Opcje tematu
#174899 - 01/03/2003 18:23 Regulamin: Konkurs Żużlowy 2003
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Troszkę zamarła od pewnego czasu już rozmowa na temat konkursu dlatego postanowiłem odświeżyć ją nieco i napisać regulamin, wtedy chociaż będzie wiadomo ile osób jest zainteresowanych wzięciem w nim udziału i czy w ogóle będzie sens jego przeprowadzania.

1. Co tydzień w poniedziałek lub wtorek będzie podawany zestaw par drużyn które będą uczestniczyć w następnej planowanej przez GKSŻ kolejce żużlowej 1 ligi i Ekstraklasy. Z podanego zestawu każdy uczestnik będzie zobowiązany wytypować wyniki wszystkich par, wedle obowiązującego regulaminu GKSŻ, czyli aby wynik mieścił się w przedziale 90 punktów np. drużyna A 60-30 drużyna B lub drużyna A 54-36 drużyna B.

2. Typy można podawać od momentu wystawienia zestawu granych par na dany tydzień, aż do dwóch godzin przez najwcześniej się zaczynającym w danej kolejce meczem. Czyli jeżeli wszystkie mecze w danej kolejce z każdej ligi miałyby odbyć się o godzinie 18, a jeden mecz np. z pierwszej ligi miałby się osbyć o godzinie 17 to typy można podać najpóźniej do godziny 15.

3. Punktacja za podane typy wygląda następująco:

0 punktów - za złe wytypowanie zwycięzcy meczu.

1 punkt - za dobre wytypowanie zwycięzcy.

3 punkty - za dobre wytypowanie zwycięzcy przy pomyłce jedynie o 5 punktów np. wynik 50-40, a typ na mecz 52-48 = 3 punkty, jeżeli zaś typ był 53-47 1 punkt.

5 punktów - za dokładne wytypowanie wyniku mecz.

7 punktów - za wytypowanie remisu.

4. Nie można edytować postów w temacie do podawania typów, jeżeli post zostanie zedytowany grozi to punktami ujemnymi które są zależne od tego ile meczy odbędzie się w danej kolejce. Jeżeli ktoś popełni błąd przy wpisywaniu typów, to proszę napisać kolejny post i tam zaznaczyć swój błąd oraz wprowadzić zmanę w danym meczu.

5. Kwota wpisowego wynosi 20 zł i jeżeli ktoś zdecyduję się wziąć udział w konkursie proszę zgłosić się do mnie na priv, wtedy prześlę wszystkie potrzebne informacje.

6. Chęć wzięcia udziały w konkursie można złożyć w obecnym temacie z regulaminem, zapisy do konkursu potrwają do 30 marca, data ta nie jest ostateczna i będzie można ją przedłużyć, ale dotyczy to jedynie wpłat na konkurs.

7. W przypadku wystąpienia sytuacji nie uwzględnionych w regulaminie, decydujące zdanie w rozstrzgnięciu sprawy mają moderatorzy działu.

Wszelkie poprawki do regulaminu i nowe pomysły mile widziane.

Zapraszam do konkursu, niech wygra najlepszy.

PS. Jeżeli znacie ludzi którzy równie mocno interesują się żużlem co wy i chcieli by wziąć udział w konkursie, to śmiało można ich polecać, w konkursie nie będzie ograniczeń odnośnie stażu na forum, najważniejsze aby była wysoka frekwencja i nawiązała się rywalizacja, której niestety nie było w poprzednim sezonie, ale może to głównie z powodu bardziej zawiłego regulaminu

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
Bonus: Unibet
#174900 - 02/03/2003 05:01 Re: Regulamin: Konkurs Żużlowy 2003
jaroSS_1978 Offline
member

Meldunek: 15/01/2003
Postów: 148
Skąd: Legnica
Witam. Wg mnie pomysl ciekawy, ja bynajmniej go kupuje i mam zamiar sie pobawic.
P.S. Slav007o poszukaj mnie na GG - moj numer 2899563

Do góry
#174901 - 07/03/2003 20:20 Re: Regulamin: Konkurs Żużlowy 2003
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Czyli chya niestety po raz kolejny trzeba będzie zaliczyć konkurs do niezbyt udanych a szkoda bo myślałem, że chociażby ze względu na nagrody pieniężne zainteresuje się tym konkursem więcej osób. Fakt, faktem czasu jest jeszcze stosunkowo sporo, ale jeżeli dopiero jedna osoba potwierdziła chęć wzięcia udziału w konkursie a pozostali, którzy wcześniej też zaznaczali chęć uczestnictwa narazie milczą, znaczy to chyba, że nic z tego nie będzie, a szkoda.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#174902 - 17/03/2003 22:00 Re: Regulamin: Konkurs Żużlowy 2003
maher Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2002
Postów: 228
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Z tymi ujemnymi punktami to nie do końca bym się zgodził - przykładowo dowiaduję się w piątek o nagłym wyjeździe na weekend, ale akurat "zabrakło" netu W tym przypadku -8 albo i więcej ujemnych punktów?? Wg. mnie nie powinno być takich ujemnych punktów

Do góry
#174903 - 23/03/2003 03:51 Re: Regulamin: Konkurs Żużlowy 2003
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
Witaj Slav,bralem udzial w zeszlym konkursie i byla lipa ,bo duzo osob porezygnowalo.Uwazam ze te minusowe punkty sa niepotrzebne,bo beda tylko zniechecac ludzi,a faktycznie czasami przyczyny obiektywne takie jak brak dostepu moga przesadzic o tym, ze ktos nie poda swoich typow.
A propos regulamin przypomina mi nieco konkursv gazety lubuskiej, w którym kiedys brałem udział
Pozdrawiam-hej Falubaz, hej Falubaz iwo:

Do góry
#174904 - 23/03/2003 15:31 Re: Regulamin: Konkurs Żużlowy 2003
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Regulamin zawsze można zmienić, bo przecież on ma być dla was/nas a nie na pokaz, zaraz wprowadzę zmianę w regulaminie, jednak powiem szczerze, że chciałem aby już na dzień dzisiejszy czyli teoretycznie tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek, wszyscy ludzie którzy chcą wziąć udział potwierdzili to w temacie i wtedy mniej więcej byłoby jasne o co walczymy. Póki co frekwencja nie zapowiada się wysoką, mam jednak nadzieję, że znajdzie się jeszcze pare chętnych osób i konkurs dojdzie do skutku.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (VVega, pacyfista, 11kera11, ElNinho[mmdea], Sensei, Maxi), 3334 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581657 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49