Strona 1 z 11 1 2 3 ... 10 11 >
Opcje tematu
#174970 - 29/03/2003 02:45 LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
Zapewne obstawianie meczy żużlowych dostępne będzie razem z handicapami, a te jak i same kursy poznamy najprawdopodobniej dopiero w niedzielę więc konkretne typowanie będzie możliwe dopiero wtedy i to od razu w punktach bukmacherskich.

Częstochowa - Leszno

Zespół z Częstochowy, obok Apatora to drużyna która ma największe szanse na wywalczenie tytułu mistrzowskiego. Już w zeszłym sezonie częstochowski lwy pokazały, że są silną ekipą i tylko pech przeszkodził im w osiągnięciu lepszego rezultatu. Bardzo dobra para stranierri Sullivan, Jonsson, + Walasek, Holta, dodając do tego przyjście Sebastiana Ułamka czyni częstochowian bardzo silną ekipą. Leszczyński zespół moim zdaniem będzie plasował się w środku ligowej tabeli. Jest to zespół za silny na dolne rejony tabeli, ale i za słaby aby walczyć o miejsce na pudle. Zdecydowanym liderem zespołu jest australijczyk Leigh Adams, do lepszej dyspozycji powinien dojść Rafał Dobrucki i powinien być wzmocnieniem zespołu. Mała niewiadomą jest Lukas Dryml, który w zeszłym sezonie zaskakiwał rewelacyjnymi występami w GP, ale jest to dość chimeryczny zawodnik, który nie prezentuje równej formy we wszystkich spotkaniach. Rewelacja drużyny okazać się może Krzysztof Kasprzak a Damian Baliński też zapewne będzie zdobywał cenne punkty. W tym meczu faworytem oczywiście są gospodarze, którzy powinni wygrać co najmniej 12 punktami.

Częstochowa: 9 Sullivan 10 Walasek 11 Holta 12 Jonsson 13 Ułamek 14 Pietraszko 15 Jurczyński 16 Pietrzyk
Leszno: 1 L. Dryml 2 J. Rempała 3 Dobrucki 4 Baliński 5 Adams 6 Kasprzak 7 Ł. Jankowski 8 Łukaszewicz

Zielona Góra - Bydgoszcz

Jest to najtrudniejszy mecz do wytypowania w pierwszej kolejce. Beniaminek gościć będzie u siebie mistrza polski. Zkż aby zaistnieć w nadchodzącym sezonie musiał się wzmocnić, i tak też poczynił. Do zespołu przyszli Rafał Okoniewski i Piotr Świst. Liderem zespołu zapewne będzie amerykanin Billy Hamill, a i na pewno junior Krzysztof Kurmański będzie zdobywał dużą ilość punktów. Ale czy to wystarczy na wywalczenie lepszej niż 5-6 pozycji?. Chyba nie, bo Janniro i Svab do tuzów nie należą, a najsympatyczniejszy żużlowiec Andrzej Huszcza lata świetności ma już za sobą, ale zapewne jeszcze nie raz nas zaskoczy swoją dobrą jazdą. Zespół bydgoski stracił Piotra Protasiewicza a do zespołu dołączyli Mirosław Kowalik i Jacek Krzyżaniak. Dodając do tego braci Gollobów, Marka Lorama i Todda Wiltshira będzie walczył w tym roku o medal, ale chyba nie o złoty gdyż są zespoły silniejsze kadrowo. Wracając do meczu, myślę że będzie to wyrównany pojedynek z małym wskazaniem na polonistów. Jednak "Myszki" maja szanse na odniesienie sukcesu, ale do tego potrzebna będzie dobra jazda całego zespołu.

ZKŻ: 9 Hamill 10 Janniro 11 Okoniewski 12 Kłopot 13 Świst 14 Suchecki 15 Kurmański 16 Huszcza
Polonia: 1 T. Gollob 2 KowalikWiltshire 3 Krzyżaniak 4 J. Gollob 5 Loram 6 Umiński 7 ?

