy jest sens iść na wymianę ciosów z drużyną, która uwielbia właśnie taki styl gry?
Poprzednie wyniki osiągane przez Turów na "własnym" parkiecie w ULEB Cup (Eiffel 80:65, Strasbourg 66:42) pokazują, że obrona nadal jest dla nich kluczem do zwycięstw.

Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie...

Turów - Hapoel J. @ 1,60

Turów - Hapoel J. 154pkt UNDER @ 2,1

Pozdrawiam

c.d.n.

Do góry
#1831365 - 04/12/2007 22:25 Re: ULEB CUP [Re: Big Ben]
lordvader77 Offline
newbie

Meldunek: 11/11/2007
Postów: 49
Pamesa bez kilku podstawowych graczy.......

Do góry
#1831375 - 04/12/2007 22:30 Re: ULEB CUP [Re: lordvader77]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
potwierdz info lord linkiem

Do góry
#1831378 - 04/12/2007 22:34 Re: ULEB CUP [Re: szymon0305]
lordvader77 Offline
newbie

Meldunek: 11/11/2007
Postów: 49
prosze bardzo- Betonbasket.com

Do góry
#1831389 - 04/12/2007 22:40 Re: ULEB CUP [Re: lordvader77]
rafalrobben18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2005
Postów: 3221
Skąd: Olecko | gg5138679
BC Khimky Moscow-Pamesa Valencia

For this meeting, Katsikaris has a new injured playes after fracturing a finger of the left hand of American Fred House, which joins alreadu injured Vule Avdalovic, Ruben Garces and Zeljko Rebraca. Also Urtasun is not yet fully ready for this game because of foot injury and also Katsikaris said the following in the interview: "I am concerned about the condition of the team after the match on Saturday, and after the injury House, as well as the status of Williams and Douglas, who are playing many minutes for all the problems of injuries that we have,".

Do góry
#1831391 - 04/12/2007 22:41 Re: ULEB CUP [Re: lordvader77]
lordvader77 Offline
newbie

Meldunek: 11/11/2007
Postów: 49
He, he ,wszyscy czytają betonbasket i pewnie sie dowiedzieli o Asvelu......

Do góry
#1831464 - 04/12/2007 23:16 Re: ULEB CUP [Re: lordvader77]
alves Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 1004
Originally Posted By: lordvader77
He, he ,wszyscy czytają betonbasket i pewnie sie dowiedzieli o Asvelu......

no nie wszyscyn napisz co wiesz

Do góry
#1831519 - 04/12/2007 23:37 Re: ULEB CUP [Re: alves]
jerzyna Offline
enthusiast

Meldunek: 12/05/2005
Postów: 399
Originally Posted By: alves
Originally Posted By: lordvader77
He, he ,wszyscy czytają betonbasket i pewnie sie dowiedzieli o Asvelu......

no nie wszyscyn napisz co wiesz


ASVEL - Gran Canaria
Gran Canaria according to coach and players interviews is more concentrated on domestic league where they fight for 8 place to qualify for Spanish Cup. Also Korniel David did not flight to France because of injury.

ASVEL is a great home team with 19-3 record in last 2 years and with 2 losses in ULEB Cup they are in must-win situation today while for Canaria this game means nothing because they will stay in Top-3 even if they lose today. Also Canaria never was a great away team in Europe as well as in ACB league.

In my opinion for fair line for this game should be 1.30-3.20 and fair handicap should be around 6.5 points.

Pick: ASVEL (-3) @ 1.87 PinnacleSports 5/10

Do góry
#1831546 - 04/12/2007 23:50 Re: ULEB CUP [Re: jerzyna]
ObychO Offline
newbie

Meldunek: 26/04/2004
Postów: 28
W gamebookers chyba zaszła jakaś pomyłka:
1.85 Guildford Heat v Turk Telekom -17.5/+17.5 1.85
Jak myślicie jak to rozliczą pewnie jako zwrot? Grał ktoś kiedyś coś podobnego?

Do góry
#1831579 - 05/12/2007 00:07 Re: ULEB CUP [Re: ObychO]
210689r Offline
veteran

Meldunek: 14/07/2007
Postów: 1388
Originally Posted By: ObychO
W gamebookers chyba zaszła jakaś pomyłka:
1.85 Guildford Heat v Turk Telekom -17.5/+17.5 1.85
Jak myślicie jak to rozliczą pewnie jako zwrot? Grał ktoś kiedyś coś podobnego?


jaka pomylka ? bo ja nic nie widze

Do góry
#1831582 - 05/12/2007 00:09 Re: ULEB CUP [Re: 210689r]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
Originally Posted By: 210689r
Originally Posted By: ObychO
W gamebookers chyba zaszła jakaś pomyłka:
1.85 Guildford Heat v Turk Telekom -17.5/+17.5 1.85
Jak myślicie jak to rozliczą pewnie jako zwrot? Grał ktoś kiedyś coś podobnego?


jaka pomylka ? bo ja nic nie widze


kolega pewnie chodzi o odwrotny hc, na gospodarzy powinien byc +hc ;\)

Do góry
#1831583 - 05/12/2007 00:11 Re: ULEB CUP [Re: kacperek76]
kacperek76 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 3839
Skąd: Poznań
oczywiscie mialo byc koledze \:p sorry...

Do góry
#1831590 - 05/12/2007 00:14 Re: ULEB CUP [Re: 210689r]
ObychO Offline
newbie

Meldunek: 26/04/2004
Postów: 28
kursy na to spotkanie:
7.50 Guildford Heat v Turk Telekom 1.05
hc powinien być odwrotny

Do góry
#1831591 - 05/12/2007 00:14 Re: ULEB CUP [Re: ObychO]
dominix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 2019
Skąd: wrocław
Originally Posted By: ObychO
W gamebookers chyba zaszła jakaś pomyłka:
1.85 Guildford Heat v Turk Telekom -17.5/+17.5 1.85
Jak myślicie jak to rozliczą pewnie jako zwrot? Grał ktoś kiedyś coś podobnego?



pewnie bedzie zwrot ;\)

Do góry
#1831691 - 05/12/2007 01:04 Re: ULEB CUP [Re: ObychO]
210689r Offline
veteran

Meldunek: 14/07/2007
Postów: 1388
Originally Posted By: ObychO
kursy na to spotkanie:
7.50 Guildford Heat v Turk Telekom 1.05
hc powinien być odwrotny


heh no tak \:D

Do góry
#1831742 - 05/12/2007 01:20 Re: ULEB CUP [Re: 210689r]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
BC Kalev - Slask Wroclaw 1 co myślicie? moim zdaniem raczej bez niespodzianki i gospodarze odniosą zwycięstwo

Do góry
#1831755 - 05/12/2007 01:23 Re: ULEB CUP [Re: Matias88]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Originally Posted By: Matias88
BC Kalev - Slask Wroclaw 1 co myślicie? moim zdaniem raczej bez niespodzianki i gospodarze odniosą zwycięstwo


Przepraszam bardzo a co to jest Kalev ze ma dzis byc bez niespodzinaki i ze ma byc latwe zwyciestwo bo zabardzo nie wiem o co chodzi ale moglem cos znow przespac;)

Do góry
#1831843 - 05/12/2007 01:45 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Nie rozumiem trochę czemu wszyscy tak faworyzujecie Turów, to jest drużyna, która debiutuje w tych rozgrywkach i może im się przytrafiś słabszy mecz,a jako, że jeszcze takiego nie było ja myślę, że będzie dzisiaj i Beitar Jerusalem pokona Zgorzelczan. Po kursie 2.1 ja to gram. Podsumowując:

Turów Zgorzelec - Beitar Jerusalem 2 2.10 6/10

Wiem, że już większośc z was zagrała na Turów ale dla tych co jeszcze się wachają odradzam granie na Turów to nie jest jeszcze na tyle klasowa drużyna żeby wygrywać mecz za meczem.

