Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1719130 - 27/10/2007 21:16 Puchar Swiata Siatkarek
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń


Oficialna strona: >>>tutaj<<<






Mecze Polek w Pucharze Swiata.


I runda:


II runda:


III runda:


IV runda:



Zwyciezcy Pucharu Świata:


Sklad Polek:





Moim zdaniem sznase na zdobybie Pucharu Swiata maja:
Brazylijki, Włoszki , Polki , dołączyć mozna jeszcze zespoły Kuby, USA i Serbii



Pzdro Gib01

Do góry
Bonus: Unibet
#1731240 - 01/11/2007 03:34 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Gib01]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
Brazylia- Polska

nasze siatkarki są dobrze przygotowane do tych zawodow, mecz z brazylijska firmą powinien byc zwiastunem potencjału naszych dziewczyn na tym turnieju.

moj typ:
Polska +2,5
kurs 1.9 w Bwin...

jestem zdziwiony tak wysokim kursem, bo według mnie w tym meczu mamy szanse na cos wiecej niż seta. Ja to w ciemno biore. pozdrawiam.

Do góry
#1734606 - 02/11/2007 04:11 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: anfa_]
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Posiada ktos jakies wyniki Kenii w siate,jakies sparingi?

jest linia 116 na mecz z Kuba...demolka oczywiscie bedzie ale nie az taka.

Do góry
#1734643 - 02/11/2007 04:17 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: harris73]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Mistrzostwa Swiata Japonia 2006:

POL-KEN 3-1 25-15 25-17 20-25 25-20
KEN-TPE 0-3 13-25 9-25 27-29
JPN-KEN 3-0 25-15 25-17 25-10
CRC-KEN 3-2 19-25 23-25 25-16 32-30 15-9
KEN-KOR 0-3 13-25 13-25 12-25

Gdzie masz te linie?

Do góry
#1734666 - 02/11/2007 04:22 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Giertyszek]
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Originally Posted By: Giertyszek
Mistrzostwa Swiata Japonia 2006:

POL-KEN 3-1 25-15 25-17 20-25 25-20
KEN-TPE 0-3 13-25 9-25 27-29
JPN-KEN 3-0 25-15 25-17 25-10
CRC-KEN 3-2 19-25 23-25 25-16 32-30 15-9
KEN-KOR 0-3 13-25 13-25 12-25

Gdzie masz te linie?


SB
Harmonogram gier jest tak napiety ze watpie aby 3 sety gral podstawowy sklad kubanek i w tym szansa.

Do góry
#1734770 - 02/11/2007 04:46 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: harris73]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Ja myślę, że z Brazylią przegramy. Polki to taka drużyna, która nie zaczyna tego typu imprez od mocnego uderzenia. Raczej rozkręcamy się z meczu na mecz i gramy lepiej w dalszej fazie turnieju. Tak było w GP, tak było też na ostatnich ME. Z tego co czytałem w tych dwóch sparingach w Japonii Polkom grało się dość ciężko. Wiem, że to tylko sparingi, ale chyba dziewczyny nie są w takim gazie by na dzien dobry rozmontować Brazylie.
Do kadry brazylijskiej wracają dwie mocne zawodniczki. Brazylijki są faworytkami i raczej wygrają, a Polki będą szukać swojej szansy w następnych meczach, decydujące będą potyczki z Kubą, Serbią, USA.
Nie wiem jaki będzie dokładny wynik i być może urwiemy seta, ale raczej nie szukałbym niespodzianki jeśli chodzi o wygraną Polek w meczu.
Kurs na Brazylijki mało zadowalający, aczkolwiek myślę że dobrze ocenia szanse przed meczem. Dla mnie zwycięstwo Polek to byłaby sensacja.

Do góry
#1734853 - 02/11/2007 04:57 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
Riczi Ricz Offline
enthusiast

Meldunek: 15/09/2007
Postów: 338
Japonia u siebie z Dominikaną raczej też pewny mecz na 1. Gospodynie u siebie pierwszy mecz raczej i na pewno nie przegrają. Kurs akurat na podatek

Do góry
#1735821 - 02/11/2007 11:04 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Riczi Ricz]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Dziś ruszamy z PŚ...