Toruń - Gdańsk

Ciężko jest napisać coś sensownego o meczu, w którym zwycięzca znany jest przed jego rozpoczęciem a kwestią są tylko rozmiary zwycięstwa. Patrząc na skład gości zanosi się na to, że będą walczyli o utrzymanie się w Ekstralidze. Liderem zespołu zapewne będzie najstarszy z klanu Cieślewiczów, Tomasz. Nie wiadomo z jakiej strony pokaże się zaciąg z Torunia, czyli Chrzanowski i Kościecha. Stranierri gdańszczan, szwed Freddie Eriksson w miarę dobrze prezentował się w zeszłym sezonie w swojej rodzimej lidze, ale w porównaniu z obcokrajowcami z innych ekip jego dokonania są raczej małe. Co do drużyny gospodarzy to po przyjściu Crumpa i Protasiewicza, dodając do tego Rickardssona i silny polski skład jest to główny kandydat do zdobycia mistrzowskiej korony. Jedynym słabym punktem zespołu zapewne będzie młodzieżowiec, ale na swoim torze jakieś punkty będzie zdobywał. Podsumowując to zespół z Gdańska nie powinien "wyjść" w tym meczu z trzydziestki.

Toruń: 9. Rickardsson 10. Protasiewicz 11. Bajerski 12. Crump 13. Jaguś 14 M. Jaguś 15. Miedziński 16. Sawina
Gdańsk: 1. Chrzanowski 2. Eriksson 3. Kościecha 4. A. Fajfer 5. T. Cieślewicz 6. Giżycki 7 M. Cieślewicz 8 Dera

Piła - Wrocław

Zespół pilski, to najmłodszy zespół w całej Ekstralidze. Trzon drużyny stanowią bardzo młodzi zawodnicy: Gapiński, Miśkowiak, Pecyna, który najprawdopodobniej stanie się liderem zespołu. Obcokrajowcy: Havelock, Screen, Lyons lata świetności mają już za sobą, a na dodatek Andy Smith został wypożyczony do Warszawy. Dużym sukcesem pilan będzie jeżeli zdołają utrzymać się w lidze. Rywal, zespół WTSu ma zdecydowanie lepszy skład jednak w ostatnim czasie ma problemy ze stadionem i transferem Jarosława Hampela. Chodzi o to, że nie został zapłacona w ustalonym terminie pełna kwota transferu i Hampel ponownie stał się zawodnikiem pilskiej drużyny. Jednak dziś wrocławianie wpłacili pełna kwotę, ale czy Jarek wystąpi w niedzielę w zespole WTSu jeszcze nie wiadomo. Wrocławianie są zaliczani do faworytów rozgrywek i są ku temu podstawy. Silna para obcokrajowców, Greg Hancock i fighter Scott Nicholls. Do tego Cegielski, Hampel, a Drabik, Jędrzejak i Słaboń też wiedzą na czym żużel polega. Nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy Roberta Dadosa, ale nawet bez niego zespół wrocławski stać na wywalczenie medalu. Pilanie w tym meczu wystąpią z dwoma stranierri, ale to nie uchroni ich chyba przed porażką. Nie wiadomą są tylko jej rozmiary.

Piła : 9 Havelock 10 Kowalski 11 Gapiński 12 Lyons 13 Pecyna 14 Szczepaniak 15 Miśkowiak 16 Franków
WTS: 1 Nicholls 2 Jędrzejak 3 Cegielski 4 Drabik 5 Hancock 6 Bogińczuk 7 Hampel??? 8 Słaboń

Wiem, że sporo osób nie zgodzi się z moją oceną co do szans poszczególnych drużyn (szczególnie tych którymi są fanami), ale ja to tak widzę i zobaczymy co z tych przewidywań wyjdzie na koniec sezonu.

Linki do klubów Ekstraligi:
www.speedway.torun.pl
www.wlokniarzckm.tk
www.wts.pl
www.bkspolonia.pl
www.unia.leszno.pl
www.zuzel.zgora.pl
www.wybrzeze.gdansk.pl
http://poloniapila.isp.net.pl

Do góry
Bonus: Unibet
#174971 - 29/03/2003 13:03 Re: LIGA POLSKA
Anonymous
Unregistered


Cześć!
Niezła analizka z którą zgadzam sie w całej rozciągłości iwo: .
Tak jak zauważyłeś kursy i handicapy bedziemy poznawali raczej już w budkach wiec życze wszystkiego najlepszego na otwarcie sezonu.
Ja zawsze ten dzień mile pamietam.
Powodzonka

Do góry
#174972 - 29/03/2003 18:37 Re: LIGA POLSKA
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
gump, gdyby w każdym dziale był taki ekspert od analiz meczów, to z pewnością ubiegalibyśmy się nie o miano najlepszego portalu w Polsce, ale nawet w większym światku nie mielibyśmy się czego powstydzić Mam jedynie nadzieję że nasze rodzime buki dopiszą równie dobrze z kursami, tak aby nie trzeba było stawiać meczów po kursach 1.15

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#174973 - 30/03/2003 15:22 Re: LIGA POLSKA
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
W ilu kombinacjach trzeba grać zużel w profie?