Do góry
#1831851 - 05/12/2007 01:49 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
cristov2 Offline
enthusiast

Meldunek: 24/12/2003
Postów: 310
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: krycha84
Originally Posted By: Matias88
BC Kalev - Slask Wroclaw 1 co myślicie? moim zdaniem raczej bez niespodzianki i gospodarze odniosą zwycięstwo


Przepraszam bardzo a co to jest Kalev ze ma dzis byc bez niespodzinaki i ze ma byc latwe zwyciestwo bo zabardzo nie wiem o co chodzi ale moglem cos znow przespac;)


a co to jest ślask?

Do góry
#1831855 - 05/12/2007 01:51 Re: ULEB CUP [Re: grzesol]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
No tak, ale Śląsk traci połowę walorów na wyjazdach \:\)

Chociaż może, może... 2,72 (Bwin) może warto spróbować, bo świadomość graczy Śląska, że mogą wyjść z pierwszego miejsca z grupie, może być ogromna.

A i argumentem za Śląskiem jest niewątpliwie V. Matić na ławce Kalev \:\)

Do góry
#1831857 - 05/12/2007 01:51 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
dejv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/09/2007
Postów: 3061
Originally Posted By: krycha84
Originally Posted By: Matias88
BC Kalev - Slask Wroclaw 1 co myślicie? moim zdaniem raczej bez niespodzianki i gospodarze odniosą zwycięstwo


Przepraszam bardzo a co to jest Kalev ze ma dzis byc bez niespodzinaki i ze ma byc latwe zwyciestwo bo zabardzo nie wiem o co chodzi ale moglem cos znow przespac;)

a co w obecnym czasie znaczy Slask na wyjazdach? mecz moze byc na styku, ale ja osobiscie sadze ze gospodarze jednak wygraja, Slask jest taki troche nieobliczalny, i wlasnie szczegolnie gdy nei gra na swoim terenie \:\)

Do góry
#1847458 - 10/12/2007 22:06 Re: ULEB CUP [Re: dejv]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Ok a wiec jedziemy w tej kolejce jest duzo meczow po kursach 1.1 , ja probuje wylapac te lepiej platne. Oczywiscie kurs okolo 1.1 na podbicie sa bardzo dobre. Kursy z STS , pewnie jeszcze spadna ale podaje orejntacyjnie.

Besiktas - Bk Ventspil 1 @ 1.35
Wedlug mnie w tym meczy faworyt jest jeden , Besiktas jest juz tylko jeden krok od awansu z Bilansem 5-0 lideruje w grupie i nic nie wskazuje aby mila przegrac u siebie z wiceliderem ktorego zreszta pokonal , grajac na wyjezdzie. I Jescze jedno w turcji gra sie bardzo trudno bo kibice naprawde sa glosni , jak dla mnie pewna 1. a zapomnialem wspomniec ze to najslabsza grupa bo obok Besiktasu nie ma zadnych druzyn tego formatu.
Bc Kijow - Beneton 1 @ 1.4
Najmocniejsz druzyna Ukrainska spotka sie utyowana druzyna Wloska . Benetton to juz nie taki sam zespol jak pare lat temu ostatnio , choc ostatnio w lidze graja dosyc dobrze, mysle ze nie maja czego szukac na Ukrainie , Kijow sa naprawde mocni , mysle ze warto wspomniec ze zespol z Kijowa ma bardzo dobry sklad i 4 zawodnikow notuje srednio w meczy powyzej 10 pkt.
Panionios - Kalev 1 @ 1.35
Kurs jest bardzo zawyzony , to ze pierwszy trener ustapli ze swojego stanowiska o diwo traktuje jako wielki plus Panionios gra bardzo dobrze u siebie , Ludwisburg to najslabsza druzyna tej grupy , co tu duzo p[isac Zawodnicy Panioniosu beda sie chcieli pokazac nowemu trenerowi i napewno zagraja na maksa swoich mozliwosci.
Triumph- KK Buducnost 1 @ 1.25
CZemu ? Dlatego bo Ruscy graja bardzo dobrze pokonali ta druzyna na wyjezdzile to dlaczego maja ich nie pojechac u siebie ,jak dla mnie pewna jedynka.
I ostatni kozacki typek
KK Zadar - Kazan 1 @ 1.9
Zadar w ostatniej kolejce pokonal na wyjezdzie CRvene Zvezde Belgrad , wedlug mnie to ogromny sukces ktory ich zmotywuje do jeszcze lepszej gry , Zadar zostal poknany przez Ruskich na ich terenie ale tylko 3 punktami , Ruscy przgrali na wyjezdzie ze Straburgiem ktory jest bardzo slaby , przegrali 40 z Hapoelem a takze u siebie z Turowem , kolejke temu wygrali ze slabymi Holendrami co nie traktuje jako ich sukces . Mecze wyjazdowe pokazuja ze Kazan nie gra fantastycznie na wyjazdach , a jak wiemy na Balkanach gra sie jeszcze trudniej wierze w Gorca publicznosc a takze w dobra gre Zadaru bo jezeli chca wyjsc do dalszych rozgrywek to takie mecze te musza wygrywac.

Do góry
#1847479 - 10/12/2007 22:37 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Ruscy tacy mocni ze az przegrali z Friburgiem, Buducnost stac na wygrana tam, Triumph za 1.25 zero oplacalnosci, uleb to kopalnia niespodzianek

Do góry
#1847520 - 10/12/2007 23:09 Re: ULEB CUP [Re: RoccoRunner]
anakin24 Offline
journeyman

Meldunek: 17/09/2004
Postów: 98
Skąd: lublin
Dla mnie ULEB to kopalnia pieniędzy przy rozsądnym typowaniu.

Jeśli chodzi o Zadar to też ważam że sa w stanie okonać ruskich którzy kilka meczow szczęśliwie wygrali

Do góry
#1848578 - 11/12/2007 09:28 Re: ULEB CUP [Re: RoccoRunner]
Aquarius80 Offline
veteran

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 1298
Skąd: Wałbrzych
Jakie buki maja w ofercie ULEB ?