Miałem sobie już odpuścić, pisanie... ale tak jakoś siedzę.. a co tam... parę pierdółek wcisnąć i podyskutować na temat kobitek... grających w siatkówkę.. tóż to przecież można.. \:\)

Lecim.. od początku do końca... dziś tak szybciutko.. w kolejnych spotkaniach, postaram się jakoś szybciej i lepiej...

___

Kenia v Kuba

Widzę, że panowie, dumają.. nad linią.. 116.


Fonbet dał 160.5 underek @1.12

Tak na poważnie.. ciężko powiedzieć... i takie gdybanie nasze pt: [pozwolę sobie zacytować]

Quote:
Harmonogram gier jest tak napiety ze watpie aby 3 sety gral podstawowy sklad kubanek i w tym szansa.


to tylko przypuszczenia i blabla...

Jeżeli Kubanki, tylko będą chciały.. to po prostu zrobią szybkie frytki z Kenii i myślę, że tak się stanie... a granie linii 116 czy też HC na poziomie 35.5, to kurczę, mamy po prostu loterię... ;/

Mimo to.. spróbowałbym... -35.5, ale tylko dlatego, że Kenię pamiętam z poprzednich MŚ... a to że ugrały wtedy Polkom seta, to chyba wszyscy pamiętamy co my tak naprawdę prezentowaliśmy... Mam nadzieję, że Kubanki szybko będą chciały wypić kawkę i zjeść śniadanie ;\) \:p

__


Korea v Serbia

Nigdy, a to nigdy... te Serbki.. jakoś mnie przekonają swoją grą.. no są tymi vicemistrzynami Europy [:(] ale jakoś tak... troszkę szczęśliwie.. bo wszyscy wiemy, co i jak było na tych ME... Ale dobra, to już historia...

Koreanki, pamiętam i mam nadzieję, że będą chciały, tutaj zaprezentować 'fajną' formę, myślę, że to ich 'latanie' starczy na jednego secika urwanego Serbkom? \:\)

__

Włochy v Tajlandia

No.. tutaj, myślę, sobie, że Mistrzynie Europy... szybko będą chciały wrócić do hotelu... i po prostu zjedą Tajlandki... które odbić piłkę to i może potrafią... ale gorzej już z '1-2-3'
-23 Włoszki, próbujemy.

__

Peru v Usa

Kurczę.. tutaj przyznam, że zbytnio nie wiem co i jak.. ale z tego co pamiętam.. drużyna Amerykanek, fajnie zaprezentowała się latem w GP i z taką drużyną jak reprezentacja Peru powinna sobie poradzić jak Serbki z Koreankami, czy coś w tym stylu...

ALE, secik ugrany przez Peruwianki, dlaczego nie? @2.5 ? value? ;\)

___

Japonia v Dominikana

Plum,plum... Japonki w pierwszym meczu jak zawsze na sppeedzie... a sorry.. co ja piszę.. one zawsze grają jak na spidzie \:p Dominikanę, ograły już w GP... i myślę, że tutaj będzie podobnie... ale niestety kursy, mamy troszkę słabe (@1.15) ale underek 181.5 @1.57, to już myślę, można wziąść...

___

Brazylia v Polska

No kurdęęęęę... tak sobie myślęę.. że naprawdę realna szansa na to 'Q - Pekin' w tym PŚ jest. Ale do Brazylijek... to nam chyba jeszcze za wysoko... i max to jeden set... ale właśnie... buki się nas oczywiście pytają... ugramy/nie ugramy... Ja mimo wszystko... jakoś tak nie wierzę (mam nadzieję, że się jutro zdziwię) i spróbowałbym sobie -2.5 ...

Co do występu 'ogólnego' naszych Złotek, patrzę na to wszystko ze sporym optymizmem.. i mam nadzieję, że Pekin będzie osiągnięty, już po tym PŚ! ...

To tak, teraz krótko.. jak to było na tych wszystkich więększych imprezach... \:p



Kenia v Kuba, Kuba under 116.5 @1.85
Korea v Serbia, Korea +2.5 @1.90
Włochy v Tajlandia, Włochy -23 @1.85
Peru v Usa, Peru +2.5 @2.5
Japonia v Dominikana, under 181.5 @1.57
Brazylia v Polska, Brazylia -2.5 @2.03



Dobranoc

Do góry
#1736132 - 02/11/2007 18:21 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Misiek]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Live ,

Do Pucharu Swiata Siatkarek.. \:p Bo nie dodalem w temacie ..

