Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#174547 - 17/05/2002 17:50 Liga Polska
Loram Offline
enthusiast

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 335
Skąd: Zielona Góra
Sorry z new temat ale musi byc poukladane

W niedziele kolejne mecze ja zaciekawilem sie jednym :

nijaki Centrebet ( bookie ) dal po raz pierwszy polska lige ! no i mamy uwazam niespodzianke :

Włokniarz Cz. - Apator T. "2" @2,2 8/10
wg Centrabet faworytem Tu sa Lwy Czestochowskie ja bym sie niezgodzil

na poczatek sklady ( przypuszczalne ) :

Włókniarz - Holta, Walasek, Sullivan, Jonsson, Pietrzyk, Pietraszko

Apator - Rickardsson, Danno, Jaguś, Sawina, Bajerski, M.Jaguś

no i tak dlaczego ma wygrac Apator

- nowy nabytek Danno to moze nie rewelacja ale zastapi Chrzanowskiego ktory zupelnie ma niudany sezon
- bylo nie bylo mistrz Polski 2001 musi zaczac wygrywac na wyjezdzie bo czworka sie oddala
- tacy zawodnicy jak Jagus, Sawina, Bajerski sa w stani pokonac gwizdy Wlokniarza
- cos nie wierze w zdobycze punktowe Pietraszko i Pietrzyka
- Walask jest nie w pelni formy po GP Norwegii swiadczyc o tym moze rezygnacja z trzech startow w barwach Pool w tym tygodniu

to by bylo na tyle mysle ze zarobimy troszke na Centrebet

Do góry
Bonus: Unibet
#174548 - 17/05/2002 22:31 Re: Liga Polska
SKORPION Offline
addict

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 615
Skąd: bydgoszcz
Rzeczywiscie Apator liczy w tym meczu na zwyciestwo i w tym celu sprowadzil Szweda Dannoe.Jagusiowi i Rickardssonwoi z pewnosci ten tor pasuje.Jest to typowy tor do walki(dosyc dziurawy).Dlatego napewno dobrym rozwiazniem jest brak w tym meczu Kowalika ktory dysponuje zbyt wolnymi maszynami.Bajerski ostatnio jest w wyskiej formie a Sawine zawsze stac na wiele(jezdzil an torze Wroclawiskm ktory specyfika przypomina tor w Czestochowie)Wyglada na to ze mecz bedzie wyrownany ale jesli zawodnicy Torunia pojada na swoim poziomie powinni wywiezc Czestochowy 2 pkt.Wiec napewno warto grac ten mecz. po takim kursie.

Do góry
#174549 - 18/05/2002 02:01 Re: Liga Polska
saba Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2001
Postów: 1232
Skąd: Płock
Ten kurs na Apator w Centrebet, też od razu mi się rzucił w oczy.
W pierwszej chwili pomyślałem, że ktoś z liderów w Apatorze nie pojedzie w tym meczu i dlatego jest taki kurs. Apator wystawi jednak mocną ekipę i moim zdaniem ten mecz powinien wygrać.
U mnie problem polega tylko na tym, że w Centrebet nie mam konta i nie wiem czy zdążę przelać tam kasę, bo podejrzewam, że kurs 2,2 może się długo nie utrzymać. Pozostaje mi jeszcze nadziej, że STS , Prof albo któryś z netowych buków wystawi podobnego babola na Apator i kurs będzie przynajmniej zbliżony do 2,2, choć w to wątpię. Może Centrebet nie tylko w debiucie będzie wystawiał takie kursy i można im będzie przywalić większą gotówką.

Do góry
#174550 - 18/05/2002 02:18 Re: Liga Polska
Loram Offline
enthusiast

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 335
Skąd: Zielona Góra
jeszcze jeden meczyk z polskiej
oj Centrebet hehe
PILA LESZNO "2" 2,7
dwa warianty :
7/10 bez Crumpa
4/10 z Crumpem

uwazam ze i tutaj Centrebet przesadzil nobo niby jak ma to wygrac bez Crumpa ( prawdopodobienstwo jego braku duze )

- niestety sam Hampel z Dobruckim meczu z tak wyrownanym teamem nie wygra
- Leszno musi w koncu z takim skladem ( Ulamek, Adams, Okoniewki ) wygrac
- do tego K.Kasprzak dla mnie najwiekszy talent jaki sie pojawil ten chlopak ma starty jak rakieta Jego ojcic byl szybki na starcie ale On jest jak rakieta
- Havelock w Pile i tu sie spodziwam totalnej porazki to co On jezdzi w tym tygodniu ( trz mecze Pool ) wola o pomste do nieba !

drugi wariant z Crumpem jest ostrozniejszy ale tez ma szanse

Do góry
#174551 - 18/05/2002 12:58 Re: Liga Polska
macgaj Offline
addict

Meldunek: 07/04/2001
Postów: 572
Skąd: Łódź
Witam serdecznie
Dawno was na mecz.pl nie było,a przecież rok temu całkiem nieźle nam ten żużel wchodził.
Ja swoje typy wrzucam głównie do Playoff,choć ostatnio nie idzie mi za dobrze .
Ale do rzeczy:
Najbliższa kolejką przedswatia się ciekawie,poza oczywiście:
Bydgoszcz - Gorzów 1
Wrocław - Gdańsk 1
gdzie trudno sobie wyobrazić inne wyniki .

Piła - Leszno 2 Tutaj pełna zgoda Loram.Jeżeli jeszcze w zespole gospodarzy nie będzie Crumpa to "czwórka" z Leszna rozjedzie Piłe ! Wszystko jednak wskazuje na to że Crump wystąpi a wtedy to biore lepszy kurs na którąś z drużyn.Patrząc na starty w Szwecji Hampela i Dobruckiego widać że są w formie i mogą tu dużo namieszać.Mój typ zatem jest 1 z Crumpem i 2 bez niego.

Częstochowa - Toruń 2
Jeżeli Apator w końcu nie zacznie wygrywać to może zapomnieć o walce o pierwszą czwórke.Przez ostatnie dwa lata wygrywali tam i na pewno dziś zechcą potwierdzić,że ten tor im odpowiada.Rok temu 41-48 !!! ,a rok wcześniej 44-45. Mi pozostaje czekać na dobry kursik z Unibetu,bo w Centrebecie nie mam konta.Chociaż obserwując stawki Unibetu na faworytów na zbyt wiele bym nie liczył .

Pozdrawiam.

Do góry
#174552 - 18/05/2002 15:29 Re: Liga Polska
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Witam!

W koncu zaczelo sie cos dziac w temacie zuzel.
Ja rowniez chce dodac kilka swoich przemyslen.
Po kolei:
Polonia Bydgoszcz-Stal Gorzow
Gorzowianie jada do "Bydzi" w krajowym skladzie, z gory sie poddajac. Dla mnie jedynka nawet przy 20 pkt. handicapu.

WTS Wroclaw - Wybrzeze Gdansk
Wroclaw eksperymentuje z Baronem. NIe wiem, czy wyjdzie im to na dluzsza mete na dobre. Ma to byc w kazdym razie alternatywa dla Jedrzejaka. Wybrzeze w krajowce, zatem wynik j.w.