Do góry
#1848713 - 11/12/2007 17:45 Re: ULEB CUP [Re: Aquarius80]
Kopytko Offline
veteran

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1460
Skąd: Warszawa
Już się pogubiłem- z grupy awansują 3 czy 4 ekipy?

Do góry
#1848721 - 11/12/2007 18:17 Re: ULEB CUP [Re: Kopytko]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Kopytko
Już się pogubiłem- z grupy awansują 3 czy 4 ekipy?

... posrednio ....
Z grup awansuja po 3 najlepsze zespoly z kazdej grupy i 5 zespolow z najlepszym bilansem z czwartych miejsc - tak by stworzyc 32 zespoly w nastepnej fazie. Grup jest 9. Takze 5 z 9 z 4 miejsc awansuje dalej.

Do góry
#1848782 - 11/12/2007 19:58 Re: ULEB CUP [Re: vonseb]
viali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/08/2005
Postów: 5574
od razu przepraszam za zamiecanie tematu ale nie kmnie jednej rzeczy moze to przez moja chorobe.

18:00 Besiktas Cola Turka - Ventspils BK
Łącznie z Dogrywką
Ventspils BK 9.5 1.90
BESIKTAS COLA TURKA -9.5 1.90

jak chce zagrac ze nie bedzie hendicapa to gram:
Ventspils BK 9.5 1.90

Do góry
#1848800 - 11/12/2007 20:09 Re: ULEB CUP [Re: viali]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
jesli chcesz pograc, ze Ventsplis przykryje hc +9.5 to grasz:
Ventspils BK 9.5 1.90

Do góry
#1848815 - 11/12/2007 20:31 Re: ULEB CUP [Re: HAGIi]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Mam wrazenie, ze mocne faworyzowanie SIG jest troche bez sensu, Hapoel nie gra az tak zle, Strasburg slabo w lidze, slaby atak - mimo, ze graja szybko - przynajmniej sie staraja. Hapoel to nie jakis wybitny zespol ale strzelcow niezlych maja.

+3.5 za 2.0 w Pinnacle ciekawie wyglada.

Do góry
#1848988 - 11/12/2007 23:55 Re: ULEB CUP [Re: RoccoRunner]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Turk Telekom vs. Siauliai
nie ma co sie zastanawiac, litwini mocni tylko u siebie. handi -14 na turkow jak najbardziej do grania, el-amin i wright poprowadza kebabow do zdecydowanej wygranej.

Alba Berlin vs. DKV Joventut
w tym meczu ciezko bedzie przewidziec kto zwyciezy za medium stake mozna zagrac under 157, jakos nie wierze, ze alba powtorzy swoj wyczyn z poprzedniej kolejki w pierwszym meczu bylo 146 pkt i mysle, ze wiele wiecej nie bedzie.

Guildford Heat vs. KK Bosna
jakos nie wierze zeby angole cos ugrali w tym meczu, kolonia amerykanow w polaczeniu z mieszanka angielskich graczy to za malo na bosniacka druzyne w ktorej tacy gracze jak pasalic czy rahimic nie wychodza w pierwszej piatce. Lance Williams i spolka latwo powinni sobie poradzic ze slabymi anglikami.

Do góry
#1849002 - 12/12/2007 00:03 Re: ULEB CUP [Re: BeNiTooo]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Besiktas Cola Turka vs. BK Ventspils
dla mnie jeden z pierwszych meczy ktore umiescilem na kuponie. Tacy gracze jak peker, dalmay, apodaca czy shumpert to elita europejskiego kosza jeszcze komplet widzow w Colaturka arena zrobi swoje i bedzie tu latwa wygrana turkow.

Elan Chalon vs. Köln 99ers
nie mam czucia co do tego meczu, nienawidze obstawiac gdzie graja niemieckie druzyny, ale jesli mialbym to postawic to jednak francuzi wedlug mnie powinni wygrac po zacietym meczu, moze handi +6,5 na koln

Ovarense Aerosoles vs. FMP
mecz rozpocznie sie o 22 naszego czasu w tym czasie bedziemy sie emocjonowac meczami LM niby zeleznik jest faworytem, ale brak im ogrania jak dotad przegrali 4 mecze. zadnego amerykanca w druzynie szanuje balkanska koszykowke, ale jednak handi na ovarese +9.5 dla mnie za medium.

Do góry
#1849020 - 12/12/2007 00:13 Re: ULEB CUP [Re: BeNiTooo]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Hanzevast Capitals vs. CSU Asesoft
zjarani holendrzy plus kilku slabych amerykanow na srednich amerykanow, litwinow i obradovica. Mimo wszystko bardziej cenie rumunska koszykowke i zagram za small stake na gosci.

Spirou Basket vs. Hemofarm Stada
belgowie nie moga sobie pozwolic na porazke, bo moze ona im przekreslic awans do nastepnej rundy. 7 amerykanskich graczy w tym legendarny Michael Jordan \:p na kolonie slowenskich mlodych gniewnych i wielki goran jagodnik, ale ciezko bedzie jego druzynie cokolwiek osiagnac w tym meczu.

Akasvayu vs. Galatasaray C. Crown
Girona nalezy do tych tak zwanych pewniakow dnia dzisiejszego, mimo iz turki wygrali pierwszy mecz, ale wiadomo jak sie gra w turcji to bedzie za malo na czolowa druzyne z ligii hiszpanskiej.

Do góry
#1849038 - 12/12/2007 00:22 Re: ULEB CUP [Re: BeNiTooo]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Originally Posted By: BeNiTooo
Besiktas Cola Turka vs. BK Ventspils
dla mnie jeden z pierwszych meczy ktore umiescilem na kuponie. Tacy gracze jak peker, dalmay, apodaca czy shumpert to elita europejskiego kosza jeszcze komplet widzow w Colaturka arena zrobi swoje i bedzie tu latwa wygrana turkow.


Z tym że Apodaca może dziś nie zagrać tak jak to się stało w weekend w TBL a to już problem mocnego jednak wąskeigo składu Besiktasu...

Do góry
#1849051 - 12/12/2007 00:28 Re: ULEB CUP [Re: BeNiTooo]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
Azovmash Mariupol vs. Anwil
nie ma innej opcji niz wygrana ukraincow. Reese, Edney czy Buford to sa zawodnicy o ktorych anwil moze tylko pomarzyc wiem, ze nazwiska nie graja, ale to wystarczy na naszych ukochanych Pudelkow, a zeby tego bylo malo jest jeszcze Lladelis, Delininktais, Archibald i niziutki Van de Hare(2.22cm) na dodatek absencja bialka. ZERO SZANS!!