A niektore mecze na Bwin oczywiscie sa \:\)

Do góry
#1737175 - 02/11/2007 23:01 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Gib01]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
No i dzisiejsze mecze bez niespodzianek Oby tak do końca \:\) Mecze z dzisiejsze nocy chyba nie potrzebują komentarza, wygrali Ci co mieli wygrać i w takim stosunku jak to miało być \:\)
Szkoda troche naszych siatkarek, bo liczyłem na troszke więcej, to znaczy na mniej więcej wyrównaną walke!! Ale tak to jest jak sie bierze na wystawe 38 letnią Sliwe, której piłka 3 razy zostaje w rękach w jednym secie!! Oczywiście w żadnym elemencie Nasze nie błyszczały!! Ale miejmy nadzieje ze bedzie lepiej!! W końcu to Brazylia była!! \:\) Osobiście na mnie największe wrażenie (poza Kanarkami oczywiście) zrobiły Włoszki i uważam że dwa pierwsze miejsca sa już zarezerwowane!! Fakt że grały ze słabiutką Tajlandią, ale takie moje zdanie, że będą walczyły z Brazylijkami o wygraną w całym turnieju!!

No a jeśli chodzi o jutrzejsze mecze to w oczekiwaniu na kursy (z expekta) mała analiza!! \:\)

Najrówniejszym spotkaniem jutrzejszej nocy będzie na pewno mecz między Kuba i USA!!Będzie to jeden z meczy o awans!! Przegrany będzie miał na pewno znacznie trudniej z awansem!! Dzis w nocy według mnie lepiej wygladały Kubanki i ja osobiscie stawiałbym na nie!! Amerykanki w pierwszym meczu miały drobne problemy z przyjęciem, jednak z czasem poukładały gre i na Peru to w zupełności wystarczyło!! Trudno oceniać obie druzyny na tle tak słabych przeciwników!! Kursy na pewno beda wyrownane i jesli nie czysta jedynka to mysle ze mozna grac jakis over, bo tu na pewno na 3 setach sie nie skonczy!!

Pozostałe spotkania to spokojne wygrane faworytów!! W meczach Brazylia - Kenia, Wlochy - Dominikana, Polska - Peru, Serbia - Tajlandia uważam ze spokojnie mozna grac na ujemne handi -2,5 na faworyki!! To nie jest męska siatkówka w której zdarza sie słabszym druzynom urwać seta!! Tu wyniki w setach do 11 czy 14 ze słabeuszmai to norma!! Pewnie kursy tak jak dzis nie beda porażać, no ale co poradzić gdy pierwsza liga gra z trzecia!! Bo za taką na pewno uwazam Kenie oraz Tejalndie!! No a Dominikana i Peru to taka 2 liga!! No a jeśli chodzi o spotkanie Japonek z Koreankami to tu również gospodynie nie powinny mieć większego problemu z wygrana, jednak mogą stracić seta i tu -2,5 juz nie tak pewnie!! Choc całkiem mozliwe!!

Moze na sobotnie mecze będą lepsze kursy bo Peru gra z Kenia. Brazylia z Kuba i Dominikana z Tajlandia!! Czyli bardziej wyrownane pary!! \:\)

Do góry
#1739487 - 03/11/2007 04:29 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: szpak007]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
hmmm

no co tu duzo mowic Polska dzis praktycznie nie isttaniala w meczu z Brazylijkami. jutro rano czasu polskiego zmierza sie z ekipa Peru. Kursy starszne 1.05. zaintereswal mnie jednak kurs na 2-,5 1,5 wyglada nieźle tym bardziej ze Polki beda chcialy odbudowac sie psychicznie przed kolejnymi meczami. Takie mecze jak jutrzejszy musza wygrywac i to wygrywac szybko i pewnie. jak dla mnie jutro syzbkie 3-0. pozdrawiam
$port

Do góry
#1739930 - 03/11/2007 05:45 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: $port]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Jak widzicie dzis Mecz Kubanek bo moim zdaneim sa silniejsze od Amerykanek i chyab powinny spokojnie ten mecz wyrgac?