Polonia Pila - Unia Leszno
Ja stawiam na 1. Pila przegrala z Bydgoszcza u siebie, wiec nie moze sobie juz pozwolic na wpadki przed wlasna publicznoscia, jesli chce spokojnie awansowac do Playoff.

Wlokniarz Czestochowa - Apator Torun
Tutaj upatruje, podobnie jak duza czesc graczy, najwiekszej wpadki "bukow". Pewnie zasugeruja sie slaba postawa Apatora w ostatnich meczach i dadza wysoki kurs na 2. Wedlug mnie Apator wygra to spotkanie, tak jak w zeszlym roku. Torunianom lezy ten tor wyjatkowo. Slyszalem dodatkowo, ze w klubie nastapila szczegolna mobilizacja. Zatrudniono Danno, ktory ma trenowac od piatku z zespolem i dopasowywac silniki. Apator nie moze tego meczu przegrac, bowiem w przeciwnym razie Playoffy chyba oddala sie bezpowrotnie. Na to mistrzowie polski sobie nie moga pozwolic. Ja gram na 2. Mam nadzieje, ze Unibet da przynajmniej z 2.5?

Stal Rzeszow - Start Gniezno
Tutaj poczekam na oficjalne sklady. W rzeszowie nie pojedzie Wilk, a w Starcie Lukaszewski. Gospodarze u siebie b. silni. POczekajmy na sklady i kursy. Nie radze grac tego meczu bez glebokiej analizy.

ZKZ Zielona Gora - Unia Tarnow
Strasznie mocna 1. Co Falubaz, to Falubaz, jak mawia moj kumpel.

TZ Opole - GKM Grudziadz
Grudziadz w tarapatach finansowych. powinien przegrac wysoko.

Kolejarz Rawicz - RKM Rybnik
Rybnik dostal nauczke w Tarnowie (ledwo sie wywineli) i nie zlekcewazy juz zdnego wyjazdu. Rawicz b. grozny u siebie. Chyba minimalne zwyciestwo Rybnika.

Pozdrawiam

Do góry
#174553 - 18/05/2002 16:33 Re: Liga Polska
Anonymous
Unregistered


Rzeszow
9 P.Winiarz
10 R.Suszczyński
11 T.Rempała
12 R.Trojanowski (poobijany)
13 B.Brhel
14 P.Miesiąc
15 K.Baran
Gniezno
1 K.Laukannen
2 A.Kasper
3. K.Jabłoński
4. M.Hućko
5. K.Cegielski
6. M. Jabłoński
7. Ł.Linette

Do góry
#174554 - 19/05/2002 00:57 Re: Liga Polska
Anonymous
Unregistered


Zna ktoś jakąś stronę z przewidywanymi składami na ekstraklasę ? Lub chociaż skład na mecz Włókniarz - Apator ?

Do góry
#174555 - 19/05/2002 02:59 Re: Liga Polska
Anonymous
Unregistered


BGŻ/Polonia Piła
Unia Leszno
9. J. Crump 1. S. Ułamek, 10. R. Kościecha 2. J. Rempała 11. G. Havelock 3. R. Okoniewski 12. J. Hampel 4. D. Baliński 13. R. Dobrucki 5. L. Adams 14. R. Miśkowiak 6. N. Kościuch 15. T. Gapiński 7. K. Kasprzak
Włókniarz Candela Częstochowa
Apator Adriana Toruń
9. R. Holta 1. T. Rickardsson 10. A. Jonsson 2. S. Danno 11. G. Walasek 3. R. Sawina 12. A. Pietrzyk 4. T. Bajerski 13. R. Sullivan 5. W. Jaguś 14. A. Pietraszko 6. M. Jaguś 15. A. Tomczyk 7.
Atlas Wrocław
Wybrzeże Gdańsk
9. R. Dados 1. T. Cieślewicz 10. P. Baron 2. M. Giżycki 11. J. Krzyżaniak 3. P. Duszyński 12. T. Jędrzejak 4. T. Piszcz 13. G. Hancock 5. A. Fajfer 14. K. Słaboń 6. M. Cieślewicz 15. A. Bogińczuk 7. R. Wielemborek
Point S/Polonia Bydgoszcz
Stal/Pergo Gorzów
9. T. Gollob 1. P. Świst 10. J. Gollob 2. R. Flis 11. P. Protasiewicz 3. M. Staszewski 12. M. Robacki 4. P. Hlib 13. M. Loram 5. P. Paluch 14. R. Umiński 6. J. Śpiewanek 15. Ł. Stanisławski 7.
Jasol Rzeszów
Puls/Start Gniezno
9. P. Winiarz 1. A. Kasper 10. P. Prucnal 2 K. Laukkanen 11. T. Rempała 3. K. Jabłoński 12. R. Trojanowski 4. M. Hućko 13. B. Brhel 5. K. Cegielski 14. K. Baran 6. M. Jabłoński 15. P. Miesiąc 7. Ł. Linette
ZKŻ Zielona Góra
Unia Tarnów
9. A. Huszcza 1. G. Rempała 10. K. Stojanowski 2. P. Szczęch 11. M. Kuciapa 3. R. Kużdżał 12. G. Kłopot 4. S. Baran 13. A. Svab 5. P. Baran 14. D. Kujawa 6. M. Rempała 15. R. Kurmański 7. J. Kołodziej
ZKŻ Zielona Góra
RKM Rybnik
9. W. Załuski 1. R. Kempiński 10. S. Dudek 2. P. Staszek 11. R. Nagy 3. G. Knapp 12. P. Markuszewski 4. M. Kryśkiewicz 13. S. Drabik 5. S. Derdziński 14. M. Sekula 6. Ł. Dados 15. A. Czechowicz 7.
Kolejarz Rawicz
RKM Rybnik
9. P. Dym 1. M. Węgrzyk 10. R. Mikołajczak 2. K. Ryszka 11. A. Skórnicki 3. P. Karlsson 12. R. Pedersen 4. A. Pawliczek 13. A. Zieja 5. M. Karlsson 14. M. Nowaczyk 6. Ł. Szmid 15. P. Świderski 7. Ł. Romanek

Zrodlo: www.zuzel.net.pl

Do góry
#174556 - 19/05/2002 03:26 Re: Liga Polska
Anonymous
Unregistered


Dzięki
iwo:

Do góry
#174557 - 19/05/2002 03:28 Re: Liga Polska
maher Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2002
Postów: 228
Skąd: Ostrów Wielkopolski
EKSTRALIGA - 7 kolejka - 19.05.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń (17:00)
Mój typ: 50:40

Przewidywane składy:
Włókniarz Candela Częstochowa:
R.Holta
A.Jonsson
G.Walasek
A.Pietrzyk
R.Sullivan
A.Pietraszko
J.Jurczyński

Apator Adriana Toruń:
T.Rickardsson
S.Danno
R.Sawina
T.Bajerski
W.Jaguś
M.Jaguś
P.Kłos

Mecz w Częstochowie z pewnością będzie bardzo ciekawy. Włókniarze są szczególnie
u siebie bardzo groźni, a Apator Toruń to wciąż aktualny Drużynowy Mistrz Polski.
Mimo wszystko to gospodarze są dla mnie faworytem tego spotkania ze względu na
bardziej wyrównany skład....z czterema uczestnikami tegorocznych IMŚ Grand Prix
i własny tor.W zespole gości niewiadomą jest występ Szweda Stefana Dannoe, który
w poprzednich sezonach na polskich torach spisywał się raczej poniżej oczekiwań.