Do góry
#174974 - 30/03/2003 15:45 Re: LIGA POLSKA
Adas Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2002
Postów: 360
Skąd: uberschlesien
Przeglądałem forum żużlowe Link i bardzo dużo osób typuje tam mecz 1 ligi Warszawa - Rzeszów jako zwyciestwo gosci. Centrebet wystawił na to zakład Rzeszów +10.5 (1.85)
Czy waszym zdaniem warte jest to zagrania??

Do góry
#174975 - 30/03/2003 17:08 Re: LIGA POLSKA
mrosc Offline
enthusiast

Meldunek: 23/11/2002
Postów: 306
Skąd: rzeszów
Adaś z takim handi spokojnie mozna dac na rzeszów. stal ma równoważny skład, a w Warszawie dobzi są tylko obcokrajowcy. wynik bedzie na styku. Handi +10,5 jest wystarczajacy. moim zdaniem jest bardzo pewne! iwo:

Do góry
#174976 - 30/03/2003 17:12 Re: LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
Częstochowa - Leszno(+6)...1...1.8.(spadło.na 1.62)...Prof....15:30...7/10

Toruń - Gdańsk...1...1.15...Prof....15:30...10/10

Piła(+7) - Wrocław...2...1.8.(spadło.na.1.57)...Prof....15:00...6/10

Piła(+18) - Wrocław...1...1.9...Toto.Mix...15:00...5/10


+ Bydgoszcz(+6) w Profie

Niewiadomą w Toruniu jest występ Crumpa, gdyż jego żona uległa wczoraj wypadkowi i Jason opuścił Toruń.

Do góry
#174977 - 30/03/2003 17:17 Re: LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
[QUOTE]Oryginalnie wysłał gizmo:
[qb]W ilu kombinacjach trzeba grać zużel w profie?[/qb][/QUOTE]Prof. - 3
Toto Mix - 4
STS - się ponownie wystraszył i wywiesił komunikat, że kursów na pierwszą kolejkę nie będzie

Do góry
#174978 - 30/03/2003 18:33 Re: LIGA POLSKA
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Włókniarz-Unia +6 a +12 to olbrzymia różnica

Dodać do tego mega pewne Toruń za 1,15

Ech przerzucam się na profa

Do góry
#174979 - 30/03/2003 18:36 Re: LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
Prof. ma już w ofercie tylko dwa spotkania:

Czestochowa - Leszno+6 1.43 13 2.35
Zielona Góra - Bydgoszcz+6 1.8 10.5 1.8

mam nadzieję, że będziemy mogli podziękować im z prezenty.

W Centrebecie śmiało można obstawiać Częstochowę i Toruń, a i oba powinny wejść z handi + plus Wrocław.

Do góry
#174980 - 30/03/2003 22:54 Re: LIGA POLSKA
Adas Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2002
Postów: 360
Skąd: uberschlesien
Gump, Twoja analiza była bezbłędna. Mam nadzieje że następne kolejki bedziesz typował równie dobrze. Duze iwo: dla Ciebie.

Czestochowa- Leszno 55-35
Piła- Wrocław 36-54
Toruń- Gdansk 63-27


Putanko: Po jakim kursi postawiłeś w centrebecie Wrocław?? Bez HC postawiłem 1.6 ale godzine poźniej już spadło do 1.3.
Opłaca się wstać troszke wczesniej.....