D. Bank Skyliners vs.Pamesa Valencia
smiech na sali jak widze druzyne z frankfurta, rozgrywajacy to gwiazda ligii NCAA ktory zostal wyrzucony z dwoch polskich druzyn. Garris, Roller, Koko i Allen to zdecydowanie za malo na druzyne z valencji gdzie na lawce rezerwowych maja chociazby takich graczy jak Rebraca, House czy Avdalovic. Pierwsza piatka to pan Williams, Milojevic i Timinskas. nie wyobrazam sobie innego wyniku jak wygrana gosci, a nawet mysle, ze mozna zagrac handi na pamese

SLUC Nancy vs. Khimki
No bet ze wskazaniem na gospodarzy.

Niestety musze uciekac wiec na reszte meczy podam suche typy.
Red Star vs. CEZ Nymburk 1! 10/10
Telindus Oostende vs. Panellinios GS 1! 6/10
Beghelli Bologna vs. Dynamo Moscow 1! 4/10
Panionios On T. vs. BC Kalev/Cramo 1! 7/10
Asvel Basket vs. Ludwigsburg 1! 9/10
G. Canaria G. Dunas vs. Asco Slask 2! 1/10 CPWCŚ
Lukoil Academic vs. ASK Riga 1! 6/10
BC Kyiv vs. Benetton Tamoil 1! 6/10
Pau-Orthez vs. Artland Dragons 1! 4/10
Zadar vs. Unics Kazan 1! 4/10
EiffelTowers vs. PGE Turow 2! 7/10
Strasbourg vs. Hapoel Jerusalem 2! 4/10

Do góry
#1849122 - 12/12/2007 00:53 Re: ULEB CUP [Re: BeNiTooo]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Panionios – BC Kalev
Typ: 1 (-11.5 pkt)
Kurs: 1.962
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

W pierwszej kolejce UlebCup Panionios wysoko przegrał z BC Kalev 81:68. Jako więc, że Estończycy w tabeli grupy G znajdują się wyżej od Greków w dzisiejszym spotkaniu gra toczyć się będzie nie tylko o wygraną. Miejscowi, aby w dalszej fazie rozgrywek w zestawieniu z ekipą gości mieć korzystniejszy bilans h2h, a co za tym idzie wyższą pozycję powinni wygrać różnicą co najmniej 13 punktów. Dla dysponujących silną kadrą oraz wspartych dopingiem miejscowych kibiców gospodarzy nie powinno to być zadanie nie do wykonania. Tym bardziej, że w swojej kadrze mają zawodników tej klasy, co Sakota (ex-Panathinaikos), Giannoulis (ex-AEK), czy najlepszy strzelec zespołu Kalompokis. W związku z tym liczę na wysokie zwycięstwo Panioniosu.

Do góry
#1849412 - 12/12/2007 02:13 Re: ULEB CUP [Re: Valverde]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
vs



typ: +9,5 BENETTON TREVISO

kurs: 1.71

stawka: 7/10

buk: BET365


Kolejny uleb cupowy pojedynek. Liderzy grupy H, BC Kijów 4-1 zmierzą się na własnym parkiecie z zawodzącym w tym sezonie Benettonem Treviso 2-3. Podopieczni słoweńskiego szkoleniowca Tomo Mahorica prezentują się bardzo dobrze. Na dodatek w pierwszej kolejce pucharu Uleb pokonali w Treviso Benneton. Jednak mimo tego, dzisiaj widzę szansę dla Włochów. Zmiana trenera pozytywnie wpłynęła na grę "benków". Już przed sobotnim ligowym spotkaniem przeciwko Scafati, trener Oktay Mahmudi mówił, że grudzień będzie bardzo ważnym miesiącem dla Benettonu. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie Marco Mordente. W znakomitej formie jest Reece Gaines. Podsumowując, nie sądzę by goście z Włoch stali na przegranej pozycji.

Do góry
#1849425 - 12/12/2007 02:16 Re: ULEB CUP [Re: pettersen]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Red Star 10/10 za 1.20 z Czechami, chlopie co Ty prponujesz :/ Red Star ma dwie wtopy w lidze pod rzad i przy takim kursie - taka stawka z dosc solidnym zespolem to chyba jakas pomylka.

Do góry
#1863976 - 17/12/2007 18:02 Re: ULEB CUP [Re: RoccoRunner]
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
GROUP A
Siauliai vs. Alba Berlin
DKV Joventut vs. Guildford Heat
KK Bosna vs. Turk Telekom


GROUP B
FMP vs. Elan Chalon
BK Ventspils vs. Ovarense Aerosoles
Köln 99ers vs. Besiktas Cola Turka

GROUP C
CSU Asesoft vs. Spirou Basket
Hemofarm Stada vs. Akasvayu Girona
Galatasaray C. Crown vs. Hanzevast

GROUP D
Khimki vs. Azovmash Mariupol
Anwil Wloclawek vs. D. Bank Skyliners
Pamesa Valencia vs. SLUC Nancy

GROUP E
H. Galil Elyon vs. Triumph Lyubertsy
Benetton Fribourg vs.Swans Gmunden
KK Buducnost vs. Antwerp Giants

GROUP F
CEZ Nymburk vs. Beghelli Bologna
Panellinios GS vs. Red Star
Dynamo Moscow vs. Telindus O.

GROUP G
BC Kalev/Cramo vs. Asvel Basket
Asco Slask vs. Panionios On Telecoms
Ludwigsburg vs. G. Canaria G. Dunas


GROUP H
Artland Dragons vs. Lukoil Academic
Benetton Tamoil vs. Pau-Orthez
ASK Riga vs. BC Kyiv

GROUP I
Unics Kazan vs. Strasbourg
PGE Turow vs. Zadar
Hapoel Jerusalem vs. EiffelTowers

Do góry
#1863977 - 17/12/2007 18:04 Re: ULEB CUP [Re: RoccoRunner]
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
GROUP A
Siauliai vs. Alba Berlin
DKV Joventut vs. Guildford Heat
KK Bosna vs. Turk Telekom


GROUP B
FMP vs. Elan Chalon
BK Ventspils vs. Ovarense Aerosoles
Köln 99ers vs. Besiktas Cola Turka

GROUP C
CSU Asesoft vs. Spirou Basket
Hemofarm Stada vs. Akasvayu Girona
Galatasaray C. Crown vs. Hanzevast

GROUP D
Khimki vs. Azovmash Mariupol
Anwil Wloclawek vs. D. Bank Skyliners
Pamesa Valencia vs. SLUC Nancy

GROUP E
H. Galil Elyon vs. Triumph Lyubertsy
Benetton Fribourg vs.Swans Gmunden
KK Buducnost vs. Antwerp Giants

GROUP F
CEZ Nymburk vs. Beghelli Bologna
Panellinios GS vs. Red Star
Dynamo Moscow vs. Telindus O.