--------------------------------------------------------------------------------

Polonia Piła - Unia Leszno (17:00)
Mój typ: 49:41

Przewidywane składy:
Polonia Piła:
J.Crump
R.Kościecha
G.Havelock
J.Hampel
R.Dobrucki
R.Miśkowiak
T.Gapiński

Unia Leszno:
L.Adams
A.Dryml
R.Okoniewski
D.Baliński
S.Ułamek
K.Kasprzak
Ł.Jankowski

Zespół gospodarzy ostatnio nie osiągał zadowalających wyników, ale w meczu z leszczyńską
Unią czas przełamać zła passę. W zespole gospodarzy wiele zależało będzie od powracającego
po kontuzji Roberta Kościechy, a także od Jarosława Hampela, który ostatnio spisuję się
trochę słabiej. Jeśli chodzi o gości to wiele będzie zależało od tego czy do warunków
torowych dostosują się Rafał Okoniewski i Sebastian Ułamek. Jeśli chodzi o ten mecz to
wygrają go minimalnie gospodarze...

--------------------------------------------------------------------------------

Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów (18:00)
Mój typ: 62:28

Przewidywane składy:
PointS Polonia Bydgoszcz:
T.Gollob
J.Gollob
P.Protasiewicz
M.Robacki
M.Loram
R.Umiński
Ł.Stanisławski

Stal Pergo Gorzów
P.Świst
R.Flis
M.Staszewski
P.Hlib
P.Paluch
J.Śpiewanek

Zespół gości odpuścił sobie to spotkanie, awizując przyjazd w krajowym składzie.
Choć nawet z dwoma obcokrajowcami Stal niebyłaby w stanie wygrać tego spotknia.
Gospodarze w tym sezonie wygrali wszystkie spotkania i także to spotkanie rozstrzygną
na swoją korzyść...

--------------------------------------------------------------------------------

WTS Wrocław - Wybrzeże Gdańsk (17:00)
Mój typ: 65:25

Przewidywane składy:
WTS Atlas Wrocław:
R.Dados
P.Baron
J.Krzyżaniak
T.Jędrzejak
G.Hancock
K.Słaboń
A.Bogińczuk

Wybrzeże Gdańsk:
T.Cieślewicz
M.Giżycki
P.Duszyński
T.Piszcz
A.Fajfer
M.Cieślewicz
M.Kierzkowski

Gospodarze do meczu wystawili Piotra Barona, który zastąpi Anglika Scotta Nichollsa.
Mimo to powinni spotkanie wygrać wysoko, wszak Wybrzeże to najsłabsza drużyna ekstraligii,
która do Wrocławia przyjeżdża w krajowym składzie...

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

1 LIGA - 7 kolejka - 19.05.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

Kolejarz Rawicz - RKM Rybnik (17:00)
Mój typ: 42:48

Przewidywane składy:
Kolejarz Rawicz:
P.Dym
A.Zieja
A.Skórnicki
R.Mikołajczak
R.Pedersen
M.Nowaczyk
P.Świderski

RKM Rybnik:
M.Węgrzyk
A.Pawliczek
P.Karlsson
K.Ryszka
M.Karlsson
Ł.Szmid
Ł.Romanek

W zespole Kolejarza zabraknie prawdopodobnie Adama Łabędzkiego. W niedzielę brał on
udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Łodzi. W 16 wyścigu tych zawodów zaliczył
groźnie wyglądający upadek, po którym zostal odwieziony do szpitala...
Faworytem spotkania będą goście, którzy walczą o ekstraligę. Ale w Rawiczu nie będzie
łatwo. Tym bardziej że ostatnio rybniczanie mocno męczyli się w Tarnowie zwyciężając
tylko 46:44.

--------------------------------------------------------------------------------

Stal Rzeszów - Start Gniezno (16:00)
Mój typ: 41:49

Przewidywane składy:
Jasol Stal Rzeszów:
P.Winiarz
P.Prucnal
T.Rempała
R.Trojanowski
B.Brhel
P.Miesiąc
K.Baran

Puls Start Gniezno:
K.Laukannen
A.Kasper
K.Jabłoński
M.Hućko
K.Cegielski
M.Jabłoński
Ł.Linette

Zespół gospodarzy przystąpi do tego spotkania poważnie osłabiony. W minioną
niedzielę na rzeszowskim torze podczas Memoriału Eugeniusza Nazimka doszło
do makabrycznie wyglądającej kolizji. W jej efekcie Rafał Wilk złamał kość
promieniową prawej ręki i czeka go minimum sześć tygodni przerwy. Drugi
uczestnik karambolu Rafał Trojanowski poważnie się poobijał. Jakby tego było
mało na czwartkowym treningu przez bandę przeleciał Łukasz Golonka,który miał
zastąpić Wilka w neidzielnym spotkaniu. Działaczom nie udało się także podpisać
kontraktu z żadnym z zawodników zagranicznych...
Mimo słabych tegorocznych występów w zespole Startu pojawi się Antonin Kasper.
Czech doskonale zna rzeszowski tor ponieważ startował tam kilka lat temu.
W spotkaniu wystąpi także Fin Kai Laukannen ostatnio zakontraktowany przez
gnieźnieński klub. Zabraknie natomiast Jarosława Łukaszewskiego, którego dziecko
przystąpi do I Komunii Św...
Faworytem spotkania będą goście, którzy dysponują bardziej wyrównanym składem.

--------------------------------------------------------------------------------

ZKŻ Zielona Góra - Unia Tarnów (16:00)
Mój typ: 58:32

Przewidywane składy:
ZKŻ Polmos Zielona Góra:
B.Hamill (A.Svab)
S.Smoter
M.Kuciapa
K.Stojanowski
A.Huszcza
D.Kujawa
R.Kurmański

Unia Tarnów:
G.Rempała
P.Szczęch
R.Kużdżał
R.Wardzała
D.Howe
M.Rempała
J.Kołodziej

Zielonogórzanie do tej pory wygrali wszystkie spotkania i także niedzielny mecz
rozstrzygną na swoją korzyść...wszak beniaminek z Tarnowa ma na koncie tylko
jedno zwycięstwo odniesione na swoim torze z Kolejarzem Rawicz 45:44...

--------------------------------------------------------------------------------

TŻ Opole - GKM Grudziądz (16:00)
Mój typ: 62:28

Przewidywane składy:
TŻ Opole:
W.Załuski
S.Dudek
R.Nagy
P.Markuszewski
S.Drabik
M.Sekula
A.Czechowicz

GKM Grudziądz:
R.Kempiński
P.Staszek
G.Knapp
Ł.Piątkowski (R.Povażnyj-?)
S.Derdziński
Ł.Dados
M.Kryśkiewicz

Opolanie będą faworytem tego spotkania. W ostatniej kolejce rozgromili Stal Rzeszów 57:33,
która wcześniej wygrała w Grudziądzu 56:34. W zespole opolskim wystartuje Piotr Markuszewski
który z pewnością będzie chciał "coś" udowodnić swoim byłym pracodawcom. Na mecz z GKM-em
gospodarze zaprosili tylko jednego obcokrajowca - Węgra Roberta Nagy'ego. Dzień wcześniej we
włoskim Terenzano odbędzie się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy w którym wystartuje
Sławomir Drabik. Jeśli nie zdąży wrócić na niedzielny mecz to zastąpi go wówczas Krzysztof
Mikuta. W zespole gości zawodzi typowany wcześniej na lidera zespołu Ukrainiec Igor Marko,
którego prawdopodobnie nie ujrzymy już do końca sezonu ze względu na słabe wyniki. Byc może
goście przyjadą na ten mecz z Rosjaninem Romanem Povażnyj'em, ale to i tak nie pomoże raczej
w tym spotkaniu...