Do góry
#1739978 - 03/11/2007 05:53 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: $port]
Sergio1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/07/2007
Postów: 4430
USA - Kuba @2,00

O godzinie 4:35 czasu polskiego rozpocznie się hit dnia jutrzejszego pomiędzy dwoma ekipami, które przyjechały tutaj w jednym celu, aby zapenić sobie awans do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i co by nie pisać to zwyciężczynie tego meczu będą miały napewno dużo łatwiej, dlaczego Amerykanki? Powodów jest kilka, a jednym z ważniejszych gra w obronie Amerykanek to conajmniej klasa wyżej od zawodniczek Kuby, kolejny to dłuższa ławka, taka Kimberly Glass siedzi na ławce, chociaż prezentowała sie z dobrej strony podczas Grand Prix i była jedną z najbardziej wyróżniających się zawodniczek, poza tym Jenny Lang Ping sięgnęła po wszystkie gwiazdy, nawet te trochę starsze i odsłonił sie kolejny powód dlaczego gram na Amerykanki to trenerka, jedna z bardziej znanych postaci w świecie trenerskim, wprowadza do reprezentacji Amerykanek bardziej urozmaiconą grę i różne kombinacje, natomiast Kubanki to trochę niepoukładany zespół, chaotyczny w obronie, a swoją wysoką pozycje w światowej siakówce zapewniają sobie przede wszystkim bardzo imponującym wszystkim atakiem, który wygrywa dla nich mecze, ale nie ten jutrzejszy \:\)

Do góry
#1742666 - 04/11/2007 00:09 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Sergio1]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
nikt nic nie pisze, a przeciez rano kolejne mecze \:\)
bedzie krotko i na temat:

USA - Polska kurs 1,78

Polki dostaly po tylku od Brasil, jedyna koncepcja w tym meczu to pilka do Glinki. Z Peru bylo lepiej, ale niech wyniki nikogo nie myli. Polki graly zle,a przeciwnik.... jeszcze gorzej.
Amerykanki to dla mnie czolowka, zebraly wszystkie swoje gwiazdy, pelna mobilizacja. Nie po to ogrywaly Kube zeby teraz przegrac z nami.
bedzie 3-0 lub 3-1

Brasil - Kuba kurs 1,2
Brazylia to Brazylia. Dla Kubanek to na pewno bardzo wazny mecz, ale chyba progi za wysokie. Bedzie walka ale wygraja te piekniejsze \:\)

Do góry
#1744131 - 04/11/2007 04:23 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: barciu]
pol44 Offline
veteran

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 1289
Skąd: Żywiec
Polska-USA 1 2,3

Amerykanki po piecio setówce z Kubą, wiec fizycznie Polki powinny lepiej wyglądać. Przy zbliżonym poziomie obu drużyn ten czynnik może mieć decydujace znaczenie w jutrzejszym meczu. Moim zdaniem Polki się rozkręcają, z aklimatyzycją powinno być coraz lepiej i na pewno stać je na wygraną. Patrząc na statystyki to wcale nie widzę jakieś przewagi naszych rywalek. Jeżeli ktoś widział w akcji Amerykanki , niech wypowie się o jej dyspozycji.

Do góry
#1744384 - 04/11/2007 05:21 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: pol44]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Brazil - Cuba
1 (-1.5) 1.45
Italy - Korea
1 (-2.5) 1.5

powinno wejść chociaż Korea może seta urwać hmm co myślicie?

Do góry
#1744494 - 04/11/2007 05:45 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Matias88]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Polska - USA - ja osobiscie tego meczu nie ruszam nawet za drobne. Rano zasiadam przed tv i sciskam mocno kciuki za nasze "Złotka" Choc jak na razie to mnie nie zachwycaja, no ale kibicowac trzeba.

Japonia - Serbia - tu skłaniałbym sie ku wygranej Serbek, ktore pomimo iz stracily dzis seta z Tajlandia sa dla mnie lepsza dryzyna niz skosnookie. Japonki jak na razie bez rewelacji, dzis strasznie sie meczyly w pierwszych 2 setach z Korea i powinno byc 0-2. W pierwszym meczu z Dominikana rozniez poczatek slabiutki i w pierwszym secie musialy ostro gonic.

Kenia - Peru - Kenijki to taka siatkarska 3 jak nie i 4 liga, Peru to tez nie 1 liga, no ale na pewno od zespolu z Afryki jest to druzyna lepiej poukladana i po prostu lepsza. Mysle ze spokojnie mozna grac (-1,5) na Peruwianki. Siatkowka poludniowoamerykanska jest o klase lepsza od afrykanskiej.