GROUP G
BC Kalev/Cramo vs. Asvel Basket
Asco Slask vs. Panionios On Telecoms
Ludwigsburg vs. G. Canaria G. Dunas


GROUP H
Artland Dragons vs. Lukoil Academic
Benetton Tamoil vs. Pau-Orthez
ASK Riga vs. BC Kyiv

GROUP I
Unics Kazan vs. Strasbourg
PGE Turow vs. Zadar
Hapoel Jerusalem vs. EiffelTowers

Do góry
#1864528 - 18/12/2007 04:23 Re: ULEB CUP [Re: bolec]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Na ta kolejke z lepszych kursow wybralem dwie Polskie druzyny

Turow - Zadar 1 @ 1.6
Zadar to druzyna wlasneg parkietu , na wyjezdzie przegrywala juz z o wiele slabszymi xdruzynami niz Turow , moim zdaniem Turow wygrywajac dzisijesze spotkanie poczyni ogromny krok aby prejsc dalej , i tak szansa moze juz sie wiecej nie powtorzyc bo ow ostatniej kolejce gdyby nie tomek Kelati przegrali by ze slabymi Holendrami .
Slask - Panionios 1 @ 1.5
Slask to natomiast druzyna wlasnego parkietu, jutro w hali orbita wszyscy zgrmoadzeni w tym ja , bedziemy wierzyli i mocno dopingowali Slask . Jezeli chcemy przejsc dalej to takie mecz musimy wygra bo na wyjezdzie jest bardzo ciezko o punkty .

Inne niskokursowe propozycje przemyslane i pewne
Hapoel Jerusalem vs. EiffelTowers 1
Benetton Tamoil vs. Pau-Orthez 1 (tego typu jestem w 110 % pewien)
BK Ventspils vs. Ovarense Aerosoles 1
Unics Kazan vs. Strasbourg 1 ( ten izzi )
FMP vs. Elan Chalon 1

Do góry
#1864694 - 18/12/2007 05:18 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
dominix Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/08/2004
Postów: 2019
Skąd: wrocław
turow gra jutro, a i latwo tez nie bedzie, zadar pokazal, ze latwo skory nie sprzedaje

Do góry
#1864764 - 18/12/2007 05:55 Re: ULEB CUP [Re: dominix]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Zadar est inna druzyna u siebie niz na wyjazdach stad moj typ .

Do góry
#1864868 - 18/12/2007 06:41 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: wer890
Zadar est inna druzyna u siebie niz na wyjazdach stad moj typ .


Co nie przeszkodziło im w Lidze Adriatyckiej (gdzie mają w chwili obecnej serię 8 zwycięstw) pokonać na wyjeździe m.in. Crvenę Zvezdę i Cibonę. Poza tym w lidze mają wyjazdowy bilans 5-2.
Ale jeśli Turów postawi im twardy defence i nie pozwoli im na osiągnięcie 50% z gry, to powinno być dobrze.

Do góry
#1864925 - 18/12/2007 07:14 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
W tej chwili kto nie wygrywa z Red Starem? Wyrazny kryzys, jeszcze wyzej dostali z Nymburkiem takze suchy wynik niewiele mowi - wygrana z Cibona daje do myslenia i na pewno bedzie to ciezki mecz dla Turowa, jesli wygraja to po zacietej walce. Trzeba wziac pod uwage, ze PGE ma jeszcze mecz w Jerozolimie, u siebie z Kazaniem czy wyjazd do Strasburga - kazdy z tych meczow bedzie trudny a wygrana z Zadarem dalaby duzy spokoj i wielkie szanse na 1 miejsce.

Do góry
#1864941 - 18/12/2007 07:25 Re: ULEB CUP [Re: RoccoRunner]
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
ile druzyn wychodzi dalej i jak to przebiega jakies gupy znowu czy jak to jest w tym sezonie ?

Do góry
#1865001 - 18/12/2007 08:07 Re: ULEB CUP [Re: lodzianin]
lysy1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/06/2006
Postów: 1959
Skąd: Kraków
Originally Posted By: lodzianin
ile druzyn wychodzi dalej i jak to przebiega jakies gupy znowu czy jak to jest w tym sezonie ?


do play off przechodza 3 najlepsze z każdej grupy + 5 z czwartych miejsc

Do góry
#1865254 - 18/12/2007 18:29 Re: ULEB CUP [Re: lysy1]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Ja bym sie zastanowil dzis nad 2 w meczu Sialuai - Alba max 2/10, wiadomo, ze Litwa u siebie zawsze mocna, Alba przegrala trzy mecze (2 razy Badalona i wyjazd z Turk T.) wiec trudno miec do nich o te mecze pretensje. Na mnie zrobil wrazenie mecz z Bosna, tyle dogrywek, niesamowita ambicja - w zasadzie to byl przegrany mecz i udalo sie wyciagnac.

Mysle tez o handi na Bosne, nie sa tacy zli jak to wskazuje bilans - Turk ostatni mecz zawalil, moze po tym wygranych maja troche dosc systemu liga + puchar, turecka jest wymagajaca a maja 7/1. W Bosni nie gra sie latwo a jesli chca gospodarze awansowac to chyab jest kluczowy mecz a jakby - nie daj boze - Alba przegrala to juz byloby nie ciekawie. Turcy nawet jakby jeszcze 3 mecze przegrali i maja u siebie cieniasow w ost. koekjce to z 6-4 pewnie wyjda, aczkolwiek ktorych z tych 3 meczow zapewne wygrana, moze dzis ale nie sadze aby wysoko.

Do góry
#1865354 - 18/12/2007 21:27 Re: ULEB CUP [Re: RoccoRunner]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
vs



typ: +14,5 EIFFEL TOWERS DEN BOSCH

kurs: 1.70

stawka: 7/10

buk: FONBET


W siódmej rundzie pucharu Uleb osłabiony Hapoel Jerozolima podejmie na Goldberg Arena gości z Holandii. W ostatniej ligowej kolejce, w przegranym meczu przeciwko Ramat Gan kontuzji doznał Jamie Arnold (19,5p 5,8z 1,2a na mecz), dodam, że w dzisiejszym spotkaniu nie zagra także Marcus Slaughter (5,6p 4,8z 1,8a na mecz), z którym rozwiązano kontrakt. Holendrzy nie stracili jeszcze szans na awans do kolejnej rundy UlebCup. Moim zdaniem nie mają niczego do stracenia i taki dodatni spread w tym meczu uważam za ciekawą opcję.

Do góry
#1865360 - 18/12/2007 21:36 Re: ULEB CUP [Re: pettersen]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Ja na dzis wybralem tripelka \:\)

Pamesa - nancy 1 Pamesa wygrala juz z Nancy i to na ich parkiecie. Mysle ze u siebie Hiszpanie powinni spokojnie wygrac i poczynic kolejny kroko do pierwszego miejsca w grupie. Personalnie napewno sa silniejsi .

Anwil _ frankfurt 1 Podobno sytuacja jak w meczu powyzej. Plusem rowniez jest latwa wygrana w sobote z PTSem, ktora napewno podbodowuje druzyne no i coraz lepsza gra Patricka Okafora!