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

2 LIGA - 5 kolejka - 19.05.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

Śląsk Świętochłowice - Iskra Ostrów (17:00)
Mój typ: 40:50

Przewidywane składy:
Śląsk Świętochłowice:
R.Chiński
S.Kowolik
M.Hauzinger (?)
W.Żurawski (?)
H.Bagger
T.Krzykowski
P.Pyzik

Iskra Ostrów:
M.Latosi
M.Ryczek
P.Łęcki
A.Matuszak
R.Kowalski
A.Jaziewicz
T.Kwiatkowski

Już w najbliższą niedzielę rozegrana zostanie czwarta kolejka drugiej ligi. Ostrowska Iskra
wyjeżdża na mecz do Świętochłowic gdzie zmierzy się z tamtejszym Śląskiem. Gospodarze do tej
pory rozegrali dwa spotkania i oba przegrali. Najlepszymi zawodnikami Śląska są obcokrajowcy
Duńczyk Henning Bager i Rosjanin Wladimir Dubinin.Krajowi zawodnicy Śląska w tym sezonie nie
błyszczeli.W ostatnim czasie chodziły jednak słuchy że Świętochłowiczanie zamierzają na mecz
z Iskrą wzmocnić się dwoma zawodnikami: jednym obcokrajowcem i jednym krajowym. Ostrowianie
wyjeżdżają do Świętochłowic po dwa punkty. Iskra prawdopodobnie wystąpi bez obcokrajowców ze
względu na trudną sytuację finansową klubu.Jednak w Świętochłowicach wystąpią prawdopodobnie
już Marek Latosi i Przemysław Tajchert...
Mimo krajowego zestawienia to właśnie Iskra będzie faworytem tego spotkania.

--------------------------------------------------------------------------------

TŻ Lublin - KSŻ Krosno (17:00)
Mój typ: 52:38

Przewidywane składy:
TŻ Lublin:
J.Stachyra
M.Dera
E.Szajchulin
S.Trumiński
A.Stefani
K.Kurtz
D.Jeleniewski

KSŻ Krosno:
S.Jeroszin
J.Franc
J.Woźniak
M.Cierniak
J.Ślączka
T.Budzik
M.Szczurek

Lublinianie powinni pokonać słabych do tej pory krośnian...

--------------------------------------------------------------------------------

TŻ Łódź - Wanda Kraków (16:00)
Mój typ: 53:37

Przewidywane składy:
TŻ Łódź:
M.Jąder
P.Padowski
P.Rembas (M.Lisiak?)
T.Suchanek
M.Fierlej
S.Skrzypczak
M.Micał

Wanda Kraków:
E.Skupień
M.Niemczura
M.Remian (I.Santej?)
J.Szymkowiak
T.Łukaszewicz
M.Bzdęga
Ł.Loman

Choć krakowianie mają silniejszy zespół niż w poprzednich latach to jednak
raczej nie stać ich na zwycięstwo w Łodzi...

Do góry
#174558 - 19/05/2002 15:10 Re: Liga Polska
macgaj Offline
addict

Meldunek: 07/04/2001
Postów: 572
Skąd: Łódź
Dziś Unibet wystawił kursy:
Nie wiem wciąż co z Crumpem,tzn do końca nie jest potwierdzone czy jedzie.Pewnie pojedzie,ale on lubi czasem jakieś numery odwalać,jak choćby w lidze szwedzkiej,gdzie potrafi na mecz po prostu nie przjechać .Natomiast przemyślałem jeszcze raz sprawe meczu Częstochowa - Toruń i wydaje mi się że maher ma racje.Danno w zespole Torunia może wiele napsuć,poza tym Częstochowa w swoim aktualnie najsilniejeszym składzie i na pewno będą walcyć do upadłego,co może się dobrze dla nich skończyć.Zagrałbym na Toruń od @2,4 ,ale po kursie z Unibetu wydaje mi się,że nie warto.
Ewentualnie za małą kwote .

Do góry
#174559 - 26/05/2002 06:34 Re: Liga Polska
maher Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2002
Postów: 228
Skąd: Ostrów Wielkopolski
EKSTRALIGA - 8 kolejka - 26.05.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa (17:00)
Mój typ: 47:43

Przewidywane składy:
Apator Adriana Toruń:
R.Sawina
S.Danno
W.Jaguœ
M.Kowalik
T.Rickardsson
P.Kłos

Włókniarz Candela Częstochowa:
R.Holta
K.Malecha
G.Walasek
A.Jonsson
R.Sullivan
A.Pietraszko
A.Tomczyk

Mecz podobnie jak tydzień temu w Częstochowie będzie z pewnoœciš
ciekawy. W ubiegłš niedzielę wygrał Włókniarz 48:42. Ale teraz
mecz odbędzie się w Toruniu i chyba właœnie atut własnego toru
przesšdzi o minimalnym zwycięstwie gospodarzy...

--------------------------------------------------------------------------------

Unia Leszno - Polonia Piła (17:00)
Mój typ: 49:41

Przewidywane składy:
Unia Leszno:
L.Adams
J.Rempała
R.Okoniewski
D.Baliński
S.Ułamek
N.Koœciuch
K.Kasprzak

Polonia Piła:
J.Hampel
R.Koœciecha
R.Dobrucki
G.Havelock
J.Crump
R.Miœkowiak
T.Gapiński

W Pile lepsza okazała się Unia wygrywajšc 46.5:43.5. Pilanie
zapowidajš walkę w Lesznie o dwa punkty, ale chyba jednak
to gospodarze odniosš zwycięstwo...dysponujš oni bardziej
wyrównanym składem...

--------------------------------------------------------------------------------

Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz (16:00)
Mój typ: 43:47

Przewidywane składy:
Stal Pergo Gorzów
P.Œwist
J.Jensen
M.Staszewski
L.Dryml
P.Paluch
P.Hlib
J.Œpiewanek

PointS Polonia Bydgoszcz:
T.Gollob
J.Gollob
P.Protasiewicz
M.Robacki
M.Loram
R.Umiński
Ł.Stanisławski

W zeszłej kolejce Polonia wygrała u siebie ze Stalš 58:32.
Czy bydgoszczanie nadal pozostanš niepokonanš drużynš...?
A może gorzowianie pokuszš się o sprawienie niespodzianki ?
Wiele będzie zależało od postawy gorzowskich obcokrajowców.
Jeœli nie zawiodš to Stal może pokonać bydgoszczan...choć
będzie bardzo ciężko

--------------------------------------------------------------------------------

Wybrzeże Gdańsk - WTS Wrocław (16:00)
Mój typ: 37:53

Przewidywane składy:
Wybrzeże Gdańsk:
T.Cieœlewicz
K.Pecyna
S.Andersson
T.Piszcz
H.Gustafsson
M.Cieœlewicz
M.Giżycki

WTS Atlas Wrocław:
R.Dados
T.Jędrzejak
S.Nicholls
J.Krzyżaniak
G.Hancock
K.Słaboń
A.Bogińczuk

Wybrzeże zakontraktowało Szweda Henrika Gustafssona...
Ale czy wystartuje w tym spotkaniu jego rodak Stefan
Andersson? W pištek Andersson po upadku wycofał się
z ćwierćfinału IMŒ w Vastervik. Faworytem z pewnoœciš
będš goœcie...Tydzień temu Atlas wygrał 68:22.