Do góry
#174981 - 31/03/2003 00:57 Re: LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adaś:
[qb]Putanko: Po jakim kursi postawiłeś w centrebecie Wrocław?? Bez HC postawiłem 1.6 ale godzine poźniej już spadło do 1.3.
Opłaca się wstać troszke wczesniej.....[/qb][/QUOTE]Wstałem, i to dość wcześnie. Pewnie wtedy jeszcze spałeś. Nie wiem o której dali kursy w Centrebecie, ale do czasu mojego wyjścia jeszcze ich nie było. (napisz, o której sie pojawiły) Nic na tym nie straciłem, bo postawiłem na Wrocław z handi -5.5 po kursie 1.72. A poza tym, to jakbym pilnował Centrebetu to uciekłyby prezenty Profa. Jak zobaczyłem Częstochowę -6 po kursie 1.8, to pomyślałem, że ktoś kto ustalił ten handicap zwariował. Kurs 1.15 na Apatora to też wielka przesada i jeszcze to był mecz do trzech kombinacji. Handi przeciw Atlasowi też było nie duże. Wszyscy puszczali te trzy mecze i po 15 minutach kurs na Wrocław spadł na 1.57, a na Częstochowę na 1.62 a potem na 1.43. W końcu dwa mecze wycofali. Przy okazji wypada podziękować "analitykom" Profa za prezenty. No w końcu święta się zbliżają i czekamy na więcej. Największym wyczuciem wykazał się Toto Mix, który w dwóch meczach był blisko handi, a jeden nawet trafił. STS jak zwykle stchórzył, ale ta "firma" ma to do siebie, a jak już kursy daje to na godzinę przed zamknięciem. Co do Centrebetu to to okazyjne były handi na Wrocław(-5.5) i Toruń(-22.5). Względnie mało było na Częstochowę (-8.5). Teraz chyba lepiej się przygotują, ale i tak zawszę bedziemy wiedzieć więcej niż oni.

Do góry
#174982 - 31/03/2003 01:30 Re: LIGA POLSKA
Adas Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2002
Postów: 360
Skąd: uberschlesien
Termin " wcześnie" jest wybitnie subiektywny. Dla mnie " wcześnie" w niedzielę to godzina 9-10
Kupon postawiłem o 10.14. Myśle że kursy nie były wystawione dużo wcześniej, gdyż za 1 odświeżeniem nie miałem 1 ligi. Oferta z profa pojawiła mi się później.
Wydaje mi się że HC będą dużo wyższe o ile wogóle będą. Podobnie sprawa ma sie z piłką. Na początku można byłó obstawiać HT/FT i wynik połowy. Po kilku godzinach znikało to z ich oferty.
Gdańsk stawiałem z HC -20.5 więc Ty miałeś już wiekszą różnicę.

Podziękowania również dla mrosca za upewnienie mnie do typu Rzeszów +10.5 (W-wa- Rzeszów 42:47)

Do góry
#174983 - 31/03/2003 02:08 Re: LIGA POLSKA
Anonymous
Unregistered


No jednak Bydzi sie nie powiodło, a co za tym idzie i mnie sie nie powiodło........
Trudno było blisko, albo aż za blisko 6 pkt i remis za stawke 10,5.
Poza końcówką spotkania beniaminek był zdecydowanie lepszy, ale pamietac należy o dość smutnym wypadku z Krzyżakiem.
Ogólnie rzecz biorąc nie było żle.
Ahoj do nastepnego.

Do góry
#174984 - 05/04/2003 01:40 Re: LIGA POLSKA
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
Bydgoszcz - Częstochowa

Zapowiada się, że będzie to wyrównany pojedynek. Naprzeciwko siebie staną dwa zespoły, które mają chęć odegrania znaczącej roli w bieżącym sezonie. Zespół bydgoski na swoim torze jest bardzo mocną i wyrównaną ekipą i bardzo rzadko oddaje punkty swoim rywalom. W pierwszej kolejce bydgoszczanie przegrali w Zielonej Górze z tamtejszym ZkŻ -etem. Tamten mecz był bardzo pechowy dla gości, gdyż kontuzję odniósł Jacek Krzyżaniak, który miał być mocnym punktem zespołu. Został on wyeliminowany z jazdy na kilka następnych tygodni. Dodatkowo do Zielonej Góry całkowicie nieprzygotowany przyjechał stranierri, Todd Wiltshire. Jego marna postawa, jak i pech Krzyżaniaka były główną przyczyną przegranej Polonistów. Częstochowianie w poprzedniej kolejce dość wysoko pokonali leszczyńskie "Byki", które jednak poza Leigh Adamsem nie stawiły większego oporu. Cały trzon drużyny częstochowskiej pojechał na swoim normalnym poziomie, ale prawdziwym sprawdzianem dla jednego z głównych kandydatów do zdobycia medalu będzie właśnie mecz w Bydgoszczy. Porównując siłę kadrową obu ekip to mocniejszym zespołem jest zespół gości, jednak atut własnego toru zapewne zniweluje tą różnicę. Todd Wiltshire zapewne lepiej przygotuje się do tego meczu, Mirek Kowalik po upadku w Kryterium Asów dojdzie do pełnej gotowości fizycznej. To wszystko sprawia, że minimalnym faworytem tego meczu są dla mnie gospodarze.