Juventut -31,5 - Heat na wyjezdzie wyrgana grubo ponad 30 oka. Uwazam ze na wlasnym parkiceie bedzie dzis pogrom i wygrana okolo 40 punktow przepasc miedzy ekipami to jakies 3 ligi. Tyle ode mnie a jak bedzie okarze sie wieczorem.

Do góry
#1865367 - 18/12/2007 21:44 Re: ULEB CUP [Re: pettersen]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
ale chyba nie pojejechal do izraela travis young.

Do góry
#1865369 - 18/12/2007 21:48 Re: ULEB CUP [Re: phantom]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Originally Posted By: phantom
ale chyba nie pojejechal do izraela travis young.

NIe gral on juz tydzien temu z Turowem.

Do góry
#1865440 - 18/12/2007 23:16 Re: ULEB CUP [Re: deker84]
LasKaPykes Offline
newbie

Meldunek: 18/12/2007
Postów: 48
DKV Joventut - Guildford Heat (powyżej 164,5 punkty)

Joventut jest drużyną ustawioną bardzo ofensywnie i w każdym meczu skupia się, żeby rzucić jak najwięcej nie bacząc aż tak na obronę. Guildford zresztą ma bardzo słabą obronę i lepiej przezntuje się w ataku więc ten mecz wygląda bardzo dobrze na over. Ja tutaj zgadzam się z innymi bukami gdzie linie są w granicach 163-164 punkty. Ja nawet ustawiłbym tutaj linie na poziomie 167 punktów.

Polecam

Do góry
#1865442 - 18/12/2007 23:20 Re: ULEB CUP [Re: deker84]
LasKaPykes Offline
newbie

Meldunek: 18/12/2007
Postów: 48
Turow Zgorzelec - Zadar (1) - 1.50

Polski zespół bardzo dobrze spisuje się w rozgrywkach Uleb Cup. Zespół Turów zajmuje obecnie pierwsze miejsce w grupie z bilansem 5-1. Wygrywał wyraźnie ze Strasburgiem (66-42) oraz na wyjeździe na gorącym terenie w Kazaniu (80-75). Jedyne spotkanie jakie przegrał to wyjazdowym mecz z Zadarem (gdzie tak na marginesie mecz był równy przez 3 kwarty, a Turów przegrał ostatnią kwartę różnicą aż 8 pkt). Na obwodzie doskonale rzucający za 3 pkt Logan i Kelati, wspomagający ich Kitzinger i dobrze pracujący na tablicach Drobjak poprowadzą zespół do wygranej. Zapowiada się doskonała okazja do rewanżu nad Chorwatami. W obecnym sezonie zespół ze Zgorzelca na swoim parkiecie jeszcze nie przegrał (zarówno w Dominet Lidze jak i Ulebie) a kilka spotkań zakończył wygranymi różnicą 20 pkt. Wygrana jutro nad Zadarem przypieczętuje jak najbardziej zasłużony awans polskiego zespołu do dalszej rundy.

Zagrałem jeszcze :

Kalev/Cramo - Adecco Asvel (2)
FMP Zeleznik - Chalon Sur Saone (1) kurs - 1,30

Do góry
#1865445 - 18/12/2007 23:23 Re: ULEB CUP [Re: LasKaPykes]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Też myślę o tym spotkaniu, co ciekawe aktualnie w betfair stoi linia 159,5pkt i to chyba trzeba brać w ciemno.

Do góry
#1865447 - 18/12/2007 23:24 Re: ULEB CUP [Re: Piostar]
LasKaPykes Offline
newbie

Meldunek: 18/12/2007
Postów: 48
No Jasne ja takiej lini w betsson niemam \:\) to zagrałem jaka była myśle że przekroczą linię którą wytypowałem \:\) PoZdrooo prosze o komenty do moich typów lub jakieś odniesienia

Do góry
#1865453 - 18/12/2007 23:27 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: Piostar]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Post deleted by sebkos

Do góry
#1865460 - 18/12/2007 23:31 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: HAGIi]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Post deleted by sebkos

Do góry
#1865467 - 18/12/2007 23:35 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: jarko 33]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Post deleted by sebkos

Do góry
#1865521 - 19/12/2007 00:35 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: El D1ablo]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
TV


18:00 Hemofarm - Girona ==> http://www.eurosport.fr/mclivevideo.shtml

18:15 Dynamo Moskwa - Oostende ==> sop://broker1.sopcast.com:3912/22947

18:30 Turów Zgorzelec - KK Zadar ==> sop://broker1.sopcast.com:3912/6274

19:00 Galatasaray - Hanzevast ==> mms://77.79.67.4/24canli

20:30 Benetton Treviso - Pau Orthez ==> http://www.eurosport.fr/mclivevideo.shtml

;\)

Do góry
#1865580 - 19/12/2007 01:19 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: pettersen]
lepusti Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 1031
co oznacza ze trzeba brac w cienno????????????? na under czy over
??
aktualnie linia na bet fair wynosi 153,5pkt

Do góry
#1865622 - 19/12/2007 01:41 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: lepusti]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Mecze tuż tuż więc krótko.

Stawiam na wyjazdowe triumfy Alby, Asvel oraz Swans Gmunden.

Szczególnie dwa pierwsze typy wydają się być ciekawe, gdyż zarówno Kalev, jak i Siauliai po zaskakująco dobrym początku ostatnio wyraźnie spuściły z tonu i osiagąją wyniki na swoim, niezbyt wysokim poziomie.

Do góry
#1865631 - 19/12/2007 01:44 Re: ULEB CUP [Re: LasKaPykes]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: LasKaPykes
DKV Joventut - Guildford Heat (powyżej 164,5 punkty)

Joventut jest drużyną ustawioną bardzo ofensywnie i w każdym meczu skupia się, żeby rzucić jak najwięcej nie bacząc aż tak na obronę.


Widzisz i nie grzmisz \:D

Ciekawy tez jestem ,jakie to strzelby posiada Guilford ,aby przy ich udziale polecac over.

Do góry
#1865650 - 19/12/2007 01:52 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: pettersen]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
KK Bosna vs. Turk Telekom 20:15 CET typ 2

ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło sie wygrana "Turk" 13-stoma punktami. już po II kwartach "turcy" prowadzili 17stoma punktami - co pokazuje potencjał tej ekipy. KK Bosna swoje jedyne dwie wygrane ma dzięki dwóm spotkaniom ze słabiutkim Guildford Heat. moim zdaniem typ dość solidny i warty grania 7/10

rozsądnymi typami wydają się być również
Besiktas ( ktoś wie czemu taki wysoki kurs ? jakieś kontuzje ? ) 6/10
Girona ( tu kursiwo mnie jeszcze bardziej zaskoczyło ) 5/10
D. Bank Skyliners +6.5 3/10
Crvena Zvezda 4/10
G. Canaria G. Dunas ( na podbicie kursu 8/10 )

może jeszcze coś wynajdę...