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

1 LIGA - 8 kolejka - 26.05.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

RKM Rybnik - Kolejarz Rawicz (17:00)
Mój typ: 57:33

Przewidywane składy:
RKM Rybnik:
M.Węgrzyk
Ł.Szmid
A.Pawliczek
R.Chromik
M.Karlsson
R.Szombierski
Ł.Romanek

Kolejarz Rawicz:
P.Dym
R.Mikołajczak
A.Skórnicki
A.Łabędzki
A.Zieja
P.Œwiderski
M.Nowaczyk

Rybniczanie wygrali w Rawiczu 50:40...
W rewanżu z pewnoœciš sš zdecydowanym faworytem...
i rozstrzygnš to spotkanie na swojš korzyœć.

--------------------------------------------------------------------------------

Start Gniezno - Stal Rzeszów (17:00)
Mój typ: 58:32

Przewidywane składy:
Puls Start Gniezno:
J.Łukaszewski
K.Laukkanen
K.Cegielski
M.Hućko
K.Jabłoński
M.Jabłoński
Ł.Linette

Jasol Stal Rzeszów:
P.Winiarz
T.Kliœ
T.Rempała
R.Trojanowski
B.Brhel
P.Miesišc
K.Baran

W tym meczu wygrajš gospodarze...
Stal Rzeszów boryka się w tym sezonie z ogromnymi kłopotami.
Nie doœć że w klubie brakuje pieniędzy to w ostatnim czasie
zawodnicy Stali uczestniczš w wielu wypadkach,wskutek których
kilku zawodników jest kontuzjowanych albo poobijanych...
W Rzeszowie lepszy okazał się Start wygrywajšc 48:42

--------------------------------------------------------------------------------

Unia Tarnów - ZKŻ Zielona Góra (16:00)
Mój typ: 42:48

Unia Tarnów:
G.Rempała
R.Wardzała
R.Kużdżał
S.Darkin
D.Howe
M.Rempała
J.Kołodziej

ZKŻ Polmos Zielona Góra:
M.Kuciapa
G.Kłopot
A.Huszcza
K.Stojanowski
A.Svab
T.Grabowski
R.Kurmański

W Zielonej Górze wygrał ZKŻ 63:27...
Może to być ciężki mecz dla zielonogórzan. Tarnowianie na własnym
torze toczš bardzo wyrównane pojedynki. Ostatnio RKM Rybnik wygrał
tylko 46:44. W zespole goœci być może pojawi się także Duńczyk
Nicki Pedersen. Mimo wszystko minimalnie większe szanse ma ZKŻ.

--------------------------------------------------------------------------------

GKM Grudzišdz - TŻ Opole (17:00)
Mój typ: 42:48

Przewidywane składy:
GKM Grudzišdz:
S.Derdziński
R.Kempiński
G.Knapp
P.Staszek
R.Poważnyj
Ł.Dados
M.Kryœkiewicz

TŻ Opole:
W.Załuski
M.Ferjan
R.Nagy
S.Dudek
S.Drabik
M.Sekula
A.Czechowicz

W ubiegłš niedzielę w Opolu 62:28 dla gospodarzy tamtego pojedynku...
Mecz o wszystko dla grudzišdzan. Jeœli przegrajš to spotkanie będš
mogli pomału szykować się do startów w 2 lidze... Najczarniejszy
scenariusz mówi nawet o końcu sportu żużlowego w Grudzišdzu.
Wiele będzie zależało od tego jak zaprezentujš się Załuski i Dudek,
a także obcokrajowcy opolan...wygrajš chyba goœcie.

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

2 LIGA - 6 kolejka - 26.05.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

WKM Warszawa - TŻ Lublin (16:30)
Mój typ: 49:41

Przewidywane składy:
WKM Warszawa:
R.Jankowski
W.Oœkiewicz
W.Walczak
D.Fijałkowski
A.Smith
K.Fujarski
M.Aszenberg

TŻ Lublin:
J.Stachyra
M.Dera
E.Szajchulin
R.Przygódzki
A.Stefani
K.Kurtz
D.Jeleniewski

--------------------------------------------------------------------------------

KSŻ Krosno - TŻ ŁódŸ (17:00)
Mój typ: 47:43

Przewidywane składy:
KSŻ Krosno:
J.Franc
L.Szatmari
J.WoŸniak
M.Mróz
J.Œlšczka
T.Budzik
M.Szczurek

TŻ ŁódŸ:
M.Jšder
P.Padowski
P.Rembas
M.Lisiak
M.Fierlej
S.Skrzypczak
M.Micał

--------------------------------------------------------------------------------

Wanda Kraków - Œlšsk Œwiętochłowice (16:00)
Mój typ: 62:28

Przewidywane składy:
Wanda Kraków
9.Eugeniusz Skupień
10.Maciej Bornecki
11.Mariusz Niemczura
12.Izak Santej
13.Tomasz Łukaszewicz
14.Marcin Bzdęga

Œlšsk Œwiętochłowice:
1.Sebastian Kowolik
2.Przemysław Pyzik
3.Rafał Chiński
4.Tomasz Nicpoń
5.Mirosław Korbel
6.Lechosław Tudzież

Do góry
#174560 - 30/05/2002 17:55 Re: Liga Polska
maher Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2002
Postów: 228
Skąd: Ostrów Wielkopolski
EKSTRALIGA - 9 kolejka - 30.05.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno (17:00)
Mój typ: 49:41

Przewidywane składy:
Włókniarz Candela Częstochowa:
R.Holta
A.Jonsson
G.Walasek
K.Malecha (A.Pietrzyk)
R.Sullivan
A.Pietraszko

Unia Leszno:
R.Okoniewski
J.Rempała
S.Ułamek
A.Dryml
L.Adams
N.Kościuch
K.Kasprzak

Mecz dwóch bardzo wyrównanych drużyn w którym zwycięży drużyna, która
będzie miała trochę więcej szczęścia. W pierwszym mecz w Lesznie Unia
wygrała ale zaledwie 47:43...Ze względu na atut własnego toru stawiam
na wygraną gospodarzy...

--------------------------------------------------------------------------------

Polonia Bydgoszcz - Polonia Piła przełożony na

Mecz został przełożony ze względu na start zawodników obydwu zespołów
w półfniałach IME.

--------------------------------------------------------------------------------

Atlas Wrocław - Stal Gorzów (16:00)
Mój typ: 60:30

Przewidywane składy:
Atlas Wrocław:
Robert Dados
Piotr Baron
Tomasz Jędrzejak
Jacek Krzyżaniak
Greg Hancock
Krzysztof Słaboń
Artur Bogińczuk

Stal Pergo Gorzów:
Piotr Świst
Robert Flis
Mariusz Staszewski
Michał Rajkowski
Piotr Paluch
Paweł Hlib
Jakub Śpiewanek

W zespole gospodarzy nie wystartuje Anglik Scoot Nicholls, który zawiódł
działaczy WTS-u w niedzielę w Gdańsku. Zastąpi go Piotr Baron. Gorzowianom
szczególnie na wyjazdach się nie wiedzie i dlatego dwa punkty pozostaną we
Wrocławiu...