Jesli chodzi o mecz Wloszek z Korea to bezapelacyjna wygrana zawodniczek z Italii. Gdybym mial mozliwosc zagrac Włoszki (-1,5) to gralbym to bez zastanowienia, no ale w expekcie jest tylko (-2,5) a tego troszke sie obawiam, choc Wloszki jak na razie graja wysmenicie w tym turnieju i powinno byc jutro spokojne 3-0. Uwazam ze tylko one moga w tym turnieju zagrozic Brazylikom.

Podobnie Brazylijki powinny jutro bez wiekszych problemow poradzic sobie z Kubankami. Co do ich wygranej to bez wiekszych problemow, a co do handi (-1,5) to rowniez nie powinno byc problemow!!

Do góry
#1744507 - 04/11/2007 05:49 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: Matias88]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Jeśli chodzi o mecz Polska-USA to nie wiem czy w ogole warto grać ten mecz i zastanawiam sie czy go puszczać, ale oceniając tak na chłodno to wydaje mi się że faworytem są teoretycznie lepsze Amerykanki i to one wygrają ten mecz.
Nie wiem jak wy, ale ja odnoszę dziwne wrażenie, że ten PŚ będzie dla Polek nieudany. Wydaje mi się, że dziewczyny nie są najlepiej przygotowane do tej imprezy. W każdym razie na pewno gorzej niż do ME. Tam Bonitta mógł spokojnie przygotowywać się do turnieju, miał do dyspozycji wszystkie siatkarki, były mecze kontrolne.
Teraz jest inaczej, najlepsze siatkarki w zespole rozpoczęły już ligi w swoich krajach (Skowronska,Glinka). Ostatnie sparingi to z jakimiś śmiesznymi drużynkami z ligi japońskiej.
Wiadomo że to jak będzie wyglądał mecz będzie zależało w dużej mierze od Glinki i Skowronskiej, no i ważny będzie blok. Jak będzie cienkie przyjęcie to nie będzie dobrego ataku, jak nie będzie bloku to atakujące USA się nie wystraszą.
Co do USA - widziałem przez chwile retransmisje meczu z Kubą i grały bardzo dobrze, przede wszystkim zespołowo, miały wsparcie z ławki.
A propo kondycji to wątpie by ten tb jakoś negatywnie odbił się na USA. To dopiero początek turnieju. Dzień na regeneracje wystarczy, poza tym wygrana w tb doda Amerykankom pewności siebie. Takie przetarcie 3:2 wyjdzie im na plus. Polki na razie dobrego przetarcia nie miały. Grały z za mocną Brazylią i z za słabym Peru, więc trudno coś więcej o ich poważnej sile powiedzieć.
Dobra, rozpisalem sie, wiec podsumowując:

Polska - USA 2 (raczej :p)

Do góry
#1744529 - 04/11/2007 05:56 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Co do Serbek to popieram - powinny wygrać i ten mecz już zagrałem. Serbia to mądrze poukładany zespół, który potrafi grać konsekwentnie realizować założenia. Japonkom taki europejski styl nie leży, one będą próbować różnych kombinacji, dziwnych efektownych obron które będą je kosztowały dużo energii. Wiemy że z troszke mocniejszymi rywalkami Japonki wyglają blado. Pierwsze dwa mecze miały z niższą półką a i tak nie zachwyciły, częste problemy z atakiem. Właściwie to mnóstwo punktów we frajerski sposób podarowały rywalki.
A Serbia chcąc walczyć o "trójke" musi w takim meczu walczyć o zwycięsto i sądzę że jest to jak najbardziej możliwe. 1.71 grzech nie próbować. Martwi mnie tylko fakt, ze na PŚ nie pojechała Anja Spasojević (tak sądzę bo w statach z 2 ostatnich meczow jej nie widziałem)

Do góry
#1744537 - 04/11/2007 05:58 Re: Puchar Swiata Siatkarek [Re: assasin]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Do tego oczywiście pewniakiem jest Brazylia z Kubą. Nie ma co wspominać ich słabych wyników z GP. Tam pojechał mocno okrojony zespół. Teraz do drużyny wróciły Fofao, Walewska, Jacqueline i Brazylia spokojnie wywalczy kwalifikacje olimpijskie.

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (forty), 3376 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583161 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07