Awizowane składy:

Bydgoszcz: 9 T. Gollob 10 Kowalik, 11 J. Gollob, 12 Wiltshire 13 Loram 14 Czechowski 15 Umiński 16 Robacki
Częstochowa: 1 Holta 2 Jonsson, 3 Sullivan, 4 Walasek 5 Ułamek 6 Pietraszko 7 Czerwiński 8 Pietrzyk

Gdańsk - Piła

Już w drugiej kolejce odbędzie się mecz, który zapewne będzie miał duże znaczenie dla miejsc w dolnych rejonach tabeli. Obie ekipy upatrywane są na zdecydowanych outsaiderów w Ekstralidze i czeka je ciężka walka o utrzymanie się w niej. Zespół z Gdańska w poprzedniej kolejce poniósł bardzo wysoką porażkę, ale tego można się było spodziewać. Mimo tego niektórzy zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony. Adam Fajfer i nowy stranierri Freddie Eriksson dzielnie walczyli z gospodarzami, a i jazda eks torunian: Kościechy i Chrzanowskiego była lepsza niż wskazują na to zdobycze punktowe. Zapewne na własnym torze również lepiej zaprezentują się bracia Cieślewiczowie. Natomiast zespół pilski przed tygodniem uległ zdecydowanie ekipie wrocławskiego WTSu. Taka porażka nie była żadnym zaskoczeniem, gdyż pilanie w tym sezonie jak na Ekstraligę dysponują słabym składem. Więcej można było się spodziewać po Krzysztofie Pecynie, a występ pilskich stranierri można określić jednym słowem "tragedia". Anglika w meczu w Gdańsku zastąpi jego rodak Joe Screen. Pewnym handicapem dla Pecyny będzie to, że w poprzednim sezonie startował w Gdańsku i lepiej zna tamtejszy tor. Podsumowując, to faworytem spotkania na pewno są gospodarze. Przemawia za nimi atut własnego toru, troche lepszy skład i "prognoza pogody", a co za tym idzie warunki torowe. Ciężko jest ocenić rozmiary "tego zwycięstwa", bo gdańszczanie mogą wygrać różnicą 6 - 10 punktów, ale i nie ździwię się jak wygrana będzie większa. A może pilanie miło zaskoczą?

Awizowane składy:

Piła: 1 Pecyna 2 Kowalski 3 Lyons 4 Gapiński 5 Screen 6 Szczepaniak

Leszno - Toruń

Zawodnicy gospodarzy będą chcieli zrehabilitować się za fatalny występ (poza Adamsem) przed tygodniem w Częstochowie. Bo jak inaczej można to nazwać, gdy Leigh zdobywa 16 punktów a reszta zespołu zaledwie 19. Gdyby nie znakomita postawa australijczyka to leszczynianie zostali by "rozjechani". Dla gospodarzy dobrym zwiastunem jest postawa ich zawodników w czwartkowych półfinałałach krajowych eliminacji IMŚ. Dobrucki, Baliński, Rempała uplasowali się w ścisłej czołówce tych zawodów. Jednak w słabej formie jest nadal podstawowy junior drużyny leszczyńskiej. Niewiadomą jest też postawa Lukasa Drymla, który dobre występy przeplata ze słabymi. Natomiast torunian po planowanej, wysokiej wygranej przed tygodniem czeka trudniejsza walka o ligowe punkty. Zespół z czteroma jeźdzcami z GP, wsparty Jagusiem i Sawiną jest faworytem w tej potyczce. Jedynym słabym punktem na wyjazdach są młodzieżowcy, a nawet gdyby jeden z "podstawowych" zawodników zawodził to w rezerwie pozostaje jeszcze zawodnik dobrej klasy. Na papierze porównanie obu zespołów wygląda fatalnie dla leszczynian. Jednak gdyby wszyscy zawodnicy gospodarzy pojechali na swoim najwyższym poziomie, a wśród gości znaleźli by się zawodnicy, którzy by zawiedli to mecz będzie wyrównany. W przeciwnym wypadku goście wywiozą z Leszna komplet punktów; i tak zapewne będzie.