--------------------------------------------------------------------------------

Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń (16:00)
Mój typ: 41:49

Przewidywane składy:
Wybrzeże Gdańsk:
Tomasz Cieślewicz
Krzysztof Pecyna
Adam Fajfer
Robert Fedeczko
Henrik Gustafsson
Marek Cieślewicz
Mirosław Giżycki

Apator Toruń:
Tony Rickardsson
Stefan Danno
Tomasz Bajerski
Robert Sawina
Wiesław Jaguś
Przemysław Kłos
Adrian Miedziński

W miejsce Roberta Fedeczko ujrzymy Tomasza Piszcza lub Stefana Anderssona.
Szwed swój przyjazd uzależnia od swojego samopoczucia po niedawnym urazie.
Wybrzeże w ostaniej kolejce sprawiło wielką niespodziankę pokonując Atlas
Wrocław 46:44. Czy także tym razem gdańszczanie wygrają spotkanie...?
Apator aby myśleć o górnej czwórce play-off powinien to spotkanie wygrać.
To właśnie torunianie dysponują bardziej wyrównanym składem i to oni wygrają...

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

1 LIGA - 9 kolejka - 30.05.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

Kolejarz Rawicz - Start Gniezno (17:00)
Mój typ: 42:48

Przewidywane składy:
Kolejarz Rawicz:
Andrzej Zieja
Robert Mikołajczak (Adam Łabędzki ?)
Piotr Dym
Adam Skórnicki
Bjarne Pedersen
Marcin Nowaczyk
Piotr Świderski

Puls Start Gniezno:
Jarosław Łukaszewski
Marek Hućko
Krzysztof Jabłoński
Kai Laukkanen
Krzysztof Cegielski
Łukasz Pawlikowski
Łukasz Linette

Derby Wielkopolski zapowiadają się bardzo interesująco...
Rawicki Kolejarz w ostatniej kolejce bliski był sprawienia niespodzianki,
uległ w Rybniku zaledwie 43:46. Na dzisiejsze spotkaniu dodatkowo rawiczan
wzmocni nowy obcokrajowiec - Duńczyk Bjaerne Bedersen. Z kolei gnieźnianie
w tym sezonie walczą o ekstraligę...mają bardzo wyrównany skład i napewno
do Rawicz przyjadą bo dwa punkty. Mecz ten będzie się "kręcił" wokół remisu
ze wskazaniem na gości...

--------------------------------------------------------------------------------

RKM Rybnik - Unia Tarnów (17:30)
Mój typ: 55:35

Przewidywane składy:
RKM Rybnik:
Mariusz Węgrzyk
Adam Pawliczek
Peter Karlsson
Łukasz Szmid
Roman Chromik
Rafał Szombierski
Konrad Ryszka

Unia Tarnów:
Grzegorz Rempała
Marcin Rempała
Robert Wardzała
Robert Kużdżał
Janusz Kołodziej
Paweł Baran

Pierwszy mecz w Tarnowie zakończył się wygraną rybniczan 46:44...
W zespole RKM-u zabraknie Łukasza Romanka, który wystartuje w półfinale IMEJ w Olching.
Rybniczanie ostatnio mocno męczyli się z Kolejarzem Rawicz wygrywając zaledwie 46:43.
Ale na własnym torze tracić punktów nie mogą więc w meczu lepsi będą gospodarze...

--------------------------------------------------------------------------------

Stal Rzeszów - TŻ Opole (16:00)
Mój typ: 48:42

Przewidywane składy:
Jasol Stal Rzeszów:
P.Winiarz
R.Suszczyński
T.Rempała
R.Trojanowski
B.Brhel
P.Miesiąc
K.Baran

TŻ Opole:
W.Załuski
M.Ferjan
R.Nagy
S.Dudek
S.Drabik
M.Sekula
A.Czechowicz

Mecz będzie z pewnością zciekawym widowiskiem. Zespół Stali przetrzebiony kontuzjami
nadal prawdopodobnie bez drugiego obcokrajowca... Opolanie ściągają do Rzeszowa dwóch
zawodników zagranicznych mając nadzieję na ich skuteczną jazdę która pozwoliłaby realnie
patrzeć na zwycięstwo z Jasolem. Jednak gospodarze wykorzystają atut własnego toru
i po zaciętym meczu minimalnie wygrają...

--------------------------------------------------------------------------------

ZKŻ Zielona Góra - GKM Grudziądz (16:00)
Mój typ: 65:25

Przewidywane składy:
ZKŻ Zielona Góra:
A.Huszcza
K.Stojanowski
M.Kuciapa
D.Kujawa
G.Kłopot
R.Kurmański

GKM Grudziądz:
R.Kempiński
S.Derdziński
P.Staszek
Ł.Piątkowski
G.Knapp
Ł.Dados

W Grudziądzu zwyciężyli zielonogórzanie 64:25...podobny wynik będzie w rewanżu.

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

2 LIGA - 6 kolejka - 30.05.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

Iskra Ostrów - Wanda Kraków (17:00)
Mój typ: 52:38

Przewidywane składy:
Iskra Ostrów:
Rinat Mardanszin
Tomasz Poprawski
Paweł Łęcki
Przemysław Tajchert
Rafał Kowalski
Adam Jaziewicz
Tomasz Kwiatkowski

Wanda Kraków:
Eugeniusz Skupień
Tomasz Łukaszewicz
Jarosław Szymkowiak
Adrian Marczak (Izak Santej ?)
Maciej Bornecki
Marcin Bzdęga
Łukasz Loman

Krakowianie w tym sezonie nie są już "chłopcami do bicia". Wzmocnienia dokonane
przed sezonem sprawiły, że teraz z Wandą musi teraz liczyć każda drużyna...
Z kolei ostrowianie borykają się z ogromnymi problemami finansowymi...
ale to oni będą faworytami tego pojedynku. Chyba, że ostrowscy zawodnicy
nie podejdą poważnie do swoich obowiązków. Według mnie wygra Iskra...

--------------------------------------------------------------------------------

TŻ Łódź - WKM Warszawa (17:00)
Mój typ: 47:43

Przewidywane składy:
TŻ Łódź:
Maciej Jąder
Piotr Padowski
Piotr Rembas
Mariusz Lisiak
Mariusz Fierlej
Sebastian Skrzypczak
Marian Micał

WKM Warszawa:
Roman Jankowski
Sandor Tihanyi
Waldemar Walczak
Dariusz Fijałkowski
Andy Smith
Krzysztof Fujarski
Michał Aszenberg

--------------------------------------------------------------------------------

Śląsk Świętochłowice - KSŻ Krosno (17:00)
Mój typ: 39:51

Przewidywane składy:
SŻ "Śląsk" Świętochłowice
Eugeniusz Tudzież
Manuel Hauzinger
Rafał Chiński
Henning Bager
Sebastian Kowolik
Tomasz Nicpoń

KSŻ Krosno:
Laszlo Szatmari
Janusz Ślączka
Marek Mróz
Mirosław Cierniak
Josef Franc
Tomasz Budzik

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Do góry
#174561 - 30/05/2002 18:44 Re: Liga Polska
macgaj Offline
addict

Meldunek: 07/04/2001
Postów: 572
Skąd: Łódź
A ja się nie zgodze tym razem .