Do góry
#1865654 - 19/12/2007 01:53 Re: ULEB CUP [Re: Amkwish]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
Zgadzam się z Amkwishem, moim zdaniem linia overu dosc wysoka, mysle że DKV wygra znaczaco 25-35 pkt. i pęknie gdzieś linia 155-160 pkt. Mało prawdopodobne że hiszpanie po wypracowaniu sobie spokojnej przewagi będą do końca męczyć największe strzelby \:\) pewnie pograją młodzi \:\)

DKV vs. Guildford under 164,5 (95-60)

Do góry
#1865710 - 19/12/2007 02:11 Re: ULEB CUP [Re: verdasco]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: verdasco
Zgadzam się z Amkwishem, moim zdaniem linia overu dosc wysoka, mysle że DKV wygra znaczaco 25-35 pkt. i pęknie gdzieś linia 155-160 pkt. Mało prawdopodobne że hiszpanie po wypracowaniu sobie spokojnej przewagi będą do końca męczyć największe strzelby \:\) pewnie pograją młodzi \:\)

DKV vs. Guildford under 164,5 (95-60)



Szczerze mówiąc ,to ja gram handi na Badalonę ,a co do U/O to ,moim zdaniem ,loteria w takim meczu ,bo przewaga Katalończyków jest ogromna.

Zdziwiła mnie argumentacha za overem ,wiec pozwoliłemsobie skontrowac trochę \:\)

Do góry
#1865759 - 19/12/2007 02:23 Re: ULEB CUP [Re: lepusti]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Originally Posted By: lepusti
co oznacza ze trzeba brac w cienno????????????? na under czy over
??
aktualnie linia na bet fair wynosi 153,5pkt


oznacza to że gram overa, skoro kolega ma 164,5pkt i się zgadzam z tym typem a osobiscie mam w swoim buku 159,5pkt to biorę w ciemno

Ponadto zastanawiam się nad Canarią z handi w wyjazdowym meczu z Ludwisburgiem, czy ktoś posiada jakieś informacje na temat absencji w drużynie hiszpańskiej, ewentualnie gospodarzy?

Do góry
#1867308 - 19/12/2007 07:53 Re: ULEB CUP - Game 7 - podsumowanie [Re: pettersen]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
jutro zostało tylko jedno spotkanie, także myślę, że można zrobić małe podsumowanie tej kolejki

@pettersen - widzę, że zabrakło 0,5 pkt :/

@DKV Joventut over widziałem na quasi, że bardzo dużo osób grało i wygrana

@najwiekszy zgon chyba z tym FMP Zeleznik, moim zdaniem również bardzo wysoka porażka Alby troszkę dziwi, a Khimki to już śmiech na sali :>


Do góry
#1922617 - 08/01/2008 23:36 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: pettersen]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
TV


17:00 Azovmash Mariupol - SLUC Nancy ==> http://wwitv.com/a1/b3924.asx

18:00 Crvena Zvezda - Dynamo Moskwa ==> http://www.rts.co.yu/rts2uzivo.ram

18:10 Panellinios GS - CEZ Nymburk ==> mms://209.190.38.90/ertsat

18:30 Besiktas - KK FMP ==> mms://77.79.67.4/24canli

20:00 Anwil - Pamesa ==> http://video.eurosport.fr/video.shtml

20:05 Spirou Basket - Galatasaray ==> mms://77.79.67.4/24canli

20:30 KK Buducnost - Benetton Fribourg ==> http://wwitv.com/tv_channels/b4083.htm

20:30 Telindus Oostende - Fortitudo Bologna ==> http://wwitv.com/a1/b3878.asx

20:30 Asvel Basket - Panionios ==> http://wwitv.com/a1/b1649.asx

20:30 Strasbourg - PGE Turow ==> sop://broker1.sopcast.com:3912/6274


trochę się naszukałem, myślę że docenicie moją pracę ;\)

Do góry
#1922652 - 08/01/2008 23:42 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: pettersen]
jacek Offline
veteran

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 1353
Originally Posted By: pettersen
TV


17:00 Azovmash Mariupol - SLUC Nancy ==> http://wwitv.com/a1/b3924.asx

18:00 Crvena Zvezda - Dynamo Moskwa ==> http://www.rts.co.yu/rts2uzivo.ram

18:10 Panellinios GS - CEZ Nymburk ==> mms://209.190.38.90/ertsat

18:30 Besiktas - KK FMP ==> mms://77.79.67.4/24canli

20:00 Anwil - Pamesa ==> http://video.eurosport.fr/video.shtml

20:05 Spirou Basket - Galatasaray ==> mms://77.79.67.4/24canli

20:30 KK Buducnost - Benetton Fribourg ==> http://wwitv.com/tv_channels/b4083.htm

20:30 Telindus Oostende - Fortitudo Bologna ==> http://wwitv.com/a1/b3878.asx

20:30 Asvel Basket - Panionios ==> http://wwitv.com/a1/b1649.asx

20:30 Strasbourg - PGE Turow ==> sop://broker1.sopcast.com:3912/6274


trochę się naszukałem, myślę że docenicie moją pracę ;\)

świetna robota, jeszcze jakbys podał jakieś typki to byłoby git, ;-)

Do góry
#1922705 - 08/01/2008 23:53 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: jacek]
Skarszewiak Offline
newbie

Meldunek: 02/04/2007
Postów: 49
Skąd: Gdańsk
pettersen dziękujemy

Do góry
#1922715 - 08/01/2008 23:57 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: jacek]
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Warto panowie grac Oostende z Bolonia za 1.35.Bolonia bez Jenkinsa.
Druga sprawa jak Turów podejdzie do meczu,nawet porazka ze Strasburgiem daje im 1 miejsce w przypadku porazki Hapoelu.
Trzeci mecz to Mariupol - Nancy.Zwyciestwo 24 pkt daje awans do nast rundy wiec beda musieli ostro zaczac.

Do góry
#1922718 - 09/01/2008 00:00 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: harris73]
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Przepraszam,porazka Turowa nie daje im gwarancji 1 m.

Do góry
#1922782 - 09/01/2008 00:35 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: harris73]
viali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/08/2005
Postów: 5574
ile ekip wychodzi z grupy??