Awizowane składy:

Leszno: 9 L. Dryml 10 Baliński 11 Adams 12 Kościuch 13 Dobrucki 14 Kasprzak 15 Ł. Jankowski 16 J. Rempała
Toruń: 1 W. Jaguś 2 Kalwasiński (Crump) 3 Protasiewicz 4 Sawina 5 Rickardsson 6 Miedziński 7 M. Jaguś 8(Bajerski)

Wrocław - Zielona Góra

Jest to jedyny mecz z całej kolejki, w którym mamy zdecydowanego faworyta. Jest nim oczywiście zespół gospodarzy. Wrocławian po wysokim zwycięstwie w Pile czeka w miarę łatwa przeprawa z beniaminkiem ligi. W Pile potwierdziła się słaba jazda Krzysztofa Cegielskiego jaką prezentował w przedsezonowych sparingach. Reszta zawodników pojechała na poziomie jakiego od nich oczekiwano, a Sławomir Drabik pokazał, że stać go jeszcze na bardzo skuteczną jazdę. A czym może się przeciwstawić zespół ZKŻu gospodarzom? Dobrym obcokrajowcem jakim jest Billy Hamill i Rafałem Okoniewskim. Punkty powinni także zdobywać Piotr Świst i junior, Rafał Kurmański, który wygrał jedną z krajowych eliminacji IMŚ. Jednak jest to wszystko to zdecydowanie za mało aby stawić silny opór wrocławianom. Skład gospodarzy jest bardzo silny i jedynie dwa zespoły z całej ligi (Częstochowa, Toruń) mogą im sprawić duże trudności na torze we Wrocławiu. Beniaminka nie będzie stać na sprawienie niespodzianki i zielonogórzanie powinni być zadowoleni jeżeli uda im się uniknąć wysokiej porażki.

Awizowane składy:

Wrocław: 9 Hancock 10 Jędrzejak 11 Cegielski 12 Drabik 13 Nicholls 14 Bogińczuk 15 Hampel
Zielona Góra: 1 Hamill 2 Janniro 3 Okoniewski, 4 Huszcza 5 Świst 6 Suchecki 7 Kurmański

.
.
Trzeba jednak pamiętać, że duży wpływ na poszczególne spotkania może mieć pogoda, a jej prognozy nie są optymistyczne.

.
W razie potrzeby wiadomość może być edytowana, aby uaktualniać ją nowymi informacjami.

Do góry
#174985 - 05/04/2003 21:11 Re: LIGA POLSKA
daniell1 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/03/2003
Postów: 232
Skąd: Szczecin
Sa juz typy na jutro w toto mixie spodobalo mi sie jedynie zawodnicy lecz na to nie ma stawek jeszcze A oto mecze:
WYBRZ.GDAŃSK - POL.PIŁA H(0-8)1,9 1,9
FAJFER-PECYNA KL
ATL. WROCŁAW - ZKŻ Z.GÓRA H(0-10)1,9 1,9
NICHOLLS-HAMILL KL
UNIA LESZNO - APAT.TORUŃ H(8-0) 1,9 1,9
ADAMS-RICKARDSSON KL
POL.BYDGOSZ. - WŁ.CZĘSTOCH. H(4-0) 1,9 1,9
T.GOLLOB-SULLIVAN KL

Mzecie nizej zamieszczac typy jak chcecie (ale z checia bym popatrzyl) swoje typy dam pozniej narazie

Do góry
#174986 - 05/04/2003 22:03 Re: LIGA POLSKA
Anonymous
Unregistered


Daniel skad wziales stawki na żużel?
Na stronie totomixu nie ma. Mozesz podac stronkę skad znasz stawki? Dzieki

Do góry
#174987 - 06/04/2003 00:31 Re: LIGA POLSKA
Anonymous
Unregistered


Prosze powiedzcie skad Daniel wzial stawki na żużel??

Do góry
#174988 - 06/04/2003 01:09 Re: LIGA POLSKA
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Abat@ http://www.totolotek.pl/ligii/tmixnext.php
------------------------------------------

Jedyne co wpadło w oko to postawić na Adamsa , oglądałem poprzedni mecz w polsacie i ów zawodnik wymiatał ostro :eek: , a wiadomo , że u siebie jeżdzi się jeszcze lepiej.

A za mniejsze sumy
Gdańsk-Piła (0-8) 2
Atlas-ZielonaGóra (0-10) 1

Do góry
#174989 - 06/04/2003 01:25 Re: LIGA POLSKA
daniell1 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/03/2003
Postów: 232
Skąd: Szczecin
nie ma stawek ale zawsze w zuzlu z handicaopem stawki sa na obie druzyny po 1,9

Do góry
Strona 1 z 11 1 2 3 ... 10 11 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, rymoholik, igea23), 3369 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581949 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49