I zagrałem w Unibecie tak:

Częstochowa - Leszno 2 @2,2 2/10
myśle,że szczęście będzie sprzyjać gościom,ale mecz będzie wyrównany i ostatni bieg będzie decydował o wszystkim.

Gdańsk - Toruń 1 @3,25 2/10
A jednak przyjedzie Andersson,co zwiększa szanse zespołu gospodarzy na odniesienie zawycięstwa. Toruń musi wygrać,ale na specyficznej nawierzchni w Gdańsku będzie to trudne.Przekonali się o tym już Pilanie i Wrocławianie.

Pozdrawiam.

Do góry
#174562 - 23/06/2002 16:48 Re: Liga Polska
Anonymous
Unregistered


Oto prezen od mahera Ja sie zgadzam z tymi typami w wiekszosci. Jedyne co moze byc nie tak to to ze Rawicz wygra w Grudziadzu, ew jezeli w Pilse pojedzie Crump to Pila moze pordzic sobie z Wlokniarzem u siebie pomimo klopotow finansowych. W innych meczach moga sie nieznacznie roznic wyniki na korzysc zespolu zwycieskiego

EKSTRALIGA - 10 kolejka - 23.06.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

Unia Leszno - PointS Polonia Bydgoszcz (18:30)
Mój typ: 42:48

Przewidywane składy:
Unia Leszno:
S.Ułamek
D.Baliński
R.Okoniewski
J.Rempała
L.Adams
Ł.Jankowski
K.Kasprzak

PointS Polonia Bydgoszcz:
T.Gollob
J.Gollob
P.Protasiewicz
M.Robacki
M.Loram
R.Umiński
Ł.Stanisławski

Bydgoszczanie do tej pory jeszcze nie przegrali, a o zwycięstwie zadecyduje
postawa Sebastiana Ułamka - jeszcze chyba do końca nie wyleczył kontuzji,
więc jak dla mnie minimalnie większe szanse ma bydgoska Polonia.

--------------------------------------------------------------------------------

Apator Adriana Toruń - Atlas Wrocław (17:00)
Mój typ: 52:38

Awizowane składy:
Apator Adriana Toruń:
W.Jaguś
M.Puszakowski (T.Chrzanowski)
T.Bajerski
M.Kowalik (R.Sawina)
T.Rickardsson
M.Jaguś
A.Miedziński (P.Kłos)

Atlas Wrocław:
R.Dados
T.Jędrzejak
J.Krzyżaniak
S.Nicholls (L.Richardson)
G.Hancock
K.Słaboń
A.Bogińczuk

Awizowanego Anglika Scotta Nicholssa zastąpi w zespole wrocławskim jego rodak
Lee Richardsson. W Apatorze prawdopodobnie wystąpią Tomasz Chrzanowski i Robert
Sawina. Więcej szans daję gospodarzom, o zwycięstwie których powinien zadecydować
atut własnego toru, a także silniejsi seniorzy.

--------------------------------------------------------------------------------

BGŻ SA Polonia Piła - Włókniarz Candela Częstochowa (17:00)
Mój typ: 43:47

Przewidywane składy:
BGŻ SA Polonia Piła:
J.Hampel
M.Franków
G.Havelock
R.Kościecha
R.Dobrucki
R.Miśkowiak
T.Gapiński

Włókniarz Candela Częstochowa:
R.Holta
A.Pietrzyk
G.Walasek
A.Jonsson
R.Sullivan
A.Pietraszko
J.Jurczyński

W drużynie pilskiej zabraknie prawdopodobnie Jasona Crumpa, ponieważ jest on
o wiele droższy od Gary Havelocka i pilskiego klubu nie stać na taki wydatek.
Częstochowianie przyjeżdżają w najsilniejszym składzie z czterema zawodnikami
startującymi w sobotnim Grand Prix Słowenii. Czy pilanie wykorzystają zmęczenie
częstochowskich "asów"? Jeśli zabraknie Jasona Crumpa to powinni wygrać goście.

--------------------------------------------------------------------------------

Stal Pergo Gorzów - Wybrzeże Gdańsk
Mój typ: 49:41

Przewidywane składy:
Stal Pergo:
P.Świst
J.B.Jensen
M.Staszewski
L.Dryml
P.Paluch
P.Hlib
J.Śpiewanek

Wybrzeże:
S.Andersson
K.Pecyna
T.Cieślewicz
A.Fajfer
H.Gustafsson
M.Cieślewicz

W Gorzowie mecz drużyn walczących o utrzymanie się w ekstralidze. W Gdańsku
zwyciężyli minimalnie gorzowianie (47:43) jednak gdańskie Wybrzeże ostatnio
"zaczęło jechać". Wiele będzie zależało od postawy obcokrajowców obu drużyn.
To prawdopodobnie ichpunkty zaważą na końcowym wyniku. Ja więcej szans daję
gorzowianom którzy powinni wykorzystać atut własnego toru.

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

1 LIGA - 5 kolejka - 01.05.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

Puls Start Gniezno - RKM Rybnik (17:30)
Mój typ: 50:40

Awizowane składy:
Puls Start Gniezno:
J.Łukaszewski
K.Laukkanen (M.Hućko)
K.Cegielski
A.Kasper
K.Jabłoński
Ł.Linette (Ł.Pawlikowski)
M.Jabłoński

RKM Rybnik:
M.Węgrzyk
A.Pawliczek
P.Karlsson
K.Ryszka (M.Szczyrba)
M.Karlsson
Z.Czerwiński
R.Chromik

Mecz na szczycie pierwszej ligi... Bardzo trudno wytypować zwycięzcę niedzielnych
zawodów. Trener RKM-u Jan Grabowski jak zwykle ma problemy z zestawieniem składu
ze względu na KSM. Mecz z pewnością będzie ciekawy i chyba dwa punkty pozostaną
w Gnieźnie...

--------------------------------------------------------------------------------

TŻ Opole - ZKŻ quick-mix Zielona Góra (17:00)
Mój typ: 40:50

Awizowane składy:
TŻ Opole:
W.Załuski
P.Markuszewski
S.Wilson
S.Dudek
S.Drabik
M.Klyk
A.Czechowicz

ZKŻ quick-mix Zielona Góra:
A.Svab (B.Hamill)
K.Stojanowski
M.Kuciapa
G.Kłopot
A.Huszcza
D.Kujawa
R.Kurmański

Opolanie chcieli sprowadzić na ten mecz Węgra Robertaq Nagy'ego, ale podczas
zeszłotygodniowego półfniału IMŚ doznał on kontuzji eliminującej go z jazdy
do końca tegorocznego sezonu. Być może więc w zespole gospodarzy ujrzymy
Słoweńca Mateja Ferjana. Z kolei w ekipie gości niepewny jest start Czecha
Antonina Svaba, który niedawno był kontuzjowany.Czy zastąpi go Billy Hamill?
Jeśli amerykanin pojawi się w Opolu to dwa punkty powinny pojechać do Zielonki...