Do góry
#1922791 - 09/01/2008 00:38 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: viali]
kuri209 Offline
enthusiast

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 303
3 najlepsze z kazdej grupy + 5 najlepszych z czwartch miejsc

Do góry
#1922871 - 09/01/2008 01:05 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: kuri209]
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Pettersen a stream do Zadaru bys mogl znalezc? \:\)

Do góry
#1923230 - 09/01/2008 02:15 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: Kylo]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
ciężko, bo nawet nie wiem na jakim kanale może być mecz \:\)

a z reszta na stronie ulebu też nie wiedzą, dla przykładu mecz panioniosu

pisali, że na ert, a meczu nie ma

Do góry
#1923253 - 09/01/2008 02:21 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: pettersen]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
aktualizacja streamów

tutaj mecz Crveny, bo servery rts przepełnione

http://video.eurosport.fr/basketball/video_vid60552.shtml

mecz panelliniosu (moja pomyłka z panioniosem ) już też nie działa na wmp

radzę skorzystać z Real Playera

http://ert.ntua.gr/tv.ram

pzdr \:\)

Do góry
#1950776 - 15/01/2008 21:31 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: harris73]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
TV


17:00 Azovmash Mariupol - Pamesa Valencia
==> http://mobitv.com.ua/europe/ukraine/MEGASPORT.asx
==> mms://195.200.64.242/ch42/

18:00 FMP Beograd - Koln 99ers ==> http://www.rts.co.yu/rts2uzivo.ram

18:10 Panionios - G. Canaria Grupo Dunas ==> mms://209.190.38.90/ertsat

18:15 Dynamo Moscow - Panellinios ==> http://video.eurosport.fr/video.shtml

19:00 BC Kiev - Lukoil Academic
==> http://mobitv.com.ua/europe/ukraine/MEGASPORT.asx
==> mms://195.200.64.242/ch42/

19:00 Galatasaray - CSU Asesoft ==> mms://77.79.67.4/24canli

20:30 Fortitudo Bologna - Red Star Belgrade ==> http://video.eurosport.fr/video.shtml

20:30 Asvel Basket - Asco Slask ==> http://wwitv.com/a1/b1649.asx (?)

Do góry
#1950794 - 15/01/2008 21:41 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: pettersen]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
tak od siebie dodam, ze ASK zagra dzisiaj w mocno oslabionym skladzie, ale o tym troche pozniej...


pozdrawiam

Do góry
#1951227 - 16/01/2008 00:56 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: pettersen]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
vs



typ: PAU ORTHEZ

kurs: 2.13

stawka: 6/10

buk: PINNACLE


Ostatni pojedynek Pau przed własną widownią. Francuzi (1-7) skończą tegoroczne rozgrywki Uleb Cup na ostatnim miejscu w grupie H, natomiast Łotysze (3-5) maja jeszcze iluzoryczne szanse na awans do kolejnej rundy. Na pewno podopieczni Ramunasa Butautasa (ASK) zagrają dzisiaj maksymalnie zmotywowani. Najprawdopodobniej Litewski szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z czterech bardzo ważnych graczy, takich jak: Gatis Jahovics (7p 2.5z 2.3a), Sandis Valters (12.8p 2z 2.4a), Sandis Buskevics (5.9p 3.3z 2.8a) oraz Aerick Sanders (10.8p 6.3z 0.8a). Biorąc pod uwagę jak duże są to osłabienia to obawiam się, że motywacja to za mało, dlatego za średnią stawkę spróbuję Francuzów.

Do góry
#1982087 - 22/01/2008 17:48 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: pettersen]
kasparov Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 1630
witam , czy wie ktos , czy Jamie Arnold zagra dzis w Hapoelu i jak Turow podchodzi do tego spotkania?

Do góry
#1982136 - 22/01/2008 18:17 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: kasparov]
mamuska26 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 508
Czy zagra cieżko znależć jakieś info,napewno nie gral w weekend w meczu ligowym.

Do góry
#1982305 - 22/01/2008 19:23 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: mamuska26]
andrusek Offline
member

Meldunek: 03/12/2006
Postów: 118
Skąd: Resovia Rzeszów
Dzisiaj zdecydowałem sie zagrać przeciwko 3 drużynom które grają o nic,a ich przeciwnicy walczą o awans.

Hapoel - Turów 1 kurs 1.55
Assesoft - Girona 1 kurs 2.55

I ostatni mecz miało być Antwerp - Triumph ale nie jestem pewien czy Antwerp ma jakieś szanse na awans. Wychodzą po 3 najlepsze zespoły z grupy + 4 najlepsze z 4 miejsc tak ?

Do góry
#1982315 - 22/01/2008 19:26 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: andrusek]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
+ 5 najlepszych z 4-tych miejsc.
Razem ma byc 32 druzyny: 3 x 9 grup + 5

Do góry
#1982353 - 22/01/2008 19:47 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: vonseb]
shadok@R Offline
addict

Meldunek: 06/08/2007
Postów: 505
...rzecz usłyszana w Polskim Radiu Wrocław... do Jerozolimy nie pojechali przeziębieni Drobniak i Witka... Turów co prawda ma zapewnione pierwsze miejsce w swojej grupie, ale żeby być rozstawionym w pierwszym koszyku do losowania następnej rundy Turów musi wygrać dziś z Hapoelem, dlatego ze ma slaby bilans punktów rzuconych do straconych... i ciekawostka ... Turów wygrywając dziś z Hapoelem może pomóc Śląskowi Wrocław w awansie... Ivo Kitzinger zapowiada twardą walkę o zwycięstwo. Powiedział, ze jeśli nie będą zdobywać punktów z pod kosza to mają wspaniały obwód hmmm powtarzam to nie są moje przemyślenia tylko rzecz usłyszana w PRW. Jednak jak gra Hapoel u siebie każdy wie... nie przegrał jeszcze meczu. Spotkanie pokaże na żywo Eurosport2 o 19

Do góry
#1982369 - 22/01/2008 19:55 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: shadok@R]
Bodzio21 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 3858
heh :0 no to mi się jedna rzecz nasunęła, Polak Polakowi wróg... więc po co mają grać dla Śląska:) 1

Do góry
#1982377 - 22/01/2008 19:59 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: Bodzio21]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Śląskowi nie trzeba w niczym pomagać...jeśłi wygra awansuje, jeśli przegra odpadnie - mają wszystko by awansować w swoich łapkach

Do góry
#1982774 - 22/01/2008 22:36 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: sebkos]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
daltego Dzis Slask wygra i to z duzym Hendi Slask -11 gracze juz zrozumieli filozofie trenera rozgrywajacy w wysokiej formie Stevic ostatnio swietny mecz , mam nadzieje zer w tym meczu Jared pokarze na co go stac i udowodni ze jest graczem klasowym HEJ ŚLąsk !!!!!!!

Do góry
#1982859 - 22/01/2008 23:07 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: wer890]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
Ja osobiście sądzę,że Hapoel dziś można grać spokojnie z handicapem,Turów raczej w tej specyficznej hali nie ma szans,wystarczy spojrzeć na wyniki u siebie Hapoelu...

Do góry
#1983711 - 23/01/2008 03:24 Re: ULEB CUP *DELETED* *DELETED* [Re: sebkos]
mikey2spikey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 4679
Skąd: ZDROYE CITY
Post deleted by sebkos

Do góry
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Sensei, Szuman, VVega, Zaixi), 4375 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582760 Postów

Najwięcej online: 4485 @ 00:31