--------------------------------------------------------------------------------

GKM Grudziądz - Kolejarz Rawicz (16:00)
Mój typ: 48:42

Przewidywane składy:
GKM Grudziądz:
R.Poważnyj
R.Kempiński
G.Knapp
P.Staszek
H.Clausen
Ł.Dados
M.Kryśkiewicz

Kolejarz Rawicz:
P.Dym
B.Pedersen
A.Skórnicki
R.Pedersen
A.Zieja
P.Świderski
M.Nowaczyk

Grudziądzanie przystępują niezwykle zmobilizowani do tego spotkania. Jeśli nie wygrają
w niedzielę to mogą chyba pogodzić się już ze spadkiem do drugiej ligi...
Z drugiej strony rawiczanie także przyjeżdżają najsilniejszym składem i także zamierzają
walczyć o zwycięstwo. Mecz powinien dostarczyć wielu emocji, ale "dzięki temu" że mecz
odbędzie się w Grudziądzu minimalnie większe szanse daję gospodarzom...

--------------------------------------------------------------------------------

Unia Tarnów - Jasol Stal Rzeszów (17:00)
Mój typ: 49:41

Przewidywane składy:
Unia Tarnów:
G.Rempała
P.Szczęch (R.Wardzała)
R.Kużdżał
D.Howe
S.Darkin
M.Rempała
J.Kołodziej

Jasol Stal Rzeszów
P.Winiarz
R.Wilk
T.Rempała
R.Trojanowski
B.Brhel
P.Miesiąc
K.Baran

Tarnowianie do tej pory mają na koncie zaledwie jedno zwycięstwo (45:44) i jeden remis.
Pozostałe spotakania kończyły się ich porażkami. Czy powiększą oni swój dorobek w meczu
derbowym? Wyniki spotkań z ZKŻ-em czy RKM-em nakazują patrzeć optymistycznie...

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

2 LIGA - 7 kolejka - 26.06.2002.

--------------------------------------------------------------------------------

MECZ KOLEJKI:

KSŻ Krosno - Iskra Ostrów (17:00)
Mój typ: 55:35

Przewidywane składy:
KSŻ Judyta Krosno:
J.Woźniak
M.Mróz
M.Cierniak
J.Ślączka (L.Szatmari)
J.Franc
M.Szczurek
T.Budzik

Iskra Ostrów Wielkopolski:
P.Łęcki
M.Latosi
P.Tajchert
T.Poprawski
R.Kowalski
M.Brucheiser
T.Kwiatkowski

Ostrowianie niestety nie radzili sobie nigdy w Krośnie. Może tym razem będzie
inaczej??? Czy zespół do ewentualnego zwycięstwa poprowadzą Charlie Gjedde
i Rafał Kowalski??? Ta dwójka wsparta Tomaszem Kwiatkowskim, Przemysławem
Tajchertem mogłaby spowodować że zwycięstwo Iskry stałoby się faktem. Jeśli
jednak ostrowianie tradycyjnie będą walczyli z torem to wysokie zwycięstwo
odniosą gospodarze, którzy obudzili się już po fatalnym początku sezonu...

--------------------------------------------------------------------------------

TŻ Spima Lublin - TŻ Łódź (18:00)
Mój typ: 58:32

Przewidywane składy:
TŻ Spima Lublin:
J.Stachyra
M.Dera
S.Trumiński
M.Zetterstrom
A.Stefani
K.Kurtz
D.Jeleniewski

TŻ Łódź:
P.Padowski
P.Rembas
M.Jąder
M.Lisiak
M.Fierlej
T.Zywertowski
M.Micał

Lider na własnym torze powinien łatwo pokonać łodzian...

--------------------------------------------------------------------------------

WKM Warszawa - Śląsk Świętochłowice (17:00)
Mój typ: 57:33

Przewidywane składy:
WKM Warszawa:
R.Jankowski (?)
D.Fijałkowski
W.Walczak
W.Ośkiewicz
A.Smith (?)
M.Aszenberg
K.Fujarski

Śląsk Świętochłowice:
E.Tudzież
W.Żurawski
R.Chiński
W.Dubinin
S.Kowolik
T.Nicpoń
L.Tudzież

Czy Warszawianie wystartują w optymalnym zestawieniu??? A może zabraknie
liderów - Romana Jankowskiego i Andy'ego Smitha? Ale i tak to gospodarze
będą faworytem tego spotkania - Śląsk jest najsłabszą ekipą w tym sezonie.

Do góry
#174563 - 23/06/2002 18:23 Re: Liga Polska
Krompa Offline
old hand

Meldunek: 21/11/2001
Postów: 796
Skąd: Polska
Ja to wszystko dzisiaj widze tak:

Leszno - Bydgoszcz 48:42

Druga linia Bydgoszczy zawali mecz. Robacki i junior 0. Jacek G. max 5. Tomek powinien przynajmniej jeden raz, czy dwa przegrac. Loram tez kilka razy. Duzo zalezy od Protasa. No i oczywiscie od samopoczucia Ulamka. U siebie jednak Unia wygra.

Gorzow - Gdansk 52:38

Wybrzeze chyba bez Anderssona. Na wyjazdy jest za slabe. Stal wygra pewnie.

Apator - Wroclaw 50:40

Apator nie moze tego meczu przegrac. We Wroclawiu zawioda: Richardson, Krzyzaniak, Jedrzejak, a i Dados oraz Hancock beda przywozeni. Spokojna wygrana Torunia.

Pila - Czestochowa ???

To najwieksza chyba zagadka kolejki. Jesli Pila bez Crumpa, to 2. Jesli z Crumpem, moze minimalnie wygrac. 46:44, 47:43, remis nie wykluczony.

Start - Rybnik 50:40 lub wyzej

Dla mnie pewniak. Rybnikm w skladzie z dwoma Karlssonami meczyl sie wszedzie. Tutaj nie ma szans.

Opole - Zielona Gora 42:48 lub wyzej

Pewna 2, no comments.

Tarnow - Rzeszow 48:42 lub wyzej

Pewna wygrana Jaskolek. Rzeszow w Tarnowie polegnie. Zbyt duzo ostatnio bylo w tej druzynie kontuzji. Unia zmobilizowana i zwycieska.

Grudziadz - Rawicz ???

W tym meczu mozna sie spodziewac roznych rozstrzygniec. Ja stawiam na 2 z handicapem. +6 powinno wystarczyc.

Pozdrawiam

Do góry
#174564 - 21/07/2002 15:46 Re: Liga Polska
Loram Offline
enthusiast

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 335
Skąd: Zielona Góra
cos nikt sie nie kwapi wiec ja sobie dzis zapodam

CENTREBET
Torun(-11,5) - Pila "1" @1,7

Do góry
#174565 - 21/07/2002 16:18 Re: Liga Polska
Anonymous
Unregistered


To ja tez cos podam:
STS Gdansk +6 - Leszno 2 1,65
Gorzow +8 - Czestochowa 2 1,65

Do góry
#174566 - 21/07/2002 16:57 Re: Liga Polska
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
To ja też coś chlasne :

(Unibet)Toruń - Piła TYP Piła 14.5 (1.60)

Nie sądzę aby aż tak wysoko Toruń wygrał z Piłą.

SLAV

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3072 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581867 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49